W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
O 18 30 zadajmy niewygodne pytania Olechowskiemu  
Podobne tematy
Andrzej Olechowski, Bilderbergowie i inni32
Olechowski -Nasz nowy prezydent39
Olechowski - kandydat na prezydenta RP6bez ocen
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 3459
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukashh




Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:57, 27 Maj '10   Temat postu: O 18 30 zadajmy niewygodne pytania Olechowskiemu Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj na Czaterii będzie czat z Andrzejem Olechowskim - możemu mu zadać pytania np. Co robi na spotkaniach Bilderber itp.

http://czateria.interia.pl/czat,room,155

Już czekam aż zasiądzie na foteliku Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rasta Soul




Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 241
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:20, 27 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe dawajcie zrobimy taki duży spam niewygodnych pytań.

Będzie musiał zwrócić na nie uwagę .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukashh




Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:42, 27 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednak poszło pytanie ode mnie i odpowiedział Smile Moj nick miał brzmieć PrawdaWyjdzie Wink

zapis czata :

Cytat:
Aktualny temat: Zapraszamy do rozmowy z Andrzejem Olechowskim - kandydatem na prezydenta. Początek rozmowy o godz. 18:30.
~ Zalogowałeś się do pokoju CZAT z Gościem. Przed rozpoczęciem rozmowy zapoznaj się z CZATykietą oraz regulaminem korzystania z kamerek.
~Obecnie czat moderowany jest wyłączony
~trwa rozmowa moderowana
Andrzej Olechowski: test
~Twoja wiadomość została wysłana do Moderatora (Dlaczego nie widać tego co piszę ? - Zobacz_poradnik)
~Twoja wiadomość została wysłana do Moderatora (Dlaczego nie widać tego co piszę ? - Zobacz_poradnik)
Moderator: Zapraszamy do zadawania pytań. CZAT rozpocznie się za chwilę.
~Twoja wiadomość została wysłana do Moderatora (Dlaczego nie widać tego co piszę ? - Zobacz_poradnik)
~Twoja wiadomość została wysłana do Moderatora (Dlaczego nie widać tego co piszę ? - Zobacz_poradnik)
Andrzej Olechowski: Moderator: Witamy i zapraszamy do zadawania pytań
anioleczka21: co pan jako kandydat na prezydenta ma do zaoferowania mlodym ludziom ?
Andrzej Olechowski: Najważniejszym problemem młodych ldzi są problemy z usamodzielnieniem się.
Andrzej Olechowski: Jedynym rozwiązaniem jest przyspieszenie wzrostu gospodarczego.
Andrzej Olechowski: Dlatego też, będę się jako prezydent koncentorował na zadaniach przyspieszajcych wzrost gospodarczy w Polsce.
anioleczka21: czy zobaczymy debate z pana udzialem?
Andrzej Olechowski: Mam nadzieję. Jeśli nie, będzie to klęska polskiej demokracji.
anioleczka21: czy nie uwaza pan ze w pasntwie powinno oglosic sie stan klęski zywiolowej ?
Andrzej Olechowski: Stan klęski żywiołowej pomógł by służbom państwowym, a nie ludziom. A te służby zupełnie nieźle dały sobie radę.
NadesłanePytanie: Komu przekazałby Pan swoje głosy, jeśli dojdzie do drugiej tury wyborów?
Andrzej Olechowski: Proszę mnie spytac po zakończeniu pierwszej tury.
NadesłanePytanie: Dlaczego rodzinom ofiar katastrofy w Smoleńsku zaproponowało się 40 tys zł i dożywotnią rente a ludzie którzy w powodzi stracili praktycznie wszystko mają tylko marne 6 tys?
Andrzej Olechowski: Nie wiemy jeszcze jakie będą sumy pomocy i odszkodowań dla ofiar powodzi.
NadesłanePytanie: W jaki sposób naprawiłby Pan chory obecnie ZUS? Jeśli mam być szczera, to boję się tego, że przyszła emerytura nie bedzie wystarczająca na podstawowe rzeczy.
Andrzej Olechowski: Też się obawiam o swoją emeryturę. Dlatego tak ważne jest skuteczne zaadresowanie szybko rosnącego długu w Polsce. Zostawiamy naszym dzieciom i wnukom wielki problem - ogromny dług i nasze emerytury.
Andrzej Olechowski: Dltego nalegam, aby Minister Finansów przedstawi łwreszcie szczegółowy program zmniejszenia długu państwa.
ququr: Interesuje mnie jakie budowałby Pan relacje z Rosją, jeśli zostałby Pan wybranu na prezydenta?
Andrzej Olechowski: Starałbym się przede wszystkim wprowadzi do tych stosunków życzliwa atmosferę. Póki co ,Polacy nie życzą dobrze Rosjanom, a Rosjanie Polakom. W konsekwencji niedawnych dobrych emocji możemy dziś poważnie tę atmosferę zmieni i stworzy pole dla konkretnych posunięc politych.
Georgiano;): dlaczego podczas pana sprawowania rzadow,sprzedal pan fabryke fiata wlochom za bezcen,do tego pracownicy nie dostali za to ani zlotowki. To nie bylo wporzadku,slas to pamieta!!
Andrzej Olechowski: Mam w tej sprawie poczucie dobrze wykonanego obowiązku i sukcesu. FSM, która w 92 roku stanowiła wielki ciężar dla polskiego budźetu, była bankrutem i lada co mogła stac się trupem, dziś jest kwitnącą fabryką i przynosi stałe pewne dochody tysiącom rodzin,
Andrzej Olechowski: Należy do najnowaoczesniejszych zakłądów Fiata. Czy może być przykłąd lepszej decyzji gospogarczej?
PoProStU_LuKaSz_: jakie plany co do służby zdrowia??
Andrzej Olechowski: Dzisiejsza służba zdrowie przypomina sklep mięsny z czasów PRL: Puste półki, tłumy klientów, aroganckie sprzedawczynie. Tak jak w przypadku PRL tak i teraz potrzebna jest konkurecja. . Dlatego chciałbym działac dla wprowadzenia konkurencji zarówno po stronie ubezpieczycieli, jaki zakładów świadczących usługi medyczne.
Słupsk.młodyy: Dzień dobry! Czy uważa pan, że studiowanie na drugim kierunku powinno być płatne?
Andrzej Olechowski: Nie. W Polsce musimy poszerzac bezpłatny dostep do edukacji a nie zwiększac dopłaty.
krsport...: Dziendobry, mam pytanie, w jaki sposob nie zalezny kandydat taki jak Pan moze dotrzec ze swoim programem do wyborcow w sytuacji kiedy kampania zdominowana jest przez dwoch glownych kandydatow na ktorych koncentruje sie uwaga.
Andrzej Olechowski: To jest wielki problem. Mam nadzieję, że wraz ze zbliżaniem się wyborów Polacy zapoznają się z argumentami wszystkich kandydatów a nie ulegną namowom aby wybra jeden z dwóch zwalczających się obozów
anioleczka21: czy widzi pan pewna szanse porozumienia pomiedzy pis-em a po?
Andrzej Olechowski: Cho to dwie partie prawicowe , o bardzo zbliżonych wartościach, to chyba tak dalece poszły we wzajemnej niechęci, że zbliżenie dzisiaj nie jest możliwe.
19_kogo_wybraćtw: Witam Pana na początek co Pan sądzi o rodawaniu pieniędzy powodzianom czy to nie bedzie nas za dużo kosztowało ?
Andrzej Olechowski: Powodzianom musimy pomóc ale na miarę naszych możliwości.
Andrzej Olechowski: Deficyt tegorocznego budźetu naprawde nie może by już powiększony.
Andrzej Olechowski: I tak zadłużymy nasze państwo w tym roku na kolejne 80 mld złotych lub więcej.
yseirawan: co pan sadzo o socjalistycznych zapatrywaniach na gospodarke u jaroslawa kaczynskiego i czy uwaza pan tuska za liberala w sensie gospodarczym
Andrzej Olechowski: Socjalistyczne recepty na gospodarkę nie sprawdziły się.
Andrzej Olechowski: Jeśli chodzi o pana Tuska to nie dostrzegam w polityce jego rządu liberalnych akcentów.
Lopiasz: MOje pytanie brzmi nastepujaca .... co sadzi pan o polskim systemie zapobiegania powodziom...mam tu na mysli wały przeciwpowodziowe... i tak w ogole co mysli pan o polsce w ktorej teraz zyjemy... dlaczego tak wiele sporo ciagle sie toczy a tam mało robi dla dobra polakow
Andrzej Olechowski: Męczy mnie myśl, że w walce z powodzią brak było strategii. I tak wydaje się byc w innych ważnych dla Polaków obszarach.
Andrzej Olechowski: Jesteśmy dzsiaj doraźni i reaktywni.
Andrzej Olechowski: W ten sposób jednak tracimy kontrolę nad swoją przyszłością.
PewdaWyjdzie: Panie Andrzeju , jaką Pan pełni funkcję na spotkaniach Grupy Bildererg ?
PewdaWyjdzie: Jak my jako Polacy mamy zaufać Panu i oddać głos na osobe która jeździ na spotkania Bilderbergów ? Gdzie podejmowane są decyzje dotyczące świata ?
Andrzej Olechowski: Gdyby spotkania Bildelberberg były spotkaniami rządu światowego, to chyba dobrze, żeby tam uczestniczył Polak?
Andrzej Olechowski: Ale niestety nie są. Chyba, że ostatnio się zmieniły. Nie uczestniczyłem w nich od wielu lat.
Angeelaaa_!._;DD: Jakie ma Pan zamiary co do Polski ?
Andrzej Olechowski: Polacy sa dzisiaj w dobrej formie. Gotowi do lotu! Chciałbym Polskę widziec wysoko. I RAZEM możemy to zrobic!
Andrzej Olechowski: Dziękuję wszystkim za pytania i udział w czacie. Pozdrawiam i zapraszam na moją stronę www. olechowski.pl
~czat moderowany zakończył się. Relację z CZATa znajdziesz na stronie http://czateria.interia.pl/goscie-czaterii.
~odchodzi: Andrzej Olechowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:56, 27 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe, to dobre.
własnie dostał u mnie +10 za trafną odpowiedź. Smile
ale i tak nie wygra
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:48, 28 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm, przynajmniej w jednej rzeczy bym go poparł. Brak płatnej nauki, ale mamy również innych kandydatów przeciwnych procesowi bolońskiemu Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:08, 28 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym się go zapytał, dlaczego złamał słowo, które dał kilka lat temu społeczeństwu, że nie założy partii politycznej.
Zaledwie kilka tygodni po złożeniu tej obietnicy założył platformę obywatelską. Smile Tyle warte jego słowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pumcia




Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 233
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:43, 28 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mi się podobała Jego odpowiedź Smile Krótko i na temat, hehe Wink) Może na niego zagłosujemy? On nam wstydu by nie zrobił Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:59, 28 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczery aż do bólu. Nie pieprzy się i wali bez ściemniania, że był/jest agentem. Fajnie mieć przecież Polaka w rządzie światowym, prawda? Od razu nas to nobilituje jako naród. Możemy się poczuć lepiej na salonach. Ma pewnie dobrze sprawdzone informacje, że większość "wyborców" jest tępa na tyle, by nie wyciągać z tego żadnych wniosków.
Powodzenia Andrzejku, nasz Nietajny Współpracowniku!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Guru7




Dołączył: 12 Lis 2008
Posty: 195
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:44, 28 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pumcia napisał:
Też mi się podobała Jego odpowiedź Smile Krótko i na temat, hehe Wink) Może na niego zagłosujemy? On nam wstydu by nie zrobił Wink


"MY" ? pisz i głosuj za siebie, ja na pewno na niego nie zagłosuje, a czy by kto nam wstydu nie narobił to mam to gdzieś, liczy się żeby dbał o interesy Polski i dobrze rządził, opinia reszta mnie nie interesuje
poza tym jaki jest sens podniecania się kandydatem który nie ma najmniejszych szans
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


O 18 30 zadajmy niewygodne pytania Olechowskiemu
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile