W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Jarosław Kaczyński kandydatem na Prezydenta RP  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
12 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 17275
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:32, 04 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłbym sabotażystą , gdybym nie miał prawa nie brać udziału.

Jesteś nieprzygotowana Tańcząca. Tzw. demokracja to też możliwość nie głosowania na głąbów. Ani jeden ani drugi nie zasługuje na moje poparcie. Rozumiesz? Czy chcesz mi Twojego wodza wcisnąć po przecenie? Bo ostatnio jest lekko wyprzedażowy, jak sam powiedział , że nie użyje już słowa "postkomunista" Laughing
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:20, 04 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Byłbym sabotażystą , gdybym nie miał prawa nie brać udziału.


Co Ty pierdolisz zainteresowany?

Sabotować to znaczy po prostu utrudniać, spowalniać czy też działać na nie korzyść jakiejś organizacji czy poczynań innych osób nie ma to nic wspólnego z prawem czy nie prawem brania czy nie brania udziału.

zainteresowany
Cytat:
Tzw. demokracja to też możliwość nie głosowania na głąbów.


no właśnie jeszcze masz taką możliwość, ale po przez swój bojkot jest wysoce prawdopodobne ,że będziesz cegiełką do wprowadzenia przez władzę obowiązku głosowania i wtedy nadal będziesz mógł być sabotażystą i bojkotować wybory z tymże , za swoje fanaberię będziesz miał $ pociągnięte z konta Very Happy

zainteresowany
Cytat:

Czy chcesz mi Twojego wodza wcisnąć po przecenie? Bo ostatnio jest lekko wyprzedażowy, jak sam powiedział , że nie użyje już słowa "postkomunista" Laughing


Moim celem było ukazanie ,że bojkot jest tak samo nietrafionym i naiwnym pomysłem na zmienienie czegokolwiek jak i uczestnictwo w wyborach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:30, 04 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:36, 04 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca.
Ty se głosuj. Ja nie mam obowiązku głosowania na Bronka czy na Jarka.
A w tym momencie próbujesz mi wmówić , że mam obowiązek i nazywasz sabotażystą. Logika Twoich wypowiedzi ma sie nijak do rzeczywistości. Zakładasz że jak nie będę chodził na wybory, to wprowadzą obowiązkowe, co potwierdza jedynie , że to ja mam rację.
Dlatego mam rację, że mówiłem wcześniej iż nie jest ważny dla polityków wszelkiej maści głos , a frekwencja , dla podtrzymania wizerunku super systemu jakim jest tzw. demokracja, gdzie obiecywanie i spełnianie tych obietnic nie jest OBOWIĄZKOWE, podobnie jak głosowanie na te OBIETNICE.

Zmniejszona do minimum frekwencja przyczyniłaby się do spełniania obietnic wyborczych. Mniej kłamstw by popłynęło z usteczek "przedstawicieli narodu" , którzy są lobbowani przez różne kraje , różne korporacje i różne inne organizacje, którym najmniej leży na rzeczy dobro obywateli danego kraju.

Nie mają widocznie szacunku do siebie ludziska i lubią być mamieni obietnicami. Gdyby zaczęli faktycznie rozliczać polskie partie , to żadna nie powinna już istnieć.
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Jarosław Kaczyński kandydatem na Prezydenta RP
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile