W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Z cyklu: spiski CIA - UFO  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 3062
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
the end




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:06, 14 Sty '08   Temat postu: Z cyklu: spiski CIA - UFO Odpowiedz z cytatem

Wielu z was zastanawia się czy UFO istnieje. W poniższym tekście przedstawię FAKTY dotyczące tej tematyki.

W 1926 r. Viktor Schauberger, samouk, który miał niecodzienne zdanie na temat wymianu energii w przyrodzie, jako pierwszy wysnół teorię silnika antygrawitacyjnego. W 1934 r. jego twórczy umysł, zdobył uznanie w oczach Adolfa Hitlera, który był bardzo zainteresowany jego nowatorskimi pomysłami. Fundamentem jego rozumowania, była istota poznania zjawisk przyrody. Wiedział bowiem, że natura już dawno wymyśliła optymalne rozwiązania i nie należy jej poprawiać.Codzienne obcowanie ze środowiskiem przyczyniło się do rozwoju kilku śmiałych i kontrowersyjnych, jak na owe czasy koncepcji. Swoimi spostrzeżeniami zaskakiwał znanych profesorów, łamiąc nierzadko ustalone prawa fizyki. Słynął z ciekawych rozwiązań związanych z gospodarką wodną i leśną. Jego konstrukcje pozwalały m.in. na spławianie z wysokich gór, drzew ściętych przez drwali. Metoda ta była na tyle tania, że zaczęły napływać coraz to nowe zlecenia. Jednak Viktor Schauberger nie zamierzał poprzestać na zarabianiu pieniędzy. Wiedział, że zjawiska, których badania się podjął nie są znane w konwencjonalnych środowiskach naukowych i wymagają wytłumaczenia. Wierzył, że energia (implozja) wody i powietrza pozwoli na konstruowanie maszyn, które m.in. pozwolą na budowę tańszych środków transportu. Wymyślenie kształtu dla swoich pojazdów nie było dla Viktora wcale trudne. Optymalnym kształtem, był kształt dysku. Pierwsze projekty pojazdów nosiły nazwę V-7. Były to pojazdy o kształcie dysku średnicy 1,5 metra. Były pojazdami prototypowymi, bezzałogowymi. Pracował nad pojazdami V-8, które miały średnicę ok. 15 m. Miały być pojazdami załogowymi, oraz wykożystywać zasadę silnika antygrawitacyjnego. Losy tego drugiego projektu nie sa znane. Jednak nowatorskie projekty zdolnego austryjaka, były nie do zrealizowania w ciągu najbliższych lat. Hitler potrzebował wyników natychmiast. W tym celu w 1936 r. pracę nad projektami rakiet powierzono niejakiemu Wernherowi von Braun. Rakieta V-1 była w zasadzie pociskiem sterowanym przez kamikadze, o znikomej celności, natomiast V-2 był pierwszym pociskiem balistycznym, zdolnym pokonywać setki kilometrów. W dniu 8 września 1944 r. po raz pierwszy użyto tej broni do ataku na Londyn. Ostatnią rakietę odpalono 27 marca 1945 r. powodem zaprzestania jej stosowania, był zbyt wysoki koszt jej produkcji (350 tys marek).

Po klęsce III Rzeszy część naukowców została przejęta przez ZSRR, inny zespół naukowców z Wernherem Von Braunem na czele kontynuował swoje dalsze badania jak gdyby nigdy nic w Stanach Zjednoczonych. Fakt, że współpracował z nazistami był nieistotny. USA chciało wykożystać grupę inżynierów do uzyskania przewagi technologicznej nad resztą świata. Był to początek zimnej wojny, (ale o tym już kiedy indziej). Pracę Von Brauna i jego zespołu wcielono do amerykańskiego programu kosmicznego. Dzięki niemu skonstruowano rakietę Saturn V, która pozwoliła wylądować amerykańskim astronautom na Księżycu. Niedługo po tym został wybranym człowiekiem roku przez magazyn "People". ( Sądzę, że lądowanie na księżycu to ściema). Po wojnie cały wysiłek prac Viktora Shaubergera został przejęty przez Von Browna i rozwijany w tajemnicy dla mediów. Sam Victor pod koniec życia odwiedził USA tylko raz w 1958 r. (niedługo potem zmarł).

Poruszając wątek UFO, nie mogę pominąć znaczenia strefy 51. Tam właśnie wybudowano 10-cio kilometrowy pas startowy (najdłuższy na świecie!). W bazie tej w 1962 zakończono pracę nad SR-71 Blackbird. Jego nocne loty wywoływały u pobliskiej ludności nielada sensację. Donoszono o przypadkach widzenia UFO. Samolot ten mógł wywoływać takie reakcje ze względu na swój kształt oraz osiągi. Wypszedzał tamte czasy o wiele dziesięcioleci. Technika, którą dysponują Amerykanie jest nikomu nieznana. To nie muszą być wcale latające talerze. Pracę nad paradoksem czasowym (podróże w czasie), teleportacja (przemieszczanie się w możliwie najkrótszym czasie, nie zależnie od odległości) eksperymenty biologiczne (nowe śmiertelne wirusy). Jak w takim razie można ukryć to, co ukryte być powinno? To proste, mianowicie należy rozpuścić fałszywą plotkę, w myśl zasady - kłam, kłam a napewno coś zostanie. Jest to działanie dywersyjne, takie które ma odbiorcę informacji celowo wprowadzić w błąd. Jakimi środkami możemy wprowadzać dezinformację? Takimi jak: film (hollywood), tv, literatura S-F, komiksy, gry komputerowe itd. Środki te mają rozbudzić w nas nieustanną świadomość istnienia obcych, (na których można zrzucić dosłownie wszystko). Dezinformacja ta, ma na celu ukrycie prawdziwych przedsięwzięć rządu amerykańskiego, które nie muszą być wcale legalne. Jaka jest korzyść z blokowania informacji, odnośnie tajnych projektów wojskowych? W taki sposób buduje się przewagę, (to co mamy najlepsze, zostawiamy na koniec). Przewaga ta może zostać użyta w odpowiedniej chwili i w odpowiednim czasie.

Początkiem kariery UFO jest rok 1896, w którym po raz pierwszy odnotowano liczne doniesienia o tym fenomenie; ważny jest również udział amerykańskiego pilota K. Arnolda, który 24 VI 1947 roku miał zobaczyć w czasie lotu 9 spodków UFO. To właśnie obserwacje Arnolda wywołały lawinę. Pojawiły się nowe doniesienia o UFO, bezpośrednich kontaktach z Obcymi, dużą rolę odegrały także informacje w mediach. Już wkrótce miliony ludzi Zachodu wierzyły w UFO. Jednak, chociaż miliony ludzi wierzą w UFO po "świecku", to tylko tysiące uczyniły z tego swoje religie. Ważne religie UFO to: Aetherius Society, Tyfoniczne O.T.O., Heaven`s Gate, raelianizm, księga Urantia i Zakon Świątyni Słońca, a na gruncie polskim Antrovis.

Nie wiem jak wy, ale ja w tzw. UFO nie mam zamiaru wieżyć, choćby nie wiem co mówili w TV, ja tej propagandzie się nie poddam. A jeżeli pozaziemskie cywilizacje są, to napewno się kiedyś ujawnią, poczekamy zobaczymy.

http://www.eksplorator.com/81a1.htm
http://images.google.com/images?q=Viktor.....p;ct=title
http://gmaps.tommangan.us/groom_lake.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dr02d2u




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 426
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:45, 15 Sty '08   Temat postu: Re: Z cyklu: spiski CIA - UFO Odpowiedz z cytatem

Tekst jest bardzo słaby i właściwie poza tą deklaracją:

the end napisał:

Nie wiem jak wy, ale ja w tzw. UFO nie mam zamiaru wieżyć, choćby nie wiem co mówili w TV, ja tej propagandzie się nie poddam. A jeżeli pozaziemskie cywilizacje są, to napewno się kiedyś ujawnią, poczekamy zobaczymy.

to nic z niego nie wynika. No bo weźmy tytuł: "Z cyklu: spiski CIA - UFO". Sugeruje on, że tekst będzie o spiskach CIA dotyczących UFO. A piszesz o wielu różnych sprawach tylko nie o CIA właśnie. O samym UFO też właściwie nie piszesz nic. A w swej deklaracji (patrz cytat) zawarłeś sprzeczność. Przecież jeśli się ujawnią (UFO), to i tak nie uwierzysz, bo przecież w UFO nie masz zamiaru wierzyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
the end




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:06, 15 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cała ta dywersyjna polityka to właśnie polityka CIA, propaganda stary i tyle. A co do wierzenia, czy nie wierzenia, to wierzę tylko w Boga, a nie w zielone ludziki. Skąd możemy wiedzieć, czy "przybyszami z innej planety" nie jesteśmy my sami. Wyobraź sobie, że rząd amerykański opanował technologię związaną z czasem i przestrzenią, i co wtedy?
_________________
... ludzi światłych i inteligentnych,
od ludzi prymitywnych i głupich,
odróżnia mądrość, czyli wiedza o
przeszłości ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
simonwron




Dołączył: 31 Gru 2007
Posty: 129
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:49, 15 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ok, wszystko w porządku. moje osobiste zdanie nie wyklucza ani CIA-dające nam tanie sensacje o ufo,celem ukrycia swoich planów jak i podania ludzkości kontrolowanego spisku. jak i istnienia osobowości z poza naszej planety. gdzie to się kłóci ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
the end




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:57, 15 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te istnienie osobowości, jak to określiłeś, jest wymysłem CIA, albo innej rządowej agendy, to próbowałem pokazać z marnym skutkiem jak widać.
_________________
... ludzi światłych i inteligentnych,
od ludzi prymitywnych i głupich,
odróżnia mądrość, czyli wiedza o
przeszłości ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
pneuma




Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 93
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:59, 15 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z innej beczki że tak powiem> Very Happy

Wyobraźcie sobie człowieka 5000 czy 4000 lat temu na bliskim wschodzie np. Egipcie czy dorzeczu Eufratu. Staje przed nim Anioł . W jakieś materialnej postaci ale bez tych bajecznych opisów z aureolką czy skrzydłami.
Potężną postać dysponująca potężną mocą. Dokonującą dziwnych nieznanych rzeczy nowych szokujących. Słowem ktoś nie z tego świata. Jak taki rolnik czy nawet kapłan w Egipcie by określił to stworzenie ?
Gdyby tak na to spojrzeć to stworzenia duchowe to kosmici, istoty z kosmosu w czystej postaci. Gdy do tego spojrzymy na opisy ich pobytu na ziemi zbuntowanych Aniołów czego dokonywali i tym samym jak bardzo mogli wpłynąć na rozwój myśli człowieka i jego cywilizacji. Może w umyśle zarysować się obraz istot nie z tego świata które odwiedzały ziemię dając to co ludziom było nieznane. To może daleko idące uproszczenie lecz cóż ...
_________________
Zapytał Go znowu Piłat: ''A cóż to jest prawda?''
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:59, 15 Sty '08   Temat postu: Re: Z cyklu: spiski CIA - UFO Odpowiedz z cytatem

the end napisał:
Wielu z was zastanawia się czy UFO istnieje. W poniższym tekście przedstawię FAKTY dotyczące tej tematyki.

.....W 1926 r. Viktor Schauberger, samouk, który miał niecodzienne zdanie na temat wymianu energii w przyrodzie, jako pierwszy wysnół teorię silnika antygrawitacyjnego. W 1934 r. jego twórczy umysł, zdobył uznanie w oczach Adolfa Hitlera, który był bardzo zainteresowany jego nowatorskimi pomysłami.


Nie mógł "zdobyć jego uznania", bo Hitler był debilem....Faktyczni Władcy III Rzeszy byli i są GŁĘBOKO ZAKONSPIROWANI....WCIĄŻ....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
the end




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:01, 15 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic bardziej mylnego!!! Hitler był mordercą, opentanym maniakiem i megalomanem, ale nie mentalnym debilem. Wiedział jakie znaczenie ma dla losów wojny zastosowanie nowych technologii.
_________________
... ludzi światłych i inteligentnych,
od ludzi prymitywnych i głupich,
odróżnia mądrość, czyli wiedza o
przeszłości ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:24, 15 Sty '08   Temat postu: a "potem" to nie "teraz"... Odpowiedz z cytatem

the end napisał:
Nic bardziej mylnego!!! Hitler był mordercą, opentanym maniakiem i megalomanem, ale nie mentalnym debilem. Wiedział jakie znaczenie ma dla losów wojny zastosowanie nowych technologii.


To był debil o osobowości maniakalnej....bawili się nim....zaczęli pewnej mrożnej nocy w Wiedniu, kiedy ten debil wracał z filharmoni z koncertu Wagnera....Zresztą sam wspomniał o tym w swoich pamiętnikach......Zrozumiał to dopiero potem.....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:37, 15 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

UFO jest stare jak świat. Zapiski, hieroglify, wyraźnie przedstawiające UFO. Opisy grzybów atomowych itd. Bóg jeden wie co się tu działo kiedyś.

Co do niemieckich statków, nie wiadomo kto je przejął. Możliwe, że nikt.
Hameryka przejęła Von Brauna, ale on się nie zajmował UFO tylko rakietami. Tych od UFO z tego co mi wiadomo to przejęli Rosjanie.

A co do CIA i innych takich . Jakby się przypatrzeć każdej agencji w USA to oni działają nie dla dobra swojego narodu tylko dla dobra agencji.


waha123 napisał:
the end napisał:
Nic bardziej mylnego!!! Hitler był mordercą, opentanym maniakiem i megalomanem, ale nie mentalnym debilem. Wiedział jakie znaczenie ma dla losów wojny zastosowanie nowych technologii.


To był debil o osobowości maniakalnej....bawili się nim....zaczęli pewnej mrożnej nocy w Wiedniu, kiedy ten debil wracał z filharmoni z koncertu Wagnera....Zresztą sam wspomniał o tym w swoich pamiętnikach......Zrozumiał to dopiero potem.....


Debil, który rzucił całą Europę na kolana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:08, 15 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytałem, że UFO było widywane tez w starozytnosci, i myślano że jest manifestacją boskiej mocy, czy cos takiego.

A w średniowieczu winę za kręgi w zbożu zrzucano na diabła.

A moze to plotka rozsiana przez rzad mająca zamaskować jego spisek?

Poza tym kosmos jest zbyt wielki, żeby tylko z Ziemi powstało życie. Nawet jesli w większości przypadków to zwykle bakterie to niewykluczone, że gdzieś tam żyją małe/wysokie niebieskie/szare/zielone ludziki/stworki latajace kosmicznymi statkami/talerzami.
Oczywiscie nie mam dowodów. to tylko domysły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:10, 15 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wieżyć to możesz w Dwie Wieże...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
the end




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:24, 15 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ej ty "mr. 1484" posty sam sobie wież w 2 wieże

ja doskonale wiem że rząd USA stoi za atakami na WTC

ja wieżę tylko w Boga

a ty możesz w Tolkiena (2 wieże)
_________________
... ludzi światłych i inteligentnych,
od ludzi prymitywnych i głupich,
odróżnia mądrość, czyli wiedza o
przeszłości ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:11, 15 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
wieżyć to możesz w Dwie Wieże...


Mocne i dobre. Dobre bo mocne Laughing Laughing

the end napisał:
No, pewnie głupi jestem że nie wieżę w UFO, reptiljan i takie tam, no ale taki już jestem.

niech ktoś się zlituje i mu powie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
the end




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:49, 15 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, pewnie głupi jestem że nie wieżę w UFO, reptiljan i takie tam, no ale taki już jestem.
_________________
... ludzi światłych i inteligentnych,
od ludzi prymitywnych i głupich,
odróżnia mądrość, czyli wiedza o
przeszłości ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:50, 15 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wierzenie wieżeniu nierówne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mandarck




Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 539
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:58, 15 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaraz się powieŻę, ludzie co z waszą ortografią, gramatyką, interpunkcją. Wielu z Was nie korzysta z pomocy, przecież są te czerwone tasiemki pod tekstem. A takie regułki jak wieże i wierzę to powinien znać każdy po ukończeniu podstawówki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:06, 16 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czemu tak sie czepiacie ortografii? Ja nie mam z tym wielkich problemów, ale jakie to ma znaczenie? Nie macie się juz czego czepiać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:57, 16 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mijak napisał:
Czemu tak sie czepiacie ortografii? Ja nie mam z tym wielkich problemów, ale jakie to ma znaczenie? Nie macie się juz czego czepiać?


tak ci się tylko wydaje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:30, 18 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zulugula napisał:

Debil, który rzucił całą Europę na kolana.


Inny debil kilkadziesiąt lat później przeskoczył płot i obalił komunizm. Obecnie mocarstwem światowym też zarządza G. "Debilju". Ciekawe, że ci debile sami mają tak duży wpływ na historię?

@the end - polecam ci cytowany już na tym forum link
Nowa Szwabia i Projekt Chronos
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
the end




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:54, 18 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Easy_Rider, ale podobny tekst czytałem 4 lata temu i z tąd moich kilka zdań. Ciekawym wątkiem, którego nie zobaczymy w żadnym podręczniku do historii, jest fakt współpracy hitlerowców ze środowiskami okultystycznymi np. z Hanussenem.

Co do UFO, to po pierwsze mogą to być tajne eksperymenty robione przez wojsko.

Po drugie, ludzie podróżujący w czasie, przybysze z przyszłości.

Po trzecie, inne cywilizacje, które nie chcą się do końca ujawnić.

Faktem jest, że prace nad takimi obiektami latającymi miały miejsce. Mam dla was inny ciekawy tekst, który jast związany z tą tematyką.

inż. Andrzej Kraśnicki
Materiał wygłoszony podczas 8 Międzynarodowego UFO Forum:
Grawitacja - brama do innych światów i innych wymiarów

Warszawa 16.02.2004


Ostatnio coraz częściej znajduję różne doniesienia dotyczące grawitacji utwierdzające mnie w tym, że zająłem się najciekawszą, najbardziej fascynującą i jednocześnie najbardziej tajemniczą siłą przyrody-jedyną tak powszechną, a jeszcze nie opanowaną w ogóle przez człowieka a stwarzającą niewyobrażalne wręcz możliwości.

Na początek kilka określeń i przypomnień, o czym mówimy.

Grawitacja nie jest jedynie siłą ciążenia, trzymającą nasze nogi przy Ziemi, jak tego usilnie uczono nas w szkołach.

Jest parametrem czasoprzestrzeni, jej częścią a może najważniejszą składową. Jest pierwotną, fundamentalną siłą przyrody utrzymującą w równowadze wszystkie gwiazdy, mgławice, planety i cały wszechświat. Jest w dalszej kolejności podstawowym elementem i formą istnienia materii-energii /jako równoważnych/ oraz przestrzeni i czasu.

Nie ma, bowiem czasu i przestrzeni bez materii-energii i nie ma materii-energii bez grawitacji.

Według najnowszych doniesień pole grawitacyjne ma strukturę kwantową a podstawowym elementem jest grawiton o liczbie spinu 2 /dwa/.

Jako tak rozumiana grawitacja decyduje o prawach fizycznych istniejących w obszarze działania stałego pola grawitacyjnego. Takie stałe pole grawitacyjne istnieje na Ziemi i w naszym systemie planetarnym i dlatego działają tu, w tej przestrzeni stałe, określone i znane nam prawa fizyczne.

A co się dzieje, jeżeli zmienia się natężenie pola grawitacyjnego?

Prawdopodobnie zmienia się WSZYSTKO.

Zmienia się czas, przestrzeń, zmieniają się prawa fizyczne, zmienia się masa i bezwładność ciał będących w zasięgu tych pól !

Bez doświadczalnego sprawdzenia jak zachowują się ciała materialne w zasięgu działania tych pól, jak odczuwa je człowiek trudno dokładnie coś powiedzieć. Można jedynie opierać się na bardziej lub mniej miarodajnych przekazach, ale z tego, co wiemy - możliwości mogą być wręcz fantastyczne. Ciała materialne pozbawione bezwładności mogą gwałtownie być przyspieszane i hamowane, mogą pod kątem prostym lub ostrym zmieniać tor lotu, mogą w pewnych okolicznościach i warunkach stawać się niewidzialne. Ludzie prawdopodobnie będą mogli przemieszczać się w czasie i przestrzeni, a być może również przez ściany i przedmioty materialne.

To wszystko brzmi jak bajka albo majaczenie człowieka chorego na umyśle, jednak niektóre dotychczasowe doniesienia i obserwacje zdają się potwierdzać te fantastyczne historie.

To są moje przypuszczenia i hipotezy oparte na dotychczasowej wiedzy wynikającej z analizy wszystkich dostępnych materiałów, książek artykułów i doniesień- / między innymi z Internetu/.

Nowe światło a nawet możliwość wyjaśnienia tych niesamowitych przypuszczeń, przewidywań i hipotez - rzucają rewelacyjne tezy wysunięte przez trzech profesorów amerykańskich uniwersytetów.

Omówię je w skrócie.

Najpierw kilka słów o autorach.

Nima Arkani-Hamed pochodzi z Houston, zrobił doktorat w University of California w Berkeley, dokąd powrócił w roku 1999 już jako profesor nadzwyczajny.

Savas Dimopoulos - wychował się w Atenach, doktoryzował się w University of Chicago i od 1979 roku wykłada w Stanford.

Georgi Dvali pochodzi z Gruzji. Doktoryzował się z fizyki wysokich energii i kosmologii w 1992 r. w Tbilisi. W roku 1992 został profesorem w New York University.

W 1998 roku razem przebywali w Stanford University i tam wymyślili teorię wielu wymiarów.

Ich teoria w wielkim uproszczeniu polega na tym, że wszechświat składa się z wielkiej ilości światów, z których każdy istnieje w innym wymiarze - nie mając żadnych kontaktów i punktów stycznych z innymi światami.

W każdym z tych światów rządzą prawdopodobnie inne prawa fizyczne. Nasz Świat jest jednym z nich. Wszystkie siły jak elektryczność, magnetyzm, ciepło, światło mogą działać jedynie w obrębie danego świata. Dla istot żyjących w danym świecie są niedostępne inne światy, choćby były równolegle blisko.

Jest jednak siła zdolna otworzyć ludziom bramę do innych światów, innych wymiarów a może w ogóle do innej rzeczywistości.

Tą fenomenalną siłą jest grawitacja!!!

Jedynie grawitacja jest zdolna przenikać poprzez bariery odgraniczające jedne światy od drugich !!!

I to jest ta rewelacyjna teza wysunięta nie przez fantastów, laików, ale przez naukowców, profesorów fizyki.

Według Nich - cytuję: ."..wszystkie znane nam siły- z wyjątkiem grawitacji- działają tylko wzdłuż trójwymiarowej "ściany" w wielowymiarowej przestrzeni / rys./

Elektrony, protony, fotony i wszystkie inne cząstki występujące w Modelu Standardowym nie mogą się poruszać w przestrzeni dodatkowych wymiarów; linie sił pola elektrycznego i magnetycznego
nie wydostają się do wielowymiarowej przestrzeni. Ściana jest trójwymiarowa i dla tych cząstek wszechświat jest trójwymiarowy.

Tylko linie sił pola grawitacyjnego potrafią przenikać do wielowymiarowej przestrzeni i tylko cząstki przenoszące oddziaływania grawitacyjne- grawitony- swobodnie przemieszczają się w przestrzeni dodatkowych wymiarów...."Grawitony są małymi, zamkniętymi strunami mogącymi się przemieszczać we wszystkich wymiarach, gdyż nie mają końców zakotwiczających je w D-branie."

Obecność dodatkowych wymiarów daje się wyczuć tylko dzięki grawitacji.

Właśnie ta cecha grawitacji decyduje o tym, że jest ona tym fenomenem przyrody, który może umożliwić nam przemieszczanie się między światami i wymiarami, a być może też w przeszłość i przyszłość czasu.

Ta właściwość grawitacji tłumaczy też specyficzne możliwości, jakie wykazują obserwowane pojazdy UFO:

Gwałtowne przyspieszanie i hamowanie, znikanie i nagłe pojawianie się w innym miejscu. Tylko zastosowanie w nich silnych, sztucznych pól grawitacyjnych umożliwia takie manewry. / przechodzenie między wymiarami, przemieszczanie się w czasie, otaczanie się barierą niewidzialności. Resztę niech każdy ufolog sobie sam dopowie- ja rzucam myśl pozwalającą wytłumaczyć racjonalnie i naukowo te- zdawałoby się- graniczące z cudami- manewry.

Jest tylko jeden szkopuł- musimy nauczyć się wytwarzać takie sztuczne, silne pola grawitacyjne i zbudować pojazdy, które nas tam zawiozą.

Z zebranych dotychczas informacji wynika, że sztuczne lokalne pola grawitacyjne /bąble/ można wytwarzać na trzy sposoby:

1 .- w wirnikach z rtęcią lub innym ciężkim pierwiastkiem,

/Lazar mówił o pierwiastku o ciężarze atomowym 115, którego jeszcze nie umiemy produkować/.

2. -w wirnikach z magnesami stałymi /silniki Searla i ewent. magnokrafty prof. Pająka/.

3. -w wirach wodnych /Schaumberger- z dyszami w kształcie rogów antylopy kudu/.

Charakterystyczną i typową cechą wszystkich tych trzech sposobów wytwarzania sztucznych pól grawitacyjnych jest szybki ruch wirowy.

Na pewno istnieją jeszcze inne sposoby, ale ja ich nie znam.

Według mojego rozeznania jesteśmy- my, jako ludzie, zdolni już do budowania takich urządzeń. Mamy wszelkie warunki, techniczne, intelektualne i psychologiczne by zbudować takie statki.

Właśnie w tym celu próbuję zgromadzić ludzi w Stowarzyszeniu Wyższej Użyteczności "GRAWITACJA". Mamy już nawet wstępny projekt, szkic takiego pojazdu. Potrzeba tylko trzech rzeczy:

-ludzi odważnych, zdolnych i zaangażowanych,

-środków finansowych

-wyposażenia technicznego.

Jestem głęboko przekonany, że znajdą się tacy ludzie i że znajdziemy środki, aby tego dokonać.

Może to być tylko trochę później, ale ktoś musi zacząć.

Wielki uczony rosyjski, Konstanty Ciołkowski powiedział:

-Ziemia jest kolebką ludzkości. Ale jak długo można żyć w kolebce ?

I są jeszcze dwie sprawy, o których muszę wspomnieć.

Prawdopodobnie niektórych rzeczy nie wolno nam robić. Nam, jako gatunkowi ludzkiemu. O tym, kto, dlaczego i w jaki sposób nam zabrania pisałem w obszernym artykule pod tytułem "Totalna Mentalna Blokada" i nie będę na ten temat się rozwodził. Zainteresowanych odsyłam do swojej strony, internetowej http://www.grawitacja.info

Drugą ciekawą sprawą jest niezwykły związek fizyki z metafizyką.

Okazuje się, że im bardziej zgłębiamy tajemnice materii, tym znajdujemy bliższe związki grawitacji z polem mentalnym człowieka, duchem i dynamiką próżni.

W przekazach channelingowych z Kasjopei znajdujemy następujące stwierdzenia:

Grawitacja spina wszystko, co fizyczne ze wszystkim, co eteryczne poprzez niestabilną falę grawitacji.

Świadomość jest równa grawitacji.

Grawitacja jest zbiornikiem ludzkich istot i wszystkiego innego.

Grawitacja jest spinaczem materii i antymaterii.

A na pytanie czy grawitacja jest tym samym, co słaba i silna siła jądrowa - Kasjopejanie odpowiedzieli, że:

Grawitacja jest Bogiem!

A tym, którzy nie wierzą, że w końcu uda się nam opanować grawitację chcę powiedzieć:

Człowiek zawsze zwycięża materię.

Są dwie najpotężniejsze siły w przyrodzie, które zdecydowały o powstaniu i istnieniu naszego Świata i całego Wszechświata.

Są to:

-myśl, intelekt, wszechpotężny Rozum -i grawitacja -działające w niezmierzonym oceanie Kreacyjnym Próżni.

O tym właśnie napisałem w swojej książce "Noemi i latające dyski", która powstała, jak śmiem przypuszczać, w wyniku proroczego natchnienia lub otrzymanego przekazu.

Wiele, bowiem zawartych w niej teorii i przemyśleń zaczyna się sprawdzać.

Na przykład napisałem, że: cytuję..."wola i myśl Demiurgów są właśnie początkiem wszystkiego. Bowiem myśl i wola są sprawczą siłą, która przez podział próżni tworzy MATERIĘ I ANTYMATERIĘ. Próżnia jest POCZĄTKIE WSZECHRZECZY."

Z niej nieprzerwanie od eonów tworzą się niewyobrażalne ilości cząstek materii i kwanty energii." -koniec cytatu.

Pisałem to w roku 2000, kiedy właściwie o teorii próżni niewielu wiedziało, a jeszcze mniej ludzi mówiło.

A dziś? Dziś teoria próżni jest akceptowana przez najwybitniejszych fizyków.

Nasz Świat widzialny i dostępny naszym zmysłom, razem materia i energia, to niespełna 5% /pięć procent/ całego Megawszechświata!

Wygląda to tak, jak na rysunku, na ekranie.

A reszta?

Reszta to prawdopodobnie inne światy i inne wymiary. 95 % !!!!!

Śmiem twierdzić, że moja książka NIE jest książką SF, ale wizją ludzkiej przyszłości.

Ale jaki to wszystko ma związek z UFO ? Przecież nasze Forum poświęcone jest tematyce Niezidentyfikowanych Obiektów Latających.

Odpowiem krótko. Związek jest oczywisty, nierozerwalny i bezpośredni. Wszystkie pojazdy i obiekty UFO wykorzystują jako napęd silne, sztuczne pola grawitacyjne. Tylko, bowiem generatory grawitacji umożliwiają im przemieszczanie się między światami i wymiarami oraz niesamowite, niemożliwe w naszym świecie manewry, jakie wykonują.

Otoczone "bąblem grawitacyjnym" przenikają do naszego świata, pojawiając się nagle, znikąd. W ten sam sposób znikają nam z oczu. Nie podlegają prawom fizycznym obowiązującym a naszej, ziemskiej przestrzeni. Mogą nagle stawać, nagle przyspieszać, pod dowolnym kątem zmieniać kierunek ruchu.

Teoria przenikania siły grawitacji poprzez wymiary wspaniale wyjaśnia wszystkie te niezrozumiałe, niepojęte dla nas zachowania się UFO.

Eksperyment Filadelfia, jeżeli rzeczywiście był przeprowadzony, polegał prawdopodobnie na tym, że wokół okrętu zostało wytworzone silne, sztuczne pole grawitacyjne, które jak bąbel otoczyło statek i przeniosło go w inny świat, lub inny wymiar.

Zniknął z oczu obserwatorów by się pojawić ponownie w innym czasie i innym miejscu naszego globu.

I nie jest to żaden cud, ale fizyka ery grawitacji.

Bo właśnie to będzie nowa era w dziejach naszej, ziemskiej cywilizacji, gdy nauczymy się praktycznie stosować grawitację w naszych pojazdach i naszym życiu. A człowiekowi, który tego dokona potomni wystawią pomnik większy od Pałacu Kultury, zawieszony w przestrzeni na polu grawitacyjnym.

I tak jak elektryczność przeniosła nas z epoki lamp naftowych do epoki komputerów, satelitów, telewizji i telefonii komórkowej, tak grawitacja udostępni ludziom darmowy transport na Ziemi i otworzy drogę do innych światów i innych wymiarów.

Musimy tylko przejść od mówienia, rejestracji i obserwacji do wykonania silników i pojazdów grawitacyjnych.

To jest też bardzo ważna działalność, ale nie zastąpi twórczej pracy w dziedzinie konstrukcji i budowy generatorów grawitacyjnych.

Do swojej książki dałem motto:

Może tak było, Może tak będzie...

Ale coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, ŻE TAK BYĆ MUSI !!! I TO już się zaczęło...

Niektórzy powiedzą, że jestem fanatykiem grawitacji. Chyba tak!

Ale czy można być na przykład fanatykiem elektryczności? A to są bardzo podobne sprawy.

Tylko, że grawitacja zmieni życie ludzi tysiąc razy bardziej, niż elektryczność.

inż. Andrzej Kraśnicki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:07, 19 Sty '08   Temat postu: Bydło na rzeź... Odpowiedz z cytatem

the end napisał:

Charakterystyczną i typową cechą wszystkich tych trzech sposobów wytwarzania sztucznych pól grawitacyjnych jest szybki ruch wirowy.
Na pewno istnieją jeszcze inne sposoby, ale ja ich nie znam.
Według mojego rozeznania jesteśmy- my, jako ludzie, zdolni już do budowania takich urządzeń. Mamy wszelkie warunki, techniczne, intelektualne i psychologiczne by zbudować takie statki.

Tylko, że grawitacja zmieni życie ludzi tysiąc razy bardziej, niż elektryczność.



inż. Andrzej Kraśnicki


Już taki ruch wirowy "widzieliśmy w telewizorkach 11.09"......Jeżeli mamy "warunki intelektualne i psychologiczne by budować"...to dlaczego " nie możemy zobaczyć"...Czy Pan Andrzej "nie widzi" ???? Grawitacja nie jest dla Nas-bydła hodowlanego i nie "zmieni Nas"...bo byśmy się wyzwolili.....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
the end




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:42, 19 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

waha123---------już niedługo...
_________________
... ludzi światłych i inteligentnych,
od ludzi prymitywnych i głupich,
odróżnia mądrość, czyli wiedza o
przeszłości ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:54, 20 Sty '08   Temat postu: Fikcja totalna... Odpowiedz z cytatem

the end napisał:
waha123---------już niedługo...


Hitler doznał "oświecenia"....

...Zatrzymując się na chwilę przy postaci Karola Marksa, warto podkreślić, że zarówno on , jak też jego poprzednik Weishaupt deklarowali się początkowo, przynajmniej oficjalnie, jako chrześcijanie. W swojej pierwszej pisemnej pracy Marks wyraził się między innymi takimi słowami ([2] str. 149) : "Poprzez miłość Chrystusa zwracamy nasze serca jednocześnie ku naszym braciom , którzy są wewnętrznie związani z nami i za których złożył się on w ofierze. Jedność z Chrystusem mogłaby dać wewnętrzną godność , pocieszenie w strapieniu, spokojną ufność i serce zdolne do miłości człowieka..." Jak zauważa W.T.Still ([2] str. 149-150) : "Jak mógł taki chłopiec zbłądzić ?


... Coś przydarzyło się młodemu Marksowi w ostatnim roku szkoły średniej i stał żarliwie antyreligijny. ....Marks poznał tajemniczą postać nazwiskiem Mojżesz Hess, którego Marks nazywał "komunistycznym rabinem". Hess najwidoczniej wprowadził go bezpośrednio na zaawansowany szczebel satanizmu. Nagle Marks zaczął w swoich pismach używać słowa "zniszczyć" , do tego stopnia, że jego przyjaciele, choć zdaje się ,że było ich niewielu , nadali mu przydomek "Zniszczyć"

Bardzo ciekawe, skąd się nagle biorą TACY NAUCZYCIELE.....Czy podobnego miał Hitler, którego to jego NAUCZYCIEL odwiedzał w nocy w jego ścisle chronionym bunkrze( wcale nie w śnie!) a Hitler tak bał się tych odwiedzin, że wcale nie spał, nie zostawał sam, ze wszystkimi swoimi sekretarkami pił herbatę do 5 rano...? jak to wspomina jedna z nich w swojej biografii...
"Cała mowa o warunkach pracy i wszelkie dyskusje o praktycznych problemach przemysłu zostały zarzucone, a Międzynarodówka stała się po prostu machiną wojenną przeciwko cywilizacji. Poprzez wchłonięcie tajnych towarzystw i doktryn iluminizmu, przeszła w jej ręce cała maszyneria rewolucji. Każdy ruch w grze zaplanowanej przez Weishaupta, każda metoda organizowania rozruchów i rozpowszechniania rozpalającej nastroje propagandy, stały się częścią jej programu. A więc dokładnie tak jak klub jakobinów otwarcie realizował tajemny plan Iluminatów, tak Międzynarodówka, skrywając w swym wnętrzu te same tajemnice, kontynuowała dzieło Rewolucji Światowej w pełnym świetle dnia ."

Pomyślmy, gdybyśmy mieli dostęp i przechwycali informacje płynące do nas z banku PSI, byli do tego kompletnie ogłupieni przez swych astralnych bogów, inteligentni, moralnie popsuci, dysponujący technologią, która pozwalałaby nam być NIEWIDZIALNYMI dla "zwierzaków" a do tego nie mielibysmy jakiejkolwiek ochoty na jakąkolwiek nawet najmniejsza zmianę...???? To co wtedy..???? Wtedy właśnie DOKŁADNIE ROBILIBYŚMY TO SAMO....DO CZASU....WOLNA WOLA....
..W czasie gdy Karol Marks opracowywał "Manifest Komunistyczny" pod nadzorem jednej grupy Iluminatów , Karol Ritter , wykładający w Berlinie i we Frankfurcie , pisał antytezę komunizmu pod opieką innej grupy. Dzieło Rittera ukończył F.W.Nietzsche. Dało ono podwaliny dla faszyzmu i nieco później dla nazizmu ([1] str. 13). W obu przypadkach opierano się w pewnym stopniu na systemie filozoficznym Hegla, który wykorzystał z kolei idee rozwinięte wcześniej przez Fichtego, będącego - co ciekawe - także Iluminatem. System ten zakładał między innymi ,że "Państwo" jest "Absolutem", niemal "Bogiem", i wymaga ono od każdego człowieka całkowitego posłuszeństwa. Z kolei człowiek żyje nie dla siebie , ale dla wypełnienia roli jaką mu ono wyznaczyło, a swoją wolność może on znaleźć w całkowitym posłuszeństwie wobec rządzących.

Mamy jedną idee...Co robimy...???? Zgodnie ze stara maksymą..."to co się da, podziel na dwa.." To, że podzielone, nie znaczy, że inne...To to samo, ale dla zmylenia myślących albo UCZNIÓW.....Kto rządzi takim "bogiem"....o przepraszam.... "państwem"..???? "Zwierzaki hodowlane na Ziemi" czy ich HODOWCY..????
...Z tego systemu filozoficznego wywodzi się również tzw. dialektyka heglowska , czyli przekonanie ,że wszystkie wydarzenia historyczne wyłaniają się z konfliktu między "przeciwstawnymi" siłami. Bowiem każde "idea" (teza) powoduje pojawienie się "kontr-idei" (antyteza) , przy czym wynik końcowy tego konfliktu (rozwój, postęp) jest "syntezą" ich obu. Praktycznym potwierdzeniem realizacji tego schematu myślowego w XX wieku był wybuch i konsekwencje II wojny światowej. Wówczas to dwie przeciwstawne (faktycznie tylko pozornie) idee w postaci nazizmu (hitlerowskie Niemcy) i marksizmu (Związek Sowiecki) "zderzyły" się , wyniku czego powstała "synteza" ich obu, czyli powojenny porządek świata , będący pierwszym krokiem do utworzenia Nowego Porządku Świata ([4] str. 126). Oczywiście na tym konflikcie zyskali interbankierzy finansujący zgodnie obie strony. Tak właśnie w praktyce wygląda dla nich ów "postęp" i "rozwój". Widać więc, że zarówno komunizm (socjalizm sowiecki) jak i nazizm (narodowy socjalizm) są w istocie tylko dwiema formami te samej idei, a podziały na skrajną prawicę i skrajną lewicę są tak naprawdę tylko fikcją, mającą na celu wprowadzać ludzi w błąd.

INTERBANKIERZY-TEŻ NIEWOLNICY....TEŻ MIĘSO ARMATNIE....Kto wymyślił pieniądze...???? i dla kogo one powstały...???? Kto ma się za nimi uganiać....SZTUCZNY SYSTEM PODZIAŁU....WOLNA WOLA...DO CZASU....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
the end




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:13, 20 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchaj, wszystkie systemy totalitarne maja wspólny mianownik, mianowicie wdrażanie ideologii zła. Przywódcy tych systemów, byli złem wcielonym, zdobywali władzę metodami demokratycznymi, używali wielbiących dobro haseł, jednak ich czyny temu zaprzeczały.

Tylko jak to się ma do tematyki UFO? Na przyszłość polecam założenie nowego tematu w "dyskusjach ogólnych" pt. "myślenie, które zabiło miliony" pozdrawiam.
_________________
... ludzi światłych i inteligentnych,
od ludzi prymitywnych i głupich,
odróżnia mądrość, czyli wiedza o
przeszłości ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Z cyklu: spiski CIA - UFO
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile