W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Video podsumowanie roku 2009  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
8 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 1159
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Faraon




Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 364
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:11, 31 Gru '09   Temat postu: Video podsumowanie roku 2009 Odpowiedz z cytatem

Postawiłem na wydarzenia, które ledwo przemknęły w naszych mediach ze względu na afery obecnego rządu lub w ogóle nie pojawiły się w ramówkach.
Zapraszam do obejrzenia video podsumowania roku 2009 mojego autorstwa.
Utwór, którego użyłem to Uprising zespołu MUSE.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Faraon




Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 364
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:37, 19 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Materiał odniósł się szerokim echem.

Chętnie usłyszałbym jakieś porady jak w przyszłości zrobić to lepiej, szczególnie chyba montaż spaprałem. Jak Wy to widzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PrawdoWyszukiwato




Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 183
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:43, 22 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic nie spaprałeś, wszystko git, dobra jakość, elegancki materiał. Oby tak dalej
~ЯΞ√ΩLUT↑☼N~
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
suspenser




Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 669
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:55, 24 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorki, że wcześniej nic nie wpisałem - podoba mi się i tyle - nie mam uwag.

Może inni też tak myślą i nie chcą tracić postów na napisanie, że jest ok Wink
_________________
We wszystkim trzeba mieć umiar ... nawet w umiarze.

Za niezgodność poglądów i działań z własnymi Bimi zmniejsza limity.

Na szczęście kary ta są mniej dotkliwe niż za to samo 30 lat temu.

Pozdrowienia dla oficera prowadzącego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:21, 25 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

material jest nieczytelny. nie wiadomo gdzie i kiedy dzieja sie poszczegolne wydarzenia, i o co w nich chodzi. przypadkowy widz ktory na codzien karmi sie tv-papka nie bedzie mial zielonego pojecia o co w tym biega. byl jeden fragment z jemenu ktory zaczal sie od najazdu na kraj w google earth - to bylo dobre! gdybys tak zrobil z wszystkimi wydarzeniami i opatrzyl je krotkim tytulem i data to filmik bylby znacznie lepszy. ogolnie szacunek za checi i zrobienie czegokolwiek Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pr0meteusz




Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:58, 25 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FARAON napisał :

Cytat:
Widzę wiele miejsc w których możecie zacząć, odludne puszcze, Syberyjska tundra, pustynia Takla Makan, do wyboru do koloru.

Udowodnijcie, że się da od podstaw a nie liczcie, że wpieprzycie się z buciorami na to co było tworzone przez tysiące lat według zasad, których nie uznajecie.
Na szczęście społeczeństwo jest tak zaprogramowane, że jak słyszy anarchista to sięga po słuchawkę a jak trafi na jakiegoś ideowca a nie chuligana to po krótkim wsłuchaniu się w twoje słowa stwierdzi: komuch.

idziemy do przodu dzięki temu że skaczemy sobie do gardeł

…odczuł bym to tylko wtedy gdyby robił to ktoś o wyższej pozycji społecznej

.. Huh powstanie (w pewnym sensie) to mam dopiero w planie..
Cały nasz rozwój opiera się na współzawodnictwie na wszystkich płaszczyznach. Najważniejsze wynalazki powstawały podczas wojen i dla wojny.

Wierz sobie w te lewackie bajeczki, walcz tak jak to robicie teraz - życzę miłego palowania podczas tłuczenia witryn sklepowych.


Nie bez przycztyny wybrałeś sobie taki nick prawda.
Poczytaj czasem sam siebie.

chiał byś zrobić z polski szwajcarję? nie wierząć w ,,lewackie bajeczki''? haha prosze cie nie oszukuj sam siebie i swojej wiedzy.
Albo przewrót totalny i zniama obyczajów o 180 albo gnicie w tym samym syfie.

Ale totalnego przewrotu to ty nie chcesz. Bananowy synuś martwi sie o witryny sklepowe swojego taty. Cool a może jakaś ZOO?

już miała być nowa japonnia z polski i tyle obietnic. nowej szwajcari też nie będzie.

w Egipcie faraonie panowało niewolnictwo,co bogatrzy miał swoich niewolników. też chcesz mieć swoich? W końcu nalezy ci sie jesteś na wyższej pozycji społecznej. king
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Faraon




Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 364
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:04, 25 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pr0meteusz napisał:
FARAON napisał :

Cytat:
Widzę wiele miejsc w których możecie zacząć, odludne puszcze, Syberyjska tundra, pustynia Takla Makan, do wyboru do koloru.

Udowodnijcie, że się da od podstaw a nie liczcie, że wpieprzycie się z buciorami na to co było tworzone przez tysiące lat według zasad, których nie uznajecie.
Na szczęście społeczeństwo jest tak zaprogramowane, że jak słyszy anarchista to sięga po słuchawkę a jak trafi na jakiegoś ideowca a nie chuligana to po krótkim wsłuchaniu się w twoje słowa stwierdzi: komuch.

idziemy do przodu dzięki temu że skaczemy sobie do gardeł

…odczuł bym to tylko wtedy gdyby robił to ktoś o wyższej pozycji społecznej

.. Huh powstanie (w pewnym sensie) to mam dopiero w planie..
Cały nasz rozwój opiera się na współzawodnictwie na wszystkich płaszczyznach. Najważniejsze wynalazki powstawały podczas wojen i dla wojny.

Wierz sobie w te lewackie bajeczki, walcz tak jak to robicie teraz - życzę miłego palowania podczas tłuczenia witryn sklepowych.


Nie bez przycztyny wybrałeś sobie taki nick prawda.
Poczytaj czasem sam siebie.

chiał byś zrobić z polski szwajcarję? nie wierząć w ,,lewackie bajeczki''? haha prosze cie nie oszukuj sam siebie i swojej wiedzy.
Albo przewrót totalny i zniama obyczajów o 180 albo gnicie w tym samym syfie.

Ale totalnego przewrotu to ty nie chcesz. Bananowy synuś martwi sie o witryny sklepowe swojego taty. Cool a może jakaś ZOO?

już miała być nowa japonnia z polski i tyle obietnic. nowej szwajcari też nie będzie.

w Egipcie faraonie panowało niewolnictwo,co bogatrzy miał swoich niewolników. też chcesz mieć swoich? W końcu nalezy ci sie jesteś na wyższej pozycji społecznej. king


Cytat

Pr0meteusz napisał:
było tworzone przez tysiące lat przez kogo? KOGO?
ignorant, idiota...


Po prostu nie biorę niczego do siebie, nie będę się przejmował jak będzie mnie bluzgał menel spod budki czy ktoś w moim wieku, chyba, że robi to ze względu na swoją wyższą pozycję społeczną.

Czyli inaczej mówiąc jeśli, obraził by mnie nauczyciel, policjant, polityk czy jakiś biznesmen - ktoś kto z zawodu, urodzenia czy posiadanego majątku, lub aktualnej sytuacji w której w jakiś sposób ma nade mną władzę to była by to dla mnie ujma.
Chyba nie zrozumiałeś o co mi chodziło, mam nadzieję, że teraz tak.
Cieszę się, że mój nick wzbudza emocje.

Poczytaj sobie o ustroju Szwajcarii, socjaliści boją się ludu więc nie pozwalają trzymać broni. Kraj w którym ludzie decydują czy chcą płacić podatki ehh - go and get educated

Nie wiem czy wiesz ale piramid nie budowali niewolnicy.

Masz dzisiaj mniej wolności niż ,,niewolnik w Rzymie".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:08, 25 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faraon, nie przejmuj się tym idiotą, który nie potrafi nawet sklecić zdania poprawnie gramatycznie, u mnie już dawno jest na ignorze Smile

Filmik bardzo fajny, choć może momentami chaotyczny, brakuje mi pewnej chronologii wydarzeń - afera climatgate -> konferencja w kopenhadze -> 50 stopniowe mrozy w USA (dałbym zdjęcia Obamy wracającego z konferencji tonącego w NY w zaspach śniegu - wyglądało to kapitalnie)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:27, 25 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pr0meteusz napisał:
w Egipcie faraonie panowało niewolnictwo,co bogatrzy miał swoich niewolników. też chcesz mieć swoich? W końcu nalezy ci sie jesteś na wyższej pozycji społecznej. king


Prometeusz :
Czy mógłbyś podać źródło tej wiadomości ?

Faraon:
Wszystko ok, świetna robota. Obyś warsztat szlifował i robił to co raz lepiej ;]
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Video podsumowanie roku 2009
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile