W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Protokoły Mędrców Syjonu   
Podobne tematy
Chazarzy i aktualność Protokołów5
Żydzi którzy napisali Protokoły Syjonu bez ocen
protokoły obrad mędrców syjonu81bez ocen
Pokaz wszystkie podobne tematy (6)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
34 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 37203
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:47, 07 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pawlak napisał:
The Mike napisał:
Holandię,

a Holandia ma dodatni przyrost naturalny? mam tu na myśli przyrost "prawdziwych" Holendrów zwracam na to uwage bo we Francji nauczyciel dostał nagane za to że nazwał Napoleona białym Francuzem a wszyscy wiemy że Napoleon to był murzyn z Senegalu Laughing


Prawdziwych Holendrów powiadasz? A ty masz jakies dane, który to prawdziwy a który nie?

No i dlaczego robisz off top?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pawlak




Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 681
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:51, 07 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Mike napisał:
No i dlaczego robisz off top?

to nie jest off-top bo "mieszanie" kultur i ras to elemet działań zawartych w protokołach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:31, 07 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pawlak napisał:
The Mike napisał:
No i dlaczego robisz off top?

to nie jest off-top bo "mieszanie" kultur i ras to elemet działań zawartych w protokołach


Ok, masz prawo tak myśleć, tylko chciałbym zobaczyc twoje drzewo geneaologiczne. Okaze się, że bedziesz musiał pierwszy wypierdalać z jednorodnej kulturowo i rasowo Polski?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jansze




Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 116
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:42, 07 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pr0meteusz napisał:
Ale wytłumacz mi co takiego można na ten temat napisać.
Tak narzekacie na Żydów a podniecacie sie tym wszystkim..pasja?a może podziw?

protokoły to ogólnikowe info,plan wydarzeń.
na długo przed spisaniem tego tekstu postępowano w taki sposób.


To co robicie atakując żydów wcale wam nie pomaga,wręcz przeciwnie szufladkuje i pozwala w prosty sposób zniweczyc.
pojawiliście sie na forum i już każdy zaczął o żydach nawijać jak mantra..
woda na młyn..

Ja bynajmniej Żydów nie atakuję chcę posłuchać co mają dopowiedzenia inni na temat protokołów - raczej żal mi ludzi po każdej stronie, że są niszczeni skutkami postępowania opisanego w protokołach
Pawlak a ta Ukrainka ma nawalone pełno makijażu i malowane włosy ciekawe czy bez fotoszopa też jest taka piękna o 6 rano Wink a poza tym skoro jest Ukrainką to raczej na pewno właśnie jest mieszańcem - my mamy jedynie szczęście, że większość facetów na Węgrzech w POlsce i na Ukrainie to Słowianie (ale jedynie po linii męskiej - ja też zresztą Wink )ale gorzej jest z szczegółowym badaniem DNA i mtDNA - też za mało wyników
Własnie na Ukrainie mieszali się najsilniej Ugrofinowie, Słowianie, Germanie, Turkotatarzy, Semici i inni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jansze




Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 116
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:01, 07 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Mike napisał:
Polska jest wzorcownią dla modelu depopulacyjnego

Pomięsznie najgorszych cech socjalizmu z kapitalizmem z zaściankową "religijnością" i homofobią. Wszystko przyprawione jawnym złodziejstwemi i chujowością "klasy politycznej" sprawia, że w tym kraju chujowo się zyje.

Teraz pytanie, czy wg Was to część planu? Ja sądzę, ze nie.


Piszesz o objawach choroby a nie przyczynach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jansze




Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 116
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:12, 07 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Mike napisał:
pawlak napisał:
The Mike napisał:
homofobią

nie mówie tego złośliwie ale jak homofobia wpływa na depopulacje Question prosze wytłuamcz mi bo to jedyny z twoich argumentów którego w zaden sposób nie moge w logiczny sposób zinterpretować


Nie możesz? Kurwiszka...

Homofobią, bo ludzie o odmiennym spojrzeniu spierdalają z tego kraju, wzbogacając kulturę innych krajów. Nie wiesz o tym?

W Polsce mniej jest wazne, czy płacisz podatki, czy jesteś wartościowym czlowiekiem. Bardziej ważne jest w co wierzysz (a raczje do jakiego kościoła chodzisz), z kim spisz i z kim trzymasz.
Dlatego ta pierdolona homofobia jest czynnikiem. Z drugiej strony medalu masz Holandię, gdzie mniej wazne jest kogo ruchasz, bardziej wazne jaki masz wkład w spoleczenstwo.

Paniemajesz?


Akurat z Polski to spier.. niedorajdy życiowe, cwaniaczki i ludzie którzy są zainteresowani większą kasą a nie Polską
Jak długo byłeś w innych krajach, że wiesz co tam jest ważne i jak mocno się z nimi zasymilowałeś, że wiesz o czym myślą??
Słuchanie tvn chyba ci nie służy Wink
Holandia jest tylko jednym małym kraikiem, wszyscy tam się nie zmieścimy Wink
Ja jakoś w Polsce nie spotkałem się ze specjalnym zainteresowaniem ani religią ani pedałami - ludzie mają swoje problemy tak jak gdzie indzie - a to, że są biedniejsi i mają gorszą opiekę socjalną i brzydsza pogodę nie nastraja do częstego uśmiechu. TVN nie jest wykładnią naszego postrzegania świata
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jansze




Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 116
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:14, 07 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pawlak napisał:
The Mike napisał:
Holandię,

a Holandia ma dodatni przyrost naturalny? mam tu na myśli przyrost "prawdziwych" Holendrów zwracam na to uwage bo we Francji nauczyciel dostał nagane za to że nazwał Napoleona białym Francuzem a przecież wszyscy dobrze wiemy że Napoleon to był murzyn z Senegalu Laughing

Raczej pigmej Rolling Eyes
A propos off top to na prawdę odbiegliśmy od tematu - nie mamy tu gadać na temat Homofobii, ani przyrostu naturalnego czy DNA blondynek (które tylko dla tego są atrakcyjne bo powinny mieć więcej żeńskich hormonów) a o PMS - a ja przez was za dużo postów nawaliłem - jak psy kupy na mojej ulicy Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:00, 07 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jansze napisał:
The Mike napisał:
pawlak napisał:
The Mike napisał:
homofobią

nie mówie tego złośliwie ale jak homofobia wpływa na depopulacje Question prosze wytłuamcz mi bo to jedyny z twoich argumentów którego w zaden sposób nie moge w logiczny sposób zinterpretować


Nie możesz? Kurwiszka...

Homofobią, bo ludzie o odmiennym spojrzeniu spierdalają z tego kraju, wzbogacając kulturę innych krajów. Nie wiesz o tym?

W Polsce mniej jest wazne, czy płacisz podatki, czy jesteś wartościowym czlowiekiem. Bardziej ważne jest w co wierzysz (a raczje do jakiego kościoła chodzisz), z kim spisz i z kim trzymasz.
Dlatego ta pierdolona homofobia jest czynnikiem. Z drugiej strony medalu masz Holandię, gdzie mniej wazne jest kogo ruchasz, bardziej wazne jaki masz wkład w spoleczenstwo.

Paniemajesz?


Akurat z Polski to spier.. niedorajdy życiowe, cwaniaczki i ludzie którzy są zainteresowani większą kasą a nie Polską
Jak długo byłeś w innych krajach, że wiesz co tam jest ważne i jak mocno się z nimi zasymilowałeś, że wiesz o czym myślą??
Słuchanie tvn chyba ci nie służy Wink
Holandia jest tylko jednym małym kraikiem, wszyscy tam się nie zmieścimy Wink
Ja jakoś w Polsce nie spotkałem się ze specjalnym zainteresowaniem ani religią ani pedałami - ludzie mają swoje problemy tak jak gdzie indzie - a to, że są biedniejsi i mają gorszą opiekę socjalną i brzydsza pogodę nie nastraja do częstego uśmiechu. TVN nie jest wykładnią naszego postrzegania świata


Nie wiem na jakiej podstawie piszesz (kto dał Ci prawo), że z Polski spierdalają niedorajdy życiowe i nie wiem tez skąd Ci przychodzi do glowy, że biore swoje informacje z jakichkolwiek "wiadomości". Laughing

Dla Twojej informacji to dosyć długo żyłem za granicą i w UK i w Holandii oraz zwiedziłem wiele innych krajów na róznych kontynentach (sporo), poznając ich kulturę i nie miałem problemów z asymilacją i komunikcają. Więc wiem, z autopsji, starczy?

Ja też nie zajmuję się na codzień problematyką homo, religią częściej. Ale znam ludzi, bardzo wartościowych, którzy wyjechali ze względu na nietolerancje w Polsce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:14, 07 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jansze napisał:
The Mike napisał:
Polska jest wzorcownią dla modelu depopulacyjnego

Pomięsznie najgorszych cech socjalizmu z kapitalizmem z zaściankową "religijnością" i homofobią. Wszystko przyprawione jawnym złodziejstwemi i chujowością "klasy politycznej" sprawia, że w tym kraju chujowo się zyje.

Teraz pytanie, czy wg Was to część planu? Ja sądzę, ze nie.


Piszesz o objawach choroby a nie przyczynach


Oczywiście. Przyczyn jest wiele, jak na ten przykąld okupacja Watykanska.

Gadasz o wirtualnych protokołach i utajnionych Żydach?

Ja Ci podam czarno na białym D O W O D Y okupacji Watykanskiej... (jakbyś kurwa sam ich nie widział)

Ale, jak już pisałem, przyczyn jest więcej i problem jest złożony. Znam problem, rasizm w Izarelu. Znam ich podejcie do gojow, skadinąd. I nie podoba mi się to, że żądają czegoś czego sami nei są w stanie dać, czyli tolerancji.

Ale problem nie jest tak czarno bialy jak tu przedstawiamy. Bo Żydzi, to nie Izraelskie ortodoksy. Dużo z nich ma bardoz ambiwalentny stosunek do wiary i tradycji a Ąydami sa jak nasi chrześcijanie, z rozpędu.

Przeciwwagą dla protokołow może być legenda Opus Dei...?
W kazdym razie, fantyzm w każdej postaci to pojebany sposób na życie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
realista




Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 203
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:06, 07 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no własnie the mike - fanatyzm jest w każdej formie popierdolony - nawet jak ktos jest fanatycznym maniekiem jogurtu to innych zarznie za picie maslanki i tyle - a zydzi - coz tez ich nie do konca kocham - ale kurwa w przeciwienstwie do nas potrafia skubance dzialac bardzo skutecznie-prez wieki, bez wzgledu w jakim kraju zyja i w jakiej religii lub systemie sa ukryci - kto jeszcze na swiecie tak potrafi ?!
_________________
Brak ideologii jest najlepszą ideologią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:12, 07 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

realista napisał:
no własnie the mike - fanatyzm jest w każdej formie popierdolony - nawet jak ktos jest fanatycznym maniekiem jogurtu to innych zarznie za picie maslanki i tyle - a zydzi - coz tez ich nie do konca kocham - ale kurwa w przeciwienstwie do nas potrafia skubance dzialac bardzo skutecznie-prez wieki, bez wzgledu w jakim kraju zyja i w jakiej religii lub systemie sa ukryci - kto jeszcze na swiecie tak potrafi ?!


Realista myślę, ze to wymóg przetrwania. Mamy w Europie dwa przykłady, Żydów i Cyganów. Tyle, ze narodowość Żydowska, czyli kultura, religia i inne łaczace ich rzeczy jest znacznie starsza, dlatego mieli mozliwośc, a właściwie konieczność, ewolucji w kieunku przetrwania. Są bardzo skuteczni, dlatego tez mają przesyłane z pokolenia na pokolenie pewne zasady.

Pare książek o pszychologii mowi o ewolucji zachowań i z tym mamy tu do czynienia. U nas jest podobnie i tym możemy tłumaczyć nasza "wrodzona" chęć do kombinowania. Nasza kreatywnosć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jansze




Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 116
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:40, 08 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Mike napisał:
jansze napisał:
The Mike napisał:
Polska jest wzorcownią dla modelu depopulacyjnego

Pomięsznie najgorszych cech socjalizmu z kapitalizmem z zaściankową "religijnością" i homofobią. Wszystko przyprawione jawnym złodziejstwemi i chujowością "klasy politycznej" sprawia, że w tym kraju chujowo się zyje.

Teraz pytanie, czy wg Was to część planu? Ja sądzę, ze nie.


Piszesz o objawach choroby a nie przyczynach


Oczywiście. Przyczyn jest wiele, jak na ten przykąld okupacja Watykanska.

Gadasz o wirtualnych protokołach i utajnionych Żydach?

Ja Ci podam czarno na białym D O W O D Y okupacji Watykanskiej... (jakbyś kurwa sam ich nie widział)

Ale, jak już pisałem, przyczyn jest więcej i problem jest złożony. Znam problem, rasizm w Izarelu. Znam ich podejcie do gojow, skadinąd. I nie podoba mi się to, że żądają czegoś czego sami nei są w stanie dać, czyli tolerancji.

Ale problem nie jest tak czarno bialy jak tu przedstawiamy. Bo Żydzi, to nie Izraelskie ortodoksy. Dużo z nich ma bardoz ambiwalentny stosunek do wiary i tradycji a Ąydami sa jak nasi chrześcijanie, z rozpędu.

Przeciwwagą dla protokołow może być legenda Opus Dei...?
W kazdym razie, fantyzm w każdej postaci to pojebany sposób na życie.

Akurat tu dodam więcej to właśnie Żydzi pierwsi na większą skalę zaczęli odcinać się od własnej religii
Dodam tu cytat:
"To nie Żydzi są winni katastrofy. To przestępcy bankierzy i politycy, często o żydowskim pochodzeniu, dopuścili się zbrodni wobec pracujących w pokoju narodów, i oni poniosą za to odpowiedzialność."
http://urbas.blog.onet.pl/O-konfrontacji,2,ID366213234,DA2009-02-24,n
Nikt tu jak do tąd nie oskarżył wszystkich Żydow o to że postępują wg PMS a wręcz przeciwnie jak by ktoś w końcu poczytał to co jest w komentarzach do cytowanego przezemnie zamieszczonego na chomikuj PMS z 1920 to dowiedział by się, że wielu przyjmuje PMS jako wzór do naśladowania - no przytoczyłeś tu np Watykan - brawo - kto następny - ja dorzucam Chiny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jansze




Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 116
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:49, 08 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Mike napisał:


Nie wiem na jakiej podstawie piszesz (kto dał Ci prawo), że z Polski spierdalają niedorajdy życiowe .

Wyciąłeś tylko jednych z mojej wypowiedzi inni też sp...
A to, że oni tłumie uciekają to wiem bo ich znam sam byłem z nimi np w UK - i widziałem jak ta 3 grupa cwaniaczki i opitalali z kasy - widziałem jak pracująza głodowe pensje, bez znajomości języka, mieszkam w regionie gdzie jest ich mnustwo i widzę jak sobie w Polsce nie radzą nie potrafią się przystosować i w rezultacie uciekają - niestety takimi nast stworzył poprzedni ustruj - ale nie martwmy się Anglicy czy inni nie są lepsi
Skoro ta kdużo byłeś za granicą to znaczy że należysz do emigracji wcześniejszej nie po otwarciu granic unijnych?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jansze




Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 116
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:54, 08 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Mike napisał:
realista napisał:
no własnie the mike - fanatyzm jest w każdej formie popierdolony - nawet jak ktos jest fanatycznym maniekiem jogurtu to innych zarznie za picie maslanki i tyle - a zydzi - coz tez ich nie do konca kocham - ale kurwa w przeciwienstwie do nas potrafia skubance dzialac bardzo skutecznie-prez wieki, bez wzgledu w jakim kraju zyja i w jakiej religii lub systemie sa ukryci - kto jeszcze na swiecie tak potrafi ?!


Realista myślę, ze to wymóg przetrwania. Mamy w Europie dwa przykłady, Żydów i Cyganów. Tyle, ze narodowość Żydowska, czyli kultura, religia i inne łaczace ich rzeczy jest znacznie starsza, dlatego mieli mozliwośc, a właściwie konieczność, ewolucji w kieunku przetrwania. Są bardzo skuteczni, dlatego tez mają przesyłane z pokolenia na pokolenie pewne zasady.

Pare książek o pszychologii mowi o ewolucji zachowań i z tym mamy tu do czynienia. U nas jest podobnie i tym możemy tłumaczyć nasza "wrodzona" chęć do kombinowania. Nasza kreatywnosć.

No jest to również efekt tego że wymieszaliśmy się z narodem Żydowskim dokumentnie i wiele od niego nauczyli

Nikt nie kwestionuje okradania przez Kościół Katolicki państw i tego że są fajni homoseksualiści i Żydzi - tych ostatnich "fajnych" znam akurat bo mam w rodzinie i to bardzo bliskiej (nie chodzi o żydów bo takiego jeszcze nie poznałem) Romów zresztą też Smile, ale my tu mieliśmy rozmawiać o innym temacie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:48, 08 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jansze napisał:
The Mike napisał:


Nie wiem na jakiej podstawie piszesz (kto dał Ci prawo), że z Polski spierdalają niedorajdy życiowe .

Wyciąłeś tylko jednych z mojej wypowiedzi inni też sp...
A to, że oni tłumie uciekają to wiem bo ich znam sam byłem z nimi np w UK - i widziałem jak ta 3 grupa cwaniaczki i opitalali z kasy - widziałem jak pracująza głodowe pensje, bez znajomości języka, mieszkam w regionie gdzie jest ich mnustwo i widzę jak sobie w Polsce nie radzą nie potrafią się przystosować i w rezultacie uciekają - niestety takimi nast stworzył poprzedni ustruj - ale nie martwmy się Anglicy czy inni nie są lepsi
Skoro ta kdużo byłeś za granicą to znaczy że należysz do emigracji wcześniejszej nie po otwarciu granic unijnych?


A do czego się mają w Polsce przystosować? Do kurewsko niskich pensji i kurewsko wysokich cen? Do jebanego haraczu w wysokości 980 pln, nalożonego na kazdego kto chce być przedsiębiorcą? Do płacenia z kwit w urzedzie skarbowym? Kuuurwa, człowieku obudź się.

Pracują za glodowe pensje w UK? Khee...

Głodowa pensja to 2000 pln netto w Polsce, zależnie od regionu, mniej lub bardziej. A uwierz mi, ze mnóstwo ludzi by się cieszyło odbierając takie pieniadze.
Oceniasz ludzi, bo podjeli rozsądną dla nich decyzję? Emigranci od wejścia Polski do EU i otwarcia rynku pracy UK i Irlandii przysłali dziesiątki miliardów Euro, które to pieniądze także napędzały nasza gospodarkę.

I to może jest częścią protokolu mędrcow syjonu? Nie do konca, bo właśnie niebagatelne pieniądze z emigracji i otwarte granice to SZANSE dla Polski.

Trzeba tylko troche zmienić mentalność i nie straszne będą ani protokoły ani banki. Wirus atakuje słaby organizm. Mocny organizm sobie radzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pawlak




Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 681
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:22, 09 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:38, 09 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry materiał pawlak dzięki
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:09, 09 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Mike napisał:
jansze napisał:
The Mike napisał:


Nie wiem na jakiej podstawie piszesz (kto dał Ci prawo), że z Polski spierdalają niedorajdy życiowe .

Wyciąłeś tylko jednych z mojej wypowiedzi inni też sp...
A to, że oni tłumie uciekają to wiem bo ich znam sam byłem z nimi np w UK - i widziałem jak ta 3 grupa cwaniaczki i opitalali z kasy - widziałem jak pracująza głodowe pensje, bez znajomości języka, mieszkam w regionie gdzie jest ich mnustwo i widzę jak sobie w Polsce nie radzą nie potrafią się przystosować i w rezultacie uciekają - niestety takimi nast stworzył poprzedni ustruj - ale nie martwmy się Anglicy czy inni nie są lepsi
Skoro ta kdużo byłeś za granicą to znaczy że należysz do emigracji wcześniejszej nie po otwarciu granic unijnych?


A do czego się mają w Polsce przystosować? Do kurewsko niskich pensji i kurewsko wysokich cen? Do jebanego haraczu w wysokości 980 pln, nalożonego na kazdego kto chce być przedsiębiorcą? Do płacenia z kwit w urzedzie skarbowym? Kuuurwa, człowieku obudź się.

Pracują za glodowe pensje w UK? Khee...

Głodowa pensja to 2000 pln netto w Polsce, zależnie od regionu, mniej lub bardziej. A uwierz mi, ze mnóstwo ludzi by się cieszyło odbierając takie pieniadze.
Oceniasz ludzi, bo podjeli rozsądną dla nich decyzję? Emigranci od wejścia Polski do EU i otwarcia rynku pracy UK i Irlandii przysłali dziesiątki miliardów Euro, które to pieniądze także napędzały nasza gospodarkę.

I to może jest częścią protokolu mędrcow syjonu? Nie do konca, bo właśnie niebagatelne pieniądze z emigracji i otwarte granice to SZANSE dla Polski.

Trzeba tylko troche zmienić mentalność i nie straszne będą ani protokoły ani banki. Wirus atakuje słaby organizm. Mocny organizm sobie radzi.


The Mike jesteś chyba bardzo młody bez obrazy Wink

Nałożono nam na barki dług ,niewyobrażalny dług nie do spłacenia...Zrobiono to za pomocą rządu który bez względu na to z jakiej partii się wywodzi jest całkowicie podporządkowany międzynarodowej finansowej elicie która robi z nim to co małe dziecko z plasteliną czyli dowolnie z łatwością formuje...
Pożyczki zewnętrzne są jak pijawki, których nie można odłączyć od ciała państwa, dopóki same nie odpadną, lub dopóki państwo nie potrafi samo otrząsnąć się z nich. Ale rządy «Pogan» nie pragną otrząsnąć tych pijawek, na odwrót powiększają jeszcze ich liczbę i państwo jest skazane na zagładę z powodu dobrowolnej utraty krwi. Czym bowiem jest pożyczka zewnętrzna jeżeli nie pijawką! Pożyczka jest wydaniem dokumentu państwowego, który zobowiązuje do płacenia odsetków, wynoszących oprocentowanie całej sumy pożyczonych pieniędzy. O ile pożyczka jest 5 proc, wówczas w przeciągu 10 lat państwo niepotrzebnie wypłaci sumę równą pożyczce, by pokryć odsetki. Po 40-u latach zapłaci dwa razy tyle, po 60-u trzy razy, a pożyczka pozostanie nadal niespłaconym długiem.
Z tego obliczenia jest widocznem, że takie pożyczki przy istniejącym systemie podatkowym (1901) wyciągają ostatnie grosze od opodatkowanego biedaka, by zapłacić odsetki zagranicznym kapitalistom, od których państwo wypożyczało pieniądze, zamiast zebrać w formie podatku potrzebną sumę od narodu bez obowiązku płacenia odsetek.
Dopóki chodziło o pożyczki wewnętrzne, «Poganie» przerzucali tylko pieniądze z kieszeni ludzi biednych do kieszeni bogatych, ale od czasu jak podkupiliśmy kogo należało, by zamiast wewnętrznych pożyczek zaciągnąć zewnętrzne, całe bogactwo państw wpadło w nasze skarbce i «Poganie» zaczęli płacić nam coś, co niczem innem nie jest jak tylko haraczem.

By móc zapłacić odsetki tego długu, państwo musi uciec się do nowej pożyczki, która nie przekreśla poprzedniego długu, a tylko go powiększa. Gdy możność zaciągania pożyczek została już przez państw

Elita może tak czynić gdyż od 89 roku totalnie przejęła władzę w Polsce (która i tak nie należała do Polaków) Od tamtej pory jesteśmy totalnie jebani w dupę wibratorem który nazywa się prywatyzacja abyśmy podczas tego jebania nas w dupę za bardzo nie stękali używa się smaru zwanego demokracją i wolnością
Przez ludzi, którzy bezwiednie byli naszymi agentami, hasło «wolność, równość i braterstwo» wcieliło w nasze szeregi całe legjony ze wszystkich stron świata i ci nasi nowi zwolennicy z ekstazą nosili nasze sztandary. W międzyczasie słowa te, jak robactwo, wjadały się w dobrobyt chrześcijan, niszcząc ich pokój, równowagę i jedność, a co za tern idzie podwaliny ich państw. Jak później zobaczymy, to właśnie działanie przyniosło nam zwycięstwo. Ono nam umożliwiło, pomiędzy innemi rzeczami, także i wygranie naszego asa atutowego, a mianowicie zniesienie przywilejów. Innemi słowy zniesienie arystokracji «Pogan», która była jedyną obroną, jaką kraje i narody miały przeciwko nam. Na ruinach naturalnej i dziedzicznej arystokracji zbudowaliśmy nową arystokrację, wymyśloną przez nas na zasadach plutokratycznych. Ustanowiliśmy tę nową arystokrację na zasadzie bogactw, nad którem my mamy kontrolę, oraz na zasadzie nauki, promowanej przez naszych uczonych. Triumf nasz był ułatwiony przez wykorzystanie stosunków z ludźmi, którzy byli nam niezbędni, przyczem zawsze działaliśmy na najbardziej czułe strony umysłu ludzkiego, wykorzystaliśmy słabość naszych ofiar wypływającą z chęci zysku, chciwości, nienasyconości i ogólnie z potrzeb materjalnych ludzi. Każda z wymienionych wad, wzięta osobno, jest w stanie zniweczyć inicjatywę ludzką, przekazując siłę woli narodu w ręce tych, którzy pozbawiają ten naród siły jego inicjatywy. Abstrakcyjność pojęcia «wolność» umożliwiła nam przekonać tłum, że rząd nie jest niczem innem, tylko rządcą, który działa z ramienia właściciela, to jest narodu, i może być zmieniany, jak znoszona już para rękawiczek. Sam fakt, że przedstawiciele narodu mogą być pozbawieni władzy, oddał ich w nasze ręce, zaś w praktyce przekazał nam także władzę wyznaczania ich.
Mike ludzie nie wyjeżdżają za granicę z powodu zmurszałej chorej mentalności Polaków ludzie jadą za chlebem który ktoś im wyjada a oni nawet tego kogoś nie potrafią dostrzec dlatego muszą zapierdalać ze zdwojona siłą niebawem zaczną z jeszcze większym wysiłkiem i zmiana mentalności niczego nie zmieni... Długu nie zmieni na pewno a to właśnie dług determinuje jakość życia w Polsce gdyż ten właśnie dług zabiera nam ponad połowę tego co wypracowujemy jako kraj więc nie pierdol o mentalności kiedy chodzi o weksle Wink
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pawlak




Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 681
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:29, 09 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

privilege napisał:
Dobry materiał pawlak dzięki

ten film pokazuje obłudę syjonistów którzy chcą zachować czystość rasy dla siebie zaś na świecie promują multikulturalizm, wielu ludzi tu na tym forum jest za społeczeństwem multikulturalnym ale oni nie rozumieją że to właśnie jest NWO: mieszanka słabych, zagubionych ludzi z całego świata nie identyfikujaca się niczym, bez żadnych idei i wartości, żyjąc bez celu (dla konsumpcji), najzabawniejsze jest to że ludzie w Izraelu już wiedzą jakim błędem było zaproszenie imigrantów a europejczycy ciągle w obłokach śnią o świetlanej przyszłości Laughing chyba się nie doczekają Laughing przepraszam za mój wrodzony pesymizm Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jansze




Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 116
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:39, 09 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma nic równie niebezpiecznego, jak inicjatywa osobista. Jezeli jest genialna wówczas moze dokonać wiecej niz miliony ludzi, wsród których zasialismy wasn. Musimy tak pokierowac wychowaniem spoleczenstw gojów, zeby wobec kazdej sprawy, wymagającej inicjatywy, opuszczali rece w bezradnej bezczynnosci. Natezenie i wypływające ze swobody dzialania, w starciu ze swoboda inna, wyczerpuje sily. Jest to źródło powaznych wstrzasów moralnych, rozczarowan, niepowodzen.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:01, 09 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Privilege. Dług w dużej mierze jest problemem pozyczkodawcy. Straszenie nas tym wirtualnym tworem też nie robi dobrej roboty.
Ja też sądze, ze mamy chujowy rząd i ogolnie nie ma prawdziwych elit.

Wychodzę z założenia, ze strzlajac w wirtualny cel wypierdalamy energię potrzebną do realnej walki.

Co do emigracji.

Ludzie emigrują z wielu powodów. Jedni za chlebem, drudzy po wolność. Inaczej żyje się gejowi w Londynie, inaczej w Koziej Wólce, czy nawet Warszawie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pawlak




Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 681
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:11, 09 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Mike napisał:
Ludzie emigrują z wielu powodów. Jedni za chlebem, drudzy po wolność. Inaczej żyje się gejowi w Londynie, inaczej w Koziej Wólce, czy nawet Warszawie.

tak, tak
tylko że jakoś nikt nie wywiera presji na Japończykach ze są tacy jednolici etnicznie, zaś kraje zamieszkane przez białych ktore nie chcą przyjać emigrantów są oskarżane o faszyzm a światowe media psy na nich wieszają Laughing media wiadomo pod czyją kontrolą Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
pawlak




Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 681
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:50, 09 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

obejrzcie ten film od 1:57 do 2:10 to tylko kilka sekund a ile można sie dowiedzieć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:51, 09 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pawlak napisał:
The Mike napisał:
Ludzie emigrują z wielu powodów. Jedni za chlebem, drudzy po wolność. Inaczej żyje się gejowi w Londynie, inaczej w Koziej Wólce, czy nawet Warszawie.

tak, tak
tylko że jakoś nikt nie wywiera presji na Japończykach ze są tacy jednolici etnicznie, zaś kraje zamieszkane przez białych ktore nie chcą przyjać emigrantów są oskarżane o faszyzm a światowe media psy na nich wieszają Laughing media wiadomo pod czyją kontrolą Laughing


Widzę, że bardzo dobrze orientujesz się na temat Japonii? Główną barierą w emigracji do Japonii jest język i ceny nieruchomości i jednak duża konkurencja na rynku pracy. Jakichś większych formalnych przeszkód nie ma. Kupuj bilet i jedź do roboty!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pawlak




Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 681
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:58, 10 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Mike napisał:
Główną barierą w emigracji do Japonii jest język i ceny nieruchomości i jednak duża konkurencja na rynku pracy.

tak bo w Szwajcarii wszystko jest tanie a przebywający tam "na zasiłku" Pakistańczycy mają dyplomy z filologii germańskiej Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8   » 
Strona 4 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Protokoły Mędrców Syjonu
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile