W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Tusk zmarnował 30 mln zł !  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 2210
Strona:  «   1, 2, 3 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy twoim zdaniem państwo powinno dopłacać do budowy kościołów ?
TAK
2%
 2%  [ 1 ]
NIE
93%
 93%  [ 41 ]
NIE INTERESUJE MNIE TO
4%
 4%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 44

Autor Wiadomość
mandarck




Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 539
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:51, 11 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

j.w
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reinert




Dołączył: 10 Sty 2008
Posty: 41
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:25, 13 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętam taką historię, gdy znajomy mojego dziadka cierpiał z powodu skrajnej biedy. Różne sytuacje życiowe tak mu los ułożyły. Kiedyś w akcie desperacji poszedł do kościoła poprosić o pomoc. Dodam jeszcze, że nie był to szary człowiek. Był polskim ułanem we wrześniu, a potem walczył w AK na Wileńszczyźnie. Tak więc gdy ksiądz wysłuchał jego historii życia, stwierdził, że jest to karygodne, że tak być nie może i na pewno bóg wysłucha jego prośby. On sam nie pozostając jednak bierny obiecał, że będzie się gorliwie za niego modlić, a nawet msze może odprawić w jego intencji. Co do pieniędzy to kościół nie ma, nie dał nigdy i dać nie zamierza komukolwiek, bo pieniądze wybawić go nie mogą, tylko bóg go może obdarować prawdziwym bogactwem.

Po dwóch miesiącach człowiek ten zmarł w skrajnej biedzie i głodzie.
Nie miał nikogo tak naprawdę i wiem, ze były problemy z pogrzebem, bo nie miał nawet kto zapłacić.

Jeśli teraz jakiś baran mi powie, że ksiądz miał rację, bo bóg go zabrał z tego ziemskiego piekła do raju, to ja powiem, że jest u mnie w mieście taki zakład, gdzie chętnie za darmo pomogą każdemu ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
joordano




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:37, 13 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przebudzony napisał:


Tak. Im większa wiedza tym gorszy humor.



To dla poprawy humoru i nawiązując tytularnie do tematu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ckmmln2




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 35
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:37, 13 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a pomyslcie czy jest w Polsce ktos lub cos z czym walcza media [NWO przez media mozna powiedziec] oraz czesc koscioła [biorąc pod uwage hipoteze ze część kościoła jest tez związana z NWO]??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reinert




Dołączył: 10 Sty 2008
Posty: 41
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:00, 13 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zauważyłem dziwny zbieg okoliczności. Ojciec Busha powiedział takie zdanie: "W tych kłopotliwych czasach, naszym piątym celem jest - Nowy porządek świata - który może zapoczątkować nową erę" dokładnie 11 września 1991 roku. 10 lat później wiadomo co było. Czyż by to kolejny z przypadków w stylu Lincoln - Kennedy ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AndSmo




Dołączył: 20 Gru 2007
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:24, 14 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To oczywisty nonsens, że do budowy świątyni dopłacają wszyscy podatnicy (katolicy, ateiści, protestanci itd). Krew mnie zalewa, choć jestem katolikiem i to katolikiem praktykującym. Czytając jednak cały wątek zastanawia mnie jedno: większości z komentujących nie chodzi o to, że ich pieniądze z podatków są marnowane, a jedynie o dofinansowanie świątyni i o chciwość kleru. A czym to się różni od finansowania np. akcji rozdawania dzieciom mleka w szkołach, które potem wylewają za okno? No, chyba jedynie tym, że dzieci każdej wiary dostaną po szklance Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Tusk zmarnował 30 mln zł !
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile