W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Holokaust  
Podobne tematy
Odszkodowania za holocaust22
Mit holokaustyczny i jego zadanie3bez ocen
Negowanie Holokaustu niedopuszczalne3
Pokaz wszystkie podobne tematy (15)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
95 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 156554
Strona:  «   1, 2, 3 ... 77, 78, 79 ... 108, 109, 110   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jaka twoim zdaniem jest liczba ofiar holokaustu?
powyżej 5 milionów
11%
 11%  [ 17 ]
od 3 do 4 milionów
9%
 9%  [ 14 ]
od 1 do 2 milionów
26%
 26%  [ 40 ]
mniej niż 1 milion
52%
 52%  [ 80 ]
Wszystkich Głosów : 151

Autor Wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:32, 08 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AQuatro napisał:
Jerzy Ulicki-Rek napisał:
Na pytanie nr 3 odpowiedzialem ci poprzednio
Jerzy Ulicki-Rek


Czytam, szukam, ale nie zauważyłem abyś dał mu jasną odpowiedź na pytanie nr 3 ?? Smile

A co do punktu 2, to:
Cytat:
Moim zdaniem nie mialo.Nie ma zadnych DOWODOW na poparcie tej tezy

Zastanów się, czy getta żydowskie nie są właśnie chociażby jednym z takich dowodów ? Nie zaprzeczysz chyba, że Niemcy nie organizowali gett żydowskich i nie wywozili wszystkich żydów z miasteczek i wsi ??
A czy przymus noszenia opaski z gwiazdą dawida nie świadczy o celowym działaniu Niemców przeciwko żydom ??


Dalem mu bardzo jasna odpowiedz na idiotyczne pytanie:
"Pytanie nr.3 swiadczy o tym,ze albo masz mnie za idiote czyli mi ublizasz
albo:
Skoro do tej pory ,(po tym wszystkim co tu napisalem-zamiescilem -skopiowalem po abys

mogl wiedziec wiecej )nie dotarlo do ciebie NIC z tego co chcialem ci przekazac na

dziesiatki roznych sposobow ( bo chcialem miec pewnosc , ,ze moje intencje zostana

zrozumiane wlasciwie ) to szanse na poprawe sa zadne. "

Getta byly przed wojna Niemcy nie musili ich organizowac.Zydzi zorganizowali je sami odcinajac sie w ten sposob od reszty obywateli.Niemcy otoczyli je murem.

Masz dosc ciekawa logike.z mojego punktu widzenia istnienie gett jest tylko dowodem na to ,ze takowe istnialy.

Jak ty widzisz w tym dowod na prawdziwosc holo-kitu?
Nie wiem..


"A czy przymus noszenia opaski z gwiazdą dawida nie świadczy o celowym działaniu Niemców przeciwko żydom ?"


Propozycja noszenia opaski z zolta gwiazda wyplynela od ZYDOW Berlinie w okresie bojkotu wyrobow niemieckich przez Zydow i miala byc obelga w stosunku do Niemcow w ich kraju.
Bylo to chamskie wyzwanie rzucone Niemcom.Owszem.Opaska miala odrozniac Zydow od Niemcow tyle tylko ,ze organizatorzy i wymowa tego gestu byly inne niz to o czym mowisz.

Skoro Niemcy wyszli naprzeciw zydowskim oczekiwaniom i nakazali wszystkim Zydom noszenie opaski z gwiazda swiadczy tylko o tym ,ze zyczenia obywateli(nawet zydowskich) zostaly wziete pod uwage:)
Byc moze mialo to zwiazek ze wspolpraca hitlerowcow z syjonistami ,ktora ukladala sie swietnie przez wikszosc wojny.Mieli przeciez ten sam cel;pozbyc sie Zydow z Niemeic.Niemcom bylo wszystko jedno gdzie wyjdzie ich klopot.Syjonisci chcieli miec Zydow z Niemiec w Palestynie.
Oczywiscie z forsa czemu sluzyl Havaara Agreement.

Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:06, 08 Mar '11   Temat postu: Jak się robi historię oficjalnego holokaustu? Odpowiedz z cytatem

O la la:)Jeszcze jeden niedobitek hitleryzmu?Antysemita i podzegacz?
Czas najwyzszy:)
Pisalem o tym poprzednio ale "pekaes" nie chcial mi uwierzyc:)Moze teraz?Smile

Jerzy Ulicki-Rek

>>>>>>>>>>>>.



Jak się robi historię oficjalnego holokaustu?

Niemieccy naziści to skończeni kretyni. Fotografowali dokonywane przez siebie zbrodnie, przesyłali je do domu z pozdrowieniami jako miły upominek, nosili w dokumentach osobistych. Dzięki temu mamy niezwykłą dokumentację ich działań. Widzimy wieszanych, rozstrzeliwanych, katowanych, stosy trupów, pozowanie do zdjęcia przy bestialsko zamordowanych. Zdjęcia obejmują ofiary słowiańskie i żydowskie. Po prostu naziści chcieli utrwalać swoje wyczyny, gdyż nie widzieli w tym nic nagannego. Idioci. Bolszewicy to co innego, nikt chyba nie wyobraża sobie fotografowania eksterminacji w Katyniu, ofiar głodu na Ukrainie, deportacji Czeczenów, łagierników czy likwidacji Ukraińców w Winnicy. Bolszewicy byli profesjonalistami, po których działaniach nie miał prawa zostać nawet ślad. Co innego Niemcy, amatorzy do piątej potęgi bez wyobraźni i z dewianckimi potrzebami. Zdjęcia niemieckie wykorzystywane są gęsto w opracowaniach historycznych. Jedno musi tutaj dziwić, gdy chodzi o fotografowanie ofiar żydowskich. Dlaczegóż to robili otwarcie zdjęcia z eksterminacji Żydów na wschodzie, a nie ma ani jednego, powtarzam, ani jednego zdjęcia dotyczącego gazowania w komorach. Przecież to też zwykły obiekt, a ile można by sfotografować dla potomności! Niech mi nikt nie mówi, że fotografia żydowskch ofiar rozstrzeliwanych nad dołem wypełnionym ciałami jest bardziej poprawna i normalna do uwiecznienia niż kolejka do komory gazowej, albo chociaż fotografia zamykających się drzwi do niej, albo obsługi tej komory. Nic takiego nie ma (na razie). Niestety, dzisiejszy poziom techniki powoduje, że może się już niedługo znaleźć. Nie wierzycie mi, Drodzy Internauci? Nie wierzycie, że można parszywie, oficjalnie fałszować fakty i łgać jak dajmy na to owczarek niemiecki? Że można to robić w poważnych i wysokonakładowych opracowaniach dotyczących holokaustu? Dawno, dawno temu, kiedy jeszcze głęboko wierzyłem w oficjalną wersję zagłady Żydów, nabywałem wiele książek temu poświęconych. Ot, choćby książka dziennikarza BBC Laurence'a Reesa "Naziści: Ostrzeżenie historii", która jest jakby kompilacją materiałów z jego filmu dokumentalnego pod tym samym tytułem, wyświetlonego w 1997. Publiczność w Polsce też miała okazję dzieło poznać. Oryginalne wydanie pracy miało miejsce w 1997. Książkę w Polsce wydał "Prószyński i Ska" w 1998. Przedmową zaszczycił ją profesor historii współczesnej z uniwersytetu w Sheffield, autor biografii Hitlera, zacny i poważany Ian Kershaw. Na stronach 148 i 149 ukazane jest poniższe zdjęcie:


Podpis brzmi: "Kobiety i dzieci tłoczą się, idąc do komór gazowych w Treblince. Jest to jedna z kilku istniejących fotografii, które są świadectwem śmierci minimum 800000 tysięcy osób w tym obozie zagłady. Z samego obozu nic nie pozostało."

Wstrząsające, nieprawdaż, widzieć jedno z ledwie kilku zdjęć. Nawiasem mówiąc, ciekaw jestem pozostałych. Zauważyć można, że jest ono bardzo rozmazane. Jednak to zrozumiałe, w końcu jest stare i wiele musiało przejść. To samo zdjęcie, trochę wyraźniejsze i obejmujące większy kadr znalazłem również w luksusowym albumie wydanym na kredowym papierze pt. "Narodowi socjaliści" z serii Time Life Books "II wojna światowa". Napisaniem tego tomu zajął się Robert Edwin Herzstein, z nazwiska więc wiemy już czego można się spodziewać po tym profesorze historii europejskiej z Uniwersytetu Południowej Karoliny. Jak już mówiłem, tych parę lat temu holopropagandę łykałem niestety jak niemowlak mleko matki. W Polsce wydał książkę Amber w 1999, a oryginalne wydanie miało miejsce w 1981. Na stronie 174 i 175 ukazane jest poniższe zdjęcie:



Podpis głosi: "Nagie kobiety, przyciskające do piersi dzieci, stoją przed komorami gazowymi obozu śmierci w Treblince, gdzie straciło życie około 900 tysięcy Żydów. Ponieważ kobiety i dzieci nie nadawały się do ciężkiej pracy, przeznaczone były do zagazowania w pierwszej kolejności." Brakujący fragment zajmowała część innego zdjęcia.

A zatem Treblinka, komory gazowe i śmierć 800 do 900 tysięcy Żydów. Zdjęcie z różnych książek wydanych w różnych krajach (USA, Anglia) w odstępie kilkunastu lat (1981, 1997), a więc nie jakieś przypadkowe, jednorazowe czy nieznane.

Odbiorca nie ma powodu, by mieć jakiekolwiek wątpliwości.


Do czasu zapoznania się z prawdziwą 400-stronnicową cegłą uczonego z Harwardu Daniela Jonaha Goldhagena pt. "Gorliwi kaci Hitlera. Zwyczajni Niemcy i Holokaust". Jest ona najobszerniejsza i najbardziej znana z wymienionych. Oryginalnie wydana została w 1996 w USA, w Polsce w 1999 przez "Prószyński i Ska", co warte jest uwagi. Jest ona, podobnie jak powyższe typowym produktem shoah-biznes i wyrazem szowinistycznej teorii przy omawianiu holokaustu. Mimo swej skrajnej tendencyjności, co mu normalnie z przyzwyczajenia wybaczam, praca Goldhagena jest miejscami nieźle udokumentowana. Zawiera m.in. wiele zdjęć, o których wspominałem w odniesieniu do Niemców. Zawiera również na stronie 144 zdjęcie, którym się zajmujemy. Znajduje się ono poniżej:

Jest niezwykle wyraźne i obejmuje największy kadr.
Podpis pod nim brzmi: "Żołnierze z Einsatzkommando zmuszają żydowskie kobiety z getta w Mizoczu do rozebrania się przed egzekucją."
Obok niego, na stronie 145 w części górnej znajduje się zdjęcie, jakie zamieszczam tutaj:


Podpisane jest: "Ciała kobiet po egzekucji. Dwóch niemieckich morderców dobija strzałem w tył głowy te kobiety, które nie zginęły od razu."

W taki to sposób, najprawdopodobniej nieświadomie, Goldhagen likwiduje "jeden z nielicznych" niezbitych wizualnych dowodów na zabijanie w komorach gazowych Treblinki.


Tak jak mówiłem, Niemcy normalnie uwieczniali ludobójstwo, tyle że na wschodzie.

Przedstawiciele oficjalnej wersji zagłady troszeczkę sobie dopomogli. W taki sposób tworzy się historię holokaustu, Drodzy Internauci. Jeżeli ludobójstwo w komorach gazowych Treblinki jest niezaprzeczalne, to po co te łajdackie fałszerstwa?!

To są właśnie rzekome niezbite dowody. Gdzie są te inne zdjęcia, których jest aż kilka, czcigodni naukowcy?
Janczarzy holokaustu okazują się gorszymi fagasami od Niemców. Nawet tak fundamentalnego zdjęcia nie potrafią sfałszować, by się nie wydało. "Prószyński i Ska" w odstępie roku wydaje coś, co się wyklucza i może zagrozić zadekretowanej w Polsce wersji historii.
Co do pana Goldhagena, to mam kilka teorii. Albo dał po prostu d..y, albo jest agentem rewizjonizmu, albo uczciwym choć w pewnych wyjątkach Żydem. Oceńcie, Drodzy Internauci, sami. Kocham gnoić kłamstwo!!! Jednak i tak wiem, że wielu kompetentnych to ani nie piśnie na takie aroganckie wciskanie kitu. Tresura robi swoje.

Powyższy materiał został skopiowany ze strony: http://www.historianiebezpieczna.kgb.pl/

Copyright Ò 2004 Hasum

Webmaster nie bierze odpowiedzialności za umieszczone tutaj materiały
http://czarnapolityka.w.interia.pl/holocaust.htm

Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:46, 08 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AQuatro mowil cos a gettcie..Czy istnienie getta nie bylo dowodem na holokaustyczne zamiary hitlerowcow..

Ciekawe zdjecia.. Smile
Z getta.
Data jest istotna..

http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=1&t=9222&start=0


Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sync




Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 20
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:59, 10 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi Jerzy przeczytałem ten wątek 3 lata temu jak tylko założyłeś. Już wówczas byłem w stanie w którym nic mnie nie zaskoczy, to też wizja holokaustycznego mitu nie była dla mnie czymś abstrakcyjnym.
Wystarczy popatrzeć na pierwsze kilka postów w tym temacie i kilka ostatnich żeby wiedzieć jak wspaniałą robotę tu odwaliłeś Smile

Bez wątpienia obalanie tego wymuszonego stanu przewagi psychologiczno-finansowej jest jak najbardziej potrzebne.
Nie mniej jednak uważam, że mamy przewagę, czyli prawdę, która stoi za nami. Ta przewaga pozwala nam na posuwanie się do przodu dużymi krokami. Podczas gdy opozycja za pomocą fałszu i obłudy wprowadza w życie swoje plany małymi kroczkami. My nie musimy tego robić.
Dodatkowo kusi mnie zastosowanie techniki judo. Skoro mit czysto żydowskiego holo wali się, dlaczego by w końcu nie powiedzieć prawdy, że to tak naprawdę był Holokaust Polski tudzież Słowiański. Więcej tutaj: viewtopic.php?t=15637

Tak na marginesie to rozpocząłem małą batalię na portalu historycy.org
Założyłem temat, który znikł bez śladu z samego rana Laughing
To też napisałem do admina o co kaman, narazie cisza. Jak się nie odezwie to znowu wrzucę i tak do skutku będę im te materiały podrzucał aż się młyn zrobi. Może by tak mały zmasowany ataken ? Smile

Treść usuniętego tematu z forum historycy.org poniżej (musicie przyznać, że dość trzymałem język za zębami Razz)

Cytat:

"
Proszę Was o pomoc w jednym temacie, gdyż nie czuję się kompetentny historycznie w jednoznacznej ocenie faktów.

Mianowicie pewnego razu natknąłem się na wątek, w którym Pan Jerzy Ulicki-Rek prezentuje owoc swoich jak twierdzi 25 letnich badań:
viewtopic.php?t=1282 (zostawcie to na koniec)

Do tego jeszcze:
http://alexirin.wordpress.com/tematy-niebezpieczne-dr-dariusz-ratajczak/

Który skończył tak:
http://alexirin.wordpress.com/2010/08/27/smierc-dr-ratajczaka-byla-planowana/

I tak znając wyjątkowo trafny elementarz naszej rzeczywistości:
http://www.megaupload.com/?d=JO60MIDH

A także ekonomiczne kulisy II wojny światowej przedstawione tu:
http://www.youtube.com/watch?v=jw35QwKuH.....47DA38E5B0

I działalność pewnych grup opisanych tutaj:
http://ksiegarnia.antyk.org.pl/x_C_Za.html?P1=23010006&P2=Epiphanius

A ostatnio jeszcze do tego dane czerwonego krzyża:
http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/201.....oszustwem/

Poźniej stawiając podstawowe pytanie, które powinno być zadane gdy popełniana jest zbrodnia, czyli "cui bono?", kto skorzystał?

Widać jak na dłoni, że skorzystała ELITA żydowska. Kilka tysięcy faszystów-syjonistów schowało się za antysemityzmem, który przybrał szczególną formę rasizmu, najbardziej piętnowanego psychologicznie i nie tylko. Utworzono państwo Izrael, o które zabiegano już bardzo długo. Elity żydowskie przechwyciły owoc ekspansji II wojny światowej o czym wspomina dr Rath, czyli I.G.Farben- przemysł farmaceutyczny i chemiczny.
Przy czym farmacja "zaistniała" jako jedyna słuszna i powszechna metoda leczenia, umożliwiając tym samym kontrolę zdrowia społeczeństwa, doprowadzając do sytuacji w której ten sam nas karmi co nas leczy. Ponadto elity żydowskie przejęły większość pieniędzy z kont szwajcarskich zgromadzonych podczas II wojny światowej za sprawą kongresu żydowskiego. Nastąpiło wzmocnienie ruchów syjonistycznych czego wyraz dzisiaj mamy wszędzie- http://wolnemedia.net/wiadomosci-ze-swia.....mpijskich/

Moją intencją nie jest w żadnym razie negowanie holokaustu. Dochodzę do wniosku, że to był bardziej Holokaust Słowiański. Podczas gdy bogaci syjoniści żydowscy otrzymali tytuły honorowych aryjczyków, reszta została niemalże równo wyrżnięta. Izraelskie korporacje w USA zaopatrywały III rzeszę w pojazdy, dodatki paliwowe do odrzutowców, technologie ewidencjonowania ludności(IBM) i wiele innych. Koncentracja ludzi w obozach służyła, ale nie do zagłady. Nikt w sensie kosztów i logistyki nie podjąłby się trudu aby zwozić tyle ludzi w kilka miejsc tylko w celu eksterminacji. Jakoś od wieków wystarczały mogiły za miastem.
Zwożono tych ludzi w 3 celach:
1. Do pracy w przemyśle cięzkim itp. tych średnio zdrowych, ale takich z których można coś wycisnąć.
2. Najzdrowszych przeznaczono na największą rampę doświadczalną w dziejach. Prowadzono badania na niespotykaną dotąd skalę. Badano wszystko od wpływu wszelakich związków na organizm, możliwość chemicznego kontrolowania, wywoływania chorób etc etc. Owocami tych badań są między innymi: zbawienny wpływ fluoru i rtęci na organizm ludzki czy chemioterapia, która powstała na bazie całkowitego wykorzystania pracy Maxa Gersona przeciwko społeczeństwu http://www.terapiagersona.com.pl/
3. Tych nie nadających się do niczego faktycznie zabijano.
Nie mniej jednak faktem jest, że mało kto przeżył z którejkolwiek grupy.

Jeśli, więc najbogatsze i najbardziej wpływowe chazarki odniosły zwycięstwo zyskawszy wszystko co chcieli kolejnym logicznym wnioskiem jest, że może elity były w stanie poświęcić masy żydowskich obywateli w imię wyższych celów. W końcu naród wybrany powinien być gotowy do takiego poświęcenia, zwłaszcza jeśli pozbywa się obywateli, którzy odbiegli od normy judaizmu rabinicznego, niezałapali idei syjonizmu, spolonizowali się czyli zgojowacieli.

Sprytnie podsycając ruchy nacjonalistyczne, które wcale nie były nowe. Już wcześniej wypracowane w Anglii idee zostały odpowiednio skompilowane na wzór nacjonalizmu żydowskiego i zaimpregnowane społeczeństwu niemieckiemu. Hitlerowi zapewne pozwolono działać w pewnym obszarze, wiedząc o możliwości przykręcenia kurka i zakończenia jego misji gdyby posunął się za daleko. Lub muszę to powiedzieć niewykluczone, że Hitler był syjonistą, któremu wyznaczoną oscarową rolę. Do tego jeszcze te jego pochodzenie po MATCE.

Nie wchodząc dalej w szczegóły i podsumowując. Dzisiejszy obraz Holokaustu wali się. Nastąpiło całkowite jego przywłaszczenie, które służy do dziś uzyskiwaniu przewagi psychologiczno-finansowej nad resztą świata.
Czy rzeczywiście obwiniając wąską grupę elit żydowskich jesteśmy antysemitami takimi jak się nas przedstawia tu: http://www.youtube.com/watch?v=nu6t9YmHvT4


Proszę wyprowadźcie mnie z błędu jeśli się mylę.
"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
CiN




Dołączył: 05 Lut 2011
Posty: 90
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:56, 10 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako, że jestem na końcu gimnazjum to właśnie jesteśmy z tematem na 2 WŚ. No i mamy taką starą historyczkę 65 minimum. Jak mnie ściskało w dupie kiedy ona z taką pasją i zaangażowaniem opowiadała, jak jedynym priorytetem Niemców to było udupienie żydów, komory gazowe blablabla. Zaczęła opowiadać, jak to na spotkaniu z babka, która podobno przeżyła holokaust, że oni chowali żydów, że coś tam potem jakieś albumy pokazywała coś pod tytułem "życie ratuje jedno życie" jakoś tak. Wolałem się nie odzywać(przynajmniej nie przed wystawieniem ocen), bo zgaduję w ciemno, że chyba by dostała zawału. Uznała by mnie za dewianta to mało powiedziane szatana czy coś. Przecież ona nawet nie dopuszcza innej myśli, że żydzi to najwięksi poszkodowani tego świata. Do tego te jebane polskie prawo, które zakazuje szerzenia takich poglądów;p
_________________
Brak człowieczeństwa jest dzisiaj człowieczeństwem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:25, 11 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Re:Oratowaniu Żydów jak przez polskich sąsiadów

O to fragment wywiadu z B. Szenicerem ktory ukazal sie dosyc dawno: BP Czy jakikolwiek inny naród przysłużył się bardziej w ratowaniu Żydów niż naród polski? Dlaczego jest najbardziej atakowany? BS - Nigdzie w Europie nie było okupacyjnego prawa kary śmierci dla całych rodzin za ratowanie Żydów. Mimo to kilkadziesiąt tysięcy Polaków zostało za to rozstrzelanych. Za ratowanie Żydów spłonęło mnóstwo wsi. Ponad 6 tysięcy Polaków zostało uhonorowanych przez Yad Vashem za bezinteresowne wyrywanie Żydów z rąk okupanta niemieckiego, który przecież skazał cały naród żydowski na Zagładę. Takiego bohaterstwa w ratowaniu Żydów jak przez polskich sąsiadów, nie podjął żaden inny naród w okupowanej Europie. Pomimo tego polskiego heroizmu, ataki na Polaków stają się codziennością. I co gorsza, jestem przekonany, że nie skończą się nawet w przypadku gdyby Polacy po raz kolejny ugięli się pod szantażem i (już jutro) oddaliby żydowskim hienom żądane 65 mld dolarów lub gdyby wybudowali za własne pieniądze Muzeum Historii Żydów, lub gdyby przejęli w opiekę wszystkie żydowskie cmentarze pozostałe w Polsce – to i tak naród polski będzie atakowany, ponieważ w umysłach żydowskich miejsce na miłość do bliźniego zastąpił demon „złotego cielca". Przywolalam ten fragment z powodu komentarza choc warto przeczytac co ma dopowiedzenia ten zacny polski Żyd http: www.myslpolska.pl a oto komentarz :

Jerzy Ulicki-Rek polskawalczaca.com ...Dopiero niedawno zdalem sobie sprawez tego na czym polega diabelnie sprytnie argument zydowski ,ktory wracal do mnie wielokrotnie w postaci pytan stawianych mi przez obroncow holo-mitu;"Jak pan wytlumaczy to ,ze za ukrywanie Zydow grozila Polakom kara smierci"?

Gdybsmy potraktowali kare smierci za ukrywanie Zydow jako cos wyjatkowego wtedy rzeczywiscie mogloby to byc zastanawiajace.

Popatrzmy na to jednak z troche szerszej perspektywy: Jest wojna.Hitlerowski terror.Chca zlamac duch oporu w narodzie okupant stosuje drakonskie kary za najmniejsze nawet przekroczenie okupacyjnych praw: Za nielegalny uboj-kara smierci Za posiadanie radia-kara smierci Za posiadanie broni-kara smierci Za.....za ,,,,za,,, za ,,, -kara smierci Za ukrywanie Zydow -kara smierci.

Z tego punktu widzenia cala sprawa nabiera zupelnie innego znaczenia. Okazuje sie bowiem ,ze kara smierci nie grozila POLAKOM TYLKO I WYLACZNIE za ukrywanie Zydow. Gdyby tak bylo to rzeczywiscie mogloby to oznaczac jakas wyjatkowa zacieklosc okupanta w tropieniu tych ostatnich.

Ale skoro kara smierci za ukrywanie Zydow byla TYLKO I WYLACZNIE jednym z wykroczen przeciwko prawom narzuconych narodowi to automatycznie odbiera to Zydom nimb jakiejs specjalnej wartosci. Biorac pod uwage fakt ,ze POLSKA byla jedynym krajem ,gdzie stosowano takie drakonskie metody pacyfikacji spolecznstwa nie moge nie uznac ,ze w tym wypadku TO POLACY A NIE ZYDZI BYLI GLOWNYM CELEM EKSTERMINACJI.

Skoro TO POLAK trafial pod sciane za tyle roznych wykroczen-kto jest tu ofiara?

Ocena wydarzen wyrwana z kontekstu prowadzi do blednych wnioskow. A jesli taka ocena CELOWO pomija tlo tych wydarzen to juz nie ocena ale manipulacja.

I taka jest moja odpowiedz na zadawane mi pytanie odnosnie kary smierci DLA POLAKOW za ukrywanie Zydow.

Za ukrywanie partyzantow tez grozila kara smierci a pomimo tego nie slychac aby byli partyzanci chcieli zalozyc wlasne panstwo .


Faktem historycznym pozostaje jednak ,ze tysiace tych partyzantow zostalo zamordowanych po wojnie przez UB w ktorym "pierwsze skrzypce" grali ci jeszcze nie tak dawno ukrywani z narazeniem polskiego zycia. I to by bylo na tyle...
"

http://www.propolonia.pl/blog-read2.php?bid=95&pid=2049
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:57, 11 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
Getta byly przed wojna Niemcy nie musili ich organizowac.Zydzi zorganizowali je sami odcinajac sie w ten sposob od reszty obywateli.Niemcy otoczyli je murem.


To zależy co nazywasz gettem. Może były i dzielnice gęściej zasiedlone przez żydów. Czyli jednak przyznajesz, że Niemcy otoczyli murem obszary gdzie mieszkali żydzi. A ja dodam, że często w tym małym obszarze skupiali żydów z całego miasta, a następnie te getta likwidowali, czyli żydów wywozili - czy nie jest to celowe działanie przeciwko żydom ?
Dlaczego nie otaczali murem miejsc zamieszkiwanych przez Polaków ?
Getta to wybrane miejsca na której skupiali wszystkich żydów z całej okolicy. Zauważ, że nie pozwalali mieszkać żydom poza gettem.

Cytat:
z mojego punktu widzenia istnienie gett jest tylko dowodem na to ,ze takowe istnialy.

Masz ciekawe podejście do sprawy.
Czyli żydzi sami sobie zorganizowali getta. Sami skupili tam żydów z całej okolicy. Dla bezpieczeństwa pozwolili otoczyć getto murem. A w ramach rozrywki zorganizowali sobie powstanie w getcie Warszawskim ??
Czyli to powstanie w getcie warszawskim jak rozumieć jako przejaw niezadowolenia z warunków życia, który sami sobie zapewnili ?

A likwidacje gett ? Przecież wszystkie getta we wszystkich miastach Polski zostały zlikwidowane przez Niemców a żydzi wywiezieni. Czy nie uważasz tego jako temat wyraźnego działania przeciwko żydom ?

Cytat:
Propozycja noszenia opaski z zolta gwiazda wyplynela od ZYDOW Berlinie w okresie bojkotu wyrobow niemieckich przez Zydow i miala byc obelga w stosunku do Niemcow w ich kraju. Bylo to chamskie wyzwanie rzucone Niemcom.

Masz jakieś źródło tej informacji Bo nie słyszałem o tym. ?
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:15, 11 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Czyli żydzi sami sobie zorganizowali getta. Sami skupili tam żydów z całej okolicyZamykali sie w swoim srodowsku.Nie slyszales o tym?Nikt ich do tego nie zmuszal a pomimo tego robili to od stuleci.
Hitlerowcy nakazali Wszystkim zydowm na przeniesienie sie do getta.ISTNIEJACEGO :)PRZED WOJNA:)

"A likwidacje gett ? Przecież wszystkie getta we wszystkich miastach Polski zostały zlikwidowane przez Niemców a żydzi wywiezieni. Czy nie uważasz tego jako temat wyraźnego działania przeciwko żydom ? "
Oczywiscie ,ze tak.Ale to jeszcze nie dowod na zydowski holokaust:) .Bylo to zgodne z zydowsko-hitlerowskim porozumieniem .Syjonisci chcieli miec mlodych i zdrowych w Palestynie a Niemcy chcieli miec Niemcy bez zydow.Obie strony chcialy wyciagnac z tego jak najwiecej korzysci czysto finansowych.
(Wiezniow w obozach administracja obozowa "wypozyczala" innym firmom za okreslona stawke dzienna.Oporcz tego praca niewolnicza wiezniow byla bezcenna jesli chcodzi o wspomaganie wysilku wojennego III rzeszy.)
Hitlerowcow prowadzacych wojne na dwoch fromtach nie stac bylo na taki luksus jak masowe likwidowanie bezcennej w takiej sytuacji sily roboczej.

"Masz jakieś źródło tej informacji Bo nie słyszałem o tym. ?"

Mam kilka.Musze poszperac.Projekt wyplynal od wladz syjonistycznych zwiazkow i mial byc w swoim zalozeniu obelzywym wyzwaniem rzuconym Niemcom.Zgadza sie to dokladnie z zydowska mentalnoscia wiec mnie nie dziwi.

Zanim znajde poszukaj w google.Znajdziesz to szukajac informacji o Berlinie w latch 20-30 etc.
Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:36, 11 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A photo album of jews life during world war 2

http://issuu.com/frederikkewh/docs/e-magasin


Nawet czytajac holo propagande mozna sie czasami czegos dowiedziec.NMie mowie o komorach gazowych udajacych prysznice.To skompromitowalo sie juz dawno ale holo-klamcy ciagle probuja sprzedac nam kit .
Mowie o 700 tysiacach Zydow ,ktorzy z obozow dla uchodzcow w Niemczech wyjachali do izarela pomiedzy 1948-1951 .Inni(szkoada ,ze liczby nie podane) wyjechali do innych krajow.Ciekawe jak tym setkom tysiecy udalo sie przezyc ten.."holokaust"?



Even reading the holo propaganda it is possible to find some interesting info.I'm not talking about the gas chambers pretending to be a showers .This has been discredited long time ago but as I see here holo- liars are still peddling it.
I am talking about the 700 000 Jews from D.P.camps who emigrated to Israel between 1948 -1951.Other (pity no numbers) migrated to other countries.
How did they managed to survive this.."holocaust"?

http://issuu.com/frederikkewh/docs/e-magasin

Jerzy Ulicki-Rek
.........
Szukajac odpowiedzi na pytanie zdane przez Aquatro zboczylem troche na manowce sprowokowany ta informacja o 700 tysiacach Zydow ,ktorzy wyjechali do Izraela po wojnie.
PRZY OKAZJI TROCHE INNYCH CIEKAWYCH INFORMACJI.

By 1924, two million Jews had arrived from Eastern Europe.
(DO 1924 ROKU 2 MILIONY zYDOW PRZYBYLO DO USA Z EUROPY WSCHODNIEJ)

Growing anti-immigration feelings in the United States at this time, resulted in the National Origins Quota of 1924, which severely restricted immigration from Eastern Europe after that time. The Jewish community took the lead in opposing immigration restrictions, which remained in effect until 1965.(...)

World War II and the Holocaust



(...)The United States’ tight immigration policies were not lifted during the Holocaust, news of which began to reach the United States in 1941 and 1942 and it has been estimated that 190 000 - 200 000 Jews could have been saved during the Second World War had it not been for bureaucratic obstacles to immigration deliberately created by Breckinridge Long and others.[27](...)

[Jesli tych 190-200 tysiecy Zydow nie uratowano ..skad w taki razie wzielo sie te 700 tysiecy pozniej?O tych "do innych krajow juz nawet nie mowie:)-Jerzy]


(..)During the Holocaust, fewer than 30,000 Jews a year reached the United States, and some were turned away due to immigration policies. The US did not change its immigration policies until 1948.(...)
[W CZASIE HOLOKAUSTU MNIEJ NIZ 30 TYSIECY ZYDOW ROCZNIE DOCIERALO DO USA.NIEKTORZY BYLI ODESLANI Z POWROTEM Z POWODOW BIUROKARYCZNYCH"
SKAD SIE BRALO TE 30 TYSIECY ROCZNIE?PRZECIEZ KOMORY GAZOWE PRACOWALY 28 GODZIN NA DOBE SmileSmileSmile-JERZY ]



http://en.wikipedia.org/wiki/History_of_the_Jews_in_the_United_States
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:00, 11 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



German Jews, seeking to emigrate, wait in the office of the Hilfsverein der Deutschen Juden (Relief Organization of German Jews). On the wall is a map of South America and a sign about emigration to Palestine. Berlin, Germany, 1935.

[Niemieccy Zydzi ,kandydaci na emigracje,czekaja w biurze Zydowskiej Organizacji Pomocy .Na scianie mapa Ameryki Poludniowej i informacja o emigracji do Palestyny-Jerzy]



German Jews crowd the Palestine Emigration Office in an attempt to leave Germany. Berlin, Germany, 1935.
— Bildarchiv Preussischer Kulturbesitz
[Tlum niemieckich Zydow w Palestynskim Biurze Emigracyjnym,ktorzy probuja opuscic Niemcy.Berlin.Niemcy 1935 -Jerzy]

Czyli w dwa lata po dojsciu Hitlera do wladzy...A oni nie w obozach?Smile

BERLIN — PHOTOGRAPH



Training for emigration to Palestine: a math class at the Caputh Agricultural School. Berlin, Germany, between 1930 and 1939.
— YIVO Institute for Jewish Research, New York

[Szkolenie przed wyjazdem do Palestyny:lekacja matematyki w Szklle Rolniczej Caputh :)Berlin.Niemcy]
Kaput? Smile



German Jews try to emigrate to Palestine; long lines in front of the Palestine and Orient Travel Agency. Berlin, Germany, January 22, 1939.
— DIZ Muenchen GMBH, Sueddeutscher Verlag Bilderdienst

[Niemieccy Zydzi probujacy wyemigrowac do Palestyny.Kolejki przez biurami Palestynskiej i Orientalnej Agencji Turystycznej.Berlin.Germany.Styczen 22 1939-Jerzy]



http://www.ushmm.org/wlc/en/media_ph.php?ModuleId=10005450&MediaId=2016
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:25, 11 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tp jeszcze nie to czego szukalem bo mam klopoty z moim komputerem i dostep do moich "skarbow' troche szwankuje ale:

"When did the Nazis come up with the idea of re-using the Jewish badge?

The first reference to a Jewish badge during the Nazi era was made by the German Zionist leader, Robert Weltsch. During the Nazi declared boycott upon Jewish stores on April 1, 1933, yellow Stars of David were painted on windows. In reaction to this, Weltsch wrote an article entitled "Tragt ihn mit Stolz, den gelben Fleck" ("Wear the Yellow Badge with Pride") which was published on April 4, 1933. At this time, Jewish badges had yet even to be discussed among the top Nazis."


Kiedy faszysci wpadli na pomysl uzywania zoltej zydowskiej odznaki ?



(Faszysci nie byli pierwsi:
http://history1900s.about.com/od/holocaust/a/yellowstar.htm)

Pierwsza uwaga na ten temat pochodzila od lidera niemieckich syjonistow Roberta Weltcha.
Wtedy gdy faszysci oglosili bojkot zydowskich sklepow(w odpowiedzi na bojkot towarow niemieckich w USA i innych krajach-przyp.moj-Jerzy) 1 kwietnia 1933,zolte gwaizdy byly malowane na szybach zydowskich sklepow.
W odpowiedzi na te akcje (jedniodniowa-Jerzy) Weltch napisal artykul zatytulowany :" Nos z duma te zolta odznake".Artukul ukazal sie w druku 4 kwietnia 1933.

W tym czasie naszywki dla Zydow nie byly nawet dyskutowane pomiedzy najwyzszymi wladzami nazistowskimi"

http://history1900s.about.com/od/holocaust/a/yellowstar.htm


Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:51, 19 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zanim kupisz "gadzinowa" gazete...
by Jerzy Ulicki-Rek » 19 Mar 2011 12:51 pm

Nastepnym razem ,zanim kupisz jakas "gadzinowke" w okupowanej Polsce,taka jak..."Nowy Kurier Warszawski " albo "Gazeta Wyborcza".pamietaj ,prosze:
Nawet jesli kupujesz tego szmatlawca po to tylko aby "Zobaczyc co ten skurywsyn znowu napisal o Polakach" to wlascicielowi tej szmaty jest to objetne co myslisz o nim,o jego gazecie..
On zyje ze sprzedawania tobie tego zadrukowanego papieru.
Byles kupil ...

Jerzy Ulicki-Rek
Wolna Polska zaczyna sie tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:09, 20 Mar '11   Temat postu: Syjonizm.Napisy po polsku.Obejrzyj.Podaj dalej Odpowiedz z cytatem



Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:15, 21 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedno z najlepszych opracowan na temat holo-bzdetu.

Cenzurowane wiele razy Smile

Censored 9 times The Most Taboo topics in politics #1 Holocaust, #2 Zionist and 9/11 #3...
http://www.youtube.com/watch?v=ebjHu8h5GmM

Gdyby zniknelo szukajcie tutaj:

Pelna wersja:

http://www.rys2sense.com/anti-neocons/vi.....60#p155160

Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:57, 21 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeden z tych syjonistów jest łudząco podobny do pewnego pana, którego imię nosiła kiedyś w Polsce duża huta - też zresztą pochodzącego z tej nacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:58, 22 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam wrażenie ,że ten link może Ci się Jerzy spodobać Laughing
Na Ukrainie działa Żyd- niejaki Edward Hudos . Antykwariusz , gość z tego co czytam majętny i z siłą przebicia . Zajadły wróg Żydowskiego środowiska Hasydów . Stworzył swoją społeczność i wali z grubej rury , wydaje książki - jedna z nich ma tytuł " Moja barba " Laughing ( po niemiecku brzmiało by to " Mein Kampf" ) . książki rozdawał na ulicach za darmo . Prasa Ukraińska dusiła się ze śmi9echu gdy społeczności Żydowskie walczyły ze sobą - Hudosa wywalono z oficjalnej synagogi ( zajmował tam ze swym stowarzyszeniem jedno z pięter) - od tego czasu miejscowi Hasydzi nie mają większego wroga . fragment tekstu , który zaklinuję na koniec ( właśnie chciałem wkleić ale teksty z tłumacza google powracają do wersji oryginalnej więc odsyłam do linku ) . Pisze tam Hudos całkiem serio,że w 1945 Borman zwiął do Nowego Jorku ze złotem 3 Rzeszy i ,że został na miejscu przyjęty przez środowisko rabinów "Lubawiczów" - zafundował sobie operację plastyczną itp. Dalej pisze Hudos to samo co Ty negując komory gazowe i śmierć jakoby 6 mln-ów.
dobra - to jest strona główna http://hp2171.narod.ru/LIB/HODOS/hodos.htm
w prawym jej dolnym rogu jest link " wragi o Hudosie " ( wrogowie o...) to jest ten link http://hp2171.narod.ru/LIB/HODOS/h1.htm a puszczony w tłumacz google daje taką kulawą nieco ale chyba dość jasną treść http://translate.google.pl/translate?js=.....S%2Fh1.htm Wspomniane fragmenty o komorach i rzekomym holokauście tak około 25% - 30% czytanego tekstu.
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:46, 23 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Easy.
Podoba mi sie wszystko co pozwala zblizyc sie do prawdy historycznej.
Moj wielki ideal pisarz Jozef Mackiewicz powiedzial :"Tylko prawda jest ciekawa".
Fajnie ,ze jest taki Zyd.
Moj problem w takiej sytuacji polega na tym, ze -znajac i wiedzac to co robili w historii i robia dzisiaj-nie potrafie nawet takim "naszym" Zydom zaufac na 100%.
Inny Zyd,John Kaminski ,pisarz ktory podrzuca mi swoje artykuly napisal kiedys doskonaly tekst:"Za pozno na zaufanie" .
Przypuszczam ,ze ma racje.

Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:08, 23 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Holo-moloch chwieje sie coraz bardzie.Coraz wiecej gloso domaga sie przeprowadzenia pelnego ,niezaleznego dochodzenia w sprawie tego najwiekszego oszustwa w naszej ,ludzkiej historii.
Glosow ,ktorych zadne pro-zydowskie prawa o "walce z glosami nienawisci" nie sa w stanie zakneblowac.

Mam nadzieje ,ze moje nazwisko ,jako Polaka ,zostanie dodane oficjalnie do listy nazwisk tych ,ktorzy ryzykujac swoja wolnosc i swoje zycie nie ugieli sie pod zydowska presja.

Jerzy Ulicki-Rek

'''''''''''''''
Holocaust, Hate Speech & Were the Germans so Stupid?



Suppressing free and open discussion on any subject is as bad as telling lies, and knowingly suppressing the truth is the biggest lie of all, because it is based, not on a mistake or a genuine error, but on a deliberate intention to deceive.

Having been tortured, Rudolf Höss, who was the commander of Auschwitz from 1940 to 1943, almost certainly lied to save the lives of his wife and children. Even if torture and duress cannot not be proven, the overwhelming reason for recognizing the utter falsity of the Höss confession is that the gassing method he described was not scientifically plausible.

Yet Höss's conviction has stood, by inference, as a testament to the cruelty of Germans in general, since he was tried at Nuremberg, in 1947, and subsequently hanged on April 16th, 1947, in Poland.

With great respect for those who have tried—though harassed, punished, fined, imprisoned and otherwise abused—to tell it like it really was: Arthur R. Butz, Robert Faurisson, Paul Grubach, Gerd Honsik, David Irving, Kevin Käther, Nicholas Kollerstrom, Fred Leuchter, Horst Mahler, Ingrid Rimland, Germar Rudolf, Bradley Smith, Sylvia Stolz, Fredrick Töbin, Ernst Zündel and many others.


General References:
http://www.whale.to/b/rudolf_hoess.html
http://fathersmanifesto.net/hoess.htm
http://www.answers.com/topic/bernard-baruch#ixzz1EIP9oT5c
http://www.white-history.com/hwr61.htm
http://en.wikipedia.org/wiki/World_Zionist_Organization
http://en.wikipedia.org/wiki/Auschwitz_concentration_camp
http://remember.org/Facts.aft.tri.nur.html
http://www.rense.com/general68/hoss.htm
http://www.zundelsite.org/debate/006_jam.html
http://www.holocausthandbooks.com/
http://www.ihr.org/main/leaflets.shtml

Rudolf Höss
http://www.codoh.com/trials/triHöss.html

Charles F. Wennerstrum
http://www.iowacourtsonline.org/wfdata/frame1773-1463/pressrel68.asp

Robert Faurisson: Höss torture.
http://www.rense.com/general68/hoss.htm

Transfer Agreement Book
http://www.stockmaven.com/transfer_B5.htm

Japanese internment
http://archive.vancouver.wsu.edu/crbeha/ja/ja.htm

Palestine Mandate
http://www.mideastweb.org/mandate.htm

Agreement to bring America into WWI
http://separateduntoholiness.wordpress.com/2011/01/03/the-rothschild-1901-191...

At Basle I founded the Jewish state
http://www.npr.org/news/specials/mideast/history/history1.html

Claim: Auschwitz II-Birkenau, more than 20,000 people could be gassed and cremated each day.
http://en.wikipedia.org/wiki/Auschwitz_concentration_camp

Cremation specialists disagree
http://www.ihr.org/leaflets/auschwitz.shtml

Stephen F Pinter: No gas chambers in German camps
http://www.real-debt-elimination.com/real_freedom/Propaganda/nature_and_condi...

"Not one case of death by poison gas was found."
http://www.proliberty.com/observer/20070406.htm
http://www.ihr.org/leaflets/libcamps.shtml

Interesting video: Israeli Minister "We always use the anti-Semitism trick or bring up the Holocaust" 14 August, 2002 Shulamit Aloni
http://www.youtube.com/watch?v=uW3a1bw5XlE
Category:
Education
Tags:
holocaust denial revisionism hate speech anti semitic defamation league liars criminal perjury prison camps death zyklon gassing human beings no gas chambers
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:12, 23 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faszyzm znwu podnosi swoj plugawy leb!
Nie pomogly lata informacji.
Na nic miliony dolarow wydane na edukacje i tysiace kilometrow filmow pokazujacych dzieciom w przedszkolach i szkolach jak wyglada drut kolczasty ...Smile

Dirk Zimmermann-German 'Thought Criminal' Part 1
A happily married 36-year-old German by the name of Dirk Zimmermann has sent German copies of Germar Rudolf's 'Lectures on the Holocaust' to various people in German public life. By this act, Dirk Zimmermann has made himself liable to prosecution under German 'Hate Speech' legislation. Rudolf is in prison and his book has been banned, as it questions and doubts the so-called 'Holocaust,' (a crime in modern Europe) which supposedly occurred during World War Two.

This is a conscious act of 'denying the Holocaust.' Dirk Zimmermann is doing this to exercise his free conscience and inalienable right to freedom of thought, but ultimately for the protection of a free German society.


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=crpvHukp ... re=related[/youtube]


http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=36&t=10894&p=27294#p27294

Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:25, 23 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
Easy.
Podoba mi sie wszystko co pozwala zblizyc sie do prawdy historycznej.
Moj wielki ideal pisarz Jozef Mackiewicz powiedzial :"Tylko prawda jest ciekawa".
Fajnie ,ze jest taki Zyd.
Moj problem w takiej sytuacji polega na tym, ze -znajac i wiedzac to co robili w historii i robia dzisiaj-nie potrafie nawet takim "naszym" Zydom zaufac na 100%.
Inny Zyd,John Kaminski ,pisarz ktory podrzuca mi swoje artykuly napisal kiedys doskonaly tekst:"Za pozno na zaufanie" .
Przypuszczam ,ze ma racje.

Jerzy Ulicki-Rek
odczuwam dokładnie to samo . Sam mam zbyt wiele ran z naiwności . Nie przeszkadza mi to jednak NA ODLEGŁOŚĆ !! uśmiechnąć się z szacunkiem wobec takich działań ( ewentualnie pomóc jakimś informacyjnym działaniem samym Żydom - u nich trwa według mnie walka wewnętrzna , "ziarno od plew się oddziela" jak mówił ich Zbawiciel) . To są ich sprawy - ja zajmuję się NASZYMI -tymi najpilniejszymi . Braterstwa żadnego nie mam zamiaru - w najbliższym kręgu tylko kilku przyjaciół sprawdzonych wielokrotnie "w ogniu walki" , ale jeśli " wciśnięcie jednego guzika " [ wpis na forum czy przetłumaczenie uświadamiającego filmu] może pomóc w tym by "otrzeźwiała " część wrogów -to przecież też nasz zysk i oddech w boju.
Byłem z rodziną na filmie " czarny czwartek " - tak się składa ,że dorastałem w Słupsku gdzie szkolono oddziały ZOMO . Wiele rzeczy się w takim miasteczku słyszało .
Jedna ze spraw: prości ZOMO-wcy - "pałkarze "mieli w kawie zbożowej podawany jakiś narkotyk powodujący agresję . Znajomy anestezjolog potwierdzał,że ranny ZOMOwiec nie dawał się przez około dobę w ogóle znieczulić - nieustanne napięcie wszystkich mięśni . Kadra oficerska wiedziała doskonale ,że kawy ma nie pić . Podobno w tamtym roku 1970 po zdarzeniach ze szkółki wycofało się około70%- 80% "adeptów " . Jeśli dobrze pamiętam z 4 roczników po urlopie wróciło na zajęcia tyle ,że ledwie jeden rocznik skompletowali . To też byli jacyś chłopscy synowie -widać szczątki sumienia się tliły. Sądzę,że dobrze i o tym wiedzieć - choć jakiekolwiek "opuszczanie tarczy" z tego powodu jest niedopuszczalne . Czujność zawsze wskazana. Pozdrawiam !
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:10, 23 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jedna ze spraw: prości ZOMO-wcy - "pałkarze "mieli w kawie zbożowej podawany jakiś narkotyk powodujący agresję

Jasne ! w każdej populacji zawsze znajdą się osoby dosstecznie zdeterminowane ( agresywne również ) aby podjąć się policyjnego rzemiosła .Wszelako zasada ta nie dotyczy Polaków ,aby zlecić Polkowi taki obstalunek jak spacyfikowanie demonstracji ,trzeba go przedtem odurzyć narkotykiem - to oczywiste .Bez tego każdy Polak to emanacja św Franciszka .
Cytat:
dorastałem w Słupsku

od razu można było się domyśleć że w sumie chodzi o domki w słupsku Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:50, 23 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pszek napisał:
.................
od razu można było się domyśleć że w sumie chodzi o domki w słupsku Laughing
nie domyśliłeś się od razu , ale ponoć lepiej późno niż wcale . Tak, masz rację -tak jak mówi twój wpis : gra półsłówek tak pod nickiem Ahtubirrah i tak samo " gra półsłówek " pod nickiem pszek. Laughing . Laughing
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:02, 24 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro mowimy o Grossie..

Moze nie od rzeczy bedzie przy okazji protestu wywolanego antypolskim paszkiwlami niejakiego"grossa' przypomniec raz Jeszcze o jego plemmienych braciach ,ktorzy takie same obelgi produkuja lokalnie.
Nie trzeba daleko szukac.Pisalem o tym poprzednio i pozwolcie,prosze ,ze przypomne:

Dlaczego nasza uwaga miala by skupic sie jedynie na imporcie?
"Cudze chwalicie,swego nie znacie .Sami nie wiecie co posiadacie"

Do niedawna rzeczywiscie nie wiedzielismy bo oglupiajaca zydowska propaganda byla wszechpotezna.

Po woli jednak coraz wiecej ludzi zaczyna wyzwalac sie spod holo-hipnozy i odkrywa to ,ze moga myslec samodzielnie.

Takich jak "RAKOWSKI" robiacych swoja parszywa robote wsrod nas,sa setki .
Trzeba pomoc im wyjsc na swiatlo.Niech sie nie wstydza,nie chowaja.
Po co ta falszywa skromnosc?
Wiecej:

http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=2&t=10913
Jerzy Ulicki-Rek
.......




Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:47, 24 Mar '11   Temat postu: Testament znaleziony w komorze GAZOWEJ Odpowiedz z cytatem

"Testament znaleziony w komorze GAZOWEJ"

"Wiem ,ze dzisiaj odejde
aby ujrzec wkrotce
Miliony tych ,ktorzy wczesniej
kroczyli ta droga...

Jestem jedna z ostatnich
i wkrotce na swiecie
Z istot mi najblizszych
nie bedzie nikogo...

W rocznice mej smierci
usiadzcie pospolu
Swiece zapalcie w oknie-
niech plonie do rana

Bede wtedy znowu
zyla w waszych myslach
Kochajaca Was zawsze-
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Wesz-
....Zagazowana... "

Jerzy Ulicki-Rek
Wolna Polska zaczyna sie tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:57, 02 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doskonaly material o holo-kicie jest z powrotem na JewTube Very Happy

Holocaust, Hate Speech & Were the Germans so Stupid? (Anthony Lawson)



Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 77, 78, 79 ... 108, 109, 110   » 
Strona 78 z 110

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Holokaust
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile