W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Protokoły Mędrców Syjonu   
Podobne tematy
Chazarzy i aktualność Protokołów5
Żydzi którzy napisali Protokoły Syjonu bez ocen
protokoły obrad mędrców syjonu81bez ocen
Pokaz wszystkie podobne tematy (6)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
34 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 37193
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:15, 26 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Skoro więc obaj zgadzamy się że żydzi zawsze mieli swoich mędrców, wytłumacz mi, dlaczego akurat mędrcami syonu z końca wieku XIX i ich protokołami mam się przejmować (albo raczej zachwycać, tak jak ty). Albo dobra - nie tłumacz mi. Wiem i tak co byś napisał.Smile Że to taki wspaniały i mądry plan, spisany w czasach kiedy nie mógł być przewidziany przez nikogo, sprawdza się w stu procentach, więc jest to dowód na to że jednak żydzi rządzą światem. "

Mozesz dorabiac jako jasnowidz:)
Chcialbym miec twoje problemy:)
Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:05, 26 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiedziałem że trafię w dziesiątkę z tą odpowiedzią powyżej, ale żeby od razu dorabiać? doprawdy, mogę?
p.s. a jakie ja mam problemy według ciebie, panie jasnowidzu? i co mają moje osobiste problemy do naszej dyskusji i do protokołów...
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:08, 27 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolego szanowny..Smile

"wiedziałem że trafię w dziesiątkę z tą odpowiedzią powyżej, ale żeby od razu dorabiać? doprawdy, mogę? "


Raz jeszcze :chcialbym miec teoje problemy...Smile
Przeczytaj "Protokoly" a potem dyskutuj.Miala byc dyskusja o "Protokolach" a ty ja sprowadzasz do dyskusji na temat twoich kompleksow a te mnie nie obchodza.
Zamelduj sie ja przeczytasz pierwszy protokol a zanim tego niezrobisz nie zawracaj mi glowy.

Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:21, 27 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W porządku, dyskutujmy tylko o tym co napisano w protokołach.
A daleko szukać nie trzeba żeby natknąć się na gówno. Chcesz żebym coś znalazł?
napisano w protokołach, w pierwszym akapicie: "...ludzie o pojęciach spaczonych są liczniejsi od ludzi z pojęciami szlachetnemi."

Tak więc (jak już pisałem wcześniej) książka ta zaczyna się od kłamstw i generalizowania; jest to bezpodstawny ogólnik. W ogóle co autor rozumiał przez wyrażenie "szlachetne pojęcia" "spaczone pojęcia"? Bo może dla niego (biorąc pod uwagę jego bezwzględność i dbałość o interesy wyłącznie swojej klasy) te pojęcia znaczą coś szczególnego? W rzeczy samej twierdzenie, że większość ludzi to głupie świnie - nie opiera się chyba na żadnych badaniach? Jest to zwykły ekshibicjonizm własnych wewnętrznych pojęć na zewnątrz. Z tym że autor takiego zdania albo stawia się we własnym rozumieniu poza tą otaczającą masą głupków, albo doskonale wie że niczym się szczególnym tak naprawdę od tej masy nie wyróżnia. W pierwszym przypadku, autor ma kompleksy, w drugim jest poniekąd oświecony.

Książka ta przedstawia więc od samego początku pewien Pogląd na Świat, a mianowicie taki że otaczający nas ludzie to brutalni egoiści. Zatem można się z tym zgadzać albo nie. Można też widzieć co jest prawdą.

P.S. I proszę cię Jurek, nie spychaj dyskusji na temat moich kompleksów, nie uciekaj od pytań które ci zadałem. I też przydałoby ci się abyś przeczytał jeszcze jakąś książkę prócz protokołów. Może poszerzyłyby ci się horyzonty, przestałbyś wyzywać mnie od zakompleksionych żydów. Jak ktoś nie wie jak obalić tezę przeciwnika ucieka się do osobistego ataku.

To dopiero pierwszy akapit i pierwsze zdanie do którego należało się przyczepić. Odpowiedz na to, a potem zajmiemy się kolejnymi.
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:05, 27 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
W porządku, dyskutujmy tylko o tym co napisano w protokołach.
A daleko szukać nie trzeba żeby natknąć się na gówno. Chcesz żebym coś znalazł?
napisano w protokołach, w pierwszym akapicie: "...ludzie o pojęciach spaczonych są liczniejsi od ludzi z pojęciami szlachetnemi."


Przecież to prawda. Nie ulega wątpliwości, że energię większości ludzi mierzy się w aspekcie ich fizyczności. Mało kreatywne, żyjące z dnia na dzień roboty. Tak właśnie roboty używające tylko siły swych mięśni. Nie wnoszą nowej wiedzy do społeczeństwa. Jedynie potrafią umacniać swoje dewiacje poprzez lekceważenie. Mają możliwość kształcenia i dalszego rozwoju, ale poddają się na samą myśl o wysiłku umysłowym. Nie chcą zmieniać świata, bo uważają że to nie leży w ich geście.
Mogą? Mogą.
Chcą? Nie chcą nawet próbować, bo z przyzwyczajenia oczekują natychmiastowych efektów łopatologicznych.
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:57, 27 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, ale jedynie z punktu widzenia mechanicznego robota. ludzkiej maszyny. Z szerszej perspektywy takie określenia nie odnoszą się do nikogo w szczególności. Można opisywać ludzką chmarę jako rój owadów, ale jeśli chcemy jakichś pozytywnych zmian, z takim poglądem do niczego nie dojdziemy. Bez dostrzegania całości jednostki z jej ułomnościami popędami strachem ale także wielkodusznością i łaskawością zwykłych małych ludzi nigdy nie dostrzeżemy całości obrazu społeczeństwa. Tak się bowiem dzieje że to co złe jest od razu dostrzegane, ale jeśli ktoś puści w niepamięć krzywdy jakie mu wyrządzono nikt tego nie dostrzega - jedynie oprawcę który umknął sprawiedliwości.
Przede wszystkim zaś powinniśmy ćwiczyć się w postrzeganiu tego, że my, którzy mówimy o ludzkich maszynach, w rzeczywistości niczym się od tych obiektów nie różnimy. Przez 99% czasu zachowujemy się identycznie. Pan Franek który jest hydraulikiem, też miewa co drugi dzień po pracy dziwne myśli o upadku cywilizacji, bezsensie życia, żydomasonach kierujących marionetkami w rządach, tudzież własnym egocentryźmie.
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:16, 27 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I proszę cię Jurek, nie spychaj dyskusji na temat moich kompleksów, nie uciekaj od pytań które ci zadałem.
Zadales?Poza tym Surprisedd kiedy jestesmy po imieniu?Smile


I też przydałoby ci się abyś przeczytał jeszcze jakąś książkę prócz protokołów.

A skad wiesz ,ze nie czytam?


Może poszerzyłyby ci się horyzonty, przestałbyś wyzywać mnie od zakompleksionych żydów.
Nazwalem cie Zydem?Powaznie?

Jak ktoś nie wie jak obalić tezę przeciwnika ucieka się do osobistego ataku.

To dopiero pierwszy akapit i pierwsze zdanie do którego należało się przyczepić. Odpowiedz na to, a potem zajmiemy się kolejnymi.

Chcialbym miec twoje problemy.Czy ty myslisz ,ze ja nie mam nic innego do roboty tylko przekonywac cie ,,zdanie po zdaniu o tym ,ze "Protokoly" sa wcielane w zycie ?
Rozejrzyj sie dookola o sam bedziesz wiedzial.A jesli nie zobaczysz to twoja sprawa i nie moj problem.
Wiedze ,ze przeczytales piewrsze zdanie.Tak trzymac.


Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:59, 27 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
To prawda, ale jedynie z punktu widzenia mechanicznego robota. ludzkiej maszyny. Z szerszej perspektywy takie określenia nie odnoszą się do nikogo w szczególności. Można opisywać ludzką chmarę jako rój owadów, ale jeśli chcemy jakichś pozytywnych zmian, z takim poglądem do niczego nie dojdziemy

Świadomość naszej niedoskonałości zmusza nas do doskonalenia się, więc ten pogląd powinien być raczej moralnym kopniakiem.

Cytat:
Pan Franek który jest hydraulikiem, też miewa co drugi dzień po pracy dziwne myśli o upadku cywilizacji, bezsensie życia, żydomasonach kierujących marionetkami w rządach, tudzież własnym egocentryźmie.

No i co w związku z tym? Czy to napawa umysł do jakichkolwiek innowacji w systemach społecznych? Nie, bo to kolejna dewiacja - forma strachu obarczająca winą wszystko w okół. Skupianie się tylko na błędach z zewnątrz. Pomyśl czasem, że sam jesteś po części odpowiedzialny za rój i los jaki Cię w nim spotkał.
Masz okazje go naprawiać i nie przez powtarzanie zjebanych sloganów czy też zamartwianie się, tylko działając>popełniając błędy>ucząc się>działając>popełniając błędy>ucząc się>....
Teraz już wiesz masy są ludźmi o pojęciach spaczonych? Very Happy
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:39, 31 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki. teraz już wiem że masy są ludźmi o pojęciach szlachetnych. nieliczne zaledwie wyjątki próbują ten stan rzeczy zmienić. w sumie i tak skazani na zagładę.
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:23, 31 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chemicloo napisał:
dzięki. teraz już wiem że masy są ludźmi o pojęciach szlachetnych. nieliczne zaledwie wyjątki próbują ten stan rzeczy zmienić. w sumie i tak skazani na zagładę.


Nie pekaj i czytaj dalej.Po to ci ktos to pokazuje ,zebys wiedzial co ci grozi i -jesli ci wolnosc mila-wypracowal obrone.
Bo na razie ..o czym ja moge z toba dyskutowac skoro ty wiesz wszystko..
I nic poza tym...

Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:47, 01 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

§ 3. Władza i ambicja

Aby pobudzić żądnych władzy do nadużywania jej, przeciwstawiliśmy wzajemnie sobie wszystkie siły, rozwijając ich tendencje liberalne do niepodległości. W kierunku tym powołaliśmy do życia wszelką przedsiębiorczość, uzbroiliśmy wszystkie partie, umieściliśmy władze jako cel dla wszystkich ambicji. Z państw uczyniliśmy areny, na których rozgrywają się zamieszki. Niezadługo zamieszki i bankructwa rozpoczną się wszędzie.

§ 4. ,,Gadania" parlamentarne, pamflety (ulotne pisma o treści złośliwej, obelżywej), nadużycia władzy

Niewyczerpane gaduły zamieniły posiedzenia parlamentów i zgromadzeń administracyjnych na konkursy krasomówcze. Śmiali dziennikarze i bezceremonialni pamfleciści napadają codziennie na personel administracyjny. Nadużycia władzy przygotowują upadek ostateczny wszelkich instytucji i wszystko runie do góry nogami pod ciosami oszalałego tłumu.

§ 5. Niewola ekonomiczna

Nędza przykuła do pracy narody mocniej, niż przykuwała je niewola i prawo pańszczyźniane. Od ostatnich można było się uwolnić w ten lub inny sposób, od nędzy zaś oderwać się jest niemożliwe."

Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:44, 01 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

viewtopic.php?t=16578


_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:01, 02 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Protocols of the Learned Elders of zion 1-1.


The Protocols of The Learned Elders of Zion


The Protocols of the Learned Elders of Zion 2 2



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Aza




Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:05, 02 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeczytałam treść książki i mam jedno pytanie - kto niby będzie tym naszym królem? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:58, 03 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aza napisał:
Przeczytałam treść książki i mam jedno pytanie - kto niby będzie tym naszym królem? Smile


Gdyby marzenia zydowskie mialy sie spelnic bedzie to ktos wyloniony sposrod Zydow.
Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
oszołom




Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 72
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:18, 03 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aza napisał:
Przeczytałam treść książki i mam jedno pytanie - kto niby będzie tym naszym królem? Smile




Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:07, 04 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oszolom
Bardzo prawdopodobne.Biorac pod uwage ,ze jego mamusia byla Zydowka a cala Anglia jest pod ich butem od stuleci...
A my sie zastanawiamy dlaczego nas sprzedali Stalinowi?


Tyle tylko ,ze to tragiczne a nie smieszne.

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:01, 04 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wy dalej swoje..? dobrze więc - weźmy następne w kolejności stwierdzenie, które próbuje wam, jako prawdę objawioną, wciskać jakiś mędrzec syonu.

"Każdy człowiek dąży do władzy."

Kolejne objawienie księgi. ...pomijam tu oczywiście niedorzeczne wnioski odnośnie jakichś efektów z rządzenia twardą ręką wypływające z poprzedniego twierdzenia o szlachetnych i spaczonych poglądach mas ludzkich. Podstawy logiki matematycznej mówią bowiem że wynik implikacji jest prawdą także wówczas gdy przesłanka jest fałszywa; i z takim wypadkiem mamy przecież tutaj do czynienia. Nie będę więc starał się obalić tych twierdzeń bo z logicznego punktu widzenia nie ma to żadnego sensu. Zajmijmy się tym co powiedziano w dalszej kolejności : "Każdy człowiek dąży do władzy", i zadajmy sobie pytanie: czy aby rzeczywiście? Czy celem każdego człowieka jest dominacja... po co? być może w celu zapewnienia sobie większych środków do przetrwania i to przetrwania do samej śmierci w luksusie? Czy rzeczywiście większość ludzi tak postępuje? Być może... lecz któż to sprawdził? I jak zmienia się taka postawa wraz z wiekiem i nabywaniem doświadczenia życiowego, które niezmiennie wykazuje nam że jakakolwiek próba dominacji nad innymi, także w celu zapewnienia sobie większego komfortu kosztem energii naszych ofiar, prowadzić może wyłącznie do wyrzutów sumienia i kaca moralnego? Kto jak kto ale oświeceni mędrcy powinni o tem wiedzieć i nie dążyć do władzy. Czyż nie wpisywaliby się Oni w ten sposób w ten sam schemat, co wykpiwani przez nich goje? Gdzie tu logika? Otóż i nie widać tu żadnej logiki. Czy teraz to jest jasne? Ta książka jest oczywistym absurdem. to tak jak ze stwierdzeniem kłamcy, który mówi że zawsze i w każdym wypadku kłamie, nawet tu i teraz kłamie, że kłamie.
Kim więc są mędrcy syonu? A może to Żydzi, żydzi którzy specjalnie przeniknęli do carskiej ochrany tylko po to by pod szyldem antysyjonizmu napisać paszkwil na własny temat. Przecież im chodzi właśnie o to by wszyscy ich nienawidzili. Czy tego typu teksty, podpadające pod kulawą czarną magię dla alfonsów, mogliby napisać ludzie niewtajemniczeni, nawet jeśliby należeli do elity szpiegowskiej imperium rosyjskiego? Którzy Agenci Ochrany mieliby aż taką wiedzę, a jednocześnie nie identyfikowaliby się z nią bo służą innemu imperium? odpowiedź jest chyba prosta: Ta rzekoma wiedza, prawda jak kto woli w pigułce protokołów, to 3-ci rodzaj prawdy- gówno prawda.
Nie każdy bowiem dąży do władzy, nieliczni zaledwie tak czynią. 10% pragnie żyć kosztem innych, wyzyskiwać i rządzić bliźnimi.. Pozostali ludzie chętnie pomagają sobie. Połowa z nich oddaje władzę, i woli być pozbawiona własnej woli.
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aza




Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:19, 04 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
Aza napisał:
Przeczytałam treść książki i mam jedno pytanie - kto niby będzie tym naszym królem? Smile


Gdyby marzenia zydowskie mialy sie spelnic bedzie to ktos wyloniony sposrod Zydow.
Jerzy


Dziękuję Jerzy za odpowiedź.
coś czuję, że z moim pochodzeniem z klasy robotniczej dostanę co najwyżej fuchę przy sortowaniu kalafiorów Very Happy
no ale, każdy musi znać swoje miesjce w szeregu...Wink
niech żyje król!
Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza




Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:25, 04 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oszołom napisał:
Aza napisał:
Przeczytałam treść książki i mam jedno pytanie - kto niby będzie tym naszym królem? Smile


...

Mr. Green


już mu głowa łysieje, żeby korona dobrze się trzymała Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:21, 05 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"A może to Żydzi, żydzi którzy specjalnie przeniknęli do carskiej ochrany tylko po to by pod szyldem antysyjonizmu napisać paszkwil na własny temat."SmileSmileSmile

Ty tak sam czy "Najsztub" ci dyktuje?SmileSmileSmileSmile
............

"§ 6. Wróg wewnętrzny

Gdyby ktoś z głębi swej duszy liberalnej powiedział, że rozumowanie podobne jest nienormalne, zapytam wówczas: jeżeli państwo posiada dwu wrogów i jeżeli w stosunku do wroga zewnętrznego wolno mu i nie jest uważane za nienormalne używanie wszelkich środków walki, jako to: nie wtajemniczać przeciwnika w plany ataków, czy obrony, napadać nań w nocy, lub przy użyciu sił przeważających, to na jakiej zasadzie można uważać za niedopuszczalne lub niemoralne używanie tych samych środków walki w stosunku do gorszego wroga, gwałcącego ustrój społeczny i pomyślność?"

§ 17. Alkoholizm, klasycyzm, prywata
..............
Spojrzyjcie na odurzone wódką zwierzęta, do której użycia nadmiernego prawo otrzymywane jest razem z wolnością. Czyżbyśmy mieli pozwolić, by i ,,nasi" doszli do podobnego stanu? Narody gojów odurzone są przez napoje wyskokowe. Młodzież ich zatraciła inteligencję wskutek klasycyzmu i wczesnej rozpusty, do której podjudzana była przez agentów naszych w postaci guwernerów, lokajów, guwernantki w domach zamożnych, kelnerów i kobiet naszych w miejscach rozrywek gojów. Do liczby ostatnich włączam również tak zwane ,,damy z towarzystwa", które są dobrowolnymi naśladowczyniami tamtych pod względem zbytku i rozpusty.
........
§ 18. Zasady i podstawy rządu syjońskiego

Hasłem naszym jest siła i podstęp. W sprawach polityki zwycięża tylko siła, zwłaszcza jeśli ukryta jest poza zaletami, niezbędnymi dla mężów stanu. Gwałt powinien być zasadą, złożyć korony u stóp przedstawicieli jakiejś nowej potęgi jest to zło, stanowiące jedyny środek osiągnięcia celu, którym jest dobro. Toteż nie powinniśmy się cofać przed korupcją pieniężną, oszustwem i zdrada, o ile ma to dopomóc do osiągnięcia celu naszego. W polityce należy umieć brać bez wahania własność cudzą, jeżeli przy jej pomocy zdobędziemy uległość i władzę.
.........
§ 22. Zniesienie przywilejów arystokracji gojów

Wyrazy: ,,wolność, równość, braterstwo" głoszone przez agentów ślepych, ściągały do szeregów naszych z całego świata legiony, które z zapałem niosły sztandary nasze. A tymczasem wyrazy te były to czerwie, toczące pomyślność gojów, niszczące wszędzie pokój, spokojność, solidarność, burzące wszelkie podstawy ich państw. Zobaczycie następnie, że to sprowadziło triumf nasz: dało nam to między innymi możność zdobycia najważniejszego atutu - zniesienia przywilejów, innymi słowy, samej istoty arystokracji gojów, która była jedyną osłoną narodów i krajów przeciwko nam.
.......
§ 23. Nowa arystokracja

Na gruzach arystokracji rodowej umieściliśmy na czele wszystkiego arystokrację pieniężną spośród inteligencji naszej. Jako cenzus dla tej arystokracji nowej ustanowiliśmy bogactwo, zależne od nas oraz naukę, szerzoną przez mędrców naszych.
.........
§ 24. Wychowanie psychologiczne

Triumf nasz stał się tym łatwiejszy, że w stosunkach z ludźmi, niezbędnymi dla nas, oddziaływaliśmy zawsze na najczulsze struny ludzkiego jestestwa, na chciwość, na wieczyście niezaspokojone potrzeby materialne. Każda z wymienionych słabości ludzkich, wzięta oddzielnie, zdolna jest zabić wszelką inicjatywę, oddając wolę ludzi do dyspozycji nabywcy ich działalności.
.........
§ 6. Monopole w handlu i przemyśle

Aby kapitał mógł działać bez skrępowania, winien dążyć do swobody organizowania monopolów w przemyśle i handlu, o co już dobija się we wszystkich częściach świata dłoń niewidzialna. Swoboda ta daje wagę polityczną przemysłowcom, co posłuży do ucisku ludu. Obecnie rozbrajanie narodów jest sprawą ważniejszą, niż popychanie ich do wojny, donioślejsze jest wyzyskiwanie na korzyść naszą rozgorzałych namiętności, niż gaszenie ich. Ważniejsze przejąć i komentować po swojemu myśli cudze, niż wypełniać je.
.......
§ 11. Doniosłość inicjatywy osobistej

Nie ma nic równie niebezpiecznego, jak inicjatywa osobista. Jeżeli jest genialna, wówczas może dokazać więcej, niż miliony ludzi, wśród których zasialiśmy waśń. Musimy tak pokierować wychowaniem społeczeństwa gojów, żeby wobec każdej sprawy wymagającej inicjatywy, opuszczali ręce w bezradnej czynności. Natężenie, wypływające ze swobody działania, w starciu ze swobodą inną, wyczerpuje siły. Jest to źródło poważnych wstrząśnień moralnych, rozczarowań, niepowodzeń.

.............

§ 7. Podniesienie płacy zarobkowej i podrożenie artykułów pierwszej potrzeby

Podniesiemy płacę zarobkową, co jednak nie przyniesie żadnej korzyści robotnikom, bowiem jednocześnie wywołamy drożyznę artykułów pierwszej potrzeby, spowodowaną rzekomo upadkiem rolnictwa i hodowli. Oprócz tego podkopiemy zręcznie i głęboko źródła wytwórczości, przyzwyczaiwszy robotników do anarchii i nadużywania napojów wyskokowych, jednocześnie zaś zarządzimy wszelkie środki do wyzucia z ziemi wszystkich gojów inteligentnych.

Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
pawlak




Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 681
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:21, 05 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:


Gdyby ktoś z głębi swej duszy liberalnej powiedział, że rozumowanie podobne jest nienormalne, zapytam wówczas: jeżeli państwo posiada dwu wrogów i jeżeli w stosunku do wroga zewnętrznego wolno mu i nie jest uważane za nienormalne używanie wszelkich środków walki, jako to: nie wtajemniczać przeciwnika w plany ataków, czy obrony, napadać nań w nocy, lub przy użyciu sił przeważających, to na jakiej zasadzie można uważać za niedopuszczalne lub niemoralne używanie tych samych środków walki w stosunku do gorszego wroga, gwałcącego ustrój społeczny i pomyślność?"

wróg wewnętrzny to ci Arabowie co gwałcą białogłowe w Szwecji?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:26, 06 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="pawlak"]
Jerzy Ulicki-Rek napisał:


Gdyby ktoś z głębi swej duszy liberalnej powiedział, że rozumowanie podobne jest nienormalne, zapytam wówczas: jeżeli państwo posiada dwu wrogów i jeżeli w stosunku do wroga zewnętrznego wolno mu i nie jest uważane za nienormalne używanie wszelkich środków walki, jako to: nie wtajemniczać przeciwnika w plany ataków, czy obrony, napadać nań w nocy, lub przy użyciu sił przeważających, to na jakiej zasadzie można uważać za niedopuszczalne lub niemoralne używanie tych samych środków walki w stosunku do gorszego wroga, gwałcącego ustrój społeczny i pomyślność?"

wróg wewnętrzny to ci Arabowie co gwałcą białogłowe w Szwecji?[/quote

Pawlak.
Zapytaj Szechtera i reszte zydow ,ktorzy gwalca Polske codziennie od wielu lat kto jest ich zdaniem"wrogiem wewnetrznym:)
Albo posluchaj tego co mowi ten s..syn lektor do tego filmu i bedziesz wiedzial doskonale.



Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:17, 07 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki Rek napisał:

"A może to Żydzi, żydzi którzy specjalnie przeniknęli do carskiej ochrany tylko po to by pod szyldem antysyjonizmu napisać paszkwil na własny temat."
Ty tak sam czy "Najsztub" ci dyktuje?


Jerzy, zbastuj bajere, używanie argumentów ad personam już dawno wyszło z mody. Nie oglądam TVN, nie oglądam Najsztuba, nawet nie wiem kto to jest. Co ma najsztub do rzeczy? my tu rozmawiamy o protokołach, a ty dalej swoje prymitywne płytkonogie podejście do sprawy. Wiesz co, rób tak dalej, wierz dalej we wszystko co napisano w kiblu (albo w protokołach - bo te paragrafy świetnie się na ścianę kiblową nadają). Zero krytycyzmu. Niezdolność do powiedzenia: Oooo! to jest Totalna Bzdura!!! Oto co cechuje FANATYKA.
Zatem powiedz mi czy rzeczywiście uważasz że ponad 50% społeczeństwa dąży do władzy. bo to jest ciekawa kwestia a nie jakiś najsztub. Za dużo polsatu sie naoglądałeś, Jerzy.
Co do samych protokołów, to ja tylko przytaczam przykłady i zadaję pytania; BEZ WZGLĘDU NA PRAWDĘ OBIEKTYWNĄ. Niekoniecznie sam muszę wierzyć w to co piszę, ale pytanie pozostaje aktualne... Co, boisz się że to jednak carska ochrana napisała to wszystko?

Acha, i jeszcze jedno:
Jerzy przytacza taki oto rodzynek:
§ 17. Alkoholizm, klasycyzm, prywata
..............
Spojrzyjcie na odurzone wódką zwierzęta, do której użycia nadmiernego prawo otrzymywane jest razem z wolnością. Czyżbyśmy mieli pozwolić, by i ,,nasi" doszli do podobnego stanu? Narody gojów odurzone są przez napoje wyskokowe. Młodzież ich zatraciła inteligencję wskutek klasycyzmu i wczesnej rozpusty, do której podjudzana była przez agentów naszych w postaci guwernerów, lokajów, guwernantki w domach zamożnych, kelnerów i kobiet naszych w miejscach rozrywek gojów. Do liczby ostatnich włączam również tak zwane ,,damy z towarzystwa", które są dobrowolnymi naśladowczyniami tamtych pod względem zbytku i rozpusty.

:

To są dopiero Bzdury, przez duże B, wykazujące jasno na jakim poziomie jest ta, pożal się boże, księga.
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:20, 14 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"§ 7. Podniesienie płacy zarobkowej i podrożenie artykułów pierwszej potrzeby

Podniesiemy płacę zarobkową, co jednak nie przyniesie żadnej korzyści robotnikom, bowiem jednocześnie wywołamy drożyznę artykułów pierwszej potrzeby, spowodowaną rzekomo upadkiem rolnictwa i hodowli. Oprócz tego podkopiemy zręcznie i głęboko źródła wytwórczości, przyzwyczaiwszy robotników do anarchii i nadużywania napojów wyskokowych, jednocześnie zaś zarządzimy wszelkie środki do wyzucia z ziemi wszystkich gojów inteligentnych."
.........

"§ 10. Jak owładnąć opinią społeczną?

Aby owładnąć opinią społeczną, należy ją doprowadzić do dezorientacji, głosząc z różnych stron tyle poglądów społecznych i tak długo, dopóki goje nie zbłądzą w tym labiryncie i nie zrozumieją, że najlepiej jest nie mieć żadnych przekonań co do spraw politycznych, których społeczeństwo nie może być świadome, bowiem świadomy jest ich tylko ten, kto kieruje społeczeństwem. Oto tajemnica pierwsza.

Druga tajemnica, której posiadanie jest konieczne dla sprawowania z powodzeniem rządów, polega na tym, by o tyle rozplenić wady narodowe, przyzwyczajenia, namiętności, warunki współżycia, aby nikt nie mógł zrozumieć tego chaosu, oraz aby ludzie przestali pojmować się wzajemnie. Środek ten posłuży jeszcze do zasiania waśni wśród wszystkich partii, do rozczłonkowania sił zbiorowych, które nie chcą jeszcze ukorzyć się przed nami, do wyzucia z odwagi wszelkiej inicjatywy osobistej, zdolnej choć trochę szkodzić sprawie naszej."
..........
§ 10. Owładnięcia jurysdykcji wykształcenia i wychowania

Wtrąciliśmy się do jurysdykcji, do systemu wyborczego, do prasy, do wolności osobistej, a przede wszystkim do wykształcenia i wychowania, jako do kamieni węgielnych wolnego bytowania."
........
§ 11. Fałszywe teorie

Ogłupiliśmy, odurzyliśmy i zdemoralizowaliśmy młodzież gojów przy pomocy wychowania w zasadach, znanych nam, jako fałszywe lecz wpajanych przez nas."


Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8   » 
Strona 6 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Protokoły Mędrców Syjonu
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile