W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Samolot z prezydentem rozbił się w Smoleńsku  
Podobne tematy
Smoleńsk, amerykańskie Know How, kooperacja 11
Smoleńsk jako czysta propaganda (niczego nie było) 13
Czyje to służby specjalne szczują 8
Pokaz wszystkie podobne tematy (15)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
101 gł.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 439294
Strona:  «   1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 132, 133, 134   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wiedzmin




Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 1035
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:36, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widziales co zostaje z samochodu przy wypadku z predkoscia powyzej 100 km? Minimalna predkosc tego samolotu to 235km/h.

Przy takiej predkosci nie bardzo jest co zbierac, doliczajac jeszcze spadek z pewnej wysokosci, predkosc jest jeszcze wieksza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rasta Soul




Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 241
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:43, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do Nostradamusa i jego przepowiedni to znalazłem ciekawą wizję świata jednego z użytkowników tego portalu : http://www.nadnaturalne.kei.pl/index.php.....;Itemid=60

Mianowicie :
Cytat:
żaden rok 2010, czy 2012...
...nie musicie w to wierzyć... ale ani w tym roku ani za dwa lata nie wybuchnie żadna III wojna... owszem ten rok jest wyjątkowo pechowy, bo z numerologii wynika, że będzie niósł tylko cierpienie, ale to nie data wybuchu wojny, tylko powiedzmy prolog, wstęp... rok 2001 był pechowy (11 września, bańka internetowa na giełdach, wybuch wojny w Afganistanie, i inne pechowe zdarzenia), rok 2010 (jak dotąd: zamachy samobójcze w Afganistanie i Iraku, ale dzisiaj to już "norma", zamachy w Rosji-metro, tragiczna śmierć części "szefostwa" polskiego państwa pod Smoleńskiem, a NA PRZYSZŁE MIESIĄCE BĘDĄ: wojna domowa w usa-tak jeszcze w tym roku-raczej w listopadzie lub grudniu!!! prawdopodobnie ujawninie się 3 Antychrysta na Bliskim Wschodzie- zrodzonego z dziwki Fatimy i złodzieja Mahometa w 1969 roku w sierpniu, 2 fala kryzysu ekonomicznego, to przed wybuchem wojny domowej w usa-znacznie gorsza, kolejne zamachy w Iraku, Afganistanie i Palestynie-być może nawet zniszczenie meczetu Omara przez Żydów... i kilka innych jeszcze wydarzeń), rok 2012 też nie będzie rokiem globalnej wojny, ale nastąpi przebiegunowanie Ziemi, chociaż nie będzie to tak tragiczne w skutkach, jak to jest przedstawione w filmie 2012, może wystąpić z tego powodu jakaś lokalna powódź lub tsunami, trzęsienie ziemii, w niektórych miejscach planety mieszkańcy zaczną chorować częściej na raka skóry, wyniknie to z osłabienia ozonosfery globu, wyniakającej z tzw. Plam na Słońcu, ewentualnie dojdzie też do chwilowych zakłóceń w odbiorze sygnałów radiowych i spięć elektrycznych, jak to miało miejsce w Quebecu w 1988 roku (poszukajcie sobie tego, jeśli nie wiecie, co to było), co do USA to wojna tam będzie trwać dalej, co do Rosji, to napewno nie będzie chciała zaatakować Europy Zach., bo będzie skupiona na tym co robić będą Chińczycy w kwestiach militarnych, propo's Dalekiego Wschodu, to potęga Japonii odradzać sie pomału będzie i to przy aprobacie CHRL... co do Polski i Europy Zach., to nic ciekawego się niezdaży, poza EURO 2012 i IO w Londynie... Putin będzie dalej rządził w Rosji i tak będzie przez jeszcze jakieś 20 lat, potem będzie miał godnego następcę... jest jeszcze rok 2100, ale on ma być spokojny... czemu na tym się skupiam?? bo Drogi Czytelniku 2+1=3, a to jest zła liczba bo odnosi się do czegoś, co jest wstępem do bardzo złych rzeczy, ktore mają się w przyszłości zdarzyć... Natomiast jeśli chcecie wiedzieć kiedy wojna wybuchnie to ja typuje rok 2021, a czemu??? powiedzmy, że temat jest znacznie szerszy niż się Wam wydaje... Bułgarowie przestaną istnieć Islam zniszczy Rzym, Ratzinger zostanie zamrdowany w czasie ucieczki w 2022 luz 23 roku, tak, tak... Ratzinger dożyje, tak sędziwego wieku... to on jest tym czarnym papieżem, przecież ma Murzyna w herbie... Japonia i CHRL zaatakują Rosję od Wschodu, Usa się podźwignie z wojny domowej i pomoże zmęczonej i zniszczonej Europie, muzułmanie znowu będą stali na polskiej granicy... RFN rozpocznie krótką wojnę z Polską, około 7-dniową, ale ostatecznie wycofa się i zostanie ogłoszony pokój, potem Niemcy rozpadną się, powstanie m.in. wolna Bawaria, UK rozpadnie się, powstanie wolna Szkocja, Paryż stanie sie "dzikim miastem" ludzie zdziczeją, a stolica zostanie przeniesona do prawdopodobnie Lyonu... Francja z Polską będzie przewodzić Europie... Będzie postać Henryka Szczęśliwego i Wlk Króla z Polski, którzy prawdopodobnie już żyją, jak na razie nie są świadomii swej historycznej misji... Celibat zostanie zniesiony, ostatecznie Islam zostanie pokonany, Anglia częsciowo zniszczona, Londyn podzieli los Paryża i Rzymu, Holandię zaleje i zdarzy sie jeszcze wiele innych i ciekawych rzeczy... ZOSTANIE UŻYTA BROŃ ABC... NAJBEZPIECZNIEJ BĘDZIE W BRAZYLII, AUSTRALII EWENTUALNIE EUROP. CZĘŚCI ROSJI I SKANDYNAWII...


tak więc Szanowny Czytelniku ciesz się pokojem na świecie, póki on jest jeszcze... bo wojna będzie trwać 27 lat...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sober




Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 135
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:44, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, 235 km/h to prędkości minimalna dla Tu-154, co jest zresztą jego wadą. A pewnie leciał w okolicach 280-300 km/h.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piotr147




Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:46, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem fotografem więc znam różnych ludzi nawet jednego pilota.
I taka mała uwaga co do złego zrozumienia się załogi z wierzą to mówi się w między narodowym języku angielskim!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiedzmin




Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 1035
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:13, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

piotr147 napisał:
Jestem fotografem więc znam różnych ludzi nawet jednego pilota.
I taka mała uwaga co do złego zrozumienia się załogi z wierzą to mówi się w między narodowym języku angielskim!


Tak z wieŻa rozmawia sie po angielsku na cywilnych portach lotniczych. To jest byle wojskowe lotnisko. Jesli nie rozumieli to mogli leciec na miedzynarodowe lotnisko w Moskwie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PrawdoWyszukiwato




Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 183
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:44, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś na dobranoc


http://www.vimeo.com/9335203

Kto jest tym psem ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:50, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Re: Prezydent Rzeczpospolitej nie żyje
by DeTe

11 Apr 2010 08:34 pm

"Zginął Prezydent Polski powiadacie...
Przecież Polska przestała istnieć 15 grudnia 2009 roku, więc trochę naciągane to stwierdzenie.
Zginął polityk który sprzedał Polskę. Pozbawił ją niepodległości, brał czynny udział w niszczeniu mojego kochanego kraju. Jakże mam po kimś takim zapłakać? Zmotywujcie mnie proszę drodzy koledzy. Wyrażam głębokie współczucie pod adresem rodzin które straciły swoich bliskich. Rozpatruję tę katastrofę jako szereg tragedii rodzin, i tutaj mam ludzkie uczucia. Moje serce zamyka się w chwili gdy zaczynam kojarzyć osoby z dotychczasowymi wydarzeniami. Płaczecie nad ludźmi którzy robili wszystko żeby upodlić Wam życie."
Kwestionuj autorytety - myśl samodzielnie!
64,999,987 osób ,które posiadają broń, NIE ZABIŁY WCZORAJ NIKOGO!

DeTe

Posts: 301
Joined: 19 Jan 2009 09:25 pm
Location: Polska

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx


Re: Prezydent Rzeczpospolitej nie żyje
by Jerzy Ulicki-Rek » 11 Apr 2010 11:39 pm

Zgadzam sie z tym co napisal DeTe.
Wspolczuje rodzinom ofiar w ich ludzkim bolu uwazam jednak ,ze powinnismy zachowac chlodna glowe tak gdzie chodzi o realna ocene roli jaka zmarly p.Kaczynski odegral w procesie zniewalania i ubezwlasnowolnienia Polski.
Fakty mowia same za siebie i jego gwaltowna i tragiczna smierc nie jest ich w stanie zmienic.
kreowanie go na patriote i bohatera walczacego o Polske to juz chyba ciezka przesada:)
W jednym ze swoich poprzednich komentarzy napisalem"Zginela glowa panstwa".
Taka byla jego oficjalna rola jaka pelnil.
Co do uznania zmarlego za prawdziwego prezydenta ,piszac prawdziwego mam na mysli prezydenta z ducha polskiego, to nic sie przeciez nie zmienilo:byl takim samym "prezydentem' jak Stolzman/Kwasniewski.
Poslusznie i grzecznie wypelnial polecenia zydowskiej glownie sitwy pomagajac swoim sponsorom w zniewalaniu kraju ,ktorego -oficjalnie- byl prezydentem.

Kiedys,zanim slowa stracily swoj sens ,takie zachowanie nazywalo sie "zdrada".

W mojej pamieci p.Kaczynski pozostanie wlasnie taka osoba:zdrajca ,ktora swoje stanowisko wykorzystywala do oddawania Polski i jej obywateli w obce rece.



Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
chokebore




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 205

PostWysłany: 02:59, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Jerzy Ulicki-Rek

Przestań już człowieku bredzić, wypowiadasz się tak jakbyś znał długofalową politykę i strategie prezydenta odnośnie unii, a było kilka koncepcji w których dało się postawić wszystko na nogi.

Było referendum na twór zwany unią, ten się zmieniał i kształtował nieustannie, jak chory eksperyment.... Kto wtedy nie głosował za w referendum?

Podpisał to co musiał, nie wiesz jakie były naciski czy szachy, gówno się rozlało dużo wcześniej ktoś musiał dupę podetrzeć. Wszystkim się kasa unijna na oczy rzuciła i już nie trzeba było na nas czołgów...

To jest polityka, kurwa Jerzy bądź rozsądny, myślisz że ktoś Cię będzie w tajne plany czy strategie wprowadzał. Jest prezydentem, z grubsza zarys jego polityki, cele i ideały były znane, trochę zaufania do prezydenta... Postawił się jak mógł, spluli go jak nikogo dotychczas, dajże kurwa spokój bo jeszcze ciało nie ostygło..

Jeśli np, wejście do unii i pozbycie się bezpieki, oczyszczenie prokuratur, wprowadzenie porządku, ukrócenie korupcji w Polski przy równoczesnym zabezpieczeniu przyszłości kraju - z tego co wiem istniały pewne dziury prawne w traktacie i mechanizmy, które można było skutecznie wykorzystać, i jeśli dawało to wszystko jasne szanse to mógł to w ten sposób realizować. Nie wiem, spekuluje.... bo faktów nie znam, prócz tego że coś tam na spotkaniach różnych słyszałem..

Cała Polska topi się w gównie a Ty chcesz palcem dupę zatykać.
_________________
,,Amor meus pondus meum"
http://pwarsawsky.wixsite.com/tabliczka/home
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
agharto




Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 229
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:54, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musimy sie wstrzymac z opiniami, najbardziej tymi ktore przychodza nam nam na mysl jako pierwsze....
Jeszcze kilka chwil i bedziemy wiedziec na pewno z czym przyszlo nam sie spotkac.
I w najgorszym wypadku: NIECH ZADEN Z WAS NIE ZROBI SOBIE WROGA Z LUDZI KTORZY WCZORAJ GASILI TEN POZAR I MOZE TROCHE ZACHOWYWALI SIE NONSZALNCKO.- MOZE MIELI TAKIE ROZKAZY?.

To nie chodzi o spro pomiedzy dwoma narodami - bardziej o to jak usunac jarzmo tych ktorzy rzadza nimi.


Wasz Agharto
_________________
to konto jest na sprzedaż za 0.50 BTC
kontakt: lolencjusztopedzio@live.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agharto




Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 229
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:41, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oto dlaczego uwazam ze lech zrobil kilka niezapomnianych rzeczy, pomimo, ze wiedzial dla jekich glupcow robi ta polityke...



http://newsmax.com/InsideCover/Mikhail-S.....ode=9BC0-1
_________________
to konto jest na sprzedaż za 0.50 BTC
kontakt: lolencjusztopedzio@live.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kwiateq




Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 12
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:54, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam bym sie nie spieszyl z ocena, jeszcze jest Kaczor II albo i I o wiele grozniejszy i bardziej jadowity, jetem ciekawy co zrobi jak wyjdzie z szoku. Jak by mial jaja to powinien sie wycofac z polityki, ale obawiam sie ze ten czlowiek jest opentany zadza wladzy.
I nie zdziwilbym sie jak by Jarek wzial na tarcze imie swojego brata i probowal wojowac na scenie politycznej.
Przeciez Lechu mial poparcie jakies 20 prockow a na dzien dzisiejszy napewno jego akcje wzrosly, mysle za sami sobie wbijamy do glowy ze to byl maz stanu bohater patriota, prawdziwy i wogole.
Jarek pewnie zaraz powie ze on cos wie kto stoi za katastrofa i ze Putin sie polubil z Tuskiem i ze Katyn IPN KGB Mosad ONI kosmici ZOMO.
Generalnie on byl na miejscu katastrofy i widzial i wie kto ale nie moze powiedziec.
No i mohery znowu wespra Jarka.
Bracia caly czas oczekuja ze wszyscu ich beda przepraszac cale zycie za wszystko, pierdolona martylologia, jakis narod nieszczesnikow, prawie jak zydzi !
Za katyn przepros za komune przepros za II wojne przepros.
Qrwa a za co ich przeprszac, ja sie czuje Polakiem i nie mam oczekiwan ani od Ruskich ani od Niemcow i innych przeprosin. Za co wnuki maja przpraszac wnuki, wolalbym sie z nimi wodki napic niz jakies bariery stawiac i budowac konflikty. No ba przeciez caly PIS zostal zbudowany na podziale spoleczenstwa i insynuacjach.
SOLIDARNOSC - piekne slowo ktore sie rozmienia na drobne i to mysle ze dzieki Takim ludziom jak Kaczory, Gwiazda etc.
Ja mam 36 lat pamietam stan wojenny. I mysle ze Solidarnosc podzielila sie na minimum 2 grupy, tym, ktorzy osiagneli sukces zarobili kase potrafili przekuc na sukces odsiadki polityczne w kryminale i cala soidarnosc. W PO dla mnie sa wlasnie tacy ludzie , ktorzy raczej lizneli swiata i sukcesu, generalnie rozwineli sie, natomiast PIS to taka banda nieudacznikow, ktorzy zyja caly czas latami 70-80 mali brzydcy niedorozwinieci, zakompleksieni zatrzeciewieni, tworzacy wlasna historie. Nie znoszacy innego zdania - Kto nie ze mna ten przeciwko mnie !
Nie zdziwie sie jak za pare lat bedzie dyskusja o tym ze to jaro przeskoczyl przez ten symboliczny plot.
Nie popieram Walesy, nie moge sluchac tego kolesia ze swoimi teoriami i mowiacy ja obalilem komune, ja ich wykiwalem, znaczy SB.
Wiadomo ze tam cos ma za piorami z tym Bolkiem, ale czy to istotne jest w ciagu historycznym zdarzen ?
Gdyby okazalo sie ze dzis jest agentem to co innego, ale ze tam kiedys cos na psiakach podpisal bo sam nie wiedzial itp. To nie znaczy zeby mu odbierac reszte. Tym bardziej ze to nasza coca cola, dla mnie to figura, czysty przypadek ze na niego wypadlo, tylko niestety ten koles nie ma pokory i jeszcze sobie do tego tworzy ideologie !
Gdyby swiat rozumial jezyk polski, napewno nie byl by tym kim jest i moze nawet dobrze ze kaczory mu troche nosa przytarly, bo sie wozil elektryk troche. Tylko przypal na swiecie ze sami na zewnatrz pierzemy swoje brudy i zatracamy legendarny ruch spoleczno robotniczy na skale swiata. Nigdy nie powstala samoistna organizacja ze spoleczentwa, ktora by byal liczona w milionach. Przeciez to my nadalismy znaczenie slowu Solidarnosc !
Szkoda ze nie potrafimy odcinac kuponow na naszej historii. Tylko pytanie gdzie byl wtedy jarek bohater ? No bo Lechu przynajmniej byl internowany.
Obawiam sie ze nawet teraz gdy wydaje sie ze po wielu latach nasze stosunki z Rosja paradoksalnie moga sie poprawic. A USA sie na nas wypielo, ze zaczniemy doszukiwac sie teori spiskowych o zamachu i zwiazek z Katyniem i wogole !!!
Naprawde trzeba byc kretynem zeby myslec ze Ruscy by odwalili taki tani numer na swoim podworku. Przeciez dzisiaj prawie caly swiat wie co to Katyn. I teraz i tak i tak podejrzenia padaj na Ruskich ?

ehhhh
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kwiateq




Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 12
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:57, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A i pozdro dla - Jerzy Ulicki-Rek
Czas zmienic leki, bo przestaly dzialac !
Bo obawiam sie ze Masoni zaczna wylazic zza obrazow ze szpar w panelach i moga tez sie ukrywac miedzy zairnkami ryzu, a to moze byc dla JUR bardzo niebezpieczne !!!

DK
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agharto




Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 229
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:30, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
jest Kaczor II albo i I o wiele grozniejszy i bardziej jadowity, jetem ciekawy co zrobi jak wyjdzie z szoku. Jak by mial jaja to powinien sie wycofac z polityki, ale obawiam sie ze ten czlowiek jest opentany zadza wladzy




kiedy czytam tego prowokatora to mysle skad znalezc sile by sie powstrzymac.
_________________
to konto jest na sprzedaż za 0.50 BTC
kontakt: lolencjusztopedzio@live.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:51, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego media wmawiają nam że zginęła elita polskiej inteligencji? Kolejna odsłona manipulacji.
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slidexman




Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 828
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:04, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:

Kiedys,zanim slowa stracily swoj sens ,takie zachowanie nazywalo sie "zdrada".

zgadzam sie
w zdrowym kraju powinien skonczyc przed trybunalem stanu za zdrade
zreszta jak wiekszoc politykow


nie slyszalem w mediach nawet zaprzeczenia ze to nie byl zamach
juz nie wspominajac o przypuszczeniach i to mnie niepokoi
_________________
Otwarte Piramidy Finansowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kwiateq




Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 12
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:28, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agharto napisał:
Cytat:
jest Kaczor II albo i I o wiele grozniejszy i bardziej jadowity, jetem ciekawy co zrobi jak wyjdzie z szoku. Jak by mial jaja to powinien sie wycofac z polityki, ale obawiam sie ze ten czlowiek jest opentany zadza wladzy




kiedy czytam tego prowokatora to mysle skad znalezc sile by sie powstrzymac.



Hm nie rozumiem dlaczego mnie nazywasz prowokatorem i w penym sensie atakujesz za swobodna wypowiedz. Myslalem ze to forum jest dla ludzi, ktorzy interesuja sie glebiej pewnymi sprawami i chca sie podzielic swoja opinia.
Wypowiedzialem tylko swoja opinie, tak jak inni uzytkownicy.
Moze od razu dodam ze nie jestem zwolennikiem PO, ani SLD a napewno PIS
Poprostu PO nie drazni mnie tak jak draznil mnie PIS
Ciagle konflikty podzialy a w szczegolnosci wypowiedzi Pana Jaroslawa.
Co do Prezydenta to uwazam ze byl ta jasniejsza strona braci, bardziej normalny ludzki, mniej zlosci i zawisci. Choc jestem przeciwnyego zdania na temat bohaterstwa w Gruzji i na temat samego Sakaszwilego. To bylo poprostu nieodpowiedzialne, mysle ze Lechu dal sie wkrecic i wykorzystac w jakiejs rozgrywce.
I poza konkursem kondolencje dla wszystkich ofiar katastrofy itp ale chyba to forum nie jest od kondolencji.
Poprostu w moim mozgu nie miesci sie taki slaby numer jak zamach !
I w pelni sie z Toba zgadzam zeby powstrzymac sie od ocen, Jesli ktos uwaza ze to zamach to to ocenia, natomiast katastrofa samolotu to fakt.
Czytalem takie opinie ze PO chcialo odwolac Kurtyke i ostanio sie popstrykali ze Skrzypkiem no to sruuu ich do samolotu i enter !

Moze bys bardziej rozwinal swoja wypowiedz bo sam jestem ciekawy o co konkretnie Ci chodzi, naprawde nie dokonca rozumiem ? Dla mnie wlasnie jest to jezyk insynuacji

"NIECH ZADEN Z WAS NIE ZROBI SOBIE WROGA Z LUDZI KTORZY WCZORAJ GASILI TEN POZAR I MOZE TROCHE ZACHOWYWALI SIE NONSZALNCKO.- MOZE MIELI TAKIE ROZKAZY?.

To nie chodzi o spro pomiedzy dwoma narodami - bardziej o to jak usunac jarzmo tych ktorzy rzadza nimi. "

.....ale kto ? co ? znowu ONI ?! kto kim rzadzi ? Ja naprawde jestem ciekawy co masz na mysli bo wyglada jak bys dokladnie wiedzial cos czego inni nie wiedzal. Oni mieli rozkazy od Nich ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:53, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kwiateq
Cytat:
Poprostu w moim mozgu nie miesci sie taki slaby numer jak zamach !


Słaby numer?
Co jak co , ale słaby na pewno nie był :
Samolot remontowany w Rosji , wypadek na terenie Rosji i śledztwo na terenie Rosji do którego jako pierwszy miało dostęp KGB tfu FSB i wszystko zakończone pod kontrolą i władzą cara Rosji.

Szopki tulania Donalda z Władmirem carem Rosji dla którego zlecenia morderstw to chleb powszedni. Rosja zachowała klasę czytam na forum , a co miała zrobić?
Nie miała złożyć kondolencji , nie miała pomóc rodzinom ofiar nie udostępniając hoteli?
no przecież etykietę dla mediów i pospólstwa trzeba utrzymywać -show must go on.
Przedstawienie w teatrze trwa , a każdy musi odgrywać swoja rolę.

Lechu może i zdrajca jak oni wszyscy , ale swoje zdanie powiedzieć umiał , taki buntowniczy rycerzyk nie jest i nigdy nie był ani na rękę Merkel ani Włodmirowi... a
budowa gazociagu pólnocnego rozpoczyna się w kwietniu...

Czy nie wygrałby by wyborów ...tego nikt nie wie! wierzycie w sondaże wow - to rzeczywiście prawdziwi przebudzeni z tych co wierzą...
W 2005 też nie miał wygrać..., a gdyby wygral ...po co ryzykować ...jak można zdjąć małego buntownika wcześniej chociaż czy taki mały?

Bronek Komorowski kiedy był zamach w Gruzji na Lecha powiedział :
''Jaka wizyta taki zamach''

a dokładnie:
"Jeżeli to był zamach, to powiedziałbym: jaka wizyta, taki zamach, no bo z 30 metrów nie trafić w samochód, to trzeba ślepego snajpera" - mówił w porannych "Sygnałach Dnia".


A teraz co Pan powie Panie marszałku jaka wizyta taki zamach ?
Bo zamach chyba po strokroć , a dokładnie po 96stokroć lepiej ugrany i trafiony , żałoby narodowe nie tylko w PL.
Jaki mąż stanu taki zamach...
trochę łysawo co Panie Bronisalwie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
franek12




Dołączył: 14 Kwi 2008
Posty: 664
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:59, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kwiateq napisał:

Za katyn przepros za komune przepros za II wojne przepros.



tak powinno byc. niech przepraszaja jak zawinili. wybaczamy ale nie zapominamy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aiedail




Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 361
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:22, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Poseł PiS w "Naszym Dzienniku": Rosja mataczy

- Mam niemal pewność, że Rosjanie mataczą. Jeśli się złoży w całość informacje, które napływają, nawet jeśli odnoszą się do różnych scenariuszy, a także weźmie się pod uwagę ewentualne intencje Rosjan, to można powiedzieć, choć bez stuprocentowej pewności, że Rosja jest w jakimś sensie odpowiedzialna za ten nowy Katyń - mówi w "Naszym Dzienniku" Artur Górsk, poseł PiS.

- Jedna wersja wydarzeń mówi, że samolot cztery razy podchodził do lądowania, gdyż za każdym razem Rosjanie odmawiali zgody na lądowanie, wysyłając maszynę z prezydentem na lotniska do Moskwy lub Mińska. Mieli przy tym podawać wątpliwe powody, a to że mgła nad lotniskiem, a to że system nawigacji nie działa, bo jest w remoncie, a to że krótki pas do lądowania - mówi Górski.

W dalszej części wywiadu Górski idzie jeszcze dalej. - Rosjanie chcieli prawdopodobnie uniemożliwić prezydentowi Kaczyńskiemu wzięcie udziału w sobotnich uroczystościach, aby ich ranga i wymowa nie przyćmiła tych sprzed kilku dni. Wiadomo, że prezydent ani z Mińska, ani z Moskwy nie zdążyłby do Katynia, a wtedy uroczystości nie miałyby wymiaru oficjalnego, nie zakłóciłyby w swej wymowie rosyjskiego przekazu sprzed kilku dni - uważa poseł PiS.

Górski relacjonuje też, że na miejscu katastrofy "Rosjanie nałożyli całkowite embargo na wszelkie informacje o wypadku". - Starali się przejąć nad nimi całkowitą kontrolę. Nikogo nie dopuszczono do wraku, a dziennikarzom, którzy czekali na przylot samolotu, rekwirowano taśmy z nagraniami, kasowano zdjęcia fotoreporterom, a komórki w niektórych sieciach straciły zupełnie zasięg - opisuje parlamentarzysta PiS.

Przestrzega też przed przejęciem władzy przez PO. - Mieliśmy sygnały, że Bronisław Komorowski podjął w sobotę pierwsze próby przejęcia kontroli nad IPN i BBN. A jeszcze nie ostygły ciała prezesa Kurtyki i ministra Szczygły. Już niebawem możemy mieć sytuację nie tylko dominacji jednej partii, ale dyktaturę niczym w komunizmie albo putinowskiej Rosji - uważa Górski.


http://wiadomosci.onet.pl/2153773,11,pos.....,item.html

Hmm.. uważam, że taki komentarz tak wcześnie po wypadku jest nie na miejscu. Wystarczy poczytać komentarze. Z drugiej strony mam dość już tego smęcenia w telewizji, marszów żałobnych, modlitw. Człowiek jak to ogląda wzrusza się, tak to jest skonstruowane, silne oddziałuje na emocje. A potem przerwa na reklamy i otrząsa się z letargu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:37, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rosja srosja.
dla Putina Prezydent Kaczyński mógł być co najwyżej drobną niewygodą. Poza tym nie wierzę że dopuścili by do takiej lipy na swoim terytorium. Przecież to totalny obciach i kompromitacja. Jeżeli ktoś by w tym maczał paluchy to na 100% nasi. Przecież prezydent podpadł i dla wsi i za głęboko grzebał w IPN'ie. Zbliżała kampania wyborcza, przecież on by walił hakami jak Thor młotem. Na moje oko to "inside job"

ps. Jerzy oczywiście ma wiele racji, ale "o zmarłym mówi się dobrze, albo wcale"
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucid




Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 244
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:37, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo trafny komentarz Tańcząca... Myślę, iż najlepszym wyznacznikiem tego, co się tam stało, będą "owoce" decyzyjne lisa i jego świty... Nieważne czy Rosja czy ktokolwiek, pamiętajcie, że to są aktorzy jednego przedstawienia... Teatr trwa...

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:50, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najwyraźniej polsko-rosyjskie pojednanie jest zagrożeniem dla syjonistycznego geszeftu. Podżeganie do oskarżeń Rosji jako odpowiedzialnej za katastrofę samolotu i śmierć PiS-u jest znamiennym dowodem na działalność płatnych izraelskich spamerów. Oni uważają nas chyba za idiotów nie potrafiących samodzielnie ocenić sytuacji. W syjonizmie nie ma określenia “wybaczyć”. U nich jest “odkupienie”, którego znaczenie znane jest chyba większości Polaków choćby na przykładzie Jedwabnego.

Gajowy Marucha wystosował na tę okoliczność osobny artykuł: http://marucha.wordpress.com/2010/04/12/.....atastrofy/

Cytat:
Rezerwat wolnego słowa nie oznacza jednak, iż gajówka ma być również jakimś zsypem na oczywiste głupoty, albo nawet na prowokacje różnych agenciaków wpływu, hasbary itd.

Chodzi mi o pojawiające się wciąż podejrzenia bądź oskarżenia rzucane na Rosjan, iż to oni byli sprawcami katastrofy polskiego samolotu rządowego z prezydentem Kaczyńskim na pokładzie. Są to wypowiedzi niezwykle szkodliwe, zwłaszcza w chwili, gdy wyraźnie zaczyna się zarysowywać wzrost sympatii między naszymi narodami. Ktoś chce skłócić Polskę i Rosję, by zostawić nasz kraj całkowicie osamotniony między śmiertelnymi wrogami, z jakich głównie składa się Unia Europejska i sterujące nią żydostwo.

Ataki na Rosję wpisują się w powtarzające się regularnie oskarżenia, iż “Rosjanie zgotowali nam Katyń”. Tacy sami “Rosjanie”, jak Lenin, Zinowiew i Trocki. Zgotowali Katyń nie tylko Polakom, ale i samym Rosjanom. Nie jesteśmy wyjątkiem.

Rosjanie nie mieli najmniejszego interesu, aby dokonać tego czynu, który niejako automatycznie ściąga na nich uwagę świata. Nie mieli żadnej motywacji. Nikt z polskich polityków nie stanowi dla Rosji absolutnie żadnego zagrożenia, gdyż Rosjanie dobrze zdają sobie sprawę z tego, iż prawdziwym rządcą Polski jest Bruksela. Polska polityka w świecie po prostu się nie liczy. Któżby zatem wyciągał armaty, żeby ubić muchę?

Po drugie – sam jestem zaskoczony niezwykle serdeczną i współczującą reakcją zarówno rządu rosyjskiego, jak i zwykłych ludzi – co może warto porównać z reakcją naszych “przyjaciół” z Zachodu. Rząd rosyjski robi wszystko, co w jego mocy, aby wyjaśnić sprawę, przeznacza na to wielkie środki, angażuje mnóstwo ludzi włącznie z premierem Putinem i, co najwuażniejsze, robi to całkowicie otwarcie, wręcz zapraszając do patrzenia mu na ręce. Cóż można więcej wymagać?

Dlatego apeluję do osób, szczerych patriotów i przyzwoitych ludzi, aby nie dali się otumanić antyrosyjskiej propagandzie, która wypełza jak robactwo z ciemnych i wilgotnych szczelin między kamieniami.

Rosja jest jedyną szansą Polski, gdy kiedyś – oby tak się stało jak najprędzej – trzeba będzie wyjść z lucyferiańskiej Unii Europejskiej i powrócić do Boga.

A jeśli rzeczywiście Bóg przeznaczył naszą Ojczyznę do zagłady, bośmy na to sobie zasłużyli tysiące razy – niech raczej roztopi się w morzu Słowiańszczyzny, niż w homoseksualno-aborcyjnej “kulturze” zachodnich degeneratów.


W wypowiedziach pojawiają się głosy nawołujące do "ciszy nad trumną" i wstrzymania się od komentarzy o negatywnym zabarwieniu. Do zachowań poprawnych politycznie. Nie zgadzam się z poglądem że o zmarłych należy mówić wyłącznie dobrze. Gdyby tak było, pewnie do dziś musielibyśmy płakać po Stalinie albo Hitlerze. Media urabiają nas wyższymi uczuciami nakazując żal i smutek z powodu utraty wyjątkowej elity Polaków. Ekspozycja wyjątkowości i wyższości ludzi którzy zginęli w tej katastrofie nakazuje wręcz poczuć się nam ludźmi gorszymi, drugiej kategorii, za którymi nie warto będzie zapłakać. Zmarł L. Kaczyński. Niestety dzieło jakiego dokonał żyje i ma się coraz lepiej. Ileż to petycji i listów otwartych zaadresowanych do tego podobno "wielkiego Polaka" pozostało bez odpowiedzi? Odpowiem - wszystkie. Dlaczego? Dlatego że za życia miał nas za nic. Nie liczyły się potrzeby Polaków, nie liczyło się dobro Polski. To, co było ważne dla nas, spotykało się wyłącznie z arogancją i ignorancją ze strony ludzi którzy zostali przez nas wybrani po to by nas reprezentować i bronić naszego dobrego imienia. Wielu ludzi których znam zasługuje na miano elity i kwiatu polskiej inteligencji. Znam ich intencje, wiem że są wielkimi patriotami, starają się otworzyć oczy ociemniałej masie. Nie należą jednak do syjonistycznej mafii, więc nie mają szans na udowodnienie słuszności swoich wspaniałych postaw w oczach wszystkich Polaków. Słowa "elita", "inteligencja", "klasa polityczna" mają znaczenie inne od tego jakie próbują nam wmawiać media. Jest chyba zasadnicza różnica między fachowcem a człowiekiem podającym się za fachowca. Jaka to różnica? A no taka, że miano fachowca wystawiają nam inni ludzie którzy korzystają z naszych usług, natomiast podający się za fachowca pozostaje tylko pseudo fachowcem, zaś jego fachowość nie wytrzymuje weryfikacji z rzeczywistością. Zachęcam więc do rozsądku nad rozpaczą.
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:15, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DarkTech, nie ma sie co dziwić. Wiadomo że w Polsce wszyscy wiedzą kim był, jest i najprawdopodobniej pozostanie Putin.A dla dobrego geszeftu można podrzucić , tfu, zrzucić i taki samolot jak prezydencka tutka. Osobiście nie rozpatruję tego co sie wydarzyło jako uderzenia w PiS, czy LK, tylko składania puzzli.Ktoś kolejny raz przeciągnął Polskę, której i tak już nie ma, ktoś kolejny raz przehandlował kraj , lub pokazał , że nie ma lipy, każdy może tak skończyć.A jeżeli rzeczywiście był to "wypadek" , to kolejne działania pokażą kto trzyma ten obszar od Bałtyku po Tatry i od Odry po Bug , wiadomo , że totalitaryzm z UE, ale kto za nim konkretnie stoi w kraju. Powoli to widać i przejawiało sie wcześniej i obawiam sie , że to nie koniec podziałów w Polsce, a wręcz przeciwnie.Tylko przyklepią ziemię nad trumnami a zacznie sie wałkowanie owiec. Jeszcze mogą z tego wyjść rozruchy... bo może komuś zależeć. Jestem przekonany , że gdyby kilku podżegaczy zaczęło wykrzykiwać o wojnie to mieliby poparcie...
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kosciak




Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 17
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:23, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zrobiła nam się tutaj debata polityczna, a ja bym się coś jeszcze chętnie dowiedział na temat samego wypadku/zamachu..

Wiadomo każdy ma tam jakieś swoje przekonania, ale obrażanie czy szydzenie z Kaczyńskiego, szczególnie teraz, jest niesmaczne.. Jaki był taki był ale w końcu to prezydent.


Kuzyn mi mówił wczoraj że gdzieś na zagranicznej stacji widział przez chwilkę jak pokazywali kadłub ( w sensie kawałek samolotu z oknami, no środkową część ). U nas pokazują tylko ogon, silniki i kawałki podwozia...

I czy to pewne że rozbił się przed lotniskiem? Bo wcześniej były teorie że za, według mnie to dość ważna informacja.

A co do kontrolera lotów, to też gdzieś na zagranicznym serwisie mówili że nikt z nim nie przeprowadzał żadnego wywiadu, wpadły służby i zakuli go w kajdanki i do wozu... -ale to słyszałem tylko raz/ więc nie chce siać dezinformacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WZBG




Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 3598
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:34, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kwiateq napisał:


.....ale kto ? co ? znowu ONI ?! kto kim rzadzi ? Ja naprawde jestem ciekawy co masz na mysli bo wyglada jak bys dokladnie wiedzial cos czego inni nie wiedzal. Oni mieli rozkazy od Nich ?


http://www.polonica.net/ponura_prawda_o_Pilsudskim_1.htm
http://www.permedium.pl/images/stories/filmy/Slowa_prawdy.zip

Może by tak zacząć od początku, czyli od czasów "odzyskania niepodległości".
O kulisach zamachu na pierwszego prezydenta G. Narutowicza
pisze o tym Henryk Pająk w książce:
Retinger. Mason i agent syjonizmu. Wyd. Retro, Lublin 2004,

Pierwszy link dotyczy początków "socjalizmu" i udziału w tym Piłsudskiego i Polski (patrz fragment na dole)
O zmianie kierunku i odejściu od "socjalizmu" mówi m.in. Gwiazda w filmie (drugi link), czyli
http://www.permedium.pl/images/stories/filmy/Slowa_prawdy.zip

Część, fragmenty książek H. Pająka można przeczytać na www:
wersja wiki z linkami:

http://pl.wikipedia.org/w/index.php?titl.....d=19143201



---------------------------------
Wycinek z "PONURA PRAWDA O PIŁSUDSKIM"
---------------------------------
[...]
"Upłynął zaledwie rok od powrotu Piłsudskiego z zesłania, kiedy stał się członkiem Polskiej Partii Socjalistycznej i od razu członkiem jej Komitetu Centralnego. Skąd ten błyskawiczny awans?

PPS powstała jesienią 1892 roku w Paryżu, z inicjatywy bogatego, rzekomo zasymilowanego Żyda Stanisława Mendelsona1. Na zjeździe polskich, a raczej polskojęzycznych emigrantów, w którym uczestniczyli także ludzie z tzw. „opozycji patriotycznej w kraju"2 powołano tzw. „Związek Zagraniczny Socjalistów Polskich". Stał się on zalążkiem właściwej PPS. Socjalizm jako ideologia buszował już od dawna po Europie. W ramach dalekosiężnych planów żydostwa europejskiego, zmierzał do wywołania wojny europejskiej, a przez nią zniszczenia Rosji.

Program ZZSP opracował Mendelson. Nie było tam Piłsudskiego, byli natomiast obecni dwaj Grabscy: Władysław i Stanisław, którzy odegrali potem ważne role w działalności PPS, a po 1920 roku - w kolejnych rządach. Był też obecny na tym zjeździe założycielskim inny wpływowy potem socjalista - Zygmunt Balicki, wtedy członek Stronnictwa Postępowo-Demokratycznego. Stronnictwo to zostało założone przez polsko-rosyjskich socjalistów-masonów (Balicki także był masonem). Jego założycielami byli wolnomularz z loży „Prawda" - Aleksander Lednicki oraz Aleksander Świętochowski. W 1905 roku w moskiewskim mieszkaniu Lednickiego odbył się zjazd tego żydomasońskiego Stronnictwa, oczywiście „postępowego" i oczywiście „demokratycznego", z udziałem Balickiego, M. Zdziechowskiego, S. Kempnera, Jana Harusewicza. Rosyjskich „postępowców" i „demokratów" reprezentowali m.in. Paweł Milukow (potem masoński minister w rządzie żydomasona Kiereńskiego), Dymitr Szachowski i prof. D. Anuczkin. Sami Żydzi.

Tak oto „postępowcy", „demokraci" rosyjscy i polscy mieszali się z socjalistami we wspólnym dziele, którego ostateczne oblicze poznano po rewolucji żydo-bolszewickiej 1917 roku, bowiem socjalistów, „demokratów" różniły od żydobolszewików tylko nazwy, ale kierunek był ten sam - zniszczenie Rosji, religii, duchowości - dokładnie tak, jak to wypunktował Bierdiajew.

Socjalizm kiełkował jednak znacznie wcześniej, kiedy Piłsudski był jeszcze dzieckiem. Jego awangardą byli Żydzi. Chodziło o zrewoltowanie robotników zgodnie z „Manifestem Komunistycznym" Marksa. Najpierw wydawali ulotne broszury o charakterze ateistycznym i nihilistycznym. W 1878 roku założyli organ prasowy „Praca". Dziennik ten przygotowywał grunt do rewoltowania robotników i kształcił przyszłych agitatorów.

Z początkiem 1890 roku pojawia się drugie pismo pt. „Robotnik", programowo szerzący ideały „walki klasowej". Wokół redakcji „Robotnika" skupili się niemal sami Żydzi, deklarujący uroczyście, że ich celem jest socjalizm międzynarodowy"

http://www.polonica.net/ponura_prawda_o_Pilsudskim_1.htm

-----------------------------------
Wycinek z "GRABARZE POLSKIEJ NADZIEI 1980-2005"
-----------------------------------
[...]
Gdyby neo-bolszewicki globalizm nie wydał wyroku już na początku lat 70. na ich własny szatański twór pod nazwą Związku Sowieckiego, to nie byłoby żadnej ruchawki ani w 1976 roku (Radom), ani w 1980 roku w Lublinie, Gdańsku i pozostałych miastach. Po prostu nie byłoby „Soli-darności". Wszystko by się skończyło na pałkach ZOMO, skrytobójczych morderstwach i więzieniach, a szacowna zachodnia „demokracja" nie ruszyłaby palcem w obronie tej kolejnej demonstracji „polskiego warcholstwa", tej „polskiej bohaterszczyzny".

[...]
"Jednym z niesamowitych trików sowieckich harcowników pierestrojki jeszcze przed Gorbaczowem, było organizowanie przez KGB i bezpieki państw obozu socjalistycznego tzw „opozycji", kreowanie „dysydentów", całych nielegalnych organizacji politycznych, etc. Cel tych prowokacji był podwójny:

— uprzedzić powstawanie prawdziwych narodowych organizacji opozycyjnych i odpowiednio ukierunkować ich programy;

— stworzyć przez to pozory, że system sowiecki jest już słabowity, bo nie potrafi poradzić sobie w swój wypróbowany sposób z takimi „dysydentami" i związkami dysydentów.


Poletkiem doświadczalnym, a wkrótce wzorcowym, był „dysydentyzm" w Polsce. Drogą takiej właśnie prowokacji zrodził się m.in. żydowski KOR.

Setki postkoszernych „opozycjonistów" wywodziły się z twardego jądra stalinizmu, beriowszczyzny w Związku Sowieckim i bermanowszczyzny w Polsce: synale prominentów komunistycznych. Oni nie ginęli w podejrzanych okolicznościach, jak setki naiwnych gojów. Oni pisali prace magisterskie w „więzieniach" (jak Michnik), oni spotykali się potajemnie z Bezpieką jak Kuroń"

http://www.polonica.net/Grabarze_Polskiej_Nadziei_1980-2005.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 132, 133, 134   » 
Strona 18 z 134

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Samolot z prezydentem rozbił się w Smoleńsku
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile