W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Plan globalnej eksterminacji ujawniony  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
9 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 4743
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1070
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:57, 14 Lip '11   Temat postu: Plan globalnej eksterminacji ujawniony Odpowiedz z cytatem

Wywiad z Dr. Websterem G. Tarpleyem, w którym omawia plan elit eksterminacji 90% ludzkiej populacji, napisany w latach 70-tych przez J.P. Holdrena asystenta prezydenta Obamy ds nauki i technologii i dyrektora biura polityki ds nauki i technologii w Białym Domu. Plan ten został zawarty w książce Holdrena- Ecoscience, która jest przerażającą lekturą opisującą potrzebę depopulacji oraz metody do jej przeprowadzenia.







Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
xXx




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 255
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:37, 15 Lip '11   Temat postu: Re: Plan globalnej eksterminacji ujawniony Odpowiedz z cytatem

depopulacja - srepopulacja... pamiętam jak byłem dzieckiem to było nas 6 miliardów minęło z 20 lat i jest nas 7 miliardów. przybył 1 miliard ludzi... więc jak na razie to nas przybywa a nie ubywa a zatem o żadnej depopulacji mowy być nie może.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ostrożny




Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 779
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:47, 15 Lip '11   Temat postu: Re: Plan globalnej eksterminacji ujawniony Odpowiedz z cytatem

xXx napisał:
depopulacja - srepopulacja... pamiętam jak byłem dzieckiem to było nas 6 miliardów minęło z 20 lat i jest nas 7 miliardów. przybył 1 miliard ludzi... więc jak na razie to nas przybywa a nie ubywa a zatem o żadnej depopulacji mowy być nie może.


Wiec o tym, że statystyki to tylko cyferki, którymi się w dowolny sposób manipuluje w zależności od zapotrzebowania.
O liczbie ludności na ziemi decyduje głównie wschodnia Azja, a tam dopiero niedawno odbywały się pierwsze spisy powszechne ludności i nikt nie wie na ile wiarygodne.

.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JAR




Dołączył: 22 Paź 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:06, 15 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A kto to jest ten Tarpley. Czy ktos go zlustrowal?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wintermute




Dołączył: 19 Gru 2007
Posty: 44
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:55, 15 Lip '11   Temat postu: Re: Plan globalnej eksterminacji ujawniony Odpowiedz z cytatem

xXx napisał:
depopulacja - srepopulacja... pamiętam jak byłem dzieckiem to było nas 6 miliardów minęło z 20 lat i jest nas 7 miliardów. przybył 1 miliard ludzi... więc jak na razie to nas przybywa a nie ubywa a zatem o żadnej depopulacji mowy być nie może.

A nie pomyślałeś o tym że gdyby nie "srepopulacja" to przybyłoby nas np. 2 albo 3 miliardy a nie 1? Wzrost jest, ale gdyby nie polityka prowadzona względem krajów rozwijających się to byłby jeszcze większy. Najpierw hamuje się wzrost, do momentu w którym już go nie będzie, a potem populacja będzie się kurczyć.
Gdybyśmy naprawdę wspierali jako ludzkość kraje rozwijające się to może byłoby nas już z 10 miliardów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:03, 15 Lip '11   Temat postu: Re: Plan globalnej eksterminacji ujawniony Odpowiedz z cytatem

wintermute napisał:
xXx napisał:
depopulacja - srepopulacja... pamiętam jak byłem dzieckiem to było nas 6 miliardów minęło z 20 lat i jest nas 7 miliardów. przybył 1 miliard ludzi... więc jak na razie to nas przybywa a nie ubywa a zatem o żadnej depopulacji mowy być nie może.

A nie pomyślałeś o tym że gdyby nie "srepopulacja" to przybyłoby nas np. 2 albo 3 miliardy a nie 1? Wzrost jest, ale gdyby nie polityka prowadzona względem krajów rozwijających się to byłby jeszcze większy. Najpierw hamuje się wzrost, do momentu w którym już go nie będzie, a potem populacja będzie się kurczyć.
Gdybyśmy naprawdę wspierali jako ludzkość kraje rozwijające się to może byłoby nas już z 10 miliardów.


Z chęcią wysłucham Twoich propozycji na temat kontroli demograficznej krajów rozwijajacych się, bo my już sie sami kontrolujemy. Kwestia świadomości? Czy jak ktoś mi tu próbuje wpierdalać, podawania cichaczem bromu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wintermute




Dołączył: 19 Gru 2007
Posty: 44
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:19, 15 Lip '11   Temat postu: Re: Plan globalnej eksterminacji ujawniony Odpowiedz z cytatem

The Mike napisał:
wintermute napisał:
xXx napisał:
depopulacja - srepopulacja... pamiętam jak byłem dzieckiem to było nas 6 miliardów minęło z 20 lat i jest nas 7 miliardów. przybył 1 miliard ludzi... więc jak na razie to nas przybywa a nie ubywa a zatem o żadnej depopulacji mowy być nie może.

A nie pomyślałeś o tym że gdyby nie "srepopulacja" to przybyłoby nas np. 2 albo 3 miliardy a nie 1? Wzrost jest, ale gdyby nie polityka prowadzona względem krajów rozwijających się to byłby jeszcze większy. Najpierw hamuje się wzrost, do momentu w którym już go nie będzie, a potem populacja będzie się kurczyć.
Gdybyśmy naprawdę wspierali jako ludzkość kraje rozwijające się to może byłoby nas już z 10 miliardów.


Z chęcią wysłucham Twoich propozycji na temat kontroli demograficznej krajów rozwijajacych się, bo my już sie sami kontrolujemy. Kwestia świadomości? Czy jak ktoś mi tu próbuje wpierdalać, podawania cichaczem bromu?


Nad czym tu się zastanawiać? Generalnie zgadzam się z facetem. Możemy albo srać się że ludzi jest za dużo, uważać że to populacja jest problemem i dumać nad tym jak ją ograniczyć, albo zrozumieć że technologia może dać nam już dzisiaj wystarczająco jedzenia aby wyżywić wszystkich i zapewnić im to czego potrzebują. Sorry ale nie dam sobie wmówić że to niemożliwe. Bo co? Nie stać nas? Za mało mamy pieniędzy? No proszę, to iluzja. "Za mało", "dla wszystkich nie wystarczy". Od czego zacząć... Na pewno przestać wierzyć że to nadmierna liczba ludzi jest problemem i że aby usunąć problem musimy usunąć ludzi. Zamiast tego uwierzyć w siebie, w to że dalibyśmy radę gdybyśmy tylko chcieli. To tylko kwestia wyboru, naprawdę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cat-unit




Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 91
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:10, 15 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie :
czy już się ktoś zesrał i wetknął w kał plakietkę z napisem Skrajny Kał ?

Rozejrzyjcie się dookoła i zastanówcie się ...
ten świat naprawdę na to zasługuje Very Happy
Myślących jest garstka, reszta to pleb tak głupi, że aż w dupę gryzie.
Eee, sorry...
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:10, 15 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cat-unit napisał:
Mam pytanie :
czy już się ktoś zesrał i wetknął w kał plakietkę z napisem Skrajny Kał ?

Rozejrzyjcie się dookoła i zastanówcie się ...
ten świat naprawdę na to zasługuje Very Happy
Myślących jest garstka, reszta to pleb tak głupi, że aż w dupę gryzie.
Eee, sorry...
Smile


Myślący to którzy?

Bo ja zauważyłem, że kazdy głupi ma swój rozum. Masz na mysli jakieś konkretne grupy?

Wintermute, można kontrolę populacji prowadzić zajbeiście oficjalnie, jak w Chinach, można też popatrzec na obrazki z Indii lub bardziej skrajne przypadki z Afryki.

Problem jest dużo bardziej złożony, niż "jest pare łabeskich osób reszta to banda debilnego chuja więc chuj z nimi", ale tez nie można sobie pozwolić na akcje typu "niech się dzieje co chce, najwyżej wymyslimy maszynkę do robienia żarcia z gówna (a takowa już istnieje)"

Popadanie ze skrajności w skrajność jest bolączką tego świata, a trzeba chyba bedzie wybrać optymalną drogę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Plan globalnej eksterminacji ujawniony
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile