W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Debata prezydencka 2010  
Podobne tematy
Wybory 2010 - na kogo głosujemy83
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 4103
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:02, 11 Cze '10   Temat postu: Debata prezydencka 2010 Odpowiedz z cytatem

Kilkuczęściowa:



Kaczor oczywiście nie przyszedł, myśli, że będzie świętą krową. Zobaczymy. Smile


pozostale części:
2. http://www.youtube.com/watch?v=bwyCi9WRL10
3. http://www.youtube.com/watch?v=Y-ZF8vKM0UI
4. http://www.youtube.com/watch?v=hJqi4kh9U5w
5. http://www.youtube.com/watch?v=jB7cztAZ7Xc
6. http://www.youtube.com/watch?v=axA1wmgvHc4
7. http://www.youtube.com/watch?v=cFeottujwmc
8. http://www.youtube.com/watch?v=fN6OzHX3Ems
9. http://www.youtube.com/watch?v=17CH_sojqyI
10. http://www.youtube.com/watch?v=qawKFNnmxig
11. http://www.youtube.com/watch?v=aes1FTz-QUY
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:51, 11 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki - tego szukałem.
jest 5 czesci, ale to chyba nie wszystkie?

jak na razie, niechętnie, ale jednak znowu: olechowski +1
ale i tak nie wygra Smile

natomiast korwin (też nie wygra) nieźle poleciał z tym, że armia musi walczyć gdzie tylko popadnie żeby się szkolić i przynosić zysk .
japierdole, co za prymityw Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:57, 11 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
jak na razie, niechętnie, ale jednak znowu: olechowski +1

Za co chcesz dawać mu plusa ... za to, że 2050 roku będzie 10% populacji i rządzona będzie innymi zasadami niż obecnie. Ten masoński bazyliszek zdradził się z dalekosiężnymi planami elit politycznych. Popieranie Bilderbergów ... jebło cię Bimi?
_________________
arrow Mossad did 9/11, ALL THE PROOF IN THE WORLD!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:00, 11 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

za to co mówił.
na forum też często daje plusy za to co ktoś mówi, nawet jak ma limit 1 Smile

a po drugie wyrosłem już z bajek alexa jonesa. czarę goryczy przelała teoria o zamachu na prezesa NBP Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:12, 11 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skurwiel działa w grupach, których celem jest depopulacja ludności i jeszcze się bezczelnie z tym zdradza, a ty chcesz go wspierać.
_________________
arrow Mossad did 9/11, ALL THE PROOF IN THE WORLD!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:14, 11 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sracja nie depopulacja.
bajek ci ktoś naopowiadał a ty je powtarzasz bezmyślnie jak papuga
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:20, 11 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
sracja nie depopulacja.
bajek ci ktoś naopowiadał a ty je powtarzasz bezmyślnie jak papuga

Masz zalążki wojen na w różnych częściach świata, które spokojnie mogą eskalować do miana wojny światowej z potężnymi stratami w ludziach łącznie z tobą, a ty myślisz, że jesteś raptem "nietykalny" i takie rzeczy to tylko dziadkom się mogły przytrafić i Arabom, ale przecież nie Bimiemu. Depopulację można zrobić wymianą paru głowic jądrowych, a nie dosypywaniem Ci trucizny do talerza. To, że będzie WW3 jest praktycznie pewne - Celente sobie posłuchaj oraz przeanlizuj to co się stało po Wielkim Kryzysie. WW3 - takie są cele Syjonistycznych lunatyków.

-- Na dobry timing dla Moshiach -- Laughing
Zaplecze polityczne musi być gotowe na Rząd Światowy.

Ogólnie ... to te wszystkie szujki medialne i polityczne mniejszego poziomu, pracujące na NWO, obudzą się kiedyś w wielkim szoku, kiedy się okaże nie należą do klubu i taki sam czeka ich los jak reszty.

@JimmyB ... Olechowski to Mason ... fałszem od niego bije na odległość. Chyba nie będziesz rżnął głupa i udawał, że wszystko jest ok i NWO to bajeczki. Na tym etapie to oznaka totalnego kretynizmu, albo krecinizmu.
_________________
arrow Mossad did 9/11, ALL THE PROOF IN THE WORLD!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:20, 11 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i na co czekają?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JimmyB




Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:28, 11 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goldbug o czym ty mówisz? Jaka depopulacja? Olechowski stwierdził tylko, że do 2050 roku rdzenna biała ludnośc w krajach europy zachodniej będzie stanowiła 10% populacji. To nie jego prywatny pogląd, tylko demografów Smile Jesli francuzka ma średnio powiedzmy 1 dziecko, a emigrantka-arabka ma pięcioro dzieci.. rachunek jest prosty Smile.


Bilederberg-srilderberg Wink Olechowski to szczery facet - przyznał się do współpracy z SB, przyznał się do brania udziału w spotkaniach "grupy Bilderberg". Gdyby Ci ludzie rzeczywiście rządzili światem i byli tak potężni - jestem przekonany że to Olechowski byłby obecnie na czele wszystkich sondaży Smile. Życzę dalszej fascynacji produkcjami Alexa Johnsa - gośc dorabia się na teoriach spiskowych w taki sam sposób, jak politycy dorabiają się na głupocie ludzkiej. Czy będzie WW3, czy też jej nie będzie - pitolenie na forach niczego nie zmieni bo i tak żadne z nas nie ma na to wpływu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:07, 12 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Filmy pochodzą z dwóch albo trzech źródeł, prawdopodobnie jeszcze wrzucają.

Cenne są tego typu debaty, bo w przeciwieństwie tych telewizyjnych tutaj nie był wyciszony głos młodzieży i było dokładnie słychać, co młodzi krzyczą. Smile
Obejrzałem całą debatę i wielkich rewelacji nie pokazali.

Kaczor olał debatę.
Nie ma się co dziwić, on nie ma wyborców na uniwersytetach i uczelniach. Domyślam się, że nie ma nawet wyborców wśród internautów. Jemu debatę zrobią proboszczowie w dzień wyborów. Smile

Mikke się zeszmacił. Odniosłem wrażenie, że cały czas lizał dupę Komorowskiemu. Pewno liczy na miejsce w rządzie. Pokazał trochę niekulturalnej arogancji i pogardy do przeciwników, co nie przytrafiło się nawet Lepperowi.
Chciałby aby polska armia to byli najemnicy wysyłani po różnych frontach, nie popieram tego. Patrząc na niego, utwierdzałem się w przekonaniu, że to jak mówicie "uśpiony pionek", który czeka tylko na swoją kolej.

Lepper nauczył się już kultury, ale wydał mi się wypalony. Dawniej pełen energii, rzucał kwotami, procentami, wyliczeniami (nie wiem czy prawdziwymi). Dziś spokojny, może zmęczony tymi aferami. W pewnym momencie jego wypowiedzi przypomniał mi się Kononowicz.

Pawlak, nadal flegmatyczny, ciotowaty ale nie takiego znamy go z filmu "Nocna zmiana". Sam powiedział, że jest człowiekiem do którego uśmiech się szczęście.

Olechowski, przygiął najbardziej. Powiedział, że żądzimy światem. Smile Później się poprawił, że europa rządzi światem. Prze huj, jak to się u nas mówi.
Ale silny i zdecydowany charakter.

Komorowski przywalił. Powiedział, że emerytury będą sukcesywnie rosnąć. Powaliło go? Później się poprawił, że kobietom można by dać wybór. Najbardziej śmierdziało mi od niego partyjniakiem, typowym partyjnym. Wyraźnie starał się grać ustabilizowanego i spokojnego.

Jurek, to taka sierotka marysia.

Ziętek i morawiecki mile mnie zaskoczyli, jako osoby, o których nigdy nie słyszałem. Wykład Ziętka na temat broni, to dla mnie perfekt. Również morawiecki miał fajne wejścia.
Ale Ziętek, z wyglądu wygląda mi na takiego trochę chama, ale widać że ma silny charakter. Morawiecki spokojny, jak jeden z nielicznych mądry, ale taki trochę lichy mi się wydał. W sensie, zmęczony życiem. Obydwaj wyraźnie skrytykowali wysyłanie wojsk.

Oczywiście nie było chamstwa, bo nie było możliwości, aby zadawać kontrkandydatom kłopotliwe pytania przez innych kandydatów.

Zauważcie, że na koniec wszyscy wyraźnie wskazywali, że i tak wygra kaczyński i komorowski.
No i jeszcze gorąco zachęcali do samego udziału w wyborach, nie ważne na kogo się głosuje, ważna frekwencja - czyli jednak pionki wystawione dla równowagi?
Dlatego przekonali mnie, żeby nie iść na wybory. Jak zwykle zresztą. Smile

No i nie mogę przeboleć, że Mikke lizał dupę Komorowskiemu, zawiodłem się na nim. Wszyscy siedzą normalnie a ci się przytulają, podszepty, uśmieszki. Horror. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
otelodreiP




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:49, 12 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goldbug ma racje a wy uwazacie ze nie ma problemu....


Zacznie sie najpierw od gield bo to normalne w takich czasach.Nie jeden znany i szanowany ekonomista(to nie tylko moj wymysl) przewiduje ze wzrosty na NYSE od lat 70 moga zostac wykasowe...
A wy dalej nie kumacie jakie tego beda konsekwencje..

Rece opadaja, Olechowski jawnie sie przyznal ze byl(teraz sie to nazywa "economic terrorist")
szpiegiem a wy dalej go szanujecie ?

Jak mozna kogos szanowac kto za pieniadze i wplywy niczym dziwka(nawet gorzej) sprzedaje tajemnice panstwowe (inteligence) no kurwa prosze was........

Czyzbyscie juz zapomnieli ze nadal jestesmy w sredniowieczu i to rodziny kurewskie sprawuja rzady poprzez swoja marionetkowa demokracje? jak zapomnieliscie to gwoli przypomnienia.

Rodziny kurewskie chca depopulacji i to jest FAKT !
potwierdzony we wielu wypowiedziach,udokumentowanych nawet na tym forum, tfu wyzszej kasty.. eh


Snijcie dalej
_________________
Czego sie nie dotkne to spierdole !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:48, 12 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

żaden z tych panów nie zasluguje na oddanie głosu

pozytywnie zaskoczył mnie Ziętek szczególnie odpowiedzią na pytanie o dostęp do broni

zauważcie że Komorowski nie wiedział co to "rozwój zrównoważony" podobnie jak żaden z jego konkurentów brnąć w swojej niewiedzy o równoważeniu rozwoju wobec ubogich obywateli

rozwój zrównoważony, inaczej ekorozwój, to rozwój w zrównoważonym stopniu wykorzystujący zasoby naturalne tak a by z jednej strony nie przeginać w stronę ekologii a z drugiej pozostawić kraj w stanie niezniszczonym kolejnym pokoleniom - chodzi tu o równoważenie użytkowania zasobów naturalnych, no ale ta ciapa nie dostała cynku przed programem jakie będą pytania i nie miała czasu zajrzeć do wikipedii Very Happy

szkoda że nie pojawił się napieralski

i ogólnie to co wyprawia TVPis to żenada, spoty wyborczy puszczane o 15.00 i 23.00, podział kandydatów na 3 grupy z czego dwie pierwsze emitowane na marginalnym TVP Info

w 1995 r. TV prowadziła godzinne wywiady z każdym z kandydatów w kolejności wylosowanej przy obecności sztabów, pamiętam kandydował wtedy tak debil od wkładek od butów i tejkowski ale mimo wszystko każdy z nich dostał godzinę w prime timie. a teraz?

nawet po tej debacie nie wiemy jakie kto ma poglądy bo np. pytania o wojny, aborcję, kościół, broń,euro powinny być kierowane do KAŻDEGO delikwenta a nie do wybranych osób....

i jeszcze jedno:

http://wybory.onet.pl/prezydenckie-2010/.....lnosc.html

fałszowanie wyborów jest proste, wiem bo sam byłem dwukrotnie w komisji, nikt nie panuje nad zliczaniem, każdy siedzi nad własną kupką z głosami i zlicza je przy pomocy tych samych długopisów jakimi oddawano głosy, przez co żaden problem dopisywać krzyżyki, no chyba że obecnie coś się zmieniło ale wątpię

sprawdźcie sobie wyniki z wyborów samorządowych sprzed kilku lat - na szczeblu wojewódzkim było od 12 do 20 % głosów nieważnych, choć częściową winę mogły ponosić tu niezrozumiale przepisy i małe kratki

pamiętam jeszcze jak jeździłem po spisie rolnym - kazali nam wypełniać dane ołówkami...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
erde




Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 730
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:48, 12 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korwin też dopierdolił ze stałą walką poza granicami. Fakt, że żołnierz powinien oswajać się z polem walki i ze strachem, ale powinno być - to pierwsze ograniczone do naszego terytorium, a to drugie w misjach stabilizacyjnych, gdzie dochodzi do ludobójstw miedzy grupami etnicznymi jak to miało miejsce w Ruandzie, gdzie w miesiąc zginęło milion osób czy np. Darfur, gdzie mają miejsce czystki etniczne. A nie w krajach, gdzie napadano na suwerenne kraje pod pretekstem posiadania przez nie broni masowego rażenia i średniowiecznym prawie wymierzania kary. Myślałem, że powie coś o zdecentralizowanych obywatelskich oddziałach milicji sąsiedzkiej i możliwości dozbrajania się obywateli, albo o opracowywaniu planów wojny z każdym z sąsiadów oraz tworzeniu różnych scenariuszy na wypadek takiego konfliktu przez sztab w czasie pokoju.
http://www.youtube.com/watch?v=fv4QnCYJvug

p.s ale i tak głosuję na niego bo między "chcieć" a "móc" tkwi wielka przestrzeń i wszystkiego nie wprowadzi sam natomiast może wyjść z rozsądnymi propozycjami, które wzbudzą w społeczeństwie dyskusję na ważne sprawy... w końcu.

Tak poza tym to może jeszcze Morawiecki i Jurek mają dobre zamiary.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:21, 12 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Olechowski, dowalił z tą legalizacją narkotyków. Stwierdził, że jest za legalizacją ale nie pozwoli na turystykę narkotykową do naszego kraju. Pytanie dlaczego?
Czyżby był za legalizacją tylko dla Polaków a dla innych nie ?

Od użytkownika asmredakcja, jest najlepsza jakość obrazu i głosu, ale na razie tylko 6 części. W sumie cała debata musi mieć około 10 części (limit na youtube 10 min. 1 film)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agharto




Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 229
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:32, 13 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że czas debaty ustalono po tym kiedy było wiadomo, że JK będzie przebywał w Lublinie.

Muszę wyznać, że po obejrzeniu tych wszystkich prezentacji z debaty na UW zabrakło mi kogoś na miarę męża stanu...

Niestety nawet Kornel Morawiecki, pomimo że wybijał się ponad ogólnikowymi komunikatami przeciwników, nie przedstawił żadnego konkretnego postulatu.


Hmm, trochę zdegustowany tym jestem....

Ciągle czekam na starcie Komorowskiego i Kaczyńskiego.

Póki co trzeba się zadowolić walką pomiędzy przedstawicielami sztabów.

Tu krótka migawka.
Wygląda na to, że Kutz zaniemógł...intelektualnie.

Uważam, że tacy jak on - mam tu na myśli Niesiołowskiego, Palikota czy Bartoszewskiego - po prostu przybijają gwóźdź do trumny Komorowskiego.






a tu przemówienie Kaczyńskiego do Rosjan, trochę to inne niż te obrzydliwe uściski Putina i Tuska i jednanie się ponad tym co czują narody do siebie. Fajnie, że Kaczyński zwrócił sie do zwykłych Rosjan, i ostentacyjnie pominął Putina i spółkę - czy tez tak uważacie? Jestem ciekaw waszych opinii.


Szkoda, że Kaczyński nie jest w stanie wydać z siebie odrobiny zrozumienia dla "środowiska Homo*2Sapiens" i na przykład przedstawić podwaliny do dyskusji o tym kiedy tzw. geje będą mogli adoptować dzieci. Z drugiej strony to się mu nie dziwię -przecież jego postępowy kontrkandydat Jasnogrodu - Komorowski, omija ten temat szerokim łukiem.



ps/ dobrze, że ten temat został wypromowany na głównej stronie forum - przecież jest na czasie Smile
_________________
to konto jest na sprzedaż za 0.50 BTC
kontakt: lolencjusztopedzio@live.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chomicki




Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 91
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:06, 13 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

natomiast korwin (też nie wygra) nieźle poleciał z tym, że armia musi walczyć gdzie tylko popadnie żeby się szkolić i przynosić zysk .
japierdole, co za prymityw Laughing


Byłeś w wojsku? Ja byłem i mogę Ci powiedzieć jak wygląda polska armia "od środka" a nie z punktu widzenia mediów. A byłem nie jako gówniarz, tylko jako dorosły, trzeźwo myślący i widzący człowiek z dużym doświadczeniem życiowym i to w moim zdaniem prestiżowej (aczkolwiek malutkiej) jednostce, która jako pierwsza w Polsce przekazywała on-line (nie znaczy, że przez internet) informację radiolokacyjną do centrum NATO.
Uważam, że JKM ma 100% racji w temacie wojska, ale podkreślam, udział w misjach ma się dla nas opłacać. Poza korzyściami materialnymi (lub bezcennymi) polski żołnierz pozna czym jest jego praca w praktyce. Bez udziału w konfliktach zbrojnych polski żołnierz przez cały czas swojej służby jest jedynie przygotowywany do wykonywania zawodu, to przygotowanie jest bardziej teoretyczne niż praktyczne. To tak samo jak nauka jazdy samochodem, można znać teorię, można umieć synchronicznie z pedałami zmieniać biegi, można umieć jeździć po placu z gumowymi pachołkami. Ale prawdziwy smaczek (adrenalinę) czuje się dopiero w chwili pierwszego wjazdu w zatłoczone miasto.

Ale trochę się zmieniło w polskiej armii, teraz jest zawodowa. Idą tam ochotnicy różnej maści i mają normalne pensje wypłacane z budżetu, a misja zagraniczna jest wpisana w umowę (kontrakt). Panu Januszowi chodziło o to, że nasi żołnierze powinni walczyć w imieniu innych państw, jednakże powinniśmy osiągać z tego tytułu wymierne korzyści (z Afganistanu i Iraku nie mamy prawie żadnych, czyli liżemy dupę wiadomo komu). Jedynym plusem tych konkretnych misji jest to, że żołnierz, który tam na prawdę walczył i wrócił cały, oraz dalej jest kontraktowym żołnierzem RP, będzie znacznie lepiej potrafił bronić naszych granic, niż ten co "gnił" w koszarach...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eNKa




Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 634
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:29, 18 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiedz chomicki w jaki sposób ma się obrona terytorialna do operacji antypartyzanckiej? Jak się ma wspomniana radiolokacjia do braku powietrznych środków bojowych wśród terołystów? Powiedz wreszcie jak się ma niemożliwość likwidacji uważanego za źródło zła wszelakiego Alladyna do wyszkolenia jednostek specjalnych?
_________________
"każdy samolot ma skrzydła więc jest też szybowcem"
"Do protestujących dołanczają się też wszelkiego rodzaju organizacje..."
~Bimi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:37, 19 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żal dupę ściska jak się słyszy kaczyńskiego.
Bardzo młody nie jest, można się domyślać,
że szlifował rosyjski od podstawówki.
Kwaśniewski nawet nawalony mówił do rosjan po rosyjsku,
a ten albo nie potrafi albo mówi do polaków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eNKa




Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 634
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:46, 20 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goldbug napisał:
Za co chcesz dawać mu plusa ... za to, że 2050 roku będzie 10% populacji i rządzona będzie innymi zasadami niż obecnie

JimmyB napisał:
Olechowski stwierdził tylko, że do 2050 roku rdzenna biała ludnośc w krajach europy zachodniej będzie stanowiła 10% populacji


Ani tak ani śmak. Powiedział, że "w 2050 będzie Europeiczyków tylko 10% całej ludności świata", czyli innymi słowy europejczyczy będą stanowić 10% ludności Ziemi, mniej więcej.

PS
Ale słowa pana Morawieckiego o prawdziej nauce odrodzeniowo oświeceniowej z Galileuszem i o zgrozo Giordano Bruno, to mnie aż zatkało. Co za bzdura?!
_________________
"każdy samolot ma skrzydła więc jest też szybowcem"
"Do protestujących dołanczają się też wszelkiego rodzaju organizacje..."
~Bimi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Debata prezydencka 2010
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile