W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
David Wilcock - Przebudzeni i Świadomi [PL]   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
19 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 20684
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:36, 17 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goldbug napisał:
Sitchin - "ekspert" od planety Nibiru i rzekomy specjalista od dawnych pism sumaryjskich
A ten drugi to naukowiec robiący w tej działce, który totalnie podważył całościową historyjkę tego pierwszego Very Happy
Ok ... Redmulc się lepiej orientuje ;P w tych niuansach ...
W każdym bądź razie był to dobry przykład jak bazowanie na pseudonauce prowadzi do takich opowiastek jak planeta Nibiru i innych shiftów świadomości.


Różne poziomy, rożni ludzie, różne sposoby widzenia rzeczywistości. Czasem jest łatwiej kiedy możemy włączyć w to logiczny umysł, ale pozornie.

http://prawda2.info/viewtopic.php?t=9395

Tu był temat dotyczący Sitchina i Heisera, oczywiście znamienity admin tego forum głosował tak samo...dziwnacznie, no ale pewnie tego nawet nie widział i głosował jak zwykle...mniejsza z tym. Wink

Goldblug drogi kolego uważaj jakimi autorytetami się wspierasz bo będziesz musiał je wkrótce niektóre odwołać bo w innej kwestii będą stanowić już poważny "zonk" w twoim ( i nie tylko) umyśle. Prace Heisera zmierzają i udowadniają że prawdziwe oblicze "Czuwających" czy Nephilim (upadłych) to nic innego jak "wężowe istoty" żyjące w głębi ziemi. Ups...powiedziałem to...W przygotowaniu obszerny materiał DVD. Nie wspomnę że należy do 10 najbardziej wpływowych ufologów na świecie.
Po prostu nie wszyscy naukowcy pragną być ograniczonymi tępakami lub złodziejami cudzych teorii jak Einstein, który przywłaszczył prace innych naukowców dotyczących teorii względności "Poincare'a & Prestona". (szczegóły w Magazynie NEXUS)Potem pojawił się kolejny cwaniak Arthura Eddington który chciał mieć genialnego naukowca-żyda i poszło...a wtedy był pochmurno i ten słynny eksperyment to totalna lipa ...nie powiedzieli Ci tego na studiach? Cool

http://www.eioba.pl/a76704/albert_einstein_plagiator

Oczywiście przepraszam że to nie była odwiedź dotycząca tematu. Mam wątpliwości co do Wilcocka ale w zupełnie innej kwestii ale o tym wkrótce w osobnym artykule.

To dopiero początek tej historii...gwarantuje Ci że najlepsze przed Nami Cool

Miejcie odwagę poszerzać horyzonty, zachowujecie się jak banda hipokrytów (piszę ogólnie nie personalnie do goldbuga) cierpiących na alergię na słowa "przebudzenie" czy "duchowość". No to w cholerę się nie budźcie...naprawdę gdyby nie My (opozycja DI, MT, DW, czy inni) to wasze szacowne forum padło by z nudów, nie macie zbyt wiele ciekawych rzeczy do zaoferowania, poza ogromem chaosu który przytłacza już wszystkich.
Kiedyś nie cierpiałem fanatyków i religijnych dewotów (nadal nie cierpię), aktualnie nie cierpię dodatkowo ateistów i upośledzonych emocjonalnie i duchowo ludzi. Lubię ludzi otwartych na rożne możliwości, są ciekawi, łatwo się rozmawia, można szybko poznawać nowe horyzonty, tematy, ...ale wy jesteście nudziarzami i tyle i do tego konserwatywnymi sztywnikami którzy odrzucają wszytko co odrobinę się rożni od dogmatów nabitych sobie do łba. Więcej pieprzonej elastyczności w poglądach bo tak naprawdę niewiele wiemy o świecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:11, 17 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczegóły w magazynie NEXUS i Wróżce, kolejne wiarygodne źródła z pogranicza junk since, które łykasz jak nawiny bachor. Jeżeli nawet istniałby element plagiaryzmu w pracach i teoriach wymienionych osób, co i tak jest czysto spekulacyjne, na bazie twoich Nexusowych źródeł, to i tak jest weryfikowalna eksperymentalnie nauka, której teorie zostały wielokrotnie doświadczalnie potwierdzone i to w różnych aspektach, zachowując zgodność do wręcz niewiarygodnej dokładności po przecinku. Na tym polega właśnie różnica między nauką, a twoimi fantasy wymysłami

Cytat:
"wężowe istoty" żyjące w głębi ziemi

Laughing
Osobiście irytują takie przygłupy nawijące o gadach jak ty. Twoje opowiastki o gadach ośmieszające istnienie realnego spisku, tworzą dystrakcję wobec mafijnego syndykatu paru staruchów, w dominującej części będących Syjonistami, którym na przykładzie Berlusconiego wystarczy przyłożyć jakaś durną figurką w pysk i czar ich wielmożności pryska jak bańka mydlana. Nie dość, że gadzia-dezinformacja wprowadza błędny trop, oparty na czystej ezoterycznej spekulacji i uganianiem się za jakimiś duchami, to jeszcze przypisuje zwykłym starym zgorzkniałym dziadom, "czarodziejom z OZ", nadprzyrodzone właściowości, no bo przecież są nimi

Cytat:
"wężowe istoty" żyjące w głębi ziemi

Sprawców całego przekrętu NWO nigdy nie da się ukrócić, w końcu chowają się podstępnie gdzieś w głębi w ziemi, a nawet jak je znajdziesz to się zamienią w jaszczurkę, żeby cię zmylić Very Happy... Najlepiej zamiast stawiać opór zacznijmy "wiercić dziury w ziemii" szukając tych "wężowych istot", a razem z nimi "prawdy". Do tego czas totalitarne szumowiny pójdą tak daleko w postępie budowania państwa policyjnego, że jak się wygrzebiemy z tych nawiertów to już teren ten będzie ogrodzony płotem z drutem kolczastym ze strażnikami z rottweileremi rozstawionymi na narożnikach.

Dodatkowo poprzez łatkę tego typu wydumanych historyjek, blokowane jest de facto uświadomienie innych wprowadzanego metodą inkrementalizmu totalitaryzmu. Przykład Waldka na wykopie pokazał, że dopóki trzymał się weryfikowalnych faktów, które każdy mógł mniej lub bardziej sprawdzić proces docierania z taką informacją do ludzi szedł jako tako. W momencie wprowadzenie Davida Icke, nawet najwartościowszym wrzutom, zaczęto przypinać wątek jaszczuroludzi, przez co materiały te były zakopywane. Niedzwiedzia przysługa, czyniąca więcej złego niż dobrego.

Zrozum, to, że tu gra się nie to czy o nudę, czy rozrywkę, gonienie króliczkiem z wypiekami na twarzy i przesuwanie granicy w absurdalności teorii, coraz dalej po to aby być, we własnym mniemaniu tym który zna prawdę.

Tu chodzi o to, czy za jakiś czas możesz ty, ja, rodziny skończyć z kulą we łbie, zagłodzony, albo umieszczony w jakimś obozie jak za czasów Gestapo czy NKWD. Ludzi w tamtych czasach nie zabiły jakieś gady, ale wyrachowane totalitarne mendy, będące odpowiednikami współczesnych rządnych władzy socjopatów. Socjopatów i nic więcej! Kumasz to?

Przebudzenie nie oznacza, że ma się łykać każdą bzdurę sprzedawaną jako "prawdę".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:15, 17 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

redmuluc napisał:
Tu był temat dotyczący Sitchina i Heisera, oczywiście znamienity admin tego forum głosował tak samo...dziwnacznie

dziwacznie?? wróżbiarskie majaki z tych filmów to "święta prawda", "nauka" oraz "przebudzenie"... a ja tymczasem głosuję dziwacznie Laughing
nie rozbawiaj mnie.
rozumiem, że nie dojrzałeś (i być może nigdy nie dojrzejesz) do tego by myśleć jak dorosły człowiek, więc podniecasz się teoriami o świętej geometrii i innych świętych mikołajach. ale wiedz, że jeśli coś tu jest dziwaczne to co najwyżej nazywanie "prawdą" oraz "przebudzeniem" bredni jakie prezentują te wasze filmiki o reptalianach i kreacjoniźmie. gdyby nie były dziwaczne oceniałbym je na 1, a tak daję im szansę w postaci 2 punktów - tyle samo co kanałowi ezo tv; bo to ten sam poziom pobudzającego wyobraźnię i wzmagającego czujność dziwactwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:45, 17 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Bimi
Bucior NWO zacznie deptać mu twarz to się szybko przebudzi ze swoich fantasy jazd. Zrozumie może wtedy, że to nie jest fantasy książka, albo film, czy gra, której fabułę przeniósł poziom wyżej tylko brutalna rzeczywistość, gdzie dzisiaj siedzi sobie jarając się opowiastkami o smokach, a jutro może zaznać wrażeń jak Haitańczycy, Irakijczycy,



czy też bardziej lokalnie jego rówieśnicy z Powstania Warszawskiego. Tu stawką nie jest nuda, czy rozrywka tylko survival.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:53, 17 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pozwolę sobie jeszcze na pewną refleksję.

shielder napisał:
Peter Joseph w zupełności Ci teraz wystarczy, bo nie skłania do żadnych przemyśleń, tylko tworzy zlepek wyjaśnień, które mają sens w bardzo ograniczonym polu widzenia. Jeśli to znaczy dla Ciebie być przebudzonym, to ja tego nie rozumiem. Ale Tobie to wystarczy bo nie znasz nawet powierzchownie prawdziwej historii bóstw, które Zeitgeist zniekształca tak, żeby wszystkie wyglądały jak kopia jednego pomysłu. Ty nawet nie chcesz znać tego bo wolisz karmić swoją niechęć do tego czego nie rozumiesz.

i tu jest właśnie pies pogrzebany - ten cytat doskonale pokazuje, że tacy poszkwacze prawdy jak wy szukają prawdy w religii. te wszystkie brednie z waszych filmików o kosmosie to nic innego jak nowa religia która wpuszczacie do głowy w miejsce skompromitowanego judeochrześcijaństwa.
po co? bo najwyraźniej bez religii nie potraficie.
oglądając zeitgeist myślicie o religii i o bóstwach... wydaje wam się że szukanie prawdy polega na udowodnieniu wyższości własnej religii nad innymi. myślicie że zeitgeist film postał po to aby oczernić chrześcijaństwo - absurd Smile
ja patrzę na zeitgeist nie jak na wyrocznię, ale jak na zgrabnie zrobiony film przedstawiający przykłady z różnych dziedzin naszego życia które potwierdzają regułę: jesteśmy niewolnikami. niewolnikami nie tylko mentalnymi, ale także materialnymi - nikt nam nie pomoże jeśli sami tego nie zrobimy. nie ma żadnej świętej geometrii ani germańskiej medycyny, która nadejdzie i nas wyzwoli niczym kiedyś jezus - jeśli na to czekacie to jesteście bardziej naiwni niż 3 letnie dziecko czekające na świętego mikołaja.

i ta arogancja gdy opowiadasz jak to bardzo jesteś już przebudzony i jak ci już nic nie grozi, bo dzięki kilku podobnym filmom poznałeś tajemnicę życia i śmierci - tajemnicę wszechświata... Smile
otóż, nie ma nic gorszego dla poszukiwacza prawdy niż stwierdzenie że już ją znalazł - w takim momencie jedynie deklarujesz przyjęcie sie do nowego kościoła; w tym przypadku kościoła pana wildcocka. wcale się nie budzisz - wręcz przeciwnie; zapadasz w głęboki sen.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:10, 17 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brawo redmuluc świetnie to podsumowałeś, świetnie zdiagnozowałeś problem tego forum. Otwarte tylko na pewne kwestie, niektórzy zapomnieli już na tym forum, że na wzajemnym poszanowaniu także nam zależy. Wiele osób się skupia na antypatiach i sympatiach do danych osób, zamiast koncentrować się na przekazywanych informacjach, a do tego wielu już przestało łączyć kropki, zamknęło dochodzenie polegając na interpretacjach innych osób, nie tędy droga jeżeli chcemy myśleć otwarcie. Ignorujecie sporą ilość materiału zamiast go sprawdzać z materiałami dowodowymi i określić go jako prawdopodobieństwo. Nie chce nikogo urazić tutaj po prostu, widzę że z tym forum jest mocno coś nie tak, ludzie tutaj są jakby ospali, bardzo podzieleni i skłonni do hipokryzji mimo, że sami w innych kwestiach ją zarzucają innym. Informacje też stały się bardziej "onetowe", chyba powinno coś się z tym zrobić, no ale skoro sam admin ma to w 4ch-L to ja się wypisuje, są bardziej tolerancyjne fora na te tematy Evil or Very Mad
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bou




Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 182
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:10, 17 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
redmuluc napisał:
Tu był temat dotyczący Sitchina i Heisera, oczywiście znamienity admin tego forum głosował tak samo...dziwnacznie

dziwacznie?? wróżbiarskie majaki z tych filmów to "święta prawda", "nauka" oraz "przebudzenie"... a ja tymczasem głosuję dziwacznie Laughing
nie rozbawiaj mnie.
rozumiem, że nie dojrzałeś (i być może nigdy nie dojrzejesz) do tego by myśleć jak dorosły człowiek, więc podniecasz się teoriami o świętej geometrii i innych świętych mikołajach. ale wiedz, że jeśli coś tu jest dziwaczne to co najwyżej nazywanie "prawdą" oraz "przebudzeniem" bredni jakie prezentują te wasze filmiki o reptalianach i kreacjoniźmie. gdyby nie były dziwaczne oceniałbym je na 1, a tak daję im szansę w postaci 2 punktów - tyle samo co kanałowi ezo tv; bo to ten sam poziom pobudzającego wyobraźnię i wzmagającego czujność dziwactwa.


absolutnie tak nie myslimy jak twoj przedmowca, wierzymy i jestesmy pewni ze ty masz jedyna madrosc i prawde na to co nas otacza, przyjmujemy wszystkie twoje teorie jako jedyna i absolutna prawde. amen
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:21, 17 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile
wbrew temu co próbujecie tu amputować ja sie nie uwazam za proroka - nie biorę udziału w walce waszych religii, zwyczajnie mam je w dupie.
a to forum odwiedzam głównie po to żeby się dowiedzieć ciekawych rzeczy. jak każdy użytkownik zależy mi by pojawiały się na nim takie treści które mnie interesują. a religijnych bredni o świętej geometrii, reptalianach, kosmitach, keacjoniźmie i germańskiej medycynie ostatnio w ogóle już nie trawię. nie wiem do końca czemu - prawdopodobnie bo wyczuwam w nich ezo tv
zrozumcie że to sa filmy o niczym.
a wszelkie te proroctwa to zwykły stek bzdur. ci ludzie co robią te filmy tak samo gówno wiedzą jak i my wszyscy tu zebrani. a może nawet oni mniej, bo mimo wszystko to forum trzyma jednak w miarę przyzwoity poziom Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bou




Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 182
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:25, 17 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Smile
wbrew temu co próbujecie tu amputować ja sie nie uwazam za proroka - nie biorę udziału w walce waszych religii, zwyczajnie mam je w dupie.
a to forum odwiedzam głównie po to żeby się dowiedzieć ciekawych rzeczy. jak każdy użytkownik zależy mi by pojawiały się na nim takie treści które mnie interesują. a religijnych bredni o świętej geometrii, reptalianach, kosmitach, keacjoniźmie i germańskiej medycynie ostatnio w ogóle już nie trawię. nie wiem do końca czemu - prawdopodobnie bo wyczuwam w nich ezo tv
zrozumcie że to sa filmy o niczym.
a wszelkie te proroctwa to zwykły stek bzdur. ci ludzie co robią te filmy tak samo gówno wiedzą jak i my wszyscy tu zebrani. a może nawet oni mniej, bo mimo wszystko to forum trzyma jednak w miarę przyzwoity poziom Smile


amen. zawsze widzielismy ze wielki Bimi jest jedynym wlascicielem PRAWDY, nawet nam nie przyszlo do glowy ze _kiedykolwiek_ mozesz sie mylic. Toz ty prawie jak sam bog wszechmogacy. Bijemy poklon przed toba
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:27, 17 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

ja patrzę na zeitgeist nie jak na wyrocznię, ale jak na zgrabnie zrobiony film przedstawiający przykłady z różnych dziedzin naszego życia które potwierdzają regułę: jesteśmy niewolnikami. niewolnikami nie tylko mentalnymi, ale także materialnymi - nikt nam nie pomoże jeśli sami tego nie zrobimy. nie ma żadnej świętej geometrii ani germańskiej medycyny, która nadejdzie i nas wyzwoli niczym kiedyś jezus - jeśli na to czekacie to jesteście bardziej naiwni niż 3 letnie dziecko czekające na świętego mikołaja.


Mam podobne zdanie. Jeśli można oceniać siłę przemiany jaka ma nadejść po przygotowaniach naszych ciemiężycieli. to szczególnie zesrani nie są. Very Happy
Widać jakąś nerwowość i presję czasu, ale co to za przemiana którą będzie w stanie powstrzymać Traktat Lisboński?
Nic tak, jak wiara w nadejście odkupiciela nie trzymało przy życiu całe pokolenia.
Coś spektakularnego może się wydarzyć ale lewitować chyba nie zaczniemy. Bardziej spodziewałbym się pokazania jakiś kwitów którymi od pokoleń szachują Świat różni templariusze, masoni itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:28, 17 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Bou, wygląda na to że niechcący stałem się bóstwem Smile
spoko - nie zadawaj sobie trudu. wystarczy mi że przeczytasz to co mówię i weźmiesz sobie do serca. wszelkie gesty są mi przy tym zbędne. inaczej mówiąc, pokłon nie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Choone




Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 527
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:39, 17 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bou napisał:
amen. zawsze widzielismy ze wielki Bimi jest jedynym wlascicielem PRAWDY, nawet nam nie przyszlo do glowy ze _kiedykolwiek_ mozesz sie mylic. Toz ty prawie jak sam bog wszechmogacy. Bijemy poklon przed toba


Bimi, ma po prostu inny system wierzeń niż Ty. Nie wierzy w kreacjonizm, wierzy w szczepionki. Nie wierzy w Boga, wierzy w to, że człowiek ujarany bądź pijany sam będzie wiedział kiedy może wsiąść do samochodu. Wierzy w newage'owe objawienie Zeitgeist'a, nie wierzy w lądowanie na księzycu, itp., itd. Ale to nie ma nic wspólnego z dociekaniem prawdy. To jego prywatny system wierzeń oparty na tym, że należy odrzucić wszystko co mu się kojarzy z ezo-tv. W tym zakresie nie różni się od Gherbida, który odrzuca fakty o 9/11, bo to mu się kojarzy z oszołomstwem i teoriami spiskowymi. Po prostu wyznawcy różnych wierzeń nie lubią jak im się ich wierzenia podważa. I wtedy zazwyczaj są ślepi na jakiekolwiek rzeczowe argumenty...

PS. Ostatnio po polsku wyszła fajna książka o energii punktu zerowego - Lynn McTaggart "Pole"
http://www.dobreksiazki.pl/b12587-pole-w.....swiata.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:43, 17 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widzicie, sęk w tym że to w co wierze potrafię wyjasnić na forum własnymi słowami.
a wy nie potraficie wyrazić słowami tego co w sami wierzycie, co rzekomo zrozumieliście po tym jak zostaliście przebudzeni.
potraficie tylko pokazywać takie dziwne filmiki.
prawda jest prosta - można ją wyjaśnić w jednym zdaniu.
a takie filmiki to ściema na miarę romansu harlekin. skoro już ezo tv sie znudziło Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bou




Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 182
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:56, 17 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
widzicie, sęk w tym że to w co wierze potrafię wyjasnić na forum własnymi słowami.
a wy nie potraficie wyrazić słowami tego co w sami wierzycie, co rzekomo zrozumieliście po tym jak zostaliście przebudzeni.
potraficie tylko pokazywać takie dziwne filmiki.
prawda jest prosta - można ją wyjaśnić w jednym zdaniu.
a takie filmiki to ściema na miarę romansu harlekin. skoro już ezo tv sie znudziło Smile


pewnie, ze wszystko jest proste i prawda jest prosta. przeciez pokazuja to nam w dziennikach i inszych trynbunach ludu. wszyscy znaja ta "prawde" dziekujemy za objawienie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Choone




Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 527
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:02, 17 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
prawda jest prosta - można ją wyjaśnić w jednym zdaniu.
a takie filmiki to ściema na miarę romansu harlekin. skoro już ezo tv sie znudziło Smile


Zatem wyjaśnij mi w jednym zdaniu:
- mechanikę kwantową
- teorię względności
- teorię superstrun
- teorię chaosu
- paradoks petersburski
- działanie układu odpornościowego człowieka
albo chociaż działanie woltomierza...

No właśnie, cały Twój system wierzeń opiera się na rzeczach, które można uprościć do jednozdaniowego wyjaśnienia. Być może dlatego, że trudniejsze problemy Cię przerastają... A jak Cię przerastają, to zaczynasz używać argumentów emocjonalnych, jak ten o romansach z Harlequina...

PS. Wyjaśnij mi też, dlaczego wątek "Tribute to Lucifer" jeszcze nie jest w śmietniku, skoro to absurdalne bzdury gorsze niż jaszczurki w Ezo-TV...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:02, 17 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli coś nas czeka ciekawego i istnieją dla nas ważne a niedostępne informacje, to władze zrobią wszystko by rozmydlić temat. Tyle jest w tych filmikach o okultyzmie rządzących. Czy oni nie przygotowywaliby się na zmianę? Być może przygotowania polegają na produkcji popapranych filmików.
Zgadzam się z Sonic3, łączmy kropki. Obserwujmy ruchy tych, co mają do stracenia więcej niż my.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:11, 17 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Choone napisał:
Bimi napisał:
prawda jest prosta - można ją wyjaśnić w jednym zdaniu.
a takie filmiki to ściema na miarę romansu harlekin. skoro już ezo tv sie znudziło Smile


Zatem wyjaśnij mi w jednym zdaniu:
- mechanikę kwantową
- teorię względności
- teorię superstrun
- teorię chaosu
- paradoks petersburski
- działanie układu odpornościowego człowieka
albo chociaż działanie woltomierza...

zebym mogł ci wyjaśnić prawdę n.t. tych rzeczy to musiałbym ją najpierw poznać. a i to przy założeniu że taka istnieje.
mogę natomiast spróbować się podjąć działania woltomierza: napięcie na końcach cewki o dużym oporze powoduje przepływ prądu przez cewkę co wytwarza pole elektromagnetyczne które porusza magnes ze wskazówką umieszczony na sprężynce. Smile
no, chyba że miałes na mysli woltomierz cyfrowy - tu faktycznie w jednym zdaniu trudno.
ale chyba zasada działania skomplikowanego urządzenia to nie jest prawda o której tu mowa?

Cytat:
PS. Wyjaśnij mi też, dlaczego wątek "Tribute to Lucifer" jeszcze nie jest w śmietniku, skoro to absurdalne bzdury gorsze niż jaszczurki w Ezo-TV...

z tego samego powodu z którego ten wątek nie jest w śmietniku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:02, 17 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już zaczęliśmy tę kwestię, problem tego forum związany jest z tobą adminie ponieważ jak sam stwierdzasz wyżej ma ono służyć głównie tobie, a nie innym. Tak więc prawda2 to plac zabaw informacyjnie dostosowany do twoich potrzeb, masz wyrobione już zdanie na pewne kwestie i nie zamierzasz się w nie zagłębiać dlatego polecam wszystkim nie promowanie tej strony i poszukanie sobie bardziej tolerancyjnego forum, ponieważ tutaj poprzeczka nigdy nie zostanie podniesiona. Nie piszę tego w sposób złośliwy, a jedynie chce ci pokazać, że także kipisz hipokryzją na szkodę tej społeczności. Samo odrzucenie materiałów nt. świętej geometrii za nazwę święta nie jest dobrym krokiem jak dla kogoś kto chce dociekać prawdy Evil or Very Mad
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
shielder




Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 129
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:33, 17 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
pozwolę sobie jeszcze na pewną refleksję.

ten cytat doskonale pokazuje, że tacy poszkwacze prawdy jak wy szukają prawdy w religii. te wszystkie brednie z waszych filmików o kosmosie to nic innego jak nowa religia która wpuszczacie do głowy w miejsce skompromitowanego judeochrześcijaństwa.
po co? bo najwyraźniej bez religii nie potraficie.
oglądając zeitgeist myślicie o religii i o bóstwach... wydaje wam się że szukanie prawdy polega na udowodnieniu wyższości własnej religii nad innymi. myślicie że zeitgeist film postał po to aby oczernić chrześcijaństwo - absurd Smile


Bimi, Ty szukasz wszędzie postaw religijnych jakbyś był na głodzie Very Happy. Zeitgeist zniekształca mity i legendy tak żeby pasowało to do ideologii "sun of god". To nie żadna religijność nie zgadzać się z nim, tylko proste przewertowanie źródeł i zobaczenie, że to wszystko jest zmyślone. Peter Joseph korzystał z tego źródła:

http://www.infidels.org/library/modern/richard_carrier/graves.html
http://www.viswiki.com/en/Kersey_Graves

Kersey Graves był źródłem dla Acharii S, powiązanej z Blavatzką. Twój Zeitgeist, to jest właśnie ten new age, którego tak nie lubisz.
Walczysz z połową NWO, którą pokazują Ci przed oczyma, a drugą połowę dają jako rozwiązanie i kupujesz to bez zastanowienia.
_________________
The Titans - autorski projekt gry przeglądarkowej
Kanał na YT
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:25, 18 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe
a już się łudziłem, że może jednak któryś spróbuje wyjawić mi tą waszą świętą prawdę w jednym zdaniu Smile

@sonic3, daruj sobie takie pierdolenie - już widzę ciebie jak chesz by to forum służyło innym, nie tobie. aha Laughing
uważasz, że reprezentujesz jakąś społeczność? to może się przedstawcie? ty, shielder, redmulc - kto jeszcze? proszę - nie krępujcie się. lubię studiować społeczności, a ta wydaje się bardzo fascynująca. Smile

@shielder, chyba tylko ślepiec by nie zauważył że wszystkie te wasze filmiki o świeckiej geometrii to filmy religijne
ja nie szukam wszędzie religii - ona mnie sama napastuje, a ja protestuje Smile
o tym własnie rozmawiamy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:00, 18 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goldbug napisał:
Szczegóły w magazynie NEXUS i Wróżce, kolejne wiarygodne źródła z pogranicza junk since, które łykasz jak nawiny bachor.
Przebudzenie nie oznacza, że ma się łykać każdą bzdurę sprzedawaną jako "prawdę".


a przeczytałeś źródła-bibliografię artykułu ?...nie ! Caaały Ty, jest tego ze 20 pozycji z poza Nexusa.

Cytat:
Osobiście irytują takie przygłupy nawijące o gadach jak ty.


Mnie to nie przeszkadza...ale to świadczy bardzo źle o tobie, bo ja nie robiłem sobie wycieczek personalnych pod twoim adresem, mój post był w tonie żartobliwym. Wybaczam Ci jednak. Powiedziałem czym się naprawdę zajmuję Heiser bo zacytowałeś go w kontekście dyskredytacji Wicocka, i uznałem to za fo-pa z twojej strony, popełniłeś taki nietakt że aż wstyd mi za Ciebie.

Cytat:
Nie dość, że gadzia-dezinformacja wprowadza błędny trop, oparty na czystej ezoterycznej spekulacji i uganianiem się za jakimiś duchami, to jeszcze przypisuje zwykłym starym zgorzkniałym dziadom, "czarodziejom z OZ", nadprzyrodzone właściwości, no bo przecież są nimi

To typowe myślenie przeciętnego zjadacza "konserw". Jest to nieprawda, jest masa dowodów historycznych itp, miejsc..., Nie musisz wiercić....podam ci konkretne miejsca Cool ale jesteś zbyt wielkim tchórzem aby tam pojechać...jak wszyscy podobni tobie. Ja nie boję się zmierzyć z demonami (nawet tymi wewnętrznymi) a Ty? To konkretne tropy, zero wysiłku tylko bilet "w jedną stronę" ma się rozumieć...no ale koniec żartów, bo znowu posypią się wyzwiska.

Cytat:
Bucior NWO zacznie deptać mu twarz to się szybko przebudzi ze swoich fantasy jazd. Zrozumie może wtedy, że to nie jest fantasy książka, albo film, czy gra, której fabułę przeniósł poziom wyżej tylko brutalna rzeczywistość, gdzie dzisiaj siedzi sobie jarając się opowiastkami o smokach, a jutro może zaznać wrażeń jak Haitańczycy, Irakijczycy,

Czy myślisz ze ja jestem takim chorym debilem którego rajcują takie zdjęcia, co chcesz przez nie pokazać że znasz się na wojnie, że tam byłeś , czy że nie wiem jak się rozstrzeliwuje ludzi? Myślisz że się przestraszę takich zdjęć i skulę ogon ze strachu ?
Mnie to nie bawi pajacu...

Cytat:
tu chodzi o to, czy za jakiś czas możesz ty, ja, rodziny skończyć z kulą we łbie, zagłodzony, albo umieszczony w jakimś obozie jak za czasów Gestapo czy NKWD. Ludzi w tamtych czasach nie zabiły jakieś gady, ale wyrachowane totalitarne mendy, będące odpowiednikami współczesnych rządnych władzy socjopatów. Socjopatów i nic więcej! Kumasz to?


Nie boję się ani o swoje życie, ani o przeznaczenie, ani o przyszłość. Nie boję się ani śmierci, ani życia, nie boję się też takich żałosnych prób zastraszenia. Jestem absolutnie nietykalny i nic nigdy mi się nie stanie...sam kreuję swoją rzeczywistość, jednak te informacje są poza twoim zasięgiem także odpuszczę sobie wyjaśnienia.

Co do Gestapo, to są ludzie którzy widzieli coś zupełnie innego, ale tego dowiedzą się tylko Ci którzy będą mieli wielką odwagę aby stawić temu czoła. Gra idzie o znacznie większą stawkę, powoli zaczynam rozumieć o jak wielką. Zapytaj ludzi torturowanych w satanistycznych rytuałach co naprawdę widzieli ? Wykonaj obrzędy o jakich mówią ...jak przeżyjesz to pogadamy o tym co jest rzeczywiste a co nie.

Ewolucja nie lubi ludzi którzy się nie zmieniają i nie potrafią mieć innej wizji przyszłości, wyginiecie jak neandertalczycy...tu nie chodzi o to czy MY przetrwamy, ale o to że ograniczeni ludzie, pozbawieni duchowości...odejdą całkowicie. Nie musi się to wam podobać, ale to nie ludzie pociągają za te sznurki. To znacznie szerszy plan...

Cytat:
Sprawców całego przekrętu NWO nigdy nie da się ukrócić, w końcu chowają się podstępnie gdzieś w głębi w ziemi, a nawet jak je znajdziesz to się zamienią w jaszczurkę, żeby cię zmylić


Nie...Oni wiedzieli że przegrywają już 10 lat temu. Wink ale wcześniej pociągną na dno tylu ile to będzie możliwe, taka ich natura.

Bimi napisał:

uważasz, że reprezentujesz jakąś społeczność? to może się przedstawcie? ty, shielder, redmulc - kto jeszcze? proszę - nie krępujcie się. lubię studiować społeczności, a ta wydaje się bardzo fascynująca. Smile


Ja reprezentuje jedynie Siebie i wypowiadam się za Siebie, chcesz studiować "naszą społeczność" to zapraszam na Harmonię Kosmosu w tym roku. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:22, 18 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shielder napisał:

Walczysz z połową NWO, którą pokazują Ci przed oczyma, a drugą połowę dają jako rozwiązanie i kupujesz to bez zastanowienia.


Czy uważasz że zabójstwa zmieniające sytuację na świecie: Kennedy, Sikorski...M.L King...
oraz fakty historyczne zmieniające świat jak :
zimna wojna...
lądowanie na księżycu...
11 września....

to:
a)zorganizowane przez ludzi i przeciwko ludziom przedsięwzięcia w celu osiagnięcia korzyści (jakieś tam zawsze osiągnęli Smile)

b) zorganizowane przez ludzi i przeciwko ludziom przedsięwzięcia w celu osiągnięcia korzyści ale zlecone przez istoty "obce" (Reptyle, Szaraki, jak zwał tak zwał - obce)

c) zorganizowane wyłącznie przez "obcych"przedsięwzięcia w celu osiągnięcia ....(nie wiem co napisać)

Można w miejsce zaistniałych sytuacji historycznych wstawić inne, np. zamach w Sarajewie, czy wyprawę Sobieskiego na Wiedeń, albo uderzenie figurką Berlusconiego Smile

Jak nie chcesz to nie odpowiadaj.Pytanie nie jest w temacie, za co przepraszam Smile
Aaa, jeszcze jedno.Gdybyś odpowiedział na" a" to czym jest NWO w/g Ciebie?(tak uprzedzam odpowiedź, za co też przepraszam Smile)

@redmuluc

To kto pociąga za sznurki? Dlaczego dopiero w dobie wszechobecnej elektroniki robi to ...intensywniej?Po co pociąga, za te sznurki?

Ja tylko grzecznie pytam Cool
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:54, 18 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale ten film wzbudził kontrowersje, niech mnie diabli:)
Nawet jeżeli David się myli, to jaki jest jego cel w tym co przedstawia. Tworzenie zamętu, czy dzielenie się swoimi spostrzeżeniami. Pamietajcie, że nauka jest otwartą księgą i nie wolno zamykać żadnych drzwi, nawet gdy moga wydawać się totalnie bez sensu, tak jak nie można powiedzieć, że prawdopodobieństwo tego, że jabłko odrywające się od gałęzi poleci do góry wynosi bezwzględne 0.
Informacje na tym forum, to ciągłe i mozolne oddzielanie ziarna od plewy, które gra na naszych wibracjach, w przeciwieństwie do mainstreamu gdzie większości z nas wszystko coś nie grało.
Mnie zaciekawiły przede wszystkim pewne szczególne miejsca na ziemi. Sam mieszkam w pobliżu dawnego celtyckiego kręgu i kiedy tam przyjeżdżam, dzieją się rzeczy odbiegające od przeciętności. Prawdą też jest, że na wielu miejscach dawnego 'pogańskiego' kultu budowano świątynie nowych religii. Tylko pytaniem jest czy tu chodzi tylko o religię, czy te miejsca mają jednak jakieś właściwości, które powodują zmiany w naszej percepcji?
Wszyscy czujemy, że z tym światem dzieje się coś nie tak. A to oznaka tego, ze nadchodzą zmiany. Jakie? Nie mam zielonego pojęcia. Wiem tylko, że otwarty umysł nie oznacza, że łykam wszystko jak leci, lecz przestaję brać każdą rzecz za pewnik i zakładam, że mogę sie mylić. I jestem ciekaw waszych opini, jakkolwiek są różne w swojej treści.
Ale do cholery szukajmy rzeczy wspólnych, a nie nas dzielących.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stanley




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 292
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:11, 18 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

...
masywny ewolucyjny przeskok - aha... chyba z dolara na yuana
...

- Już się zaczął, lecz nie w kierunku wymienionej przez Bimiego w/w waluty;-
Cytat:

...
Jest to mutacja naszego gatunku. Zmiany nie będą podawane do wiadomości publicznej, ponieważ krąg naukowy jest zdania, że społeczeństwo mogłoby się tego wystraszyć. Ludzie będą się przemieniali na poziomie struktur komórkowych. Obecnie pracuję z trójką dzieci, które posiadają po 3 helisy DNA. Większość ludzi czuje te zmiany i o nich wie.
... - Berrenda Fox

- i nie jest to już EZO-bajdurzenie, lecz Real Science:
Cytat:

1. - Dr Fox poprzez badania krwi udowodniła, że niektórzy ludzie już teraz mają rozwinięte dodatkowe pasmo DNA.
2. Osobiście znalazła trójkę dzieci, u których już rozpoczął się proces mutacji i posiadają 3 nitki DNA.
3. Publicznie oświadczyła, że proces mutacji na wielką skalę rozpocznie się ok. 5 do 20 lat po roku 2012.
4. Dzieci jakie znalazła, z potrójnym helix DNA są dziećmi "Indygo". Posiadają odmienną inteligencję, zdolności telepatyczne i mogą za pomocą własnego umysłu przenosić rzeczy w inne miejsca.
5. Dr. B. Fox twierdzi, że u wielu dorosłych osób będzie również zmieniać się ich świadomość i fizyczne ciało.

Pozdrawiam Obudzonych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:25, 18 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do części poświęconej DNA i jego zmienianiu w embrionach to tutaj jest ciekawy art na ten temat: http://wolnemedia.net/?p=19442
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10   » 
Strona 2 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


David Wilcock - Przebudzeni i Świadomi [PL]
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile