W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Na do widzenia  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
1 głos
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Odsłon: 622
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KiaOra




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:08, 13 Lut '08   Temat postu: Na do widzenia Odpowiedz z cytatem

Polecam, szczególnie tym, którzy nie ulegli indoktrynacji czerwonej ideologii różnych Pafków, Voltarów i im podobnych, książkę Paula Johnsona ,,INTELEKTUALISCI''. Zobaczycie sami jakimi to pozytywnymi bohaterami, byli różni: Marksy, Engelsy, Leniny i cała tak czerwona hołota oraz ich nieskazitelna w założeniach, tylko wypaczana, niechcący ideologia socjal komunizmu. A tak apropo wy moi czerwoni kapłani spod znaku pięcioramiennego pentagramu, to czy zastanowiliście się kiedyś chociaż przez chwilę, dlaczego ludzie uciekali i nadal uciekają z Kuby, wyspy jak wulkan gorącej, do tego zwyrodniałego wedle was amerykańskiego imperializmu, na czym sie tylko da? Dlaczego zwiała tam siostra El Comandante Fidela i jego własna rodzona córka, która suchej nitki nie zostawia na tatusiu i jego rjskiej wyspie i takich samych rządach? Dlaczego, całe te systemy czerwonego chlewa wala sie szybciej niż zaczęły istnieć i okazuje się, że są chore od samego początku. Jeśli byłoby inaczej, to żaden tzw. imperializm nic by nie poradził, gdyby wasz czerwony socjalizm, mógł komukolwiek zaoferować cokolwiek lepszego do życia, niż utrzymywanie tego rozlatujacego sie wychodka jedynie przy pomocy bezpieki i policji, bo inaczej rozsypał by się szybciej sam, niz trwał tylko, bo podtrzymywany jest bagnetami tchórzliwych kundli, którzy boją się jeno o własną skórę, czyli co by z nimi zrobili ludzie, gdyby tylko mogli ich dorwać i podziękowac im za ich socjalistyczny Eden!!!
Ateizm to nie religia? Czyżby? Mało kto wie, że na początku lat trzydziestych w Tambowie bolszewicy wznieśli kilkumetrowej wysokości posąg JUDASZA ISKARIOTY. Na uroczystość odsłonięcia tego wiekopomnego dzieła bolszewickiej kultury i sztuki, spędzono całe miasto i okolice. Zjawiły się też delegacje z całego Edenu wolności towarzysza Stalina. I biada było każdemu, kto tego dnia nie okazałby głośnego zachwytu, nie tyle tym ,,wielkim'' arcydziełem bolszewickiej sztuki, co wiekopomnym czynem pomnikowego ,,bohatera'', nad którego wyczynem ,,wyśpiewywano'' wręcz peany i wzywano do naśladownictwa jego czynu! Stąd wzięły się kariery takich bohaterów jak Pawka Morozow, który zakapował do NKWD własnych rodziców, których zamęczono na śmierć i wielu jemu podobnych mętów, takich właśnie jak chociażby Che Guevara! Jednak historia uczy, że kariery takich Judszy trwaja bardzo krótko i końcżą oni wszyscy niemalże tak samo jak i protoplasta. Pawkę w kilka zaledwie miesięcy później zlinczował wraz z mieszkańcami wioski, z której się wywodził jego własny dziadek i słusznie zresztą, choć przyszło im za to zapłacić cene najwyższą, czyli śmierć, za to, że zlikwidowali ulubionego bohatera towarzysza Stalina, małego Judasza, naśladowce tego, który przyprawił o śmierć Zbawiciela! Nauka jak z tego płynie jest taka, że tka jak ich pierwowzór wszyscy czerwoni Judasze, bo to ich domena, kończą dokładnie tak samo jak wzór, który nasladowali we wszystkim i zachwalają przy tym, że to czyn wiekopomny, godny najwyższej pochwały. Judasze to śmiecie! Zyją jak śmiecie i na końcu kończą jak śmiecie, którymi są odkąd dali się porwać ideologi bolszewizmu i co gorsza, stała się ona ich wiarą zupełnie bezrozumną, ślepą i nieuleczalną! Niejedna droga zda się człowiekowi prosta, a w końcu prowadzi do śmierci! Judaszy prowadzi zawsze na powróz!, tak jak ich protoplastę!
Kończę swoje pisanie na to forum. Już wiem jaka ,,prawdę'' tu się głosi i jaka to ,,dobra nowinę głoszą tu, ci ,,ewangeliści'' NWO. Tematy, które ich demaskują, bo pokazują kim są naprawdę, są z tego forum usuwane! Jak ten mój, kiedy ujawniłem prawdę o tym, kim był symbol ich wolności międzynarodowy terrorysta i morderca Che Guevara. Za stary jestem, żeby takie plewy sprzedawali mi mołojce stawiające pierwsze kroki w służbie czerwonej ideologii i wszystkiego co ona ze sobą niesie, bo to znam na wylot. Na takie głodne kawałki mogą się dawac nabierać jedynie i tylko Ci, którzy nie wiedza czym był czerwony raj! Zal mi tu szczególnie wielu młodych umysłow z tego forum, którzy nie znają historii i daja sie łapac na plewy Pafki ( swoją droga tym nickiem, sam pokazał z jakich wzorów czerpie i kto jest jego ulubionym bohaterem do nasladowania go we wszystkim), Voltara, Nieznajomego i kilku innych. Nie wiem ilu z nich to początkujący czekiści, a którzy to starzy wyjadacze bolszewizmu ze szkoły najczerwieńszego zadymiarza w tym kraju Ikonowicza, i mniejsza o to. Wiem jedno, strzeżcie sie tych ludzi, bo jeśli pewnego dnia dorwą się do władzy tak jak ich bohaterowie, którymi sie zachwycają i których wam sprzedaja jako symbole internacjonalistycznej wolności, to dni waszej wolności będą policzone! Na koniec nadal twierdzę, że bolszewia i jej sługusy to zwykłe śmiecie i szumowiny, bękarty, które toczą ciało swego żywiciela jak pasożyty, którymi są w rzeczywistości i jedynym ratunkiem przed nimi i dziełem zniszczenia do jakiego prowadzą jest zdecydowana interwencja chirurgiczna, w celu usunięcia tego nowotworu z powierzchi swiata, w przeciwnym razie, stoczy go gangrena!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
$iemo




Dołączył: 10 Mar 2007
Posty: 210
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:28, 13 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pawka Morozow....
Biedny dzieciak, któremu zrobiono pranie mózgu.
Był tak samo ofiarą SYSTEMU jak jego rodzina.
Post przeczytałem, ale gdzie meritum?
Wg mnie bełkot.
_________________
...Nie polemizuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pobije doświadczeniem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:35, 13 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój ateizm to nie religia, mój liberalny socjalizm tez nie..
to po prostu wyrobiony światopogląd poparty empiryzmem, a nie dogmatami.

za to nie wątpie KiaOra, że twój kapitalizm to religia Smile
dlatego słusznie umiejscowiłes swój ostatni wątek.
do widzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
KiaOra




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:27, 13 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siemo: Post przeczytałem, ale gdzie meritum?
Wg mnie bełkot.

Gdybys potrafił czytać ze zrozumieniem, to byś go bez trudu zauważył, a tak na cóż można zrzucić twoją indolencję w braku tej umiejętności? No chyba tylko na to, że jesteś ofiarą systemu edukacji, jaką miłośnicy socjalizmu z ludzką twarzą stworzyli w tym kraju po 1945 roku, który trwa właściwie niezmieniony do dziś i dlatego trudno Ci się w tej kwestii dziwić. Mogę tylko bardzo Ci współczuć, co też tą drogą, niniejszym czynię. Co do bełkotu. Poczytaj posty z mądrościami Voltara, Nieznajomego i kilku innych, wtedy dopiero zobaczysz, szto takoje BELKOT przez duze B !

Bimi: mój ateizm to nie religia, mój liberalny socjalizm tez nie..
to po prostu wyrobiony światopogląd poparty empiryzmem, a nie dogmatami.

Jakim empiryzmem? Tym dogmatami socjalizmu z katedr Wyższej Szkoły Nauk Społecznych przy KC PZPR czy KC KPZR? Tam nie prowadzono zadnych badań empirycznych, tylko wtłaczano komunistycznym ewangelistom czerwony DOGMATYZM jeszcze bardziej twardy, bo betonowy, który ci następnie nieśli wszystkim narodom jako prawdy objawione do bezdyskusyjnego wierzenia! Najbardziej powiodło im się o ironio w krajach Zachodniej Europy, która przez lata opierała sie temu odmóżdzeniu swoich obywateli,ale wedle wytrwałych zabiegów czerwonych siewców internacjonalistycznej religii wolności spod znaku krasnej zwiezdy i starego powiedzonka pomalutku, pomalutku, nauczymy ich wierzyć w nasze prawdy prędzej czy poźniej. No i jak postanowili, tak też i zrobili. Lata wytrwałej ,,pracy'' u podstaw piewcówwolności po radziecku, szczególnie w kręgach młodzieży akademickiej od połowy lat sześćdziesiątych przyniosły w końcu oczekiwane efekty. Tak, że taka Holandia to jeden z najbardziej ,,postepowych'' krajów Zachodu, o czym baćka Lenin mógł tylko marzyć, że jego senne mary staną się kiedyś ciałem jak to ma miejsce teraz. Eutanazja, niekoniecznie na życzenie chorego, pedalstwo stojące wyżej od normalnego małżeństwa czyli rodziny. Degrengolada totalna. Inny kraik podobny temu to Francja. Bez przesady można o tym kraju powiedzieć, że jest na dzień dzisiejszy lustrzanym odbiciem ZSRR z czasów Breżniewa! Więc przynajmniej na koniec nie rozśmieszaj mnie Bimi swoiją ,,inteligencją'' z zakresu badań empirycznych nad wyższościa czerwonego socjalizmuna zdrowym rozsądkiem, bo to żałosne!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dunkelheit




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 321
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:35, 13 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiaora: próbowałeś brać coś na uspokojenie? Persen podobno pomaga a jak nie to wrzuć relanium i po sprawie. My tutaj na forum - chętnie służymy za psychologów i ramie wsparcia ale bez przesady, daj se na luz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiaOra




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:41, 13 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dunkelheit, żeby czymkolwiek służyć, to trzeba pierwej cokolwiek umieć. Więc proszę, nie rozśmieszaj mnie, bo i tego jak widać nie potrafisz. Ale czego można oczekiwać po czerwonym, ano niczego, bo to niczego nie umie, poza pierniczeniem bzdur!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:42, 13 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe. to moze oświeć nas i powiedz w swym ostatnim poście co ty umiesz?
poza dennym pierdoleniem po forach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
KiaOra




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:50, 13 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czym jest: "Nowa Klasa"?

Zaloguj się

E-mail
OnetHasło
Niepoprawne dane


Objaśnienia
Loguj się bezpiecznie Zapomniałem hasła

Ponieważ wskutek dość szczelnej para-cenzury zamilcza się Autora oraz (zwłaszcza) Jego opus magnum, słów kilka o Autorze. Milovan Đilas (1911-1995; transkr. Djilas - czyt. "Dżilas") był Czarnogórcem (ale twierdził, że jest to plemię serbskie), zastępcą i planowanym następcą śp.Józefa Broza (ps."Tito") - dyktatora Jugosławii. Po śmierci Stalina zażądał jednak demokratyzacji, a w 1956 poparł kontr-rewolucję węgierską - za co został skazany na 9 lat więzienia, które odbywał w areszcie domowym, co pozwalało mu na pracę publicystyczną.

Proszę tu porównać stosunki w Jugosławii ze stosunkami w Sowietach! Co prawda Józef W.Djugashvili (ps."Stalin") pozwolił Leonowi (Lejbie) Bronsteinowi (ps. "Lew Trocki") nawet wyjechać za granicę - jednak potem kazał Go w Meksyku zamordować.

Đilas miał poglądy nieco trockistowskie, choć uważał się za komunistę. Co zabawne: krytykował rządy w Jugosławii za "reakcjonizm"! W 1957 wydał dzieło, które przyniosło Mu światową sławę: "Nową Klasę" (wyd. polskie: na emigracji: paryska "Kultura" - Maisons-Lafitte 1958; w kraju: "Officyna Liberałów", W-wa, 1982 [podziemne]) . Dziś jest to praca ostro tępiona, gdyż jawnie dotyczy nie tylko sowieckiej biurokracji, ale w ogóle euro-federastów. Podobną teorię ("Kratosów" - ludzi pragnących władzy dla samej władzy) głosił słynny ekonomista, p.prof.Stefan Kurowski.

Wg. Đilasa, rozumującego po marxistowsku, istniały rozmaite "klasy" rządzące państwami. Najpierw klasa właścicieli niewolników - która pozostawiła po sobie takie dzieła, jak piramidy, Akropol czy Koloseum. Potem klasa feudałów - która pozostawiła po sobie np. katedrę Notre Dame czy Luwr. Potem klasa burżujów - która pozostawiła po sobie rozmaite cuda techniki. Po rewolucji u władzy nie jest jednak, wbrew oficjalnej propagandzie, "klasa robotnicza", lecz klasa biurokracji, czyli "Nowa Klasa". Swoje dzieło, będące bezlitosną krytyką tej formacji, Đilas kończy słowami: kiedy Nowa Klasa odejdzie z areny dziejowej, nikt jej nie będzie żałował.

W przekładzie na język współczesny (proszę to podrzucić jakoś moim Anty-Kolegom-Marxistom) "Nowa Klasa"składa się ze:

swoistej arystokracji, czyli polityków i biurokratów wywodzących się z polityki; warstwa ta "reprezentuje interesy":

nieudacznych robotników potrzebujących opieki związków zawodowych;

nieudacznych rolników potrzebujący dopłat;

nieudacznych literatów, potrzebujących dotacji do książek;

nieudacznych rzeźbiarzy, architektów, malarzy itp.

nieudacznych przedsiębiorców potrzebujących subwencyj i ochrony celnej - bo na wolnym rynku by zbankrutowali

(tu jeszcze trzeba dziś dodać, nie odgrywające za Đilasa żadnej roli politycznej, warstwy: homosiów i lesbijek, ekologów, feministek, niepełnosprawnych itp.)

- oraz ma najemników:

urzędników, czyli "inteligentów" umiejących żyć tylko na państwowej posadzie;

wojskowych i policjantów, którzy na ogół też się degenerują.

Jeśli więc ktoś jest marxistą, to jest to bardzo dobre marxistowskie wyjaśnienie, co się obecnie dzieje w Europie - nie tylko w Europie!

Czy z czerwonego może byc coś dobrego? Ano gówno!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:54, 13 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

toś się nagadał. Smile
zapraszam na http://prawda.fora24.pl - tam odnajdziesz zrozumienie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
$iemo




Dołączył: 10 Mar 2007
Posty: 210
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:08, 14 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno czytam i nie rozumię tego co czytam.Trudno.Takie trudne wyrazy umieszczasz.
Ja tylko rowy kopię. Smile
Czerwoną łopatą.

A Ty rozumiesz co piszesz?

"Do widzenia" (czyli żegnam?)

Czekam na Twój "najostatniejszy z ostatnich" post.
Albo nie.
ignore.

Pozdro. Very Happy
_________________
...Nie polemizuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pobije doświadczeniem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morgan666




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 378
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:14, 14 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podobno prawdziwego mezczyzne ocenia sie po tym jak konczy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:28, 14 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to na dowidzenia Kiaora raz jeszcze udowodnił, że jest katolickim fanatykiem, którego wypowiedzi są na poziomie podłogi. Jestem ci wdzięczny za to, że wreszcie nas opuszczasz, gdyż twoje fanatyczne wypowiedzi pojawiały się zdecydowanie zbyt często, więc przestały być śmieszne.
Tak więc - żegnaj. Smile

PS On i tak wróci. Trolle zawsze wracają, gdy zgłodnieją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pneuma




Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 93
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:43, 14 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli uraziła Cię wypowiedź ze strony poniżej
viewtopic.php?t=1849&postdays=0&postorder=asc&start=25
to przepraszam.
Cel był jeden. Nie można wycierać sobie gęby Bogiem jego Pomazańcem i Słowem głosząc agresję i uprawiając polityczną prostytucje.
A później się dziwować że tyle osób podważą istnienie inteligentnego Stwórcy którego Jego słowo określa ''miłością''.
Obserwując historie i teraźniejszość jak bardzo instytucje religijne szczególnie chrześcijaństwo winne jest krwi ''morza istnień''
nie trudno zwątpić w cokolwiek.
List Jakuba 4:4 jasno formułuje jaki miał być stosunek ''naśladowców'' do np. politykierstwa:
Cudzołożnice, czy nie wiecie, że przyjaźń ze światem jest nieprzyjaźnią z Bogiem? Kto więc chce być przyjacielem świata, czyni siebie nieprzyjacielem Boga.
Lecz dla np. Καθολικος to było zbyt uciążliwe i jest do dnia dzisiejszego.
_________________
Zapytał Go znowu Piłat: ''A cóż to jest prawda?''
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiaOra




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:25, 15 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Veritatis i ty morgan cwoku jeden, wychodzi na to, ze Twoja czerwona Gazeta wyborcza pisze o waszym idolu Che Guevarze, to co ja zamieściłem o nim z bynajmniej nie lewackich źródeł. Swiat się przewraca, gdy lewaki pisza o lewaku: BANDZIOR I MORDERCA. Panowie jak wy teraz wyglądacie? Co najmniej nieszczególnie! A jak skończycie? Jak nie przymierzając inny guru lewicy, tyle że z nad Wisły, niejaki Leszek Miller! Jesteście niesamowicie żałośni!

A ty Pneuma, zanim zaczniesz mnie oskarżać o polityczna prostytucję, to jak spiewał to swego czasu Wodecki: ,,Zacznij od Bacha'', tak ty zacznij najpierw od siebie, bo słowo PRZYZWOITOSC jest chyba dla CIEBIE tak samo obce jak prawda. Zadajesz sie i wspierasz najbardziej nikczemne i gorsze nawet od upadłych kobiet, bo czerwone prostytutki i jeszcze masz czelność cytować przy tym, niczym diabeł Pismo Swięte! Gdzie cię tego nauczyli, na kursach ekumenizmu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
$iemo




Dołączył: 10 Mar 2007
Posty: 210
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:32, 15 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

morgan666 napisał:
podobno prawdziwego mezczyzne ocenia sie po tym jak konczy...

Właśnie. Very Happy
A on wciąż pisze.....
_________________
...Nie polemizuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pobije doświadczeniem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:17, 15 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiaora, skończ już. Wstydu sobie oszczędź. Laughing Wybiórcza to lewicowa gazeta? Od kiedy? Za dużo kadzideł się na dzisiejszej mszy nawdychałeś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pneuma




Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 93
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:02, 15 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KiaOra napisał:

A ty Pneuma, zanim zaczniesz mnie oskarżać o polityczna prostytucję, to jak spiewał to swego czasu Wodecki: ,,Zacznij od Bacha'', tak ty zacznij najpierw od siebie, bo słowo PRZYZWOITOSC jest chyba dla CIEBIE tak samo obce jak prawda. Zadajesz sie i wspierasz najbardziej nikczemne i gorsze nawet od upadłych kobiet, bo czerwone prostytutki i jeszcze masz czelność cytować przy tym, niczym diabeł Pismo Swięte! Gdzie cię tego nauczyli, na kursach ekumenizmu?


Kursy ekumenizmu były i są mi obce. Generalnie ekumenizm uważam za forme orgii wielowyznaniowej. Wszystkie prostytuty w jednym miejscu kroczące ku Gehennie.

Jeżeli wypowiedzi potępiające a) agresje słowną oraz b) próbę syntezy Biblia-Polityka określasz brakiem przyzwoitości chciałbym poznać twoją definicje ww. cechy.

Nie muszę przypominać że do niedawna a w sumie nadal wspierasz jak to zgrabnie ująłeś te ''czerwone niewiasty''

ew. Mateusza9:11-13 -dziś bez cytowania -
_________________
Zapytał Go znowu Piłat: ''A cóż to jest prawda?''
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deczart




Dołączył: 30 Lis 2007
Posty: 103
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:03, 15 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Veritatis napisał:
Wybiórcza to lewicowa gazeta? Od kiedy? Za dużo kadzideł się na dzisiejszej mszy nawdychałeś.

Komuch jesteś i nie wiesz, że Gnójbiorcza to lewicowy parch? Za dużo się michnikowszczyzny naczytałeś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:52, 15 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oooo, widzę, że Kiaora przyprowadził kolegę z NOP-u. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:45, 15 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

te dyskusje są bezsensowne.Nic nie wynikło,pożarliście sie jakby to była walka o złoty but.Postawy ludzkie najtrudniej zmieniaja sie w ludzkiej psychice i cięzko będzie komukolwiek wpłynąć na pogląd drugiej osoby bez odpowiedniego czasowego przemyślenia.A pamiętajcie ,że najbardziej niszcząca jest ideologia a dlatego ,że jest najbardziej doceniana przez ludzi,to ich system wartości więc tu zawsze będą istniały sprzeczności.Jak chcecie to wierzcie w Fidela,Kim Ir Sena,czy Lenina.Każdy ma do tego prawo i uważam,że to czy byli oni nieśli za sobą śmierć czy zbawienie ludzkiego ucisku to jest chyba bezdyskusyjna kwestia.KiOaRa,luzik Smile
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Na do widzenia
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile