W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
apel głosujcie na janusza korwin mikke  
Podobne tematy
Co sądzicie o poglądach Jana Korwina Mikke? 599
Co jest nie tak z Januszem Korwinem-Mikke347
JKM48bez ocen
Ciekawostka o JKM23
Nasz Brat Janusz12
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
26 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 29009
Strona:  «   1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mandarck




Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 539
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:25, 13 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chokebore napisał:
Ciekawa debata na Uniwersytecie Warszawskim:
http://www.youtube.com/watch?v=TtY17_zO_8I


Ja natomiast wznoszę apel o przesłaniu, wykopaniu i wyniesieniu tej debaty do oczu jak największej ilości polskiego społeczeństwa. Jest tydzień, to bardzo niewiele. Ale uważam, że obywatel powinien głosować np. na Kaczyńskiego po przemyśleniu swojej decyzji, niż na Kaczyńskiego bo 'zombie zombie zombie'.

Dziękuję
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mashine




Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 164
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:09, 14 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


Wiec w Krakowie. Gorąco polecam, dalsze części na profilu autora tego filmiku. Niedługo zapewne pojawi się oficjalna wersja na stronie JKM.
_________________
TRUTH IS OUT THERE:
arrowwww.911truth.org
arrowwww.whatreallyhappened.com
arrowhttp://www.youtube.com/user/stopcenzurze
arrowwww.korwin-mikke.pl
arrowwww.partiawip.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Budyks




Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 12
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:24, 14 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Program "Warto rozmawiać" o masonerii w TVP2 z 2006 roku, nie widziałem go wcześniej na forum. To dla zastanawiających się nad oddaniem głosu na JKM. Pan Janusz jak zwykle rozgrywa wszystko niczym grę logiczną, wspaniale skierował rozmowę w dobrym kierunku na koniec, wywołując zaciekawienie (dla laika w temacie, odniosłem takie wrażenie). Nie dam głowy, że wiem w co on gra, bo teraz już nic nie jest w stanie mnie zdziwić, argument, że jest agentem, ponieważ ośmiesza prawicę, wydaje się być spójny logicznie, ale nie tłumaczy ciągłej poprawy wizerunku JKM, co następuje w postępie geometrycznym. W każdym razie myślę że warto spróbować (co jest do stracenia ?). Może niech bardziej obeznani "tropiciele masonów" powiedzą coś o wartości faktograficznej stwierdzeń które tu padły (ktoś kto nie studiował na Wydziale Historii UW, i nie jest Korwinem Very Happy) Im dłużej obserwuję wypowiedzi Pana Janusza tym wyraźniej rysuje mi się w głowie jego quasi-teoria nt. struktur kształtujących ten system, otóż jest ona podobna do tej którą oręduje większość forumowiczów, z tym "tylko", że u niego projekcją całego zła nie są: masoni, iluminaci czy żydzi, ale wszelkiej maści czerwoni, których niemal przyrównuje do szatana, a ci wcześniejsi to ich pochodna (a nie odwrotnie). Ciekawa jest paniczna reakcja obecnych tam mistrzów lóż, na wszelkie stwierdzenia sugerujące tajną działalność masonerii, czy hasła typu "grupa bilderberg", "komisja trójstronna".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slidexman




Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 828
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:02, 14 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
Otwarte Piramidy Finansowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wiraz




Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 477
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:53, 14 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co to za różnica kto wygra te wybory? ale serio..
pewne procesy następują. to się dzieje wszędzie.
zmieniają się tylko ludzie w tej branży. trendy pokazują bardzo wiele.
nazwijmy to historią. jak nazwiemy tą epokę w którą wkroczyliśmy? średniowiecze? bo na pewno nie oświecenie i renesans.. raczej regres byłoby odpowiedniejsze. nrmd.

w każdym bądź razie mam wyjebane na ten cały cyrk.
jakby wybory mogły coś zmienić to byłyby nielegalne.
głosujcie na kogo chcecie;)
może być mikke, będzie jeszcze śmiejszniej niż z kaczyńskim;)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mashine




Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 164
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:44, 15 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiraz napisał:

zmieniają się tylko ludzie w tej branży.


"Nie trzeba zmieniać świń przy korycie. Trzeba zlikwidować koryto" - Janusz Korwin-Mikke
_________________
TRUTH IS OUT THERE:
arrowwww.911truth.org
arrowwww.whatreallyhappened.com
arrowhttp://www.youtube.com/user/stopcenzurze
arrowwww.korwin-mikke.pl
arrowwww.partiawip.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lukashh




Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:28, 15 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba najlepsze wystąpienie JKM w całości

Janusz Korwin-Mikke - spotkanie z wyborcami w Rzeszowie















Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiraz




Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 477
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:25, 16 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

'Trzeba zlikwidować koryto'
czyli, kurwa, nas, kurwa!
a na czym/kim żerują? zastanawiałeś się kiedykolwiek co
to jest to przysłowiowe 'koryto'?

zresztą, koryto samo się zlikwiduje, jak już się kiedyś to zdarzało.
czy tego chcesz czy nie..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shepherd




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 439
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:31, 16 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiraz napisał:
'Trzeba zlikwidować koryto'
czyli, kurwa, nas, kurwa!
a na czym/kim żerują? zastanawiałeś się kiedykolwiek co
to jest to przysłowiowe 'koryto'?

zresztą, koryto samo się zlikwiduje, jak już się kiedyś to zdarzało.
czy tego chcesz czy nie..


Czy ty normalny jestes ? Predzej to ja bym sie bal na twoim miejscu kandydatow POPiSPSLSLD. Koryto to, ich wynagrodzenie, pieniadze z lobbingu, korupcja.... juz jestes spokojniejszy ? Czlowiek, ktory w wiekszosci ma poparcie od takich osob jak my jest raczej po naszej stronie niz przeciwko nam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wiraz




Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 477
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:45, 16 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@shepherd:
bój się kogo tam chcesz. boisz się polityków?
i masz jeszcze wątpliwości co do mojej normalności Wink ??

'POPiSPSLSLD' to tylko nazwy. kiedyś były inne. kiedyś będą inne.

"Czlowiek, ktory w wiekszosci ma poparcie od takich osob jak my jest raczej po naszej stronie niz przeciwko nam"

to znaczy ni mniej ni więcej, złowił 'elektorat' po mojejmu...
poza tym fani kaczyńskiego twierdzą podobnie. i komorowskiego. i wszyscy się myla;)

Cytat:
Koryto to, ich wynagrodzenie, pieniadze z lobbingu, korupcja


tak, zgadzam się. politycy kierują się głównie swoim interesem. to chyba normalne?
odwróciłes kota ogonem.
najpierw jest przepychanie chujowego prawa ustaw etc umożliwiających pewne rzeczy
i zabraniające pewnych rzeczy.
łapówka dziła mniej więcej tak:
-zrób to to i to, a dostaniesz to i to.
a nie, kurwać
-dostałem to i to, więc zrobie to to i to.
wydaje mi się że te pierwsze i drugie dzieją się niezależnie
od nazwy partii którą wybrałes. zmieniają się partie, a w nich ludzie - beneficjenci tych niecnych procederów.

ale dostają takie konkretne 'wynagrodzenia' za konkretną robotę. za zaciskanie pętli, skrócenie sznura, za dokręcenie śruby.
myślisz, że usa zrezygnowałyby z polityki 'siewców demokracji' bo jakiś kolo wygrał albo przegrał wybory?
skoro prowadzą taką politykę od przeszło 200 lat?
wygrana mikke czy kogokolwiek jakoś magicznie wyciągnie kraj ze środka europy?
że federacja rosyjska 'ujawni fakty o katastrowie w smoleńsku',
że UE da nam dobrobyt, albo się rozpadnie, bliski wschód umilknie, czy turcja zareaguje w pore, a brazylia?
co kurwa z brazylią?! 4ta siła na tym globie rośnie, a ty co o niej wiesz?
afrykę pomijam, bo to chyba kurwa oczywiste, nie? poligon se zrobili, mada faka...
a Ty czytaj se te ogłoszenia parafialne, czy inne programy wyborcze poszczególnych partii.
do wyboru, do koloru, jak dobra usługa. "powiedz mi czego chcesz, a ja powiem Ci, że to dostaniesz. Nie, nie ode mnie ale od partii. dzięki temu zdobędę więcej władzy" ogarnij się, chłopie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lama




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 160
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:19, 17 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.wybory.xaa.pl/

Korwin na pierwszym miejscu Smile o 0,3% przed JK:P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cez




Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 141
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:53, 17 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj widziałem na jakiejś stronie informacyjnej (nie pamiętam gdzie niestety) Korwin 33%, Komorowski 22%, Kaczyński 20%.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Loko




Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 291
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:01, 17 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aiedail




Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 361
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:47, 17 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janusza Korwin-Mikkego podziwiam za odwagę i przebicie się do głównych mediów pomimo kontrowersyjnych poglądów i wypowiedzi. Merytorycznie jednak, wypada on w mojej ocenie słabiutko. Oglądając jeden z jego ostatnich spotków aż trochę żal mi się zrobiło - doszukiwać spisku w nakazie jeżdżenia z włączonymi światłami czy namalowanymi pasami na jezdni? Czy ten pan kiedykolwiek prowadził samochód w typowych warunkach? Być może to tylko prowokacja, mająca zmusić do refleksji nad rzeczami, które przyjmujemy bezkrytycznie... ale jeśli naprawdę takie jest jego myślenie... no to współczuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ZielonyStreet




Dołączył: 28 Lut 2009
Posty: 70
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:50, 17 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aiedail

zastanow sie glebiej, po co ludzi zmuszac do wlaczania swiatel caly rok ?
Jak ktos chce, niech se wlacza, a co jesli ja niechce? okej moge spowodowac wypadek, jak spowoduje, to mnie ukaraja surowo, to jest odpowiedzialnosc, wiesz co oznacza to pojecie ?

Czemu karac, za cos, jesli jeszcze nie robicilem nic zlego, tylko datego, ze ktos wymyslij zakaz jezdzenia bez swiatel?

Odpo berzesz odpowiedzialnosc za siebie, albo jestes malym dzieckim i odpowiada za Ciebie panstwo.

Dzieci maja czesto zakazy, nie wpuszczaj obsych do domu, nie baw sie ogniem ito. Teraz jestes swiadomy, czemu tego zakazywali, teraz sam odpowiadasz za to, ze wpuszczasz obcych, konsekwecje ponosisz ty.
_________________
Jestem jestem wciaz pod obserwacja,jestem bledem spolecznosci, a ich system jest racja.
Bo nie wychodze na tego ktory mysli, bo nie przelykam tego co nasz system sobie wysni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mashine




Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 164
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:53, 17 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aiedail napisał:
Oglądając jeden z jego ostatnich spotków aż trochę żal mi się zrobiło - doszukiwać spisku w nakazie jeżdżenia z włączonymi światłami czy namalowanymi pasami na jezdni? Czy ten pan kiedykolwiek prowadził samochód w typowych warunkach?


Jeżdżenie z włączonymi światłami powoduje większe zużycie benzyny, której cena to w 3/4 podatki.
Nie chodziło o NAMALOWANE PASY tylko BUS-PASY (odrębne pasy dla autobusów). Korwina trzeba słuchać bardzo uważnie bo jest to człowiek inteligentny i nie rzuca sloganami.

Prawie mnie zdenerwowałeś :}
_________________
TRUTH IS OUT THERE:
arrowwww.911truth.org
arrowwww.whatreallyhappened.com
arrowhttp://www.youtube.com/user/stopcenzurze
arrowwww.korwin-mikke.pl
arrowwww.partiawip.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:21, 17 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faszystowski zbrodniarz i homofob! Smile

_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Papekk27




Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 309
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:56, 17 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej qrwa pytam sie?!
Kto to jest Pan Zietek czy Morawiecki?Jaki mają program?Dlaczego ta pierdolona trelavizja "reżimowa" (jak mawia Pan Janusz) nie pokazuje innych kandydatów tylko te same mordy?
Co?
Powinno sie ich zaskarżyć (prezesów tv)do sądu.Czy telewizja main-stream'owa jest prywatną własością tych panów lub ich koleżków?Dlaczego kandydaci nie wykupują sobie czasu antenowego po równo dla każdego?
To dzaiała mniej więcej tak.Na każdej innej stacji tv w sondażach prowadzi ktoś inny.Chodzi o to żeby ciemnota poszła za głosem stada.
Ja to pierdole i właśnie zagłosuję na Pana Janusza tak jak już zapowiadałem wczesniej.Przekonałem już do tego samego kilka osób z mojego otoczenia.

Druga sprawa!

Zadzwoniła dzisiaj do mojej żony jakaś Pani z sondażem.Na kogo Pani zagosuje w pierwszej turze itd.Jednym z pytań było czy w drugiej turze zagłosuje na Komorowskiego czy na Kaczyńskiego.No qrwa pięknie.Potem pytała na kogo głosowała w poprzednich wyborach prezydenckich i na koniec ni z tąd ni z owąd zapytała czy kupuje pani słodycze marki wedel,tofefe,pasjonata,merci i inne.
OCB???
To jakiś cyrk?Pytam się...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shepherd




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 439
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:52, 17 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Papekk27 napisał:
Ej qrwa pytam sie?!
Kto to jest Pan Zietek czy Morawiecki?Jaki mają program?Dlaczego ta pierdolona trelavizja "reżimowa" (jak mawia Pan Janusz) nie pokazuje innych kandydatów tylko te same mordy?
Co?
Powinno sie ich zaskarżyć (prezesów tv)do sądu.Czy telewizja main-stream'owa jest prywatną własością tych panów lub ich koleżków?Dlaczego kandydaci nie wykupują sobie czasu antenowego po równo dla każdego?
To dzaiała mniej więcej tak.Na każdej innej stacji tv w sondażach prowadzi ktoś inny.Chodzi o to żeby ciemnota poszła za głosem stada.
Ja to pierdole i właśnie zagłosuję na Pana Janusza tak jak już zapowiadałem wczesniej.Przekonałem już do tego samego kilka osób z mojego otoczenia.

Druga sprawa!

Zadzwoniła dzisiaj do mojej żony jakaś Pani z sondażem.Na kogo Pani zagosuje w pierwszej turze itd.Jednym z pytań było czy w drugiej turze zagłosuje na Komorowskiego czy na Kaczyńskiego.No qrwa pięknie.Potem pytała na kogo głosowała w poprzednich wyborach prezydenckich i na koniec ni z tąd ni z owąd zapytała czy kupuje pani słodycze marki wedel,tofefe,pasjonata,merci i inne.
OCB???
To jakiś cyrk?Pytam się...


Tutaj zapewne nie jedna jest osoba co sie zna na NLP chyba slidexman, to pytanie na kogo zaglosuje Pani w drugiej turze i podala komora i kaczke to sie nazywa "falszywy wybor" Smile to jest czysta manipulacja inaczej piszac, to tak jakby Ciebie ktos zapytal "czym chce Pani podpisac ta mowe ? dlugopisem czy piorem ?" a pytal ktos Ciebie czy ty wogole chcesz ja podpisac ? Very Happy To ostatnie to chyba zakotwiczenie tych nazwisk do skojarzenie z czyms milym/slodkim/dobrym Smile ale z tym ostatnim moge sie mylic, bo to zakotwiczenie powinno inaczej wygladac troche ;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mashine




Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 164
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:53, 18 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DRODZY PRZECIWNICY JKM I ANTY-WYBORCY!

W związku z ostatnim dniem kampanii pragnę się zwrócić do ludzi, którzy nie oddadzą głosu na JKM. Na tym forum wielu z nas znalazło się kiedy poczuliśmy się okłamywani przez układ rządzący, media i edukację. Wielu z nas przecierało oczy ze zdumienia odkrywając tajemnice manipulacji, machlojki oszustów wszelkiej maści i ogólną ignorancję społeczeństwa oraz fałsz serwowany w mediach. JEDYNYM kandydatem na urząd Prezydenta RP, który otwarcie o niektórych z nich mówi jest Janusz Korwin-Mikke. Jest to JEDYNY kandydat, który proponuje ludziom, żeby sami zarządzali praktycznie całością owoców swojej pracy.

Jest to niewiarygodna szansa aby ludzie zaczęli zadawać trudne pytania. Ten katalizator zmian, którym bez wątpienia jest JKM dociera wciąż do niewielkiej (choć stale powiększającej się) grupy ludzi. Obecne wybory dają szansę na przebudzenie się znacznej ilości ludzi nawet przy wyniku powiedzmy 8%. Wystarczy 5% aby ludzie zadali sobie pytanie dlaczego człowiek, któremu bardzo często przyznaję się rację jest popierany przez tak dużą ilość Polaków (5% z 30 mln to 1,5 mln ludzi!). Możesz się nie zgadzać z wszystkimi poglądami JKM ale jeśli cenisz szczerość i masz dość sloganów zagłosuj na niego! Jest to praktyczna szansa na wprowadzenie "naszego człowieka" do wielkiej polityki.

Możesz czekać na upadek tego systemu (który niechybnie nastąpi), ale pamiętaj, że upadek ten będzie bolesny. POPARŁBYM LUDZI, KTÓRZY BOJKOTUJĄ WYBORY jeśli każdy kandydat byłby parodią urzędu prezydenta i przyszłą marionetką europejskiej administracji. ALE TAK NIE JEST! JKM nie jest po to żeby naprawić Polskę, ale żeby pokazać Polakom, że warto naprawić ją samemu.

Zadeklarowanych wyborców JKM proszę o pójście do urn i przypomnienie o tym swoim przekonanym znajomym i nie zapomnienie o co walczymy 20 czerwca.

Dodaje jeszcze filmiki z wiecu z Warszawy nie w całości (wersja nieoficjalna) ale jest ponad 20 minut dobrego występu, który można pokazać znajomym:
1/3

2/3

3/3

_________________
TRUTH IS OUT THERE:
arrowwww.911truth.org
arrowwww.whatreallyhappened.com
arrowhttp://www.youtube.com/user/stopcenzurze
arrowwww.korwin-mikke.pl
arrowwww.partiawip.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
slidexman




Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 828
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:23, 18 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wykopujemy http://www.wykop.pl/link/387534/youtube-powodz-wyborcza-2010/
_________________
Otwarte Piramidy Finansowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Papekk27




Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 309
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:10, 18 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shepherd wiem, wiem o co w tym chodziło.

Musiałem o tym napisać bo mnie to bardzo rozsierdziło Rolling Eyes

A tak nawiasem mówiąc nie wiem dlaczego ta miła pani nie chciała ze mną rozmawiać tylko z moją żoną skoro to ja jestem abonentem tego numeru a moja żona tylko użytkownikiem co zresztą nadmieniła.Jednak ta miła pani stanowczo wolała rozmawiać z moją żoną Laughing
Czyżby kobiety były bardziej poddatne na tego typu zagrywki?

Pzdr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shepherd




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 439
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:58, 18 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Papekk27 napisał:
shepherd wiem, wiem o co w tym chodziło.

Musiałem o tym napisać bo mnie to bardzo rozsierdziło Rolling Eyes

A tak nawiasem mówiąc nie wiem dlaczego ta miła pani nie chciała ze mną rozmawiać tylko z moją żoną skoro to ja jestem abonentem tego numeru a moja żona tylko użytkownikiem co zresztą nadmieniła.Jednak ta miła pani stanowczo wolała rozmawiać z moją żoną Laughing
Czyżby kobiety były bardziej poddatne na tego typu zagrywki?

Pzdr


No nie chce tu zabardzo przytaczac sformulowania, ze kobiety sa bardziej podatne na manipulacje, ale jesli chodzi o emocje i uczucia, to w tej sferze kobietami latwiej kierowac, co wcale tu nie znaczy, ze kobiety sa gorsze. No i to kobieta bardziej lubia takie rzeczy jak słodycze marki wedel, tofefe, pasjonata, merci to wrecza sie kobieta no nie ? ;p To wszystko bylo ustawione pod kobiete. Wogole ty tez dales sie przekrecic, gdyz podales zone do telefonu ;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Papekk27




Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 309
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:21, 18 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej no nie dałem.
Poprostu ten numer użytkuje moja żona lecz abonentem(włascicielem numeru) jestem ja.
A ja z kolei mam drugi numer.Jestem podwójnym agentem znaczy abonentem Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:54, 18 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten fragment z wiecu JKM, w którym mówi o tym jak społeczeństwo traktowane jest poprzez przez klasę polityczną jak bydło i dlaczego od czasu do czasu się mu nieco sianka rzuci jest kapitalny. Więcej ludzi powinno to usłyszeć.
_________________
arrow Mossad did 9/11, ALL THE PROOF IN THE WORLD!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11   » 
Strona 8 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


apel głosujcie na janusza korwin mikke
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile