W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Postrzyżyny, czy fabryka pedałów   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 7784
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:52, 02 Gru '10   Temat postu: Postrzyżyny, czy fabryka pedałów Odpowiedz z cytatem

Postrzyżyny!

Co to takiego?

za wiki

"Postrzyżyny – obrzęd starosłowiański polegający na rytualnym obcięciu włosów,
związany z wejściem młodego chłopca w dorosłość i nadaniem nowego imienia.
Postrzyżyn dokonywano po ukończeniu przez chłopca 7-10 lat.

Chłopiec do tego wieku pozostawał pod opieką matki i był traktowany jak dziecko.

Po postrzyżynach chłopiec przechodził pod opiekę ojca i zaczynał poznawać prace i ceremonie typowe dla mężczyzn.

(dopiero od... dopisek mój)
Od postrzyżyn ojciec oficjalnie uznawał chłopca za syna.

Ceremonia ta wiązała się z poczęstunkiem lub ucztą.

Najprawdopodobniej jeszcze pod koniec XVIII wieku praktykowano zwyczaj postrzyżyn,
który miał oznaczać poddanie się woli i władzy osoby rytualnie ścinającej włosy."

A dziś ?

Zamiast postrzyżyn,
to fabryka pedałów i nieudaczników
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:21, 02 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj się robi cieniowanie Very Happy + magiczny obrzęd żelowania ...
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pawlospg




Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 91
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:51, 03 Gru '10   Temat postu: Re: Postrzyżyny, czy fabryka pedałów Odpowiedz z cytatem

JerzyS napisał:


(dopiero od... dopisek mój)
Od postrzyżyn ojciec oficjalnie uznawał chłopca za syna.



Dziś rodzi się syn i do dziesiątego roku życia jesteśmy pewni że to na pewno chłopak...później różnie to bywa..mężczyźni w dzisiejszych czasach zaczęli się pudrować i glancować bardziej niż kobiety...mężczyzna w dzisiejszych czasach chce sie podobać... czy tylko kobietom..??? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:55, 03 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze troche i beda chodzic do gastrologa co pol roku na przeglad dupy.
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xXx




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 255
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:48, 03 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wld napisał:
Jeszcze troche i beda chodzic do gastrologa co pol roku na przeglad dupy.


nie wiem gdzie masz dupe ale lekarz od dup to proktolog.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:44, 03 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziwnym zbiegiem okoliczności, czytałem na temat postrzyżyn z wiki kilka dni temu, w związku z czymś innym.

Ale fakt faktem, przytoczono tam,
że pozostałością postrzyżyn jest golenie włosów przy wstąpieniu do wojska jak i do zakonu,
czyli deklaracja całkowitego posłuszeństwa!
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3499
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:02, 04 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strzyzenie wlosow przy powolaniu do wojska ma sluzyc higienie. Wojsko musi byc pewne, ze nie zaleje go wszawica.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiedzmin




Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 1035
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:31, 04 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomylka. Wszedzie wlosow nie gola, a wojska najczesciej dopada wszawica lonowa.
Takze wytlumaczenie troche nie bardzo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:27, 15 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to do proktologa. Chodzisz to wiesz.
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiedzmin




Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 1035
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:03, 17 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zupelnie nie rozumiem co powyzej napisales.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xXx




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 255
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:01, 17 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wld napisał:
No to do proktologa. Chodzisz to wiesz.

w bitwie pod Grunwaldem nie uczestniczyłem a wiem że Ulrich von Jungingen stał na czele wojsk zakonnych.
matematykiem z wykształcenia nie jestem a wiem że 100 x 100 = 10000
do proktologa, onkologa, urologa, nefrologa... nie chodzę ale wiem czym oni się zajmują.

poprostu nie jestem debilem i znam znaczenie słów. a jak ktoś jest debilem to niech sie nie ośmiesza używaniem słów których znaczenia nie zna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:48, 22 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O tak, bo znasz wszystkie pojecia na swiecie. Znales je od kolyski, a moze wczesniej. Nie przynosi mi ujmy, ze ktos zwraca uwage na jakies moje braki np. w wiedzy encyklopedycznej itp, traktuje to jak nauke. Napewno nie jako objaw debilizmu. Stara prawda mowi, ze cale zycie czlowiek sie uczy. Oprocz Ciebie rzecz jasna.
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2586
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:45, 22 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AQuatro napisał:
Dziwnym zbiegiem okoliczności, czytałem na temat postrzyżyn z wiki kilka dni temu, w związku z czymś innym.

Ale fakt faktem, przytoczono tam,
że pozostałością postrzyżyn jest golenie włosów przy wstąpieniu do wojska jak i do zakonu,
czyli deklaracja całkowitego posłuszeństwa
!

cały ten miby -rytuał postrzyżyn jest wymysłem . To znaczy jest wymysłem w tej części gdy opowiada jakoby był to zwyczaj Słowian. Słowianie nosili długie włosy i ma to ( jak wszystkie Słowiańskie zwyczaje/ obrzędy ) praktyczne głębokie znaczenie . Te pierdoły rozpowszechnili już najprawdopodobniej wszelacy księża (choć też nie od razu , bo przecie jeszcze na filmach z przed lat -różne tam Zbyszki z Bogdańca prezentowane są jako osobniki gługowłose ). Włosy ("kosmy" - słowo przetrwało jeszcze w Polskim języku w słówku kosmaty, na Rusi do dziś słowo "kosmy" jest używane na okreslenie włosów )-kosmy jak sama nazwa wskazuje dają więź z kosmosem. Włosy są rodzajami anten. Biologicznie włosy tak samo jak paznokcie maja strukturę świata roślin ( dlatego też znany jest fakt,że rosną jeszcze długo po śmierci-bywało,że u nieboszczyków odkopywanych po jakimś czasie stwierdzano długie paznokcie i zarost ). Długie włosy dają człowiekowi połączenie ze światem zewnętrznym - czynią go indywidualnością . Zazwyczaj kobiety o włosach krótkich mają rozchwianą psychikę-choć akurat funkcja włosów u kobiet wymagałaby dodatkowego omówienia. Mężczyzna ma dodatkową "łaczność" z światem poprzez włosy brody (przyroda nic nie daje bez przyczyny ). Nazwa broda (po Rusku "boroda" ) to skrót od słów :"bogactwo-Roda"- doświadczenie męskiej linii Przodków jest dostępne poprzez własnie ten instrument. Starcy zamyślając się gładzą brodę w charakterystycznym geście - to samo czynimy z włosami na głowie -nawet gdy są krótkie.
Obecni nasi ciemiężcy doskonale znają te fakty. Wymyślono bajkę o postrzyżynach - goli się włosy w szkołach ( dziś już rzadziej ale nie ma już tak dużo szkół ściśle męskich ) ,we wojsku, W WIĘZIENIU ! ... pozbawiając człowieka indywidualności - czyniąc z niego właśnie uległego robota.
Łatwo też zauważyć,że przeważnie artyści mają włosy długie pozwalające im na "czerpanie natchnienia".

[/youtube][youtube][/youtube]
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caramba




Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 541
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:32, 23 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście że włosy są rodzajem anteny, a upięte w kok pozwalają odbierać radio Maryja Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2586
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:10, 23 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Caramba napisał:
Oczywiście że włosy są rodzajem anteny, a upięte w kok pozwalają odbierać radio Maryja Laughing Laughing Laughing
Wink no niech tu kolega- szpieg z krainy deszczowców nie sieje dezinformacji - przecież wszyscy wiedzą ,że "radyjo" jest ściągane przez beret z antenką - na beret używamy wełny o bardzo konkretnym paśmie przenoszenia . Ułożenie włosów w berecie ma w tym wypadku znaczenie drugorzędne Cool
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aiedail




Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 361
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:03, 24 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Postrzyżyny to forma rytuału przejścia inicjacji. Chłopiec staje się pełnoprawnym mężczyzną. W niektórych kulturach afrykańskich odbywa się to np. przez rytualne obrzezanie. U kobiet przejście w dojrzałość odbywa się naturalne, poprzez pierwsze miesiączkowanie. Wtedy dziewczynka wie, jaka jest jej rola - wydanie na świat potomstwa. W dzisiejszej kulturze "zachodniej" rytuały inicjacyjne mężczyzn zanikły lub uległy wypaczeniu. Niektórzy za "przejście" uważają odbycie pierwszego stosunku z kobietą - jednak dziś ma on formę zabawy, nie wiąże się z tym odpowiedzialność za rodzine, zapewnienie bezpieczeństwa - czyli podstawowymi rolami mężczyzny. Ale skąd mlodzieńcy mają czerpać takie wzorce? I tu natrafiamy na problem kryzysu ojcostwa. W większości panowie są nieodpowiedzialni, nie zajmują się dziećmi, wylegują się przed telewizorem popijając piwo. Nie ma się więc co dziwić, że tradycyjny wzorzec męskości zanika.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2586
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:49, 24 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aiedail napisał:
Postrzyżyny to forma rytuału przejścia inicjacji. Chłopiec staje się pełnoprawnym mężczyzną. W niektórych kulturach afrykańskich odbywa się to np. przez rytualne obrzezanie................................
to ja źle zrozumiałem włączając sie do tematu. Sądziłem z treści pierwszego wpisu,że rzecz dotyczy Słowian. Mieszając w ten sposób możemy dziwności ( za taka uważam obrzezanie) wymieniać bez końca. gdzieś tam na przykład rozciąga się babkom cycki . Gdzie indziej jakies krążki na szyję zakłada.
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:33, 24 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem dlaczego niektórzy zachwycają się jakimiś debilnymi obrzędami i próbują tłumaczyć je "naukowo". W mózg sobie wbij antenę i zobacz, czy Ci się odbiór wszechświata polepszył. Oszolomstwo, zabobon i chuj wie co jeszcze.
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:14, 24 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wld napisał:
..... Oszolomstwo, zabobon i chuj wie co jeszcze.

A paszoł ty...prymityw.Broda (męski zarost ) niesie z sobą głęboką symbolikę ! można brodę nosić lub nie nosić ,ale wiedzieć o co w chodzi - nie zawadzi ! Tak ty paniał ?! urod !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aiedail




Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 361
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:42, 24 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

easy russian napisał:
Aiedail napisał:
Postrzyżyny to forma rytuału przejścia inicjacji. Chłopiec staje się pełnoprawnym mężczyzną. W niektórych kulturach afrykańskich odbywa się to np. przez rytualne obrzezanie................................
to ja źle zrozumiałem włączając sie do tematu. Sądziłem z treści pierwszego wpisu,że rzecz dotyczy Słowian. Mieszając w ten sposób możemy dziwności ( za taka uważam obrzezanie) wymieniać bez końca. gdzieś tam na przykład rozciąga się babkom cycki . Gdzie indziej jakies krążki na szyję zakłada.


Ale od twojego wpisu zalatuje szowinizmem... Co kraj to obyczaj. U nas wykształciły się akurat takie formy obrzędowości, w innych częściach świata inne. I to co dla ciebie jest dziwne, dla kogoś innego jest w pełni normalne. Trzymając się uparcie jednego, bezpiecznego punktu widzenia zamykasz swoje horyzonty myślowe. Nie wszystko co "inne" musi być dzikie, dziwne, nieokrzesane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
erde




Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 730
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:37, 25 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pszek napisał:
Wld napisał:
..... Oszolomstwo, zabobon i chuj wie co jeszcze.

A paszoł ty...prymityw.Broda (męski zarost ) niesie z sobą głęboką symbolikę ! można brodę nosić lub nie nosić ,ale wiedzieć o co w chodzi - nie zawadzi ! Tak ty paniał ?! urod !


zajebiście. co mi po ruskich filmikach jak nic nie rozumiem.

co do brody to pozwolicie ze sobie pozartuje, a to dla tego ze w kazdym watku mozna dowiedziec sie jakis tajemnic swiata, a gdyby czlowiek wszystkie przyjal do swojej swiadomosci to trzeba by go w kaftan wsadzic.
zatem pytam sie, jaka to funkcjonalnosc maja wlosy pod pachami i na dupie? do kontaktu z matka ziemia czy do przekazu informacji kosmitom?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2586
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:30, 25 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aiedail napisał:
....................
Ale od twojego wpisu zalatuje szowinizmem... Co kraj to obyczaj. U nas wykształciły się akurat takie formy obrzędowości, w innych częściach świata inne. I to co dla ciebie jest dziwne, dla kogoś innego jest w pełni normalne. Trzymając się uparcie jednego, bezpiecznego punktu widzenia zamykasz swoje horyzonty myślowe. Nie wszystko co "inne" musi być dzikie, dziwne, nieokrzesane.
może najpierw ustalmy co to jest szowinizm. Czekam na Twoją definicję.
nie wiem czy dostrzegłeś ale ja szanuję to co dała natura widząc wiele sensu w różnych jej przejawach (choć mechanizmu wielu tych działań do końca nie pojmuję ) . Na tej zasadzie wprowadzono u nas niemal obwiązek wycinania wyrostka robaczkowego-podobno to błąd natury ( a może błąd naszego żywienia ? ) .
Napletek jest dany męskim niemowlętom od urodzenia -po coś on jest .
Możemy wprowadzić zwyczaj obcinania środkowego palca u lewej ręki ( wszak na przykład obcina się psom ogony albo uszy bo ktoś stwierdził ,ze tak jest ładniej ), czy takie "upiększenie" -otwarcie się na świat i "bogactwo innych kultur ", na "nowe horyzonty myślowe " -jak to byłeś łaskaw ująć odpowiada Tobie ?

erde napisał
Cytat:
co do brody to pozwolicie ze sobie pozartuje, a to dla tego ze w kazdym watku mozna dowiedziec sie jakis tajemnic swiata, a gdyby czlowiek wszystkie przyjal do swojej swiadomosci to trzeba by go w kaftan wsadzic.
zatem pytam sie, jaka to funkcjonalnosc maja wlosy pod pachami i na dupie? do kontaktu z matka ziemia czy do przekazu informacji kosmitom?

ja pozwalam Smile - bardzo lubię żarty .
Goliłeś kiedyś głowę na łyso albo włosy pod pachami ? Miałem kiedyś łysy łeb a i włosy pod pachami nadmiernie wystrzygłem. Te miejsca się pocą -włosy spełniają tu jakąś ważną rolę- pod pachą się człowiek tak nie "zlepia "-tam są nadto ważne dla organizmu "części" zwane węzłami chłonnymi , następuje jakaś wymiana z otoczeniem . Podejrzewam ,że to samo być może z rowkiem na dupie- może by klapał podczas biegania bez tej amortyzacji ? ( choć znany stary dowcip mówi ,że dlatego dupa jest nacięta pionowo a nie poziomo Smile ) . Łeb łysy też jakoś pocił mi się - może dlatego,że w owym czasie używałem bardzo często kasku motocyklowego -teraz jeżdżę rzadziej . W każdym razie tenże kask na głowie i jakiś tam na niej zarost nie powodował tego efektu zalewania oczu potem.
Cytat:

zajebiście. co mi po ruskich filmikach jak nic nie rozumiem.

mnie też wkurza ,że pszek (dawniej AhtuBirrah) podaje ruskojęzyczne filmy bez kilku choćby cytatów.
Facet na filmie mówi,że Prawosławny mężczyzna bez brody to tak samo jakby nie założył spodni ale kieckę. Tu się zgodzę, bo Prawosławny jest terminem skradzionym Słowianom przez RPC (Rzymska Prawosławna Cerkiew )- oni z Prwosławiem nie mają nic wspólnego . Termin należy do pradawnych Słowian.
Mówi jeszcze ten pop ( prach ojców prawawszyj -ten co sprzedał pamięć przodków), że brak brody idzie w parze z homoseksualizmem. Żaden normalny mężczyzna nie chce być podobny do kobiety. Startowiercy ( to już mój wkręt) widząc mążczyznę bez brody pytają :" jaką masz orientację seksualną ?"
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:26, 31 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pszek spierdalaj na Bialorus albo jakies inne gowno z tymi popami. Kazdy moze powiedziec, ze broda, czy zarost na cipie daje lacznosc ze stworca. Oczywiscie w cerkwi, bo inni maja to z dupie lub traktuja to jako kawal.
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:59, 31 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

easy russian napisał:
skradzionym Słowianom przez RPC (Rzymska Prawosławna Cerkiew )

Nie kompromituj się Laughing nie ma czegoś takiego jak Rzymska Prawosławna Cerkiew jest Ruska Prawosławna Cerkiew,albo Serbska Prawosławna Cerkiew ,Grecka Prawosławna Cerkiew .........itd.
A ten " pop" to człowiek świecki,profesor filozofii i politolog .Tyle że starowier. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2586
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:20, 31 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pszek napisał:
easy russian napisał:
skradzionym Słowianom przez RPC (Rzymska Prawosławna Cerkiew )

Nie kompromituj się Laughing nie ma czegoś takiego jak Rzymska Prawosławna Cerkiew ..........
A ten " pop" to człowiek świecki,profesor filozofii i politolog .Tyle że starowier. Laughing
łoch ty !! - a t żeś wyszukał zaraz tam kompromitacja , popieprzyły mi się kundle , jeden podobny do drugiego. toż to jedna " chreń"- pop rymski czy inny pop. Ten Dugin należy do RPC ? (Ruskiej Cerkwii Prawosławnej ") czy jest faktycznie Starowiercem z poza tego przedsiębiorstwa (z poza RPC ) ? .

RPC - tak czy siak złodzieje- ani oni Ruscy , ani Prawosławni ( sławiący Mir Prawii ).
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Postrzyżyny,  czy fabryka pedałów
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile