W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Samolot z prezydentem rozbił się w Smoleńsku  
Podobne tematy
Smoleńsk, amerykańskie Know How, kooperacja 11
Smoleńsk jako czysta propaganda (niczego nie było) 13
Czyje to służby specjalne szczują 8
Pokaz wszystkie podobne tematy (15)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
101 gł.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 439276
Strona:  «   1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 132, 133, 134   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Turecki




Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 257
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:50, 11 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Turecki napisał:
Lotnisko w Smoleńsku posiada jednak system ILS (Instrument Landing System) pierwszej kategorii.

Z tego co słyszałem wczoraj (bodajże na russia today), owszem lotnisko ma system automatycznego lądowania, ale ruski - niekompatybilny z tym który był w samolocie.

Cytat:
They attempt to land to Smolensk-Severny, it's a military air base, and it accept civilian airlines too. As tell in Russian air forums, it have 2500 m airstrip, equipped old ILS-like system SP-50. All our military aircraft use it. Most Russian airliners has selector, for switch nav radio between ILS and SP-50. But this airliner was under deep reconstruction of cockpit equipment, all of old native radio equipment was removed and replaced to newest glass cockpit. No compatibilites to old SP-50 system was save...
http://www.flightgear.org/forums/viewtop.....75e#p73953


Jeżeli na lotnisku jest radziecki wojskowy SP-50, to warunki były poniżej jego minimum (60/600). Jeżeli w Tu-154 wymontowano urządzenia współpracujące z wojskowym SP-50 i zastąpiono je nowoczesnymi przyrządami to może mamy przyczynę katastrofy ???

Być może nowy system przełączał się auto, pilot nie przełączył przełącznika albo był pewien że system odczytywał dobre dane. Błędnie dane z nadajników z SP-50 pilot uznał za prawidłowe. Kiedy wyskoczył wreszcie z chmur okazało się że jest za nisko i nie tam gdzie powinien być ale nic się nie dało zrobić. Koniec..
Taka spekulacja ... Co o tym myślisz ?
_________________
Nie interesuje mnie magia, ufo i wszelkie kwestie wiary...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Faraon




Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 364
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:56, 11 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
"
Faraon
Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 267

Wysłany: 19:39, 10 Kwi '10 Temat postu:
Jerzy Ulicki-Rek nadajesz temu miejscu pewien folklor ale teraz proszę.... wypierdalaj z tymi swoimi urojeniami.

Co to ma do tematu? Znowu ,,złe Żydy" są wszystkiemu winne?

Wyjdź sobie na powietrze, pobiegaj za kangurami."

Mlody czlowieku.Jesli nie zrozumiales tego co zamiescilem chociaz jest proste i jasne -specjalnie dla ciebie-wyjasnie w dwoch slowach: to ,ze p.Kaczynski zginal w katastrofie lotniczej - nie robi z nego swietego.

ZANIM nie zginal zachowywal sie nie jak prezydent wolnego panstwa ale zydowski slugus do wynajecia.Zdjecia ,ktore zamiescilem sa tylko potwierdzeniem tego czym byl p.Kaczynski przed smiercia.Chodzi i zachowanie balansu w ocenie jego postaci.

Co do nadawania "temu miejscu' folkloru to nie chcialbym abys przypisywal mi cala zasluge.Na pewno "Faraon' w takim miejscu robi wieksze wrazenie folklorystyczne niz skromny Jerzy.

Jerzy Ulicki-Rek


Jerzy Ulicki-Rek


Oj jakie straszne rzeczy. Prezydent brał udział w obchodach Żydowskiego święta, normalnie zbrodnia. Jakoś normalnym Polakom patriotom to nie przeszkadza tylko paranoikom na emigracji.

Mam nadzieję, że przyszły prezydent, ktokolwiek nim będzie, utrzyma tą tradycję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:57, 11 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bez przesady.
piloci doskonale wiedzieli że nie mają kompatybilnego systemu - to nie idioci.

mimo to nie mając odpowiednich przyrządów do naprowadzania na pas zaryzykowali lądowanie we mgle - proste.
może myśleli że o wojna Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
chokebore




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 205

PostWysłany: 12:58, 11 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Bimi, @Sikorski to chyba forum na temat "teorii spiskowych"?
NIE ROZUMIEM WASZEGO ZDZIWIENIA:D no chyba że coś się zmieniło od wczoraj...

@Sikorski to coś Cię jeszcze może porazić? Toż na tym forum są bardziej porażające teorie.

Nie wiem jaki macie cel w tym by wbijać do głowy ludziom teorie mainstreamową - taką mamy w mediach, więc po co bić piane..

Ja się z nią zapoznałem i luz, nie trybi mi i nikt nic na to nie poradzi.

PS. Oglądając wszystko co jest w TV zdajcie sobie sprawę z tego ile kosztuje sekunda czasu antenowego i jakie pole rażenia ma TV i komu to wszystko służy. To nie miejsce gdzie szuka się prawdy czy odpowiedzi, tam się robi pieniądze, kurewsko grube pieniądze - i niech to w końcu do Was dotrze!!!!!!! Tam się hebluje głowy, serca i dusze z pełną premedytacją.

Może w reklamy też wierzycie? "Reklamy kłamią" - a może to tylko teoria spiskowa co chłopaki?Smile

Żeby zapłacić za sekundę na wizji Polak musiałby średnio pracować 2lata. Zacznijcie trochę
trybić, bo po kosztach ich poznacie:D

@Bimi to mój drugi post dzisiaj nie wiem jak mógł wyczerpać limit 8/ dziennie:)
_________________
,,Amor meus pondus meum"
http://pwarsawsky.wixsite.com/tabliczka/home
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Vril




Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 237
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:58, 11 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moteq napisał:
Jak dla mnie to kurdupel pewnie kazal ladaowac za wszelka cene zeby sie nie spoznic. Piloci byli pod presja: konus sie denerwuje, samolot pely bucow no i katyn... Wypadki sie zdarzaja, ale jaki debil wpakowal wszystkich do jednego samolotu.


Jestem właśnie za taką wersją wydarzeń. Tym bardziej, że w Gruzji już raz doszło do podobnej afery. Tam pilotom podziękowano za uwagę, ale wiele wskazuje że gdyby nie ich twarda postawa, już tam skończyło by się tragicznie. Tutaj zaś ewidentnie ryzyko podjęte przez kierujących samolotem, wskazuje na działanie pod presją.
Najprawdopodobnie przez wydumane ego jednego, bądz kilku kretynów zginęli też pozostali.
Kaczyński ze swoją świtą był mi obojętny jak smród przy dupie, ale świadomość że pociągnął za sobą Bogu ducha winnych ludzi, najzwyczajniej mnie wkurwia.

A tym, co teraz stawiają już tego kurdupla w jednym rzędzie z marszałkiem Piłsudzkim mówię: HAŃBA I SROM!!!
Zawrzyjcie lepiej mordy, skurwiele!
_________________
"bajka o demokracji, to największe gówno w jakie tylko ludzkość mogła wdepnąć"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:59, 11 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chokebore napisał:
@Bimi, @Sikorski to chyba forum na temat "teorii spiskowych"?

hehe.
a gdzieś ty to wyczytał? Smile

to forum na temat prawdy, kolego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:03, 11 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
ale co ty tu cytujesz???
cytujesz fragment jakiegoś posta z forum.. i próbujesz go przerobić na argument iż ruscy nie próbowali ratować ofiar.


cytuję cytowaną wypowiedź reportera TVP

Cytat:
owszem lotnisko ma system automatycznego lądowania, ale ruski - niekompatybilny z tym który był w samolocie.


a samolot nie był ruski tylko chiński?

a tak w ogóle to widać wyraźnie że samolot zahaczył o antenę i stracił równowagę - trudno przypuszczać by to tusk z putinem specjalnie tę antenę zamontowali w piątek w nocy - przy okazji nasuwa się analogia z uderzeniem w pentagon i pościnaniem latarń
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Turecki




Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 257
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:04, 11 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
bez przesady.
piloci doskonale wiedzieli że nie mają kompatybilnego systemu - to nie idioci.

mimo to nie mając odpowiednich przyrządów do naprowadzania na pas zaryzykowali lądowanie we mgle


W sumie racja. Prawdy pewnie się nie dowiemy. Sad




Cytat:
Widać, że pewne naciski być musiały. Zacznijmy od tego, że do lądowania nie było ani odpowiednich warunków oraz wyposażonego lotniska. Chodzi o brak ILS. Czym jest ILS tłumaczyć nie trzeba, bo to bardzo popularny system wspomagający lądowanie i jest o nim w sieci masa informacji. Co zaś w Smoleńsku było? Ano dwie radiolatarnie NBD. Lądowanie przy pomocy NDB jest mało precyzyjne. Są to dwa punkty nawigacyjne leżące na przedłużeniu osi pasa. Pilot obserwując radiokompas wie tylko tyle, że albo jest w osi, albo z niej zboczył. Dużą rolę odgrywa tu idealna współpraca z kontrolą naziemną i przede wszystkim w miarę dobra widzialność, bo oświetlenie drogi startowej staje się wtedy punktem odniesienia według którego pilot ustala manewry. NDB tak w Rosji jak i w krajach poradzieckich jest jednak powszechny, szczególnie na lotniskach wojskowych. U nas nawet w wojsku jest już zastępowany nowszymi technologiami, w lotnictwie cywilnym działa wyłącznie jako zapas i brany jest pod uwagę tylko w sytuacjach mocno krytycznych. W normalnej sytuacji i złych warunkach atmosferycznych na lotnisku z niesprawnym ILS, ale działającym NDB operacji nie przeprowadza się. Media podają, że ILS jest w stanie pomóc wylądować nawet przy zerowej widoczności. Owszem, jednak nawet ów magiczny ILS ma kilka kategorii, a każda z nich dokładnie określa warunki, w jakich podejście może zostać wykonane. Najwyższą jest tzw. CAT III (z podkategoriami A, B oraz C) i jeśli warunki pogodowe nie mieszczą się w ramach niższych niż trzecia, podejść nie wykonuje się. W naszym kraju najwyższą dostępną jest kategoria II.

_________________
Nie interesuje mnie magia, ufo i wszelkie kwestie wiary...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:05, 11 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
Cytat:
owszem lotnisko ma system automatycznego lądowania, ale ruski - niekompatybilny z tym który był w samolocie.

a samolot nie był ruski tylko chiński?

to ma być kolejny "rzeczowy argument"? Smile

co za różnica czy samolot był ruski, skoro w chwili lądowania nie miał ruskiego systemu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
prawdziwek




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 110
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:06, 11 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezwykłe zachowanie Rosjan spowodowane jest tym, że Putin ponosi również odpowiedzialność za to co się stało ponieważ przez swoją próbę podzielenia polskich prezydenta i premiera, swoje polityczne gierki i niezaproszenie prezydenta na główne obchody spowodował to, że Lech Kaczyński zmuszony był organizować dodatkowe uroczystości. Gdyby nie polityka Rosji prezydent byłby na głównych uroczystościach i nie doszłoby do tej tragedii Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aiedail




Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 361
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:07, 11 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krótki powrót do przeszłości:

Cytat:
Czy Tu-154M wróci z Samary?
2009-05-25 12:10

20 maja do zakładów w Samarze odleciał jeden z dwóch samolotów Tu-154M Lux (nr 101) z 36. Specjalnego Pułku Lotnictwa Transportowego w Warszawie. MON wybrało wykonawcę remontu bez analizy ryzyka i propozycji cenowych innych oferentów, w praktyce bezprzetargowo.


Zgodnie z kontraktem z 9 kwietnia 2009, oba rządowe Tu-154M mają zostać poddane remontowi i modyfikacjom, by służyć lotom z ważnymi politykami przez kolejnych 5 lat. Takie zobowiązanie, akceptując warunki przetargu, wzięły na siebie MAW Telecom International i Polit-Elektronik (reprezentant przemysłu rosyjskiego), podpisując z Departamentem Zaopatrywania Sił Zbrojnych MON kontrakt o wartości aż 69,637 mln zł.

Kontrakt obejmuje remont główny i przedłużenie resursu technicznego i modyfikację obu rządowych Tu-154M Lux (oryginalnie miały być wycofane z eksploatacji w okresie 2008-2010), remont główny 8 silników D-30KU, remont główny silnika TA-6A oraz remont agregatów zapasowych z apteczek technicznych samolotów.

Postępowanie przetargowe zostało uruchomione 11 lutego 2009. Oferty wstępne 26 lutego 2009 złożyły MAW Telecom Intl. i Polit-Elektronik, Metalexport-S oraz Bumar. Komisja DZSZ MON uznała, iż tylko pierwsza oferta spełnia wymagania przetargu. Oferta narodowego koncernu Bumar została zdyskwalifikowana (pretekstem były braki w dokumentacji), a Metalexport-S poproszono o uzupełnienie dokumentów i złożenie wyjaśnień. Ostatecznie 5 marca 2009 jego ofertę także zdyskwalifikowano (nie biorąc pod uwagę propozycji cenowych oferentów, do złożenia których nie doszło).

Oferta ostateczna (już z ceną usługi) MAW Telecom Intl. i Polit-Elektronik została złożona 9 marca 2009 i wybrana 7 kwietnia 2009. Zgodnie z założeniami przetargu, samoloty mają być wyremontowane i zmodernizowane w dwóch turach, pierwszy obecnie, drugi pod koniec 2009.

Do niedawna remonty dwóch polskich specjalnych Tupolewów zlecano podmoskiewskiemu przedsiębiorstwu WARS400 z Wnukowa, specjalizującemu się w tego typu zleceniach. Dysponującemu pełną dokumentacją remontową Tu-154, a także licencjonowanymi ekspertami, którzy radzili sobie m.in. z dodatkowym nowoczesnym wyposażeniem awionicznym produkcji zachodniej.

Według niektórych analityków, takiego doświadczenia i dokumentacji nie ma spółka z Samary, której prezesem jest zięć byłego prezydenta Rosji. Znawcy rosyjskiego przemysłu lotniczego przypominają, że Samara przez 6 lat nie mogła się wywiązać ze zlecenia na remont czeskiego Tupolewa. Wedle źródeł nieoficjalnych, remont jednego polskiego Tu-154M ubezpieczono na wypadek niepowodzenia przedsięwzięcia do kwoty 22,5 mln zł plus VAT. Uziemione Tupolewy mogą ewentualnie zostać odsprzedane na wolnym rynku za kilka mln dolarów od sztuki...

[reszta tekstu pod linkiem]


http://alfaomega.webnode.com/news/czy-tu-154m-wroci-z-samary-/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:12, 11 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chokebore napisał:
@Bimi, @Sikorski to chyba forum na temat "teorii spiskowych"?


Tak jak napisał Bimi. Od siebie mogę jedynie dodać, że ja bardzo chętnie rozważę każdą teorię spiskową na ten temat, problem leży w tym, że jak na razie to nie są teorie spiskowe tylko kompletne idiotyzmy i farmazony.


chokebore napisał:
@Sikorski to coś Cię jeszcze może porazić? Toż na tym forum są bardziej porażające teorie.


Wiem, ale je olewam.

chokebore napisał:
@Bimi to mój drugi post dzisiaj nie wiem jak mógł wyczerpać limit 8/ dziennie:)


Nie dziennie tylko na dobę.

Voltar napisał:
co za idiota stawia 50 metrowe maszty tuż przed samym lotniskiem ??? nie wiem, nie znam się na budowie lotnisk


Nie wiem czy miał 50 metrów, potrzebne jest źródło. Tak czy siak wątpię, żeby został postawiony specjalnie na wizytę Kaczyńskiego. Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:13, 11 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oczywiście że miał ruski system, zamontowany przed rokiem w Samarze

a tutaj mapka poglądowa:
http://bi.gazeta.pl/im/9/7756/m7756789.jpg

co za idiota stawia 50 metrowe maszty tuż przed samym lotniskiem ??? nie wiem, nie znam się na budowie lotnisk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Stanley




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 292
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:15, 11 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie też jest BINGO, ale trochę w innym kierunku "gdybanek":

"...
Pojawi się więc jeszcze więcej fizycznych dolegliwości i cielesnego cierpienia. Wzrośnie ogólna skłonność do tego, by rozstać się z życiem, bo nadejdzie czas ogólnej depresji. Wulkany wybuchną. Woda wystąpi z brzegów. Wieże będą zamieniać się w ruinę, samoloty będą spadać. Technika będzie tym, co złamie kark ludzkości i powiedzie ją droga chaosu. Wielu zapłacze, wielu będzie cierpieć, lecz tylko dlatego, że nie dostrzegą rozwoju. Z tego też powodu czas Chrystusa i Antychrysta jest dla wielu dobrym czasem, bo zaczną pojmować. Jednak ci, którzy nic nie pojmą, doznają wielkiego cierpienia, bo ich dusze nie wyjaśnią ciałom wzajemnych powiązań. Zadaniem duszy jest wytłumaczenie w zrozumiały sposób fizycznemu ciału, materii, że ciało, dusza i umysł są jednym oraz że ciało, podobnie jak dusza, jest niczym Bóg, tyle że w innej częstotliwości. Dlatego ty jesteś równie boski jak chroniący cię anioł stróż - macie jedynie różne struktury. Duszom nie udało się jeszcze wyjaśnić tego w dostateczny sposób fizycznym ciałom, którym towarzyszą. Ale dojdzie do tego niebawem. Wzrośnie częstotliwość Ziemi, zmieni się jej wibracja na bardziej subtelną. Mniej subtelne rzeczy zostaną oświetlone. To znaczy, że symbolicznie słońce będzie mocniej świecić, bo Ziemia wzniesie się ku górze. Z tego też powodu stopią się lodowce. Nie zobaczycie śniegu, a wody wystąpią z brzegów. Nachodzi czas roztopów, słońce silniej niż kiedykolwiek oświetlać będzie Ziemię, w czym tkwi pewna obrazowa logika, bowiem Ziemia zbliża się do tego, co boskie (nie w sensie odległości, lecz częstotliwości).
Wielu ludzi odejdzie.
..." - str 170-171

"...
Jak to jest, gdy zostajesz powołany do większej pracy, jak na przykład powódź albo wojna? Czy wymaga to od ciebie pracy na „dodatkowej zmianie”?

Już ci mówiłem, że Ziemia przechodzi na wyższy poziom. To nieuniknione. Taka zmiana wiąże się z wojnami i katastrofami naturalnymi, przy czym nie zawsze są one wyzwalane ruchem Ziemi, lecz mogą być też wyzwolone poprzez działania ludzi. Nie każda katastrofa naturalna musi być spowodowana przez samą Ziemię, czasem dopomaga jej w tym człowiek i technologie. Samo wydarzenie nie jest tak istotne nawet wówczas, gdy jest to trzęsienie Ziemi o nieznanych dotąd rozmiarach. Dla mnie znaczenie ma jedynie, czy człowiek o numerze X, dokładnie o danym czasie i w danym miejscu, spotka się ze mną, czy też nie.

Dla duszy, na którą przyszedł czas, nie ma znaczenia, kto spowodował fale. Faktem jest, że człowiek, zgodnie z prawem rezonansu, udaje się tam, gdzie spotka śmierć. - "Ofiara szuka sprawcy". Poruszenia Ziemi - na przykład wybuchy wulkanów - mają miejsce od wielu tysięcy lat, od początku istnienia tej planety, nie są więc czymś niezwykłym. Ziemia przechodzi teraz przez proces, który określacie jako wzrost częstotliwości. Zmusza to Ziemię - zgodnie z naturą - do zmian i dokonania dalszego rozwoju na poziomie politycznym, ekonomicznym, religijnym, jak i geologicznym. Oczywiście ludzie, którzy zostali powołani w takim momencie oraz rodziny tych, którzy przechodzą do subtelniejszych światów, przeżyją cierpienie. Nie będą wiedzieć, dlaczego tak się stało oraz, że czeka na nich rodzina dusz. Takie cierpienie nie wynika jednak z samej śmierci, lecz z braku zrozumienia u ludzi. Nie wiedzą oni, czym jest życie, jakie ma ono znaczenie. Nie wiedzą też, czym jest śmierć. Wkrótce wiele płomyków zgaśnie, a ja przekażę je aniołom stróżom. Nie zmniejszy to jednak cierpienia ich bliskich. Same dusze natomiast wiedzą, gdy wybierają ciało - a więc przed narodzinami, bo przecież uczestniczyły w tworzeniu planu życia - że to się wydarzy. Tyle tylko, że po narodzeniu się zapomniały o tym. Dusza nieświadomie szuka miejsca, w którym coś ma się wydarzyć (wypadek lotniczy, fala powodziowa), by w danym miejscu i wskutek takiego wydarzenia móc opuścić ciało.

Osobiście dziwi mnie, że o niektórych wydarzeniach - jak na przykład o powodzi w Azji - tak wiele się pisze. Niedawno z dwóch innych miejsc na Ziemi zabrałem o wiele więcej ludzi. O tym w ogóle się nie pisze. Powinno się o tym pomyśleć. Jakim celom to służy?

Pojawią się ludzie, którzy nie rozumieją prawdy i nie chcą jej zrozumieć. Ze względu na ograniczenia swego stanu wiedzy nie mogą jej w zasadzie zrozumieć. Wśród nich będą tacy, którzy nie tylko podważą moje wypowiedzi, lecz wręcz poczują się nimi dotknięci, bo ich wiara (czy nie-wiara), która zresztą jest ziemskiego pochodzenia, a tym samym jest niedoskonała - przeczy temu, co ci przekazuję. Bądź tego świadomy.

Ludzie tacy zawsze się mnie bali i wciąż boją, ponieważ nie wiedzą, że jestem aniołem przemiany, że wykonuję swoją pracę bezbłędnie we właściwy sposób i przychodzę po tego, którego czas dojrzał. Dusza zawsze wie, kiedy nadchodzi pora, tylko człowiek tego nie wie. Wiele osób nie chce przyjąć odpowiedzialności za swe czyny - a co gorsza - za swe myśli i szuka kogoś, na kogo może zrzucić winę. Ludzie tacy szukają kogoś, kto mógłby być odpowiedzialny za ich los, oczywiście tylko wtedy, gdy jest on nieprzyjemny. Czują się zaatakowani, gdy konfrontuje się ich z prawdą. Ale tego ani ty, jako ten, który spisuje to, co dyktuję ci o mych działaniach, ani nawet ja sam, nie możemy zmienić. Zmiana waszej planety jest w toku, ludzie będą odchodzić z Ziemi w dramatyczny sposób, będzie ich tak wielu, że nie będziecie mogli tego zliczyć. Znikną całe państwa. Wasza planeta zdziczała i zeszła z drogi miłości. Czeka was wspólny los. Tacy jak ja będą w przyszłości mieli dużo roboty...

Pierwotna moc stworzenia - Bóg - nie ocenia. A jak to wygląda z tobą? Czy boli cię czasem to, że na świecie są wojny?

To nie może sprawiać mi bólu, bo znam nieskończoność. Znam też historię dusz, ich wszystkie życia i widzę związki, a nie tylko los pojedynczego życia. Wojna to specyficzne zdarzenie. Przy wojnie lub naturalnej katastrofie już wiele dni wcześniej zbierają się miliony aniołów. Wiele fragmentów mnie jest już gotowych, a ze mną są anioły stróże i duchowe rodziny tych, których ma spotkać śmierć. Duchowe rodziny mogą pomagać, nie pełnią jednak funkcji aniołów. Razem istnieją wtedy jasność i ciemność, z jednej strony śmierć i zniszczenie (można odnieść wrażenie, że ciemność przeważa i odnosi zwycięstwo), z drugiej strony - anioły w świetle, krewni, którzy przyjmują dusze w miłości, modlą się i próbują je uspokoić. Obecni są nie tylko aniołowie, którzy służą światłu, lecz również istoty, które wcale nie są za to odpowiedzialne, a jednak dobrowolnie przybywają. Czasem istoty te pojawiają się wiele tygodni wcześniej i przygotowują wszystko.

To mnie nie dziwi, bo podczas katastrof naturalnych, czy powiedzmy podczas wydarzeń, które są nieuniknione (niezależnie od tego, przez kogo są wyzwolone), zwierzęta szukają schronienia. Naukowcy wciąż jeszcze zastanawiają się, jak to możliwe. Co mógłbyś powiedzieć na ten temat?

To prawdziwe stwierdzenie. Wasi naukowcy odkryli, że podczas powodzi w Azji żadne zwierzęta nie straciły życia. Domyślają się odpowiedzi, nie mówią jednak tego, bo „podcięliby sobie tym samym gałąź, na której siedzą”. Ludzie, którzy badali ten przypadek, stwierdzili, że zwierzęta już wiele godzin wcześniej udały się w inne miejsca. Niektóre małe zwierzęta, jak ptaki, żuki, jaszczurki i szczury, oddaliły się nawet już kilka dni wcześniej. Zwierzęta poczuły impulsy natury i świata aniołów i odpowiednio zareagowały. One mogą mnie poczuć i wiedzą, że coś się stanie. Mogę z nimi rozmawiać, podobnie jak każda inna subtelna istota. Ludzie patrzą często na zwierzęta z pogardą i uważają, że są znacznie bardziej od nich rozwinięci. W tym przypadku mogliby stwierdzić, że to zwierzęta znacznie ich wyprzedziły. Pomyśl o tym!

Czy w przyszłości będzie miało miejsce więcej takich wydarzeń - katastrof naturalnych z wieloma ofiarami?

Oczywiście, zresztą już to mówiłem. To coś normalnego. Dla mnie, kogoś, kto działa tu od początków Ziemi, to bieg rozwoju. Tak jak rosnące dziecko bolą kości albo wypadają mu pierwsze zęby, tak i rozwój Ziemi związany jest z bolesnymi skurczami. Dawne ludy i cywilizacje wiedziały o tym, jedynie wasi naukowcy nie chcą tego przyjąć albo nie chcą o tym informować, bo nie mogą nic zmienić.

W mojej książce pod tytułem „Trzecia wojna światowa” wymieniłem stu jasnowidzących z różnych czasów, którzy przewidzieli nie tylko pierwszą i drugą, lecz również trzecią wojnę światową. Według tych przepowiedni ma mieć ona miejsce w najbliższych latach. Jednocześnie mają mieć miejsce wojny domowe i katastrofy naturalne. Co tak naprawdę widzieli ci prorocy i w jaki sposób uzyskali ten wgląd?

Pytanie dotyczące katastrof naturalnych już samo w sobie zawiera odpowiedź, bo one właśnie się zdarzają. Również w pytaniu o trzecią wojnę światową tkwi odpowiedź. Zacznij rozglądać się po świecie i spójrz na kraje takie jak Iran, Irak, Irlandia, Palestyna i tak dalej... Ta wojna już trwa. Spójrz na Czarny Ląd, a potem na ulice miast, czy to w Europie, czy w Ameryce. Spójrz na miasta w Południowej Ameryce, na huragany w Ameryce Środkowej, na pożary w Australii i powodzie w Azji i spójrz, jak w Chinach „toczą się” głowy. Wojna i zagłada trwają. Tak brzmi odpowiedź.
..." - str. 198 – 199 - 200 – 201 - 202

"...
Wielu ludzi nie chce się uczyć i nawet, gdyby Bóg stanął przed nimi i przemówił do nich, to nie chcieliby słuchać. W tym miejscu jeszcze raz przypominam wydarzenia związane z tsunami (Azja; przyp. aut), małym tsunami, bo była to dziecinna fala w porównaniu z tym, co czeka wasze wybrzeża w następnych latach. Człowiek, który tak wysoko się ceni, który odbywa podróże w kosmos i przekazuje cyfrowo informacje po całej Ziemi, nie jest w stanie obronić się przed wodą. Nie musi tego zresztą robić, powinien uciec w głąb kraju, tak jak zwierzęta. Zwierzęta natomiast, które w oczach ludzi stoją o stopień niżej, przeżyły - z wyjątkiem tych, które ludzie trzymali uwiązane albo zamknięte w domach, w związku z czym nie mogły podążać za swym instynktem. Tu będę działał z moją pełną mocą. Będę bezlitosny w mym działaniu, bo wypełniam swe zadanie bardzo dokładnie. Dla mnie jest obojętnym, czy zabieram jedną duszę, milion czy miliard.
Zabierałem już czasem dusze całych planet, gdy wybuchały lub zderzały się z innymi. Tak więc nie przejmuję się specjalnie miliardem ludzi na Ziemi. Arogancja przychodzi przed upadkiem. Upadek ludzi będzie miał miejsce, bo ludzkość nie słucha już swego wewnętrznego głosu. Robią to natomiast zwierzęta. Dlatego też mówię ci dziś, jako anioł śmierci: nie będę miał litości dla ludzi i dusz, po które przyjdę, bo każda dusza - jak i każde zwierzę na Ziemi - otrzyma znak. A kto nie chce słyszeć i widzieć znaków, ten je poczuje. Gdy przed kilku laty poleciałeś do Ameryki, twój anioł stróż dał ci znak, że nie powinieneś lecieć. Posłuchałeś go i wybrałeś się innym samolotem. Wtedy trzęsienie Ziemi dosięgło innych, a nie ciebie. Tak właśnie wygląda praca duchowych istot z ludźmi. Dlatego też ja - „zła” śmierć - nie ponoszę winy za los ludzkości, to ludzie sami są sobie winni i w swej niewiedzy oraz ignorancji nie chcą dostrzegać spraw duchowych, dlatego też sami są odpowiedzialni za swój upadek.
..." - str. 227 - 228
- Rozmowy ze Śmiercią - Jan van Helsing.

Opanujcie Się i Postarajcie nie zaśmiecać umysłów jakimikolwiek teoriami spiskowymi, bo "klocki domina" będą się przewracać bez końca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:16, 11 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
oczywiście że miał ruski system, zamontowany przed rokiem w Samarze

kto ci to powiedział?

ja wyczytałem że w czasie ostatniego remontu zmienili mu całą elektronikę związaną z łącznością - nowy system nie obsługiwał już ruskiego SP-50. to chyba oczywiste że jakby miał ten system to nie zabraniali by im lądowania - bo z czymś takim mgła to nie problem.

this airliner was under deep reconstruction of cockpit equipment, all of old native radio equipment was removed and replaced to newest glass cockpit. No compatibilites to old SP-50 system was save...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
nacho66




Dołączył: 23 Lip 2008
Posty: 76
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:21, 11 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja rozumiem, ze to jest forum sledzace teorie spiskowe, ktorych pewnie iles tam na swiecie jest. W to nie watpie

Ale nie rozumiem dlaczego kazdy wypadek musi byc od razu sprowadzany do poziomu spisku. Dla mnie umysl, ktory analizuje kazda sytuacje w ten sposob, juz dawno przekroczyl granice 'otwartosci umyslu', 'obudzenia sie' i 'niewierzenia mediom' i zabrnal gdzies w obszar paranoi schizoidalnej... a tego siedzenie przed komputerem na pewno nie wyleczy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nacho66




Dołączył: 23 Lip 2008
Posty: 76
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:23, 11 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stanley napisał:
Zacznij rozglądać się po świecie i spójrz na kraje takie jak Iran, Irak, Irlandia, Palestyna i tak dalej... Ta wojna już trwa.


WTF? Ciekawi mnie zestawienie Irlandii w tej liscie. Mozesz mi wyjasnic jaka to wojna trwa w Irlandii?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JAR




Dołączył: 22 Paź 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:33, 11 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
a tak w ogóle to widać wyraźnie że samolot zahaczył o antenę i stracił równowagę - trudno przypuszczać by to tusk z putinem specjalnie tę antenę zamontowali w piątek w nocy - przy okazji nasuwa się analogia z uderzeniem w pentagon i pościnaniem latarń
Gdzie to niby widac? Chetnie obejrze film?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Stanley




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 292
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:38, 11 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

IRA możesz już odfajkować, bo "wywiad" został napisany sporo czasu temu. Choć nie jestem sam tak do końca przekonany, że dała ona sobie już całkowicie spokój.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nacho66




Dołączył: 23 Lip 2008
Posty: 76
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:41, 11 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stanley napisał:
IRA możesz już odfajkować, bo "wywiad" został napisany sporo czasu temu. Choć nie jestem sam tak do końca przekonany, że dała ona sobie już całkowicie spokój.


Co ty za madrosci wogole tam powyzej zacytowales? Z jakiej to ksiazki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stanley




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 292
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:43, 11 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest podpisana pod spodem fragmentów. Przeczytaj ją całą, a wszystko stanie Ci się jasne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nacho66




Dołączył: 23 Lip 2008
Posty: 76
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:44, 11 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stanley napisał:
Jest podpisana pod spodem fragmentów. Przeczytaj ją całą, a wszystko stanie się Ci się jasne.


ty sobie jaja robisz, prawda?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stanley




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 292
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:47, 11 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej nie. W obliczu takich wydarzeń nie byłbym w stanie zdobyć się na takie szyderstwo lub jakikolwiek rodzaj cynizmu czy żartów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:53, 11 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakładam, że były naciski na pilota ,żeby lądował mimo złych warunków pogodowych. Wiemy że "nasze elity" są do tego zdolne - incydent w Gruzji. I tak sobie myslę że jeśli skrzynki pokażą że były naciski na pilota, a przecież wiemy że przezydent nie leciał sam , leciała też śmietanka generalicji , to naciski musiały bys naprawdę silne, kto wie czy nie posunieto się do groźby - moje spekulacje. To my sie o tym nie dowiemy , zostanie to przed obywatelami ukryte, a winę zwali się na pilota, czy na stan tech. maszyny.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FreeFighter




Dołączył: 24 Paź 2009
Posty: 154
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:56, 11 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:


co za idiota stawia 50 metrowe maszty tuż przed samym lotniskiem ??? nie wiem, nie znam się na budowie lotnisk


Jakie kurwa 50m od lotniska? Pisze wyraźnie że 1000m, gdzie indziej czytałem że 1200m. Ponadto znajduje się kilkadziesiąt metrów od osi pasa, także ciężko byłoby w niego trafić.
Jak ktoś widzi teorie spiskowe w tej tragedii, musi być kompletnie pierdolnięty. Alex Jones jest pojebanym downem. W ogóle czy on sprawdził jak zareagował NBP? Obniżka wartości PLN była niewielka zaledwie 3-4 grosze.
I jak takiemu człowiekowi wierzyć w innych sprawach. Wielu ludzi tutaj go ubóstwia...
_________________
WAR IS PEACE,
FREEDOM IS SLAVERY
IGNORANCE IS STRENGTH
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 132, 133, 134   » 
Strona 14 z 134

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Samolot z prezydentem rozbił się w Smoleńsku
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile