W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Dariusz Kosiur kandyduje w wyborach  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
10 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 6023
Strona: 1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:05, 25 Kwi '10   Temat postu: Dariusz Kosiur kandyduje w wyborach Odpowiedz z cytatem

DARIUSZ KOSIUR KANDYDUJE W WYBORACH PREZYDENCKICH
by Jerzy Ulicki-Rek » 25 Apr 2010 02:48 am

NIEDZIELA ,25 KWIETNIA 2010

Dzisiaj rano znalazlem wsrod listow w komputerowej skrzynce wspaniala wiadomosc:POLAK I PATRIOTA ,Dariusz Kosiur bedzie kandydowal w wyborach prezydenckich!!!



Biorac pod uwage powage chwili chcialbym zaapelowac do wszystkich Polakow ,do wszystkich ,dla ktorych slowo "POLSKA" nie jest tylko pustym dzwiekiem o masowe poparcie dla tego kandydata.
Tym,ktorym Polska i jej losy sa bliskie przedstawiac go nie musze.
Jest nareszcie NASZ,,z krwi ,kosci i ducha POLAK ,ktory ma szanse na to aby powstrzymac katastrofalna ruine i grabiez naszego kraju.
Apeluje do wszystkich patriotow abysmy w tej chwili zjednoczyli swoje sily.
o roznicach w pogladach jakie nas dziela porozmawiajmy PO WYBORACH.
W starozytnej Grecji na czas trwania igrzysk olimijskich ustawaly wszelkie wojny.
Byla w tym gleboka ,humanistyczna madrosc .

Pokazmy swiatu ,ze nie jestsmy gorsi od starozytnych Grekow.
Sprawa o ,ktora chodzi jest o niebo wazniejsza niz sportowe osiagniecia .
Zawieszenie na kolku wszelkich wasni ,odlozenie na bok wlasnych ambicji i ambicyjek jest w tej chwili nie tylko potrzeba chwila ale rowniez egzaminem na nasza dojrzalosc.
Nie mam watpliwosci ,ze gazety dla Polakow drukowane po to aby nas oglupic i odwrocic nasza uwage od spraw istotnych zrobia wszystko aby skierowac nasza uwage w innna strone.
Proponuje aby w tym momencie bojkotowac cala te antypolska sfora.
Nie probowac dyskutowac z ich argumentami bo to strata czasu ,ktorego mamy i tak bardzo malo.

Nie pozwolmy sie wciagac w idiotyczne dyskusje.
Przyslowie ostrzega przed dialogiem z idiota :"Najpierw sciagnie cie do swego poziomu a potem pokona doswiadczeniem".
Wezmy to pod uwage.
Tym bardziej ,ze nasz "idiota" w tym momencie to doswiadczony specjalista,ktory metode "dzieli i rzad" doprawdzil do perfekcji.
Jedyna nasza bronia jest otwartosc i szczerosc.
Na tym polu nas nie pokonaja bo to cos czego nigdy nie znali .
Wykorzystajmy to.
Polaczmy swoje sily,wybierzmy nareszcie POSLKIEGO prezydenta.
Potem bedziemy dyskutowac o tym jakie lekarstwo bedzie dla Polski najlepsze.
Na razie zrobmy wszystko aby "apteka" miala polskiego "aptekarza".
MAMY-OSTATNIA BYC MOZE- SZANSE ABY ODZYSKAC POLSKE DLA POLAKOW.
OD NAS I TYLKO OD NAS BEDZIE ZALEZALO CO Z TA SZANSA ZROBIMY.
GORZEJ NIZ JEST BYC NIE MOZE.
MOZE BYC TYLKO LEPIEJ.
Chialbym rowniez podkreslic tu jeszcze jeden aspekt tej sprawy;stajac twarza w twarz z tymi,ktorym istnienie naszego kraju jest sola w oku,rzucenie im publicznie wyzwania wiaze sie z powaznym osobistym ryzkiem na jakiego naraza sie Dariusz Kosiur.
Wiadomo przeciez ,ze przeciwnik nie cofa sie przed niczym aby swoj cel osiagnac i zadna metoda ,(lacznie ze zbrodnia) , ktora prowadzi do celu nie jest mu obca.
Rzucajac wyzwanie tym ,ktorzy chca sprowadzic nasz narod do poziomu niewolnikow we wlasnym kraju Dariusz naraza i siebie i swoich najblizszych.
Wiecie doskonale ,ze to nie sa puste slowa i grozba jest realna.
Jedynie nasze poparcie moze byc w tej chwili tarcza dla tego ,ktory od lat powtarza glosno:"Powstan Polsko.Zrzuc kajdany".
Dariusz Kosiur reprezentuje "swiat ,ktory nie moze zginac" .
Od nas,od naszej madrosci i dojrzalosci zalezy w tej chwili los tego wlasnie swiata.


Prosze tych ,ktorzy zagladaja do tego forum o przekazanie tego apelu wszystkim przyjaciolom i znajomym.

Jerzy Ulicki-Rek
Wolna Polska zaczyna sie tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
slidexman




Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 828
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:02, 25 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ma jakis program?
_________________
Otwarte Piramidy Finansowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:18, 25 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mial by mojego poparcia gdyby nie mial:)
Nie badz leniwy:)Wpisz w wyszukiwarke :"Dariusz Kosiur" i zobacz kogo popieram:)

xxxxxxxxxx
Pozwolcie ,ze zadam Wam pytanie: kto wzbudza wieksze zaufanie na pierwszy rzut oka?
Zalozmy ,ze nie wiemy nic o kandydatach .
Zdajmy sie na intuicje:)
Pamietajmy ,ze mowimy o wyborze POLSKIEGO prezydenta a nie aktora do roli drapieznika w "Jurasic park" albo menela spod budki z piwem Very Happy Very Happy Very Happy





Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dromek




Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:18, 25 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wąscze nie wzbudzają we mnie zaufania. Robią wrażenie, jakby mieli coś do ukrycia, na przykład braki w uzębieniu.
W wyborze lidera państwa akurat to czy optycznie wzbudza zaufanie znaczenie ma drugorzędne.
Najważniejsze jest to czy będzie w stanie podjąć w świecie jakąś grę.
Pan znany trzem osobom na pewno sobie poradzi wśród rekinów światowej polityki, finansjery, służb specjalnych, mediów Laughing Razz Twisted Evil Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:35, 25 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dromek
Argumenty masz rzeczywiscie powazne:)

Glosuj na "Sikorskiego" . On sobie na pewno poradzi.Swoi mu pomoga:)
Poza tym widac jego uzebienie Very Happy Very Happy Very Happy
Jesli Dariusz wygra to "rekiny" beda musialy odplynac .
I my musimy mu w tym pomoc.
Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Erwin




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 480
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:36, 25 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:

...Nie badz leniwy:)Wpisz w wyszukiwarke :"Dariusz Kosiur" i zobacz kogo popieram:)

Właśnie poszedłem tym tokiem, aby się dowiedzieć jaką opcję Kosiur by uznawał za właściwą co do spraw pieniądza w państwie i spraw własności, czy spraw nacjonalizacji zasobów w państwie, albo jakichś przemian co do tych zagadnień. No bo to oczywiście obiektywnie jest podstawą do wszelkich zmian na lepsze. Bez reform w tym zakresie nic sie nie osiągnie generalnie na lepsze.
Jakby choć już prezydent miał taką wiedzę podstawową o pieniądzu i pociskał te sprawy przy wielu okazjach gdy publicznie występuje, wiedza ta miałaby szanse się wtedy chociaż upowszechniać w kraju.
Musze powiedzieć, że z ponad godzinę szukałlem na wszelkich stronach powiązanych z nim czy tymi partiami prawicowo narodowymi no i się nic nie doszukałem się w tej kwestii.
A powinno to być mocno eksponowane wg mnie.
Jedynie w jego memento znalazłem wstawkę o konieczności innego nauczania historii i tam była ta sprawa dłużnej waluty amerykańskiej i historii ameryki z tym związanej.
Jak dla mnie to za mało.
Może mnie oświeć J.U-R. Gdzie te informacje z pod jego pióra pozyskać, aby o tym móc przeczytać, co ma do powiedzenia w tej kwestii Kosiur? Jak by on widział chociaż w swoich marzeniach program takich reform, aby od naszych pieniędzy i zarządzania nimi, odsunąć banksterów i żydów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:44, 25 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Erwin ,moze zacznij od tej strony:

http://wiernipolsce.wordpress.com/2010/0.....omment-289

A jeszcze lepiej zapytaj samego zainteresowanego.Zaden problem .

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:03, 25 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę że ryby robią głosowanie Mr. Green

Cytat:
Będziemy wybierać administratorów z pośród tych ludzi danego narodu, którzy będą odznaczać się niewolniczemi skłonnościami. Nie będą oni doświadczeni w sztuce panowania i przez to będzie łatwiej ich zmusić do grania roli pionków w naszej grze

///

Abstrakcyjność pojęcia «wolność» umożliwiła nam przekonać tłum, że rząd nie jest niczem innem, tylko rządcą, który działa z ramienia właściciela, to jest narodu, i może być zmieniany, jak znoszona już para rękawiczek. Sam fakt, że przedstawiciele narodu mogą być pozbawieni władzy, oddał ich w nasze ręce, zaś w praktyce przekazał nam także władzę wyznaczania ich.

///

będziemy przygotowywać wybory takich kandydatów na prezydentów, których przeszłość została nacechowana jakim skandalem w rodzaju Panamy, lub innej ukrytej tranzakcji, o wątpliwej wartości moralnej. Prezydent tego rodzaju będzie wiernym wykonawcą naszych planów, gdyż będzie bał się ogłoszenia swoich przestępstw. Będzie on stale pod działaniem strachu, co zawsze bywa z człowiekiem, który osiągnął władzę i zależy mu na otrzymaniu przywilejów i zaszczytów, przywiązanych do tak wysokiej funkcji. Izba przedstawicieli będzie wybierała prezydenta, ochraniała i osłaniała go. Pozbawimy jednak Izbę tę władzy zaprowadzania nowych praw i zmiany starych.
Władzę tę oddamy w ręce odpowiedzialnego prezydenta, który będzie tylko marjonetką w naszych rękach. W tym wypadku władza prezydenta stanie się celem różnych napaści, ale damy mu także i sposoby obrony. Będzie to jego prawo zwracania się bezpośrednio do narodu, pomijając izbę przedstawicieli, to znaczy, że będzie on się zwracał do tych ludzi, którzy są naszymi ślepymi niewolnikami, a takimi jest większość tłumu.
Ponadto upoważnimy prezydenta do ustanawiania praw wojskowych. Prerogatywę tę wyjaśnimy tern, że prezydent, jako naczelny wódz, musi mieć władzę nad armją, dla obrony nowej republikańskiej konstytucji, co jest zresztą jego obowiązkiem, jako odpowiedzialnego władcy. Rozumie się, że w tych warunkach my będziemy mieli klucz wewnętrznych spraw kraju i nikt inny oprócz nas nie będzie kierował prawodawstwem.



System w którym żyjemy ma ustalone ramy ,te ramy są tak ustalone że nic się nie zmienia dla głosującego ewentualnie zmiana na lepsze bardzo szybko okazuje się w rzeczywistości zmiana na gorsze wypalając entuzjazm tych którzy po raz enty znowu zostali oszukani ...
...I jak ktoś mądrze napisał gdyby wybory mogły coś zmienić już dawno byłyby zakazane...
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:26, 25 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Privilege.
Nie zgadzam sie z toba.Ja tez tak kiedys myslalem ale doszedlem do wniosku ,ze nie mam racji.
Pokonac mozna ich tylko ich wlasna bronia a ta -wbrew pozorom jest kartka wyborcza.

Do tej pory brakowalo po prostu POLSKIEGO kandydata .Czas to zmienic:)

Jesli idziesz do walki nie wierzac w zwyciestwo to znaczy ,ze juz przegrales.Nie pamietam kto kto powiedzial ale mial racje w 100%.
Jaka mamy alternatywe: kolejnego zawodowego polityka ,ktory ma na celu tylko koryto?
To juz przerabialismy.
Moze czas wybrac Polaka i patriote ?

Tutaj:

http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=7&t=7516

-mozecie zostawiac pytania do Dariusza Kosiura.

Ja mam pytanie dla was: "A dlaczego nie?"

Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Raynold




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 339
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:12, 25 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kandydat rzeczywiście najlepszy z możliwych. Tylko jak zaprezentować go ludziom i poinformować kim on w ogóle jest mając na uwadze to, że nasze społeczeństwo jest maniakiem telewizyjnym ( 4 h/dzień, zaraz po USA) które wierzy we wszystko co tam podają. A jestem pewien, że o panu Dariuszu jeśli coś powiedzą, to tylko negatywnie Surprised
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:33, 25 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak zbierze 2 tys głosów to będzie sukces
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:35, 25 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kandyduje w wyborach bo zebrał wymagane podpisy?
czy kandyduje bo chciałby zebrać...?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Erwin




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 480
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:52, 25 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba to zbieranie glosów jeszcze trwa, bo na tych jego stronach co czytam jest tam gadka o pozyskiwaniu blankietów na listy i przysyłaniu tych list na konkretny adres.
Faktycznie program jest sakramencko anty europejski w każdym calu. Aż mnie zamurowało, jak czytałem.
Renegocjacja z unią eu. Własna waluta i zrobienie kontytuucyjnego zakazu wchodzenia w walutę euro.
Cytat:
absurdalny i przestępczy pomysł przyjęcia euro należy zdecydowanie i na zawsze odrzucić, i zablokować konstytucyjnie.

Zmiana własności kryminalnie sprywatyzowanego majatku. Nacjonalizacja przemysłu. Zakaz importu towarów co możemy sami zrobić.
Odebranie bankowości banksterom. Pieniądz emitowany i kontrolowany przez rząd.
Jedyne czego nie rozumię to po co tylko gadka o pieniądzu z parytetem złota, skoro pieniądz nowoczesny ma być bez tego parytetu, bo byle importem złota z zewnątrz banksterzy mogą rozchwiać taki system. Tutaj jakiś szwindel się im chyba wkradł. Jakieś braki edukacyjne jeszcze mają, albo podstep czy ki huj. Zresztą skąd Polska miiałaby ten równoważny parytet pozyskać, skoro jest wypłukana z złotych sztabek, a wszystkie zalegają w bankach watykańskich. Chyba nie nabiorą na to polaków, że muszą sobie te sztabki wykupić od banksterów, aby mogli dopiero utworzyć sobie własną walutę, bo bez złota nie zadziała. Ha,ha! Laughing
Czytajcie generalnie tutaj:
http://wiernipolsce.wordpress.com/program-gospodarczy-narodowy/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:04, 25 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Erwin napisał:
Jedyne czego nie rozumię to po co tylko gadka o pieniądzu z parytetem złota, skoro pieniądz nowoczesny ma być bez tego parytetu, bo byle importem złota z zewnątrz banksterzy mogą rozchwiać taki system.

hehe, fajnie brzmi wyrażenie "byle importem złota" - jakoś mi się wydaje taki oksymoron. Laughing
dziś o wiele bardziej sensowne wydaje się "byle dodrukiem pieniądza", niż "byle importem złota".

nie zbierze, czy zbierze podpisy - i tak w wyborach nie dostanie nawet 1%.
żeby dostać więcej procent (powiedzmy 5) musiał by rozpętać niezwykle szumną kampanie w necie - a na takiego to mi nie wygląda.
może niech się dogada z wykopem - chłopaki lubią polityczne inwestycje. byle nie gadał o wtc Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Erwin




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 480
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:33, 25 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
hehe, fajnie brzmi wyrażenie "byle importem złota" - jakoś mi się wydaje taki oksymoron. Laughing
dziś o wiele bardziej sensowne wydaje się "byle dodrukiem pieniądza", niż "byle importem złota".

Bimi przecież to proste!

Pod pojęciem byle importem złota ma się rozumieć zakłócenie zamknietego kontrolowanego systemu towarowo pienieżnego przez wykup ziemi, firmy czy czegokolwiek za pomocą złota w sztabkach, które jest równoważnikiem wewnętrznego pieniądza - jeśli miałby ustawowo przyznany parytet - i zaś wówczas banksterzy legalnie mogliby wydziedziczyć nowych polskich właścicieli, którym nadano by świeże prawa własności.
Zaś byle dodrukiem pieniądza właśnie by nie dali rady zakłócić systemu, bo nie mieliby po prostu dostępu do mennicy, która by teraz drukowała zupełnie nowy graficznie pieniadz. Musieliby wpuszczać fałszywe pieniądze drukowane w "podziemiu", albo przemycać przez granicę gdyby fałszowali nie w Polsce. No ale od tego są już służby policyjne które zresztą zawsze się tym zajmują. Po to się też właśnie numeruje banknoty, aby mieć ich globalną ilość w systemie pod kontrolą. Więc chociaż byłoby to teoretycznie do wykonania aby dodrukowywali nam fałszywy pieniądz, ale to byłoby już ewidentne wejście w jawne przestępstwo kryminalne. A ci żydowscy oświeceni, uwielbiają jedynie koronkowe zakamuflowane gierki finansowe, szyte jedwabnymi nićmi, aby to nie było dostrzegalne w zgrubnym spojrzeniu. Tej przyjemnostki byliby wyzbyci. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:49, 25 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może dla cienie proste.
ale ja dalej nie rozumiem..

skąd miałoby się wziąć to złoto, za które niby ktoś miałby sfinansować "wykup ziemi, firmy czy czegokolwiek" ?

bo skąd się bierze wartość dodrukowanego pieniądza - to akurat wiem Smile
znikąd Laughing
to tylko kolejne wyimaginowane kredyty współczesnego niewolnictwa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:58, 25 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
Privilege.
Nie zgadzam sie z toba. Ja też tak kiedys myslalem ale doszedlem do wniosku ,ze nie mam racji.
Pokonać można ich tylko ich własną bronią a ta -wbrew pozorom jest kartka wyborcza.


Chyba widzimy innych wrogów dla mnie wrogiem nie są politycy ale ci którzy trzymają ich sznurki a ich bronią nie jest kartka papieru ale banknot a to trochę inny papier i mają go bez liku ...

Cytat:
Do tej pory brakowalo po prostu POLSKIEGO kandydata .Czas to zmienic:)


wszyscy do tej pory to "teoretycznie byli Polacy"

Cytat:
Jesli idziesz do walki nie wierzac w zwyciestwo to znaczy ,ze juz przegrales.Nie pamietam kto kto powiedzial ale mial racje w 100%.


Jedyne zwycięstwo w jakie wierze to mądre,krytyczne zadające pytania społeczeństwo ...Wolność buduje się na poziomie jednostki nie partii ,bez względu na to jak cudowny ma program z którego tydzień po wyborach zostanie zgaga po wyborczej kiełbasie

Cytat:
Jaka mamy alternatywe: kolejnego zawodowego polityka ,który ma na celu tylko koryto?

Nie mamy alternatywy jeśli nawet ten człowiek jest uczciwy to szybko go zmienią ośmieszą albo zwyczajnie zniknie bez zaplecza finansowego ....Bo jak wspomniałem w punkcie wyżej to jest właśnie ta broń która oni walczą...
Cytat:

Może czas wybrać Polaka i patriote ?


Niezwykle trudno to ostatnio ustalić ...
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:25, 25 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ktokolwiek ma ś wiadomośćź ....zaczątek odxyskiwania ..wolnośći .....POLSKA TO NASZA SPRAWA/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:48, 25 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też to zauważyłem...
O ile ktoś się pod niego nie podszywa, to na tej stronie:
http://fakty.interia.pl/news/krytyka-ben.....,,20072231
przywalił "papierz" przez "rz".
Ale nie dziwię się, kilku lokalnych polityków, których znam osobiście ma również duże problemy z ortografią.

Dopóki kandydaci na prezydenta nie siądą do testu na inteligencje i ogólnych testów sprawdzających ich znajomość języków obcych, to ja się do wyborów nie wybieram. Z tego co pamiętam, to chyba Borowski jedynie się odważył wystąpić kiedyś w tym ogólnopolskim teście inteligencji. Smile

Odkąd pamiętam prezydentów, że aż żal dupę ściska. Wałęsa, można powiedzieć analfabeta, nie potrafił się wypowiadać poprawnie nawet po polsku. Wpadał łatwo w furię, taki chłoporobotnik z budowy.
Kwaśniewski, chyba dotychczas najlepszy, znał przynajmniej trochę język angielski i ruski, ale za to pozostał mu alkoholizm po komuniźmie.
Kaczyński również na niskim poziomie intelektualnym. Wypowiedzi typu spieprzaj dziadu, brak znajomości języków obcych. Porażka.

Teraz się znowu dowiaduję, że Leper startuje, mimo, że ciągnie mu się jeszcze ta rozprawa o gwałt lub molestowanie tej kobiety. Totalna jazda się zapowiada.

Z tego co widzę, to fanatyczny katolik - już mi się nie podoba. A czy Pan Dariusz Kosiur zalegalizuje zioło? Mógłby ktoś go o to zapytać ? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:50, 25 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też mi błąd.
większość ludzi np. pisze rzygać przez ż.

papież - chuj wie, jak to pisać.
tak czy owak wygląda dziwnie. Smile
zresztą kto by się przejmował?
w moich oczach taki "błąd" świadczy tylko na jego korzyść Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:12, 25 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wyskakuje pierwszy lepszy idiota spod budki z piwem i juz sie publika podnieca

a czemu by nie wystawić na prezydenta np. Tanczącą z Wilkami? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:14, 25 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli ma reprezentować społeczeństwo to powinien to być ktoś spod budki z piwem Smile
na pewno byłby lepszy niż wszyscy dotychczasowi prezydenci trzeciej RP. zwłaszcza gdy razem wzięci Smile

wałęsa, kwaśniewski, kaczyński - ja pierdole, czyż ten kraj mógł upaść niżej?
błagam, dajcie mi gościa spod budki z piwem!! może być nawet tańcząca z wilkami. byle nie kolejne żydzisko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:59, 25 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Re: Masz pytanie do Dariusza Kosiura? Pytaj tutaj...
by Jerzy Ulicki-Rek » 25 Apr 2010 02:07 pm

Raynold
Mamy internet .Mielismy juz najroznjesze "lancuszki",ktore mielismy przeslac "..do 10 osob w ciagu jednego dnia...." wiec nie widze powodu dlaczego nie mozemy zrobic "lancuszka" Orla Bialego.?

Zacznij dzisiaj ,ja juz zaczalem .Wyslalem moj apel do 5-ciu przyjaciol.Kazdy z nich wysle do swoich ...
Raz puszczone w ruch rosnie jak lawina:)
A sa tacy ,ktorzy maja wiecej znajomych niz ja:)
Wyobraz sobie:)
Jedna z metod.Dlaczego z niech zrezygnowac nie probujac nawet?
Dlatego ,ze :".....zostaw ,to sie nie uda...sam nie poradzisz..." ?
Te mentalnosc w nas wmowiono Swiadomie i celowo.

" Hasłem naszym jest siła i podstęp. W sprawach polityki zwycięża tylko siła,(....)Toteż nie powinniśmy się cofać przed korupcją pieniężną, oszustwem i zdrada, o ile ma to dopomóc do osiągnięcia celu naszego. W polityce należy umieć brać bez wahania własność cudzą, jeżeli przy jej pomocy zdobędziemy uległość i władzę. "

My mamy wierzyc w to ,ze nic sie nie uda juz od kolyski!!!
Malo tego:to samobojcze myslenie przenosi sie z pokolenia na pokolenie!!!
Pod koniec lat ..70-tych wtedy gdy namawialem do jakiegos ...moralnego przynajmniej buntu slyszalem,ze "to sie nie uda ...sam nie poradzisz..."

Minelo 30 lat i slysze dokladnie to samo od ludzi ,ktorzy maja dzisiaj tyle samo lat co ja 30 lat temu!!!!
Kolejne pokolenie Polakow ,ktore tez wie ,ze : "sam nie poradzisz...jeden nie wygrasz..." !!!

Minelo trzydziesci kilka lat,swiat wystrzelil do przodu.... a my dalej na tym samym etapie myslenia?
Kochani .
W TAKIE CUDA TO JA NIE WIERZE!!!

Slysze juz glosy ,ze Dariusz Kosiur na za malo doswiadczenia aby zmierzyc sie "z rekinami swiatowej finansjery i polityki..."

Sa tacy ,ktorzy sie z politycznym wyczuciem rodza.To taki sam talent jak kazdy inny.
A nawet jesli wiedza troche mniej to takich rzeczy jak polityczna gietkosc - mozna sie nauczyc...

POLSKOSCI I PATRIOTYZMU NIE DA SIE ANI NAUCZYC,ANI KUPIC.
I TU LEZY PODSTAWOWA ROZNICA.


Jerzy Ulicki-Rek


Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad [Jesli nie wyslesz tego do 5-ciu znajomych to znaczy ,ze nie chciales pomoc w tym aby wybory prezydenckie wygral POLAK I PATRIOTA.
Znaczy ,ze wybrales zawodowego polityka od POLAKA ,ktory chcial cos zrobic dla kraju] Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Wolna Polska zaczyna sie tutaj

Jerzy Ulicki-Rek

xxxxxxxxxxxxx

Stalo sie tak jak sie spodziewalem:)
Nawet cien szansy na POLSKIEGO kandydata powoduje panike u przeciwnej strony:

” O Giertychu moze zaswiaczyc nie tylko to co on sam dokonal, a co nie zawsze jest rozumiane, ale tez i historia czterech pokolen jego poprzednikow.
O tym z jakiej rodziny wywodzi sie pan Kosiur niczego nie wiemy, choc prawda jest, ze kazdy odpowiada tylko za siebie, a syn nie moze placic za grzechy ojca, o ile sie od nich odcina.
Agresywny stosunek Kosiura do LPRu daje troche do myslenia.”

Zabaczcie jak to sie robi:)
Niby nic a juz rzuca blotem i probuje nam cos zasugerowac
O rodzinie pana Kosiura co prawda nic nie wie ale” syn nie moze placic za grzechy ojca o ile sie od nich odcina”

Ot,gudlaje….Jak zawsze te te sam metody

W tym samym "optymistycznym' duchu wypowiada sie "gajowy Marucha" :

"Powiem szczerze na samym wstępie: nie wierzę, aby rządząca antypolska mafia dopuściła niezależnego kandydata na prezydenta do mediów. Nie wierzę, aby on i jego zwolennicy byli w stanie sami zebrać fundusze wystarczające do skutecznej kampanii wyborczej i zapoznania Polaków z jego osobą – zwłaszcza że druga strona dysponuje funduszami i wpływami niemal nieograniczonymi. Nie wierzę w mądrość rodaków, którzy i tak będą wybierali między ludźmi z PO, PiS, SLD i PSL. Nie wierzę wreszcie – w razie gdyby stał się cud – w uczciwe wybory i w neutralność Unii Europejskiej.

Mimo to postanowiłem zapoznać gości gajówki z kandydaturą p. Dariusza Kosiura, którego kilka artykułów miałem przyjemność zamieścić na mych stronach."

Jest takie porzekadlo :”Majac takich przyjaciol-po co nam wrogowie…”
Pasuje do Pana jak ulal:)
Moze moze czas zaczac w cos wierzyc ,Panie Marucha ?
Zamiast z gory rezygnowac ?

Jerzy Ulicki-Rek
Wolna Polska zaczyna sie tutaj

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Jeszcze jeden przyklad “patriotycznego” myslenia :

“Marucha powiedział/a

2010-04-24 (sobota) @ 14:47:15
Wybory mogłyby wiele zmienić… ale ponieważ media są w łapach unych, a Polacy dają się mediom ogłupiać, więc będzie, jak jest.”

Pomijam juz fakt ,ze ta dyskusja ma miejsce w dziale o pederastach co jest wymowne samo w sobie…
Panie “Marucha”

Po czyjej Pan jest stronie?

Jerzy Ulicki-Rek
Wolna Polska zaczyna sie tutaj
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Hahary powiedział/a

2010-04-25 (niedziela) @ 11:10:38

POPIERAMY nie tylko Inzyniera POLSKIEGO – DARKA KOSIURA ale i JEGO PROGRAM i MADROSC ,POLAKA,ktory jako z nielicznych nie obawia sie przeciwstawiac zydowskim klamstwom !
Leppery i Giertychy chcieli dobrze lecz stchorzyli przed Zydami ale nie ON,bo to jest :

AUTENTYCZNY DARIUSZ KOSIUR POLAK Z KRWI i KOSCI,ktory nie splamil sobie autorytetu zdrada czy tchorzostwem,nie poszedl na szmulowy lep kasowy, walczyl, walczy i bedzie walczyl nie o wladze i benefity dla siebie,nie o stolki partyjne i przewodniczenie pobielanym kamiennym zlobom partyjnym ale o byt NASZ POLAKOM,ktorzy maja byc GOSPODARZEM WE WLASNYM DOMU ZWANYM POLSKA a nie wyrobnikami czy niewolnikami.
Nie poszedl na zadne przekupne uklady !

To ON nam jest stworzony przez Boga a nie przez partie.

JEGO POPRZEMY !!! JEGO POPRZYJ POLSKO !!!!!!!!!!!

Zrobmy wszystko (czas nagli) aby stanac za nim a on nas wraz z innymi MADRYMI POLAKAMI (sam nie da rady) poprowadzi do POLSKIEGO ZWYCIESTWA !
ON ODBUDUJE POLSKIE WOJSKO i OBRONE NARODOWA,POLICJE i OCHRONE ON i Jemu podobni odbuduje POLSKA PRAWORZADNOSC,rozliczy skorumpowane sady i prokuratorow ma na to inzynierska a nie partyjniacka glowe.
POMOZEMY MU i to bez gierkowskich wezwan na co kiedys nas nabierano.
TO NIE PARTIA BEDZIE RZADZIC POLSKA Z OBCEGO NADANIA ALE RZADZIC BEDZIE CALY POLSKI NAROD bez progow partyjnych (te porabiemy !).

Nie znasz GO, to poczytaj wieloletnie jego tresci jakie przez minione lata stworzyl tak w sieci internetowej jak i po za nia.
Nigdy nie spapral sobie rak partyjnym gow..m !

HEJ KTO POLAK – ZA POLAKIEM – NIECH WRESZCIE PRAWDZIWY POLAK NAM PRZEWODZI i PROWADZI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KONIEC Z PARTYJNIAKAMI i ich “oswieceniem” i faryzejstwem plynacym z Syjonu.
On nie ubierze jarmulki i nie zapali swiecznnika zydowskiego,nie da sie przekupic za zadne zloto, nie bedzie sie kiwal przed szmulowa sciana,bedzie wspoldzialal ale tylko z madrymi i nieprzekupnymi Polakami,on brzydzi sie szmulowa korupcja.

ON ZAPALI NIE MENORE ale POLSKA ISKRE W SERCACH NASZYCH POLSKICH I ZBUDUJEMY RAZEM WOLNA OD WROGOW P O L S K E dla POLAKOW !

Od wielu lat publikuje gdzie sie da swoje przemyslenia z podaniem tresci co nalezy zrobic aby URATOWAC POLSKE i NAS POLAKOW,to nasza ostatnia szansa – trzeba sie spieszyc i udowodnic PARTYJNIACTWU – ZDRAJCOM i ZLODZIEJOM ,ze bez nich mozna zyc i istniec w dobrobycie wszystkich a nie tylko tych u zlobu.
To jedyny do tej pory KANDYDAT NA PREZYDENTA POLSKI – NIEZALEZNY i NIEPODLEGLY swiatowej trabie.

BEZPARTYJNI LACZMY SIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To zielone swiatlo dla nas,ruszajmy i rozpedzajmy nasz,polski pojazd ."
Wolna Polska zaczyna sie tutaj
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx


Szanowni Panowie

Moze ....powaznie?


Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:08, 25 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dariusz Kosiur: Za swoje motto przyjąłem myśl Romana Dmowskiego: “Jestem Polakiem, więc mam obowiazki polskie.”

Wiek 56 lat, inżynier mechanik, od 1993 r. prowadzi działalność rzemieślniczo – artystyczną.
Od roku 1997 mieszka w Otwocku k/Warszawy.
W latach 09.1980 -13.12.1981 r. członek NSZZ ”Solidarność”.
Żonaty, dwie córki. Żona, lekarz, pracuje w Otwocku,
Od kilku lat publikuje artykuły o problematyce politycznej na łamach prasy narodowej oraz na niezależnych stronach Internetu.
Jest jednym ze współzałożycieli stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej w 2009 r.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronach:

http://kandydaci2010.wordpress.com/dariusz-kosiur/
http://dariuszkosiur.streemo.pl/community/default.aspx

Wolna Polska zaczyna sie tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JimmyB




Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:19, 25 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko fajnie, tylko jakie szanse ma kandydat, o którym słyszało mniej niż 0,5% społeczeństwa a potrafi rozpoznać pewnie 1 promil?Smile. Jak znajdzie się na liście, z braku laku chętnie krzyżyk postawie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3   » 
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Dariusz Kosiur  kandyduje w wyborach
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile