W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
polacy.eu.org   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
9 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Strony internetowe Odsłon: 4631
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
acidek303




Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 103
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:52, 07 Gru '10   Temat postu: POLACY.eu.org Odpowiedz z cytatem

http://polacy.eu.org/



Powstał nowy polski portal, na którym znajdziemy informacje i artykuły znanych blogerów, uderzające w mainstreamowe kłamstwa polskojęzycznych środków masowej dezinformacji. Polecam i serdecznie zapraszam Smile


Pozdrawiam Duszku i powodzenia Wink
_________________
http://palestyna.wordpress.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Erwin




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 480
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:24, 17 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

He he! Też chciałem zapodać tę stronę, a widzę, że już to zrobiono.
Przede wszystkim zrobili tę stronę ludzie, którzy na forum prawica net byli banowani, za ujawnianie żydostwa, co rządzi wszędzie zza kulis.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anzuma




Dołączył: 07 Wrz 2009
Posty: 92
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:24, 15 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie acidek, że nas promujesz.
Strona jest jeszcze w powijakach, grafika do zrobienia ale jest już sporo fajnych ludzi.

Królem bana to ja chyba jestem. "Niepoprawni".pl i fzp. To mi nawet IP zbanowali, uniemożliwiając czytanie. O pisaniu nie wspomnę.
Ale każdy kto czytuje mojego bloga doskonale wie jaki jestem chamski i zaczepny. No nie da się z takim.

Zapraszam wszystkich. Konkurencją nie jesteśmy (i nie chcemy być) dla nikogo.
Raczej uzupełnieniem oferty.

Pozdrawiam,

anzuma - SpiritoLibero
_________________
Jarek Ruszkiewicz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ya




Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1036
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:21, 19 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Tusk jak Stanisław August?
no rzesz kurwa, już mnie pozamiatał teks z pierwszej strony.
Stanisław August był jednym z największych Polskich Królów. Cała robota oświeceniowa, cała przebudowa władzy która zakończyła się Konstytucją 3 Maja, to głównie jego robota i pod jego osłoną. To co jest obecnie najpiękniejsze to Kościół Świętujący rocznice konstytucji 3 Maja, to prawie jak delegacja SS manów, na modlitwie pod ściana płaczu.
No i mamy kolejny pseudo patriotyczną stronę.

no dobra poleciałem, ale patrząc na to co dokonał i w jakich warunkach August to porównanie go do tuska jest śmieszne, tamten trafił na cyrk który powoli i niewiele brakowało by z sukcesem wyprostowywał. Tusk jest głównym klaunem w dzisiejszym cyrku .
_________________
Kiedy wyeliminuje się wszytko co niemożliwe, cokolwiek pozostanie, choćby nie wiem jak nieprawdopodobne, musi być prawdą."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ya




Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1036
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:45, 19 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Chwała dla Wielkiej Polski.

Paweł Tonderski.

skąd wy bierzecie takich mózgów , przyczyny upadki 1 RP:

1. Wybór na króla Zygmunt III Waza
2. Krucjata Zygmunta na rosje - pomimo sprzeciwu Sejmu.
3. Zjednoczenie Rosyjskich bojarów i Rosyjskiego Ludu Przeciwko Polakom.
4. Kolejne Rządy Wazów, wplątywanie nas w obce wojny, dewastacja kraju wzrost znaczenia Magnaterii, upadek średniej szlachty, która w 17 w nieźle dostaje w dupę w kolejnych wojnach, gdy na magnaterie spadały łaski.
4. Kontrreformacja wykorzystuje sytuację, w konsekwencji odejście od zasady poszanowania innych wyznań, przejście z Państwa Tolerancyjnego do Katolickiego szowinizmu. Co podcina podstawy federacji i odsyła Litwę i Ukrainę pod protektorat Rosji.
5. Nie udane próby reformy Stanisława Augusta.

Najśmieszniejsze jest to że rozwaliła nas Rosja którą sami wcześniej do tego popchnęliśmy, choć była możliwość rozszerzyć federację na 3 narody.

Nie było wtedy czegoś takiego jak Polska, istniało Państwo Rzeczpospolita Królestwa Polskiego i Wielkiego księstwa Litewskiego. Mówienie o Polsce to tak jak by np. po rozpadzie USA California twierdziła że sięgała kiedyś od morza do morza.
_________________
Kiedy wyeliminuje się wszytko co niemożliwe, cokolwiek pozostanie, choćby nie wiem jak nieprawdopodobne, musi być prawdą."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Strony internetowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


polacy.eu.org
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile