W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Zycie na Marsie wg.Skippera  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Technologia i Kosmos Odsłon: 2440
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
papabempa




Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 152
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:33, 07 Mar '10   Temat postu: Zycie na Marsie wg.Skippera Odpowiedz z cytatem

Jakieś dwa lata temu napisałem do J.Skippera zapytując,czy widoczny a przypadkowo uchwycony
obiekt z pierwszego zdjęcia na moim blogu-fredroman.blogspot.com ,może być ufo.
Potwierdził,że wygląda na to.Od tamtego czasu śledziłem postępy Skippera w interpretacji zdjęć NASA,
dotyczących Marsa. Gdyby to co przedstawia J.Skipper istniało w rzeczywistości na Marsie,to
mamy przewrót w nauce o kosmosie,życiu pozaziemskim itd.Ja nie znam się na tych pikselach,
dlatego wszystko co on na swojej stronie przedstawia, widzę jako prawdziwe.Stoją jakieś budynki,rosną drzewa.
jakieś uprawy itp.A co wy na to.
I suspect that there were minor as well as major differences between us on a physical level depending on the civilization and time period. As we Earth humans of this time and place tend to see it, I'm satisfied that many of those advanced civilizations would be regarded as Gods to us and our ancestors because of the advanced technology at their disposal that seemed literally mystical to us.

I also suspect that high technology has over great periods of time resulted in physical transformations and adaptations to fits desires and environmental conditions resulting in a great deal of variety of life in the universe that has proliferated among the planets and stars. So your speculations along these lines are as good as anyone else's at this point.

What we need is to cure our ignorance and emerge from our self isolating cocoon into this greater environment and explore it.

J. P. Skipper

To jeden z jego emalii do mnie.
Contact Joseph P. Skipper at: ...................... jskipper@marsanomalyresearch.com

January 18, 2010

Joseph P. Skipper



J. P. Skipper can be contacted at: jskipper@marsanomalyresearch.com

January 18, 2010

Joseph P. Skipper



J. P. Skipper can be contacted at: jskipper@marsanomalyresearch.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
papabempa




Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 152
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:42, 07 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może ktoś wrzuci adres jego strony,bo mi nie wychodzi ta sztuczka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Technologia i Kosmos Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Zycie na Marsie wg.Skippera
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile