W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Ran Paul jako Baranek Boży  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Odsłon: 686
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pneuma




Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 93
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:03, 14 Lut '08   Temat postu: Ran Paul jako Baranek Boży Odpowiedz z cytatem

Post wycięty stąd: viewtopic.php?p=28146#28146
Bimi

===


Dlaczego niemal każdym wątku można znaleźć ''proroka'' który łączy wydarzenie ze słowami z Biblii.
Upadły 2 wieżę WTC - nawiązanie do śmierci dwóch świadków z Objawienia.
Kurcze o uderzeniu na Pentagon, przecięciu kabli telekomunikacyjnych pewnie też nie jeden będzie doszukiwał sie proroctwa.

chemik87 napisał:

P.S. Ten fragment objawienia św. Jana,który podałem w poprzednim poście w moim odczuciu rysuje obraz Kim jest Baranek i rangę marszu 4 lipca w Waszyngtonie i Kim są zwolennicy Proroka RONA Smile
Pozdrawiam


Ron Paul jest Chrystusem ?
Proszę o poważną odpowiedź i krótkie uzasadnienie Biblijne skoro już ''kolega'' że tak powiem ''wyjechał'' z Apokalipsą wg. Jana
_________________
Zapytał Go znowu Piłat: ''A cóż to jest prawda?''
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:35, 14 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem Baranek jak juz by co to Jezus Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chemik87




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 133
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:33, 14 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pneuma napisał:
Ron Paul jest Chrystusem ?
Proszę o poważną odpowiedź i krótkie uzasadnienie Biblijne skoro już ''kolega'' że tak powiem ''wyjechał'' z Apokalipsą wg. Jana

Witam

Według moich domniemań i przypuszczeń ów Baranek z objawienia nie jest Chrystusem tylko, albo aż prorokiem...ustami Boga na ziemi. Chrystus wypełnił wszystkich proroków, był ojcem proroków. Ron Paul musiał inkarnować się w role polityka, żeby mieć siłę przebicia w czasach jakie mamy i mógł śpiewać pieśń wolności i prawdy w miejscu najbardziej oddziaływującym na losy świata...Nie będę sie starał Ci tego wyjaśniać poważnie, bo do rzeczy których nie widzimy i nie możemy dotknąć trzeba podchodzić z wielkim dystansem nie można tego brać za pewnika za oczywistą oczywistość, ale w moim rozrachunku mamy okazje doświadczyć czasów ostatecznych, dlatego tak wyraźnie widać inkarnacje prawdziwych i fałszywych proroków(Bush,Hillary?). Z tego co da się zauważyć(moimi oczami) mamy na ziemi dwie naprawdę świetliste postacie z pozytywną energią, Rona odpowiedzialnego za sferę materialną, to znaczy zmiana systemu politycznego, opierającym się głównie na wolności pomniejszając role rządu w życiu codziennym obywateli. System w którym za uczciwą pracę dostajesz uczciwe "pieniądze", nikt Cię nie okrada. To w wielkim skrócie, systemy zbliżone do poglądów Libertarian funkcjonują na planetach umownie zwanych "czwartej gęstości", w którą podobno "wjeżdżamy".
Drugą osobą, która ma nas przeprowadzić, przygotować na sławny już 2012 rok jest postać odpowiedzialna za sferę nie materialną, czyli duchową jest Ram Bahadur Bomjon z Indii przez innych uważany za reinkarnacje Buddy, sam zaś uważa, że jedynie może być Bodhisattva.Swoją przemianę duchową zapowiada na rok 2012.
Jest to chłopiec, który bezustannie medytował pod wielkim drzewem 9 miesięcy nie zażywając płynów ani pokarmu po tym czasie znikł i niedawno pojawił się na nowo i jego przesłanie brzmi "świat jest na złej drodze upadku człowieczeństwa, zatracenie się w żądzy posiadania i władzy. Jedyną drogą ratunku dla świata ma być „dharma”, czyli odrodzenie się poprzez zwrócenie się ludzkości w stronę duchowości, czyli najważniejsze części ludzkiej istoty."
Przedstawiłem postać Ramy, aby pokazać, że "prorok" Ron ma większy odbiór i większy zasięg przekazu tylko dlatego, iż w naszych czasach rola polityka ma większy wpływ na obywateli świata niż jakiś duchowy guru. Ale to tylko i wyłącznie obraz prezentowany przez media i prasę kształtuje obraz naszej ziemskiej rzeczywistości. Najrozsądniejszym wyjściem jest brak autorytetów i wszelakich guru, najmądrzejszym wyjściem jest zawierzenie sobie i zwrócenie się ku własnemu wnętrzu i odnalezieniu swojego własnego mentora w sobie samym. Trzeba być cholernie odważnym i nie znać strachu.
Trochę nie spójnie, trochę chaotycznie napisane, ale myślę, że odbierzesz to "poważnie" .

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:58, 14 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tez mnie już na rzyganie zbiera gdy widzę wszędzie na forum cytaty z biblii.
nie wiem skąd ci wszyscy ludzie na forum się biorą, ale mam wrażenie, że przychodzą tu prosto z seminarium duchownego lub klasztoru.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:11, 14 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mi sie rzygac niechce Smile podoba mi sie to ludzie piszą Wink i ciekawie pisze chemik87 : P cos w tym jest i jestem zaznajomiony z tym co mowi : )

a swoja droga jezeli kogos to interesuje to to tutaj jest w 5ciu częsciach o Ram Bomjanie http://www.vismaya-maitreya.pl/wielcy_ludzie_ram_czesc1.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pneuma




Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 93
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:14, 14 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam tematyki filozofii wschodu, reinkarnacji, guru, wcieleń itd.
Więc nie potrafię się odnieść do tego co napisałeś.

Ale wiem jedno. Jeżeli bazuje na informacjach z Biblii to:
a) muszą być zgodne z resztą
b) są powtórzone dwukrotnie w innym miejscu

Więc w kwestii Baranka:
Baranek symbolizuje Króla Boga Najwyższego a Królem w Królestwie Bożym wg. Biblii jest/ma być Jezus Chrystus.

Ron Paul siedzi w środku bagna jakim jest polityka a to oznacza zawsze ''układy i przyjaźnie''.
To z kolei wyklucza go jako naśladowce Jezusa jak i Baranka.
Jakuba 4:4 dziś już cytowane gdzie indziej:
Cudzołożnice, czy nie wiecie, że przyjaźń ze światem jest nieprzyjaźnią z Bogiem? Kto więc chce być przyjacielem świata, czyni siebie nieprzyjacielem Boga.
Warto sięgnąć do komentarza Sterna a i wystarczy komentarz historyczno-kulturowy do NT wyd. Vocatio aby zrozumieć w jakim kontekście użyto słowa ''świat'' gr. kosmou
Innych publikacji nie zapodam by nie zostać posadzonym że jestem po praniu mózgu Smile

ps. Oczywiście ww. wyjaśnienie jest moim poglądem i rozumiem że osoby sceptyczne mogą odebrać to jak opowieść o repilitianach czy jak im tam
_________________
Zapytał Go znowu Piłat: ''A cóż to jest prawda?''
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pneuma




Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 93
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:18, 14 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi podzielam pogląd z rzyganiem. Nie rozpoczynam wątków religijnych czy dysput biblijnych. Od tego są rozmowy twarzą w twarz.
Lecz wyłącznie odpowiadam jeżeli ktoś wyciera sobie gębę Biblią do swoich teorii.
Smutne to że tzw. praktykujący chrześcijanie maja dla tego Słowa mniej szacunku niż sceptycy np. Voltar.
_________________
Zapytał Go znowu Piłat: ''A cóż to jest prawda?''
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:20, 14 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pneuma: odnosnie "swiata" to chodzi o uciechy swiata materialnego a Ron chce pomóc ludziom... on chce aby wszyscy byli szczesliwi i chce wyrwac chwasty z USA... Jezus tez był w srodku bagna bo mnóstwo obłudników było w jego poblizu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:21, 14 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ty mi nie insynuuj stosunku do czegokolwiek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:22, 14 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi, ja tam w przepowiadanie przyszłości nie chce wierzyć (a juz na pewno nie dokładne), bo to by znaczylo, że nieważne, co sie zrobi - to i tak się stanie. Ale nie zabraniaj ludziom wierzyć.

Mi się na rzyganie zbiera dopiero w takich przypadkach, ze Bóg WSZYSTKO zaplanował, a juz najgorsze jest to: "Niektórym ludziom przeznaczone jest pieklo, a innym niebo". Ale nie rzygam, bo to niezbyt przyjemne.

Jeszcze jedno. Jesteś CAŁKOWICIE ateistą, czy tak jak ja - w Boga wierzysz, ale Kościołowi nie wierzysz?

AndSmo napisał:
To może chińskie przysłowia? Bo jak mówi chińskie przysłowie, gdy nie wiesz co powiedzieć powiedz chińskie przysłowie Very Happy


Laughing Niezłe, mam nowy opis na gg, dzięki.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:25, 14 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z tego co wiem to niektore rzeczy musza sie wydarzyc jak np było przyjscie Buddhy i Jezusa ale np 1 i 2 wojne swiatowa mozna bylo uniknac! Maryja o tym mówiła w Medzugorie? ale jak widac ludzie nie wzieli tego na serio i tak samo 3 wojny swiatowej moze nie byc ale jak byla 1 i 2 a moglo ich nie byc to czy naprawde nie bedzie 3? mysle ze bedzie niestety...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:32, 14 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

internet jest ogromny. są fora prawicowe, lewicowe, ekologiczne, nacjonalistyczne, homoseksualne, kobiece, religijne, o bogu, bozi, krisznie, buddzie oraz dupie maryny... każdy znajdzie coś dla siebie.
nie rozumiem dlaczego na forum p.t. "prawda o świecie" które w logo ma przekreślony symbol chrześcijaństwa ludzie tak nagminnie cytują biblię.
jak dla mnie równie dobrze moga cytować koran, torę albo przepowiednie nostradamusa.
biblia jest tak napisana że każdy znajdzie tam cytat na dowolną okazję. i co z tego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
pneuma




Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 93
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:34, 14 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezusa z Nazaretu kiedy tłum chciał obwołać królem - on uciekł. A jeżeli jak twierdzą niektórzy był tylko synem cieśli a nie Mesjaszem to w jeszcze wyraźniejszym świetle pokazuje jego stosunek do władzy którą odrzucił.

Dwa - wyrażenie kosmou nie odnosi sie wyłącznie do uciech lecz świata jako systemu proponuje skorzystać z komentarza hist.kult.

Trzy - stosunek naśladowców Jezusa -tych żyjących przed upaństwowieniem chrześcijaństwa- był wyraźny do polityki i uczestnictwa w jej życiu.*

Cztery- jeżeli ktoś wierzy w Królestwo Boże i o nie się modli niech nie wyczekuje rządu ludzkiego który poprawi jego jakość życia bo wtedy oznacza że ma jakaś schize ...Dwóm panom nie da sie służyć bo albo jednego będzie sie kochać a drugiego nienawidzić..

*Cywilizacja Wczesnego Chrześcijaństwa Marcel Simon
_________________
Zapytał Go znowu Piłat: ''A cóż to jest prawda?''
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AndSmo




Dołączył: 20 Gru 2007
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:36, 14 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może chińskie przysłowia? Bo jak mówi chińskie przysłowie, gdy nie wiesz co powiedzieć powiedz chińskie przysłowie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:38, 14 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AndSmo napisał:
To może chińskie przysłowia? Bo jak mówi chińskie przysłowie, gdy nie wiesz co powiedzieć powiedz chińskie przysłowie Very Happy
eee, to ja wole haiku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
pneuma




Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 93
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:40, 14 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
ty mi nie insynuuj stosunku do czegokolwiek


Przesadziłem. Sorry
_________________
Zapytał Go znowu Piłat: ''A cóż to jest prawda?''
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Ran Paul jako Baranek Boży
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile