W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
cudzyslow Wulgarnie mowiac-rozpierdolic cudzyslow  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 2844
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:38, 02 Sty '10   Temat postu: cudzyslow Wulgarnie mowiac-rozpierdolic cudzyslow Odpowiedz z cytatem

Posted: 02 Jan 2010 11:32 am

Post subject: Przedwyborcze wolania...



Na stronie p.Leszka Bubla
http://www.polskapartianarodowa.org/

znalazlem taki apel:


"TERROR ŻYDOWSKI W POLSCE

to nie opinia oszołomów,
jak głoszą wyznawcy politycznej poprawności.
Od 17 grudnia w kilku naszych gazetach rozpoczynamy publikację dokumentów, które zbieraliśmy wiele miesięcy. Wynika z nich, że powstało kilka zorganizowanych grup przestępczych, także na najwyższych szczeblach władzy, które z premedytacją łamią Konstytucję RP, konwencje międzynarodowe podpisane i ratyfikowane przez Polskę, oraz wiele artykułów Kodeksu karnego i ustaw.
Musimy stanąć do obrony podstawowych PRAW CZŁOWIEKA W POLSCE i mówiąc wulgarnie rozpierdolić metodami zgodnymi z prawem powstający na naszych oczach
nowy totalitarny system. Póki jest jeszcze na to czas.

ROZPOCZYNA SIĘ WALKA NA ŚMIERĆ I ŻYCIE!!!"

**************
Pozwolcie ,ze dodam cos siebie:

1.O tym ,ze zydowski terror w Polsce istnieje od 1944 roku wiedza wszyscy ci ,ktorzy chca wiedziec.
2.Podobnie jak o tym ,ze kolejne "rzady' idace na ich smyczy rabuja i kradna wszystko co sie im oplaci aby nam ukrasc: od pieniedzy poczawszy,poprzez zdrowie a na wolnosci i panstwie konczac.

3.Nie zgadzam sie tutaj jednak z uzywaniem ,(nawet z uklonem :"mowiac wulgarnie" ) slowa "rozpierdolic".
To ,ze slowo jest wulgarne i knajackie kazdy wie.Nie jestesmy az tak naiwni.

To jezyk ,ktory przystoi politycznym dyskusjom pod budka z piwem ale nie miesci sie w kontekscie tego apelu.

Nie bardzo rozumie rowniez podkreslenie:"zgodnie z prawe" w kontekscie tego "rozpierdalania."

Po pierwsze- TYLKO zgodnie z prawem da nam tyle co umarlemu kadzidlo .(Ciekaw jestem jak wygladalo by powstanie Armii Krajowej i Narodowych Sil Zbrojnych ,gdyby ich tworcy chcieli ZGODNIE Z PRAWEM "rozpierdalac " III Rzesze?

Musieliby napisac prosbe o zgode na taka dzialanosc do Kutchery chyba a ten na pewno by im nie odmowil:)

Po drugie :dziwi mnie takowe podkreslenie u p.Leszka,ktory z jednej strony mowi nam o tym jacy Zydzi sa naprawde ,ze w ich rekach znajduje sie rzad ,SADY i prokuratura ,ze to oni ustanawiaja nam prawa jakie sa wygodne dla nich a zgubne dla nas , po to tylko aby potem sklaniac mnie to dzialania "zgodnie z prawem" ,ktore oni sami ustanowili?
Brakuje mi w tym logiki.

Jak np. wygladala by sprawa holomitu,gdyby wszyscy ,ktorzy zabieraja glos w tej materiii robili to :"zgodnie z prawem?"

Zarobilyby na niej tylko sklepy zelazne bo kazdy musialby miec usta zamkniete na klodke...

Ale czy takie dzialanie "zgodne z prawem" sluzylo by sprawie polskiej?

Ja apeluje abysmy dzialali zgodnie ZE ZDROWYM ROZSADKIEM.
Bo ten byl najpierw ,dlugo ,dlugo przed tym zanim pokazla sie rzad ,ktory dal nam (albo odebral) prawa.

Sa w historii kazdego narodu takie chwile ,gdy narod musi powiedziec "NIE' -rzadowi. "Nielegalnie"...
Bo takie jest jego swiete prawo i moralny obowiazek.

Ghandi i pierwsza Solidarnosc sa przykladem tego ,ze nie trzeba nic "wulgarnie rozpierdalac" aby osiagnac swoj cel Smile

Jerzy Ulicki-Rek
_________________
Wolna Polska zaczyna sie tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
suspenser




Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 669
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:29, 04 Sty '10   Temat postu: Re: cudzyslow Wulgarnie mowiac-rozpierdolic cudzyslow Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:


Ja apeluje abysmy dzialali zgodnie ZE ZDROWYM ROZSADKIEM.
Bo ten byl najpierw ,dlugo ,dlugo przed tym zanim pokazla sie rzad ,ktory dal nam (albo odebral) prawa.

Sa w historii kazdego narodu takie chwile ,gdy narod musi powiedziec "NIE' -rzadowi. "Nielegalnie"...
Bo takie jest jego swiete prawo i moralny obowiazek.


Dokładnie tak.

Przypomniał mi się taki cytat: "... a które prawo dla nas, a które prawo dla nich ..."
_________________
We wszystkim trzeba mieć umiar ... nawet w umiarze.

Za niezgodność poglądów i działań z własnymi Bimi zmniejsza limity.

Na szczęście kary ta są mniej dotkliwe niż za to samo 30 lat temu.

Pozdrowienia dla oficera prowadzącego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


cudzyslow Wulgarnie mowiac-rozpierdolic cudzyslow
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile