W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
My rozkazujemy prezydentowi USA  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 924
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:41, 15 Sty '09   Temat postu: My rozkazujemy prezydentowi USA Odpowiedz z cytatem

Pardon donosi:

Cytat:
Zwolennicy antysemickich teorii spiskowych uważają, iż USA to tak naprawdę wyłącznie przybudówka Izraela. Ostatnio do wzmocnienia takiej wizji rzeczywistości mocno przyczynił się… żydowski premier.

Premier Izraela Ehud Olmert pochwalił się podczas spotkania z mieszkańcami Aszkelonu swoim wpływem na amerykańskiego prezydenta. Gdy kilka dni temu ONZ szykował rezolucję wzywającą do przerwania walk w Strefie Gazy, żydowski przywódca chwycił za telefon. Jak relacjonuje "Rzeczpospolita":

– Powiedziałem: dajcie mi do telefonu Busha! Odrzekli, że jest w trakcie wygłaszania przemówienia w Filadelfii. Odpowiedziałem, że nic mnie to nie obchodzi i że chcę z nim mówić. Zszedł z podium i odebrał telefon opowiadał Olmert.

Podczas rozmowy izraelski premier miał powiedzieć Bushowi, by USA nie popierały rezolucji. Ten zaś miał natychmiast zadzwonić do Rice i rozkazać jej, by zrobiła tak, jak chce Olmert.

Amerykanie zaprzeczają, by taka rozmowa miała miejsce. Lecz faktycznie wycofali się nagle z popierania rezolucji. A George W. Bush w ostatnich dniach swej kadencji musi tłumaczyć się z wpływu osławionego "żydowskiego lobby" na politykę jego administracji.

Wypowiedź Olmerta dowodzi, iż ten polityk (który wysłał izraelskie wojsko na dwie wojny) mocno się pogubił. Niepotrzebnie zdradził rzeczywisty wpływ Izraela na amerykańskie władze, lub też przechwalał się czymś wyssanym z palca. Tak, czy inaczej, postąpił nielojalnie wobec sojuszników z Waszyngtonu.


A może zrobił to z premedytacją? Czyżby premier Izraela chciał pokazać światu, iż nie musi się niczym przejmować?

Paweł Rybicki


http://www.pardon.pl/artykul/7487/izrael.....entowi_usa
_________________
http://www.youtube.com/simonus666
soundcloud.com/simonus
soundcloud.com/szymonp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


My rozkazujemy prezydentowi USA
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile