W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Znieść sankcje wobec Bofaina, Grzanka i Dolasa  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 8868
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Żądam przywrócenia oryginalnych awatarów, podpisów i zniesienia konieczności wpisywania kodów dla Grzanka, Bofian-a i Dolasa i innych
popieram
52%
 52%  [ 9 ]
nie popieram
47%
 47%  [ 8 ]
Wszystkich Głosów : 17

Autor Wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:28, 17 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no dobrze, moze nieco przesadzilem, choc to tez jest kwestia umowna, bo dalej mozesz pisac co sobie tam chcesz. nie ograniczają twoich tresci bezposrednio w postach tylko w czestotliwosci ich dodawania. to ze sam usuwasz z autorskiego tematu krytykę zapewne nie swiadczy o twojej hipokryzji. celowo piszę to ironicznie, a mysle jednoczesnie, ze zawsze mozesz poprosic bimiego o zwiekszenie limitu do 2. dla ciebie to i tak bedzie az nadto!

Cytat:
te **** mają to chyba na każdym szkoleniu - ale przynajmniej łatwo odróżnić, kto zacz
nie wiem co sobie tam uroiłeś, ale dobrze powinienes wiedziec, ze nie zgadzam się w wielu sprawach z podejsciem moderatorow do pewnych niewygodnych kwestii. rzakłbym nawet, że gardzę ich ograniczonym poglądem w sprawie rozumienia prawdy. przyczyną jest zapewne albo ograniczona wiedza, albo swiadomosc i przede wszystkim arogancja, probuje jednak zrozumiec tez drugą stronę - aby forum funkcjonowalo w miare normalnie przy takiej ilosci uzytkownikow musi byc prowadzone w sposob konsekwentny. zresztą ja nie zamierzam ich bronić, tylko przemowic im w sposob cywilizowany do rozsądku. jak dla mnie jestes idealnym przykladem przemądrzałego trolla, ktory nic konkretnego tak naprawde nie ma do napisania. niejeden uzytkownik probowal tobie to uswiadomic. to ze grzanek czy czekan trzymają twoją stronę jest przejawem niby czego? oni dobrze wiedzą, że twoje tematy wrecz odpychają swoją pseudoekspercką gadką nt, chociazby problemu bezrobocia. ty nigdy sobie pewnie nie uswiadomisz ze kazda prawda moze byc interpretowana przez rozne osoby w różnoraki sposob. nie ma uniwersalnego przeslania prawdy, jest ona relatywna zaleznie od doswiadczenia, charakteru, miejsca i przebiegu zdarzeń. zastanawiales sie kiedys dlaczego na jeden dziennik mowi się "wiadomosci", a na drugi "fakty"? narzucaj sobie własne zdanie innym, ale z dala ode mnie. dyskusja z tobą jest o wiele bardziej nielogiczna aniżeli obcowanie z grzankiem czy bimim. jestes kompletnie zabetonowany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
p.e.1984




Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 228
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:29, 18 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo się cieszę, że moje wypowiedzi są objęte wnikliwą lekturą - a nawet spotykają się z odpowiedziami:
Bimi napisał:
http://marucha.wordpress.com/ - jest zajebisty. Dzisiaj np. pisze o tym że Chrystus się wam narodził... a tęcza to symbol Przymierza z Bogiem. Kurwa, aż dziw bierze, ze w ogóle trafiliście na prawda2.info, jak na wordpress.com macie taką zajebistą stronę o prawdzie. :)
Pan Marucha pisze na swoim blogu wiele ciekawych rzeczy, również dla agnostyka, deisty i ateisty - a nawet - dla rabina i młodego adepta hasbary.
Skoro już nam się tak miło dyskutuje, to pozwolę sobie zapytać o pewną sprawę (po raz kolejny przypominając o tym, że Konstytucja forum w sekcji Obowiązki, punkt 3 nakazuje dbałość o kulturę wypowiedzi):
Jakie jest uzasadnienie dla zmiany dziennego limitu moich postów na 1 (zaczynając ten wątek dysponowałem limitem 4 postów dziennie)? Interesuje mnie ponadto, w jaki sposób dzienny limit 1 posta, uniemożliwiający zakładanie tematów ma być zgodny z deklaracją:
Konstytucja forum autorstwa Bimi napisał:
Prawa użytkowników Forum
1) Wolność wypowiedzi i brak cenzury (...)
Źródło: viewtopic.php?t=2070
Tak mnie to nurtuje, że nawet nie zapytam manhattanmana pod iloma (i którymi) nickami się produkuje na tym forum. Może pora zainwestować w oprogramowanie do indywidualizacji cech wypowiedzi botów, żeby nie biło to aż tak po oczach?
_____________________________
Jak szukać prawdy na prawda2.info - odwiedź systematycznie aktualizowany wybór ważniejszych tekstów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1412
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:12, 18 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

manhattanman napisał:
to ze grzanek czy czekan trzymają twoją stronę jest przejawem niby czego? oni dobrze wiedzą, że twoje tematy wrecz odpychają swoją pseudoekspercką gadką


Cytat:
zastanawiales sie kiedys dlaczego na jeden dziennik mowi się "wiadomosci", a na drugi "fakty"? narzucaj sobie własne zdanie innym, ale z dala ode mnie
Question

manhattanman napisałeś od siebie wiadomość jw. ,ale z mojej strony fakt o którym wiem przedstawia się tak ,że ja osobiście cenię sobie wypowiedzi p.e.1984 i one mnie nie odpychają oraz nie traktuję ich jako pseudoeksperckiej gadki Smile wręcz podziwiam człowieka ,że w tym bagnie prawda2.info.Bimi ,ma cierpliwość coś jeszcze tłumaczyć i poświęcać swój czas innym .

Właściwie , p.e. 1984 mógłbyś pisać ,załżyć podstronę na
http://www.nowyekran.pl/
,tam jest już duża oglądalność ,bo sam widzisz w co tu pogrywa Bimi.dezinfo.2 Smile

Tam artykuły i komentarze są na poziomie ,
co prawda sponsor Opara ma coś niecoś za uszami ,
ale dotrzesz do ludzi z informacjami .
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:55, 18 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wybacz szefie, ale nie zamierzam się silić na kogoś kim nie jestem.

Cytat:
Tak mnie to nurtuje, że nawet nie zapytam manhattanmana pod iloma (i którymi) nickami się produkuje na tym forum.
chętnie odpowiem: pod jednym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
p.e.1984




Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 228
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:12, 21 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@czekan
Dziękuję za wskazanie na NE. W związku z panem Oparą mam pewne wątpliwości:
http://infonurt3.com/index.php?option=co.....;Itemid=81
http://infonurt3.com/index.php?option=co.....;Itemid=53
Wygląda na to, że znaczna część polskiego internetu jest animowana przez "międzynarodówkę dezinformacyjną". Nie to jest największym problemem. Groźne jest to, że zdrowych psychicznie czytelników jak na lekarstwo.
Jakiś czas temu znalazłem Twój tekst: viewtopic.php?p=211211#211211
Jakbyś miał więcej takich obserwacji (innych osób też mogą być) - będę wdzięczny za post z linkami.

@manhattanman - jednonickowość jest doprawdy trudna do wmówienia (chyba, że publisi), kiedy ktoś wie, czego manhattanman by nie wiedział, gdyby miał tylko jedną osobowość. Nie ma się co martwić, "wielość twarzy" to rozpowszechniona choroba w tych rejonach.

@Bimi Więc jak to będzie z tym uzasadnieniem redukcji mojej skromnej osobie limitu dziennych postów na forum konstytucyjnie gwarantującym Wolność wypowiedzi i brak cenzury (sekcja Prawa użytkowników Forum w konstytucji)? Czy szanowna administracja potrafi dostarczyć uzasadnienia dla tych nad wyraz drastycznych represji?
_____________________________
Jak szukać prawdy na prawda2.info - odwiedź systematycznie aktualizowany wybór ważniejszych tekstów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
p.e.1984




Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 228
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:42, 21 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Bimi Zapomniałem się przypomnieć z innym pytaniem, które pozostało bez odpowiedzi (oprócz pytania o uzasadnienie redukcji limitu postów z 4 na 1 po założeniu tego wątku (co uniemożliwia zakładanie tematów na forum i jest niezgodne z ww. wymienionym fragmentem "Konstytucji Forum"). To inne pytanie, o które mi chodzi to:
Bimi napisał:
swoją drogą niezły trzeba mieć tupet, żeby włazić komuś na stronę, obrabiać mu na niej dupę i po tym jeszcze czegoś żądać... :)
Uprzejmie proszę o podanie miejsc (cytaty i linki do cytowanych tekstów), w których rzeczonej czynności się oddawałem. (Źródło: viewtopic.php?p=217218#217218 )
_____________________________
Jak szukać prawdy na prawda2.info - odwiedź systematycznie aktualizowany wybór ważniejszych tekstów.[/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:38, 21 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@p.e. więc oto odpowiem na twe pytania, gdyż chwilowo nie mam co robić i jestem w nastroju igraszkowym.

dlaczego masz zmniejszony limit?
gdyż nie lubię twoich postów.

a w jaki sposób obrabiasz mi dupę?
choćby takimi głupimi pytaniami Smile

i co?
myślisz, że udzielając tych odpowiedzi o które prosiłeś, nadszarpnąłem swój autorytet? Smile
a może masz na to jakąś ciętą ripostę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1412
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:25, 21 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
@p.e. więc oto odpowiem na twe pytania, gdyż chwilowo nie mam co robić i jestem w nastroju igraszkowym.

dlaczego masz zmniejszony limit?
gdyż nie lubię twoich postów.

a w jaki sposób obrabiasz mi dupę?
choćby takimi głupimi pytaniami Smile

i co?
myślisz, że udzielając tych odpowiedzi o które prosiłeś, nadszarpnąłem swój autorytet? Smile
a może masz na to jakąś ciętą ripostę?


Te mieszaniny idiotyzmu i uwstecznienia ,w wystękanej niby odpowiedzi parcho-,,Bimi.dezinfo.hasbara.2 ukazuje piękny przykład zdebilenia ,udawania , przekłamania i wymagany ,nagradzany poziom pseudodyskusji .

Sam p.e 1984 widzisz ,tu się urabia / spłaszcza / otępia /myślenie bo władzy ciule szemrane nie oddadzą łatwo i planują kilka lat do przodu zakładając/przejmując nawet to forum.

9/11 był zbyt dużym przekrętem ,ludzie zaczeli pytać ,myśleć .
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1412
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:50, 21 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p.e.1984 napisał:
. W związku z panem Oparą mam pewne wątpliwości:
http://infonurt3.com/index.php?option=co.....;Itemid=81
http://infonurt3.com/index.php?option=co.....;Itemid=53
Wygląda na to, że znaczna część polskiego internetu jest animowana przez "międzynarodówkę dezinformacyjną". Nie to jest największym problemem. Groźne jest to, że zdrowych psychicznie czytelników jak na lekarstwo.
_____________________________
Jak szukać prawdy na prawda2.info - odwiedź systematycznie aktualizowany wybór ważniejszych tekstów.


Od początku wiedziałem ,że NE napewno jest projektem biznesowym ,a że coś jeszcze to wyszło żydło z worka ,musiało taka natura ,przywary - etc.

Ale jest jeden plus NE , tam są blogerzy ,którzy myślą i piszą co wiedzą i myślą . Smile
Ja postrzegam to jako ,rosnącą śnieżną kulę świadomości ,a opary spryty i tak zostaną rozprute .
Smile
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:02, 22 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bimi kubełzimnejwody ja agent przydupas rzeknę:
Cytat:
@manhattanman - jednonickowość jest doprawdy trudna do wmówienia

bumu mnie nie znal gdy ja znalem jego. forum czytam od początku, moze wczesniej. nie pisalem gdyz nie mialem takiej potrzeby. do dzis twierdze, iz potrzeby takiej nie mam. czytam od lat po dzis dzien. bumu ssie dziwi czemu tyle a nie tyle, ja odpowiadam - rowny jestem innym, takze wiecej miec nie muszem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
p.e.1984




Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 228
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:58, 22 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
dlaczego masz zmniejszony limit? gdyż nie lubię twoich postów.
Ale ja nie mogę się doszukać w konstytucji punktu, informującego, że:
"Administracje będzie redukować limit postów użytkownika wedle swoich upodobań, bez uzasadniania merytorycznego decyzji. Redukcja limitu postów będzie prowadziła do uniemożliwienia zakładania tematów przez osoby, których wypowiedzi Administracja nie lubi. Takie uniemożliwienie wypowiedzi nie jest uważane za ograniczenie wolności wypowiedzi bądź cenzurę ". Konstytucja forum gwarantuje: Wolność wypowiedzi i brak cenzury (sekcja Prawa użytkowników Forum w konstytucji). Proszę o, stosowne do stanu rzeczywistego, uzupełnienie konstytucji.
Bimi napisał:
a w jaki sposób obrabiasz mi dupę?
choćby takimi głupimi pytaniami :)
Ale tu się pojawia problem. W jaki sposób domagając się uzasadnień określonych decyzji danej osoby - i wyjaśnienia ich zgodności z regułami ustalonymi przez tą osobę - można rzeczonej osobie "obrabiać d*"?
Bimi napisał:
myślisz, że udzielając tych odpowiedzi o które prosiłeś, nadszarpnąłem swój autorytet? :)
O występowaniu bądź nie rzeczonego autorytetu dyskutować nie będę, natomiast pozwolę sobie zauważyć, że cytowana wypowiedź nie zawiera odpowiedzi na stawiane pytania - szczególnie tego o zgodność z Konstytucją forum uniemożliwienia zakładania tematów użytkownikom z limitem jednego posta dziennie (abstrahując już od redukcji limitu dziennego postów, który jest ograniczeniem wolności wypowiedzi - lub cenzurą w ujęciu ilościowym).
_____________________________
Jak szukać prawdy na prawda2.info - odwiedź systematycznie aktualizowany wybór ważniejszych tekstów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:42, 22 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

konstytucja forum? hmmm.. od kiedy to jesteś takim strasznym orędownikiem konstytucji forum prawda2?
szczerze mówiąc nie wyglądasz mi na takiego.

konstytucja mówi wyraźnie, że ja tu jestem dyktatorem, a to jaki masz limit zależy tylko i wyłącznie ode mnie. konstytucja gwarantuje że nie usunę ci żadnej treści którą opublikowałeś - co nie ma akurat żadnego związku z tym czy możesz zakładać tematy, czy nie - więc... nie możesz - a jeśli myślisz, że możesz, zaś ja się mylę, to nie krępuj się; pozwij mnie za złamanie konstytucji. umowa jest spisana, zresztą przeze mnie i wypierać się jej nie zamierzam Smile

tak więc nie obrabiaj mi dupy posądzając mnie publicznie o to, że wymyśliłem sobie konstytucję której sam nie przestrzegam.
aż takim idiotą/hipokrytą to nie jestem - choćbyś nie wiem jak bardzo tego pragnął.
masz swój limit 1 - i się nim ciesz. bo naprawdę potrafię ci zrobić o wiele gorsze rzeczy, ciągle nie łamiąc swojej konstytucji.
czego rzeczeni tu przez ciebie; bofain, grzanek i dolas są najlepszym przykładem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:04, 22 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
9/11 był zbyt dużym przekrętem ,ludzie zaczeli pytać ,myśleć .

ho ho ty czekan myslisz ze w tym bylo cos nadprzyrodzonego, to ja ci wyjasnie: siano.

druga sprawa, twoj limit jest zapewne spowodowany twoim wrecz odpychajacym stylem pisania. nie cierpie kurwa bykow w zdaniu, nie wspomne juz o sensie merytorycznym czy innych duperelach. nie chcialbym tego nazwac uposledzeniem, jednak nikt mi nie wmowi, ze jak ktos napierdala w ten sposob to ze nic nie jest na rzeczy. sam widzisz jak rozwiązuje twoje banalne zyciowe problemy w kilkanascie sekund, powinienes mi za to zaplacic, bez kitu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:12, 22 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co spowodowało twój limit @manhattanman? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:24, 22 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie zadawaj glupich pytan. to ze nie akceptujesz innej prawdy poza wlasną nie jest wcale dowodem na to, ze masz racje. o ile jestem w stanie akceptowac twoją dyktature na forum, stanowiąc trzon rebelii nie zaakceptuje twojej hipokryzji w sugerowaniu mi czegos co mnie absolutnie nie dotyczy. Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:26, 22 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie zaakceptujesz mojej hipokryzji?
czyli co?
sugerujesz, że nie poprosiłeś mnie o zmniejszenie ci limitu do 1?
czy może sugerujesz że wykazałem sie hipokryzją spełniając tę prośbę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:36, 22 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zmniejszając mi limit z 8 do 4 na podstawie mojego pytania odnosnie istnienia istot pozaziemskich sam przekonales mnie do tego, ze forum rządzi sie twoimi przekonaniami, a nie prawdą uniwersalną. zatem ku przestrodze chcialem tobie pokazac ze gowno mnie obchodzi co sam myslisz, bo nie jestes dla mnie absolutnym i jedynym wyznacznikiem niepodwazalnej wiedzy. naprawde myslisz, ze oczekuje od ciebie czegokolwiek? no wybacz, szanuje twoje zdanie, ale sie z nim po prostu nie zgadzam.

napisz lepiej czy sam potrafisz sie przyznawac do bledow, np. odnosnie zbyt pochopnych ocen wzgledem innych, ktorych nie jestes w stanie na czas odpowiednio wyczaic. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:40, 22 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie traktuje tego jako błędu - w każdym systemie ocen zdarza się pewien poziom szumu który czasem dotyka niewinnych, a innym razem pobłaża winnym. zmniejszony limit zawsze mogę cofnąć, gdy osoba której zmniejszyłem przekona mnie w kolejnych postach, że była to zła decyzja. to nie jest kara śmierci - tej jestem przeciwny, głównie właśnie z uwagi na jej nieodwracalność

limity zmniejszam, jak i zwiększam - każdy to wie.
jednak by samemu prosić o zmniejszenie limitu, że niby aby mi coś udowodnić - sorry, ale trzeba mieć jednak coś nie tak z głową Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:45, 22 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

twoj szum nie zdal egzaminu, natomiast oni myslą ze trzymam z tobą sztamę no to mi wytlumacz kto naprawde cos ma z glową.. Smile

poza tym naprawde nie twierdze ze potrzebuje wiecej do tego zeby moc stworzyc temat i dac cos od siebie raz na ruski rok - nie myslisz chyba, ze bede sie znizal jak jakas pipa po to by udowodnic cos co i tak nie ma wiekszego znaczenia w dluzszej perspektywie czasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:55, 22 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie jesteś tu od robienia mi egzaminów.
mój szum jaki jest każdy widzi - wielu od niego ucierpiało, ale ci mądrzejsi wyszli z tego jedynie wzmocnieni, a do tego mi było głupio.
natomiast ty, te twoje sceny - to umówmy się. jesteś debilem.
natomiast, kimkolwiek by ci "oni" nie byli, co wierzą, że "trzymasz ze mną sztamę" - to tutaj też się umówmy: to jeszcze gorsi debile niż ty Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:28, 22 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ty wredny forumowy sadysto Smile sam jestes debilem skoro nie mozesz zrozumiec, ze czasem aby cos naprawic, czyt. uswiadomic innych nawet najbardziej zagorzałych trzeba nieco popierdolic, a co do twojej ignorancji: wiara w obce wymiary - widze ze tego nie chcesz zaakceptowac - gdybys kiedykolwiek spotkal sie z czyms na wlasne oczy czego nie potrafisz racjonalnie wyjasnic, zmienilbys po prostu zdanie na zawsze. i tu nie chodzi o niepodwazalne sytuacje typu "urojone" albo fantazje tylko cos wiecej. jak pisalem wczesniej - nie zgadzasz sie, ok, ale nazywajac mnie durniem utwierdzasz mnie po prostu w przekonaniu, ze nie jestes kumaty. ja nie jestem twoją mamą, nie bede ci tlumaczyl co jest 5. a tak poza tym wiem, ze tam w holandii macie niezle gowno i boicie sie do tego oficjalnie przyznac i to jest rowniez oznaka m.in. twojej hipokryzji. krzyz na grob, trollu. obrazaj rownych sobie czyli tak jak to masz w zwyczaju.

Cytat:
nie jesteś tu od robienia mi egzaminów.

nie? a od czego niby? rozpierdalam cie prostymi argumentami, ty natomiast probujesz w prymiwtyny sposob wyrzec sie sekretow co do swojej marnej zagubionej egzystencji. jestes przy mnie tak cholernie mały w tych swoich poglądach, ze strach sie bać. lepiej faktycznie bedzie mi wmowic, ze malo wiem, albo ze sobie cos ubzduralem. Surprised
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:42, 22 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stary, uwierz mi że jesteś w błędzie.
poziomu głupoty jaki sobą reprezentujesz nie jestem w stanie wyjaśnić inaczej niż istnieniem obcych wymiarów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:45, 22 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to gratuluje ci. uswiadomilem ci wlasnie ze jestes ignorantem. nabijaj dalej popularnosc forum gownianymi teoriami, ktorych sam stales sie ofiarą. ha-ha.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
bolis




Dołączył: 24 Wrz 2009
Posty: 91
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:24, 23 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Różnica między głupim a mądrym jest taka, że głupi nie wie, że jest głupi ale wie, że inni są głupi natomiast mądry oprócz tego wie jeszcze, że sam jest głupi.

Wszyscy są głupi bo jest rzeczą niemożliwą przyswoić sobie całość dostępnych informacji i dlatego każdy więcej rzeczy nie wie niż wie. Do tego ludzie nie wiedzą różnych rzeczy.

Każdy się przez to regularnie myli i właściwie żadna teoria nie jest do końca poprawna.

Tego też można nie wiedzieć i wtedy ktoś zachowuje się jak buc przy szukaniu prawdy - wylewając dziecko z kąpielą bo taka postawa jest niezwykle mało efektywna.




Poza tym dołączam się do zarzutów p.e.1984.

Bimi, powyżej przyznałeś się, że selektywnie dobierasz rozpowszechniane informacje ograniczając wolność publicznego wyrażania myśli i poglądów (bieżących i przyszłych, co z tego, że nie przeszłych) czyli innymi słowy przyznałeś się do stosowania cenzury.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:47, 23 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja myślę, że za nadto komplikujesz temat.
limity można rozsądzać jedynie kierując się zasadą, że głupi jest głupi, a mądry jest mądry. czyli że ktoś pierdoli od rzeczy, albo gada z sensem.
i ja biorę na siebie ryzyko ewentualnej pomyłki - jak na razie nie sądzę żebym jakoś szczególnie dawał ciała. limity są dobrane idealnie Smile

to ty selektywnie dobierasz rozpowszechniane informacje.
ja tylko selektywnie dobieram to ile razy dziennie możesz to robić na moim forum - nic więcej.

a ponadto - tu cię zapewne zaskoczę - uważam, że powinieneś być mi za to wdzięczny, że daję ci takie zajebiste forum, na którym bez cenzury se możesz popisać swe niestworzone głupoty, przynajmniej raz dziennie. ze o pierdolnie nie wspomnę.
niewdzięczniku Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   » 
Strona 5 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Znieść sankcje wobec Bofaina, Grzanka i Dolasa
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile