W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Forum davidicke.pl - New Age biznes   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
32 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Odsłon: 45866
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:44, 11 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PB-Soft napisał:

Ciekaw jestem Krzysztofie co by powiedzieli rodzice tych 15-17 latków (ufający panu), którzy czytają forum DI.pl, gdyby dowiedzieli się jaką polszczyzną pan administrator włada i jak pan potrafi wyrażać się o innych.


Dodaj jeszcze Pierdol się... Laughing bo zapomniałem. I nie o innych a o Tobie a to różnica.

Przy okazji kopiujesz wyjęte z kontekstu cytaty z Pierdolni - a tam można klnąć. Cool

Cytat:
Zaburzeń wynikających z tematów OKULTYSTYCZNYCH jakimi się para ?


To tym masz zaburzenia psychiczne i to poważne. Very Happy Ja się nie param Okultyzmem tylko mówię o nim mówię - czujesz różnicę.
Gawędzę o tym tylko nie praktykuję...patrz na usta...GAWĘDZĘ ! Innymi słowy jestem Teoretykiem. Kapiszi Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PB-Soft




Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:37, 12 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z uwagi, iż niebawem "Wydawnictwo Nowej Ery ILLUMINATIO" wraz ze strona DAVID ICKE.pl wyda swoją pierwszą pozycję autorstwa DAVIDA ICKA o nazwie : "Big Secret"



Chciałbym przybliżyć nieznane i często skrywane fakty o jego autorze.
Fakty, które wyjawiają na światło dzienne powiązania samego autora Davida Icka ze światem OKULTYZMU, SPIRYRTYZMU, a przede wszystkim ukazują z jakich źródeł informacyjnych korzystał Icke przy pisaniu swoich książek.

Czy głosy w głowie Icka i odczucia ciągłej czyjejś obecności w swoim otoczeniu, obecności jakiejś niepokojącej go siły dyktującej mu co ma mówić i robić jest wiarygodnym źródłem informacji, jaką rozpowszechnia Icke ?

Czy ten słynny mówca, erudyta, "truszejker" czerpie swoją wiedzę i objawienia z zaufanych źródeł?

Czy to bezpieczne dla nas i naszych najbliższych poddawać się nieświadomie "indoktrynacji, prowadzeniu w życiu" owym nieznanym siłom działających przez Icka, jak sam to opisuje ?

Ja osobiście bazując na swojej wiedzy PSYCHOTRONICZNEJ oraz praktykach duchowych jakie "wykonuję" blisko 15 lat uważam że jest to niebezpieczne, a przede wszystkim zgubne.
Zgubne nie dlatego, że Icke opowiada głupoty i nieprawdę.


Uważam,że jest to zgubne i przede wszystkim niebezpieczne z dwóch podstawowych powodów.
Pierwszy z nich to mieszanie bardzo dużej ilości prawdy z minimalną nie dająca się dostrzec dozą kłamstw i manipulacji.
Tylko po to by uwiarygodnić swój przekaz i zwieść niepostrzeżenie ludzi w kierunku zupełnie przeciwnym niż deklarowanym (obietnica poznania prawdy)
Wiec zamiast poznania prawdy, jesteśmy subtelnie zwodzeni i mamieni przez obietnice jej poznania na manowce,bardzo sprytnie i niepostrzeżenie.
Drugi powód, którego w ocenie pracy Icka nie możemy zbagatelizować to to,że Icke jak sam to opisuje jest wyraźnie sterowany przez istoty z innego wymiaru.
Istoty, przed którymi notabene sam nas wielokrotnie ostrzega w swoich wykładach.
Są to jak mówi i pisze istoty demoniczne, kryjące się w cieniu i sterujące całą naszą planetą za pomocą opętywania znaczących ludzi na świecie.
Ludzi, którzy można nazwać ELITAMI mającymi wpływ na sprawy całej naszej ludzkości.
A czy to nie ironiczne, iż sam Icke czerpie swoją wiedzę na temat tego zniewolenia również od podobnych istot, które wygląda, że są tożsame z tymi opętującymi "ELITY" ?


Co za "chichot losu"


Zwolennicy teorii D.Icka zapnijcie pasy i oceńcie to sami:

Z uwagi, iż film jest długi i podzielony na 3 części dla ludzi niecierpliwych i oczekujących konkretów "mrożących krew w żyłach" proponuję zacząć oglądanie od 3 części.

W takiej też kolejności wklejam linki :


"David Icke obnażony"







Ps.

Czy naprawdę są jeszcze ludzie na tyle naiwni by wierzyć w poznanie prawdy o sobie i świecie, prawdy głoszonej, lansowanej i sprzedawanej nam w takim towarzystwie "chłamowatym NEW AGE"
Książkę "BIG SECRET" na 100% będzie można znaleźć wśród tego całego NEW AGOWEGO barachła :
http://www.czarymary.pl/
Oczywiście jak przypominam autorem tego "odpustowego, nastawionego na komercję kramu" jest wydawnictwo ILLUMINATIO sponsor portalu DAVID ICKE.pl
Jeśli tam znajdziecie prawdę o sobie i o świecie to gratuluję Laughing
Nie zapomnijcie złożyć wnioski o karty kredytowe, rozważając zakupy w tym "czarującym-mary świecie dymek i szkiełek" Laughing
Bo gotówka Wam się szybko skończy podczas tego poznawczego "randewu".
A jak po tym wszystkim jeszcze ktoś będzie odstawał od stawki oświeconych to z pewnością dobry wujek HAKUN pomoże dogonić peleton swoimi praktykami duchowymi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:11, 12 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PB-Soft napisał:
Ja osobiście bazując na swojej wiedzy PSYCHOTRONICZNEJ oraz praktykach duchowych jakie "wykonuję" blisko 15 lat uważam że jest to niebezpieczne, a przede wszystkim zgubne.
Zgubne nie dlatego, że Icke opowiada głupoty i nieprawdę.


Jak to dobrze mamy BP Softa który Nas wszystkich wyprostuje bo jak dobrze wiemy to on od 15 lat studiuje praktyki psychotroniczne i uzyskał przynajmniej doktorat albo trzy.
Oczywiście przez te 15 lat dokonywał tylko doskonałych wyborów ucząc się właściwych rzecz. Bo jak wszyscy doskonale wiemy jest absolutnie wierny idei czystości baptystycznej sekciarzy z USA jak Chris White.
Chwała Ci O WIELKI NASZ GURU WYBACZ BO ZGRZESZYŁEM.

Przy okazji zostało ci do zdebunkwoania kilkanaście tysięcy książek z oferty wydawnictwa.

Cytat:
A czy to nie ironiczne, iż sam Icke czerpie swoją wiedzę na temat tego zniewolenia również od podobnych istot, które wygląda, że są tożsame z tymi opętującymi "ELITY" ?


Ludzie dzielą się na tych co czytają i resztę młotków, ewenementem są geniusze jasnowidze co recenzują książkę której nie czytali bo jej nie ma.

Oczywiście tacy geniusze nigdy nie zwracają uwagi na taki mały rozdział jak Bibliografia do której jest 100 odwołań do książek rożnych autorów i jest to imponująca lista doskonałych pozycji.
Książka dotyczy faktów historycznych i szczegółowych informacji dotyczących tajnych stowarzyszeń. Wystarczy zajrzeć aby się przekonać, ale nie będę podważał słowa Guru amerykańskich baptystów którego tak BP Soft kocha.

Nasz debunker uwielbia chrześcijańską amerykańską propagandę i wyssane z płaca bzdety czyli filmiki baptystów.

Wiesz co BP Soft nie po co zawracasz nam dupę tymi swoimi urojeniami z przećpanego umysłu. Masz blisko, zajeb Icka i jego rodzinę i przestań pierdolić skoro twierdzisz że to Lucyfer i kontroluje twój kibel, zrobisz przysługę ludzkości i uratujesz ich od zagłady prosto w objęcia Jezusa Chrystusa którego tak kochasz.

Ogólnie to choćbyś się zesrał to i tak nic nie zmienisz ...ale próbuj dalej. Powinieneś to już wiedzieć bo nigdy niczego nie uzyskałeś i nie uzyskasz.
Będzie reklama i artykuły w poczytnych pismach...Ty możesz nadal pisać sobie w pierdolni - geniuszu.

Poza tym tłuku jeden to już druga książka nie pierwsza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:15, 12 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O kurwa to se nagrabałem.

PB-Sof błagam, przepraszam cię za wszystko, nie wykorzystuj przeciwko mnie swojej wiedzy PSYCHOTRONICZNEJ!!!
Tylko nie to - zwiększę ci limit do stu, tylko mnie oszczędź! I moje koty... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Aza




Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:23, 13 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Czy naprawdę są jeszcze ludzie na tyle naiwni by wierzyć w poznanie prawdy o sobie i świecie, prawdy głoszonej, lansowanej i sprzedawanej nam w takim towarzystwie "chłamowatym NEW AGE"

PB-Soft, skoro doszedłeś do właściwych wniosków, to olej wreszcie wszystkie praktyki i poszukiwania, zacznij żyć dla siebie, tak, żeby było miło Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PB-Soft




Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:02, 13 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Z uwagi, iż niebawem "Wydawnictwo Nowej Ery ILLUMINATIO" wraz ze strona DAVID ICKE.pl wyda swoją pierwszą pozycję autorstwa DAVIDA ICKA o nazwie : "Big Secret"
Chciałbym przybliżyć nieznane i często skrywane fakty o jego autorze.
Fakty, które wyjawiają na światło dzienne powiązania samego autora Davida Icka ze światem OKULTYZMU, SPIRYRTYZMU, a przede wszystkim ukazują z jakich źródeł informacyjnych korzystał Icke przy pisaniu swoich książek.


Kontynuując ów wątek pragnę go rozszerzając o kolejne istotne fakty obrazowane filmem.

Zapraszam do obejrzenia owego filmu rzucającego "niepopularne" światło na tematykę leżącą u podstaw szeroko zakrojonej manipulacji o jakiej pisałem w powyższych postach.
Manipulacji, na naszej świadomości która jest trudna do wykrycia na pierwszy rzut oka, człowieka stykającego się z "tematami spiskowymi."
Jednak wystarczy troszkę poszerzyć swój punkt widzenia by naprawdę dostrzec w co jesteśmy wrabiani.
Poszerzyć go o genezę i źródła z jakich czerpali inspirację "podejrzani dla nas głosiciele prawdy".
Co z tego dla nas i dla naszego życia wyniknie ?
Czy nadal będziemy wierzyć, naszym "LIDEROM-PRELEGENTOM" przekonywującym nas że idziemy w dobrym kierunku ?
Czy nadal będziemy bezkrytycznie ufać ludziom typu (redmuluc, Kierus, hakun ), którzy powtarzają nam lub sprzedają "ezoteryczne-konfabulacje" jakich się nauczyli od swoich "podejrzanych guru"?

Keith Thompson - "Uzewnętrznienie Hierarchii"


To moje "uzewnętrznienie hierarchii".



Co te postacie łączy prócz korzeni płynących z fascynacji OKULTYZMEM ?

Przede wszystkim łączy je skuteczność i wyrafinowanie z jaką manipulowali i manipulują po dziś dzień, oraz niespotykana determinacja z jaką to robili ci co już nie żyją i robią ci co odziedziczyli po nich pałeczkę.
Ciekawe czy również odziedziczyli te same "duchy opiekuńcze i prowadzące" w spadku.

Ale o tym może innym razem napisze.

....................................................................................................................................

Mam nadzieję, że chociaż część z Was przetrze w końcu nieco oczy i dołączy do grona ludzi odważnych i wolnych, od tej NEW AGOWEJ, biznesowej propagandy.

A jeśli nie ? No cóż może jeszcze nie czas na taką zmianę paradygmatu.

Ale nie ma co lamentować DI.pl z wujkiem HAKUNEM na pewno się o waszą drogę ku oświeceniu wraz z "duchami opiekuńczymi" zatroszczą.

Np: TAK

TRENING DLA FORUM - DAVIDICKE.PL


Cytat:
przez Hakun »
Uzyskałem potwierdzenie, iż specjalnie dla forumowiczów,
zostanie przeprowadzony trening poprzez dostępne środki
audio wizualne.

CEL
- Maksymalne zwiększenie skuteczności forumowiczów.
- Podniesienie bezpieczeństwa praktyki do maksimum.
- Ochrona starymi liniami przekazu w naszej pracy.

PROWADZĄCY
Dorota Krzyżanowska - Myongoh
Dorota M. Krzyżanowska, mgr sztuki po Gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych. Od 30 lat praktykuje Zen w tradycji koreańskiego Patriarchy Zen Seung Sahna. Zetknęła się się też i zapoznała z systemami duchowymi innych tradycji, w tym Buddyzmu Tybetańskiego, Jogi, duchowości Indian północnoamerykańskich, nauczaniem Peruwiańskich Naguali, systemami psychoterapii procesu i innymi.

W 1993 roku otrzymała przekaz Dharmy (Inka) od mistrza zen Seung Sahna i uczyła zen jako Mistrz Dharmy ( JiDo Poep Sa) w Europie, USA i Korei ........ Smile


reszta tutaj Laughing
http://davidicke.pl/forum/trening-dla-forum-davidicke-pl-t1163.html Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:14, 13 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PB ponizyles sie na maksa. Zero honoru i szacunku dla samego siebie.
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:32, 13 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wld
Cytat:
PB ponizyles sie na maksa. Zero honoru i szacunku dla samego siebie.


Nie histeryzuj.

PB-soft
Cytat:
Jednak wystarczy troszkę poszerzyć swój punkt widzenia by naprawdę dostrzec w co jesteśmy wrabiani.
Poszerzyć go o genezę i źródła z jakich czerpali inspirację "podejrzani dla nas głosiciele prawdy".
Co z tego dla nas i dla naszego życia wyniknie ?


Podpisuję się pod tym zdaniem.
Tabelka też jest fajna tylko ,że o ile pierwszych 6 Panów można mocno podejrzewać o kontakty agenturalne oraz działania z premedytacja tak myślę ,że 2 ostatnich to po prostu jakaś Twoja fiksacja na ich punkcie niczym mania prześladowcza.
Zajmij się genezą i zacznij się odnosić do faktów w tym wątku a mniej osobistymi wycieczkami innymi słowy więcej treści na temat! np. na temat Towarzystwa Teozoficznego , a mniej propagandy przeciwko innym forumowiczom spowodowanych osobistymi pobudkami to dam wątkowi ocenę 5Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:53, 13 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem glupia cipa z okresem, zebym histeryzowal...
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PB-Soft




Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:40, 14 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PB-Soft napisał:
oszolom napisał:
Mi sie wydaje ze miedzyTarisonem a braćmi redami jest wielka przepaść. Mógł bys jeszcze kimś zapchać tą luke.


Myślę, że wielu tu brakuje, ale technicznie nie jest możliwe na tej tablicy "mendelejewa" umieszczenie wszystkie gadające i piszące głowy.
Choć jedną dodałem.




Jak obrazek zniknie to znaczy, że cenzura i będę jeszcze raz zmuszony wkleić.


redmuluc napisał:
Zniknęły internetowy SOCJOPATO dlatego że ingerowałem o złamanie praw osobistych.

Przypominam Ci narkomanie który ćpał przez kilkanaście lat narkotyki LSD i inne świństwo aby się oświecić że mi do pięt śmieciu nie dorastasz.


Znam już twój emial, imię i nazwisko i miejsce zamieszkania. Zgodnie z nowym prawem mogę już bez przeszkód cie podać do sądu aby cię angielskie psy dorwały.
Sprawdziłem i absolutnie jestem w stanie to zrobić. Szykuj kasę na odszkodowanie SOCJOPATO

mr_coffee napisał:
@Redmuluc, czemu to w Tobie wywołuje takie nerwy?
Twoja POWAGA NAD POWAGĄ i wyzierająca z Ciebie ZŁOŚĆ to jakis sado-masochizm, stary. Wzbudziłeś moja litość dzisiaj, bo "to" wręcz włada Tobą, w wirtualu przynajmniej na pewno. Z całym szacunkiem, ale jak ma się mieć taka postawa do przesłania o PRZEBUDZENIU i WYZWOLENIU, które firmujesz - swoją osobą?

Naprawdę, dobra rada - wyluzuj, bo póki co wrogiem Ci nie PBSoft - a przede wszystkim jesteś nim dla siebie - SAM TY i swoim działaniem urzadzasz tu na oczach wszystkich - obłędny atak przede wszystkim na własną osobę (i chyba mówie o całoksztalcie, nie tyle o ostatnim Twym poście).

Sam PBSoft nie raz powiedział, że to forma jego "zabawy" i to dobry pomysł, by takową pozostała rownież dla każdego zainteresowanego.

Dystans... Dystans... Dystans... A może inaczej spojrzysz na tą tabelkę, jak i wreszcie swoje "wyzwolenie"...

zainteresowany napisał:
He he he, ja pierdole, gość który twierdzi ze jaszczurki rządzą ludźmi mówi na innego człowieka socjopata, ja pierdolę Laughing

Juz widzę rozprawę

Sędzia do Redmuluca:
czy moze Pan udowodnic że jaszczury rządzą ludźmi

TAAAK! I jeb mu wykład jakiegoś Mutwy czy innego gadzinowatego eksperta

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Koniecznie podajcie termin rozprawy! Do Bydgoszczy chętnie pojadę zobaczyć jak sie zachowa człowieczy wymiar sprawiedliwości, chyba że kurwy utajnią rozprawę bo z cywilnego pozwu mogą tak zrobić. Wszystko przez te jaszczurki Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:31, 14 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam zamiaru kulić ogon bo mi fan LSD mówi co mam robić a mówię co myślę gdy jestem wkurwiony.
Przynajmniej nie jestem fałszywy i potrafię walczyć. Nie dam mu tej satysfakcji.

Szukał 15 lat zbawienia w narkotykach i kursach eterycznych i śmie szczekać na mnie i mnie pouczać.
Mnie daleko do jego drogi.

Idź szmaciarzu wymądrzać się gdzie indziej najlepiej do psychiatryka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brainwash




Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:57, 15 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PB-Soft napisał:

zainteresowany napisał:
Juz widzę rozprawę

Sędzia do Redmuluca:
czy moze Pan udowodnic że jaszczury rządzą ludźmi

TAAAK! I jeb mu wykład jakiegoś Mutwy czy innego gadzinowatego eksperta

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Koniecznie podajcie termin rozprawy! Do Bydgoszczy chętnie pojadę zobaczyć jak sie zachowa człowieczy wymiar sprawiedliwości, chyba że kurwy utajnią rozprawę bo z cywilnego pozwu mogą tak zrobić. Wszystko przez te jaszczurki Laughing



Shocked
zainteresowany napisał:
jakiegoś Mutwy
Think

Dobre to było !
_________________
Kto wyrządził rasie ludzkiej tak wiele złego ? Inimicus homo hoc fecti - " nieprzyjaciel człowieka to uczynił "
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:19, 15 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brainwash napisał:
PB-Soft napisał:

zainteresowany napisał:
Juz widzę rozprawę

Sędzia do Redmuluca:
czy moze Pan udowodnic że jaszczury rządzą ludźmi

TAAAK! I jeb mu wykład jakiegoś Mutwy czy innego gadzinowatego eksperta

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Koniecznie podajcie termin rozprawy! Do Bydgoszczy chętnie pojadę zobaczyć jak sie zachowa człowieczy wymiar sprawiedliwości, chyba że kurwy utajnią rozprawę bo z cywilnego pozwu mogą tak zrobić. Wszystko przez te jaszczurki Laughing



Shocked
zainteresowany napisał:
jakiegoś Mutwy
Think

Dobre to było !



Nie doczytałeś chyba o co w tym chodzi, czyli o naruszenie dóbr osobistych i praw autorskich.
Takie rozprawy są bardzo szybkie i nie musi być obecny pozwany. Kara grzywny egzekwowana jest przez miejscowych po wydaniu wyroku.

Ogólnie to mnie gówno obchodzi co psychol wypisuje bo to zwykły socjopata z manią wielkości.
Nigdy nic nie osiągnął i nie osiągnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:56, 15 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Redmuluc - patrząc na przebieg tej dyskusji z uwzględnieniem Twojego słownictwa względem PB-Softa do sądu bym się tak nie spieszył.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Zniewaga
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
brainwash




Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:38, 15 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

redmuluc napisał:
Nie doczytałeś...


Nie, nie w tym rzecz. Wyobraziłem sobie taką sytuację w sądzie. David Icke jako oskarżyciel posiłkowy a Credo Mutwa biegający po miejskim rynku z kurczakiem bez głowy w ręku. Wink

Magic People Voodoo People
_________________
Kto wyrządził rasie ludzkiej tak wiele złego ? Inimicus homo hoc fecti - " nieprzyjaciel człowieka to uczynił "
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:36, 15 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brainwash napisał:
redmuluc napisał:
Nie doczytałeś...


Nie, nie w tym rzecz. Wyobraziłem sobie taką sytuację w sądzie. David Icke jako oskarżyciel posiłkowy a Credo Mutwa biegający po miejskim rynku z kurczakiem bez głowy w ręku. Wink

Magic People Voodoo People


Sory masz rację.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:06, 15 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aqua napisał:
Redmuluc - patrząc na przebieg tej dyskusji z uwzględnieniem Twojego słownictwa względem PB-Softa do sądu bym się tak nie spieszył.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Zniewaga


Można do tego dołączyć rozpowszechnianie kłamstwa i działanie na moją szkodę posądzając mnie o nieuczciwe działanie i oszustwo.
Publicznie bez cienia dowodów, czyli działanie bezpośrednie na szkodę wydawnictwa czyli firmy i to podlega kodeksowi karnemu nie cywilnemu.

http://prawda2.info/viewtopic.php?p=182906#182906

Do tego wykorzystanie zdjęć bez mojej zgody i publicznie oczernianie, to wszytko pikuś przy moich wyzwiskach za które najwyżej dostanę grzywnę, on znacznie więcej także się nie przejmuję.

czytaj dalej

Jeżeli zniewagę wywołało wyzywające się zachowanie pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności cielesnej lub zniewagą wzajemną, sąd może odstąpić od wymierzenia kary.

Czyli moja reakcja była uzasadniona spowodowana prowokacyjnym zachowaniem i ustawicznym łamanie prawa na moją szkodę.
Nic mi nie zrobią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:40, 15 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

redmuluc napisał:

Nic mi nie zrobią.


Tobie może nie, ale twój kolega policjant będzie miał kłopoty (chyba, że pozyskał dane PB-Softa w ramach czynności operacyjnej po złożeniu przez ciebie zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa).

Myślałem, ze PB-Soft obnaży tutaj ezoteryczno-biznesowo-NLPowską mafię psychomanipulatorów wyłudzających pieniądze od naiwnych poszukiwaczy oświecenia, a skończyło się to hardcorową pyskówką jak w piaskownicy.
Oj dzieciaki, dzieciaki... Dajcie sobie po buziaku i wracajcie do tego co umiecie robić najlepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PB-Soft




Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:31, 17 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z uwagi ograniczeń forum prawda2 i zmuszenia użytkowników do pisania w "pierdolni" co wiąże się z utratą ich wkładu po 30 dniach, przenoszę całość z "pierdolin" do głównego wątku.
Dla potomnych Smile

oszolom napisał:
Swoją drogą to dobrze robisz PB-Soft że mówisz o tym.
A wy redy zwodziciele jebane, pamiętajcie że będzie wam to policzone. Więc lepiej dla was kamień młyński do szyji i heja.

redmuluc napisał:
Zniknęły internetowy SOCJOPATO dlatego że ingerowałem o złamanie praw osobistych.
saJms napisał:
Nie rozumiem o co tyle szału? PBSoft z jego pierwszym postem trafił solą w oczy osobom z klapkami w oczach?
Cieszę się, że chciało mu się to upubliczniać, choć poprawiłbym kilka kwestii, by nikt ze swoim talentem NLP nie mógł już nic próbować przeinaczyć w dyskusji.
_____________________________

Sponsor Redmuluc'a i strony interenetowej ludzi zapędzonych w kozi róg, poszukiwaczy spisków - nieświadomych Lucyferian:

Łukasz Kierus
[b]Obowiązki:
Wydajemy ksiażki z zakresu New Age, ezoteryki, rozwoju osobistego....
źródło: goldenline.pl (ja bym się wstydził i bał upubliczniać takie hasła. Przecież to strzał w kolana)

Tak na marginesie uważam, że świat zmieni tylko obudzenie w sobie MIŁOŚCI, a rozwój osobisty to nic innego jak okultystyczne praktyki debili z zamkniętymi sercami, którzy potrzebują mocy, energii by czuli, ze rozwijają swoje DNA. To oddawanie swojej duszy.

A teraz moje pytanie.

Dlaczego Easy_Russian został zbanowany na forum Red'a?
Zadał tylko pytanie DLACZEGO mamy robić "108 pokłonów w godz. 0:00 - 03:00 w nocy by Hakun" do jakiegoś duchowego opiekuna, którego proponował Hakun?

Dlaczego, gdy założyłem temat w którym zawarłem post:
Czy gdyby Elity kierowały się miłością - świat by się zmienił?
Czy gdyby Elity kierowały się miłością - świat by się zmienił?

...zostałem zbanowany? DLA-CZE-GO? Gadać o miłości nie można, ale o "Miłości i Energii Kosmosu" mam prawo?

Wracając do ćpania PBSofta o którym pisze Red...

...to nic innego jak jedna z wielu gałęzi New Age, które jest właśnie promowane na David Icke pod nazwą "poszerzenia świadomości", "rozwoju duchowego" "eksplorowana wymiarów" (sic!)... więc o co ten hałas, nie ma argumentów?
Zresztą PB poświęcił New Age 15lat i chyba dobrze ze z tym skończył? To co było kiedyś to HISTORIA - inaczej mówiąć TRUP. Nie ma tego - jest teraz. Czlowiek moze sie zmienic w kazdej chwili, czyż nie?

Polecam film


easy russian napisał:
redmuluc napisał:

Tak czy inaczej skoro zamierzasz niszczyć i atakować bezpośrednio wydawnictwo rozpowszechniając kłamstwa to musisz się liczyć z konsekwencjami i każdy sąd mi przyzna rację KAŻDY ! A wiesz dlaczego ? Bo książka jeszcze się nie ukazała i nikt nie mógł jej ocenić pod względem merytorycznej treści. Proste bo twoje zarzuty mogą być w taki prostym administracyjnym przypadku potraktowane jako działalność na szkodę firmy.
Gdybym miał doczynienia z osobą inteligentną to dyskusja powinna dotyczyć pozycji która już istnienie a nie której niema. Sąd traktuje to jako poświadczenie nieprawdy, działanie na szkodę spółki, podawanie fałszywych danych.
.............................................................
.......
Jednak nie mieszaj mojej prywatnej osoby która nie ma z tym nic wspólnego. Tak samo byś sobie nie życzył abym opublikował teraz wszystkim twoje Imię i Nazwisko i dane adresowe które już mam.
Postępuj zgodnie z zasadami..choć bardzo bardzo bardzo wątpię abyś wiedział co to są zasady. .
dobrze "redmuluc" ,że ty wiesz co to są zasady - śpię od tej chwili spokojnie .Very Happy

gdybyś miał te jego dane to już byś je opublikował więc nie ściemniaj -poznałem cię zbyt dobrze. Zresztą - jak sprawdziłem - do pełni "pełnej " Very Happy księżyca mamy jeszcze 3 dni więc atrakcje jakieś na pewno nam sprawisz w następnych godzinach .

a co do działania na szkodę firmy - weź przestań. Takiego Pb-Softa się boisz ? Zwyzywałeś go przed chwilą ,że jest niczym a teraz w strachu jesteś ? Poza tym jeszcze niedawno pisałeś, że ty tylko tak się banerami z kolegami w piaskownicy pozamieniałeś a tu nagle firma , szkoda finansowa ?


Przypominam Ci narkomanie który ćpał przez kilkanaście lat narkotyki LSD i inne świństwo aby się oświecić że mi do pięt śmieciu nie dorastasz.[/b]


Znam już twój emial, imię i nazwisko i miejsce zamieszkania. Zgodnie z nowym prawem mogę już bez przeszkód cie podać do sądu aby cię angielskie psy dorwały.
Sprawdziłem i absolutnie jestem w stanie to zrobić. Szykuj kasę na odszkodowanie SOCJOPATO


easy russian napisał:
a co on ci takiego zrobił redszwindel ? Czy zdjęcia jakie zamieścił nie były wzięte z sieci ?

oszołom , masz rację - dobrze ,że Pb-Soft robi dym . Niech się te durnie nie czują bezkarne .


PB-Soft napisał:
Cytat:
Przypominam Ci narkomanie który ćpał przez kilkanaście lat narkotyki LSD i inne świństwo aby się oświecić że mi do pięt śmieciu nie dorastasz.


Red weź 10 głębszych oddechów i zrelaksuj się, przygotuj się na nowe prawdziwe fakty jakie zamierzam upublicznić na temat Twojej szkodliwej działalności.

Wracając do hierarchii jaką umieściłem. Nie czujesz się dobrze jako spadkobierca i propagator New AGOWYCH demonicznych przekazów ?
Czas najwyższy RED oprzytomnieć i dopuścić do siebie informację, że może twoje 20 lat poszukiwań to ślepy zaułek.
David Icke tego nie potrafił. Ale Ty zawsze miałeś aspiracje go prześcignąć

Laughing


mr_coffee napisał:
@Redmuluc, czemu to w Tobie wywołuje takie nerwy?
Twoja POWAGA NAD POWAGĄ i wyzierająca z Ciebie ZŁOŚĆ to jakis sado-masochizm, stary. Wzbudziłeś moja litość dzisiaj, bo "to" wręcz włada Tobą, w wirtualu przynajmniej na pewno. Z całym szacunkiem, ale jak ma się mieć taka postawa do przesłania o PRZEBUDZENIU i WYZWOLENIU, które firmujesz - swoją osobą?

Naprawdę, dobra rada - wyluzuj, bo póki co wrogiem Ci nie PBSoft - a przede wszystkim jesteś nim dla siebie - SAM TY i swoim działaniem urzadzasz tu na oczach wszystkich - obłędny atak przede wszystkim na własną osobę (i chyba mówie o całoksztalcie, nie tyle o ostatnim Twym poście).

Sam PBSoft nie raz powiedział, że to forma jego "zabawy" i to dobry pomysł, by takową pozostała rownież dla każdego zainteresowanego.

Dystans... Dystans... Dystans... A może inaczej spojrzysz na tą tabelkę, jak i wreszcie swoje "wyzwolenie"...


grzanek napisał:
redmuluc napisał:
Kto ci zjebie dał prawo mnie począć.
Aaa, to stąd pewnie te alimenty...
Przyglądając się z boku, nie czując żadnej sympatii, czy antypatii do któregokolwiek z panów, acz nie znając szczególnie dobrze źródeł i przebiegu samego sporu, odnoszę wrażenie, że jednak PBS wygrywa na merytoryczne argumenty. Takie moje spojrzenie, jako outsidera w kontekście waszego konfliktu. Jeśli red zamieścił faktycznie swoje nazwisko i zdjęcie w internecie, to raczej nie może mieć pretensji do PBS, że ten zwyczajnie skopiował linki... Za to nazywanie kogoś publicznie skurwielem itd. już jak najbardziej podpada pod paragraf... Także te groźby to chyba ciut bez pokrycia są, jak się wydaje.


PB-Soft napisał:
Ja nie wiem gdzie leży prawda, ani kto jest godny całkowitego zaufania.
Ale wiem jedno.
Że na pewno prawda nie leży po stronie kogoś, kto zwraca się z takimi słowami do uczestnika sporu.
Na pewno nie można uznać kogoś takiego wiarygodnym i godnym zaufania.

Raczej współczucia potrzeba mu :

REDMULUC Krzysztof Rogala napisał mi takie pogróżki :

(czy to właśni nie nadaje się do prokuratury jako groźba karalna ?)
Niech ktoś kto się na prawie zna spróbuje ocenić.


Cytat:
Od: redmuluc
Do: PB-Soft
Wysłany: 22:28, 14 Kwi '11
Temat: DO SOCJOPATY
Zdejmiesz te fotki, bo gwarantuje ci że ci założę sprawę. Będę pisał do admina do każdego serwisu.

Znam twoje dane , kumpel pracuje w policji, dostałem info od radcy. Zakładam ci sprawę w sądzie i jeśli myślisz że w Anglii się ukryjesz to się mylisz .
Nie odpuszczę ci choćbyś zdechł.

Nic dziwnego ze cię zona opuściła każdy by to zrobił ćpunie jebany.
Jak tylko uzyskam twoje dane z policji dostaniesz pozew potem Anglicy załatwią sprawę a oni potrafią ostrio dojebać i kumpel moi że to już robili kilka razy ścigając pedofili czy groźby.
Nie puszczam słów na wiatr, CHCIAŁEŚ WE MNIE WROGA TO GO MASZ.

CHCIAŁEŚ SOCJOPATO WOJNY TO JĄ KURWA MASZ.

UMIESZCZANIE CUDZYCH ZDJĘĆ BEZ ZGODY AUTORA GROZI KARĄ GRZYWNY.

Reszta mnie jebie bo jesteś małym tępym debilem.

MASZ NATYCHMIAST SKASOWAĆ TE ZDJĘCIA POJEBIE Z SERWERA


Dodam, że zdjęć nie usunę. Będę jeszcze kolejne foto wklejał tych co świadomie czy nie świadomie działają przeciwko wolności, świadomości a zmuszają do podporządkowania i uległości. COKOLWIEK I DLA KOGOKOLWIEK TO DZISIAJ OZNACZA.


Matrix napisał:
Redmuluc, grożąc sadami i policja dowiodłeś tego, ze (może nieświadomie) jesteś na usługach tych reptylian o których tak często mówisz.
Domagasz się praw. Chyba zapomniałeś na jakim świecie żyjesz. Ty nie masz praw, tak samo jak i ja i inni.
Jeszcze te grożenie grzywna Laughing Nie zdajesz sobie sprawy jak "matrix" cie uwięził.

Rozumiem Cie, ze wystawianie twoich zdjęć przez kogoś innego denerwuje Ciebie (mnie tez by to zdenerwowało), ale wstawiłeś swoje foty do internetu wiec nie masz co się dziwić. Jak pięknie pracuje ten system co nie?

Rolling Eyes

Wyzywając PBSofta, właśnie pokazałeś siebie z najgorszej strony. Zachowałeś się jak byś był jakaś ważną osoba, politykiem, gotów pozabijać (Albo przynajmniej powysyłać wszystkich do wiezienia) za dobra reputacje.


I tak jeszcze dodam, nie związane z tematem (czyżby?).
Nie kupuj książek związanych z tematyka forum. Ta wiedza jest za darmo, a po co napełniać kieszenie innym.


mr_coffee napisał:
Nie chcę w tym momencie oceniać wiarygodności ani też (ewentualnych) niejawnych intencji Icke'a czy tam innego Maxwella czy Tsariona, jak i nie wiem na dzień dzisiejszy co sądzić o tabelce PBSofta i wnioskach z niej płynących – bowiem trudno orzec jednoznacznie czy ma on racje czy jej nie ma.
W odniesieniu natomiast do bieżącej dyskusji…

PB-Soft napisal:
Cytat:
Dodam, że zdjęć nie usunę.

Popieram.

I co z tego, że PBSoft wkleił te zdjęcia? Jak wiadomo, są one w publicznym obiegu, tak jak zdjęcia Ickea, Tsariona i tysiaca innych. Dziełem artystycznym z prawami autorskimi zdjęcia te raczej NIE SĄ, a raczej zwykłą fotografią dokumentującą jakieś wydarzenie, publiczne zresztą.

Dobra.. Nawet jeśli istnieje jakiś tam paragraf to - czy dojrzały człowiek, o otwartym umyśle ucieka się w takiej sytuacji do organów prawnych, które jak wszyscy wiemy - jako narzędzia systemu są z natury swej chore i czynią niewspółmiernie więcej szkody ludziom niż pożytku? Myślę, że nie. Myślę, że człowiek o otwartym umyśle, szerzący idee rozwoju świadomości i wyzwolenia z systemu manipulacji, przymusu i kontroli, chcący (jak mniemam) przyczyniać się do budowy NOWEJ społecznej ŚWIADOMOŚCI - szuka bardziej - nazwijmy to umownie - ambicjonalnych środków, by odkuć się na swym adwersarzu.

No ale... mozna i tak:

redmuluc :
Cytat:
Zakładam ci sprawę w sądzie (...) Nie odpuszczę ci choćbyś zdechł.


...jak i tak:
Cytat:
PBSoft jesteś ostatnim śmieciem, najgorszą kurwą jaka może tylko być.

Cytat:
Myślisz socjopato że możesz sobie na wszytko pozwolić i że Ci nie dojebię otóż się mylisz skurwielu.

Cytat:
nie będziesz mi gnido mówić czym mam się interesować a czym nie

Cytat:
Idź się jebać pajacu bo żadna kurwa taka jak ty nie będzie mi mówić co mam robić.


Brawo Redmuluc - administratorze forum szerzącego idee "wolności, wysokich wibracji, miłości, braterstwa i jedności oraz globalnego duchowego przebudzenia". Brawo.


redmuluc :
Cytat:
jestem po prostu wściekły i najchętniej bym komuś wyjebał.


Wiesz Redmuluc, trudno tego nie zauważyć. I chyba nie jest to Twój "pierwszy raz" .
Po Twoich wypowiedziach, kiedy byś "ZAJEBAĆ" pragnął każdego, kto śmie się Tobie lub Twej wersji prawdy przeciwstawic - odnieść można wrażenie, że przemoc to jakby bliska Ci metoda walki i radzenia sobie z problemami.

Pytam szczerze panie szanowny administratorze DI.pl: naprawdę brak Ci argumentów na obronę lub konstruktywną polemikę? Dlaczego cała sprawa okupiona jest z Twojej strony jednym wielkim aktem agresji, totalnym szałem i walką na NOŻE ?

Rzucasz swoimi sztyletami słownymi i groźbami na prawo i lewo, na ślepo, niczym zaprogramowany "robot do zabijania"– Grozisz sądami, może jeszcze ekstradycją? Laughing W jakim celu? By tylko zagłusic zarzuty swojego przeciwnika? Oczywiście w sobie, bo raczej nie na tej wokandzie. Chcesz powiedzieć, że to odwet tylko i wyłącznie za umieszczenie Twojej podobizny w grafice? skądinąd pomysłowej? Czy jest może jakiś inny tego powód?

Pozostawiając motywy na boku... i patrząc na to, co się dzieje...
To, co Ty tutaj Redmuluc wyprawiasz i pokazujesz - to po prostu istna degrengolada i patologia (wybacz, ale nie przychodzi mi inne słowo do głowy), świadczące tylko o poziomie na jaki spłynęła Twoja świadomość. Rzeczywiście nic jak tylko Ci współczuć i mieć się na baczności wobec "prawd" jakie lansujesz z obłędem maniaka, nie dopuszczając do weryfikacji - ani ich treści, ani ich autorów, ani źródeł z jakich czerpią.

Żadna to nowość - wszystko przelewasz jako administrator na łono forum DI.pl, co widać i słychać na każdym kroku w postaci banów, cenzorstwa i wywalania "niewygodnych" użytkowników, którzy śmia zadawać "kontrowersyjne" pytania, podważać zastane DI-zmowe treści, którzy mają odwagę coś dobitniej skrytykować albo użyć w ocenie czegoś swojej wyobraźni czy intuicji. Dla Ciebie i Twych wiernych moderatorów - indywidualność ludzi, ich kreatywność i zdolność do samodzielnego myślenia - nie stanowią niestety o wartości forum. To ludzie-śmieci, których należy się pozbyć, chwasty, które trzeba wyrwać (jak to Twój brat określa). Wszystko, by utrzymać względnie jednolitą masę użytkowników myślących podobnie, piszących podobnie, ładnie trzymających się "zasad", a tak naprawdę nieświadomie oddanych jednej hipnotycznej "instalacji". Po co, pytam? Czy tak skonstruowany system Ci przypadkiem czegoś nie przypomina?!

Jako niegdysiejszy obserwator i szczery sympatyk DI.pl wyrażam swoją głęboką odrazę wobec tak destrukcyjnych działań! Uważam, że to urągające wszelkim dążeniom do wolności i zbliżania się do prawdy. I jedna wielka hipokryzja.

Natomiast opozycyjną działalność wobec "poszukiwaczy prawdy" jak Ty Redmuluc, Twoja spolka i Wam podobni - jaką niestrudzenie uprawia PBSoft - postrzegam za wielce pożyteczną - zarówno na polu tropienia prawdy (wcale nie tak oczywistej i prostej, jakby nam się wydawało), jak i własnego samorozwoju. Spostrzeżenia, jak i sposób "łączenia punktów" przez PBSofta – jakkolwiek kontrowersyjny i nie dla każdego od razu do przełknięcia– wprowadzają nowe, ciekawe zmienne i otwierają kolejne drzwi (których Ty nawet nie chcesz odważyć się zauważyć Red). Nawet jeśli drzwi te nie dopełniają całości (co pewnie jest niemożliwe), przenoszą uwagę w nowe obszary poznania, inne punkty widzenia i odniesienia - ukazując aspekty, których nie sposób dostrzec trzymając się ciągle, kurczowo jednego pieprzonego pudełka i jednej linii przekazu.


Mam nieodparte przekonanie, które towarzyszy mi od dawna, że PB-Soft - nawet jeśli się z nim nie zgadzasz - jest swego rodzaju "wyzwaniem", zachętą i zarazem bodźcem - do przekroczenia pewnych tkwiących w nas słabości, ograniczeń, pokonywania barier - zagnieżdżonych gdzieś głęboko w naszych systemach - jak on to mówi - operacyjnych Cool

Wiem to, korzystam, wiele dla siebie zyskuję. Very Happy

Podkreślam więc, to chodząca, darmowa i żywa inspiracja, a nie Twój wróg!!! Zmień optykę, a to ujrzysz.

Przemyśl to Redmuluc - może na spokojnie - czy nie lepiej odnieść się do zarzutów PB-Softa z większa otwartością umysłu i honorem - zamiast urządzać tu dantejskie scenki z projekcją budzącej się w Tobie "WŚCIEKLIZNY".

Jeśli nie dasz rady, to może zachowałbyś chociaż jakiś poziom kultury.

Zachęcam jednak do wsłuchania sie w swoje wnętrze i zastanowienia się - samodzielnego, czy nie warto odważyć się i zrobić jednak ten krok naprzód – taki na miarę ludzi “przebudzających się” ? Very Happy
Stawka jest przecież wysoka.


redmuluc napisał:
mr_coffee napisał:

I co z tego, że PBSoft wkleił te zdjęcia? Jak wiadomo, są one w publicznym obiegu, tak jak zdjęcia Ickea, Tsariona i tysiaca innych. Dziełem artystycznym z prawami autorskimi zdjęcia te raczej NIE SĄ, a raczej zwykłą fotografią dokumentującą jakieś wydarzenie, publiczne zresztą.

To zawsze wymaga zgody autora a moje zdjęcie które zostało wykorzystane nie należy do jakichkolwiek publicznych zdjęć.
I to nie jest dokładnie to samo i od tego są przepisy.

Cytat:
Dobra.. Nawet jeśli istnieje jakiś tam paragraf to - czy dojrzały człowiek, o otwartym umyśle ucieka się w takiej sytuacji do organów prawnych, które jak wszyscy wiemy - jako narzędzia systemu są z natury swej chore i czynią niewspółmiernie więcej szkody ludziom niż pożytku?


To oczywiste że jak nie można z debilem postępować normalnie to trzeba go do tego zmusić siłą. Niewspółmierna szkoda mu się jak najbardziej należy.

Cytat:
Brawo Redmuluc - administratorze forum szerzącego idee "wolności, wysokich wibracji, miłości, braterstwa i jedności oraz globalnego duchowego przebudzenia". Brawo.


Dopierdalacie się do mnie -chwała debilowi. Ma potulnie wykonywać rozkazy jakiegoś wszawego kundla ?
Mi odmawiasz prawa do wolności wypowiedzi a takiemu psycholowi jak najbardziej przytakujesz.
Skurwysyn nie ma innych zajęć ? Niech założy własną stronę a nie publicznie oczernia ludzi wymyślając kłamstwa i konfabulacje to jest karalne.

Jakim prawem oceniasz moje zachowanie do cholery, to reakcja na patologię.

Oceniaj jego zachowanie, choć że jest inaczej to mnie nie dziwi wszak tolerujecie podobną patologię póki was nie dotyczy.
Przypomina mi to reakcje tych chorych ludzi którzy obwiniają ofiarę gwałtu za zbrodnię.
Typowe dla tego chorego kraju i forów internetowych.


Cytat:
zucasz swoimi sztyletami słownymi i groźbami na prawo i lewo, na ślepo, niczym zaprogramowany "robot do zabijania"– Grozisz sądami, może jeszcze ekstradycją? Laughing W jakim celu? By tylko zagłusic zarzuty swojego przeciwnika? Oczywiście w sobie, bo raczej nie na tej wokandzie. Chcesz powiedzieć, że to odwet tylko i wyłącznie za umieszczenie Twojej podobizny w grafice? skądinąd pomysłowej? Czy jest może jakiś inny tego powód?


Brawo czyli KONFABULACJA, OCZERNIANIE , KŁAMSTWO ATAKI I PUBLICZNE SZKALOWANIE TO WG CIEBIE NORMA.
Od tego są uchwalone przepisy które zamieram wyegzekwować.
Ja robię to co lubię bo to do kurwy nędzy wolny kraj.
Ja mam sumienie czyste , dopierdalaj się do psychopatów którzy po 15 latach ćpania atakują mnie osobiście bo im własne życie się rozjebało i zazdroszczą im ich twórczości i sukcesu strony. Może byś inaczej śpiewał gdyby jakiś cieć wykorzystał twoje zdjęcia do jakiś chorych machlojek bo tak mu się uroiło w jego tępym łbie że można bezkarnie prywatnie kogoś atakować, ja nie jestem osobą publiczną. Te zdjęcia sukinsyn wyłudził z prywatnego ogniska pod jakimś kłamstwem.
Zresztą jak nie znasz prawa internetowego to może się łaskawie z nim zapoznaj.


Cytat:
Żadna to nowość - wszystko przelewasz jako administrator na łono forum DI.pl, co widać i słychać na każdym kroku w postaci banów, cenzorstwa i wywalania "niewygodnych" użytkowników, którzy śmia zadawać "kontrowersyjne" pytania, podważać zastane DI-zmowe treści, którzy mają odwagę coś dobitniej skrytykować albo użyć w ocenie czegoś swojej wyobraźni czy intuicji.


Przestań bzdury gadać koleś jak gówno wiesz na ten temat. Mam prawo wywalać oszołomów którzy robią syf na forum kłócąc się i niszcząc tematy. Bany są za wyzyska osobiste wycieczki i debilizm pospolity to że tutaj sie to toleruje nie znaczy że ja muszę.
Nie mam zamiaru tolerować nawiedzonych chrześcijańskich kaznodziei którzy nie potrafią normalnie pisać w jakimkolwiek temacie, gówno mnie obchodzi Jezus Biblia i anty NewAgeowa schizofrenia byłych nawróconych narkomanów. Większość tych ludzi nie potrafiła prowadzić normalnej dyskusji. Podam przykład pierwszy z brzegu. Nowa forumowiczka napisała o swoich odczuciach odnośie medytacji, odpisał pod nią zwykły skurwiel że takich jak ona to powinno się wyjabac od razu i karać ciężkim więzieniem.
Rozumiem że dla takich jak ty to nowe pojęcie "wolności wypowiedzi" Zresztą nie będę tłumaczył oczywistych rzeczy.
Do 90% tematów się nie wtrącam, regulamin wyraźnie określa że kasuje się offtop. To moja praca, i moja strona a jak się to takim chorym schizolom jak PB Soft czy inni nie podoba to niech wypierdala. Problem z nim że to żałosne indywiduum zazdrości faktu że ktoś potrafił napisać książkę a on jedynie siedzieć i zarabiać kasę bo na nic nie ma czasu, zazdrości faktu że organizujemy dziesiątki spotkań na które nie jest zaproszony, zazdrości faktu że ktoś potrafi się zakręcić aby znaleźć kasę na swoje zainteresowania.
Nie moja wina że jest zwykłym NIEUDACZNIKIEM który myśli że skoro sam nic o niczego nie doszedł to inni też nie mają prawa bo potrafią zrobić to lepiej niż jemu się śniło. Bo mają czas pasję, chęci i zapał do pracy.

rzygać mi się chcę jak czytam jego żałosne pretensje do tego że mam sponsora, że Rozbicki napisał książkę, że mam banery, że mam ikony że mam tematy że mamy radio że występuję że interesuje się UFO że kurwa co tam jeszcze. Gówno to kogokolwiek obchodzi a problem jest taki że sukinsyn narusza już dobra osobiste w swoim chory mniemaniu słuszne bo myśli że go moje forum opętało demonami jakimiś. No kurwa to już psychiatra tylko może pomóc i skierować go na leczenie.
Debil wypisuje takie pierdy że demony opętują użytkowników że zmierzył to jakimś urządzeniem że wszytko to dzieło szatana i że współpracujemy z kosmitami i z NWO. jest bardziej jebnięty niż wszyscy pacjenci psychiatryka w Świeciu razem wzięci bo nikt kurwa normalny nie odpierdala publicznie takiej szopki jak on. Ponadto ma uraz do kobiet które mówią o rozwoju duchowym i są zbyt ładne jak na jego standardy.

Skoro gość nie rozumie podstawowych zasad to trzeba je wymusić siłą i dać mu solidną nauczkę bo inaczej nie odpuści. Ma uraz psychiczny na punkcie mojego forum, i kuku ludzi którzy mu uświadamiali że jest zwykłym oszołomem, kłamcą, malkontentem, krytykantem i dyletantem który myśli że wszytko wie. Takich jak on był kilku ale ja się nie pierdolę z nimi już więcej.


grzanek napisał:
Czekaj, czekaj. Czyli faktu dobrowolnego zamieszczenia przez ciebie swojego nazwiska w internecie nie negujesz. Więc tutaj żadnych pretensji względem PBS być nie może. Co do zdjęcia, jeśli zostało zamieszczone na stronie internetowej rzeczonego pana, to także nie może być pretensji, że PBS zwyczajnie obramował link do niego w kod [img][/img]. To żadne przestępstwo. Co innego, gdyby np. owo zdjęcie zostało pozyskane w sposób nielegalny np. ze skrzynki mailowej twojej, bądź tamtego pana. Zgoła inaczej wyglądałaby też sytuacja, w której PBS podawałby się za autora, czy też osobę, której wizerunek uwieczniono na zdjęciu. Ale tak nie jest. Natomiast nie jestem do końca przekonany o legalności procederu, który łaskaw byłeś opisać wcześniej, redmuluc, mianowicie - pozyskania danych osobowych PBS, których ten (jak rozumiem) w internecie nie zamieszczał. Zważ proszę, że twój wizerunek oraz nazwisko zostało upublicznione, i że uciekając się do gróźb karalnych, oraz lżąc publicznie PBS oraz jego szacowną rodzicielkę (vide "skurwiel", "skurwysyn") sam narażasz się na odpowiedzialność karną. Radzę to przemyśleć. Co do meritum sporu, nie będę się wypowiadał, gdyż akurat nie to jest istotą tej sprawy. Idzie o sposób, w jaki ze sobą "polemizujecie", że użyję takiego szumnego sformułowania. I last but not least - bez obrazy - ale jak na człowieka, po którym widać, że przeżył już tych ładnych parę lat, twój język dyskusji wydaje się być, eufemistycznie mówiąc, delikatnie nieadekwatny, tak do wieku, jak i wykształcenia (po względnej elokwencji wnoszę, że jest ono wyższe, chyba, że to zasługa programu Word [żarcik] Wink ) A może to redmix pod twoim nickiem? Smile. Życzę wam obu polubownego załatwienia sporu.
Pozdrawiam Smile


Pawlospg napisał:
@easy russian....zgadzam się w zupełności z tobą...@redmuluc sie panoszy jak szara gęś..najlepszym sposobem jest porostu nie wchodzić na te fora a tym bardziej popierdolić wypowiadanie się na nich...taki @redmuluc i.t.podobni są fanatykami tego co mają pod czaszką (nie wiem jak to nazwać) i i nie dopuszczają możliwości zmian poglądu na temat ,tematy....co do wypowiedzi @Jacolo...to w tym wypadku bardzo się pomylił...woda nie przeczyszcza ona tuczy Laughing natomiast sok z wyciskarek ( jakowe sprzedaje @redmuluc) to on ma dopiero parcie..sraka po nim taka jak u @redmuluca w głowie,i co lepsze .. nie mija..jak i Jemu samemu nic się nie zmieni pod sufitem...za dużo soczków pije z owej wyciskarki Laughing Laughing Laughing
A na Bimiego narzekacie...


redmuluc napisał:
Pawlospg napisał:
@easy russian....zgadzam się w zupełności z tobą...@redmuluc sie panoszy jak szara gęś..najlepszym sposobem jest porostu nie wchodzić na te fora a tym bardziej popierdolić wypowiadanie się na nich...taki @redmuluc i.t.podobni są fanatykami tego co mają pod czaszką (nie wiem jak to nazwać) i i nie dopuszczają możliwości zmian poglądu na temat ,tematy....co do wypowiedzi @Jacolo...to w tym wypadku bardzo się pomylił...woda nie przeczyszcza ona tuczy Laughing natomiast sok z wyciskarek ( jakowe sprzedaje @redmuluc) to on ma dopiero parcie..sraka po nim taka jak u @redmuluca w głowie,i co lepsze .. nie mija..jak i Jemu samemu nic się nie zmieni pod sufitem...za dużo soczków pije z owej wyciskarki Laughing Laughing Laughing
A na Bimiego narzekacie...


Słuchaj no żałosny debilu, nie sprzedaje wyciskarek. I nie mam przygłupie takiej wyciskarki, także nie wciskaj kitu jak PBSoft to robi. Tobie na pewno się nie zmieni bycie kolejnym błaznem z pretensjami do garbatego że ma dzieci proste.

Jak już pisałem i powtórzę to jeszcze raz specjalnie dla młotków. Jestem adminem to się panoszę i mam tą przyjemność wypierdalać takich jak ty.

innominé napisał:
Powinniście się udać do Jerry'ego Springera ze swoim problemem zamiast sądu.


To nie ja mam problem to naćpane czubki mają problem i niech idą z tym do psychiatry. Ja nie pouczam kto ma prowadzić i jak stronę i się nie wpierdalam.


PB-Soft napisał:
innominé napisał:
Powinniście się udać do Jerry'ego Springera ze swoim problemem zamiast sądu.

dobre dobre Laughing

Nie jest moją intencją niszczyć nikogo, ani niczyjej pracy.
Też osobiście mi żal Redmuluca, ale jeszcze bardziej mi żal ludzi co "z jego reki" obrywali cięgi.
Zal mi wielu uczciwych i "oddanych sprawie" porządnych, wrażliwych ludzi których Red obsmarowywał, wyzywał na przestrzeni czasu, a ich wkład intelektualny i duchowy w DI.pl oraz ich samych wyrzucał do kosza by nie przysłoniło to jego megalomani.
Dlatego Red jeśli byś mnie o radę prosił to bym Ci zalecił. Weź się chłopie w garść, odstaw HAKUNA i innych "krwiopijców", zrób rachunek sumienia, zapomnij o tym co było i zacznij być uczciwy wobec siebie i innych.
Ja "przebaczam" Ci rzucane pod moim adresem wyzwiska, oszczerstwa. Nie żywię urazy i daje Ci szansę tym właśnie byś zmądrzał.

DYSTANS, DYSTANS, DYSTANS



innominé napisał:
PB-Soft nie zauważasz pewnego problemu, każdy człowiek nękany psychicznie się wkurwi i straci kontrole prędzej czy później. Nie widzę sensu wypominania mu cytatów jak Cię obraża i wyzywa od śmieci - nie świadczy to o nim dobrze, ale każdego idzie wyprowadzić z równowagi, go najwidoczniej idzie wyprowadzić łatwiej niż można by przypuszczać jeśli chodzi o oświecenie. Ty też go obrażasz, na dodatek jesteś o wiele większą mendą bo go nękasz. A redmuluc ma chociaż na tyle odwagi by wierząc w te jaszczurki pokazać swoją twarz, żyjąc w tak dziwacznym kraju jakim jest Polska. Tym bardziej że facet wie jak traktowali Davida Icke kiedy zaczął o tym mówić. Więc na pewno redmuluc ma jaja, co w twoim przypadku jest wątpliwie. Szkoda niestety że te jaja mu się nieco skurczyły przez te agresje, David Icke tak nie reagował jak po nim jechano w połowie kraju i śmiano się z niego na ulicach. Widać "ta zabawa" nie jest dla wszystkich ludzi.

Zrozum, nawet niewinny dzieciak bawiący się w piaskownicy by pobiegł po kij i Ci wyjebał gdybyś za nim ciągle latał, szarpał i wyzywał. Tak to działa.


Aqua napisał:
Za to zacięcie fanatyka ma niegorsze niż Orion.


grzanek napisał:
Jest zwyczajnie konsekwentny w obnażaniu pewnych negatywnych zjawisk. Lubi sprawiać, by "król był nagi".


innominé napisał:
Nie napisałem że używa analogicznego. Obraża go, nieważne czy w ten sam sposób.

Cytat:
Za to zacięcie fanatyka ma niegorsze niż Orion.

Mimo to PB-soft nie zajmie się Orionem i jego wiarą oraz praniem mózgów wszystkim niewinnym dzieciom.
Ciekawe dlaczego?


easy russian napisał:
innominé napisał:
PB-Soft nie zauważasz pewnego problemu, każdy człowiek nękany psychicznie się wkurwi i straci kontrole prędzej czy później. Nie widzę sensu wypominania mu cytatów jak Cię obraża i wyzywa od śmieci - nie świadczy to o nim dobrze, ale każdego idzie wyprowadzić z równowagi, go najwidoczniej idzie wyprowadzić łatwiej niż można by przypuszczać jeśli chodzi o oświecenie. .{...}............

Zrozum, nawet niewinny dzieciak bawiący się w piaskownicy by pobiegł po kij i Ci wyjebał gdybyś za nim ciągle latał, szarpał i wyzywał. Tak to działa.
nie zauważasz jednej kardynalnej sprawy . " redmuluc" przyjął na siebie pewne obowiązki do których najwyraźniej brak mu predyspozycji. Otworzył pewien "klub", zaprosił gości a jak już kilku się zaangażowało , pomogło mu umalować ściany, zawiesić firanki , przynieśli jakieś kwiatki ze swojego domu - nagle się okazało,że tutejszy gospodarz miewa jazdy psychiczne podczas pełni księżyca. Masa ludzi opuściła "klub " mocno rozczarowanych , słusznie poobrażanych bo zelżonych przez "gospodarza" , brutalnie wypchniętych i "pobitych ". Ten się "budzi" po jakimś czasie z amoku i zaprasza następnych . Pb-Soft stanął przed wejściem do klubu i ostrzega ewentualnych nowych ,że możliwe jest to i to bo miało miejsce . Czy jasno to opisuję ? Komu robi krzywdę Pb-Soft ? Że sobie stoi " na ulicy " zagadując "przechodniów "?

Gdyby redmuluc rzucał się w księżycową noc po własnych 4 ścianach to jest jego prywatna sprawa - on jednak "poczuł misję " - na własne życzenie stał się osobą publiczną , jak to gdzieś podkreślił ( chyba w innym wątku na ten sam temat ) Easy Rider.
Jest zasadnicza różnica między kategoriami "stanowisk" jakie "obejmują" Pb-Soft i redmuluc. Z kilku poprzednich wpisów redmuluca wyraźnie wynika ,że czuje się on kimś lepszym ( na życzenie wypunktuję , już nie chce mi się tego jego gnoju przerzucać -poprzednicy sporo wybrali ) . Najgroźniejsza jest ta mania wielkości w połączeniu z mizernymi ( żadnymi - bo to co tu odsłonił go dyskwalifikuje) zdolnościami , nazwę je "kierowniczymi " bo prowadzenie fajnego przyjęcia ( forum ) tak by się wszyscy dobrze czuli i bogacili wzajem rozmową to wielka sztuka . Dodam na koniec,że nie mam nic przeciwko by się forum jakoś tam finansowało - koszty przecież są za wynajem serwera, ktoś ślęczy dozorując to wszystko , niech sobie nawet trochę zarobią - każdy zapłaci bilet za dobry koncert czy sztukę , to normalne . Tu gospodarz jednak zamiast przyjaznego i wyrozumiałego partnera ( a zarazem "kierownika sali" ) okazuje się jakimś niezrównoważonym psychicznie tyranem . Sytuacja powtarza się , to nie sa jakieś wypadki przy pracy . Wszystko to już dawno przekroczyło znamiona "skandalu towarzyskiego " na dużą skalę -to nie jest drobne pierdnięcie w salonie.


wunderwaffel napisał:
Ale @redmulc w jednym ma rację - foty ingerują w prywatność delikwenta i są podstawą do wniesienia sprawy do sądu o "ujawnienie danych osobowych".

O ile w Polsce sprawa by umarła na 5 lat w sądzie to w UK. . .oj PBS może szykować dużą grzywnę lub już inwestować w "mydło w płynie" gdyż tam takie naruszenie jest bardzo karane.

@redmulc
1. Wnosisz sprawę o stalking, nękanie, i "ujawnienie danych osobowych"
2. Wnosisz jakaś kwotę dla PBS jeśli chce uniknąć sądu
3a. Jeśli się zgodzi masz go z głowy
3b. Jeśli się nie zgodzi dostanie co najmniej zawiasy i duża grzywnę. A z tego co opowiadasz o PBS, prawdopodobnie skończy na ulicy.

Można się domagać CHYBA do 10.000 PLN w Polsce zadośćuczynienia. No chyba, że jesteś szychą ;p



easy russian napisał:
kugelshreiber - jak typ daje wywiady w radio i się lansuje na rozmaite sposoby to osobą publiczną jest . Tak samo możesz powiedzieć,że Doda też nie pełni funkcji państwowej a jej zdjęcia są publikowane . Chciał typ "na afisz" to niech teraz przestanie perdolić ,że ktoś sobie o nim rozmawia . Poza tym jakie nękanie ? Co ty tu ściemniasz ? Jest grupka ludzi na jakimś forum i sobie obgadują typa - a co , zabronisz ? Idź do magla i zakaż prywatnych rozmów . Zakaż ludziom gadać na ulicy o innych ludziach . Jeśli z tej przepychanki będzie jakaś sprawa sądowa to ja też przyjadę , będzie wesoło . Jeśli faktycznie miejscem ( nie znam się ) według prawa ma być Bydgoszcz to mam rzut mokrym beretem. Mnie też powinien według twojej "logiki" pozwać bo właśnie podlinkowałem jego nazwisko z jego własnego forum . Nękam gościa , nie ?


PB-Soft napisał:
wunderwaffel
Założyć sprawę to ja mógłbym za zniesławienie gdybym chciał za groźby i pogróżki pod moim adresem.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Znies%C5%82awienie
http://pl.wikipedia.org/wiki/Gro%C5%BAba_karalna

Dowody mam tu na stronie (przeniosę niebawem cały wątek z "pierdolni" do głównego tematu.
Poza tym mam zapisane w kompie.
A jakie dowody ?
Wystarczy przejrzeć REDA wpisy w tym temacie. Aż się roi od pogrążających go wypowiedzi.

A to dostałem na prywatnego maila.
Są tu znawcy prawdziwi prawa ? Czy jest na to jakiś paragraf ?


Cytat:
[quote="redmuluc" ]Zdejmiesz te fotki, bo gwarantuje ci że ci założę sprawę. Będę pisał do admina do każdego serwisu.

Znam twoje dane , kumpel pracuje w policji, dostałem info od radcy. Zakładam ci sprawę w sądzie i jeśli myślisz że w Anglii się ukryjesz to się mylisz .
Nie odpuszczę ci choćbyś zdechł.

Nic dziwnego ze cię zona opuściła każdy by to zrobił ćpunie jebany.
Jak tylko uzyskam twoje dane z policji dostaniesz pozew potem Anglicy załatwią sprawę a oni potrafią ostrio dojebać i kumpel moi że to już robili kilka razy ścigając pedofili czy groźby.
Nie puszczam słów na wiatr, CHCIAŁEŚ WE MNIE WROGA TO GO MASZ.

CHCIAŁEŚ SOCJOPATO WOJNY TO JĄ KURWA MASZ.

UMIESZCZANIE CUDZYCH ZDJĘĆ BEZ ZGODY AUTORA GROZI KARĄ GRZYWNY.

Reszta mnie jebie bo jesteś małym tępym debilem.

MASZ NATYCHMIAST SKASOWAĆ TE ZDJĘCIA POJEBIE Z SERWERA


No chyba, że RED ma papiery świadczące o niepoczytalności to może mu się upiecze.
Albo znajomy prokurator podciągnie jego zachowania jako działania w afekcie Laughing





redmuluc napisał:
PB-Soft napisał:

Dlatego Red jeśli byś mnie o radę prosił to bym Ci zalecił. Weź się chłopie w garść, odstaw HAKUNA i innych "krwiopijców", zrób rachunek sumienia, zapomnij o tym co było i zacznij być uczciwy wobec siebie i innych.
Ja "przebaczam" Ci rzucane pod moim adresem wyzwiska, oszczerstwa. Nie żywię urazy i daje Ci szansę tym właśnie byś zmądrzał.


Masz rację trochę za bardzo się wkurwiłem, rzeczywiście przegiąłem pałę z wyzwiskami ale niestety taki już jestem że pisze co myślę. Niestety mam braki w drodze do oświecenia, bo tak jakby mi aktualnie nie po drodze.

Jeśli chodzi o to ogłoszenie to zrobiłem to z premedytacją i złośliwe bo wiedziałem że na bank cie to poruszy i przyszło co miało przyjść mailem jak na zawołanie. Wrzuciłem aby cie wkurzyć bo tytuł wydał mi się doskonały i w sam raz pod Ciebie. Laughing

Patrzaj i podziwiaj.

Jak zdejmiesz zdjęcia to będzie po sprawie.

saJms napisał:
Nie rozumiem o co tyle szału? PBSoft z jego pierwszym postem trafił solą w oczy osobom z klapkami w oczach?
Cieszę się, że chciało mu się to upubliczniać, choć poprawiłbym kilka kwestii, by nikt ze swoim talentem NLP nie mógł już nic próbować przeinaczyć w dyskusji.
_____________________________

Sponsor Redmuluc'a i strony interenetowej ludzi zapędzonych w kozi róg, poszukiwaczy spisków - nieświadomych Lucyferian:

Łukasz Kierus
Obowiązki:
Wydajemy ksiażki z zakresu New Age, ezoteryki, rozwoju osobistego....

źródło: goldenline.pl (ja bym się wstydził i bał upubliczniać takie hasła. Przecież to strzał w kolana)

Tak na marginesie uważam, że świat zmieni tylko obudzenie w sobie MIŁOŚCI, a rozwój osobisty to nic innego jak okultystyczne praktyki debili z zamkniętymi sercami, którzy potrzebują mocy, energii by czuli, ze rozwijają swoje DNA. To oddawanie swojej duszy.

A teraz moje pytanie.

Dlaczego Easy_Russian został zbanowany na forum Red'a?
Zadał tylko pytanie DLACZEGO mamy robić "108 pokłonów w godz. 0:00 - 03:00 w nocy by Hakun" do jakiegoś duchowego opiekuna, którego proponował Hakun?

Dlaczego, gdy założyłem temat w którym zawarłem post:
Czy gdyby Elity kierowały się miłością - świat by się zmienił?
Czy gdyby Elity kierowały się miłością - świat by się zmienił?

...zostałem zbanowany? DLA-CZE-GO? Gadać o miłości nie można, ale o "Miłości i Energii Kosmosu" mam prawo?

Wracając do ćpania PBSofta o którym pisze Red...

...to nic innego jak jedna z wielu gałęzi New Age, które jest właśnie promowane na David Icke pod nazwą "poszerzenia świadomości", "rozwoju duchowego" "eksplorowana wymiarów" (sic!)... więc o co ten hałas, nie ma argumentów?
Zresztą PB poświęcił New Age 15lat i chyba dobrze ze z tym skończył? To co było kiedyś to HISTORIA - inaczej mówiąć TRUP. Nie ma tego - jest teraz. Czlowiek moze sie zmienic w kazdej chwili, czyż nie?

Polecam film


easy russian napisał:
redmuluc napisał:

Tak czy inaczej skoro zamierzasz niszczyć i atakować bezpośrednio wydawnictwo rozpowszechniając kłamstwa to musisz się liczyć z konsekwencjami i każdy sąd mi przyzna rację KAŻDY ! A wiesz dlaczego ? Bo książka jeszcze się nie ukazała i nikt nie mógł jej ocenić pod względem merytorycznej treści. Proste bo twoje zarzuty mogą być w taki prostym administracyjnym przypadku potraktowane jako działalność na szkodę firmy.
Gdybym miał doczynienia z osobą inteligentną to dyskusja powinna dotyczyć pozycji która już istnienie a nie której niema. Sąd traktuje to jako poświadczenie nieprawdy, działanie na szkodę spółki, podawanie fałszywych danych.
.............................................................
.......
Jednak nie mieszaj mojej prywatnej osoby która nie ma z tym nic wspólnego. Tak samo byś sobie nie życzył abym opublikował teraz wszystkim twoje Imię i Nazwisko i dane adresowe które już mam.
Postępuj zgodnie z zasadami..choć bardzo bardzo bardzo wątpię abyś wiedział co to są zasady. .
dobrze "redmuluc" ,że ty wiesz co to są zasady - śpię od tej chwili spokojnie .Very Happy

gdybyś miał te jego dane to już byś je opublikował więc nie ściemniaj -poznałem cię zbyt dobrze. Zresztą - jak sprawdziłem - do pełni "pełnej " Very Happy księżyca mamy jeszcze 3 dni więc atrakcje jakieś na pewno nam sprawisz w następnych godzinach .

a co do działania na szkodę firmy - weź przestań. Takiego Pb-Softa się boisz ? Zwyzywałeś go przed chwilą ,że jest niczym a teraz w strachu jesteś ? Poza tym jeszcze niedawno pisałeś, że ty tylko tak się banerami z kolegami w piaskownicy pozamieniałeś a tu nagle firma , szkoda finansowa ?


easy russian napisał:
redmulec ( jak go ładnie tytułuje oszołom) daje czadu . Oto parada pochlebców i szczyt cynizmu
http://davidicke.pl/forum/16-kwietnia-2-.....t6836.html
JESTEŚMY JUZ Z WAMI 2 LATA !!! Laughing znaczy z kim ?? Ilu fajnych ludzi odeszło ? Kto został - 3 stałych dupowłazów , reszta się rotuje , przybyły 3 nieświadome panny - ciekawe jak długo wytrzymają .


saJms napisał:
Cytat:
Ale @redmulc w jednym ma rację - foty ingerują w prywatność delikwenta i są podstawą do wniesienia sprawy do sądu o "ujawnienie danych osobowych".

Jesli wiedzialbys, ze robisz zle i złe zbierasz żniwo, to nie chcialbys by ludzie widzieli Twojej buzi? Tak jest z Redem.
Gdybym robil rzeczy piekne to moze i nie chcialbym byc znany ze skromnosci, ale ten czlowiek boi sie dostac wpierdal, gdy wiecej osob pozna ocb... (w miejsce "wpierdal" w sumie wstawcie co chcecie...)

Oprocz pierdolenia iż mamy gadzie DNA (czyli jesteśmy z natury ŹLI - co jest klamstwem) nic innego nie zrobil, procz promowania seminariow swoich kolegow i odpisywania na debunkujące posty - w stylu NLP.

Co do Krolowej - Jaszczurki... Demony moga sie materializowac w co cechcesz... potem rozne Tajne Stowarzyszenia wysylają roznych truthseekerow by to promowali i patent na paradygmat 2012 gotowy.


redmuluc napisał:
easy russian napisał:
redmulec ( jak go ładnie tytułuje oszołom) daje czadu . Oto parada pochlebców i szczyt cynizmu
http://davidicke.pl/forum/16-kwietnia-2-.....t6836.html
JESTEŚMY JUZ Z WAMI 2 LATA !!! Laughing znaczy z kim ?? Ilu fajnych ludzi odeszło ? Kto został - 3 stałych dupowłazów , reszta się rotuje , przybyły 3 nieświadome panny - ciekawe jak długo wytrzymają .



Dla ciebie dupowłazy dla mnie ludzie z którymi można pogadać. I jakbyś nie potrafił liczyć to nie 3 ale 300 co najmniej w okresie ostatnich dwóch miesięcy. Ogólnie to statystyki są bardzo dobre.Rotacja była jest i będzie ja nikogo nie zmuszam. Co do fajnych ludzi to macie alternatywne swoje inne forum na którym ci fajni ludzie nie mają sobie nic do powodzenia, a jedyne co ich poruszyło to ploty o tym i moim portalu, reszta się nudzi. Na tym portalu podobnie bo na tym "wolnym" sam nie bardzo masz nic do powiedzenia..także słowo "fajni ludzie" jest deczko egzaltowane. Oprócz religijnych oszołomstw to jesteś jedyną osobą która coś tłumaczy bo tak w ogóle to tam nikt nic nie robi. No jak to ładnie ująłeś też tam nie ma rotacji. Nie widzę też abyś specjalnie poza tym tematem jakoś specjalnie się wykazywał merytorycznym podejściem. Jedyne co potraficie to wklejać na innych forach to co się dzieje na moim forum...i dyskutować o słuszności bądź nie mojej tematyki. Ciekawe czy stać was na coś samodzielnego (nie licząc Thelebova)

Niektórzy to w ogóle kompletnie nic nie maja do powiedzenia i bujają się moim kosztem jak PB Soft który co chwila zakłada ten sam temat o tym samym tytule dotyczącym mojego portalu bo inaczej zdechłby nie odświeżany nowymi screenami z moje kosza forumowego. No Brawo... widać że mamy zajebistą sile przebicia i to wy ją dostarczacie. Także w takim wypadku nie ma mowy o cynizmie bo takie są twarde fakty.

saJms napisał:

Oprocz pierdolenia iż mamy gadzie DNA (czyli jesteśmy z natury ŹLI - co jest klamstwem) nic innego nie zrobil, procz promowania seminariow swoich kolegow i odpisywania na debunkujące posty - w stylu NLP.
Co do Krolowej - Jaszczurki... Demony moga sie materializowac w co cechcesz... potem rozne Tajne Stowarzyszenia wysylają roznych truthseekerow by to promowali i patent na paradygmat 2012 gotowy.


Przetłumaczyliśmy więcej filmów niż ty ich obejrzałeś w sowim życiu - to zrobiliśmy. Nie licząc setek innych tekstów. Ty natomiast jako zwykły użytkownik mogłeś z nich korzystać do woli w efekcie czego powstała taka mała chrześcijańska hybryda mówiąca ciągle to samo. Kiedyś sam się udzielałeś i miałeś więcej do powiedzenia do momentu "Oświecenia" potem doskonała się samoczynna lobotomia i skończył się Sajms i powstała hybryda Jezusa z Biblią walcząca z Lucyferem w solniczce. Patent na paradygmat oszołoma gotowy bez wysyłania specjalnego komando truthseekerów.


innominé napisał:
Ja mam rozwiązanie waszych bolączek.

PS-soft - napisz książkę o new-age i udostępnij ją za darmo lub odpłatnie oraz stwórz stronę o tym o czym głosisz (jeśli masz faktycznie cokolwiek mądrego do przekazania ludziom oprócz osobistych jazd), ale bez pomówień bo pójdziesz siedzieć. Smile zrób to zamiast zakładać 10 tematów o tym samym, bo nudzisz. nudzisz i irytujesz zamiast zachęcać. jeśli tego nie zrobisz najprawdopodobniej chcesz być w centrum uwagi i tyle.
Redmuluc odpocznij od swojej branży, bo chyba Ci faktycznie szkodzi. Więcej spacerów na świeżym powietrzu.
Krytykanci adminów niech sobie stworzą swoje fora internetowe i zobaczymy jakimi będą administratorami.
Pozostali pozostali niech przestaną nakręcać ich jeszcze bardziej.

Jestem lepszy niż hybryda Ewy Drzyzgi i Jerryego Springera.

Powodzenia. Kończmy show!


easy russian napisał:
redmuluc napisał:



Dla ciebie dupowłazy dla mnie ludzie z którymi można pogadać. I jakbyś nie potrafił liczyć to nie 3 ale 300 co najmniej w okresie ostatnich dwóch miesięcy. .
chyba twoje alter- ego po-rejestrowane z nudów z jakichś innych kont . Ja nie mówię o wykazie jaki tam sobie prefabrykujesz ale o ludziach CZYNNYCH na forum . Jeśli wziąć tych , którzy wyglądają na realne osoby i mają jakieś swoje zdanie to chyba z biedą byś uzbierał ze 20 . Koniunkturę nakręca Małowiedzący i Metzgercośtam . W sumie nic do powiedzenia nie maja tylko nabijają posty albo pierdolą fajne tematy ( chyba chcąc sie przypodobać adminowi i biorąć z niego wzór).
Tolerujesz na przykład taką gnidę jak INSPEK - dawno powinien wylecieć na ryj , tyle razy złamał regulamin.

Gdzie kłamco odpowiedzi na moje zadane pytania ? Kilka razy już rzuciłeś różne oszczerstwa w moją stronę - żądałem byś podał przykłady mojego złego zachowania . Nadal czekam . Po tobie spływa jak woda po kaczce , rzucisz w kogoś gównem , potem chcesz normalnie pogadać . Oto cały "redmuluc"- zakładajcie maski przy rozmowie.


redmuluc napisała :
Cytat:
Widzisz ja się nie odzywałem w temacie przez bardzo długi czas i bym się nie odzywał nadal, ale bronię swoich praw i nie pozwolę aby mnie traktowano w ten sposób.

oooch !!!!!! Smile


Aza napisał:
Mnie ta "afera" niezmiernie cieszy, jak każda tego typu Smile

Najwyższy czas, żeby New Age szlag trafił razem z całym towarzystwem, które zarabia na manipulowaniu ludźmi. Tu nie chodzi wyłącznie o ogłupianie, ale nie będę tłumaczyć, kto wie ten wie, a reszta niech lepiej nie doświadczy.

a na koniec z dedykacją dla guru-jaszczurów-miszczów i wybranych, tudzież dla upadłych aniołów i atlantów:

dalej jazda do roboty, (piiii) nieroby Smile dwanaście groszy tylko nie płacz proszę Smile


Suchy33 napisał:
Siemasz redmuluc!

Ja oszczędzę ci gorzkich słów, to i tak niewiele zmieni, ale mam dla ciebie bardzo ważną wiadomość... (nie)stety chrześcijańską Wink

Cytat:
Tak samo język, mimo że jest małym organem, ma powód do wielkich przechwałek. Oto mały ogień, a jak wielki las podpala.
Tak i język jest ogniem, sferą nieprawości. Język jest wśród wszystkich naszych członków tym, co bezcześci całe ciało i sam trawiony ogniem piekielnym rozpala krąg życia.
Wszystkie bowiem gatunki zwierząt i ptaków, gadów i stworzeń morskich można ujarzmić i rzeczywiście ujarzmiła je natura ludzka.
Języka natomiast nikt z ludzi nie potrafi okiełznać, to zło niestateczne, pełne zabójczego jadu.
Przy jego pomocy wielbimy Boga i Ojca i nim przeklinamy ludzi, stworzonych na podobieństwo Boże.
Z tych samych ust wychodzi błogosławieństwo i przekleństwo. Tak być nie może, bracia moi.
Czyż z tej samej szczeliny źródła wytryska woda słodka i gorzka?

Jak 3:5 - Jak 3:11


PokójWink


redmuluc napisał:
Suchy33 napisał:
Siemasz redmuluc!

Ja oszczędzę ci gorzkich słów, to i tak niewiele zmieni, ale mam dla ciebie bardzo ważną wiadomość... (nie)stety chrześcijańską Wink


Amen...

i zmieni o wiele więcej niż myślisz.

Po prostu mam dosyć gadania o swoim forum na innym forum przez innych forumowiczów który nie piszą na moim forum ale piszą o moim forum na innych forach bo nie mają już o czym pisać. To jest już chore.


easy russian napisał:
redmuluc napisał:


Po prostu mam dosyć gadania o swoim forum na innym forum przez innych forumowiczów który nie piszą na moim forum ale piszą o moim forum na innych forach bo nie mają już o czym pisać. To jest już chore.
chore - ty zakuta pało - jest właśnie to co napisałeś.
"mam dosyć gadania o swoim forum na innym forum " . A kim ty fiucie jesteś? Już tu jeden sie odezwał "derektor" pisząc coś na kształt :" koniec dyskusji" (podglądam - to był innominé i Norbi go słusznie wyprostował ) . Ludzie sobie pierdolą w wolnej Pierdolni " ( chwała Bimiemu ) a ciebie to na max. wcurwia ,że sobie mogą toczyć swobodną rozmowę . Co tobie do tego -kapuściana głowo- o czym tu ludzie gadają ? Wciąłes się do rozmowy to dostałeś jobów - NA WŁASNE ŻYCZENIE!! . Nie podoba sie to wypad stąd na "swoje forum ". Przed chwilą pisałeś, że sa tam ludzie z którymi dobrze ci się gada . No to won ! Mnie to nie interesuje ,że ty masz dosyć ,że ja sobie o czymś/kimś tu rozmawiam. Spadaj stąd psycholu . ... czytam jeszcze raz te twoje wydaliny powyżej Confused naprawdę nie wiem czy śmiać się czy płakać . kiedyś w długim watku na Acontrario wpisałem jakoś tak :"zadziwiają mnie ludzie , którzy sieją chwast a potem dziwią się,że im nie wyrosła pszenica " druga część tej twojej " złotej myśli" brzmi :

Cytat:
przez innych forumowiczów który nie piszą na moim forum ale piszą o moim forum na innych forach bo nie mają już o czym pisać.
ty durniu , piszą sobie na innym - WOLNYM !!!! forum , bo na twoim pisać się o takich sprawach nie da.Jasiu miał pragnienie kulturalnego uładzenia kilku spraw toś go momentalnie do kosza wrzucił z tematem i jeszcze potem piszesz tu w temacie :" krzewię wolność słowa" - ty czytasz czasem to co piszesz?

Ludzie zebrali sobie pewne doświadczenia będąc w tym "twoim " debilowie i teraz mają pragnienie to omówić . Nie wlewaj sobie megalomanie ,że chcą mówić o tobie - ci ludzie chcą podzielić się między sobą DOŚWIADCZENIEM jakie ich ( owszem, z twoim niezbyt chwalebnym udziałem ) spotkało . I CO kiju do palanta ??? Nie mogą ? Odpieprz się od tych ludzi , nie podoba się - nie umiesz wziąć udziału w dyskusji ( mimo życzliwości kilku zawiedzionych twoim dawnym zachowaniem ) to szoruj stąd!! .. się kurcze pieczone będzie jeszcze żalił,że :" on ma dosyć !!" - bezczelność to za łagodne słowo do tego co cały czas prezentujesz.

ładnie to ktoś już zaznaczył: psychol wyzywa innych od psycholi . Po co tu zaglądasz skoro tam na " twoim forum" jest tak pięknie i wspaniale ? Wypad stąd do tego "raju" jaki tam stworzyłeś !.


easy russian napisał:
saJms napisał:
Cytat:
Ale @redmulc w jednym ma rację - foty ingerują w prywatność delikwenta i są podstawą do wniesienia sprawy do sądu o "ujawnienie danych osobowych".

Jesli wiedzialbys, ze robisz zle i złe zbierasz żniwo, to nie chcialbys by ludzie widzieli Twojej buzi? Tak jest z Redem.
Gdybym robil rzeczy piekne to moze i nie chcialbym byc znany ze skromnosci, ale ten czlowiek boi sie dostac wpierdal, gdy wiecej osob pozna ocb... (w miejsce "wpierdal" w sumie wstawcie co chcecie...)

Oprocz pierdolenia iż mamy gadzie DNA (czyli jesteśmy z natury ŹLI - co jest klamstwem) nic innego nie zrobil, ....................
no i to jest chyba sedno sprawy . On wie ,że źle robi tak samo jak Hakun , banda krwiopijców udających dla niepoznaki biednych , skrzywdzonych przez los idiotów .

Norbi- poczytałem o tym " syndromie(zespole) Tureta ". Oficjalna [ ta "pigułkowa"] medycyna będzie to jakoś tak nazywać nie wnikając dalej - tak jest im wygodnie, zaraz zaczną się dalsze jazdy w mediach ,że ludzie mają "Turetofobię" bo nie chcą być opluwani, lżeni, dotykani . Dalszą regulacją unijną pewnie będą kary za skrzywienie się i wyrażenie dezaprobaty wobec " syndromu Tureta" . Wystarczy gówno opakować w ładny papierek ( syndrom jakiśtam ) i już się wtedy należy nad gównem rozczulić , bo to nie jest jego wina że ono śmierdzi tylko,że ono zachorowało. Tak znikąd wzięło i zachorowało . Taki Hakun... tfu redmuluc zapewne powinien pójść na rentę i niech go społeczeństwo utrzymuje " bo on jest chory " . Jeszcze debila pewnie ( jakieś parytety będą wyznaczone aby się nie czuł dyskryminowany ) gdzieś do władz trzeba wybrać. wszak gdyby go zepchnięto na margines to by nietolerancja była . On spychać ludzi może - jego nie wolno . Świat oszalał.
To są cwaniaki dwulicowe -poznałem takich wielu . Długo by pisać . Jak przychodzi do konkretów okazują się bardzo " zaradni". Gnać to chamstwo trzeba a nie pochylać się nad tym ze współczuciem . Póki nie zachowują się jak ludzie - izolować -jedyna metoda.


saJms napisał:
Redmuluc napisał:
1.Przetłumaczyliśmy więcej filmów niż ty ich obejrzałeś w sowim życiu - to zrobiliśmy. Nie licząc setek innych tekstów. 2.Ty natomiast jako zwykły użytkownik mogłeś z nich korzystać do woli w efekcie czego powstała taka mała chrześcijańska hybryda mówiąca ciągle to samo. 3.Kiedyś sam się udzielałeś i miałeś więcej do powiedzenia 4.do momentu "Oświecenia" potem doskonała się samoczynna lobotomia i skończył się Sajms i powstała hybryda Jezusa z Biblią walcząca z Lucyferem w solniczce. Patent na paradygmat oszołoma gotowy bez wysyłania specjalnego komando truthseekerów.


Tłumaczeniem możesz się tylko pochwalić?
1. Szacunek za poświęcony czas, ale nie za ilość i jakość dokumentów, które przetłumaczyłeś bo to część planów Lucis Trust i zły owoc przyniesie.
2. Żal mi moich następców na Twojej www. Świeżych i złapanych w szpony New Age. Oczywiście modlić się o nich nie będę, bo podobno energia idzie do Gadów - Jaszczurów... - to Ci Lucis Trust wpoiło bzdurę.
3. Udzielałem się! Tak jak większość aktywnych wczesnych Lucyferian, którzy pod przykrywką odkrywania spisków łapią się na okultystyczne teorie! Każdy inteligentny "przebudzony" zlepia sobie setki teorii i skleja to w "Jedną swoją", która mówi mu w sercu: "Trzeba obudzić ludzi!" - i tak wąż zjada ogon a machina Elit się kręci.
4. Moje oświecenie polegało głównie na tym, że zrozumiałem, iż tylko MILOŚĆ zmieni ludzkość i świat. A to, że Nauki Jezusa, czy "teorie Milości" pasują pod chrześcijaństwo - to już nie moja wina. Widocznie coś w tym jest.
Wielu Przebudzonych chłystków New Age like me na początku przygody myliło Chrześcijaństwo (Nauki Jezusa) z Katolicyzmem, księżmi, bałwochwalstwem. Na przykład wydawało mi się - poznając teorie zasysania energii od "klękających" w kościele przez różne byty - że to domena Chrześcijaństwa a to gówna prawda. To domena tych samych ludzi, których teorie TYCH LUDZI KTÓRYCH PROMUJESZ czyli ELIT, bo oni wstawili sobie pogańskie kulty w miejsce czegoś co by mogło im przeszkodzić. A co Ty promujesz jak nie pogaństwo? NA katolicyzm plujesz a sam stanąłbyś na siusiaki na trawie wśród kamiennych kręgów oddając energię demonom.

Więc wybieraj. Albo przeprosisz sam siebie za swoje uczynki i postanowisz być od TERAZ - DOBRY,
lub Twoje EGO nafaszerowane teoriami UFO, okultyzmem będzie sądziło, ze działasz w słusznej sprawie - będzie kierowało ludzi w szpony New Age.

Czy jest coś złego w byciu DORYM i kochanym za wszelką cenę? Czy jest coś złego, gdy masz otwarte serce ponad wszelki materializm, ponad wszelkie egoistyczne programy wpajane ludziom?
Aha qrwa mać. Smile Już wymyśliliście sobie teorie, że DOBRO i ZLO nie istnieje, więc najlepiej być pośrodku, czyli BEZSTRONNYM - i niech dzieje się ZLO, bo taka karma?

Wracaj do swojej świętej geometrii, zasysaj energię liści, zasysaj energię kosmosu, być poczuł się na chwilę lepiej,
bo człowiek kierowany przez Ducha Św nie potrzebuje żadnej energii kosmosu, która by podtrzymywała go na życiu. On może być poniżany, ale ma nadal skromność i nie wiele mu potrzeba.
Nie potrzebuje dusz istot, np. z hospicjum które Twój Hakun, lub Minor wysyła w tajemne miasto astralne - nazywając i uprzedzając ich, że to wymarzone Niebo...

Nie wiem co napisać dalej? Pierdolnta się sługusy ciemności, czy życzyć Wam wszystkiego PIĘKNEGO?
Podobno powinno się to drugie, więc wyciszam się, uspokajam i zamiast siedzieć w medyacji i wysyłać energię miłości - życzę Wam miłości ROZBUDZONEJ PRZEZ WAS, bo każdy ma wolną wolę i wybiera strony.


c.d. viewtopic.php?p=184947#184947
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:45, 17 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PB-Soft , nie marudź i nie żal sie na gospodarza Very Happy - on też ma z pewnością jakieś swoje ograniczenia . Jest jak jest - a nie jest źle .Popatrz na "możliwości" jakie stwarzał " redmuluc" . Można tak jak w tej chwili powielić wątek z Pierdolni i jest git .

edycja : do poniższego dorzucam własny link po obejrzeniu początku tego filmiku jaki jest w zestawie . Na początku ukazuje się "coś" - nie wiadomo co, wmawia nam się ,że to droga mleczna i niby nasza galaktyka . Nasze obecne teleskopy tylko tyle dostrzegają ( tak samo jak nie widzą wszystkich planet układu naszego słońca - jest ich w rzeczywistości 27 ) .
Nasza galaktyka - co wiadomo od dziesiątek tysięcy lat ma kształt czteroramiennego śmigła z zagiętymi na końcu ramionami - mniej więcej taki http://www.google.com/search?client=ubun.....b39f6ee470 - stąd znany pradawny symbol Słowiański .



Pomagam PB-Softowi zarchiwizować tamte zapisy - ciąg dalszy jest taki-kopiuję przesłaną mi na PW kompilację :



Cytat:

Suchy33 napisał:
DIF nigdy wolne nie było i nie będzie, z tej prostej przyczyny, że to forum tematyczne a nie dyskusyjne.
Albo płyniesz z głównym nurtem forum, albo "płyniesz" z forum, proste.
I to nie jest żadna złośliwość z mojej strony. Takie są fakty. Byłem, doświadczyłem na własnej skórze i tyle.
Ci najzdolniejsi, którzy tak na prawdę stworzyli to forum od podstaw, od jego założenia, jak @Tangerine, @Mason33, @Easy_Rider, @Kibur, @Kokain, @Tańcząca z wilkami, @rym74, @sławomir, @Easy_Russian, @Zimny144 ( przeinteligentny młody człowiek), @PB-Soft, który nie bał się brać jobów na siebie, pousuwali konta, albo zostali wyrzuceni za poglądy.
Pomijam już okoliczności w jakich się to odbywało, było minęło.
Teraz to już zupełnie inne forum, tworzą je zupełnie inni ludzie i nie ma o czym dyskutować.
Nikt nie karze nikomu tam zaglądać.

Pokój.


PB-Soft napisał:
Suchy33 zapomniałeś dodać @suchego Very Happy

I jeszcze kilka duszyczek z początkjącego grona jak :
@Lily, @trzysz, @domini, @Eayerys

Gdyby nie Ci ludzi których @suchy wymieniłeś i ja oraz Ci których aktualnie nie przypomiałem sobie to Di.pl nie zaistniałoby.
I red powinien tych ludzi po stopach całować a nie wyrzucać jak dostrzegł, że teraz może rozwinąć sam "skrzydła".
Powykańczał zagrożenie i "urojoną konkurencję". Zachował się jak zwykły polityk, sprzedajny, przebiegły , wyrachowany, egocentryczny.
Poszedł pop prostu w komercje zapoznał HAKUNA czyli EBERTOWSKIEGO Sylwka, który wprowadził reda na salony NEW AGE i skończyło się "wolnosłowie" a zaczeła indoktrynacjia-biznesowa.

Dziś otrzymałem kolejną wiadomość prywatną od REDMULUCA.
Myślałem,że chłop może zmądrzał po tytule "definitywne zakończenie sprawy" wiec przeczytałem ją.
Niestety rozczarowałem się czytając pierwsze zdanie i już nie mam złudzeń, jakie miałem jeszce wczoraj ,że red się zmieni.
Red pozostanie redem.
Oto jak zaczynał się mail od Krzysztofa Rogali, rzekomo jak głosił tytuł "pojednawczy".

Cytat:

Jesteś najgorszym kutasem jakiego poznałem i najchętniej bym ci czymś wyjebał,
naprawdę jesteś perfidną zakłamana szują bo doskonale wiesz że nic bym ci nigdy ie zrobił i wykorzystujesz tą w chamski sposób.


easy russian napisał:
PB-Soft napisał:


Dziś otrzymałem kolejną wiadomość prywatną od REDMULUCA.
Myślałem,że chłop może zmądrzał po tytule "definitywne zakończenie sprawy" ....
ja już widzę ,że to ten gatunek , który nie ewoluuje . Każda uprzejmość jest traktowana jak słabość - szacunku nabiera tylko wtedy jak dostanie batem. Nie ma rady . Izolować się od takich typków i nagłaśniać by inni omijali sporym łukiem.


PB-Soft napisał:
Jest jeszcze gorzej niż myślałem
DI.pl jest nie tylko strukturą biznesową, ale po staje się coraz bardziej niebezpieczną dla zdrowia i psychiki ludzkiej.
Jak znawca NEW AGE mający jaj już pisałem 15 lat doświadczeń, jetem zaniepokojony nasilaniem się manipulacji owego ruchu, a przede wszystkim idącymi wraz z jego ideami, praktykami zagrożeń.
Tym ludziom o których nie wiadomo czemu redmuluc promuje (osobiście domyślam się że to efekt opętania), należało by stanowczo powstrzymywać, a nie propagować i wychwalać.
Mowa tu o kolejnym bardzo niebezpiecznym ruchu :
Lightworkers Poland

wystarczy obejrzeć choćby ten fragment :


link do całości :

http://davidicke.pl/forum/kana-filmowy-lightworkers-poland-t6833.html

Pozwolę sobie na posiłkowanie się tylko cytatami z wątku (ludzi myślących) w konfrontacji z propagandą reda i jego popleczników.

Red broniąc "Lightworkers Poland" pisze :
Cytat:
Dajcie im kredyt zaufania bo oni też się uczą przekazywać wiedzę i współpracować z ludźmi, w końcu doskonale wiecie że i tak nikt was nie oszuka bo się nie dacie...
Wiem że potraficie wykazać się tolerancją dla lightworkersów, nie oceniajcie ich pochopnie....

Odnoszę wrażenie że "programy" zaszczepione przez religijnych oszołomów że to NewAge zaczynają działać. Ostatnio banda nawiedzonych świrów węszących diabła w solniczce wzmogła swoje działania...
No i najważniejsze pytanie...co mają zrobić wg was forumowicze aby ich odbiór się zmienił, co robią źle.
bardzo mnie to ciekawi. Zauważyłem że przyjmowanie postaw krytyki i krytykowanie przychodzi zawsze najłatwiej a osoba krytykująca najzjadliwiej (nie pije tutaj do nikogo) zostaje uważna zawsze za najinteligentniejszą bo ludzie myślą " oooo.... on jest to dopiero inteligentny, patrzcie nie da się nabrać, ma na pewno wielką wiedzę i pewnie ma racje..." Choć w praktyce może być zwykłym głupkiem i ignorantem i tak w większości wypadków niestety jest. Także jak krytyka to tylko konstruktywna - bez osobistych lub implantowanych uprzedzeń. Pokażcie że stać was na analizę faktów i nie zachowujmy się jak na większości innych forów czyli ostra jazda bez trzymanki z krytyka wszystkie co się rusza...


A tu trochę inne zdanie forumowiczów:
Cytat:
przez sfath » 16 kwi 2011, 12:52

Chyba pierwszy raz zgodzę się z Inspekiem, że stoją za tym niezbyt przyjazne istoty


A przede wszystkim chęć zysku
No i może połechtania ego

W dobie narastającego kryzysu i coraz większego zniechęcenia rok 2012 może stać się dla wielu intratnym interesem,więc warto próbować-zwłaszcza że szlaki zostały przetarte tak za oceanem jak i w europie.Badanie rynku wskazuje zapotrzebowanie więc czemu nie spróbować na rodzimym ezo-podwórku.

Dopóki ludzie nie uświadomią sobie że powinni wsłuchać się sami w siebie,doputy krążyć będą nad nimi takie sępy żerujące na ludzkiej naiwności usiłujące implementować swoje prawdy objawione.
Nie zastanawia nikogo ta charakterystyczna sekciarska retoryka doskonale znana chociażby z KK albo tworzenie podziału na My i wy?
Każdy z nas ma takie same możliwości i w każdym z nas drzemie ogromny potencjał do którego możemy dotrzeć bez udziału osób trzecich.Sęk w tym że niekoniecznie jest to wszystkim na rękę,więc będą próbowali przekonywać nas do swoich racji.

P.S. Kto wymyślił termin Lightworker i kto tym handluje?
Skąd Szanowna Pani wraz ze swoim koleżką czerpie informacje? Kolejny channeling


Nie kupuje tego

Jak widać Elżbieta i Bogusław Gas mają konkurencję na rynku.

.......................................................................................................
Cytat:
przez aquabart » 17 kwi 2011, 07:31

normalnie jak bym widzial i sluchal Robercika Biedronia i Kazie Szczuke

te same geby, styl wyslawiania sie i specyficzny sposob mowienia (choc Rajska nie ma az takiego problemu z "errrh" ) oraz prawdopodobnie to samo pochodzenie co spunktowal Inspektor
[w co ty grasz kolego INPSEK-torze

tylko tematyka inna

a tematyka taka jak napisal yaphoto
przez yaphoto » 15 kwi 2011, 21:15
Wytrzymalem do part 11, dosyc.
Nie dosc, ze cedza przez zęby to wymieszane to wszystko jak gowno w betoniarce. Poziom odpowiedzi rowny poziomowi pytan.


oczywiscie zaraz pojawia sie zaraz zapewne glosy zebym sam byl tak poukladany i odwazny zeby napisac taka ksiazke

bo przeciez "technologia" jest najwazniejsza (ciekawe ze jak czytam tu na forum coś o "technologi" to ostatnio az mnie skreca)

red do kogo do cholery w tym watku piszesz :
Odnoszę wrażenie że "programy" zaszczepione przez religijnych oszołomów że to NewAge zaczynają działać. Ostatnio banda nawiedzonych świrów węszących diabła w solniczce wzmogła swoje działania.

Konkretnie jakie treści budzą wasze wątpliwości , bo na razie widzę ze odzywają implantowane uprzedzenia wielbicieli Biblii.


zanim zdecydowalem sie zabrac glos to zobaczylem twoje teksty i normalnie mnie oslabily
zdecydowanie twierdze ze uzytkownicy co zabrali glos maja tyle wspolnego z Biblia i jej dogmatami co TY red (chyba ze twoj swiatopoglad sie zmienil )

Dlaczego uważacie te treści za szkodliwe lub nie.?
Dlaczego wewnętrznie tak na nich reagujecie i

Wiem ze są ludzie o potężnych zdolnościach np Indygo czy Kryształowe, które wystarczy że spojrzą na kogoś i licytują szczegółową litanię jakby miały tomograf w oczach,


widzisz red sam sobie w tym poscie odpowiedziales na swoje pytania
skoro wiesz ze takie Indygo Istoty istnieja to czego sie dziwisz ICH TAKIEJ REAKCJI?

smiem twierdzic ze osoby ktore zabraly glos w tym watku w pewnej mierze sa dziecmi Indygo stad ich taka rekacja na ten interesowny tandem


Byłoby głupie wylewać dziecko z kąpielą...dlatego analizuję to co mówią.


czasami nie trzeba analizowac tego co dana istota mowi - wystarczy tylko pare zdan i INTUICJA
jak dla mnie jeżyna nie urodzi jablek
tak i ten tandem nie urodzil konkretnych owocow

kompilacja , kompilacja i sekciarstwo
MY i wy
jestesmy potrzebni
tylko MY
wy TYLKO
wy nie mozecie
MY TYLKO mozemy

itd, itp

czy tobie red to czegos "TO" nie przypomina? czegos z czym tak BARDZO NA TYM FORUM WALCZYLES I WALCZYS?
CZEGOS co nazywa sie KK i tym podobne sekty w ktorych KONIECZNI SA POSREDNICY?

chyba ze tu chodzi o zaslepienie lub.....


ja dziekuje - posrednikow nie potrzebuje - ZWLASZCzA TAKICH

polecam kompilacje wypowiedzi patrona tego forum



edit: tyle na tym forum szczekano na chanellingi i wymyslano najrozniejsze bzdury ale przynajmniej Laura Jadczyk i Barbara Marciniak maja jakas klase I NIE TWERDZA ZE SA JEDYNYMI W SWOIM RODZAJU light workerami
pokornie przyjely swoja role naczyn czy tez kabelkow bez wywyzszania sie
natomiast p Rajska co najwyzej moze pretendowac do roli drugiej Lucynki Lobos

skoro ten tandemik nazywa siebie "lightworkerami" to ja moge siebie nazwac light warrior'-em
i bede tepic takich pasozytow bez wzgledu na ich rzekome dokonania
DOSC MANIPULACJI I ROBIENIA LUDZI W TRĄBE

a ten tandemik niech lepiej wraz z komandorem Ashtarem i innymi 25 000 "wybrancow" - workerow oraz zapewne z innymi 160 000 biblijnych wybrancow leci na marsa i niech tam przygotowuje bazy planetarne dla sobie podobnych przebierancow co to " WOJNE W KOREI PLD POWSTRZYMALI ALE KTORA I TAK BEDZIE MIALA MIEJSCE


...........................................................................................................
Cytat:
przez INSPEK » 17 kwi 2011, 09:32

Dobrze, iż owi agenci mosadu nie mają żadnej charyzmy i są całkowicie nieprzekonywujący. Osobiście nie będą w stanie wyrządzić dużych szkód. Nie trzeba być dzieckiem indygo, by wyczuć w nich fałsz i udawanie, klepią formułki niczym klerycy, jak się czegoś nie pamięta to nieporadnie improwizują. Inna sprawa to kupno ich książki, w ten sposób wspiera się szkodliwą działalność i naraża swą duszę na ubytki materii egzotycznej.

Mniej niebezpieczne jest skorzystanie z życzliwości internatów i przeczytanie fragmentu wersji elektronicznej. W ten sposób nie wspieramy finansowo osób omotanych przez szaraki astralne ani ich agendy. Każdy będzie mógł po jednym rozdziale przekonać się, iż nie warto kupować oryginału. Pamiętajcie, że ludzie mają się prawo dzielić, także w Internecie. Osobom wrażliwym na negatywne wpływy nie polecam nawet takiego kontaktu z tymi niebezpiecznymi treściami.


Czy redmuluc powinien podać się do dymisji ? Lub poddać się egzorcyzmom ?
A może zwyczajnie oprzytomnieć ?

Forumowicze DI.pl "nie idźcie tą drogą" Laughing


Mam nadzieję,że właściciele niektórych postów, które pominąłem (starając się zachować meritum dyskusji) nie będą mieli mi tego za złe.

_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:13, 17 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lightworkers WTF?

Przejrzałam pobieżnie ten klipik , ale jeszcze raz muszę przez to przebrnąć.
Czego to ja jeszcze się nie dowiem o psychice ludzkiej.
Jedno na pewno już mogę ocenić i zadedykować Pani Rajskiej:

Cytat:

To ja, Narcyz się nazywam,
Przepraszam i dziękuję - ja tych słów nie używam,
Jestem piękny i uroczy - popatrzycie w moje oczy,
Jestem przecież najpiękniejszy, a na pewno najskromniejszy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:53, 17 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PB-Soft napisał:

Odliczanie się zaczęło i go nie powstrzymasz.
Nie zbałamucisz ludzi swymi ideami.


A kto mnie powstrzyma ćpun z kundalmi ? Za cienki jesteś i za głupi na to.

Cytat:
Nie zarobisz na tym pieniędzy ani sławy nie osiągniesz.

Nie zarabiam na tym i od takich kretynów jak ty nie zależy, a jak podskoczysz i się wydawca wkurzy to gwarantuje ci że będziesz miał kłopoty.
Ja z debilami nie chcę nawet gadać bo nie masz nic sensownego do powiedzenia i nigdy nie miałeś,, szczekasz na forach jak wiejski kundel
nie mając jakichkolwiek sensownych informacji za wyjątkiem urażonej dumy intranetowej dziwki


Cytat:
Bo własnie żyjemy w czasach kiedy światowe "szfindle" wychodzą na jaw a Ty jesteś jego częścią.
Bo właśnie żyjemy w czasach kiedy ludzie zaczynają myśleć samodzielnie i nie zgadzają się na karmienie ich dłużej kłamstwami.


Od kiedy ty myślisz samodzielnie ? Możliwe to jeszcze po 15 latach ćpania - wątpię.

Ty nie myślisz samodzielnie bo daleko ci do tego procesu.
Ty myślisz kategoriami amerykańskich baptystów którymi się podjadałeś.
Ty nie myślisz samodzielnie bo NIGDY nie odpowiedziałeś mi na jakiekolwiek moje argumenty bo nie posiadasz jakiejkolwiek uporządkowanej sensowej wiedzy w jakimkolwiek temacie

Cytat:
Ludzie nie chcą już więcej nowej nadbudowy starych wierzeń, religii której budowniczym jesteś Ty.


Więc wyjaśnij mi buraku ze słoma w butach - kto w takim razie opiera swoją retorykę na chrześcijańskich fanatycznych amerykańskich krzykaczach ?

Cytat:
Ludzie już dłużej nie chcą REDMULUCA. Smile


Tak ci się wydaje bo za wyjątkiem czterech czy pięciu kundli to każdy ma cie w dupie uważa za zwykłego żałosnego debila,
który nie potrafi żyć w normalnym związku, zresztą takich jak ty jest kilku - to normalny schemat, typowa patologia.
Nie układające się życie prywatne - przekłada się na zaburzenia psychiczne.

Taka już mentalność dziwki która tylko myśli że jest najlepsza i ze ma coś ważniejszego od innych do zaoferowania.

Przy okazji to opieram się na dziesiątkach innych autorów których już nawet nie będę wymieniał bo nie watro, i tak wiem że ich zignorujesz bo na tym polega twoja taktyka,
żerowanie na głupocie. Problem w tym że ludzie myślą o takich jak ty że są inteligentni i coś wiedzą, przez ponad rok twojej bytności na forum nigdy nie ustosunkowałeś sensownie do jakiegokolwiek argumentu, z prostej przyczyny,
jesteś kompletnym tumanem który jedynie myśli że coś wie. Nigdy nie popisałeś się jakimkolwiek poziomem wiedzy na temat matematyki, fizyki, biologi, mechaniki, historii, archeologii, literatury, że przestanę je wymieniać dalej.
Jedyne co ci się teraz stało to obejrzenie żałosnej produkcji sponsorowanych przez Izrael organizacji baptystycznych które mówią o wszystkim tylko nie o polityce Izraela. W dyskusjach o Świętej Geometrii okazało się ze jesteś kompletnym idiotą nie potrafiącym odpowiedzieć w jakikolwiek sposób na jakiekolwiek pytanie. Nigdy nie potrafiłeś i nie potrafisz odpowiadać na twarde logiczne argumenty i dowody które po prostu zwyczajnie olewasz.

Taka jest rola dezinformatora. Poczytaj o działalności agentów w sieci bo spełniasz ich rolę. Nie podskoczysz mi nigdy cieciu bo jesteś tylko małym zakompleksionym bucem który aby nadać dramatyzmu swoim przygłupim postom dodaje rysuneczki co jest dobre dla małych dzieci , bo pewnie masz mentalność nastolatka.

Ja opieram się bardzo często na sensownych i logicznych badaniach i dokumentach i mylisz się koleś bo to my obaliliśmy mit Sitchina i My jako pierwsi poruszyliśmy temat okultyzmu elit kiedy ty smarkałeś w ekran z przejęcia wchodząc na nasze forum. Ja się nie boje poruszać żadnej tematyki a ty się boisz wszystkiego. Nie osiągnąłeś niczego wartościowego w życiu swoją pracą, nawet teraz ślizgasz się cudzym kosztem bo nigdy nie potrafiłeś stworzyć dobrego artykułu czy przetłumaczyć filmu. Chcesz zrobić karierę krytykując innych będąc zwykłym pasożytem jakich wielu w internecie.

Ty śmiesz mi mówić co ja mam robić czy tym myślisz że ja boję się takiego ciecia jak ty piszącego z limitem jednego postu ?
Możesz mi podeszwy wylizać patałachu bo takich jak ty mam całkowicie i głęboko w poważaniu, nie robisz na mnie żadnego wrażenia,
Ja nie muszę się popisywać tak jak ty, ja nie muszę się przed nikim klękać jakbyś sobie marzył bo jedynie co mi możesz zrobić to po prostu skoczyć na bambus.

Nie boję się głupców nie posiadających wiedzy i argumentów w jakiejkolwiek dziadzinie nauki,
ukończenie dupowatych kursów i bycie mistrzem reiki sprawiło jedynie że stałeś się po prostu przemądrzałym idiotą.

Może zacznij czytać książki.

W przeciwieństwie do tego co ci się wydaje że forum traci na popularności to Ci się tylko wydaje że traci, to co mam oferujemy za darmo i zawsze oferowaliśmy bo my się dzielimy swoja widza a ty uważasz że wiesz wszytko i należy ciebie słuchać, bo kursy ezoteryczne ci nic nie dały. Także daleko ci do mnie w jakiekolwiek dziedzinie wiedzy. Napisz jakiś bełkotliwy artykuł to się przekonamy. Jestem przekonany że oprócz kościelnej retoryki nic sensownego nie napiszesz, z czego wynika że to twój czas się skończył, bo głupota zawsze przegra z wiedzą.

Nie chce mi się więcej tracić czasu napisanie z idiotami mam ciekawsze osoby do korespondencji niż twoja mało inteligentna persona, jak do tej pory oprócz walenia w klawiaturę twoja działalność jest zerowa, jedyne nad czym masz władzę to twoja myszka. Bo na pewno nie nade mną.

I mylisz się cieciu z tym ze się boję tu pisać bo ja nie boje się NIKOGO I NICZEGO ani diabła ani śmierci a już na pewno nie takiego debila jak ty.

Staraj się dalej to ci wyślę na twój adres medal z kartofla.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:45, 17 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

castaneda mówi przynajmniej o przekraczaniu bram percepcji podczas gdy Icke tylko smoli farmazony z dziedziny apogeum (wszech)świata.
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:34, 18 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytając twoje wpisy w Pierdoleni doszedłem do wniosku że jesteś nowym typem lightworkera.

Tzw. CONAN Z PIERDOLNI Laughing Laughing Laughing

Nie obawiaj się o moje zdrowie psychiczne, po przechodziłem serię badań w GOBL dla pilotów które obejmowały psychologa i psychiatrę, egzorcysty nie było pod ręka ale zapytam.

Przy okazji to cierpisz na zaburzenia urojeniowe jesteś typem osobowości paranoicznej ze skłonnością do urojeń, czego przykładem jest twój post w którym opisywałeś że masz kłopoty prywatne i zawodowe przez pisanie na moim forum które zaczęły się dokładnie w tym momencie kiedy "byłeś mentalnie atakowany" przez energetyczne instalacje Hakuna oraz stwierdzenia że pisanie na moim forum jest niebezpieczne dla umysłu. To stawia stawia Cię w kolejce do psychiatry. Do tego należy dołożyć psychozy pasujące do kryteriów diagnostycznych ICD-10 oraz odmian osobowości paranoicznej wg DSM-IV czyli inividia, querulatoria, persecutoria, reformatoria.

Tańcząca z Wilkami jako fachowiec to potwierdzi.

Moje wyniki badań są potwierdzone i zostałem sklasyfikowany jako w pełni poczytalny Cool

Co do mojej strony to ja traktuję tylko i wyłącznie jako moje hobby, zamiłowanie do tajemnic oraz paleoastronautyki i ufologi którą uwielbiałem od dzieciństwa jako wielki fan SF. To co robię to nie żadna misja, tylko naturalna kolej rzeczy moich rozległych zainteresowań obejmujących ogromny obszar nauki i historii. Mnie to wisi kompletnie co i gdzie się stanie.

Ty na natomiast chcesz Zbawić Świat stawiając się w roli nowego mesjasza walczącego z nowym nieistniejącym wrogiem zwanym NewAge który miesza ludziom w głowach - to zwykła paranoja i nic więcej. Do tego szukasz nieistniejących wrogów aby usprawiedliwić swoją sytuację, to też paranoja, oczerniasz ludzi wymyślając niestworzone rzeczy to konfabulacja.
Do tego wykazujesz cechy typowe dla ludzi cierpiących na manię prześladowczą - czyli nie potrafisz wskazać i doradzić kierunku wyjścia za wyjątkiem jednej komendy zniszczyć bo to złe. Nie czytać, zniszczyć stronę davidicke.pl i Remuluca. Cool
Wiesz nawet nie ma sensu podawać ciebie do sądu w sprawie o pomówienie po i tak stwierdzą twoją niepoczytalność i się wykpisz od kary bo czubków nie sądzą, co najwyżej skierują cię na leczenie lub obserwacje co ci tylko na dobrze wyjdzie.
Pomyliłeś czyjeś zainteresowania i hobby ze swoją misją Zbawiciela, kiedy mnie to kompletnie wali co się z tym światem stanie.
Bo ja się nie boję tego co nas czeka i stawię temu czoła cokolwiek to będzie.

Powodzenia Conanie z Pierdolni

Przy okazji ja też piszę książkę jak Mikołaj tytuł roboczy "Okultyzm Elit" i niech ci czubku kością w gardle stanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:57, 18 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poprawiłeś swój post, w którym wcześniej było takie zdanie:
redmuluc napisał:

Moje wyniki bań są potwierdzone i zostałem sklasyfikowany jako w pełni poczytalny Cool

Bania - ludzka rzecz.
Podświadomość jest jednak bezwzględna. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10   » 
Strona 8 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Forum davidicke.pl - New Age biznes
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile