W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
11 września Fikcyjna rzeczywistość  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
26 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 27277
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Smokie82




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 220
Post zebrał 10.000 mBTC

PostWysłany: 23:52, 21 Cze '10   Temat postu: 11 września Fikcyjna rzeczywistość Odpowiedz z cytatem

Mój 4 film Laughing powoli robi się z tego meksykańska telenowela, ale co tam kto mi zabroni. Wink Trochę inna technologia montowania, to i więcej czasu mi zajęło. Z 11 września związanych jest wiele pytań, wybrałem te, które najłatwiej jest zrozumieć komuś, kto nie siedzi w temacie. Mam nadzieje że choć jedna zabłąkana owieczka zainteresuje się tematem.




English version: viewpost.php?p=163196
_________________
"Nie wierzę żadnym doniesieniom... dopóki rząd im nie zaprzeczy."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slidexman




Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 828
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:05, 22 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spoko tylko te napisy w 7 minucie nieco niewyrazne na moim malym ekraniuku
czym top skladasz?
_________________
Otwarte Piramidy Finansowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Smokie82




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 220
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:14, 22 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

film jeszcze jest mielony przez YT więc narazie jakośc kiepska. W normalnej rozdzielce widac dobrze, ale fakt sam się zastanawiałem nad tą czcionką ale podobała mi się więc została. Premiere Elements
_________________
"Nie wierzę żadnym doniesieniom... dopóki rząd im nie zaprzeczy."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dysputant




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 803
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:03, 22 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobry film.

Pominąłeś większość gdyba-nek i dezinformacji.
Ale jak pokazałeś tych Palestyńczyków co skakali radośnie.
Szkoda że nie dodałeś iż to była radość z innej okaz...

tia.. sprawdziłem i dałeś opis...
widać skupiłem się na znajomym głosie prezenterki i nie czytałem napisów... hmm siła telewizji.
Dziwne bo jestem przyzwyczajony do oglądania filmów z napisami. :/
_________________
Moja odpowiedź na zaczepki TROLL-i.

http://www.pown.it/3385
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jordii




Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 701
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:56, 22 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

smokie82: bardzo dobrze zrobiony filmik, rzeczywiście te czerwone napisy u mnie na miniekraniku również są mało czytelne, ale to pryszcz przy całokształcie. Chyle czoła. Dobry jesteś.
_________________
www.demokracjabezposrednia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lukashh




Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:08, 22 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetny film Smile Masz talent
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:14, 22 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak przy okazji 411 = 911, kolejny zbieg okoliczności...

poza literówkami i błędami stylistycznymi świetna robota!

czarne napisy na czerwonym tle średnio czytelne w 7 minucie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sebek2k




Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 110
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:16, 22 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również chylę czoło. Konkrety i świetna oprawa. Czekamy na kolejne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lestar




Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 557
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:34, 22 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
albercik




Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 405
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:53, 22 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt, czcionka bardzo nieodpowiednia, ale to mało ważne, bo filmik jest b. dobry.
_________________
...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vril




Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 237
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:48, 22 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chylę czoła Smokie. Świetna robota. Oby tak dalej.
_________________
"bajka o demokracji, to największe gówno w jakie tylko ludzkość mogła wdepnąć"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beezle




Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:35, 22 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra robota, podoba mi się Smile

Powinieneś jednak trochę mniej używać efektów ;P. Mam na myśli to, że każdy kolejny "temat" zaczynasz nową szatą graficzną (jeden wątek w filmie jest przy użyciu zupełnie innych fontów, niż każdy kolejny, szata graficzna (chyba) w każdym wątku też jest inna). Trochę to powoduje (u mnie) dyskomfort (poprzednie filmiki były bardziej stonowane i pozwalały bardziej skupić się na treści niż wyglądzie ozdobników, czcionek, kolorów, kształtu lupy i napisie na nim Razz itp).

Czepiałbym się też tej 7mej minuty co przedmówcy Wink. Całość oceniam jednak pozytywnie.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20404
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:38, 22 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ogóle ten reportaż z holenderskiej TV jest ciekawy.
Nie wiem skąd smokie go wytrzasnął, nie kojarze żeby była na forum.
Więc zapodam przy okazji Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:47, 23 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Film na wykopie się wygrzewa na głównej Cool

http://www.wykop.pl/link/390319/11-wrzesnia-fikcyjna-rzeczywistosc-hd/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Smokie82




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 220
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:58, 23 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Było nie dawać tego na wykop Laughing , mam teraz doła bo pan „NEXT” i jemu podobni naukowo rozjebali wszystkie moje pytania, no i wychodzi na to ze głupi jestem Confused

Cytat:

Trzon też był uszkodzony, nawet 1 narożnik poważnie osłabia konstrukcję.
To tak jak krzesło o 4 nogach. Jedną wywalisz - postoi jakiś czas. Ale minimalnie coś się nie wyważy i leci.

Tiaaaaa yhmyyymm
I pewno jeszcze UFO było.

- na długo przed upadkiem WTC7 pojawia się rysa na dachu i ścianie WTC7, mogąca świadczyć, że budynek był jednak bardzo osłabiony.
- są nagrania video, gdy zaczyna się walić WTC7 i widać zaskoczonych ludzi, którzy nie słyszeli wysadzeń, bo ich nie było. Dopiero hałas walenia zwraca ich uwagę. Przy wysadzeniach, najpierw są mocne eksplozje, potem ruch.
- nie było motywu, by wysadzać tajemnie WTC7.


Czy wy sobie jaja robicie?
Deb.ili to możecie robić z pryszczatych nastolatków i amerykanów.
Ja operuję faktami i logiką.

_________________
"Nie wierzę żadnym doniesieniom... dopóki rząd im nie zaprzeczy."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:46, 23 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Filmik umieszczono też wczoraj wieczorem na Paranormalne.pl - tutaj.

Na razie gnojki w służbie panującej tam żydowsko-globalistycznej cenzury i pożyteczni idioci siedzą cicho.

Natomiast co do samego filmu - podoba mi się, chociaż jest on adresowany do ludzi, którzy dopiero muszą się obudzić i jako taki powinien spełnić swoją rolę. A co do eksperymentów z fontami - nie polecam, bo efekty mogą być nieciekawe, zresztą co do tekstów w filmach - nie tyle jest istotna forma, lecz treść. Życzę @Smokie82 powodzenia w dalszej dalszej twórczości filmowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eNKa




Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 634
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:15, 23 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy wersja angielska, niemiecka, arabska i rosyjska?

Poza tym ładnie sugestywne.

PS
Wersja wykopowa przesterowana.
_________________
"każdy samolot ma skrzydła więc jest też szybowcem"
"Do protestujących dołanczają się też wszelkiego rodzaju organizacje..."
~Bimi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukup




Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:29, 25 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smokie82
Gratuluje, bardzo dobrze zrobione, bez zbednych analiz ktore tylko gubia przecietnego widza. Oczywiscie jak juz inni wspomnieli w siodmej minucie...ciezko przeczytac.

Gdyby ten film mial podklad z glosem i mogl byc puszczony w TV, to pewnie wielu prostych ludzi zaczelo by sobie stawiac pytania i z czasem doszli do wniosku ze ci u wladzy to banda klamcow i gangsterow.
_________________
Wolność słowa na internecie.

Wolność - albo wszyscy sa wolni, albo nikt nie jest. Inna mozliwosc nie istnieje.
Jesli nie jestes czescia rozwiazania, to jestes czescia problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukashh




Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:20, 25 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smokie pochwały były czas na krytykę Wink

Na pewno masz ten film zapisany jako projekt w programie więc może pokusiłbyś się o zrobienie drugiej edycji poprawionej Wink

Moje uwagi:

Dźwięk:
-Zauważyłem w twoich filmach, że dźwięk w niektórych momentach ma za dużo decybeli przez co oprawa dźwiękowa staje się niewyraźna Smile

od początku filmu do 1:55 dźwięk jest ok a po 1:55-3:07 i od 7:05 jest już za głośno Wink może specjalnie stosujesz różne poziomy dźwięku , żeby widz nie zasnął Wink ale spokojnie myślę, że nikt nie uśnie bo filmy wizualnie i dźwiękowo są atrakcyjne Very Happy

-Mógłbyś pokusić się o normalizację dźwięku (pewnie jest taka opcja w programie do montażu) tak by dźwięk w czasie filmu był na jednakowym poziomie i widz nie musiał ściszać podgłaśniać.

Czcionka:
W niektórych momentach za szybko znika przez co osoby starsze mogą mieć problem z odbiorem, ta na czerwonym tle jest niewyraźna. Mógłbyś ujednolicić styl czcionki i wielkość, ponieważ nie są to filmy godzinne Wink a w takim 10 minutowym to wystarczy parę stylów czcionki.

Fakty:
Mógłbys dodać dwa istotne fakty do tego filmu:
-2 tygodnie przed zamachami , wycofano psy wykrywające środki wybuchowe i części budynku były zamykane , niby remontowano windy Smile

-WTC były pierwszymi stalowymi wieżowcami, które zawaliły się pod wpływem ognia, dobrze by było pokazać te obrazki z filmu chyba 11 wrzesnia niewygodne fakty , jak (juz nie pamietam gdzie to było) płoną ponad 10h wieżowce po uderzeniu samolotu i wieżowiec stoi do tej pory.

-Dobrze by było dodać wypowiedź projektanta WTC, że WTC były projektowane tak by wytrzymać wielokrotne uderzenia samolotów pasażerskich


Mam nadzieje, że pozytywnie odbierzesz moją krytykę Very Happy Filmy robisz świetne lepszego pewnie bym nie zrobił ale krytyka jest potrzebna, żeby taki jak ty spiskowy "James Cameron" mógł rozwijać swój talent Very Happy

Oczywiście warto by było zrobić filmy w paru językach, jeśli nie możesz tego dokonać sam to powinny do ciebie zgłosić się osoby znające języki obce i ci napisać tłumaczenie a Ty wtedy wszystko wmontujesz w projekt i w ten sposób stworzy się parę wersji językowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Smokie82




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 220
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:25, 25 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukashh napisał:

Dźwięk:
-Zauważyłem w twoich filmach, że dźwięk w niektórych momentach ma za dużo decybeli przez co oprawa dźwiękowa staje się niewyraźna


Jako że dźwiękowcem nie jestem i słoń mi na ucho nadepnął, wyznaję tylko jedną zasadę, byle było głośno, więc wszystkie klipy dźwiękowe są ustawione na domyślną moc i nic z nimi nie cuduje.

lukashh napisał:

Czcionka:
W niektórych momentach za szybko znika przez co osoby starsze mogą mieć problem z odbiorem, ta na czerwonym tle jest niewyraźna. Mógłbyś ujednolicić styl czcionki i wielkość, ponieważ nie są to filmy godzinne a w takim 10 minutowym to wystarczy parę stylów czcionki.


Już i tak próbowałem to rozciągać, tak żeby było czytelne, ale że byłem ograniczony podkładem muzycznym więc wiele nie dało się zrobić, czcionki dobierane do tła, narobiłem podkładów trochę, a potem tła nie pasowały mi do czcionek, więc wybrałem wizualnie najbardziej zgrane, ale fakt ta z 7 min z tyłka szczelona.

lukashh napisał:

ale krytyka jest potrzebna,


jak najbardziej

Link do filmu w jakości 1280x720 jak by ktoś miał ochotę wrzucić film na swój kanał.
http://netload.in/dateiB789QS4xGa/11_września_-_Fikcyjna_rzeczywistość.f4v.htm
_________________
"Nie wierzę żadnym doniesieniom... dopóki rząd im nie zaprzeczy."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20404
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:44, 30 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

smokie, 70k obejrzeń w tydzień.
to poleciałeś Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:23, 01 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

70k+1 Smile właśnie obejrzałem. Prawda nie jest bezbolesna.
Congrat smokie i dzięki, że Ci się chciało.
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Smokie82




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 220
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:52, 10 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Wersja in English
Tłumaczenie: Damagetos
Poprawki Bimi
_________________
"Nie wierzę żadnym doniesieniom... dopóki rząd im nie zaprzeczy."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:47, 10 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie ukazał się wywiad z Wołoszańskim. Dosłownie potwierdza wszystko to, co ukazało się na prawda2.info
Myślę, że najwyższy czas na aktywniejsze wpisy dotyczące 9/11.

http://menstream.pl/ludzie-rozrywka/w-te.....73155.html

MenStream.pl: Po dziewięciu latach od runięcia wież World Trade Center nie znamy odpowiedzi na wiele pytań dotyczących zamachu. Wydarzenia z 11. września 2001 roku wciąż pełne są zagadek.

Bogusław Wołoszański, pisarz i popularyzator historii, autor programów oraz wielu książek o tematyce historycznej: Bardzo lubimy teorie spiskowe. Zwłaszcza, gdy dotyczą one wydarzeń: skomplikowanych, różnorodnych, których nie da się szybko, czy jednoznacznie wyjaśnić. Nie istnieje obiektywna możliwość wyjaśnienia wszystkich ich elementów. Rodzą się wtedy różne, czasem nieprawdopodobne teorie.

Chodzi też o umyślne pobudzanie wyobraźni masowej. W końcu gazety muszą się sprzedawać. Ale także, jak już jesteśmy przy teoriach spiskowych, nie można wykluczyć udziału tajnych służb w celowym kreowaniu takich teorii, jako elementu dezinformacji. Zawsze istnieje prawdopodobieństwo, że maczają w tym swoje palce, mając w tym swoje tajne cele.

Zamach z 11. września i w Nowym Jorku i Waszyngtonie pozostawił ogromnie dużo wątpliwości i to takich naprawdę poważnych.

Na przykład?

Jak wyjaśnić to, że porywacz po przeszkoleniu na awionetkach siada za sterami wielkiego samolotu pasażerskiego. Co więcej naprowadza go bardzo precyzyjnie na wieże World Trade Center i uderza w nie. Jeszcze większego kunsztu wymagało naprowadzenie Boeinga na Pentagon. Pilot musiał wykonać niski lot koszący tuż nad ziemią. To jest ta pierwsza podstawowa wątpliwość.

Były również inne?

Oczywiście. Choćby kwestia tego, w jaki sposób porywacze, uzbrojeni tylko w noże do ciecia kartonów byli wstanie sterroryzować kilkudziesięciu pasażerów na pokładzie i przeszkoloną załogę samolotu?

Jak to się stało, że w murze Pentagonu wielki samolot wybił stosunkowo mały otwór. Biorąc pod uwagę rozmiar Boeinga to 5-7 metrowa dziura wydaje się dziwnie mała. Co więcej nigdy dotąd nie udostępniono zapisu z kamer, które musiały zarejestrować uderzenie tego samolotu. Nie wiadomo również, co się stało ze skrzydłami. Przecież był to wielki samolot o rozpiętości skrzydeł około 40 metrów.

Wiele wątpliwości budzi sprawa zawalenia się, tzw. trzeciej wieży, czyli 47 piętrowego budynku WTC7, w którym mieściła się tajna siedziba CIA. Wyglądało to tak jakby się składał w wyniku wewnętrznych wybuchów, a nie zawalił się z powodu zewnętrznego uderzenia.

Dlaczego CIA miałoby wysadzać swój budynek i brać odpowiedzialność za śmierć tysięcy własnych obywateli?

Bardzo przypomina mi to sytuację z 1941 roku, czyli nalotu japońskiego na Pearl Harbour. Zresztą nawet liczba ofiar była zbliżona w jednym i drugim przypadku - mniej więcej trzy tysiące zabitych.

Chodziło o pretekst do włączenia się do wojny?

Wtedy bez Pearl Harbour i bez szoku, jaki wywołał ten atak na bazę wojskową na Hawajach, prezydent Franklin Delano Roosvelt nie mógłby wprowadzić Stany Zjednoczone do wojny. Ręce krępowały mu trzy ustawy o neutralności. Zapewniał społeczeństwo, że nie pośle amerykańskich chłopców na wojnę gdzieś na odległy kontynent – do Europy.

Amerykanie nie mieli na to najmniejszej ochoty, więc jakakolwiek próba rozpoczęcia wojny z Niemcami, Włochami i oczywiście Japonią byłaby skazana na niepowodzenie. Wszystko zmieniło się w ciągu paru godzin, 7 grudnia 1941 roku. Amerykanie, można powiedzieć z entuzjazmem przyjęli wypowiedzenia wojny i włączenie się do działań wojennych przeciwko państwom osi.

W przypadku 11 września mogło być podobnie?

Sytuacja o tyle jest podobna, że ten atak rozwiązał ręce prezydentowi Bushowi, który mógł z pełnym poparciem społeczeństwa ogłosić krucjatę przeciwko islamskiemu terroryzmowi i fanatyzmowi. Atak na WTC usprawiedliwiał działania militarne. Po Wietnamie społeczeństwo amerykańskie również jest bardzo czułe na tego typu interwencje. Sytuacja zmieniła się, kiedy tylko doszło do tej tragedii
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kosmita




Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 247
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:20, 10 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co to za kawałek leci w momencie jak samoloty wbijają się w WTC? bo nie mogę znaleźć.
Te efekty wideo są wbudowane w Premiera? czy to AE?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


11 września Fikcyjna rzeczywistość
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile