W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Samolot z prezydentem rozbił się w Smoleńsku  
Podobne tematy
Smoleńsk, amerykańskie Know How, kooperacja 11
Smoleńsk jako czysta propaganda (niczego nie było) 13
Czyje to służby specjalne szczują 8
Pokaz wszystkie podobne tematy (15)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
101 gł.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 439515
Strona:  «   1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 132, 133, 134   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:50, 10 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ludzie, zamiast bajdurzyć włącznie na chwilę tv, na polsacie np. powtarzano właśnie relację naocznego świadka z godzin porannych, jakoś nie miał problemów ze wzrokiem ani nie uciekał, maszyna miała wg niego jakieś problemy z silnikiem i leciała przechylona niemal o 45 stopni na lewe skrzydła, silnik wydawał dziwne nienaturalne odgłosy, po uderzeniu o ziemię rozległy się dwie niewielkie eksplozje, pewnie wybuchło paliwo, widać że pilot utracił sterowność (to jednak nie ta klasa co hani hanjou)

na lotnisku czekała cała delegacja, jest pełno naocznych świadków, ci ludzie potem jechali pod katyn i opowiadali dziennikarzom co się zdarzyło ("nie ma co zbierać") i potem dziennikarze próbowali jechać pod lotnisko...

a z tym całym jasnowidzem to po prostu niesmaczne - każdy jest dobry po fakcie, naginanie rzeczywistości, ale w WTC walnęli arabowie, stąd pisałem o niskim poziomie intelektualnym tego programu czy też obecnie serwisu pseudo-paranormanlnego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Caramba




Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 541
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:52, 10 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezry S Być może właśnie to przekonanie o lataniu na drzwiach od stodoły ich zabiło. Patrz filmik z kabaretem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:01, 10 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jerzy, chyba nie myślisz, że taki wielki samolot, niczym szybowiec, ma jeden wysokościomierz który sie ot tak "przekręca"?

jestem pewien, że w takim samolocie jest niejeden wysokościomierz. wysokość mają choćby z gps'u. kontrola lotów widzi ich wysokość.

jeśli ląduje pilot to musi widzieć gdzie przyziemia - na sam wysokościomierz się nie da. a jak są drzewa a po paru obrotach we mgle straci sie z deka orientację i zacznie zakręcać tuz powyżej linii drzew to niestety - tak się kończy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:05, 10 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z wiadomosci wylowilem informacje, ze mieli pol godziny od planowanego wyladowania do rozpoczecia uroczystosci. Podejrzewam, ze to bylo glowna przyczyna tej chujowej decyzji o ladowaniu. Niestety wyglada to na blad ludzki, a dokladnie ludzka glupote i brak organizacji.

Polak jak mowi przyslowie glupi przed szkoda jak i po szkodzie. To a propo wsadzania do jednej maszyny wielu waznych ludzi. Calkiem niedawno CASA rozjebala sie o glebe w podobny sposob. Takze miala ILS, lecz co z tego skoro lotnisko nie mialo.

Straszna strata jakby nie patrzec. Nie musialo od niej dojsc. Wystarczy, zeby uzywac mozgu zgodnie z jego przeznaczeniem.
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:06, 10 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
ludzie, zamiast bajdurzyć włącznie na chwilę tv, na polsacie np. powtarzano właśnie relację naocznego świadka z godzin porannych, jakoś nie miał problemów ze wzrokiem ani nie uciekał, maszyna miała wg niego jakieś problemy z silnikiem i leciała przechylona niemal o 45 stopni na lewe skrzydła, silnik wydawał dziwne nienaturalne odgłosy, po uderzeniu o ziemię rozległy się dwie niewielkie eksplozje, pewnie wybuchło paliwo, widać że pilot utracił sterowność (to jednak nie ta klasa co hani hanjou)

takie rzeczy wyjdą z czarnych skrzynek.
mówisz, że ruscy by je sfałszowali?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:08, 10 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar ciekawe to co mówisz. A jest już relacja z czarnej skrzynki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rabarbar




Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:14, 10 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój wniosek....
nie dajmy się podzielić na własne życzenie

wyrazy współczucia dla wszystkich, którym ofiary były bliskie za życia,
i dla tych którzy nie chcą współczuć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiraz




Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 477
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:18, 10 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.google.com/trends
tak na szybko:2pozycja lista po lewej; 3 pozycja lista po prawej


jak patrzę na
http://www.tvp.info/

to mam jakby deja vu. coś a'la '81

nisza nie lubi pustki. zaraz ktoś się znajdzie, kto ją wypełni.
a co na to NATO?
ech kurde.. nawet kawał o kopii zapasowej prezydenta nie śmieszy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:19, 10 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rabarbar napisał:
wyrazy współczucia dla wszystkich, którym ofiary były bliskie za życia,
i dla tych którzy nie chcą współczuć

jeśli mimo powagi sytuacji mogę coś wtrącić to powiem, że prawdopodobnie tych drugich jest o wiele więcej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
chokebore




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 205

PostWysłany: 23:22, 10 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak by nie było, spisek czy nie.. (moim zdaniem tak, zawsze wierze pierwszym odczuciom)

Jakie mamy wnioski? Ano takie, że morda w kubeł, bo skończysz jak prezydent i jego świta - straszak bardzo mocny, chyba najmocniejszy, bo taki w znanym stylu...
Kto im teraz podskoczy?
Teraz w Polskiej polityce wszyscy się będą kochali, nie będzie już podziałów, przynajmniej nie w polityce zagranicznej..
To co rozumieli postkomuniści i dmuchali na Rosje, teraz zrozumie cała reszta...
Ktoś tu dzisiaj pokazał nam miejsce w szeregu i prawdę historyczna etc, etc, etc..
_________________
,,Amor meus pondus meum"
http://pwarsawsky.wixsite.com/tabliczka/home
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:25, 10 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znaczy twierdzisz, że ruscy rozwalili ten samolot?
bo ktoś wcześniej pisał, że to raczej prowokacja pro-europejska...
a jedno chyba wyklucza drugie?
po co ruscy mieliby nam rozwalać samolot żebyśmy jeszcze bardziej polecieli w UE?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
chokebore




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 205

PostWysłany: 23:40, 10 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
znaczy twierdzisz, że ruscy rozwalili ten samolot?
bo ktoś wcześniej pisał, że to raczej prowokacja pro-europejska...
a jedno chyba wyklucza drugie?
po co ruscy mieliby nam rozwalać samolot żebyśmy jeszcze bardziej polecieli w UE?


A Sikorskiego to kto w końcu rozwalił? czy porozumienia "polityczne" nie wchodzą u Ciebie w grę?..

A jak było z 2 Wojna Światową, to był Hitler czy Stalin? Wrogów tych nazwanych znamy od wieków... ile lat minęło, raczej mało żeby tak szybko zapominać...

"Putin" dzisiaj objaśnił całemu światu jak to było w Katyniu..

Jako Państwo zawsze byliśmy uważani za narodowców, radykałów, etc.. i extra to mamy wyryte na czole od pokoleń (obecne racze pominąć) - taka historia...

Bimi komu zależy na wynaradawianiu? Wszystkim dookoła?Smile - toż to wszech znane NWO
To jest rosyjska strefa wpływów, choć za przezwoleniem finansowana przez niemiecką...

Kaczyński był zajebiście niebezpieczny, nie wiem czy to trzeba tłumaczyć.
_________________
,,Amor meus pondus meum"
http://pwarsawsky.wixsite.com/tabliczka/home
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:42, 10 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co mnie najbardziej wkurza to ten caly falsz i nadmuchane wzruszenie.. pieprzona hipokryzja.. Wszyscy placza i jest im smutno- nazwijcie mnie bezduszna suka, ale takie jest zycie i jakos nie chce mi sie odstawiac szopki, ktora zawsze kazdy odstawia czy to po smierci JP2, Geremka czy Jackona.. Nagle wszyscy przyjaciele czy wrogowie ktorzy moment wczesniej ich opluwali i obrazali staja sie ich oddanymi publicznie poplecznikami okazujacymi pelne patosu i napompowanej trwoga wzruszenie.. wystawiaja znicze i kwiaty, modla sie, odprawiaja msze, ustawiaja zalosne statusy na gg, zakladaja strony na nk i facebooku i obowiazkowo wirtualne znicze [*]...niedobrze mi sie robi.. Szczerze mowiac to bardziej mi jest szkoda tych cywilow z Iraku i Afganistanu, ktorzy gina w duzo wiekszej liczbie NA CODZIEN posrednio przez decyzje m.in. tamtych ludzi..chociazby tamci zestrzeliwani przez APACHE.. Czy mam zalowac tych politykow tylko dlatego ze byli Polakami i pelnili wazne funkcje w kraju mojego urodzenia??? Nie bede! Gdyby to byli ludzie pokroju Vaclava Klausa czy JKM, ktorych autentycznie szanowalam za zycia to moze bardziej odczulabym ta zalobe, ale wkurza mnie to strasznie jak ludzie odgrywaja ten caly teatrzyk pt "zaloba narodowa" i och ach jaki/a jestem wrazliwy/a patrzcie na mnie dzien wczesniej wyzywalem/am ich od kurdupli i zlodziejow a teraz za nimi placze.. jest to nic wiecej niz cholerny FALSZ.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Loko




Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 291
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:43, 10 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety my już nigdy nie możemy być pewni że to co powiedzą nam służby jest prawdą. Prawdę można było poznać zaraz na miejscu jak by się odsłuchało przynajmniej taśmy z pomarańczowej skrzynki.

O tym że jesteśmy pykani przynajmniej z 2 stron jest pewne. Przed narodowym paleniem akt zostały zrobione 3 zestawy kopii mikrofilmów z akt bezpieki. 2 komplety zostały gdzieś wywiezione a jeden zapewne trzyma nasza razwiedka i steruje każdym naszym mężykiem stanu. Zapewne jeden komplet leży i jest używany w Moskwie a drugi w Berlinie. Może też są już porobione kopie z kopii i co lepsze służby również mają sporo ciekawych informacji.

Kto na tej tragedii skorzysta? ... ktoś na pewno. Kto? Może nigdy się nie dowiemy.
_________________
Limit postów na żądanie - 1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:49, 10 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@chokebore, ale ja wcale nie uważam, że ktoś rozwalił sikorskiego. trudno to już dziś udowodnić - nie mogę wierzyć w coś nie mając dowodów, tylko dlatego że moje patriotyczne serce mi każe Smile

tak samo tu.
nie wiem jak sobie wyobrażasz spisek ue (niemiec?) i rosji przeciwko polsce. do tego taki spisek - nonsens.
a wypadki chodzą po ludziach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:49, 10 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:


jeśli ląduje pilot to musi widzieć gdzie przyziemia - na sam wysokościomierz się nie da. a jak są drzewa a po paru obrotach we mgle straci sie z deka orientację i zacznie zakręcać tuz powyżej linii drzew to niestety - tak się kończy.


pilot nie musi widzieć gdzie przyziemia. Loty i lądowania bez widoczności ziemi trenowano już przed wojną i nie jest do tego potrzebne żadne specjalne oprzyrządowanie. Mgła tak naprawdę nie jest dużym problemem. Dużym problemem jest wiatr. Poza tym ja we aucie mam nawigacje za pięćset złotych i wiem gdzie jestem z dokładnością do 10metrów. oni niedawno walnęli w tym samolocie awionikę za 70kkpln.

Bimi napisał:
jabba napisał:
pilot nie musi widzieć gdzie przyziemia. Loty i lądowania bez widoczności ziemi trenowano już przed wojną i nie jest do tego potrzebne żadne specjalne oprzyrządowanie.

taaa... to chciałbym cię zobaczyć jak lądujesz bez widoczności ziemii - przy pomocy wysokościomierza i busoli Smile


ja bym chciał zobaczyć jak startuję, ale niestety mam niewielki lęk wysokości więc sorki ale pilotem nie zostanę nigdy więc i mojego lądowania podług przyrządów nie zobaczysz. Mówimy tu o fachowcach. A nie pilotach rekreacyjnych, którzy nawet nie mają prawa latać w nocy.
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:53, 10 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jabba napisał:
pilot nie musi widzieć gdzie przyziemia. Loty i lądowania bez widoczności ziemi trenowano już przed wojną i nie jest do tego potrzebne żadne specjalne oprzyrządowanie.

taaa... to chciałbym cię zobaczyć jak lądujesz bez widoczności ziemii - przy pomocy wysokościomierza i busoli Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:58, 10 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słucham w radio o dzisiejszej tragedi. I nie podoba mi się troszkę gadanie dziennikarzy typu: - co teraz będzie z rządem, co się stanie z bankiem centralnym, co będzie z polską armią, itd.
Nie zapominajmy, że były to głównie osoby reprezentacyjne. Tak naprawdę całą czarną robotę wykonują zwykli ludzie, którzy coś potrafią. A osoby reprezentacyjne w zasadzie sterują tymi co mają umiejętności i mają odpowiednie wynagrodzenia. Na każde z tych stanowisk będzie zapewne po kilku chętnych. Dlatego losem Polski bym się za bardzo nie martwił.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
November09




Dołączył: 20 Lis 2009
Posty: 857
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:00, 11 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie coś na ten temat?:

Cytat:
Nagranie video z uwiecznioną katastrofą jest w rękach TVP.
spamready

dzisiaj, 22:53

Macierewicz widział materiał video i mówi, że nie prawdą jest, że samolot zawadził o drzewa gdyż lądował pod kątem około 45 stopni więc najprawdopodobniej był nieprawidłowo naprowadzany, a informacje o kolejnym podejściu do lądowania są naprawdopodobniej nieprawdziwe.


http://wiadomosci.onet.pl/forum.html#for.....VtMDAxLmpz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:01, 11 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W obliczu śmierci każdy jest równy, czy to rządzący czy tez rządzony.

Patrzę na tą katastrofę z zupełnie innego kąta. Mitu polityków, rządzących w oczach zwykłych ludzi, którzy pozwalają na to. Ten mit teraz jeszcze bardziej się umacnia. Znicze, msze, płaczący na ulicy. Czy ktoś z nich znał osobiście prezydenta, widział go na własne oczy? Wątpię. Wiekszość tych ludzi zna ofiary tylko z telewizji, prasy czy internetu.
W ostatnim dziesięcioleciu mieliśmy kilka takich zbiorowych tragedii. Czy podobnie Polacy reagowali? Nie. Większość miała to w dupie. Dlaczego więc teraz reagują z taką empatią na ten, co by nie było dramat? Czym różni się od katastrofy autobusu, czy zawalenia się dachu? Popularnością ofiar? Zaprogramowanym niewolnictwem, każącym opłakiwać swoich panów?

Kiedyś powiedziałem, ze w Polsce żeby coś się zmieniło w polityce, musiałoby coś naprawdę pierdolnąć. No i pierdolnęło choć nie sądziłem, że tak szybko. Jak w większości wypadków, uważam, że była to ludzka pomyłka. Ale ścinająca wiele znaczących głów jednocześnie.

Obserwujcie najbliższe wydarzenia, bo bedzie to świetny eksperyment na światową skalę, jak organizm państwowy w ustroju "demokratycznym" radzi sobie z jednoczesną stratą wielu osób wykonujących kluczowe funkcje, w wyniku nie rewolucji czy wojny, ale zdarzenia losowego. Obserwujcie zachowania tych co przez przypadek zostaną ich następcami. obserwujcie solidarność rządzących z rządzącymi z innych krajów. Gdyz dla zwykłych rządzonych z innych krajów to tylko kolejny news o którym zapomną jutro czy za tydzień.

Rodzi się teraz wiele pytań, zwłaszcza dotyczących przyszłości, gdyż jest to potężna zmiana w polskim oddziale systemu władzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:02, 11 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AQuatro napisał:
Słucham w radio o dzisiejszej tragedi. I nie podoba mi się troszkę gadanie dziennikarzy typu: - co teraz będzie z rządem, co się stanie z bankiem centralnym, co będzie z polską armią, itd.
Nie zapominajmy, że były to głównie osoby reprezentacyjne. Tak naprawdę całą czarną robotę wykonują zwykli ludzie, którzy coś potrafią. A osoby reprezentacyjne w zasadzie sterują tymi co mają umiejętności i mają odpowiednie wynagrodzenia. Na każde z tych stanowisk będzie zapewne po kilku chętnych. Dlatego losem Polski bym się za bardzo nie martwił.
stary, oni już wieszczą krach złotówki..
jakby bez tego miało nie być krachu złotówki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
chokebore




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 205

PostWysłany: 00:06, 11 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
@chokebore, ale ja wcale nie uważam, że ktoś rozwalił sikorskiego. trudno to już dziś udowodnić - nie mogę wierzyć w coś nie mając dowodów, tylko dlatego że moje patriotyczne serce mi każe Smile

tak samo tu.
nie wiem jak sobie wyobrażasz spisek ue (niemiec?) i rosji przeciwko polsce. do tego taki spisek - nonsens.
a wypadki chodzą po ludziach


służby wszystko rozgrywają, myślę ze sami wykonawcy nie wiedzą z czyjego namaszczenia tak naprawdę są.. w pierwszym rzędzie moim zdaniem idzie o geopolitykę w którą Kaczyński tak był zaangażowany i do tego potrzebna była mu Gruzja, to zaś robił przy plecach z USA, do tego dochodzi tarcza... zastanawiam się nad rolą Brzezińskiego i jego pomysłach na wschodnią Europe, bo coś mi się wydaje że plany US się zmieniły po obamie...

poza tym kto jest najbliżej stołka prezydenckiego dzisiaj, jeden z błogosławieństwa Moskwy drugi z NWO... jeden ch.. że tak powiem, będziemy buforowym Państwem niewolników bez żadnej tożsamości na własne życzenie..
_________________
,,Amor meus pondus meum"
http://pwarsawsky.wixsite.com/tabliczka/home
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:11, 11 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

opisujesz tu jakąś skomplikowaną niewiarygodną intrygę nie mając absolutnie żadnych dowodów - jedynie wyimaginowany motyw.

wypadki lotnicze się zdarzają. szczególnie w przypadku takich chojraków uważających że ich standardy bezpieczeństwa lotów nie obowiązują. bo lecą do katynia się pomodlić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:13, 11 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polska jest narodem wybranym, dlatego spadają na nas takie męki i katusze aby w przyszłości przewodniczyć wielkiej transformacji NEW AGE. Cierpimy jak Chrystus na krzyżu , POLSKA MESJASZEM NARODÓW
Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:16, 11 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

wypadki lotnicze się zdarzają. szczególnie w przypadku takich chojraków uważających że ich standardy bezpieczeństwa lotów nie obowiązują. bo lecą do katynia się pomodlić.


tiia???
To podaj mi ze dwa przypadki podobne to tego gdzie zginęło tyle szych. W okresie pokoju oczywiście.

ps sprawa C-295 się nie liczy oczywiście
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 132, 133, 134   » 
Strona 11 z 134

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Samolot z prezydentem rozbił się w Smoleńsku
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile