W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Wawel? Z całym szacunkiem ale   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
11 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 4339
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:43, 14 Kwi '10   Temat postu: Wawel? Z całym szacunkiem ale Odpowiedz z cytatem

Z całym szacunkiem dla zmarłych, forsowanie miejsca spoczynku pp Kaczyńskich na Wawelu jest co najmniej niezręczne. Trochę to wzgórze jednak za wysoko, jak na zasługi prezydentury. Wybudowanie Muzeum Powstania Warszawskiego, to chyba trochę mało.
Śmierć, choć tragiczna, to chyba nie jest zasługa? To nieszczęście. Ale nie każde nieszczęście jest osiągnięciem.
Oczywiście czas i historia pokaże zasługi bardziej jaskrawie, ale może ślepy jestem...

Jeden z ciekawszych postów z którymi się identyfikuję zamieszczam poniżej (Money.pl):

2010-04-14 00:54:40 | 89.74.17.* | Prawda zawsze boli....ZAWSZE.
Szczęśliwie, żyjemy w wolnym kraju więc każdy z nas ma prawo wyrazić swoją opinię.
Decyzja nie należała do kardynała Dziwisza. Owszem, wyraził On aprobatę- jednakże za sugestią
rodziny zmarłych...

Wstrząsnęła mną wiadomość o sobotniej katastrofie, szczerze współczuje rodzinom ofiar, jednakże
nie mogę zgodzić się z hipokryzją większości Polaków.
Proszę mi wybaczyć, ale obiektywnie rozpatrując poruszaną kwestię nie słusznym wydaje się być
zestawianie Lecha Kaczyńskiego na równi m.in. ze Św. Jadwigą....

Proces gloryfikacji rozpoczęty - teraz sznurem pędźmy wyrazić swój żal politycznie... NIE! Nie
zgadzam się!!!
Pomimo współczucia i smutku wobec śmierci L.K. - jako człowieka, nie uważam jednak, że pochówek
pośród Królów, wodzów oraz bohaterów jest adekwatnym miejscem dla ŚP Prezydenta. Jednocześnie,
szczęśliwie nie w mojej gestii leży podjęcie ostatecznej decyzji- więc pozostaje mi
zaakceptowanie rzeczywistości. Jednakże, jak już wcześniej wspomniałem żyjemy w wolnym kraju....
Dlatego otwarcie mówię:
Popełniamy błąd, którego pierwszą przesłanką jest prowadzona tu dyskusja....

Czas się pogodzić: To nie księżyc, to Polska.

Pozostaje liczyć,że Polacy nie sa aż tak durni, zeby nie dostrzec obrzydliwej propagandy
zrodzonej na katastrofie.

Śmierć w wyjatkowych okolicznościach nie przesądza o zasługach, których ze smutkiem stwierdzam- w
tym wypadku brak...
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiaOra




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:10, 14 Kwi '10   Temat postu: Re: Wawel? Z całym szacunkiem ale Odpowiedz z cytatem

Adam Polo napisał:
Z całym szacunkiem dla zmarłych, forsowanie miejsca spoczynku pp Kaczyńskich na Wawelu jest co najmniej niezręczne. Trochę to wzgórze jednak za wysoko, jak na zasługi prezydentury. Wybudowanie Muzeum Powstania Warszawskiego, to chyba trochę mało.
Śmierć, choć tragiczna, to chyba nie jest zasługa? To nieszczęście. Ale nie każde nieszczęście jest osiągnięciem.
Oczywiście czas i historia pokaże zasługi bardziej jaskrawie, ale może ślepy jestem...

Jeden z ciekawszych postów z którymi się identyfikuję zamieszczam poniżej (Money.pl):

2010-04-14 00:54:40 | 89.74.17.* | Prawda zawsze boli....ZAWSZE.
Szczęśliwie, żyjemy w wolnym kraju więc każdy z nas ma prawo wyrazić swoją opinię.
Decyzja nie należała do kardynała Dziwisza. Owszem, wyraził On aprobatę- jednakże za sugestią
rodziny zmarłych...

Wstrząsnęła mną wiadomość o sobotniej katastrofie, szczerze współczuje rodzinom ofiar, jednakże
nie mogę zgodzić się z hipokryzją większości Polaków.
Proszę mi wybaczyć, ale obiektywnie rozpatrując poruszaną kwestię nie słusznym wydaje się być
zestawianie Lecha Kaczyńskiego na równi m.in. ze Św. Jadwigą....

Proces gloryfikacji rozpoczęty - teraz sznurem pędźmy wyrazić swój żal politycznie... NIE! Nie
zgadzam się!!!
Pomimo współczucia i smutku wobec śmierci L.K. - jako człowieka, nie uważam jednak, że pochówek
pośród Królów, wodzów oraz bohaterów jest adekwatnym miejscem dla ŚP Prezydenta. Jednocześnie,
szczęśliwie nie w mojej gestii leży podjęcie ostatecznej decyzji- więc pozostaje mi
zaakceptowanie rzeczywistości. Jednakże, jak już wcześniej wspomniałem żyjemy w wolnym kraju....
Dlatego otwarcie mówię:
Popełniamy błąd, którego pierwszą przesłanką jest prowadzona tu dyskusja....

Czas się pogodzić: To nie księżyc, to Polska.

Pozostaje liczyć,że Polacy nie sa aż tak durni, zeby nie dostrzec obrzydliwej propagandy
zrodzonej na katastrofie.

Śmierć w wyjatkowych okolicznościach nie przesądza o zasługach, których ze smutkiem stwierdzam- w
tym wypadku brak...



http://wiadomosci.onet.pl/2681,2154806,wydarzenie_lokalne.html

Patronuje temu NIE NA WAWEL....GAZETA WYBORCZA! Czyli dresy Tuska! Więc to raczej nie dziwi!

Jeszcze przed podjęciem ostatecznej decyzji o pochówku, bp Tadeusz Pieronek proponował w rozmowie z "Gazetą Wyborczą", aby "tymczasowo pochować Lecha Kaczyńśkiego w godnym miejscu, a trwały pochówek zostawić na późniejszy czas".

No trochę to WIĘCEJ niż dziwne, że pan Pieronek po instrukcje w sprawie wydania opinii, gdzie ma być pochowany prezydent RP, zwraca się najpierw do... GAZETY WYBORCZEJ, czyli do towarzysza Michnika, co ma na ten temat powiedzieć, bo sam ,,nie ma własnego zdania'' ?

Te protesty tej głupiej gówniarzerii świadczą tylko o jej bezmiernej umysłowej pustocie! Nie dziwią one również, gdyż Kaczyński powiedział o ZBRODNI KATYŃSKIEJ nie tak dawno, że był to HOLOCAUST polskiego narodu, na co WIADOME ŚRODOWISKA dostały po prostu szału i zapluły go najgorszymi inwektywami za to porównanie, gdyż jak to powszechnie wiadomo tzw. HOLOCAUST zarezerwowany jest tylko dla jednej nacji i biada komukolwiek, kto poważyłby się tą ,,świętość'' im odebrać!

Poza tym dopiero teraz wyłazi na wierzch jak bardzo rządy Kaczyńskiego uderzyły władców Międzynarodowego Funduszu Walutowego i niejakiego pana George'a Sorosa, tak, że nie kryją oni w chwili obecnej swojej radości, że AŻ TAK IM SIĘ Z KACZYŃSKIM UDAŁO, a szczególnie z jego szefem Narodowego Banku Polskiego, który w ostatnich miesiącach tak nabruździł MFW i stuknął osobiście pana Sorosza na 50 baniek w Euro! To musiało zaboleć nawet kogoś takiego jak stary oszust i hochsztapler Sorosz!

Tu tylko jeden z przykładów działań pana prezesa Skrzypka przeciwko globalnych finansowych oszustom! A jak powiedziałem, zebraliśmy tylko w ciągu 46 godzin mnóstwo materiału na ten właśnie temat!

http://gospodarka.gazeta.pl/Gielda/1,899.....wac_z.html

Nie tylko ze nie chcieli pożyczać, to bezczelne polaczki chciały nawet im wpłacic na procent !!! Co za tupet !
To co zrobił prezes Skrzypek przeciwko MFW, to jakby napiwek dać Dawidowi Rockefellerowi, gdy wchodząc do hotelu otworzyłby nam drzwi! Faktycznie dla tych oszustów było to jak rzucenie im rękawicy w twarz! Takiej zniewagi i próby zerwania się im ze smyczy darować nie mogli, bo to byłby precedens. A jakie skutki wywołałby taki precedens, gdyby pozwolili na coś podobnego jednemu, to szybko nastąpiłby efekt domina i za jednym podobne naśladownictwo zaczęliby uprawiać inni! Chyba nie muszę dalej tłumaczyć jakie przyniosłoby to dla nich ostateczne skutki! Dlatego Kaczyński, Skrzypek i reszta nie mieli prawa przeżyć tej wycieczki do Smoleńska! Podziwiam teraz odwagę tego człowieka, przeciwko komu ważył się stanąć do walki w całkowitym osamotnieniu!


Materiału, który zebraliśmy z przyjaciółmi w ledwie 48 godzin od tego tzw. ,,NIESZCZĘŚLIWEGO WYPADKU'' jest tyle, że ,,wiara'' w to, że był to nieszczęśliwy wypadek musi być naprawdę sięgająca wyżyn kosmosu!

Zemsta na zlecenie władców globalnej finansjery, barona Rotschilda i Rockefellera sięga jak widać nawet grobu! Nawet tutaj pokazują, że nawet na miejscu ostatniego spoczynku znienawidzonego przez siebie prezydenta kraju nad Wisłą również muszą wywrzeć swoją presję, gdyż inaczej ich la vendetta nie była by pełna!

A tak apropo, to jak pewnego dnia niejaki Aron Szechter Michnik zejdzie z tego najpiękniejszego ponoć ze światów, to proponuję zorganizować społeczną rzecz jasna, NIE STEROWANĄ przez nikogo oczywiście, no bo jakże miała by być sterowana, to niecne oskarżenia, akcję:
NIE DLA POCHÓWKU ADASIA W SYNAGODZE!

P.S.

Alex Jones wypowiedział przedwczoraj wieczorem w audycji radiowej idącej na żywo o braciach Kaczyńskich te oto słowa:, Mówiąc o ich losie, przedstawił to jako przykład tego jak kończy ktoś kto przeciwstawia się agendom NWO w obronie swojego narodu!!!

A teraz protestujcie przeciwko pochowaniu pary prezydenckiej na Wawelu dalej! Oddajecie tym sposobem niedźwiedzią przysługę Gazecie Wybiórczej i firmie Agora! Cóż tu jeszcze dodać? Ano chyba tylko tyle, że: POŻYTECZNYCH IDIOTÓW NIGDY NIE BRAKUJE! Szczególnie w Polsce, czego najlepszy przykładem jest właśnie ta sytuacja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nobody




Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 524
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:11, 14 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wstyd. Tak bardzo wstyd, że nie chce się nic pisać. Świat patrzy jak polskie psy znów ujadają na siebie. Co to KURWA komu przeszkadza? Czy ktoś był choć raz pochylić się tym królom? Nie, nie był moim prezydentem, a z niej się śmiałem... co z tego? Teraz czekam na zagraniczne komentarze... ze wstydem. Zasłużył, czy nie osądzą nasze dzieci nie my (jak to słusznie stwierdził prof. Nałęcz).

SIC! Evil or Very Mad
_________________
amicus Plato, sed magis amica veritas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sqrski




Dołączył: 14 Sty 2009
Posty: 60
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:37, 14 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziwny ten kraj. Referendum na temat podpisania traktatu się nie domagali. Referendum na temat euro się nie domagają. Domagają się jednak prawa głosu na temat pochówku prezydenta...
Ciszej nad tą trumną mili państwo. Ciszej. Będzie jeszcze dużo czasu na szczekanie i ujadanie....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1997
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:30, 14 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Dziwny ten kraj. Referendum na temat podpisania traktatu się nie domagali. Referendum na temat euro się nie domagają. Domagają się jednak prawa głosu na temat pochówku prezydenta..."

Słusznie prawicie. Referendum dot. traktatu i euro to przecież mało medialny temat Wink Za to taki pochówek to już nie w kij pierdział, ważą się losy kraju.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
C0LD F34R




Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 261
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:35, 14 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dyskusja na temat miejsca pochówku w ogóle nie powinna mieć miejsca. Jednak to rodzina zmarłych ją wywołała, a robiąc to musieli wiedzieć jakie kontrowersje to za sobą pociągnie. I pociągnęło...

Moim zdaniem propozycja, żeby pogrzebać p. Kaczyńskich na Wawelu jest wielce niestosowna. Świadczy tylko o hipokryzji i małości niektórych ludzi.

Powoli widać jak działa ten polityczny półświatek i jak politycy wynoszą swoich zmarłych "ziomali po fachu" na piedestały. Będą nazywać ich imionami szkoły, stadiony, place i ulice... Z jakiej racji? Sam fakt, że ktoś zginął śmiercią tragiczną nie czyni z niego bohatera ani świętego. Takiej hipokryzji dawno nie widziałem. Po raz kolejny politycy udowadniają, że są jedną wielką kliką poklepującą się nawzajem po pleckach. Jest mi wstyd i chce mi się rzygać.

Nie potrafię wymienić żadnych zasług Kaczyńskiego, które pozwalałyby mu spocząć pośród królów ergo nie tam jest jego miejsce. Z tego co widzę, wielu ludzi myśli podobnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalfas




Dołączył: 02 Gru 2009
Posty: 338
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:43, 14 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dyskusji licza sie argumenty, a te protestujący mają żadne.
Mi osobiście to jest obojetne.....ani mie grzeje ani ziebi ta rzekomo narodowa histeria.

1. Wawel nie jest odpowiednim miejscem? Bo to miejsce pochówku królów?

Czyzby? Czyz Wisniowiecki nie jest jednym z najbardziej nieudolnych królów w historii?

Czy nie leżą tam osoby Polske opluwający?

U prawie kazdego pozostałego tam pochowanego tez mozna wiecej negatywnego powiedzieć niz pozytywnego.
Skoro rozpoczynacie dyskusje o zmarlych nad trumną to juz jest tragedia.
Plujecie slina majac marne pojecie o hisorii.

Spoczynek koło Piłsudskiego? jak najbardziej. jest to swoiste signum temporii....
Dwóch najwiekszych filosemitów w historii polski po Kazimierzu Wielkim spocznie koło siebie.
Przynajmniej wycieczki z Izraela zostawią troche kasy u łasych na nia krakowiaków.

2. Ciekawy watek z tym Skrzypkiem....

Ciekawa hipoteza...moze wcale nie chodziło o Prezydenta.....

Putin był autentycznie przerazony.......

Zawsze jak spadaja glowy panstw to trwoga.......

10.04.2010 odeszlo 1000 innych obywateli Polski. Czesc ich pamięci....kimkolwiek byli
_________________
życie to myślnik miedzy data urodzin i śmierci. Może to wszystko co mamy? czasami nawet nie mamy tego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Glopez




Dołączył: 13 Lip 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:43, 14 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe, ilu z protestujących przeciwko umiałoby wymienić po jednej zasłudze każdego kto leży na Wawelu. Następne kurwa stadne zachowanie, w mediach temat nr 2.
_________________
"Nie jest miarą zdrowia być dobrze przystosowanym do głęboko chorego społeczeństwa"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8570
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:55, 14 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet po śmierci dzielą Polaków Smile

Ale tak jak wspomniał Kalfas, różni tam "leżą" , a Korybut Wiśniowiecki to był chyba najgorszy król Polski, więc miejsce obok niego byłoby wskazane.

Dla mnie to mogą go pochować nawet w Machu Picchu, przynajmniej "Słońce Peru" będzie miał powód do "odwiedzin".

Najważniejsze żeby historia nie została zafałszowana. Bo teraz to na fali entuzjazmu znacznej części społeczeństwa, urusł do roli nie wiem jakiego bohatera.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Glopez




Dołączył: 13 Lip 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:11, 14 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Nawet po śmierci dzielą Polaków Smile


Nie prawda.

Polacy są podzieleni, a w tłumie są też pojebani. Takie stadne zachowania to doskonały przykład tego, jak łatwo manipulować ludźmi i przykład tego, że jesteśmy podzieleni bez względu na gówno warte pielgrzymki, spędy, łzy i przeprosiny. Czy naprawdę sądzisz, że nazwisko ma w tym przypadku znaczenie?

Sie kurwa znaleźli obrońcy a wielu z nich nie wie, kto tam leży i kim był. Poza tym to historyczne postacie, do których trudno porównać ludzi którzy żyją/żyli teraz. Więc jedynym nie budzącym kontrowersji wyjściem byłoby zamknąć Wawel, bo o nikim z współczesnych nie uczyliśmy się w podstawówce na historii.

Nie znamy swojej historii, ale jak pojawia się jakikolwiek pretekst do napierdalania to sie napierdalamy, tv podkręci atmosferę i wszystko wróci do normy.

edit:

Nie wiem czy zasługuje czy nie. Od chwili tragedii - napierdalamy się o wypadek, czy był zamach czy nie. Czy była mgła na 400m czy na 200m. Chuja wiemy, ale fajnie jest sie ponapierdalać. Tutaj też - jedyna możliwość oceny, czy kolo zasługuje na Wawel jest ocena jego życia, jeśli już w takich kategoriach będziemy to rozpatrywać. Może Ty zasługujesz na Wawel albo ja? Może, ale nie jesteśmy prezydentem, czy papieżem, jesteśmy "anonimowi" w porównaniu z nimi i nikt nie będzie się nam przyglądał. A im się przyglądnie historia a chyba wszyscy doskonale wiemy że dopiero po czasie mogą wyjść jakieś kwiatki z jego życia - tego nie jesteśmy w stanie obiektywnie stwierdzić.

Jeśli po paru latach okaże się, żeKaczyński jest persona non grata na wawelu, to jarek zrobi mu strasznie chujowy prezent w niedziele. Ale jeśli po latach okaże się, że to jednak był zamach, że Kaczyński nadepnął na odcisk nie tym co trzeba to co? Dlatego, że nie wiele wiemy, powstrzymałbym się od opinii na temat czy zasługuje czy nie.

Ona zasłużyła.
Cytat:
Chcę być uważana jako prosta wasalka, a nie jak królowa, opuszczając bowiem Rzym, królestwo swe złożyłam u stóp papieskich.

_________________
"Nie jest miarą zdrowia być dobrze przystosowanym do głęboko chorego społeczeństwa"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
C0LD F34R




Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 261
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:20, 14 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro twierdzisz, że na Wawelu spoczywa wielu ludzi, którzy na to nie zasługują to nie popełniajmy kolejnych błędów i nie dokładajmy tam takowych. Według mnie Kaczyński w żadnym razie nie zasługuje na takie honory.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:17, 14 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro władze popełniały w przeszłości "wawelskie błędy" chowając tam "niegodnych", to tym bardziej nie powinno tych błędów powielać "upojone nieszczęściem" społeczeństwo.
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shepherd




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 439
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:16, 14 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O ja pierdole, niech se lezy gdzie chce, bedac na Wawelu nie musisz mu oddawac holdu.
A nawet lepiej niech tam lezy na zlosc Tuskowi ;p
Kurwa problemy robicie z niczego, sa wazniejsze sprawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:23, 14 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shepherd, jak masz to w dupie, to po co zajmujesz miejsce swoimi wypowiedziami?
Niektórzy mają w dupie, kto rządzi Polską i nie chodzą na wybory. Ich prawo. Ale potem morda w kubeł i nie narzekać, bo nie ma paszportu do narzekania. To się nazywa konsekwencja

W demokracji ważne jest liczenie się z wielością głosów i opinii, a nie zawłaszczanie uświęconych miejsc narodowych przez partykularne grupy interesów. Nie godne jest to tym bardziej, że wykorzystuje się do swoich celów trudnego czasu żałoby narodowej.

Ale możesz mieć to w dupie i ja to uszanuję. Tylko czemu się dziwisz, że się dziwię???
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:00, 14 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem za tym, żeby złożyć na wawelu całą załogę samolotu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eNKa




Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 634
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:42, 14 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zadaniem gromadzonych w takich miejscach eksponatów jest przyciąganie ofiarodawców a nie honorowanie trupów.
Kto umarł ten nie żyje!
_________________
"każdy samolot ma skrzydła więc jest też szybowcem"
"Do protestujących dołanczają się też wszelkiego rodzaju organizacje..."
~Bimi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:54, 14 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GibkiLopez napisał:
Ciekawe, ilu z protestujących przeciwko umiałoby wymienić po jednej zasłudze każdego kto leży na Wawelu. Następne kurwa stadne zachowanie, w mediach temat nr 2.


Wymień jedna JEDYNĄ Kaczyńskiego - czym sie3 zasłużył by spocząć wśród Królów?
Możesz jako pomoc wziąć Jarosława Kaczyńskiego ich rodzinę, Kurskiego, Ziobrą i kogo chcesz i daj tą jedną zasługę dla której powinien tam spocząć!

Ps.
Podpowiem ci, nie znajdziesz nic! Kaczyński był przeciętnym politykiem, jeszcze bardziej przeciętnym prezydentem. Był opryskliwy nie znał słów hymnu narodowego (sic!). Traktował władze jak prywatny folwark.
To cechuje władców stawianych marionetkowo w krajach III świata, na Wawelu pojawi się władca który był wsadzony obcymi rękami na tron...
Pokaż mi jedną zasługę od 1989 roku Lecha Kaczyńskiego - chce tylko jedną...
Bo ja anty polskich działań to mogę ci litanie z jego udziałem przedstawić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:08, 14 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już odpowiadam: niewątpliwą zasługą byłego Prezydenta jest to, że tragicznym zbiegiem okoliczności zginął w drodze do Katynia. I to pospólstwu wystarczy. Gawiedź lubi takie historie. Warto podjechać przed Pałac, aby zobaczyć te fotki, które sobie psztykają na pamiątkę, że "uczestniczyli w tworzeniu historii". Niech żyją tą iluzją.

Otóż to! Nikt nie wie po co, więc nie musisz się obawiać, że ktoś zapyta. Wiesz co robi ten miś? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest miś na skalę naszych możliwości. Ty wiesz, co my robimy tym misiem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie - mówimy - to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo i nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest miś społeczny, w oparciu o sześć instytucji
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:18, 14 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe.
To wraz z małżonką będą stanowić godną konkurencję dla smoka wawelskiego. Tak że niech im jeszcze jebną pomnik przed smoczą jamą, coby szanse były wyrównane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Justice




Dołączył: 27 Sie 2008
Posty: 205
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:17, 14 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie zastanawiam się nad tą jedną zasługą Kaczyńskiego dla Polski. Jedyne co przychodzi mi do głowy to działalność w Solidarności, która doprowadziła do wprowadzenia w Polsce pewnego poziomu demokracji, mozliwości swobodnego wyjazdu za granicę, zbliżenia do Europy, ale w takim przypadku to Annie Walentynowicz tez należy się tam miejsce. I wielu innym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:25, 14 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na wawelu leży cała masa postaci spod ciemnej gwiazdy, zwisa mi to gdzie pochowią kaczynskich

natomiast żenujące i niesmaczne jest to, ze 2 dni po katastrofie gazeta wyborcza zaczyna znowu sączyć jad, podjudzac i dzielić, co chwila jakiś nowy news o wawelu, jakieś pseudo demonstracje ... zygać się chce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Caramba




Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 541
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:57, 14 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Jeżeli większość naćpanego żałobą i megalomanią społeczeństwa życzy sobie Wawel to czemu nie. Ma być dostojnie a będzie śmiesznie. Jeżeli ktoś protestuje niech protestuje JEGO PRAWO. Ktoś strasznie miesza ludziom w głowach, jakby nie chciał dać chwili na spokojną refleksje. Pomysł pochowania L.K. na Wawelu to jakaś kosmiczna historia, pomysł szatańsko przewrotny.
2. Mam wrażenie że Polacy to naród nekrofili. Dopóki L.Kaczyński żył był kartoflem, ciemnogrodem itd.... Wychodzi że najlepszą rzeczą jaką zrobił była jego tragiczna śmierć. Śmierć odmieniła całkowicie postrzeganie jego osoby, więc rób co chcesz tylko spektakularnie umrzyj salut
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porfirij




Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 507
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:00, 14 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prawda jest taka że tym pochówkiem plują polakom w mordę a ci się z tego cieszą...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caramba




Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 541
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:06, 14 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

porfirij@ Chleba i igrzysk.............. Z chlebem ostatnio raczej kłopotu nie ma, więc trzeba grać na emocjach tłumu. Zbiorowa histeria, sztucznie wywołana przez media .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
góral




Dołączył: 31 Gru 2007
Posty: 28
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:14, 14 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

celnie to widzi pan Bizoń.

warto...

http://www.propolonia.pl/blog-read.php?bid=142&pid=2521

aha jeszcze pan Kosiur ma świetny felieton tu:

http://go2.wordpress.com/?id=725X1342&am.....ment-39549
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Wawel? Z całym szacunkiem     ale
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile