W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Forum davidicke.pl - New Age biznes   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
32 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Odsłon: 45875
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:42, 02 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@redmuluc

Stary to pieprzysz bzdurki o UFO i reptalianach kontrolujących ten bajzel ja się trzymam rzeczy namacalnych i weryfikowalnych, imiona, nazwiska, ludzie organizacje, fakty historyczne, które są można w prosty sposób sprawdzić, a nie tak jak u ciebie po przez szereg bzdur wrzuconych pod płaszczyk NWO być narzędziem używanym przez media do ośmieszania wręcz jego istnienia.

Żartowniś z ciebie hie ... hie z tymi stopniami ... oj jo joj nie powiem, poczucie humoru nawiedzonych następne, po masonerii przyjmiesz na forum stopnie wtajemniczenia kręgów pedofilii, powiązanych z przecież z dzisiejszą masonerią > przykłady prosto z brzegu, a oczym było głośno swego czasu w mediach nawet, to chociażby Scottish Rite'owcy Lord Peter Mandelson & Gordon Brown. Także wybraliście sobie stopnie "wtajemniczenia" nie powiem. Czarny humor w najczystszej postaci!

A z New Age to czego nie rozumiesz, tego, że naczelne światowe wydawnictwo Lucis Trust, wcześniej o nazwie Lucifer Trust, promujące ten ruch jest stricte poprzez Good Will powiązane z UN, znajdując się wśród organizacji przez nią finansowanych i doradczych w obszarze religii.

Cytat:
The World Goodwill group, founded in 1932, is particularly important among Lucis Trust's activities, as it has been recognized by the United Nations as a Non-Governmental Organization (NGO), and is represented at regular briefing sessions at the United Nations in New York and Geneva. Lucis Trust is therefore a member of the United Nations Economic and Social Council[citation needed].

In part because of this presence of Lucis Trust in the United Nations System, along with explicit reference by former Assistant Secretary General Robert Muller in his writings to Bailey's philosophy, some have accused the UN of having a New Age ideology and agenda.[2][3][4][5][6]


Jak widać, na oryginalnym forum DI, ludzie sami do tego doszli, również identyfikując New Age i Externalization of the Hierarchy, czyli wyjście z takimi dogmatami od elit do mas, jako oficjalną religię NWO.
arrow http://www.davidicke.com/forum/showthread.php?t=27205

Najwidoczniej tutaj takie rzeczy nie docierają do tej waszej ezoterycznej hołoty i "wiedźm" od tarota. Obawy co do New Age są jak najbardziej uzasadnione, trzeba być właśnie totalnym oderwanym od rzeczywistości lunatykiem, aby ignorować genezę jego powstania oraz silne od samego początku, aż po dzisiaj związki, z grupami / osobami, w tym także Rockefellerem, stricte implementującymi NWO. No tak, ale zamiast przyjrzeć się faktom historycznym, lepiej skupić się ściganiu Plejadan, czy w jakie tam jeszcze brednie wierzycie.
_________________
arrow Mossad did 9/11, ALL THE PROOF IN THE WORLD!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gentleman




Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 87
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:08, 02 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goldbug na forum DI.pl też są takie rzeczy o których piszesz. Nikt nie każe Ci wchodzić na każdy temat ani wszystkiego przyjmować. Są ludzie którzy nie przepadają za "eskimosami" więc dogadasz się z niejednym:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PB-Soft




Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:48, 02 Paź '10   Temat postu: Forum davidicke.pl - New Age biznes Odpowiedz z cytatem

Redmuluc napisał:

Cytat:
Poza tym wywaliłem cię za wysyłanie emaili z pogróżkami pod adresem Jessici Schab i ataki na nią, to już zachowania kryminogenne, już wtedy powinieneś dostać bana na stałe.
Nie chcę aby mnie z takimi szujami wiązano.


I tutaj obnaża się cały Twój fałsz i zakłamanie - jednymi słowy manipulacja, kłamstwo.
Nie masz argumentów na mnie i uczciwego wyjaśnienia odnośnie usunięcia mnie.

Nigdy nie wysłałem nikomu żadnego maila z pogróżkami, nie używam takich metod.
Nie masz tym bardziej żadnych na to dowodów, jedynie z braku argumentów dopuszczasz się kłamstw by znaleźć jakiś pretekst do obrony. ( każdy z myślących samodzielnie użytkowników DI.pl wie ze zostałem wyrzucony za obnażanie waszych ściem )
Jedynie co pisałem w sprawach Jessici Schab i to na forum każdy mógł to przeczytać (pewnie teraz jest to wykasowane Smile )to nazwałem ją sex-lolitką-indygo Smile na którą się ślinią oglądający jej wynurzenia faceci.
Co oczywiście nie jest dziełem przypadku Smile

remuluc napisał :
Cytat:
Poza tym ty nie jesteś Pbsoft , poprzedni pisał jak łajza…bez interpunkcji, niechlujnie, chaotycznie,z błędami, i ty wiesz co to emotikony ? …ty za porządny jesteś, ...Kim ty w ogóle jesteś ? To muszą być te nowe leki które tak reklamują … dobre są.


Dla wszystkich wątpiących że ja to ja odpowiadam ze jestem tym samą osobą z którą mieliście przyjemność pisać na DI.pl
Jeśli forumowicze nie wieżą niech na forum publicznie zapytają Trzysza lub Massona33 ( bo reszta została skasowana jak pisałem i odeszła )

Dla ciebie zaś REDMULUC - specjalnie udowodnię ze ja to PB-Sfoft.
Pamiętasz jak dałeś mi status VIPa na forum ?
Pisałeś mi wtedy na priva (kiedy Cie zapytałem z kąt ten "zaszczyt" ) że jestem " twoim lustrem - pomagającym Ci się odkompleksić ) po czym zaproponowałeś mi bym napisał artykuł "wykorzystując swój cięty język - wtedy on ci nie przeszkadzał Smile" o tarocistach.
Bo jak twierdziłeś wtedy, że strasznie ich nie lubisz. (Kierus, twój właściciel oczywiście nie reklamuje tarota Smile http://www.tarotnet.pl/ - szczyt hipokryzji )
Niestety nie udało CI się stanowiąc mnie ViPem zaprzęgnąć do swoich gierek - co skończyło się oczywiście zdegradowaniem mnie po 3 dniach do rangi szeregowego.
Myślę że Cie przekonałem Smile

Podsumowując rdmuluc - gdybym nie oglądną tego wywiadu jaki z tobą przeprowadził zaprzyjaźniony poszukiwacz prawdy, aktywista Mikołaj Rozbicki (notabene pracuje on jako nie mundurowy w policji Smile) to bym więcej pojechał po tobie (tak jak ty po mnie) należałoby ci się.
Ale jak zobaczyłem ciebie jak się przejawiasz i twoja buzię z wypisanym "zagubieniem-zakompleksieniem" to współczucie mnie jakieś takie ogarnęło - mowie tu szczerze.



To jest w zasadzie prawdziwy powód dla którego wyjawiłem tylko tyle ile wyjawiłem.
Wiec nie prowokuj mnie więcej wyzwiskami Smile i wypadałoby trochę po upominać swoje posłuszne dzieci-forumowiczów ,że nie godzi się tyle opluwać i wyzywać kogoś kto nie może się wypowiadać.
http://davidicke.pl/forum/pb-soft-oczernia-forum-di-na-prawdzie2-t4219.html
W dobrym tonie jest nie mówić źle lub w ogóle o nieobecnych Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
saJms




Dołączył: 30 Wrz 2010
Posty: 15
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:00, 02 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Redmulec napisał:
Sajms - też cię wywaliłem za totalne brednie i wkrótce dołączysz do jednopostowoców bo twojego nawiedzonego pieprzenia nie da się czytać, jesteś groszy niż Orion. Kiedyś byłeś normalny, do czasu aż ci miłość Jezusa na łeb spadła i zrobiła kuku. Jak się boisz fioletowej czcionki ...stary, to tylko psychiatra. I jako moderator to sobie zlewałeś sprawę dzieciaku. Myślisz że nie sprawdzam logów, nie wciskaj mi kitu. Nikt ci hasła nie zmieniał bo natłukłeś tych kont co niemiara, ban to ban … raz nie rozumiesz ?


Napisałeś na forum, że saJms został wyrzucony za szkodę wobec forum a tu piszesz, że pisałem totalne brednie.
Potrafię to zrozumieć, bo pisałem o MIŁOŚCI, podczas gdy Ty nazywasz to "szkodę wobec forum" - New Age'owego forum.
Twój Reptilian (Biblijny Szatan) stwórca New Age - nie lubi MIŁOŚCI i będzie to tępił podając na tacy wszystkie drogi pokrewne - zbiorowe medytacje czakr, kręgi mocy, zwierzęta mocy - wszystko we Wszechświecie ma moc wg Was - tylko nie wasze Serca. To starasz się tępić - prawdę.
Jeśli w Twojej świadomości żyje Reptilian / Szatan - to dajesz temu życie - "energia podąża za uwagą" "to o czym myślisz - dajesz temu życie", więc wybaczam Ci, że zbłądziłeś.

Smutno to pisać, ale proszę nie manipulować słowami, bo konto mam jedno - saJms i drugie jest mojego kuzyna, który "przebudził" się kilka tygodni po Mnie (sprawdź datę zarejestrowania).
Co do mojej pracy na DI.pl to ktoś napisał: "Dlaczego saJms został zbanowany? Najlepszy moderator na forum? Nie rozumiem..." - Choć nie chcę być nazywany "najlepszy" i nie musi być to prawdą - to i tak jest odwrotnością tego co próbowałeś napisać wyżej.

Z tego co wiem, to zacząłem pisać o sile MIŁOŚCI i Waszym promo New Age - NWO - dlatego mnie zbanowałeś. Nie kłam więc proszę. Wystarczyło napisać, że masz 90% proNWO i od razu mój post leżał w czeluściach serwerowego kosza.
Oczywiście żaden forumowicz DI.pl tego nie widział, bo pewnie Kierus płaci Ci 1% za usuwanie niewygodnych treści. Wykorzystaj Panie swoje logi i pochwal się co robiłeś.

Dosyć. Co ma być to będzie. Cieszę się, że sprawy w końcu wyszły na jaw. Jedynie co Ci zostało by zakryć twarz to usunięcie swej twarzy / zdjęć z neta i starać się kłamać i naginać fakty pod siebie - co niezbyt dobrze Ci wychodzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PB-Soft




Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:29, 02 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pragnę dodać iż :
Nie znalazłem się na prawdzie2 bez powodu - chciałem znaleźć jakąś miejsce w którym będę mógł ostrzec użytkowików internetu i forów (podziękowania za przyjęcie na p2 Smile) przed pułapkami jakie mogą się kryć w mrokach niejasnych powiązań ideologi i biznesu.
Chciałem uwrażliwić ludzi "początkujących poszukiwaczy" na czające się manipulacje i pułapki, które mogą nieść dużo większe zagrożenia niż te które są widoczne w otaczającej nas propagandzie społecznej.
Chciałbym uzmysłowić a niektórym "starym wyjadaczom forumowym" przypomnieć, że nie tylko mainstreamowe media chcą byśmy żyli w przysłowiowym "MATRIXIE" ignorancji i dezinformacji.
Pamiętajmy o tym "buszując" po necie.
A że DI.pl stało się takim solennym i książkowym przykładem ? No cóż - ktoś o to zadbał Smile i na to pracował, bo nie było tak zawsze.( prawda ? wszyscy czytający to starzy wyjadacze DI.pl Smile )
Szkoda, ze muszę to pisać bo byłem za czasów świetności tego forum jego "oddanym miłośnikiem".

Żywić należy nadzieję, że może to się w przyszłości zmieni.
Czas pokarze - wiec redmuluc do dzieła Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:35, 02 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
no, nie do końca, wld. ja np. wyznaję skrajnie odmienną ideologię niż ty, a zobacz jak się nienawidzimy

sorry, ale nie znam tej metafory ze skarpetą - nie moje klimaty, więc nie mogę się odnieść.
natomiast parafrazując twoją odkrywczą i jakże precyzyjną wypowiedź, odrzeknę: nie wiem czy jesteś skończonym idiotą, ale w części na pewno tak


No prosze kilka niepochlebnych zdan i limit obciety z 8 na 4. Oj, Bimi Ty moj maly dyktatorku. Byles chyba na tym samym kursie NLP co Łukaszenka lub Fidel , pffff Smile

Mam w dupie wasze wojenki z DI itd. Popieram, za to kolesia w sprawie schizoli i nawiedzonych debili z wodoglowiem.
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:54, 02 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wld, mówiłem to już jednemu z twoich poprzedników, ale powtórzę bo zapewne umknął ci ten wywód: małego dyktatorka to masz w majkach, a ja jestem prawdziwym, ważącym 85kg dyktatorem.

niestety w wieku gdy takie pedałki jak oni zapisywali się na kursy NLP coby dostać jakiś gówno warty papier ja traciłem ostatnie grosze na papier nasączony LSD. i już mi tak chyba zostało.

nie wiem w jakiej sprawie popierasz kolesia, nie wiem nawet którego kolesia (i szczerze mówiąc gówno mnie to obchodzi), ale moim zdaniem masz nieźle nasrane pod czaszka, tak że niewątpliwie zrobił byś furorę na tamtym forum, zanim by cię zbanowali po tym jak ci nerwy puściły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PB-Soft




Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:57, 02 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Popieram, za to kolesia w sprawie schizoli i nawiedzonych debili z wodoglowiem.


Święta racja.
Tylko jak tych nawiedzonych rozpoznać skoro za wstawianie ich "weryfikacyjnych" fotografii grożą sądami i policją Smile
Może właśnie po tym Smile że zaczynają grozić ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:15, 02 Paź '10   Temat postu: Re: Forum davidicke.pl - New Age biznes Odpowiedz z cytatem

PB-Soft napisał:
Jedynie co pisałem w sprawach Jessici Schab i to na forum każdy mógł to przeczytać (pewnie teraz jest to wykasowane Smile )to nazwałem ją sex-lolitką-indygo Smile na którą się ślinią oglądający jej wynurzenia faceci.
Co oczywiście nie jest dziełem przypadku Smile

hehe, faktycznie.
dzieki za zainteresowanie mnie tym temtem
jessica schab jest zajebista.
http://davidicke.pl/forum/projekt-camelot-i-jessica-schab-t163.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:30, 02 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a Mi się nie podoba, nie podałbym jej ręki w realu ; ) dosyć puszysta , pączkowate policzki i małe usta , kochanka dla przeciętnego polskiego zdegenerowanego faceta ale nie dla Mnie , nietuzinkowego macho z białostockich slamsów ; )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:32, 02 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widać nie jarają cię sex lolitki indygo.
mnie zresztą też taki wysoki głos za bardzo nie podnieca, ale zajebiście wygląda jak się produkuje.
a jak jej włosy na jedno oko zachodzą - normalnie wypas. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1411
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:33, 02 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja się zastanawiam ,o co tu komu chodzi .
Czy o przekonanie mnie do swojej racji ? interpretacji ? swojego kąta postrzegania?

Przemawiają do mnie pewne argumenty PBsofta , a najbardziej szemrane powiązanie z tamtym kimś ,redmulca .

------,,Można by w tym momencie zacytować Davida Icka którego nazwisko zostało jak sadze wykorzystane dla podniesienia prestiżu strony DI.pl.

PROBLEM - REAKCJA - ROZWIĄZANIE – i pieniążki na koncie rosną, dzięki naiwności internautów.

Oby tej naiwności w NAS było jak najmniej.,,---

Bo ,przecież można na stronie wstawić dobrowolne datki-składki-dofinansowanie ,jak zwał ,tak zwał ,i być wolnym od powiązań BYZNESU -CO MA WIELE TWARZY .

A przydupiec Bimi ,ugra na tym najwięcej , bo niby go nikt nie sponsoruje Smile

to mu teraz erekcja wzrosła ,i widać xtc tyż .
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:36, 02 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ależ szczekan, co ja mogę ugrać, przecież ja o nic nie gram, wszystko już mam.
zobacz, na moim forum możesz sobie szczekać do woli. w ramach oczywiście swojego maleńkiego limitu - najebałes już 410 postów i jeszcze nie jesteś zbanowany Shocked ba, nie usunąłem ani jednego twojego wyrazu, nawet przecinka. czyż to nie jest zajebiste ?
prawda2 to praktycznie perfekcja - cóż można "ugrać" więcej? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 10.000 mBTC

PostWysłany: 21:31, 02 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a tak swoją drogą to ciekawe kiedy project camelot zrobi ze mną wywiad , bo przecież tez mam paranormalne zdolności ( czytanie w myślach , zdolność adaptacji do nowych warunków , potrafie nawet hamować własne ego ) , no cóż jestem dzieckiem indygo i chyba musze napisac do ich maila tylko nie znam za bardzo angielskiego no ale napisze przez translate i jakoś będzie ; )

p.s na kursy NLP uczęszczają ludzie którzy nie posiadli wrodzonej sztuki przekonywania ' siły perswazji ' więc radze wam czytać posty Hakuna z przymrużeniem oka bo intuicja mi mówi że większośc tych adeptów NLP to uśpieni psychopaci którzy nie radząc sobie we własnym życiu próbują kosztem innych poprzez ' naprowadzanie ich ' ( sztuka manipulacji ) podnieść swoje morale i ambicje , ja rozumiem że NLP może być przydatne np. podczas pierwszej rozmowy o prace ale tak to zwykle bywa że gdy się coś pierwszy raz wąchnie i nie będzie smierdzialo jak gówno to się dalej w tą wsiąka i chce się wąchać więcej i więcej aż zrobi sie jedna wielka kupa gowna i ta kupa gówna wsiaka do umyslu gdzie i tak jest juz kupa gowna robiac z tegoż człowieka autodestrukcyjnego psychopate ( i on nawet o tym nie wie ) , ups ale sie rozpisałem , tylko sie nie smiejcie ; ) hakun pozdro no i przysięgam na swoje zycie ze twoj mozg pozbawiony jest endorfin a twoje cialo duszy a twoj umysl niestety nie jest materia jakbyś chciał , zostaw te kursy NLP nie szkoda ci kasy? lepiej opłac ZUS i kosmetyki w rossmannie dla swojej pięknej kobiety ( prawdopodobnie tak pieknej jak jessica schab ) bo mysle sobie ze majac kogos w domu jak ty moze odchodzic od zmyslow no ale ci tego nie powie bo ma swoje zasady...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PB-Soft




Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:15, 02 Paź '10   Temat postu: Forum davidicke.pl - New Age biznes Odpowiedz z cytatem

Skoro redmuluc ponownie sie poskarżył imageshack, czego wynikiem jest kolejne usuniecie jego fotografii z moich postów to znaczy ze jeszcze kompleksów o jakich wspominałem się nie wyzbył. Smile
Uważam, że temat został w miarę wyjaśniony i naświetlony, wiec żeby nie przynudzać na koniec coś optymistycznego.

TAKI OBRAZ ZOSTAŁ MI W PAMIĘCI REDMULUCA Z FORUM :



A TAK ZAPAMIĘTAM HAKUNA :

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:17, 02 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

paulinka, to żeś pojechała po gości lepiej niż ja.
pozostaje mieć nadzieję że faktycznie jest psychopatą, bo przeciwna opcja jest taka, że sie teraz potnie Smile

podobnie ten drugi; słusznie zauważył pbsoft, że redmulc wygląda w tym wywiadzie na strasznie przybitego. albo ma raka, albo tak mu koledzy zjechali psyche ćwicząc na nim swoje NLP, że aż przedawkował prozac.
brat z kolei (początek drugiej części) bardzo sympatyczny - pozdro!
za to ten mikołaj to nie zdziwiłem się wcale słysząc że jest pałą. do tego zakutą. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Choone




Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 527
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:50, 03 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę przyznać, że zaletą postów XTC jest to, że zawsze mnie rozśmieszają. Nie wiem jak on to robi, ale ten jego bełkot jest przekomiczny Laughing To chyba ten dystans do życia, który może mieć tylko macho z białostockich slamsów Smile Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
seekerer




Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 48
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:38, 03 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak widzę, cała ta nagonka na New Age rozpoczynana jest głównie przez chrześcijan, z jej liderami pokroju Oriona. Ostrzegają i straszą, bo aż się pocą przed nadchodzącą konkurencją.

Ratunku!!! To spisek pogan i lucyferian mający na celu wprowadzenie nowej religii! To spisek przeciwko jedynej prawdziwej wierze, chrześcijaństwu!

Po prostu czujecie przez skórę, że czas chrześcijaństwa się kończy i ze strachu przeprowadzacie atak na wszystko co wg. was wygryza was z waszego interesu. Dlatego to krytykowanie różnego rodzaju interesów na New Age.

Pod New Age podciągane jest wszystko co się da, wszystko co wykracza poza ciasny chrześcijański światopogląd. Wszystko co wnosi odrobinę światła i wiedzy jest już Lucyferyczne. A wg mnie raczej STRASZENIE jest ciemną stroną mocy. Kto tu manipuluje? Kto broni przed jakąkolwiek wiedzą proponując w zamian jedną książkę?

Ostatnio jest jakaś dziwna akcja, znowu pewnie podyktowana strachem i obawą przed konkurencją. Próbuje się dyskredytować różne osoby działające w tzw. ruchach anty NWO, skłócić ich, zrobić czarny PR. Dlaczego? Próbują wprowadzić NWO, bo nie opierają się na Biblii? Kto tu tak naprawdę, i komu próbuje zrobić wodę z mózgu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:27, 03 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuje przestudiować ile manipulacji zostało już przedstawionych w postach PBsofta, myślę że znajdzie się tu wiele osób potrafiących to dostrzegać. Koleś pisze o manipulacjach, a cały czas je wykonuje przeciwko wam, odwracając kota ogonem.
Sprawa tego, że serwer tego forum jest sponsorowany została już wyjaśniona, zresztą nikt się z tym nie krył i zawsze było o tym wiadomo, co gdyby ludzie się składali w zbiórkach z własnej kieszeni to by było bardziej charytatywnie postrzegane? A może chodzi o to, że na tamtym forum ezoteryka, ufo i duchowość nie są tematami zakazanymi?
Teraz to widzę w temacie batalie na zupełnie innym poziomie prywatne zawiści niestety także samego admina tego forum.
Sam jestem tolerancyjną osobą i szanuje użytkowników tego jak i tamtego forum, i zakładam, że osoby z którymi na takich forach będę dyskutował także okażą trochę tych pozytywnych wartości, ale cześć wypowiadających się w temacie osób ma braki w podstawowych wartościach jak tolerancja i szacunek do innych.
Jak mamy cokolwiek budującego tworzyć skoro nawet siebie nie szanujemy, a w temacie poleciały już bardzo niskie pobudki bardzo personalnie w tym akurat admin jak i inicjator tego tematu pokazali na co ich stać i jak nisko potrafią sięgnąć.
Ile osób zostało już pokrzywdzonych i wyśmianych w tym temacie, jaki jest jest tego cel skoro podstawowy zarzut został wyjaśniony?
Nie wiem, czy dla was ma to jakiekolwiek znaczenie ale swoim zachowaniem krzywdzicie wiele osób.
Dziel i rządź znowu na fali, właśnie próbujecie wywoływać nowe pseudo wojny pomiędzy samymi sobą jeszcze bardziej dzieląc te środowisko, można tylko pogratulować.
Zacznijcie brać odpowiedzialność za swoje działania, jeżeli chcecie zmienić tę patową sytuacje jaka panuje na świecie zacznijcie od siebie, być może warto zacząć nad sobą pracować.
Jeżeli coś jest słuszne rób to ale swoim zachowaniem nie wprowadzaj chaosu.
Nawet ocena tematu została zmanipulowana przez admina porażka i tragizm zarazem.
Do tych co stawiają własne pobudki ponad innych zapamiętajcie w jedności siła nie w budowanych murach.

Nie tędy droga drodzy. Za wiele sporów - za mało dobrych utworów.
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
stefani




Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 315
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:09, 03 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sonic3, główne postacie konfliktu są już pogodzone, co zostało obwieszczone na ich forum. A cały temat to znakomite źródło informacji, dla tych co umieją czytać między wierszami. Takie potyczki między funkcyjnymi, a użytkownikami świetnie pokazują metody jakimi posługują się obydwie strony. Zawsze warto znać "temperament" zarządu (administratorów, moderatorów i różnych "szarych eminencji) danego forum, bo to oni wyznaczają linię przepływu informacji zgodnie z życzeniem właścicieli.

Pytania postawione przez autora tematu są uniwersalne w odniesieniu do for, czy serwisów internetowych:

"Czy wiemy kto jest właścicielem, administratorem czy moderatorem takich platform?
Czy jesteśmy świadomi w jakim celu została owa strona internetowa stworzona?
Czy znamy zamiary (intencje) mocodawców projektów?
Czy zdajemy sobie sprawę, że możemy być obiektem manipulacji informacyjnej – czerpiąc info z licznych forum?"


Myślę, że warto poszukać na nie odpowiedzi zanim zaangażujemy się w działalność, czy też aktywność na danym forum. Źródła informacji należy wybierać sobie z głową. Komplet wpływów na dane medium ma zawsze właściciel, dlatego zawsze warto wiedzieć kto nim jest. Choćby po to, aby uniknąć marnowania energii na czytanie i pisanie postów tam, gdzie one z założenia mają utonąć w morzu głupoty, spamu, inwektyw lub ... w koszu.
_________________
Cenzura, Dezinformacja, Agentura na forach
viewtopic.php?t=7581&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:35, 03 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@sonic3, doprawdy wzruszająca jest twoja opowieść o tym jak to ja okrutnie skrzywdziłem ludzi chorych na raka.
niestety musisz zrozumieć (i proszę im też przekaż), że na forum prawda2 to nie jest tak, że się spotykacie np. w kościele i sympatycznie próbujecie zaprosić się nawzajem do wspólnego działania.
bynajmniej - wspólne działanie to nie nasza brocha.

spróbuj spojrzeć na ten temat szerzej.
te dwie osoby które tu rzekomo stronniczo i bezpodstawnie oczerniały innych mogą być w istocie (zwłaszcza na tak ocenzurowanym forum jak to) jedynie małym procentem tych wszystkich ludzi którzy też chcieliby to napisać i np. nie piszą bo tych dwóch wystarczyło żeby wyczerpać temat. to co będą tracić posty Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:47, 03 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stefani napisał:
Myślę, że warto poszukać na nie odpowiedzi zanim zaangażujemy się w działalność, czy też aktywność na danym forum.

Stefani uwielbiam kiedy używasz tych wyrazów: zaangażujemy w działalność, czy też aktywność... To jest takie sexy Smile
Powiedz, po co się angażujesz w działalność na forach?
Czym się różni działalność od aktywności? Masz na to jakieś definicje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:50, 03 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla rozluźnienia atmosfery:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiedzmin




Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 1035
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:29, 04 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Hakun zajmuje się "praca z umyslem" i zarabia również na spotkaniach, które PBsoft nazwał NewAge i na większą skalę oczernił na prawda2.

Jeśli Hakun potrafi przemieszczać się w sferze nie tylko materialnej, to może niejako próbować "uszkodzić" PBsofta za to, że ten oczernia Jego wkład.


Jak nie wyszlo ze straszeniem sadem to teraz beda sie straszyc niematerialnymi atakami. Very Happy
Moze kurwa jak papieze i antypapieze obrzuccie PBSoft klatwa, badz ekskomunika Very Happy

Argumenty typu P2 ma mniej uzytkownikow niz DI.pl sa dla mnie totalnie idiotyczne.
Jesli chcecie duza ilosc uzytkownikow to po co tu piszecie? Idzcie na onet, skoro uwazacie, ze lepiej jak jest wiecej.

Mi nie przeszkadza, brak tabunow idiotow, ktorzy naczytali sie pierdol a teraz na sile probuja zainteresowac tym innych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
orion




Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 603
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:13, 04 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak patrzę sobie z boku na wasze kłótnie i widzę, że jakoś duch szatański nie daje sobie rady z Prawdą.

A Prawda jest boleśnie oczywista i ruch New Age jest jednym z najważniejszych elementów walki z Prawdą.

Prawdą jest...

WALKA PRZECIWKO CHRZEŚCIJAŃSTWU.


Zwróćmy uwagę na jedno nazwisko - Dawid Icke (Icek). I imię i nazwisko pachną... czosnkiem i... siarką.

Kto i dlaczego dąży do eliminacji Chrześcijaństwa?

Jest oczywiste, że wrogiem Chrześcijaństwa jest szatan, zwany Lucyferem.

Zwrócimy uwagę na historię Chrześcijaństwa - kto był pierwszym wrogiem Chrystusa oraz Chrześcijaństwa? Żydzi talmudystyczni, z Herodem i klanem faryzeuszy na czele.

I Jana 2:(22) Któż jest kłamcą, jeżeli nie ten, który przeczy, że Jezus jest Chrystusem? Ten jest antychrystem, kto podaje w wątpliwość Ojca i Syna.

Ludzie ci uśmiercili Ja-szua rękami Rzymian oraz byli oni największymi prześladowcami pierwotnego Chrześcijaństwa. Rzezie Chrześcijan na arenach Rzymu były wynikiem akcji tych samych ludzi, lub ludzi o identycznej mentalności, którzy doprowadzili do śmierci naszego Zbawiciela. Chorobliwa nienawiść do Boga oraz jego Syna była głównym motywem walki z Chrześcijaństwem.

Nie bez przyczyny Bóg ukarał tych, którzy zaciekle prześladowali pierwotne Chrześcijaństwo. (Zobacz temat - Czy współczesny Izrael jest nadal Narodem Wybranym przez Boga?)

W czasach obecnych historia się powtarza.

Jest ewidentne, że podobnie jak w czasach apostolskich działa w dzisiejszych czasach z jeszcze większą mocą o zasięgu światowym - duch... antychrysta.

Znany doskonale wielu z nas dokument - Protokoły Mędrców Syjonu jest ewidentnym planem eksterminacji Chrześcijaństwa i wygląda na to, że władze pro syjonistyczne nie rozstają się z tym dokumentem skrzętnie realizując w państwach poszczególne paragrafy tego szatańskiego dzieła.

Masoneria posiada plan zniszczenia Chrześcijaństwa już od roku 1871, jak w cytowanym wcześniej planie Alberta Pike.

Istnieje wiele dowodów na to, że władzę w krajach o białej populacji sprawują Syjoniści. Ludzie ci są także właścicielami mediów, Hollywoodu, przemysłu pornograficznego, klinik aborcyjnych, oraz większości przemysłu muzycznego. Ludzie tego pokroju są także właścicielami lichwiarskiego systemu bankowego który stosuje ściśle zabronioną przez Słowo Boże lichwę. Jest ona głównym elementem ubóstwa większości narodów na naszej planecie!

Kraje opanowane przez Syjonistów to: USA, Kanada, Anglia, Niemcy, Francja, Polska, Australia, Nowa Zelandia, Ukraina oraz wiele innych.

Jak rozpoznać kto w rzeczywistości rządzi w kraju? Rządzą ci, których nie wolno ci krytykować. W mediach nie ma krytyki syjonistycznego Izraela.

W wyżej wymienionych państwach toczy się zacięta walka przeciwko Chrześcijaństwu, a w krajach Islamu stale jest podsycana nienawiść do Chrześcijaństwa. Rezultat - masowe mordy Chrześcijan oraz niszczenie wszelkiego ich mienia. Akcje takie toczą się także w Izraelu.

Media starannie przed nami ukrywają wszelkie informacje na ten temat oraz trwa masowa propaganda Islamu jako religii pokoju. Jakoś zapomina się o Al Kaidzie, Hamasie czy dziesiątków innych organizacji terrorystycznych.

Jednym z największych wrogów Chrześcijaństwa jest Arabia Saudyjska, której szejkowie wykazują wyraźnie kolory syjonistyczne - Zionist Rulers of Arabia. [EN] , a wszelkie badania archeologiczne miejsca przejścia Izraelitów przez Morze Czerwone oraz dostęp do góry Synaj są przez władze tego państwa zabronione.

Wielu także oskarża prezydenta Iranu - Ahmadinejada o to, że jest kukłą syjonizmu! Nie ukrywa on, że jest on gorliwym adwokatem NWO!

Znacznie więcej na ten temat w linku - http://www.zbawienie.com/wojna.htm

Ruch New Age jest cofaniem się do tyłu, w mroczne wieki czarów, guseł, bożyszcz wszelkiej maści, zabobonów, przesądów, numerologi i wielu innych artyfaktów, które jeszcze nigdy do niczego dobrego nie doprowadziły.

Cały ten pochód starożytnych zabobonów jest widoczny w sytuacji gospodarczej całego świata zachodniego z krajami słowiańskimi włącznie.

Maszerują klęski za klęskami - ostatnią klęską jest drastyczna obniżka zarobków w Rumunii - kolejna ofiara sowieckiego stylu UE.

Tzw. ruch Prawdy zamydla nam oczy NWO a w rzeczywistości chodzi o zwykłe ludobójstwo i totalną kontrolę.

Podobnie jak obie wojny światowe, największym ich celem był mord największej ilości Chrześcijan oraz ortodoksyjnych Żydów.

A za owymi rzeziami stoi Watykan - główny wróg Chrześcijaństwa oraz jego prawa ręka - SyjoMasoneria.

Planem głównym jest odbudowa III Świątyni Salomona. Watykan jest właścicielem ziemi w Palestynie!

http://www.zbawienie.com/swiatynia1.htm



Istnieje oczywista kwestia. Czy oni chcą w owej świątyni wielbić Boga, czy... Lucyfera!?

To Watykan finansuje Syjonizm i Masonerię i razem dążą oni do ideologicznego oraz fizycznego wyniszczenia chrześcijaństwa.

Watykan to nie Chrześcijaństwo - to jego największy wróg - zawsze był i nadal nim jest. Jest o ubrany po chrześcijańsku największy rzeźnik Chrześcijaństwa. Mordował i za czasów Inkwizycji, ożywał Krzyżactwa i obecnie używa Syjonistów i Masonerii.

New Age to jedynie mały fragment wojny ideologicznej z Chrześcijaństwem, którego jeszcze nikomu na ziemi nigdy nie udało się pokonać.







Te filmy wyjaśniają wiele na temat New Age i walki z Chrześcijaństwem.

Ale to jeszcze nie jest największy wasz problem!


Wasz szef - Lucyfer doskonale wie, że Chrześcijaństwa nigdy nie zwycięży!

Bezpośredni atak na Chrześcijaństwo (Duchowy Izrael!) nastąpi dopiero w wyniku interwencji samego Boga!

Podobnie jak za czasów Izraelitów w Egipcie, słudzy Lucyfera zaatakują Chrześcijaństwo bezpośrednio z inicjatywy Boga, który nadal posiada zupełną kontrolę nad wydarzeniami światowymi.

Ezechiel mówi, że Gog z Magog zaatakuje bezpośrednio Chrześcijaństwo w wyniku przyciągnięcia go przez Boga za pomocą haków. Lucyfer będzie obawiał się klęski, ponieważ znając proroctwa wie on doskonale, że jego moc upadnie na górach izraelskich duchowego Izraela.

Moc Boga nigdy nie podlegała dyskusji!

Mówiąc jeszcze prościej - bezpośredni globalny atak na chrześcijaństwo spowoduje natychmiastową i gniewną reakcję samego Stwórcy!

Znacznie więcej w linkach w mojej sygnaturce.

PS. Z ostatniej chwili...

Wielka Brytania: druidyzm został oficjalnie uznany za religię

Czczenie słońca, błyskawic i duchów natury jest taką samą religią jak chrześcijaństwo czy islam - uznano w Wielkiej Brytanii. Organizacja zrzeszająca druidów zwana Druid Network uzyskała taki sam status, jak główne religie wyznawane w Królestwie.

Ceremonia druidów w noc przesilenia letniego
Komisja Charytatywna Anglii i Walii przyznała "Druid Network" status organizacji charytatywnej i stosowne ulgi podatkowe. - Druidyzm to spójny i poważny system wierzeń, który oferuje korzystną strukturę etyczną - oświadczyła w sobotę Komisja Charytatywna. Dodała również, że praca, jaką "Druid Network" wkłada w promocję druidyzmu, leży w interesie społecznym.

Druidyzm był pogańską religią praktykowaną przez Galów oraz w zamieszkałych przez Celtów częściach Europy; najechawszy Galię Rzymianie zaczęli wypierać druidów; wielu z nich uciekło na wyspy brytyjskie. Druidzi czczą siły natury, jak słońce czy błyskawice - oraz zamieszkałe w naturze duchy. Współcześni naukowcy określają oryginalny druidyzm sprzed wieków, jako religię animistyczną.

--------------------------------------------------------
"Czczenie słońca, błyskawic i duchów natury"

Zacofanie na maxa, zgodnie z New Age!!!!

Link do tej świetlistej wiadomości New Age - Wiek Skrajnego Zacofania!!!

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1.....znany.html
_________________
Łukasza 12:3 Dlatego wszystko, co powiedzieliście w mroku, w świetle będzie słyszane, a coście w izbie szeptali do ucha, głosić będą na dachach.

http://www.zbawienie.com/
http://zbawienienews.blogspot.com/
http://www.youtube.com/thewordwatcher
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10   » 
Strona 4 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Forum davidicke.pl - New Age biznes
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile