W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Tusk zmarnował 30 mln zł !  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 2208
Strona:  «   1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy twoim zdaniem państwo powinno dopłacać do budowy kościołów ?
TAK
2%
 2%  [ 1 ]
NIE
93%
 93%  [ 41 ]
NIE INTERESUJE MNIE TO
4%
 4%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 44

Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:31, 05 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jabba napisał:
Jeżeli lewactwo, masoni, żydzi, twórcy NWO, pederaści i cała reszta paskudnej menażerii zwalczają kościół wszelkimi metodami. To może ta instytucja stanowi dla nich jakieś zagrożenie. Może oni nie maja wpływu na kościół i dlatego się go boją. Może ONI wcisnęli wam do głów że kościół jest zły.

Uważam że państwo powinno wspierać kościół wszelkimi sposobami gdyż jest to ostatnia instytucja niezależna od nowych władców świata. Kościół jest naszym ostatnim szańcem obrony, a my go własnymi rękami niszczymy.

Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jokkr




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 100
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:34, 05 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jabba napisał:
Jeżeli lewactwo, masoni, żydzi, twórcy NWO, pederaści i cała reszta paskudnej menażerii zwalczają kościół wszelkimi metodami. To może ta instytucja stanowi dla nich jakieś zagrożenie. Może oni nie maja wpływu na kościół i dlatego się go boją. Może ONI wcisnęli wam do głów że kościół jest zły.

Uważam że państwo powinno wspierać kościół wszelkimi sposobami gdyż jest to ostatnia instytucja niezależna od nowych władców świata. Kościół jest naszym ostatnim szańcem obrony, a my go własnymi rękami niszczymy.


O czym ty gadasz? Jaka instytucja niezalezna? Kosciol jest jednym z glownych jezeli nie glownym narzedziem NWO z watykanem na czele.
I to ONI wpajają wszystkim do głów, że powinno sie słuchać przykazań, dawać na tace.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:37, 05 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jokkr napisał:

O czym ty gadasz? Jaka instytucja niezalezna? Kosciol jest jednym z glownych jezeli nie glownym narzedziem NWO z watykanem na czele.
I to ONI wpajają wszystkim do głów, że powinno sie słuchać przykazań, dawać na tace.


Laughing Laughing Laughing
O święta naiwności.

Może masz jakieś dowody na poparcie tej tezy?!?
chociaż malutkie.

Bo ja mam potężne dowody na zwalczanie kościoła przez wszystkie współczesne "instytucje"

axe napisał:


Trudno sie nie zgodzic!!

pozdr



No to skoro się zarejestrowałeś i sie w tych poglądach zgadzamy to jeszcze oddaj głos w ankiecie. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
axe




Dołączył: 29 Gru 2007
Posty: 3
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:06, 05 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jabba napisal:
"Jeżeli lewactwo, masoni, żydzi, twórcy NWO, pederaści i cała reszta paskudnej menażerii zwalczają kościół wszelkimi metodami. To może ta instytucja stanowi dla nich jakieś zagrożenie. Może oni nie maja wpływu na kościół i dlatego się go boją. "


Trudno sie nie zgodzic!!

sledze forum od jakiegos czasu i bardzo mnie ciekawi Wasze negatywne nastaweienie do KK. Daleki jestem od idealizowania hierarchii koscielnej pewnie znalazlbym wiele negatywnych faktow na temat ludzi w niej uczestniczacych, ale nie zapominajmy, ze kosciol tworza ludzie, ksieza nie sa istotami z innej planety i nie sa wolni od grzechu i bledow.
Natomiast argumenty i przyklady, ze ludzie zwiazani z KK walczyli o prawde i wolnosc mozna mnozyc bez konca, zwlaszcza odnosnie historii Polski

pozdr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:49, 07 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Należy koniecznie zwrócić uwagę na to, że są wspaniali księża, są dziwacy, są pedofile, są złodzieje, są nawet OWIECZKI!!! (naprawdę są księża, którzy tak pierdolą o głupotkach, że głowa mała), ale osobiście znam kilku wspaniałych księży, którzy świetnie robią co do nich należy. Ogólnie nakaz przestrzegania prawd wiary, przykazań itd. jest zniewoleniem, ale nie widzę wiele złego w byciu zniewolonym przez np. zakaz "nie zabijaj", czy "nie kradnij". Ja chodzę do kościoła, ale niejako z przymusu, bo rodzina katolicy, bo wszyscy chodzą, gdybym powiedział swemu światu co myślę na temat osoby boga (ogólnie "What the bleep do we know?") to mogłoby mi niejako przeszkodzić w osiągnięciu pewnych celów, o których nie będę pisał. Nie szkodzi mi pójść co niedzielę na 1h do kościoła, bo nie jestem leniwy, a idę tam także z ciekawości co powiedzą na kazaniu, jakie zdanie ma kościół w sprawach aktualnych i dochodzę do wniosku, że raczej nijakie. Gdybym ja stanął na ambonie! O to byłaby totalna JAZDA! MASAKRA! Waliłbym prosto z mostu! Gdybym był katolikiem byłbym MOCNO urażony postawą KKK. Wręcz urażono by mą inteligencję. Po jaką cholerę ciągle pierdzielić ludziom o tym, że nie należy kraść, o miłości, o zachowaniu przykazań? Oni to wszystko wiedzą!!! Znają
przecież swoje prawdy wiary. Więc pytanie: dlaczego kościół nie zajmuje się poważnymi sprawami tylko pierdzieli ogólniki o dobroci itd. że spać się chce? Odpowiedź: bo większość ludzi to bezmózgowce, którym trzeba to ciągle powtarzać. Jak mi raz powiedziano: "nie zabijaj" to już wystarczy, wiem żeby nie zabijać i nie będę zabijał, ale matołkom trzeba powtarzać i to nie wystarcza. Kościół nie zajmuje się poważnymi sprawami, bo:
a) jest w spisku
b) boi się
c) jest owieczkowaty (bo owieczkowata jest większość ludzi na świecie i w kraju)
d) ..... macie pomysły ? dawajcie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:25, 07 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jabba napisał:
Jeżeli lewactwo, masoni, żydzi, twórcy NWO, pederaści i cała reszta paskudnej menażerii zwalczają kościół wszelkimi metodami. .


Zapomniałeś do tej paskudnej menażerii dodać takie osoby jak ja, czyli ateistów. Choć zapewne utożsamiasz ich z każdym, kogo raczyłeś wymienić. To jednak nie ma żadnego znaczenia, poza tym tylko, że z wolności słowa może korzystać faktycznie każdy, co skwapliwie udokumentowałeś. Ale nie martw się, bo nawet nie przeprowadziłem apostazji. Szkoda zachodu, czasu i szczególnie nerwów na jakikolwiek kontakt z bandytyzmem (czyt. stosownymi wladzami kościelnymi zdolnymi przeprowadzić stosowną procedurę).
Za każdym razem najskuteczniejszą walką z przesądem i przesądem narzuconym i zalegalizowanym jest samoświadomość. To tylko tyle i aż tyle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
joordano




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:31, 07 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich .

Oczywiście samoświadomość jest jak najbardziej godna pochwały ,
lecz i ona ma swoje gdzieś źródło ,podobnie jak wiara.

Zastanawia mnie jednak pytanie postawione wcześniej.
Jeżeli jest to jedna klika ,to dlaczego wiara (nieważne czy islam czy chrześcijaństwo) jest coraz bardziej spychana na margines ,lub wykorzystywana do siania nienawiści ?.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Łukasz




Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 9
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:54, 08 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oglądałem dziś w tv jak sie wypowiadał z PO jeden poseł to mówił, że dali kase na ta swiątynie jako wdzięcznosć dla kk za to, ze pomogła pokojowo obalić komunizm. Ciekawi mnie natomiast co innego, co sądzicie o Tusku , bo nie ma tu chyba nigdzie tematu o PO i Tusku, ciekawi mnie czy to ściemniacz taki czy raczej w porządku, mi się wydaje być w porządku, ale nie wiem czy dość przytomnie na to patrze:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
joordano




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:31, 08 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zalecam od siebie szybki zimny prysznic.
Na pewno nie zaszkodzi ,a pomóc może Wink .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:01, 08 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tusk to ....... nie chcę być wywalony z forum za obraźliwe wulgaryzmy. Więc nic nie powiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morgan666




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 378
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:32, 08 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ludzi nie ocenia sie po tym jak zaczynaja tylko jak koncza:D wiec wupowiem sie za 4 lata...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:17, 08 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomkiewicz napisał:
jabba napisał:
Jeżeli lewactwo, masoni, żydzi, twórcy NWO, pederaści i cała reszta paskudnej menażerii zwalczają kościół wszelkimi metodami. .


Zapomniałeś do tej paskudnej menażerii dodać takie osoby jak ja, czyli ateistów. Choć zapewne utożsamiasz ich z każdym, kogo raczyłeś wymienić. To jednak nie ma żadnego znaczenia, poza tym tylko, że z wolności słowa może korzystać faktycznie każdy, co skwapliwie udokumentowałeś. Ale nie martw się, bo nawet nie przeprowadziłem apostazji. Szkoda zachodu, czasu i szczególnie nerwów na jakikolwiek kontakt z bandytyzmem (czyt. stosownymi wladzami kościelnymi zdolnymi przeprowadzić stosowną procedurę).
Za każdym razem najskuteczniejszą walką z przesądem i przesądem narzuconym i zalegalizowanym jest samoświadomość. To tylko tyle i aż tyle.



Gościu rzadki naprawdę mało mnie obchodzi co przeprowadziłeś a czego nie. Jak masz coś sensownego do powiedzenia to np podaj jakieś dowody na wspieranie przez KK idei NWO.
Ja rozumiem że jesteś wojującym ateistą i masz na tym punkcie kompleksy, ale mimo wszystko powinieneś trochę nad sobą panować. I nie wciskać tu nikomu swoich poglądów na siłę, ani też nie powinieneś obrażać czyichś poglądów, bo to po wioskowemu i nie elegancko.
Widać że jeszcze szczeniak z ciebie jest. Jak dorośniesz to może zmądrzejesz.
A może nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:26, 08 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te 30 baniek to nic w porównaniu z coroczną daniną na KK. Sami katecheci ciągną pewnie 10 razy tyle rok w rok.

Przy okazji. Na muzeum Żydów polskich z budżetu pójdzie 80 milionów, ale w przeciwienstwie do pomnika kleszej próżności poddawanie tego wydatku pod wątpliwość będzie "haniebne". Polacy - gojki-gnojki zamieszkujący Lublinland. Skacza jak im się zagra, oburzają się tym co im wskażą media. Kilka dni temu w Rzepie wymieniono najwiekszych mężow stanu wg. sondazu. O ile pamieć mnie nie myli wygrał wielki przyjaciel Izraela - pan Bartoszewski. W sumie poza podlizywaniem się Żydom nic nie zrobił. W Lublinlandzie takie działanie jest wyznacznikiem klasy. Coż...W razie czego bedzie gdzie ewakuować umeczoną ludność Izraela. To wasz i nasz kraj. To wasz i nasz kraj. To wasz i nasz kraj. To nasz kraj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:29, 08 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Emigracja, o której już pisałem jest ważną tego częścią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reinert




Dołączył: 10 Sty 2008
Posty: 41
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:59, 10 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie się chce krzyczeć! - Dlaczego ja jako patriota i ateista nie mogę kochać swojego kraju i próbować zrobić coś dobrego.
Nie mogę, bo patriotyzm to słowo wypaczone przez żydów i znaczy teraz tyle co miłość do unii europejskiej, czy pomoc gminie żydowskiej.
Nie mogę też walczyć z tym, ponieważ jedyna konkretna frakcja ( jak to ktoś określił wcześniej ) antysyjonistyczna, to moherowe berety wraz z drobnymi ośrodkami kościoła katolickiego!
Ja religii nienawidzę, wręcz się nią brzydzę. Wypaczyła wszystko co zdrowe, silne i piękne, gloryfikując słabe, liche i tępe.
Nienawidzę też światowego żydostwa, które upodla nasz kraj i robi z nas niewolników.
No to co ja teraz mam wybrać. Żydów, którzy tępią kościół, czy kościół, który tępi żydów. Najchętniej bym w ogóle stanął z boku i poczekał aż się wyniszczą na wzajem, ale nie mogę! W tej walce nie ma opcji "neutralny", gdyż nie robiąc nic godzimy się na ludzi, którzy robią coś - np te 30mln na świątynie opatrzności. Przez gardło by mi nie przeszły słowa, że mam to gdzieś. Tym samym zapewne poprę zdanie żydokomuny, czyli LiD-u.
Właśnie przez takie sytuacje sam czuje się jak niewolnik. Nie mogę powiedzieć, że jestem przeciw obu frakcjom, bo zostanę sam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:26, 10 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli tak stawiasz sprawę to już lepiej stań po stronie moherowców, bo syjonizm ma media i jest z góry bardziej niebezpieczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:38, 10 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sikorski napisał:
Jeżeli tak stawiasz sprawę to już lepiej stań po stronie moherowców, bo syjonizm ma media i jest z góry bardziej niebezpieczny.


moim zdaniem to syjoniści mu po prostu ten ateizm wmówili.
Ale chłopak jeszcze młody, z czasem zrozumie co i jak.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reinert




Dołączył: 10 Sty 2008
Posty: 41
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:19, 10 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie! Błagam was, nie oceniajcie mnie w ten sposób! Ja tak samo mogę powiedzieć, że Jezus nie był żadnym bogiem, tylko ŻYDEM!
Ateizm...Dla mnie to wszystko zabawne bajki, ale jeśli już miał bym wybierać, to wole nasze stare słowiańskie religie. Czczenie boga źródła, drzewa, pioruna i nie wiem czego jeszcze, bo to niesie ze sobą jakąś baśniowość i tajemnicę, większą niż martwa nieudolność na krzyżu...

Jednakże rzeczywiście gdybym miał wybierać, to nie miał bym wątpliwości, że wole katolicyzm od syjonizmu. To niby też ogłupia ludzi, ale nie ma na celu wyniszczenia kraju, który tak kocham. Moim zdaniem Mieszko I przyjmując chrześcijaństwo podjął decyzję polityczną, która teraz opłaca nam się tak samo jak wtedy. Teoretycznie sprowadzenie żydów to Krakowa, czy krzyżaków na pomorze to też decyzje polityczne, ale takich rzeczy nie można akceptować tylko dlatego, że już się stały.

Dlaczego akceptuje chrześcijaństwo? Bo jest wręcz znikomym zagrożeniem dla przyszłości Polski, a jednak środowiska takie jak Radio Maryja jednoczą Polaków.

Nie chce popełniać błędów z przeszłości i demonstrować, że jestem innym Polakiem, niż reszta Polaków, walczących inaczej, lecz jednak o to samo.

Przykro mi tylko, że nie ma jednego źródła narodowego, narodzonego z idei poczucia przynależności do narodu i silnego patriotyzmu, tylko potrzeba jakichś religii, bogów, gróźb, obietnic...

Moim zdaniem, wbrew temu co się wszędzie mówi, tak źle jak teraz nigdy nie było, bo choć nasze portfele rosną, to dzieje się tak dzięki pracy fizycznej, wręcz niewolniczej za granicami kraju!

Wole być nędzarzem w państwie, gdzie władca zrobi wszystko dla swych ludzi, niż opływać w luksusie, którym przekupił nas obcy rząd, mający nas tak naprawdę w dupie!

P.S.
Przepraszam za ten długi wywód.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aspri




Dołączył: 10 Sty 2008
Posty: 1
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:32, 10 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma sensu uświadamiac się wzajemnie, jaki stosunek powinno się miec odnośnie religii.
WSZYSCY JESTEŚMY POLAKAMI i łączy nas wspólny cel- dobro NASZEJ POLSKI i przeciwstawienie się finansjerze żydowskiej, która zrobiła sobie kolonię z naszego kraju, a nas uczyniła bydłem do pracy dla nich, na naszej własnej ziemii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inferno




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 10
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:02, 10 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem budowa świątyni czy też jakiegoś centrum nie ma najmniejszego sensu.Każdy wie kim był Jan Paweł II i kardynał Wyszyński ta budlowa była by tylko po to by zbierać kasiorke od naiwnych oraz wzoszenie modłów o beatyfikacje JPII.Przecież te pieniądze mogły by zostać lepiej wydane naprzykład na autostrady, budowe mieszkań, czy też euro 2012.Choć resumując to około 80gr od każdego obywatela. Sprawa wiary nie ma tu racji bytu chodzi tylko o zdrowy rozsądek przecież mamy dużo miejsc kultu w kraju wnoszenie nastepnego tak kosztownego dla budżetu państwa jest nieodpowiednim posunięciem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:11, 10 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inferno napisał:
chodzi tylko o zdrowy rozsądek przecież mamy dużo miejsc kultu w kraju wnoszenie nastepnego tak kosztownego dla budżetu państwa jest nieodpowiednim posunięciem.


Zgadza się. Na leczenie chorych dzieciaków to boją się grosza dać bo mówią że nie ma pieniędzy. Ale 30 mln na kolejny kościół od razu dają bez problemu i to mnie najbardziej wkur**** w tym. Mogli by za to pomóc wielu osobom a tak kasa idzie na kolejny kaprys księży.
Pożytek z tego ich kaprysu żaden.

_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
joordano




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:16, 10 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Zgadza się. Na leczenie chorych dzieciaków to boją się grosza dać bo mówią że nie ma pieniędzy. Ale 30 mln na kolejny kościół od razu dają bez problemu i to mnie najbardziej wkur**** w tym. Mogli by za to pomóc wielu osobom a tak kasa idzie na kolejny kaprys księży.

Co by już nie wałkować tematu w klimatach :
Każdy sprzedawca to złodziej
lekarz- łapówkarz,policjant-cham,a ksiądz wszystko to razem Wink
spytałem wujka w googlach co o tym myśli .
Chrześcijańskie organizacje coś robią w temacie dzieci ;

"Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom" -Caritas Polska, Eleos Kościoła prawosławnego i Diakonia Kościoła ewangelicko-augsburskiego
http://www.dzieci.org.pl/pap/rozmaitosci/20011129170619.html
"Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę" -Polski Czerwony Krzyż, Caritas,
http://pl.wikinews.org/wiki/Jutro_wielka.....m%C4%99%22
Chrześcijańska Służba Charytatywna -http://www.zdunskawola.adra.org.pl/chsch.html

Caritas Polska ,Arcybractwo Miłosierdzia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Bolesnej w Krakowie,Habitat for Humanity,Jeevodaya etc...

wniosek:

O ileż by było lepiej gdyby władze kościoła skupiły się bardziej na budowaniu świątyń w ludziach niż tych z betonu i stali.
Zamiast czynić kościół żywym ,wydaje że skupili się na "opakowaniu"Sad .

Może i masz rację z tym kaprysem Przebudzony - ten kaprys budują już; ile? ...

"...Idea budowy liczy już ponad 200 lat. Po uchwaleniu Konstytucji 3 Maja w 1791, Sejm Czteroletni podjął uchwałę o wzniesieniu ponadwyznaniowej Świątyni Opatrzności łączącej ludzi wszystkich stanów. Miał to być wyraz dziękczynienia "najwyższemu losami narodów rządcy" za uchwalenie Konstytucji."
http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Awi%C4....._Warszawie

Ktoś to konsultował z "najwyższym "?
No właśnie !!
Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:26, 10 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

joordano napisał:

Chrześcijańskie organizacje coś robią w temacie dzieci ;

"Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom" -Caritas Polska, Eleos Kościoła prawosławnego i Diakonia Kościoła ewangelicko-augsburskiego
http://www.dzieci.org.pl/pap/rozmaitosci/20011129170619.html
"Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę" -Polski Czerwony Krzyż, Caritas,
http://pl.wikinews.org/wiki/Jutro_wielka.....m%C4%99%22
Chrześcijańska Służba Charytatywna -http://www.zdunskawola.adra.org.pl/chsch.html

Caritas Polska ,Arcybractwo Miłosierdzia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Bolesnej w Krakowie,Habitat for Humanity,Jeevodaya etc...

.


To wszystko ładnie pięknie tyle że to są wszystko pieniądze z osobnych zbiórek. Nigdy nie naruszają tego co dostaną od państwa i od reszty społeczeństwa. Nigdy sobie nie odejmą żeby innym dać, tylko zbierają dodatkową kasę z czego niewiadomo jaki naprawdę % dają potrzebującym a ile z tego piorą.

Jak widzicie tych opasłych od tłuszczu biskupów w nowiutkich autach gadających o skromności i wstrzemięźliwości, nie śmieszy was to ?

_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
joordano




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:33, 10 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Jak widzicie tych opasłych od tłuszczu biskupów w nowiutkich autach gadających o skromności i wstrzemięźliwości, nie śmieszy was to ?


Bardziej smuci.
Smuci mnie fakt że jest im tak trudno dostrzec belkę w swym oku ,
a drzazgę w oku bliźniego widzą z daleka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:02, 11 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

joordano napisał:


Bardziej smuci.
Smuci mnie fakt że jest im tak trudno dostrzec belkę w swym oku ,
a drzazgę w oku bliźniego widzą z daleka.



Tak. Im większa wiedza tym gorszy humor.

Żeby była jasność. Nie jestem przeciwnikiem religii. Jedynie przeciwnikiem naciągaczy i manipulatorów religię wykorzystujących.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3   » 
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Tusk zmarnował 30 mln zł !
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile