W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Wielka Orkiestra POwodziowej POmocy   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 4710
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1456
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:12, 05 Lip '10   Temat postu: Wielka Orkiestra POwodziowej POmocy Odpowiedz z cytatem

Wielka Orkiestra POwodziowej POmocy

Zajęty pieczeniem domowego chleba rzadko ostatnio śledzę wiadomości a więc i wyścig na stanowisko Naczelnego Namiestnika Izraela w Polsce również jakby umknął mojej uwadze co się odbiło na frekwencji wyborczej i mojego głosu tam nie uświadczono ...Ale jakiś trafem między reklamami ujrzałem Pana Jurka Owsiaka który to reklamował i namawiał naród do kolejnych ogólnokrajowych żebrów tym razem pod pseudo hasłem POmocy POwodzianom...
Słynny Jeży zaklinał się że akcja jest niePOlityczna i tylko przypadkowo zbiegła się z dniem wyborów wodza...Przyznaję że cel pomocy dla powodzian i we mnie wzbudził odruchy litości jednak postanowiłem przyjrzeć się całej akcji z dystansu niekierowany emocjami....Sprawdziłem na co mają iść pieniądze jak się okazało tym razem orkiestra będzie naszymi pieniędzmi łatać dziury w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych bo tam właśnie podlega Straż Ogniowa która mam być beneficjentem ,przyznaję że jest to miła odmiana po milionach wyżebranych przez Polskie dzieci do puszek które to przez lata ratowały budżet Ministerstwa Zdrowia pozwalając urzędnikom spać spokojnie i mieć chorych w dupie dopóki gra orkiestra ...Ciekawość moją wzbudziło również Logo

Logo akcji czyli serduszko które to zmieniło barwę z krwisto czerwonej na niebieskie o identycznym odcieniu jak baloniki wyborcze Platformy Obywatelskiej ....Oczywiście przypadkowo Think


A wszytko by "Żyło się Lepiej"
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caramba




Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 541
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:40, 05 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tak się kończą szczytne akcje, z głową w dupie jakiegoś polityka Applause Brawo, Panie Owsiak , brawo Applause
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
November09




Dołączył: 19 Lis 2009
Posty: 857
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:52, 05 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Wielka orkiestra wyborczej pomocy
4 lipca 2010 autor rp

Wiem, że co do działań Jerzego Owsiaka nie wolno mieć wątpliwości. To współczesny święty, najpopularniejszy działacz i największy autorytet moralny III RP. Jak się okazuje, także dyżurny łatacz dziur

Pomoc dla powodzian rzecz chwalebna. Ale czas na nią był (i był przez wielu intensywnie wykorzystywany), gdy powódź trwała. Wtedy trzeba było urządzać zbiórki pieniędzy i darów. A jeśli nie udało się zorganizować pomocy na bieżąco, i chodzi już nie o pomoc powodzianom, tylko o narodową zbiórkę na sprzęt przeciwpowodziowy, to cóż by to była za różnica, gdyby imprezę urządzono tydzień wcześniej albo tydzień później? Tym bardziej, jeśli dała ona okazję do ataków samego Owsiaka na TVP i kryptowyborczej propagandy niektórych kibicujących mu środowisk?

Przygotowanie systemu obrony na okoliczność klęsk żywiołowych to bez wątpienia obowiązek państwa. Równie oczywisty jak zapewnienie bezpieczeństwa i wymiaru sprawiedliwości. To jest właśnie, wedle klasycznej definicji Abrahama Lincolna, to, “czego obywatele nie mogą zapewnić sobie we własnym zakresie”, i czym musi się zająć władza publiczna. Jak się tym zajmuje u nas, pokazały niedawne wydarzenia. Praktycznie nie było na wałach wojska, bo dla spełnienia populistycznych obietnic zostało zredukowane do garstki żołnierzy zawodowych, przeważnie podoficerów i oficerów. Nie było Obrony Cywilnej, bo została ona w praktyce zlikwidowana. Pozostała właściwie tylko Ochotnicza Straż Pożarna i pospolite ruszenie obywateli, ale to akurat żadna zasługa władzy.

To miło ze strony Owsiaka, że pomaga rządowi zatuszować blamaż. Choć pilniejsze od mówienia: “stop powodzi” koncertami i zbiórkami, jest wyraźne i dobitne powiedzenie rządzącym: “róbta, co do was należy”.

http://blog.rp.pl/ziemkiewicz/2010/07/04/wielka-orkiestra-wyborczej-pomocy/


Cytat:
Owsiak wzywa: Nie płaćcie abonamentu!
Dyrygent Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy idzie na wojnę z TVP. Jerzy Owsiak tak się wściekł na telewizję publiczną, że apeluje, by Polacy nie płacili abonamentu. O co poszło? TVP nie chce wspierać fundacji Owsiaka, która w dniu wyborów organizuje zbiórkę na rzecz powodzian.

Akcja nosi nazwę "Stop POWODZIOM". Owsiak napisał do telewizji publicznej list otwarty, w którym domaga się formalnego wyjaśnienia stanowiska TVP wobec zbiórki na powodzian. Podkreślił w nim, że blisko trzy tygodnie temu WOŚP zwracała się do dyrektora TVP2 o udzielenie medialnego wsparcia dla przedsięwzięć fundacji, w tym także dla tej akcji, a ponownie zwracała się o to we wtorek. Nie otrzymała jednak żadnej odpowiedzi.

"Domagam się wyjaśnienia, nie tylko do mojej, ale także do publicznej wiadomości, w jaki sposób Telewizja realizuje swoją misyjną działalność. Zarzucam Państwu brak profesjonalizmu, brak jakiejkolwiek reakcji na naszą propozycję i podejrzewam, że za brakiem tej reakcji stoi kompletne upolitycznienie Telewizji Publicznej" - napisał Owsiak.

Zwrócił się też z apelem do "wszystkich obywateli tego kraju", aby wstrzymali przekazywanie jakichkolwiek opłat na "instytucję, która nie realizuje swoich podstawowych zadań".

Podkreślił, że akcja WOŚP na pewno będzie prowadzona w TVN, TVN24, w Superstacji i bardzo wielu lokalnych, komercyjnych stacjach telewizyjnych i radiowych. "Tym samym funkcję misyjną Telewizji Publicznej przejęły - nie po raz pierwszy - stacje komercyjne" - napisał Owsiak.

http://www.dziennik.pl/wydarzenia/articl.....entu_.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caramba




Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 541
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:07, 06 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Następna akcja " STOP DZIURĄ W DROGACH" Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
qwerty01




Dołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 64
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:26, 06 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież wiadomo, że wośp, caritas i inne organizacje które "pomagają" tylko zbierają kasę dla siebie. Szczątkowe pieniądze trafiają potrzebującym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1456
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:32, 06 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qwerty01 napisał:
Przecież wiadomo, że wośp, caritas i inne organizacje które "pomagają" tylko zbierają kasę dla siebie. Szczątkowe pieniądze trafiają potrzebującym.


Jest trochę inaczej niż myślisz...Organizacja taka jak WOŚP jest doskonałą reklamą robiona za pieniądze ze skarbonek dzieci lub często ostatnich groszaków uciułanych przez ludzi dobrego serca ...WOŚP i TVN to to samo a TVN to to samo co PO... Wośp i jego działanie przypomina szkło kontaktowe jeśli bierzesz w tym udział razem z innymi to jesteś dobry hojny i altruistyczny identycznie jest ze szkłem kontaktowym jeśli je oglądasz lub czynnie (dzwoniąc) bierzesz w tym udział to jesteś "inteligentny" te same zasady te same stadne reakcje zachowań ... Niestety nie można podważać orkiestry bo to przecież samo dobro i jak masz odmienne zdanie to albo jesteś zły do szpiku kości albo jesteś od rydzyka... Ze szkłem podobnie skoro żarty w szkle kontaktowym i flegmatyczny sposób bycia prowadzących cie nie rajcuje to musisz być albo głąbem bez wykształcenia albo robolem który po 15 godzinnej zmianie nie ma siły oglądać wspaniałego szkła kontaktowego ... Jak donoszą media z wyboru PO-wskiego prezydenta Bronka najbardziej cieszą się Banki Zachodnie bo jak mówią , "Ten wybór oznacza stabilizację dla Polski" czyli dalszy wyzysk zidiociałego społeczeństwa ...Oczywiście wybór kaczora i tak niczego by nie zmienił bo dla świata finansów to nieistotne kto zostanie u nas prezydentem bo każdego można kupić a ci bezcenni nie startują w wyborach... Bardzo podobne wyniki obu kandydatów mają sprawić wrażenia że faktycznie naród demokratycznie dokonał wyboru i z tym się nawet zgadzam tylko że naród dokonał wyboru z pośród kandydatów wspieranych przez Elitę Syjonistyczną I tylko takich kandydatów ...Czyli wyboru żadnego nie było ale teatr się udał ....
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Storczyk




Dołączył: 03 Kwi 2009
Posty: 218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:43, 08 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
OTO, łac. Ordo Templi Orientis. OTO nie wierzy w żadne reguły, które rządziłyby zachowaniem człowieka. Pierwsza zasada organizacji brzmi: "Rób, co chcesz, oto całe prawo".


http://niniwa2.cba.pl/tajne_organizacje.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Wielka Orkiestra POwodziowej POmocy
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile