W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Holokaust  
Podobne tematy
Odszkodowania za holocaust22
Mit holokaustyczny i jego zadanie3bez ocen
Negowanie Holokaustu niedopuszczalne3
Pokaz wszystkie podobne tematy (15)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
95 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 156654
Strona:  «   1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 108, 109, 110   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jaka twoim zdaniem jest liczba ofiar holokaustu?
powyżej 5 milionów
11%
 11%  [ 17 ]
od 3 do 4 milionów
9%
 9%  [ 14 ]
od 1 do 2 milionów
26%
 26%  [ 40 ]
mniej niż 1 milion
52%
 52%  [ 80 ]
Wszystkich Głosów : 151

Autor Wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:18, 09 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jabba napisał:
Filmy nr 3 i 6 nie są dostępne w Polsce
Kod:

This video is not available in your country.


Jabba
Dziekuje bardzo.
Czy ktos ma jeszcze jakies pytania?Ale radze sie zastanowic i wybierac tylko te "dozwolone w twoim kraju".
moze 'przebuudzony' cos nam doradzi?Smile
To wlasnie w czesci nr.3 sa najbardziej "wybuchowe' stwierdzenia Pipera.
Pozwolcie ze zacytuje raz jeszcze:
"Ja drugoj takoj strany nie znaju/gdzie tak wolno dyszyt czelowiek"
"Nie znam drugiego takiego kraju/gdzie czowiek moze oddychac taka wolnoscia"

Jerzy

ps.naturalnie ,ze bylbym jeszcze bardziej dumny gdybym mogl napisac:"JEstem dumny z tego ,ze to wlasnie grupa POLSKICH badaczy etc" ale wyglada na to ,ze na taki cud musze jeszcze troche poczekac.

J.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:02, 09 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radzę poczytać fachową literaturę a nie podniecać się filmikami z Internetu.
Jak wolicie wierzyć oszołomowi to wasz problem.


Szkoda że tylu tu naiwnych.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:10, 09 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przebudzony napisał:
Radzę poczytać fachową literaturę a nie podniecać się filmikami z Internetu.
Jak wolicie wierzyć oszołomowi to wasz problem.


Szkoda że tylu tu naiwnych.


Przebudzony
Ale za napisanie fachowej literatury przedstawiającej inną niż poprawna politycznie wersja idzie się do pierdla.


Ps
Też żałuje że tylu na tym forum naiwnych. Którzy bez popitki łykają te holobzdety
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:00, 09 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jabba napisał:

Ale za napisanie fachowej literatury przedstawiającej inną niż poprawna politycznie wersja idzie się do pierdla.


Ps
Też żałuje że tylu na tym forum naiwnych. Którzy bez popitki łykają te holobzdety



Jak byś poczytał te rzekomo poprawną politycznie literaturę to byś zrozumiał czemu zamyka się za propagowanie bzdur.

Sorry kolego ale samo logo pewnej organizacji, które masz w awatarze świadczy o tym że nie ma co liczyć na twój obiektywizm w kwestii tego tematu.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EL BISKUP




Dołączył: 26 Gru 2007
Posty: 173
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:02, 09 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mozna podzielic ten wątek na kilka części bo jak ktos nowy chciałby to przeczytać (bardzo ciekawy temat) to przebrnięcie przez ponad 500 postów to koszmar dla oczu.

Ps. Przebudzony skoro nie uznajesz filmów z netu to czemu tylko w tym wątku?

A co do łykania "holobzdet" to nawet za powątpiewanie w ilość zamordowanych idziesz za kratki....NOWA INKWIZYCJA tropi heretyków paragrafami wbrew konstytucji i wolnosci słowa bo nie mówie tu o faszystach a o historykach dla których zadanie pytania jest teraz zbrodnią i wykluczeniem ze środowiska uniwersyteckiego. Czemu nikt nie zgłosi tego do trybunału konstytucyjnego??? Boja sie oskarżenia o faszyzm i antysemityzm co jest najwiekszą zbrodnią w społeczeństwie robiacą z ciebie pariasa. Co do mojego zdania w całej sprawie holokaustu i liczby ofiar to w każdym z przypadków przedstawianych w tym temacia to ogromna liczba i zasługuje na szacunek. Ale nie można tej tragedii przekuć na ograniczenie wolnosci słowa i zabic mozliwość dociekania i rewizji historii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:13, 09 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EL BISKUP napisał:
Mozna podzielic ten wątek na kilka części bo jak ktos nowy chciałby to przeczytać (bardzo ciekawy temat) to przebrnięcie przez ponad 500 postów to koszmar dla oczu.

Łatwo się mówi, ale jak mam to podzielić? Po równo - 100 postów/wątek? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:17, 09 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Post subject:

--------------------------------------------------------------------------------

Obejrzyjcie rowniez ten swietny material.Z okresy kiedy Ernst Zundel byl jeszcze na wolnosci a nie wiezniem sumienia deportowanym z kanady do Niemiec gdzie odsiaduje kare za "holo-swietokradztwo" pochodzi ten film.
Gosciem Ernsta jest nikt inny tylko David Cole,ten ktory jest autorem wywiadu m.in. Z F.Piperem .Tego samego wywiadu ,ktorego czesc 3 i 6 sa zakazane przez zydowska cenzure w okupowanej przez syjonistow i ich usluznyc idiotow- Polsce.



Czesc pierwsza :Ernst Zudel and David Cole w Oswiecimiu

http://pl.youtube.com/watch?v=d1qLNYbQz1s&feature=related

Czesc druga w ktorej Ernst i David stoja obk basenu plywackiego dla .na pytanie Ernsta jakiego re zebrac na temat tego obiektu david odpowiada :"czasami mowiono mi ,ze byl to baen dla uprzywilejowanych wiezniow,czasami ,ze dla SS-manow.Tyle tylko-podkresla David ,ze basen znajduje sie w "wiezniarskiej' czesci obozu.

http://pl.youtube.com/watch?v=DCrhoXBQCeY&feature=related


(W tym momencie chciabym przypomniec znajomym dziki wrzask jaki podniosl sie w forum S.Michalkiewicza gdy podnioslem temat tego wlasnie basenu )


Nastepnie dwoch naszych niedowiarkow przenosi sie pod "sciane smierci",ktora rowniez jest w stanie "oryginalnym" zgodnie z wersja oficjalna i pod ktora hitlerowcy rozstrzelali 20 tysiecy wiezniow.
tyle tylko ,ze strzelali chyba ze slepych naboi bo na TEJ scianie nie ma sladow tych tysiecy pociskow wystrzelonych do ofiar.
Chyba ,ze pociski zatrzymywaly sie w w cialach...
Ale jak w takim razie wytlumaczyc to zeznanie jednego ze swiadkow,ktory widzial ss-mana ustawiajcego kilku wiezniow "gesiego" i strzelajacego do pierwszego wieznia w rzedzie, po to aby pocisk przeszedl przez kilka cial jednoczesnie.
"Oni chcieli w ten sposob oszczedzac amunicje a nawet robili zaklady miedzy soba ilu wiezniow uda sie zabic jednym strzalem"-mowil naoczny swiadek.

Kto klamie a kto mowi prawde?Sciana czy swiadek?

A co z 'komora gazowa?" Zobaczcie sami...Zwroccie uwage na jej polozenie pomiedzy blokami dla SS-manow,tuz obok budynku w ktorym na pierwszym pietrze miescil sie szpital dla SS a na dole ich kantyna.
Nic nie wskazuje na to ,ze "komora gazowa" PO DRUGIEJ STRONIE ULICY byla czyms innym niz schronem przeciwlotniczym dla mieszkancow tych pobliskich blokow.Sugeruje to chociazby silnie wzmocniony sufit tego pomieszczenia.
jesli wierzyc piperowi to komora gazowa byla najpierw komora gazowa,potem dopiero schronem a potem "przywrocono ja do stanu pierwrotnego"

Od siebie dodam jedynie:jesli to pomieszczenie bylo owa komora gazowa w ktorej wiezniowie umierali po pary lub parunastu minutach po co byl tam potrzebny tak silnie zbrojony sufit?
Te zbrojenia sa czescia oryginalnej konstrukcji i byly tam od poczatku jej istnienia.
Takich zelbetowych dzwigarow nie mozna po prostu "dolaczyc' do zwyklego sufitu tylko dlatego ,ze komus spodobalo sie przerobic komore gazowa na schron.

Jesli nie boisz sie prawdy-obejrzyj.



Jerzy Ulicki-Rek

ps.Przebudzony
Ty chyba spotkales tego faceta ,ktory cie zapytal:"No komu ty wierzysz?Mnie czy wlasnym oczom?!"

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:28, 09 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
chyba spotkales tego faceta ,ktory cie zapytal:"No komu ty wierzysz?Mnie czy wlasnym oczom?!"

Jerzy


Czemu nie uwierzysz oczom tym co tam byli ?

Osobiście rozmawiałem kilka lat temu z osobą która tam była i potwierdziła osobiście oficjalną wersję. Kobieta przeżyła jako jedyna z całej rodziny. Ale ty Jerzy oczywiście masz to w dupie.
Najgorsze jest to że im więcej czasu mija tym więcej oszołomów pokroju Jerzego nagina historię do swoich celów.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:36, 09 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:58, 09 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:

Totalnie oszolomiony oszolom...

Skad ja znam to okreslenie Smile




A świadków i tych co potracili tam całe rodziny to masz w dupie. Były wioski w których połowa mieszkańców była wywieziona nigdy nie wróciła. Ale ty masz to w dupie.

Bo trzeba na Żyda wszystko zegnać. Za wszystkie własne niedociągnięcia i błędy za nieudolność narodu w kierowaniu krajem obwinić Żyda. Ale do tego celu trza jeszcze wmówić ludziom że zbrodni holokaustu nie było. By móc swobodnie obwiniać ich za własne porażki.

Żyd winny że zła pogoda ?
Że susza ?
Że ziemia się trzęsie ?
Że wulkan wybucha ?

Może winni są wymarcia dinozaurów ? Laughing

Zapisz się człowieku do innego lekarza. Bo widać obecny cię oszukuje.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:02, 09 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie unoś się przebudzony
póki co żydzi holokaust przedstawiaja w sposób następujący:
w obozach gineli żydzi mordowani przez niemców ,wine za to ponosza również Polacy przez swoją postawe
cos tu kużwa nie gra
ilość zgładzonych podana nam na tacy, jest godna zastanowienia
cześć ich pamięci ale
no właśnie dalej zaczyna się kryminał, dlaczego?
dlaczego zydowskie wycieczki sa traktowane jak swięte krowy?
mogą np włamać się do oświęcimia bez żadnych turbulencji ze strony polskich służb porządkowych a ich ochrona pobić polskich przechodniów tylko dlatego że stali im (żydom) na drodze
ja na przykład twierdze że zydów w obozach zagłady zgineło 300 milionów i chciałbym to zweryfikować przez przeprowadzenie rzetelnych badań, niestety nie uda mi się to przedsięwzięcie, takie badania są torpedowane, z góry skazane na porazke
przecież wszystko juz jest ustalone i oficjalnie zatwierdzone


ps nadal twierdze ze spaliny diesla są szkodliwe dla człowieka


na całym swiecie można bluźnić i obrażać:

Polaków do woli
chrześcijan do woli
muzułmanów nie radze
żydów kategorycznie odradzam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:29, 09 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem co masz na myśli Scorpio.

Faktycznie holokaust jest wykorzystywany politycznie. To nie ulega wątpliwości. Ale nie można popadać w paranoje tego typu że wszystko co złe na świecie to na pewno Żydzi. A taka właśnie jest postawa Jerzego.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:06, 09 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O ile dobrze odbieram intencje Jerzego, to nie atakuje on Żydów jako takich, lecz kłamstwa wymyślone i kultywowane przez część tej nacji. Zarzucanie mu w tym momencie antysemityzmu (cokolwiek by pod tym pojęciem rozumieć) ma taki sam sens, jak zarzucanie antyamerykanizmu ludziom demaskującym kłamstwa NASA o lądowaniu na Księżycu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:40, 10 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przez wiele lat wbijano mi do glowy:"MYsle wiec jestem".
A teraz gdy wprowadzam to w zycie oskarzaja mnie a "antysemityzm"?Smile
To znaczy..my sie tak tylko umawialismy...tak?
Ale tak naprawde to wcale mam nie myslec...?:
Dobrze rozumiem?
Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:46, 10 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"To nie ulega wątpliwości. Ale nie można popadać w paranoje tego typu że wszystko co złe na świecie to na pewno Żydzi"


Przebudzony

Skup sie na holobzdecie.Tym innym "wszystkim " zajmiemy sie pozniej.
Napisz nam lepiej co twoim zdaniem robi "komora gazowa" w niemieckiej czesci obozu polozona w odleglosci kilku metrow,(szerokosc ulicu) od szpitala dla ss.?

Nie wiem czy ten fragment cenzura wam przepuscila ale ale jesli tak to zobaczcie te " gazoszczelne dekle" na "otworach wrzutowych" .Piekne:)

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:08, 10 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale tak czy siak, coś z tymi żydami zrobiono.
Np. w mojej miejscowości prawie cały rynek należał do Żydów, po wojnie nie wrócili.
Część zabito na oczach mieszkańców, resztę wywieziono.
Państwo przejęło majątki i rozsprzedało.

Zbyt dużo świadków jest tych wydarzeń...
Twierdzisz, że nie zabijano Żydów w Oświęcimiu ?
Popadasz chyba w jakiś obłęd ?....

Ja tych czasów nie pamiętam, ale rozmawiałem z kilkoma osobami, którzy pamiętają egzekucje żydów, wprawdzie nie z Oświęcimia, ale lokalnie.

Co do liczby ofiar to ta zawsze balansowała.
Osobiście nie mam zielonego pojęcia.
Ale wymordowano praktycznie wszystkich którzy nie uciekli, lub jakoś nie przetrwali.
W mojej miejscowości było 200 rodzin żydowskich około 550 osób.
Po wojnie, tylko kilku pojawiło się i odsprzedało majątek. Dosłownie kilku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:19, 10 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
"
Przebudzony

Skup sie na holobzdecie.Tym innym "wszystkim " zajmiemy sie pozniej.

Jerzy


Świadków i tych co potracili tam całe rodziny to masz w dupie.
Osobiście rozmawiałem kilka lat temu z osobą która tam była i potwierdziła osobiście oficjalną wersję. Kobieta przeżyła jako jedyna z całej rodziny. Ale ty Jerzy oczywiście masz to w dupie.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:33, 10 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AlQuatro
"Twierdzisz, że nie zabijano Żydów w Oświęcimiu ?
Popadasz chyba w jakiś obłęd ?.... "

Nie,nigdy czegos takiego nie powiedzialem.Zabijano i Zydow i innych,glownie Polakow.Ja TWIERDZE ,jesli umknelo to twojej uwadze ,ze nie bylo 'zadnych "komor gazowych " dlatego zrob mi przysluge i nie przypisuj mi czegos czego nigdy nie powiedzialem.Jak sie "balansowala' ta liczba?
Bo ja wiem ,ze przez wiele lat tablice pamiatkowe w obozie mowilu o 4 milionach zamordowanych Zydow.Teraz nawet na oficjalnych tablicach zeszlismy do 1,5 miliona.Nadal ci sie balansuje?
6 000 000 - 2 500 000 = 6 milionow
To jakas nowa holo-matematyka chyba?

Przebudzony.
Moze powiesz cos od siebie na temat DOKUMENTALNYCH filmow ,ktore podrzucilem?Czy boisz sie do nich zagladnac bo ty i tak wiesz wszystko najlepiej?Smile

"Osobiście rozmawiałem kilka lat temu z osobą która tam była i potwierdziła osobiście oficjalną wersję"

Masz moze jakies namiary na te osobe?Bardzo chetnie z nia porozmawiam i poslucham co mowi o komorach gazowych:)
Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:57, 10 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety biedna kobieta z racji wieku zmarła kilka miesięcy temu.
Niemniej jednak nie była ona jedyna.
Z resztą holokaust został już dawno udowodniony.

I twoje nędzne filmiki niczego nie zmienią. One są pseudodokumentalne.
Mnóstwo ludzi potraciło tam w obozach członków rodzin. Ale oczywiście Jerzy ma to w dupie.

Jerzy
Równie dobrze możesz sobie udowadniać wpływ działalności Żydowskiej na populację krasnoludków w Białoriskich lasach. Laughing

Mówię ci jeszcze raz Jerzy. Zmień lekarza albo leki. Bo coraz gorzej z tobą.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:05, 11 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przebudzony masz jakies argumenty?Bo twoj belkot zaczyna mnie nudzic.Wyglada na to ,ze tobie sie wszystko z dupa kojarzy.
My o holokaustyku a ty ciagle o jakies dupie.Zmien lekture.Wiem ,ze ogladanie obrazkow jest latwiejsze ale nauczyc to sie z tego za duzo nie nauczysz:)

"Z resztą holokaust został już dawno udowodniony"
To przedstwa mi prosze -JEDEN- dowod.

ps.Te "filmiki" tez nie sa moje-daje slowo:)

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:08, 11 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
Przebudzony masz jakies argumenty?Bo twoj belkot zaczyna mnie nudzic.Wyglada na to ,ze tobie sie wszystko z dupa kojarzy.
My o holokaustyku a ty ciagle o jakies dupie.

Jerzy


Nie udawaj durniejszego niż jesteś.

Były przed wojną miejscowości w których połowa mieszkańców to byli Żydzi. W czasie wojny ich wywieźli i nigdy nie wrócili. Moja rodzina pochodzi z jednej z takich miejscowości.

Powiedz mi Jerzy gdzie się ci wszyscy ludzie z tych miejscowości podziali ? Czemu nie wrócili ?

Część wybijano jeszcze przed wywiezieniem. Ciężarnym wypruwano noworodki bagnetami i wyrzucano psom !! Moja babka widziała coś takiego na własne oczy.

Dlatego wnerwiają mnie tacy debile jak Jerzy bo zwyczajnie rozprzestrzeniają kłamstwa.
I mają w dupie ofiary.

Nawet jeśli nie było 6 milionów, tylko np. 1 milion to i tak niczego nie zmienia bo zbrodnia pozostaje zbrodnią.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:20, 11 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zmienia
6 milionów - 1 milion=5 milionów żywych kłamców
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:28, 11 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Scorpio napisał:
zmienia
6 milionów - 1 milion=5 milionów żywych kłamców


"Klamstwo oswiecimskie jest karalne"

To dlaczego ONI sa jeszcze na wolnosci a siedzi w wiezieniu Ernst Zunel,Germar Rudolf i kilku innych?Smile

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:32, 11 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Scorpio napisał:
zmienia
6 milionów - 1 milion=5 milionów żywych kłamców



A gdzie oni są ?
Dlaczego po wojnie nie wracała połowa mieszkańców miejscowości ?
Ciekawe czy byś tak samo gadał jak by z twojej rodziny blicy nie wrócili.

Jerzy Ulicki-Rek napisał:

"Klamstwo oswiecimskie jest karalne"

To dlaczego ONI sa jeszcze na wolnosci a siedzi w wiezieniu Ernst Zunel,Germar Rudolf i kilku innych?



Nie świruj tylko odpowiedz na moje pytanie lub milcz.
Widać z tobą nie da się rozmawiać jak z rozumnym człowiekiem .

Jakbyś wyskoczył Jerzy z czymś takim zaraz po wojnie to gwarantuje ci że rodziny tych którzy zginęli zlinczowały by cię za propagowanie tych bzdór o bronienie Niemców. I nie mówię tego tylko o Żydach. Bo tam także wsadzano Polaków i inne narodowości

No ale ty ludzkie tragedie masz za nic gnido.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:29, 11 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przebudzony napisał:



A gdzie oni są ?
Dlaczego po wojnie nie wracała połowa mieszkańców miejscowości ?
Ciekawe czy byś tak samo gadał jak by z twojej rodziny blicy nie wrócili.


przebudzony sam sugerujesz że liczba ofiar ma dla ciebie niewielkie znaczenie z perspektywy potworności zbrodni dokonywanych przez niemców
Cytat:
Nawet jeśli nie było 6 milionów, tylko np. 1 milion to i tak niczego nie zmienia bo zbrodnia pozostaje zbrodnią


niezgadzam się z takim podejście ponieważ liczba osób zamordowanych jest niezwykle ważna
jeśli chodzi o moją , twoją rodzine , czy rodzine misia uszatka to
albo użalamy sie i czcimy pamięć jednostek ,albo rozpatrujemy zagadnienie pod kątem holokaustu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 108, 109, 110   » 
Strona 21 z 110

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Holokaust
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile