W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
David Rockefeller i gorące powitanie  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
8 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 5714
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pawlak




Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 681
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:54, 31 Sie '11   Temat postu: David Rockefeller i gorące powitanie Odpowiedz z cytatem

ale jaja Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

http://www.wykop.pl/link/863085/david-rockefeller-i-gorace-powitanie/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Genezyp_Kapen




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 303
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:12, 31 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziwi mnie @pawlak, że Ty jako znany tutaj na forum żydowski miłośnik i prowokator zapodajesz takie rzeczy.. żeby Twojego rodaka pokazać w takim świetle.. ajj wajj..
_________________
Genezyp_Kapen
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
papabempa




Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 152
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:14, 01 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co z Johnem R.,protoplastą rodu który na przełomie XIX i XXw opanował cała amerykańska a pewnie i światową produkcję nafty
zostając faktycznie królem świata,a królestwo jego jest nadal niezagrożone.Europejskie i inne poupadały,
Ciekawe,że wg.mnie nie był podobny do żyda,a raczej jego twarz wyglądała na jakiegoś ufoluda przerobioną na ludzką,
Bo jak możliwe żeby zwykły człowiek,nawet żyd opanował świat,wiedział już wtedy jak tego dokonać

polecam Miasro Zakazane na fredroman.blogspot.com.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pawlak




Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 681
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:26, 01 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Genezyp_Kapen napisał:
Dziwi mnie @pawlak, że Ty jako znany tutaj na forum żydowski miłośnik i prowokator zapodajesz takie rzeczy.. żeby Twojego rodaka pokazać w takim świetle.. ajj wajj..

Ja w przeciwieństwie do Ciebie potrafię być obiektywny i jestem dumny z moich przodków więc daruj sobie takie komentarze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8560
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:31, 01 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie dopierdalanie nie robi wrażenia na żydku .
Ale jakby tak ktoś porwał mu wnuczkę , albo w tym wypadku prawnuczkę , i murzyn by ją przeleciał i hivem zaraził , to staruchowi , pękło by serce , albo by zwariował ( a może by się okazało , że jest lekarstwo na hiva Wink )
W filmie Germinal - na końcu - jest taka scena jak stary górnik ( będący już na jakiejś rencie ) , który w wyniku strajku stracił syna , wnuka, wnuczkę , dusi córkę dyrektora fabryki. Dziewczynę -wydawać się może - niewinną , która pomagała robotnikom.
Ale czy tacy ludzie są naprawdę niewinni , w końcu czerpią korzyści z wyzysku innych .
Obecnie modne są różnego rodzaju fundacje . Te fundacje to odpowiedź bogatych na ich skurwysyństwo i dzięki takim fundacjom lepiej kurwy sypiają .
I David ma taką fundację której celem jest : wspieranie "Dobra ludzkości na całym świecie" Laughing
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nihil novi




Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 229
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:45, 01 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Obecnie modne są różnego rodzaju fundacje .

.... np fundacja Batorego
_________________
"Podobało Mu się narodzić w ubóstwie, przyjąć na siebie słabość dziecięcego wieku, a w obrzezaniu piętno grzesznika" - Historya Młodości Jezusa (1825r)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Genezyp_Kapen




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 303
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:29, 02 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@pawlak

z przodków możesz być dumny, nawet możesz być dumny ze swoich korzeni.. ani ja, ani nikt inny Tobie tego nie zabrania.
Przecież wolność jednostki stawiamy ponad wszystko, każdy ma takie konstytucyjne prawo do samostanowienia.

ale ale.. takiego prawa nie mają palestyńskie goje, te "śmiecie", których można mordować, przeganiać z domu, zamykać w gettach, rewidować , znęcać się, upokarzać itd.. A kto im odbiera wolność ? kto ich morduje itd ? Izraelscy syjoniści

A kim Ty dla mnie jesteś ? Polsko żydowskim syjonistą który sieje ferment, tak jak napisałem wcześniej. Przecież nie piszę tego po przeczytaniu Twojego jednego postu, musiałem poświęcić trochę czasu, aby poczytać i móc wydać taką ocenę.

A o braku obiektywizmu:

Sypię głowę popiołem i już sam siebie nazywam ANTYSEMITĄ !
_________________
Genezyp_Kapen
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
stefani




Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 315
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:09, 04 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A co z Johnem R.,protoplastą rodu który na przełomie XIX i XXw opanował cała amerykańska a pewnie i światową produkcję nafty
zostając faktycznie królem świata,a królestwo jego jest nadal niezagrożone.Europejskie i inne poupadały,
Ciekawe,że wg.mnie nie był podobny do żyda,a raczej jego twarz wyglądała na jakiegoś ufoluda przerobioną na ludzką,
Bo jak możliwe żeby zwykły człowiek,nawet żyd opanował świat,wiedział już wtedy jak tego dokonać.
John D. Rockefeller wiedział też jak zadbać o dobre public relations - wydał ponad połowę majątku na cele dobroczynne rękami swego syna. Nie obeszło się bez trudności, bo wiele osób prywatnych jak i instytucji nie chciało brać brudnych pieniędzy Rockefellerów. Nie mieli dobrej marki wśród im współczesnych stąd to nagła filantropia nie mająca odpowiednika ani wcześniej ani później. Dosłownie zalali kraj swoimi dolarami. To była ogromna fortuna. Znajomość reklamy i marketingu znacznie wyprzedzająca czasy, w których żyli. W ogóle wyprzedzali konkurencję pod każdym względem o całe lata świetlne. Co do fizjonomii Johna R. to dopiero w jego późniejszym wieku objawiła się jej niezwykłość, pewnego rodzaju nieludzkość. Po prostu widać charakter na twarzy. Poniżej parę fotek z filmu dokumentalnego produkcji PBS pt. "The Rockefellers" ukazującego w pełni ten dziwny wygląd oraz mechaniczność tej postaci (video archiwalne). Na próżno szukać tego po rożnych Wiki, tam zamieszają tylko materiały propagandowe.




_________________
Cenzura, Dezinformacja, Agentura na forach
viewtopic.php?t=7581&start=0
_________________
Cenzura, Dezinformacja, Agentura na forach
viewtopic.php?t=7581&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pawlak




Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 681
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:16, 04 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



skoro mówimy o dziwnych twarzach to zobacz jak bardzo podobny jest młody Rothschild , wygląda na to że obie rodziny muszą mieć wspólnych przodków Smile Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
papabempa




Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 152
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:28, 09 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stefani,a może to nie było public relations,tylko maniera wielkiego pana,magnata XIXwiecznego.Tak sobie
wtedy wyobrażał dobroczynność pan R.Zawsze miał wypchane pieniążkami kieszenie i rozdawał je każdemu,
kto się nawinął,nieraz ku uciesze bogatych dam.Wydawał się w tym jakiś zagubiony i nieżyciowy.
W poprzednim moim wpisie zdarzyła mi się mała /trochę zamierzona/ przesadna opinia co do jego
powierzchowności.Uderz.... Po kilku dniach miałem /we śnie/ krótkie spotkanie z tym panem.
-Napisałeś,że wyglądałem na obcego,a byłem tylko zwykłym człowiekiem,przyjrzyj się.
Tak samo,że byłem niby królem świata.Jeżeli nim byłem,to ciężkiej pracy,poza która prawie,że nie widziałem
przeżytego wymiaru.Trochę zrobiło mi się głupio.Sprawiał wrażenie jakby wyszedł do mnie z dobrego miejsca
na tamtym świecie.Co zrobił dla świata.Stworzył i potężnie rozwinął przemysł naftowy,na bazie którego
wyrosła masowa motoryzacją świata.M.in dzięki temu przybyło znacząco masy ludzkiej.
Zarzucano mu,że przez nie rozwinęło się kolejnictwo.Ale to bzdura.Nadal trwa jakaś niezwykła fascynacja
samochodem,mimo jego wad,/miałem dwa po 170 koni/.Wszyscy wolą wozić d...y od chałupy do chałupy,
niż kawałek iść piechotą na kolej i od niej.No i czas,wieczny pośpiech,no bo w pudle leci serial itd.
Wygrać z bestią,Ale z którą.Tą potężną,która się kryje "w jakiejś mrocznej jaskini",czy z tą
mającą 7mldów górnych otworów pożerających ziemię i tyleż dolnych,które ją fajdają,
Chcesz walczyć z pierwszą bestią ale dlaczego ją tak futrujesz.Przestań przynajmniej chodzić do tego
twojego new church marketu i ją dokarmiąć,tobie wyjdzie na zdrowie a jej na odwrót,będzie słabnąć aż może
padochnie.Swoje grajcarki wyciągnij z wielki naszy bynk,a przełóż do lokanego itd.
Pszek Sołżenicyn poszedł jako wrag naroda i komunizma.Coś tam kombinował z opozycją.
Mój ojciec w 41.pod zoną sowietów był na liście do wywózki,tylko dlatego,że dostawał listy od brata z Ameryki.
Pod koniec lat 70 dziewczyna prosiła mnie w Soczi żebym zerwał jej na pamiątkę cwietuszek magnolii,
bo ona by za to dostała 5 lat lagru.Sołżenicyn nie nastawał na Roję,ale wyrosłego na niej potwora.
Pamiętam jak na trybunie ,przed mauzoleum swojego bożka stała grupa starych władców o twarzach
jakichś okrutnvch małpiszonów,którzy jeszcze mieli tylko jedną myśl.-Uchnąć i pociągnąć do piekła całe
te czełowieczestwo.Pan Stanisław też miał rację,z naszego punktu widzenia,
I my inaczej postrzegamy zakapowanie ukraińców masowych morderców naszych rodaków na krasach.

polecam fredroman.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pawlak




Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 681
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:10, 03 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

złapali też Rothschilda

http://www.wykop.pl/link/1159733/rothschild-pytany-o-bilderberg/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


David Rockefeller i gorące powitanie
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile