W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Protokoły Mędrców Syjonu   
Podobne tematy
Chazarzy i aktualność Protokołów5
Żydzi którzy napisali Protokoły Syjonu bez ocen
protokoły obrad mędrców syjonu81bez ocen
Pokaz wszystkie podobne tematy (6)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
34 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 37204
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KtozjakBog




Dołączył: 22 Paź 2010
Posty: 56
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:06, 10 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A propos tych upadków władców:
czytamy w podręczniku od języka polskiego
Cytat:
Wiek XVII pryniósł pierwszą wojnętotalną: w wojnie 30letniej wziły udział wszystkie niemal państwa Europy Środkowej i Północnej [...]. Upadek autorytetów władców zauważalny był na całym kontynencie, np. parlamnt Anglii [...] ściął Karola I Stuarta, w Rosji car Dymitr Samozwaniec został [...] obalony [...], do abdykacji zostali zmuszeni władca polski Jan Kazimierz i szwdzka królowa Krystyna. [...]


25.Barok - epoka przeciwieństw. Wprowadzenie do kultury baroku.
"Zrozumieć tekst -
zrozumieć człowieka"

WSiP
_________________
Rzekł Jezus: "Przypatrzcie się temu, który żyje, dopóki żyjecie,
abyście nie umarli,
a nie starajcie się go widzieć nie mogąc się mu przypatrzeć".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:23, 10 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pawlak napisał:
The Mike napisał:
Główną barierą w emigracji do Japonii jest język i ceny nieruchomości i jednak duża konkurencja na rynku pracy.

tak bo w Szwajcarii wszystko jest tanie a przebywający tam "na zasiłku" Pakistańczycy mają dyplomy z filologii germańskiej Laughing


Uwazasz, ze bogate kraje z zachwytem przyjmują imigrantów. To zobacz co się dziej na granicy, chocby UK-Francja przed wjazdem na prom. Poczytaj o obozach przejściowych i podbnych sprawach. Poczytaj także jak Japonczycy zachęcają imigrantów do powrotu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jansze




Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 116
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:34, 10 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Mike napisał:
pawlak napisał:
The Mike napisał:
Ludzie emigrują z wielu powodów. Jedni za chlebem, drudzy po wolność. Inaczej żyje się gejowi w Londynie, inaczej w Koziej Wólce, czy nawet Warszawie.

tak, tak
tylko że jakoś nikt nie wywiera presji na Japończykach ze są tacy jednolici etnicznie, zaś kraje zamieszkane przez białych ktore nie chcą przyjać emigrantów są oskarżane o faszyzm a światowe media psy na nich wieszają Laughing media wiadomo pod czyją kontrolą Laughing


Widzę, że bardzo dobrze orientujesz się na temat Japonii? Główną barierą w emigracji do Japonii jest język i ceny nieruchomości i jednak duża konkurencja na rynku pracy. Jakichś większych formalnych przeszkód nie ma. Kupuj bilet i jedź do roboty!


Przede wszystkim nie język - możesz nie znać Japońskiego i dostaniesz tam pracę - np Andrzej Urbańczyk gdy opływał świat dookoła jakiś czas pracował w Japonii - dopiero tam poznał parę słów po Japońsku. Są też Francuzi, Anglicy, Kanadyjczycy - znają tylko swoje języki i dopiero na miejscu uczą się Japońskiego. Mój kolega - założyciel szkoły języków obcych uczył angielskiego w Japonii - do tej pory nie zna japońskiego.
Główną przeszkodą nie są też ceny - jak znajdziesz pracę chatę masz za darmo na dobry początek - ale możesz mieszkać też na wsi nie w Tokio czy Osace.
Większym problemem jest wiza, której nie dostaniesz - no chyba, że zatrudni cię jakaś firma japońska. Możesz dostać wizę na zaproszenie Japończyka, wizę turystyczną. Ba mój nauczyciel Japońskiego tam mieszkał.
Jeśli spodobasz się jakiejś Japonce to możesz nawet na jej garnuszku pomieszkać aż znajdziesz pracę np jako świecki ksiądz udzielający katolickiego ślubu.
Tak jak piszesz dalej - problemem jest przeludnienie w Japonii - które powoduje że rząd nie lubi dodatkowych ludków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:51, 10 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jansze napisał:
The Mike napisał:
pawlak napisał:
The Mike napisał:
Ludzie emigrują z wielu powodów. Jedni za chlebem, drudzy po wolność. Inaczej żyje się gejowi w Londynie, inaczej w Koziej Wólce, czy nawet Warszawie.

tak, tak
tylko że jakoś nikt nie wywiera presji na Japończykach ze są tacy jednolici etnicznie, zaś kraje zamieszkane przez białych ktore nie chcą przyjać emigrantów są oskarżane o faszyzm a światowe media psy na nich wieszają Laughing media wiadomo pod czyją kontrolą Laughing


Widzę, że bardzo dobrze orientujesz się na temat Japonii? Główną barierą w emigracji do Japonii jest język i ceny nieruchomości i jednak duża konkurencja na rynku pracy. Jakichś większych formalnych przeszkód nie ma. Kupuj bilet i jedź do roboty!


Przede wszystkim nie język - możesz nie znać Japońskiego i dostaniesz tam pracę - np Andrzej Urbańczyk gdy opływał świat dookoła jakiś czas pracował w Japonii - dopiero tam poznał parę słów po Japońsku. Są też Francuzi, Anglicy, Kanadyjczycy - znają tylko swoje języki i dopiero na miejscu uczą się Japońskiego. Mój kolega - założyciel szkoły języków obcych uczył angielskiego w Japonii - do tej pory nie zna japońskiego.
Główną przeszkodą nie są też ceny - jak znajdziesz pracę chatę masz za darmo na dobry początek - ale możesz mieszkać też na wsi nie w Tokio czy Osace.
Większym problemem jest wiza, której nie dostaniesz - no chyba, że zatrudni cię jakaś firma japońska. Możesz dostać wizę na zaproszenie Japończyka, wizę turystyczną. Ba mój nauczyciel Japońskiego tam mieszkał.
Jeśli spodobasz się jakiejś Japonce to możesz nawet na jej garnuszku pomieszkać aż znajdziesz pracę np jako świecki ksiądz udzielający katolickiego ślubu.
Tak jak piszesz dalej - problemem jest przeludnienie w Japonii - które powoduje że rząd nie lubi dodatkowych ludków.


Widzę, że sporo wiesz z autopsji o Japonii Smile Byłes tam?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jansze




Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 116
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:53, 10 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak bym był to bym pisał o sobie, a tak piszę o innych, o których czytałem, widziałem w tv czy opowiadali mi. A sam - po kie licho jechać do Japonii - tam są trzęsienia ziemi i tsunami a japońskie firmy są w Polsce
Ale wiem np. jak w Tokio łatwo stać się bezdomnym i jak różnie się ta bezdomność od naszej.
Wiem też jak fajnie jest spacerować na piechotę po wolnych ulicach miast USA - albo zgarnie cię policja albo w innej dzielnicy dostaniesz kosę za to, że żyjesz - a potem sąsiadka płacze całymi nocami bo jej jedynego syna zadźgał jakiś "afroamerykanin"
Nie muszę co dzień w POlsce chodzić do pracy obszczanymi ulicami jak to musiałem robić w UK. I co kilka dni słuchać wariatów na ulicy.

" do ludzi nigdy nie trafia, co im się mówi, muszą odkrywać to sami." Paulo Coelho
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:48, 10 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jansze napisał:
Jak bym był to bym pisał o sobie, a tak piszę o innych, o których czytałem, widziałem w tv czy opowiadali mi. A sam - po kie licho jechać do Japonii - tam są trzęsienia ziemi i tsunami a japońskie firmy są w Polsce
Ale wiem np. jak w Tokio łatwo stać się bezdomnym i jak różnie się ta bezdomność od naszej.
Wiem też jak fajnie jest spacerować na piechotę po wolnych ulicach miast USA - albo zgarnie cię policja albo w innej dzielnicy dostaniesz kosę za to, że żyjesz - a potem sąsiadka płacze całymi nocami bo jej jedynego syna zadźgał jakiś "afroamerykanin"
Nie muszę co dzień w POlsce chodzić do pracy obszczanymi ulicami jak to musiałem robić w UK. I co kilka dni słuchać wariatów na ulicy.

" do ludzi nigdy nie trafia, co im się mówi, muszą odkrywać to sami." Paulo Coelho


To czego nie skręcileś w te nieobszczane? Ja nie chodziłem w UK do pracy obszcznymi ulicami. W Polsce z resztą, też nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jansze




Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 116
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:13, 11 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jasne 2 kilometry miałem nadrabiać szukając nie obszczanych - jak człowiek wraca z imprezy i mu się chce szczać to leje no nie - w POlsce to na razie naszedłem tylko zaszczane dworce i tunele a ulice są zasrane przez psy
POdobają mi się w UK za to te śmieci przewalane wiatrem po pustych ulicach w sobotni albo niedzielny poranek - od razu czuję się jak w horrorze amerykańskim - albo jak by za chwilę miał wyjść jakiś gang i będzie pojedynek na noże z muzyką z "W samo Południe" (a do tego te drapaki wszędzie dookoła jak bym był w Irlandii północnej Smile Smakuje mi też Angielska kawa na dworcu przesiadkowym pod Londynem - po niej od razu człowiek jest pobudzony - jedynie wkurzeniem, że taki syf musi pić - spalona pizza i papierowe hamburgery też są zajefajne Smile a wszystko tanie jak barszcz - a kumple w pracy nawet nie wiedzieli co to jest ptasie mleczko czy delicje - a poza tym co w Lechu jest exclusive i tak wolę Magnersa
I niech nikt nie mówi, że Brytyjki są brzydkie lub źle ubrane - prócz grubasek - zajefajne laski i ładnie ubrane - tyle, że nie za inteligentne - ale może byłem nie w tej części UK co inni - podobno Polaków tam było najmniej.
Jeden kontrakt w każdym razie mi wystarczył aby większą sympatią obdarować Niemców czy Holendrów.
Ale pieniądz to nie wszystko Smile Szum lasu i góry cenię bardziej nad szum morza i kasiory - może to góralskie geny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:39, 14 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Rosja: apel o zakaz „Protokołów Mędrców Syjonu”

Izba Społeczna, organ konsultacyjny przy prezydencie Rosji, zaapelowała dzisiaj do władz o zakaz wydawania i kolportowania „Protokołów Mędrców Syjonu” – antysemickiej fałszywki, opisującej rzekome plany osiągnięcia przez Żydów globalnej dominacji.

Sekretarz Izby Jewgienij Wielichow poinformował, że zwrócono się do prokuratora generalnego Rosji Jurija Czajki, aby wpisać kontrowersyjny dokument na listę ekstremistycznych publikacji, które są zakazane w kraju.

Wielichow wyjaśnił, że Izba zareagowała na prośbę dwóch rosyjskich akademików, Jurija Piwowarowa i Walerija Tyszkowa, oburzonych sprzedażą w księgarniach tych „bardzo niebezpiecznych i prowokacyjnych książek”. [Czy nasza droga rozumowania będzie poprawna, jeśli z powyższej informacji wysnujemy pewne prawdopodobne konkluzje odnośnie tzw. korzeni obu akademików? - admin]

Wyraził jednocześnie ubolewanie z powodu „niewłaściwej reakcji” moskiewskiej prokuratury, która pod koniec marca odrzuciła wniosek pozarządowej organizacji „O prawa człowieka” o wprowadzenie zakazu sprzedaży „Protokołów”. Prokuratura tłumaczyła, że materiały te nie zawierają elementów nawołujących do akcji przeciwko Żydom.

Lista ekstremistycznych publikacji zakazanych przez rosyjskie ministerstwo sprawiedliwości zawiera ponad 800 tytułów; są to w większości teksty islamistyczne, neonazistowskie, ultranacjonalistyczne i antysemickie, a także część broszur Świadków Jehowy.

Jak twierdzą historycy, „Protokoły Mędrców Syjonu” zostały sfabrykowane w 1901 roku przez rosyjską tajną policję Ochranę, w celu przeniesienia odpowiedzialności za ówczesne problemy polityczne i społeczne Rosji na społeczność żydowską. [A Jan III Sobieski był sułtanem. - admin]
http://marucha.wordpress.com/2011/05/13/.....ment-92581

a jakby tak w Polsce wydać , zrobic szow w stylu "złote żniwa" grossa . Sprzedawałoby się Wink ( a kto by nie chciał mieć takiego biznes planu dla swiata , w domu Smile )
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pawlak




Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 681
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:49, 16 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Mike napisał:
Ok, masz prawo tak myśleć, tylko chciałbym zobaczyc twoje drzewo geneaologiczne. Okaze się, że bedziesz musiał pierwszy wypierdalać z jednorodnej kulturowo i rasowo Polski?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:52, 17 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Cytat:
Rosja: apel o zakaz „Protokołów Mędrców Syjonu”

Izba Społeczna, organ konsultacyjny przy prezydencie Rosji, zaapelowała dzisiaj do władz o zakaz wydawania i kolportowania „Protokołów Mędrców Syjonu” – antysemickiej fałszywki, opisującej rzekome plany osiągnięcia przez Żydów globalnej dominacji.

Sekretarz Izby Jewgienij Wielichow poinformował, że zwrócono się do prokuratora generalnego Rosji Jurija Czajki, aby wpisać kontrowersyjny dokument na listę ekstremistycznych publikacji, które są zakazane w kraju.

Wielichow wyjaśnił, że Izba zareagowała na prośbę dwóch rosyjskich akademików, Jurija Piwowarowa i Walerija Tyszkowa, oburzonych sprzedażą w księgarniach tych „bardzo niebezpiecznych i prowokacyjnych książek”. [Czy nasza droga rozumowania będzie poprawna, jeśli z powyższej informacji wysnujemy pewne prawdopodobne konkluzje odnośnie tzw. korzeni obu akademików? - admin]

Wyraził jednocześnie ubolewanie z powodu „niewłaściwej reakcji” moskiewskiej prokuratury, która pod koniec marca odrzuciła wniosek pozarządowej organizacji „O prawa człowieka” o wprowadzenie zakazu sprzedaży „Protokołów”. Prokuratura tłumaczyła, że materiały te nie zawierają elementów nawołujących do akcji przeciwko Żydom.

Lista ekstremistycznych publikacji zakazanych przez rosyjskie ministerstwo sprawiedliwości zawiera ponad 800 tytułów; są to w większości teksty islamistyczne, neonazistowskie, ultranacjonalistyczne i antysemickie, a także część broszur Świadków Jehowy.

Jak twierdzą historycy, „Protokoły Mędrców Syjonu” zostały sfabrykowane w 1901 roku przez rosyjską tajną policję Ochranę, w celu przeniesienia odpowiedzialności za ówczesne problemy polityczne i społeczne Rosji na społeczność żydowską. [A Jan III Sobieski był sułtanem. - admin]
http://marucha.wordpress.com/2011/05/13/.....ment-92581

a jakby tak w Polsce wydać , zrobic szow w stylu "złote żniwa" grossa . Sprzedawałoby się Wink ( a kto by nie chciał mieć takiego biznes planu dla swiata , w domu Smile )



Podejmuje sie zorganizowania druku.Zrobmy subskrybcje na pokrycie kosztow druku a ja gwarantuje ,ze zrobie reszte .W ciagu 2-3 tygodni bedziemy mieli tyle egzemplarzy ile potrzeba.
Wydrukujemy w Chinach bo taniej i porzadnie.
Pytanie:czy na granicy tego nie przechwyca?
Poddaje pomysl pod dyskusje.

Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mamamia




Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 504
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:46, 17 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy, podaj adres bitcoin, a na bank dostaniesz conajmniej jedną dotację na ten szczytny cel Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:18, 17 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam adresu bitcoin:)
Co zrobie to znajde drukarnie i podam oficjalnie ile beda chcieli za wydrukowanie np.10 000 egzemplarzy.
A potem wiedzac ile potrzeba zrobimy zrzutke i ustalimy szczegoly.
Biorac pod uwage ,ze beda praktycznie robic kopie z materialu ,ktory im wysle + oprawa ,bedzie to bardzo tanio.
Przy okazji chcialbym przypomniec ,ze od 3 lat lezy u mnie w szafie 10 tysiecy samo-przylepek wysmiewajacych mit holokaustyczny i holo-matematyke.



Maja standartowy wymiar i pasuje idealnie na butelke lub puszke.
Wysylam za darmo.
Sa chetni?

Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:51, 19 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra! Niby wszyscy mówicie że nie jesteście antysemitami. Ręka do góry kto wierzy w spisek żydowski!!!
...i ty - Bimi - też???

to mam coś dla was. Pewnie większość z was już zna tę stronę ale warto w tym miejscu chyba o niej wspomnieć dla uciechy tych co jeszcze nie czytali "Dziennika Gajowego Maruchy" http://marucha.wordpress.com/
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:36, 19 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie spisek.To normalny program polityczny realizowanu z zelazna konsekwencja .
Nienawisc -jak uczy nasz prawo vendetty lub sporow o miedze-jest o niebo silniejsza niz milosc.
Cala reszta to umiejetne dopasowanie mentalnosci wpajanej Zydom od stuleci przez talmud (religia) i syjonizm(polityka +idealizm)
Cala reszta to "pic na wode ,swiatlo cmiace" jak mawial poeta.

Musisz sprecyzowac pojecia aby uniknac -nieswiadomie-(a moze swiadomie:) ) etykietek:)
Ja nie mam nic przeciwko "semitom" generalnie bo ani Arabowie ani Hindusi mi nie przeszkadzaja:)
Mam duzo przeciwko ZYDOM ze wzgledu na ich oblakana mentalnosc.
Ale to nie jest"antysemityzm" tylko "anty-talmudyzm" i "anty-syjonizm".


Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:54, 19 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każde [dosłownie KAŻDE] zdanie tej książki można bez wysiłku podważyć, wszystkie twierdzenia obrócić w antytezę i powstanie równie prawdziwa i fascynująca powieść. Czy nikt z was nie zadaje sobie prostych pytań? Przecież protokóły te mają ponad 100 lat. Ci co je napisali dawno już nie żyją. Jeżeli nawet stworzyli taki doskonały plan to zadajmy sobie pytanie - dla kogo? Swoich dzieci? Przyszłej chwały swego narodu, nawet gdy sami już dawno będą leżeć w grobie? Czy żydzi to aż tacy patrioci?

Jeżeli, Jerzy, rzeczywiście wierzysz w każde zdanie tej książki, w jej prawdę objawioną (że masa głupia - masą trzeba kierować, skoro zaś większość ludzi to egoistyczne półgłówki najlepszy jest dla nich totalitarny system), tudzież w to co sam piszesz (cyt. "Nienawisc -jak uczy nasz prawo vendetty lub sporow o miedze-jest o niebo silniejsza niz milosc") - to o co ci właściwie chodzi człowieku? Jak nie możesz ICH pokonać to się przyłącz.

P.S. Nie można siedzieć na dwóch stołkach. Zdecyduj się po której jesteś stronie. Kto ma potrzebę władzy niechaj rządzi. Śmiało, bez krępacyj.
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
inecki




Dołączył: 19 Sie 2008
Posty: 465
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:47, 20 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomijam teraz protokoły, ale tak! bezsprzecznie są podejmowane na Ziemi działania daleko wykraczające poza planowanie jedno - czy dwu pokoleniowe i nie wchodząc w zbyteczną dyskusję proponuję krótko zastanowić się nad historią zamiast stawiać pytania do samego siebie jako argumenty.

Nie wiem kto jest autorem Protokołów Syjonu i w jaki sposób są wykorzystywane - dlatego nie zabieram głosu w ich kwestii - żeby nie było .)
_________________
storyofstuff
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:23, 20 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, być może masz inecki rację, że są takie działania podejmowane (np. budowa komunizmu w chinach, albo... co by tu jeszcze? jakoś nic nie przychodzi mi do głowy), ale chyba jednak zawsze twórcy tych mrzonek robią to z myślą o własnych korzyściach w perspektywie kilku lat. Nawet gdy Hitler chciał budować 1000letnią rzeszę myślał że jeszcze za swojego życia dożyje spokojnej starości w bogatych i stabilnych niemczech.
Ja się pytam w związku z tym - jakie korzyści samym mędrcom syjonu (kimkolwiek by oni nie byli) miałoby dać wdrażanie tak enigmatycznego i, wybaczcie szczerość, nieprecyzyjnego, pełnego ogólników i sofizmatów planu?
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:49, 20 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli chcesz cytowac moje slowa to rob to poprawnie:"Nienawisc -jak uczy nasz prawo vendetty lub sporow o miedze-jest o niebo silniejsza niz milosc.
Cala reszta to umiejetne dopasowanie mentalnosci wpajanej Zydom od stuleci przez talmud (religia) i syjonizm(polityka +idealizm) "
Pisze tutaj o zrodle ,z ktorego wyplywa zydowski upor w dzialaniu:z nienawisci do wszystkiego co inne i co nie chce na nich pracowac:)
Milosc zostawili chrzescijanstwu:)

"Jak nie możesz ICH pokonać to się przyłącz. "
Dziekuje za dobre slowo:)
Przylaczac sie nie mam zamiaru a w to ,ze mozemy ich pokonac wierze od dawna.
Wystarczy jesli we wszystkich slowianskich krajach "Protokoly" beda lektura szkolna:)
"
P.S. Nie można siedzieć na dwóch stołkach. Zdecyduj się po której jesteś stronie. Kto ma potrzebę władzy niechaj rządzi. Śmiało, bez krępacyj."
Zdecydowalem wieki temu.Gdbys czytal troche wiecej niz poradniki syjonisty wiedzial bys doskonale.

"Ja się pytam w związku z tym - jakie korzyści samym mędrcom syjonu (kimkolwiek by oni nie byli) miałoby dać wdrażanie tak enigmatycznego i, wybaczcie szczerość, nieprecyzyjnego, pełnego ogólników i sofizmatów planu?"

Dziekuje za szczerosc.Teraz wiemy z kim mamy do czynienia.
Plan , o ktorym piszesz jest precyzyjny czego dowody widzimy dookola na kazdym kroku.
Negatywna sekcja wcielana w zycie przez zydowskich macherow daje koszmarne rezulaty dla calej ludzkosci.

Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:42, 20 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Protokoły nie nadają się na lekturę obowiązkową - z prostej przyczyny - to nieliczne prawdy wymieszane z półprawdami i kłamstwami. Wątpię by zainteresowały, a tym bardziej były zrozumiane przez umysłowość dziecka - tylko spaczony umysł może się podniecać podobnymi bredniami. No może na wyższym etapie nauki - ale wtedy padłyby zarzuty o nawoływanie do otwartej wrogości pomiędzy narodami, a przynajmniej do otwartej wrogości wobec żydów - za to że są tacy źli i tacy podstępni. Hitler już się urodził panie Ulicki, a także Hitler już umarł. Hitler, o czym pan pewnie wie, także był żydem obznajomionym z protokółami i choć nie wprowadził ich do szkół jako lektury to metodykę miał podobną do proponowanej przez Pana. Dlatego wymyśl pan co innego co.

Nie twierdzę że żydzi nie siedzą u sterów świata i nie powodują wojen... ale:
'Będziemy rozpętywać i szerzyć wojny celem doprowadzenia innych narodów do wyniszczenia fizycznego, ekonomicznego i moralnego.'
Wybaczcie - napisałem to jako luźną kompilację tej składanki, ale do tego mniej więcej sprowadza się ta książka i podobne zdania można odnaleźć bez trudu. Jeżeli to jest dla was precyzyjny plan...

Precyzyjny Plan leży daleko poza tymi debilnymi protokołami, które są co najwyżej mierną jego odbitką (wypuszczoną na świat celowo, aby wywoływać PRYMITYWNĄ nienawiść) tak jak żydzi siedzący na najwyższych stołkach są tylko sekundantami istot które to dopiero naprawdę wprawiają wszystko w ruch.
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:24, 21 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Precyzyjny Plan leży daleko poza tymi debilnymi protokołami, które są co najwyżej mierną jego odbitką (wypuszczoną na świat celowo, aby wywoływać PRYMITYWNĄ nienawiść) tak jak żydzi siedzący na najwyższych stołkach są tylko sekundantami istot które to dopiero naprawdę wprawiają wszystko w ruch."

To juz bylo.Masz stary podrecznik do zydowskiej propagandy.

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:34, 23 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz- TY desyonisto jeden, - mógłbym np tak<_ - tak jak ty nazwać cię swoim wrogiem - i przypiąć natychmiast łatkę, ot, jakiegoś żydka, bo wystąpiłem sobie w opozycji do ciebie - tylko dlatego zaliczasz instynktownie mnie do grupy osób znienawidzonych przez siebie. w jakże tendencyjny sposób. TAK - NazywASZ - poniewASZ - uwaszasz pan mam jakis podr3cznik pan mufisz?
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:34, 23 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chemicloo napisał:
wiesz- TY desyonisto jeden, - mógłbym np tak<_ - tak jak ty nazwać cię swoim wrogiem - i przypiąć natychmiast łatkę, ot, jakiegoś żydka, bo wystąpiłem sobie w opozycji do ciebie - tylko dlatego zaliczasz instynktownie mnie do grupy osób znienawidzonych przez siebie. w jakże tendencyjny sposób. TAK - NazywASZ - poniewASZ - uwaszasz pan mam jakis podr3cznik pan mufisz?


Jesli to co piszesz wyplywa z twoich przkonan i jestes Polakiem a nie Zydem w takim razie przyjmujesz zydowska wersje historii "Protokolow" za jedna ,jedyna prawde ujawniona ale to twoj problem.
Sedno sprawy nie polega na tym kto io kiedy napisal "Protokoly" tylko na tym czy pasuje lub nie do otaczajacej nas rzeczywistosci.
Henry Ford powiedzial w 1020 ,ze pasuja z "przerazliwa dokladnoscia " do realiow w jakich zyl.
Od tego czasu zaraza posunela sie dalej w sposob niesamowity.

Poczytaj najpierw "Protokoly" bo mam wrazenie ,ze znasz tylko tytul a potem mozemy podyskutowac.
Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:37, 23 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ogarnij sie jurek, mam to czytać? To nie jest ani ciekawe ani wzruszające ani zapierające dech w piersiach. więcej, to książka niby o motłochu, ale chyba sama napisana przez motłoch. PO co? No tak, przecież żydzi są tacy roztargnieni że nie spamiętaliby swego arcyprzebiegłego planu. Dlatego musieli go spisać sobie. I tak, zawsze, w każdym punkcie czasowym spojrzą na swoją mapę drogową i już dokładnie wiedzą gdzie są a co jeszcze zostało do wykonania. Taaak, no tak, to wszystko teraz nabrało głębokiego sensu. Wcześniej, w zamierzchłych czasach żydzi nie mieli swoich mędrców, ale w roku 1800 którymś zeszli chyba z gór, bo postanowili że zbiorą wszystkie przykazania jeszcze raz do kupy, to chcesz mi powiedzieć?
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:55, 24 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"ogarnij sie jurek, mam to czytać?"

Naturalnie.Jak mozesz mowic cos na temat czegos czego nie znasz?

"No tak, przecież żydzi są tacy roztargnieni że nie spamiętaliby swego arcyprzebiegłego planu."
Wycigasz wnioski nie znajac tresci .Ile w takim razie warte te wnioski?

"Wcześniej, w zamierzchłych czasach żydzi nie mieli swoich mędrców, "
To zdanie rowniez swiadczy o glebokiej ignorancji i nieznajomosci tematu.

Na razie mowisz to co wiesz ale moze czas abys poczytal troche i wtedy bedziesz wiedzial co mowisz?
Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:48, 26 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jurek, napisałeś:
"
"Wcześniej, w zamierzchłych czasach żydzi nie mieli swoich mędrców, "
To zdanie rowniez swiadczy o glebokiej ignorancji i nieznajomosci tematu. "

To zdanie wcale nie świadczy o "głebokiej ignorancji i nieznajomosci tematu". Nie wyczułeś ironii? Skoro więc obaj zgadzamy się że żydzi zawsze mieli swoich mędrców, wytłumacz mi, dlaczego akurat mędrcami syonu z końca wieku XIX i ich protokołami mam się przejmować (albo raczej zachwycać, tak jak ty). Albo dobra - nie tłumacz mi. Wiem i tak co byś napisał. Że to taki wspaniały i mądry plan, spisany w czasach kiedy nie mógł być przewidziany przez nikogo, sprawdza się w stu procentach, więc jest to dowód na to że jednak żydzi rządzą światem.
Akurat, nie jest to dowód na nic. Przynajmniej na nic o czym mi (nam) wiadomo. a żydzi i tak rządzą światem. Z protokołami czy bez, to dla nich bez różnicy. I co w związku z tym należałoby zrobić? może rozdawać darmowe kopie "protokołów" gdzie popadnie, każdemu na ulicy. niech się wszyscy dowiedzą... Załóżmy nawet że wszyscy by się dowiedzieli prawdy. Myślisz że to by coś zmieniło?
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8   » 
Strona 5 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Protokoły Mędrców Syjonu
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile