W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
ADR 4 i inne symulatory energii  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Człowiek i medycyna Odsłon: 18316
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pumpkinhead




Dołączył: 05 Maj 2008
Posty: 112
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:43, 21 Sie '09   Temat postu: ADR 4 i inne symulatory energii Odpowiedz z cytatem

Planuje zakup tej oto zabawki i chcialbym dowiedziec sie co drodzy forumowicze sadza na ten temat. moze ktos z Was posiada cos takiego, bede wdzieczny za kazda informacje. jesli bylo przepraszam ale nie znalazlem. hail!

http://www.escape.com.pl/old/adr-4.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kondrix




Dołączył: 14 Cze 2008
Posty: 205
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:19, 21 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg opisu na stronie urządzenie opiera działanie między innymi na magnetyzmie.
W sklepach można kupić tzw. magnetyzery wody, które montuje się w instalacji wodociągowej budynku. Efekt to zmniejszenie osadzanie się kamienia i rdzy w rurach. Osobiście zauważyłem, że woda po przejściu przez taki magnetyzer rożni się w dotyku od nienamagnesowanej. Mogę więc powiedzieć że jakiś efekt na pewno występuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kowal




Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 188
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:36, 21 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie daj się nabrać!
_________________
Moja chata z kraja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pumpkinhead




Dołączył: 05 Maj 2008
Posty: 112
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:45, 22 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kowal, moze wiecej szczegolow ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Przemek




Dołączył: 19 Gru 2008
Posty: 56
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:51, 23 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Planuje zakup tej oto zabawki


Moim zdaniem świetny wybór,

Kowal:
Cytat:
Nie daj się nabrać!


Dlaczego tak twierdzisz Szanowny Kolego.


Moj ojciec od kilku ładnych lat posiada to urządzenie, ja od około dwóch i muszę przyznać, że faktycznie to działa.

Czuć różnicę w smaku płynó: soków, herbaty, kawy, wody, a nawet wódki, ale najważniesze, że tak "poprawiona" woda poprawia krążenie - moja żona cały czas miała zimne dłonie i stopy, ale odkąd zaczeliśmy korzystać z ADR-4 to dolegliwości te calkowicie ustapiły. Nie było tak jak u Zbyszka Nowaka - "pstryk" i już, zrobione, tylko stopniowo, coraz lepiej i lepiej.

Kowal - jeżeli masz inne doświadczenia z tym produktem to prosze Cię: podziel się swoją opinią, jeżeli nei miałeś kontaktu z tym urządzeniem to dlaczego podważasz jego działanie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kowal




Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 188
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:04, 23 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wystarczy przeczytać opis.

Po pierwsze: symulator czy stymulator- bo różnie tam piszą. Kto rozumie różnicę szybko wyłapie.
Po drugie: Przyjrzyjmy się pierwszemu zdaniu w opisie:

Cytat:
Podstawowym składnikiem wszystkich urządzeń z rodziny ADR jest układ przestrzenny o nazwie Modułowy Element Przemiany Energi


"Układ przestrzenny"- dobre sobie. Co to znaczy? Że zajmuje przestrzeń?
"modułowy"- nie widzę żadnych modułów. Co za moduły?
"Element"- no to element czy moduł?
"Przemiany Energii"- a jaką to energię posiada woda? Może energię spadku, albo energię cieplną. Ale nie o to tu chyba chodzi, bo to nie prąd producent, pożal-się-Boże chciał wytwarzać.



Gdy wpisze się w Goglach imię tego sprytnego konstruktora, na drugim miejscu listy pojawia się on pod hasłem "Rozrywka > Zjawiska paranormalne > Magia, huna, przyroda - HOGA.PL ...". Dość tajemnicze miejsce, jak dla chemika- wynalazcy.

Albo to:

Cytat:
Woda w normalnych warunkach nie jest substancją bezpostaciową; tworzy ona struktury pseudokrystaliczne


Jasne- pod warunkiem, że zamarznie.

W sumie jest mi wszystko jedno. Kto chce niech kupuje. Proszę tylko pamiętać o zapasie "fiolek z substancją programującą".

Nb, przypomina mi to pewien program telewizyjny z udziałem pewnego guru "energetyzującego" wodę. Wystarczyło- jak mówił- postawić przed ekranem butelkę z wodą a po seansie można było już bez umiaru korzystać z leczniczych właściwości tejże.

PS: Na stronie http://www.biomagnetica.pl/index.php?id=50 mamy cały asortyment cudownych wynalazków ADR! Może warto spróbować wszystkich? Szkoda tylko, że chroniąc generują "niewyczuwalne ciepło".
_________________
Moja chata z kraja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Przemek




Dołączył: 19 Gru 2008
Posty: 56
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:26, 23 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kowal,

Po pierwsze:
ograniczas sie do rzeczy sobie znanych, do zjawisk, które rozumiesz, i do doświadczeń, które zrozumiałeś.
Nie skomentuje Twoich "błyskotliwych argumentów:

Cytat:
"Układ przestrzenny"- dobre sobie. Co to znaczy? Że zajmuje przestrzeń?
"modułowy"- nie widzę żadnych modułów. Co za moduły?
"Element"- no to element czy moduł?
"Przemiany Energii"- a jaką to energię posiada woda? Może energię spadku, albo energię cieplną. Ale nie o to tu chyba chodzi, bo to nie prąd producent, pożal-się-Boże chciał wytwarzać.


Cytat:
przypomina mi to pewien program telewizyjny z udziałem pewnego guru "energetyzującego" wodę.


Chyba nie przeczytałeś tego co napisałem:
Cytat:
Nie było tak jak u Zbyszka Nowaka


Po drugie:
na temat wody na tym forum było kilka bardzo ciekawych tematów, na temat w jaki sposób ją można zmieniać, programować i wykorzystać dla dobra Swojego.

Pamiętaj o jednym:
To, że czegos nie rozmiesz, nie oznacza, że to nie istnieje.

Twoją indolencję w tym temacie, może tłumaczyć stare arabskie powiedzenie:
"Człowiek, ktory nie chce pracować szuka wymówki,
ten, który chce coś zrobić, szuka rozwiązania."

Nie krytykuj, zanim nie poznasz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kowal




Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 188
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:43, 23 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK- odpowiem Ci, bo mnie zaczyna to drażnić.

Czy według Ciebie ( i Tobie podobnym), wszystko, czego "ja nie rozumiem" należy uznać za potencjalnie możliwe, czy też Wasze "otwarte umysły" dopuszczają jakiś -JAKIKOLWIEK- margines nieprawdopodobieństwa, hochsztaplerstwa i robienia kasy na naiwności???
_________________
Moja chata z kraja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Przemek




Dołączył: 19 Gru 2008
Posty: 56
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:13, 24 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowny Kolego,

najpierw zapoznaj się z wynikami badań naukowych, a potem oskarżaj kogoś o "hochsztaplerstwa i robienia kasy na naiwności".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiraz




Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 477
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:49, 25 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko jeśli 'badania przeprowadzono na reprezentatywnej grupie badanych' (w wieku od 0 do 7 lat i 78 do 114lat, urodzonych w latach przestępnych, z pominięciem urodzonych w miesiące parzyste a także w Wielki Piątek)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kowal




Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 188
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:08, 25 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przemek napisał:
Szanowny Kolego,

najpierw zapoznaj się z wynikami badań naukowych, a potem oskarżaj kogoś o "hochsztaplerstwa i robienia kasy na naiwności".



Z wielką rozkoszą!
Poproszę o źródła.
_________________
Moja chata z kraja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:59, 27 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kowal wydaje mi się, że pseudokrystaliczna to chodzi o to, że woda jest taką substancją którą atomy zawsze przybierają jakieś trwałe kształty. Chodzi o ich ułożenie. Pojawienie się w wodzie obcego elementu powoduje jak we fraktalach całkowitą zmianę układu atomów w całym zbiorniku, a nie tylko w miejscu styku. Druga sprawa to taka, że woda reaguje na pole magnetyczne i jest to udowodnione naukowo. Nie tylko na pole magnetyczne, ale skoro to temat o magentyzerze to tak.
3 to do założyciela tematu. Dlaczego jest to powiązane z tematami para? Ponieważ namagnetyzować wodę, aby była Tobie przyjazna nie musisz kupując takie cóś. Możesz to robić sam. Pokaże Ci jak i dowód na to:
Weź szklankę wody przynieś sobie najpierw tutaj przed monitor, żebyś robił to co Ci mówię,
- zanóż palec prawej ręki (np wskazujący) do 2 stawu w palcu (po to aby było to wiarygodne, zaraz się dowiesz czemu).
- wyciągnij i policz ile kropel wody spadnie Ci w przeciągu np 20 s. Powinno około 3, zależy od wielkości Twojego palca.
- po podliczeniu obejmij szklankę suchymi dłońmi (nie musi być, ale na test wytrzyj palec), zamknij oczy i wczuj się w zawartość szklanki. Poczuj lepkość, mokrość i wilgoć znajdującej się wody w środku i wyobrażaj sobie przepływającą przez nią energię.
- jak uznasz, że Ci sie to udało zanóż wskazujący palec drugiej, lewej ręki też po 2 staw. Wyciągnij i podlicz ile kropel spadnie... A nie spadnie ani jedna:D, bądź tylko 1. Mi nie spada nic za każdym razem jak powtarzam test. To jest dowód na to, że Ty oddziałowujesz myślami na materię, a woda przejęła Twoje pole.
Skoro magnetyzer powoduje, że woda nie zżera tak szybko rur to możesz sobie to kupić w celach picia czystszej i smaczniejszej wody Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Człowiek i medycyna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


ADR 4 i inne symulatory energii
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile