W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
akcja międzynarodówki błaznów  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
8 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 2584
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:38, 01 Sty '11   Temat postu: akcja międzynarodówki błaznów Odpowiedz z cytatem

Jaka publisia takie występy Laughing Laughing Laughing
Międzynarodowa akcja z Sikorskim i Bushem
Szef MSZ Radosław Sikorski i były prezes NBP Leszek Balcerowicz odczytają w sylwestrowy wieczór nazwiska zatrzymanych przez władze białoruskich opozycjonistów. W akcji równoczesnej do orędzia prezydenta Białorusi Alaksandra Łukaszenki wezmą też udział m.in. George W. Bush i Vaclav Havel.
Międzynarodowa akcja wsparcia dla prześladowanych białoruskich opozycjonistów odbędzie się na antenie praskiego Radia Wolna Europa/Radia Swoboda. Dziennikarz redakcji białoruskiej tej rozgłośni, która zainicjowała akcję, Jan Maksymiuk, powiedział, że wyczytanych zostanie ponad 500 nazwisk. - Myśmy po prostu zebrali bazę danych ludzi aresztowanych 19 grudnia i później na Białorusi i postanowiliśmy, że poprosimy osoby publiczne, dysydentów na całym świecie, żeby nam odczytali po 10 nazwisk - wyjaśnił.
Odczytywanie zacznie były prezydent USA George W. Bush, a zakończy były prezydent Czech Vaclav Havel. Na antenie Swobody usłyszeć będzie też można głos obecnego szefa czeskiej dyplomacji Karela von Schwarzenberga, byłej sekretarz stanu USA Condoleezzy Rice, amerykańskiego filozofa i politologa Francisa Fukuyamy, rosyjskiego pisarza i obrońcy praw człowieka Władimira Bukowskiego oraz wielu innych.Czas odczytywania listy nie jest przypadkowy. W sylwestra wieczorem prezydent Białorusi Alaksandr Łukaszenka będzie wygłaszał noworoczne orędzie do narodu. - Alaksandr Łukaszenka będzie pozdrawiał naród białoruski w noc sylwestrową, cieszył się z kolejnego zwycięstwa w wyborach. Postanowiliśmy przypomnieć, że nie wszyscy się z tego cieszą - tłumaczył Maksymiuk.
Rzecznik MSZ Marcin Bosacki podkreślił, że Sikorski dołączy do tej bardzo szlachetnej inicjatywy, bo to symbol solidarności z opozycją białoruską. Zwrócił uwagę, że zatrzymanie bądź aresztowanie przez tamtejsze służby bezpieczeństwa kilkuset osób było największą w historii niepodległej Białorusi falą represji.
- Uznaliśmy, że to świetna inicjatywa, a polskie MSZ uważa w tej chwili, że należy wspierać wszystkie inicjatywy, które są symbolami solidarności ze społeczeństwem obywatelskim Białorusi - oświadczył. O sprawie jako pierwsza w Polsce poinformowała piątkowa "Gazeta Wyborcza".

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/miedzyna.....omosc.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:47, 01 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby tutaj chodziło tylko o błaznów, to można by nad tym przejść do porządku dziennego, ale tutaj chodzi o coś poważniejszego - o wojnę informacyjną przeciwko suwerennemu państwu. Ta międzynarodówka globalistycznych kanalii, reprezentujących NWO, popełniła błąd, pokazując się w tak licznym i zróżnicowanym składzie, co powinno skłonić do przewartościowania swoich poglądów na świat wielu myślących ludzi, którzy dotychczas nie wierzyli w spiskową rzeczywistość. Dziwi mnie tylko obecność w tej ferajnie Havla, którego nie podejrzewałbym o związki z NWO, a przynajmniej teraz, kiedy już nie funkcjonuje czynnie w życiu politycznym.

Natomiast co do samej Białorusi - niech się oni od niej uprzejmie odpierdolą. Ja też nie jestem fanem Łukaszenki (chociaż dla mnie wygląda poważniej niż były "Debilju" Bush), ale formalnie co można mu zarzucić? Czy kogoś zamordował? Czy prowadzi bandyckie wojny, jak USA? Czy wybory zarówno te, jak i poprzednie nie były prowadzone według reguł demokratycznych - bo jakoś nic nie słyszałem o formalnych zarzutach w tym zakresie ze strony obserwatorów zagranicznych.

NWO ma z Białorusią trudny problem, bo nie powiódł się wariant "kolorowej rewolucji", a wariant "jugosłowiański" nie wchodzi w rachubę, ze względu na jednorodny charakter narodowościowy i religijny tego państwa. Również nie powiodła się gra polską mniejszością. Ale coś w końcu będą musieli wymyślić - bo nie pozwolą sobie na to, aby jakiś kraj mógł rządzić się samodzielnie, a ponadto - aby istniała wyrwa w "kordonie sanitarnym" otaczającym Rosję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:00, 01 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Easy_Rider napisał:
Dziwi mnie tylko obecność w tej ferajnie Havla,

Mnie nie dziwi ,ale to kwestia tego co się wie tak o Hawlu jaki i o wydarzeniach na fali których wypłynął. (wiedziałeś @Easy że żydowscy dziadkowie Hawla byli właścicielami słynnej praskiej wytwórni filmowej Barrandov ? )
a skoro już jesteśmy przy 1968 r i wytwórniach filmowych ,to polecam film "Jak utopić doktora Mracka"
Ta, z pozoru niewinna bajkowa komedyjka ,jest w gruncie rzeczy ostrą satyrą polityczną ,której celem są żydzi i słynne wydarzenia 1968r. (kiedyś filmy kręcili inteligentni twórcy dla inteligentnego widza ale to se uz ne vrati Laughing )
Easy_Rider napisał:
Ta międzynarodówka globalistycznych kanalii, reprezentujących NWO, popełniła błąd, pokazując się w tak licznym i zróżnicowanym składzie,

Tak sądzisz Easy_Ridel ? sądzisz że taki na przykład ,Władimir Bukowskij przestanie być dla "polskiej prawicy " ulubionym "rosyjskim dysydentem" ? Sądzisz że te wszystkie: Windsteiny,Ziemkiewicze,Zambrowskie ,Nasze Dzienniki oraz inni "niezależni publicyści " przejrzą na oczy ? tak sądzisz @Easy ? jeśli tak sądzisz to dobrze , bo sama myśl że wszyscy oni mogą być ogniwami tego samego piekielnego łańcucha - przeraża Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:18, 02 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@pszek - chciałem również napisać o Bukowskim i zapomniałem ze względu na późną porę nocną, gdyż jego obecność wśród tych kanalii na usługach NWO bardziej mnie zaskakuje, niż przypadek Havla. Co do samego "Waszka" - nie wiedziałem o tych jego żydowskich koneksjach, ale nie miałem złudzeń, że w 1989 r. musiał być "namaszczony" przez Bilderbergów, aby zostać przywódcą jednego z krajów poddanych tzw. transformacji systemowej. Mimo wszystko, wolałbym jednak być obywatelem kraju, w którym po 1989 r. prezydentem został intelektualista, niż takiego, w którym do najwyższej godności został doprowadzony debil-naturszczyk po kursie przysposobienia rolniczego.

Wracając do Bukowskiego, byłego sowieckiego dysydenta - jego wystąpienie w tej globalistycznej hucpie jest zupełnym zaskoczeniem, jeżeli mamy w pamięci jego akcję sprzed kilku lat, ostrzegającą przed akcesją do UE, którą określał jako nowy Związek Sowiecki, a domyślnie - jako nową formę globalistycznego totalitaryzmu, zresztą zupełnie słusznie. Cóż się więc z nim stało, że nagle zaczął śpiewać w jednym chórze z unijnymi globalistami i ich sługusami? A może wcześniej to była tylko taka gra, w przypadku Polski prowadzona w porozumieniu z UPR, mająca za cel powiązanie w opinii publicznej przeciwników UE ze skrajną prawicą, a tym samym skompromitowanie postaw antyunijnych jako sprzecznych z interesami tzw. ludu i niepostępowych?

Czy powodu omawianej roli Bukowskiego i Havla nastąpi jakieś masowe przejrzenie na oczy? Nie jestem tutaj zbytnim optymistą, z początku zapewne będą to jednostki, ale proces może toczyć się dalej i ostateczny efekt może być rozłożony w czasie.

Uważam, że mimo wszystko popełnili błąd, mieszając do tego Havla i Bukowskiego, bo tym sposobem ujawnili, że dawni dysydenci z krajów obozu sowieckiego w rzeczywistości byli i nadal są agentami NWO w prowadzonej wojnie informacyjnej przeciwko społeczeństwom krajów wschodniej Europy. Wojnie, której zadaniem było i jest przejęcie tam władzy oraz kontroli nad majątkiem i zasobami tych krajów. Pierwszym krajem, który nie chciał poddać się NWO, była Jugosławia, ale zapłaciła za to straszliwą cenę. Białoruś jest drugim i ostatnim bastionem obrony przed NWO na terenie Europy i tak należy widzieć tę sytuację, niezależnie od tego, jaki ktoś ma stosunek do osoby samego Łukaszenki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:58, 02 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Odczytywanie zacznie były prezydent USA George W. Bush

Co za cyrk , Orwell na żywo Laughing

Sikorski , pewnie wybrał żydowskie nazwiska Laughing

Bush - po odczytaniu 10 nazwisk - powie : pokój to wojna Sieg Heil ( to takie pozdrowienie miłujących pokój Laughing )


_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:07, 04 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Easy_Rider napisał:
Ja też nie jestem fanem Łukaszenki (chociaż dla mnie wygląda poważniej niż były "Debilju" Bush), ale formalnie co można mu zarzucić?

Jest kilka spraw z których można by uczynić Łukaszence zarzut i ta międzynarodowa zgraja zapewne zrobiła by to gdyby reprezentowała jakiekolwiek inne racje prócz żydowskich.
Łukaszenko udzielił azylu zbiegłemu z Kirgistanu ,byłemu prezydentowi Bakajewowi Kurmanbekowi .
http://www.dw-world.de/dw/article/0,,5726817,00.html
Prezydent Kurmanbek "wpuścił " w finansowe struktury Kirgizji ekonomicznego doradcę z USA Ewgenija Gurewicza ,który jak łatwo zgadnąć okazał się żydowskim aferzystą, na dodatek poszukiwanym przez włoskie organa ścigania. http://www.youtube.com/watch?v=q9lPT65PQgY
Gurewicz wraz z synem prezydenta ,Maksymem Kurmanbekiem ogołocili finanse Kirgizji co stało się powodem społecznych rozruchów.
Dla brudnych żydów i takich jak Maksym nie ma miejsca w Kirgistanie

Decyzja Łukaszenki o udzieleniu azylu osobistości tak szemranej ,jest dowodem na to że Łukaszenko nie wyznaje żadnych etycznych pryncypiów a jedynie frymarczy swą niezależnością.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


akcja międzynarodówki błaznów
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile