W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Pentagon 11 września - analiza uderzenia  
Podobne tematy
Missile hit Pentagon on 9/11: Video [ang] 16
Nieemitowany film o uderzeniu Boeinga w Pentagon 19
Pentagon 11 września - ściemy ciąg dalszy290
Pokaz wszystkie podobne tematy (6)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
1 głos
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Odsłon: 22755
Strona:  «   1, 2, 3, 4 ... 23, 24, 25   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PaZi




Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 36
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:59, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK może użyłem złego argumentu bo jest mało materiałów, więc uznaje, że było tak jak owa symulacja pokazała. Zresztą jest to sensowne że coś musiało wylecieć z drugiej strony. Tylko jak sam widziałęś dziura wylotowa w WTC była raczej niekształtna w porównaniu do okrągłych dziur w pentagonie. Czy mógłbyś dać link do tematu z tym Pops-em, bo ciekawi mnie dlaczego sądzisz że wierze nie zawalały się 10 sekund.

Teraz trochę bardziej na temat. Sam już nie wiem co uderzyło w pentagon. Z jednej strony wyraźnie uszkodzenia elewacji po prawym i lewym skrzydle ale gdzie usterzenie pionowe, gdzie silniki? Widać tylko szczątki jednego silnika (więc na pewno nie był to cruise) i trochę innego śmiecia. Przypominam że oficjalna wersja mówi, że samolo WYPAROWAŁ (ROTFL) po wybuchu. Więc żadne części nie mogły robić dziur w dalszych sekcjach. Poza tym szczątki nei przebijały by z taką łątwością żelbetonowych ściań. Jedynym wytłumaczeniem jest że to kadłub zrobił te dziure jednak jeśli tak to musiałby ugrzaznąć (nie wiem czy tak się pisze to słowo) w budynku.

EDIT Dobra temat znalazłem. Zal że się o niego pytałem :/
EDIT Dodam jeszcze że na zdjęciu z namiotem widać, że ludzie ludzie trzymają go za platikowy szkielet. Zupełnie jak przy normalnych namiotach więc nie ma mowy żeby coś tam było. Uważam tą kwestię za zamkniętą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PopS




Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 620
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:43, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adun napisał:
Cytat:
eśli boeing albo fala uderzeniowa powstała z uderzenia,wybuchu (???) przebiła tyle żelbetonowych ścian to dlaczego przy uderzeniu w WTC (nie pamiętam numerka ale to był ten pierwszy) fala uderzeniowa nie przeszła na wylot, skoro jak sam mówiłeś tam są cieniutkie blaszane ściany.


Nie wiem z czego wynika wasza... niezaradnosc myslowa (zeby nie mowic glupota)

oglądnij sobię symulację i zwróc uwage tą kulę ognia po drugiej stronie



Nie wiem czy wiesz, ale jest tylko jeden film pokazujacy uderzenie w WTC 1, ale pokaze Ci fotke od drugiej sciany, potwierdzajaca ową symulację, a zarazem udowadniającą twoje klamstwo...

Tutaj akurat WTC2, ale fala uderzenio również przechodzi na wylot -> http://noosphere.princeton.edu/williams/GCP911_files/wtc.jpg
w tym momencie nie moge znalezc akurat zdjecia z wylotu po drugiej stronie, ale jak bede mial to zamieszcze, zeby nie bylo... (trudniej je znalezc, bo od tamtej strony bylo znacznie mnie osob - ujscie do oceanu)



aro.. sam masz klapki na oczach... zanim zamiescisz nastpena fotke, moze wytlumaczysz sie, czemu wrzucales wczesniej jakies zmanipulowane bzdury jak to -> http://wtc7lies.googlepages.com/PentWingHole.jpg/PentWingHole-full.jpg

przyznaj sie chociaz do bledu.. chyba ze bedziesz jak PopS, ktory uwaza, ze wieze WTC zawalaly sie 10 sekund..
\

Znowu laik wbija się na forum i myśli, że wszystko wie, a tu siedzą same przygłupy. Już parę razy była pokazywana ta animacja tutaj.

Nie popuść tylko... A ty twierdzisz, że NIST wytł. zawalenie się wież w raporcie. I wiele innych. Jak wierzysz swoim demaskatorom to zachowaj to już dla siebie, zamiast ciągle się powtarzać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:06, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pazi, jesli chodzi o odparowanie
http://media.komotv.com/images/070820_Plane_Fire_4.jpg
Widzialem kiedys taka fotke.. Samolot chyba ladawal awaryjnie i mial niewielkie uszkodzenia, jdnak sie palil.. W wyniku pozaru ZNIKNELO 90% kadluba... jak znajde tą fotkę to zamieszcze.. to tak odnosnie tego wyparowania.. Dodaj sobie do takiego pozaru jeszcze uderzenie z p[redkoscia 800km/h we wzmacniany budynek.. a mowie Ci, ze duzych czesci po samolocie nie zauwazysz...

Pozatym świadkowie (film jest na poprzedniej stronie tego tematu) potwierdzaja, ze widzieli samolot (KILKORO NAWET ZE TO BYL WLASNIE 757)... biorąc pod uwagę jego zabarwienie na podstawie szczatek.. to byl wlasnie 757... ja nie mam najmniejszych watpliwosci. Jak dla mnie tutaj glupota spiskowcow przekracza juz i tak wysrubowane przez nich granice, ale co tam...

http://www.911myths.com/assets/images/db_images/db_Pentagon_Debris_91.jpg
http://wtc7lies.googlepages.com/Pentagon.....1-full.jpg
http://www.pointlesswasteoftime.com/pentagon1.jpg <- co lezy na drugim planie?? czyzby znowu jakas czerwona litera z poszycia??


... A ty PopS wracaj do tematu o WTC i.. licz.. wez ten stopien i licz.. ciekawe czy sie kiedys doliczysz ile zawalaly sie te wieze..
ah i jeszcze jedna rekomendacja do Ciebie.. jak nie masz nic do powiedzenia w temacie, to sie nie odzywaj lepiej...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PaZi




Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 36
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:51, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie co przebiło 6 żelbetonowych ścian i nie pozostawiło żadnych szczątków wewnątrz skoro cały samolot wyparował przy wybuchu? Największa jazda jest z tym samolotem co miał w biały dom trafić. Rozbił się w koło lasku, nie pozostawiając (znowu) wiele do szczątków. Ciekawe że jak w Grecji (czy gdzieś tam) rozbił sie samolot lini z logiem słońca to jednak poszczególne sekcje można było rozpoznać, a tutaj nie ma NIC!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:10, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co rozumiesz przez slowo "NIC"??
http://www.pentagonresearch.com/081.html
http://www.pentagonresearch.com/082.html
http://www.pentagonresearch.com/084.html
http://www.pentagonresearch.com/110.html

Co do samolotu, ktory mial wleciec w bialy dom.. to oczywiscie ze nic nie znalezli.. tylko jakos DNA mogli zidentyfikowac.. dziwne nie?? W pentagonie rowniez zidentyfikowali... ale to pewnie jakies bezzalogowe statki byly czy cos ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PaZi




Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 36
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:43, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaskoczę cię. W okolicach WTC 1 i 2 znaleźli nawet paszport jednego z zamachowców który wyleciał podczas uderzenia. Niesamowite co? Kiedyś też zastanawiałem się czy to w ogóle było możliwe żeby sami sobie to zrobili. Wymyśliłem więc że spojrzę na tą sprawę z punktu widzenia oficjalnego wyjaśnienia i gościa który zaplanował owe zamachy. Wyszło na to że ludzie nie będa chcieli wierzyć że coś tak skomplikowanego miało miejsce, więc za prawdziwe uznają prostsze wytłumaczenie (terrorysta pilotował samolot). Wystarczy teraz skonfiskować nagrania z uderzenia samolotu i wypuścić kilka nic nie znaczących klatego aby ludzie uznali początkowo że cos mam do ukrycia ale potem ujawniam (niby) prawdę i ucinam teorie spiskowe.

Podsumowując: w pentagon uderzył zdalnie sterowany boeing który wykonał bardzo trudny i niebezpieczny manewr żeby tylko trafić w remontowaną część pentagonu. Jeśli manewr jest taki trudny i niebezpieczny to pewnie przeciążenia musiały być spore. Ciekawe jak to odnosi się do nagrań z rozmów telefonicznych pasażerów owego lotu. Powinni wspomnieć o tym manewrze, który u pewnej ilości pasażerów pewni spowodował chorobę lokomocyjną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:55, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
w pentagon uderzył zdalnie sterowany boeing


jak w pentagon mogl uderzyc zdalnie sterowany boeing, skoro zidentyfikowali ciala prawie wszyskich pasazerow?? mylisz czasem??

i manewr wcanie nie byl taki trudny, wiec nie gadaj bzdur
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:21, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sranie Adun,odrzucasz relacje świadków,jesteś typem człowieka który unika informacji niezaprzeczalnych
http://video.google.com/videoplay?docid=5477955350625095031
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:16, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto zidentyfikował te ciała???? Zawsze tylko oni oni oni. Kto do cholery? Lekarze? CIA? FBI?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:18, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sam srasz przed przyznaniem się, ze wkleiles zmanipulowaną fotke...
Ja wam pokazalem, ze byly czesci poszycia samolotu o ubarwieniu boeinga 757. Swiadkowie samolot wlatujący w pentagon.
Wbrew waszym klamstwom pokazalem wam, ze sa slady po uderzeniach skrzydel. I co?? Wy dalej w jak te osly idziecie w swoje...

aro powiedz mi Ty, co uderzylo w pentagon??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:22, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sikorski napisał:
Kto zidentyfikował te ciała???? Zawsze tylko oni oni oni. Kto do cholery? Lekarze? CIA? FBI?


nie.. wzieli pewnie jakichs pijaczkow spod budy, zeby zidentyfikowali...
poszukaj to sie dowiesz.. nawet w tym glupawym filmie loose change jest o tym..
A jak juz bedziesz wiedzial, to polecam znalezc jakis kontakt. Nastepnie skontaktuj sie z osobami, ktore przeprowadzaly identyfikacje DNA.. jestem ciekaw czy bylbys taki mocny i powiedzial im w oczy, ze oszukują... oczywiscie pewnie teraz mi napiszesz, ze tak.. chuj ze jesli naprawde by doszlo do akiego spotkania i by Ci ktos powiedzial ze to robil to bys zamknal tą jadaczke w tym temacie raz na zawsze...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PaZi




Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 36
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:07, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adun idź już lepiej stad i nie zawracaj nam dupy twoimi durnymi odpowiedziami. Jeśli boeing wyparował od wybuchu to ciekawe jak ciałą zidentyfikowali. A po 2 to daj mi nagrania z telefonu na których jest twoja rozmowa z tymi co identyfikowali ciała (które wyparowały). W dodatku na jednej z klatek filmu który udostepnił rząd widac mały błękitny obiekt, a nie wielki kolorowy liniowiec.

EDIT "Manewr wcale nie był taki trudny" - buahaha. Czyli uważasz że ty byś zrobił to samo bez żadnego problemu. Teraz to już tarzam się ze śmiechu na te twoje bajki. Nawet byś nie wiedział pod jakim nachyleniem skręcać. Rozumiem że w WTC to można by trafić bo widać je z daleka i są duże, ale pentagon to pryszcz w porównaniu do WTC. Odpal MS Flight Simulator, włącz autopilota żeby wystartował (bo na pewno sobie nie poradzisz), a w powietrzy spróbuj przejąć stery i trafić w jakąś małą kostkę udającą budynek w jakimś dużym mieście. Zobaczysz że nawet w grze będzie trudno opanować bezwładność takiego molocha.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:53, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jeśli boeing wyparował od wybuchu

Chyba nie rozumiesz co znaczy wyparowal idioto.. Zrob sobie spore ognisko i wrzuc do niego np fotel (najlepiej taki jak jest w boeingu) i zobacz co sie stanie.. w 90% zamieni się w dymek, WYPARUJE... zostaną same zgliszcza, ktorych potem nie rozpozna nikt jako fotel... nie liczac takiego malego faktu, ze taki maly fotek i tak najpierw zostal rozjebany na 500 czesci (w wyniku pierdolniecia w pentagon) a dopiero potem spalony...
Ale co tam.. ty chyba nie potrafisz polaczyc dwoch zeby -> uderzenie (chociaz to lagodne sllowo, na to co sie tam stalo) i pozar, a potem jeszcze przywalenie potem przez strop... idz poszukaj fotel a jak znajdziesz to usiadz na nim.. pozdro i powodzenia

Cytat:
Czyli uważasz że ty byś zrobił to samo bez żadnego problemu

"buahahaha" nie napisalem tak, ale uwiez mi ze nawet tak duzym boeingiem mozna robic trudniejsze rzeczy (poszukaj sobie na youtubie takie manewry, jak ja je widzialem to mi szczena opadla)...

Cytat:
"byś nie wiedział pod jakim nachyleniem skręcać."

ja wiem, ze wy, spiskowcy, kochacie porownywac dwie rozne rzeczy (co pokazujecie swoimi dennymi filmikami i porownojecie wyburzenia do upadku WTC), ale powiedz mi, po chuj mi wiedziec pod jakim katem skrecac?? Czy to ja bylem na kursie latania, czy terrorysta, ktory tym samolotem lecial?? Gdybys chwile chociaz pomyslal, nie pisal bys takich bzdur, ktore same siebie wykluczają...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
albercik




Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 405
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:59, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie troluj "idioto".
_________________
...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:12, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adun zna się na lataniu lepiej od Hani Hanjoura Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:43, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jeśli boeing wyparował od wybuchu to ciekawe jak ciałą zidentyfikowali

A jak sie identyfikuje ciala po pozarach?? Wzywa sie rodzine ze ogladali zweglone szczatki?? A moze robi sie badanie dna, np. zebow??

Pozatym samo to, ze przyznajecie, ze ciala byly zidentyfikowane, juz jest gwozdziem do trumny dla waszych glupich teorii, bo sami przyznajecie, ze jednak byli tam Ci ludzie z lotu 77... ale pewnie tego tez nie zauwazyliscie... a trollujecie jak narazie wy, bo ja wam podaje fakty na podstawie zdjec, symulacji komputerowych, zeznan swiadkow.. wy tylko nie zgadzacie sie z wersja oficjalna..
pozatym badzmy szczerzy, gdyby w oficjalnej wersji to pocisk uderzyl w pentagon, to wy mowilibyscie, ze to samolot.. tyle warte jest wasze myslenie.. wszystko, tylko nie oficjalna wersja (pomijajac, ze niektorzy spiskowcy nie wierza, ze to boeingi uderzyly w WTC..)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:27, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gwoździem do trumny oficjalnej wersji są dziury w pierscieniu C, wycięte klatki z obu nagrań kamery przy stacji,konfiskata kamer z autostrady i hotelu,ignorancja zeznać swiadków przy stacji benzynowej CATIGO,brak usterzenia pionowego przy wlocie do dziury..mam wymieniać dalej?
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PaZi




Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 36
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:27, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adun napisał:
Cytat:
Jeśli boeing wyparował od wybuchu

Chyba nie rozumiesz co znaczy wyparowal idioto.. Zrob sobie spore ognisko i wrzuc do niego np fotel (najlepiej taki jak jest w boeingu) i zobacz co sie stanie.. w 90% zamieni się w dymek, WYPARUJE... zostaną same zgliszcza, ktorych potem nie rozpozna nikt jako fotel... nie liczac takiego malego faktu, ze taki maly fotek i tak najpierw zostal rozjebany na 500 czesci (w wyniku pierdolniecia w pentagon) a dopiero potem spalony...
Ale co tam.. ty chyba nie potrafisz polaczyc dwoch zeby -> uderzenie (chociaz to lagodne sllowo, na to co sie tam stalo) i pozar, a potem jeszcze przywalenie potem przez strop... idz poszukaj fotel a jak znajdziesz to usiadz na nim.. pozdro i powodzenia

Cytat:
Czyli uważasz że ty byś zrobił to samo bez żadnego problemu

"buahahaha" nie napisalem tak, ale uwiez mi ze nawet tak duzym boeingiem mozna robic trudniejsze rzeczy (poszukaj sobie na youtubie takie manewry, jak ja je widzialem to mi szczena opadla)...

Cytat:
"byś nie wiedział pod jakim nachyleniem skręcać."

ja wiem, ze wy, spiskowcy, kochacie porownywac dwie rozne rzeczy (co pokazujecie swoimi dennymi filmikami i porownojecie wyburzenia do upadku WTC), ale powiedz mi, po chuj mi wiedziec pod jakim katem skrecac?? Czy to ja bylem na kursie latania, czy terrorysta, ktory tym samolotem lecial?? Gdybys chwile chociaz pomyslal, nie pisal bys takich bzdur, ktore same siebie wykluczają...


1.Nie no teraz to mi już brzuch pękł. Oficjalna wersja mówi że samolot wyparował przy wybuchu, to w takim razie co przebiło dalsze ściany pentagonu?? Jesteś jak małpa która powtarza wciąż te same bzdury. Jak można odzyskać DNA z resztek ciał skoro zostałoby wypalone przy takiej eksplozji. Nie mówiąc już o tym skąd niby wiedzieli które granulki pyłu znajdującego się w miejscu katastrfoy przebadać, bo na pewno nic więcej nie zostałoby z ludzi.

2. Wiem że takim samolotem to można cuda na kiju wyrabiać, ale coś takiego potrafi tylko pilot z GIGANTYCZNYM doświadczeniem, a nie koles co avionetki pilotować nie potrafi.

3. Jeśli uważamy że WTC zostało wyburzone za pomocą ład. wybuch. to chyba logiczne że trzeba to poprzeć dowodami/ przykładami. Poszukaj swojej prawej półkuli bo widać ci jej brak (odpowiedzialna za logiczne myślenie).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sebasebo




Dołączył: 22 Gru 2007
Posty: 112
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:53, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adun takie dwa krotkie pytanka do Ciebie:

1) Dlaczego do dzisiaj nie sa pokazane wszystkie nagrania jak samolot wlatuje w Pentagon ?

2) Dlaczego Cie tak denerwuje nasz punk widzenia na cala ta sprawe?

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:17, 24 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1- Po co maja zostac pokazane, skoro wiadomo, ze uderzyl wlasnie ten samolot. pozatym gdyby wszystko tak ujawniali, bo jakis idiota nie wiezy rzadawi, to wiesz... najlepiej odrazu wyjawnic wszystkie tajemnice panstwowe i w tym przypadku przeslac do kremla, chin i korei polnocnej.. n/c
2- Kazdy ma prawo miec wlasny poglad, ale z glupotą nalezy walczyc. Jesli ja na podstawie zdjec udowodnilem, ze przy pentagonie są szczątki tego wlasnie samolotu, ze dziura wlotowo dokladnie odpowiada boeingowi 757 (chociaz te barany tutaj uwazają inaczej.. ala ARO, ktory pwierdzi m.in. ze nie ma sladow pouderzeniach skrzydel), ze zostaly zidentyfikowane zwloki pasazerów, ze zostalo scietych 5 lamp...
Pozatym za moją teorią stoją !EKSPERCI! w swoich dziedzinach.. wy naromiast kim jestescie?? Internetowymi bojownikami, ktorzy dali sie oglupic filmowi loose change ... ktory (owy film) stworzyly jakies gnojki bez odpowiedniego wyksztalcenia pewnie, dlatego wydaje sie im, ze cos jest nie tak z zawalka WTC i innymi wydarzeniami tego dnia...

Ja wam podalem dowody na to, ze to 757 uderzyl w Pentagon (zdjecia szczatek, opisy swiadkow). Te rzeczy to dowody, ktore istnieja i z ktorych wynika, ze oficjalna wersja jest prawdziwa...

Pozatym pytam poraz kolejny, jesli to co mowicie jest prawda, to wiecie ile osob by musialo w tym uczestniczyc?? Norad, rzad USA, administracja, spece od wyburzen budynkow, ochrona wtc/pentagonu, kontrole lotow na lotniskach, caly sklad NIST skladajacy sie z ekspertow, jak i wszyscy inzynierzy, ktorzy potwoerdzil oficjalna wersje, swiadkowie, ktorzy widzieli samolot uderzajacy w pentagon, pracownicy laboratoriow, gdzie dokonano identyfikacji zwlok...

i... oczywiscie nikt nie pisnal ani slowka, ze to nie prawda...

odpowiedz sobie teraz, ktora wersja jest bardziej prawdopodobna...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:20, 24 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

" Po co maja zostac pokazane, skoro wiadomo, ze uderzyl wlasnie ten samolot." NO COMENT...
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:25, 24 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no comment to z Ciebie, bo jeszcze nie wyjasniles czemu wrzucales tutaj zmanipulowane foty.. ale mam cicha nadzieje, ze sie wkoncu przyznasz to bledu..
pozatym czemu odnosisz sie do czesci mojej wypowiedzi?? ja wiem ze ta po "2" jest juz bardzo ciezka dla Ciebie, ale moze bys chociaz sprobowal sie obronic?? chociaz nie zdiwie sie ze zachowasz sie jak prawdziwy fan TS i ominiesz niewygodną kwestię...

a co do listy, tkorzy byli zamieszani w spisek nalezy dodac FBI, CIA, ludzi remontujacych pentagon (wkocu zasypali trawnik, na ktorym byly dowody, nie??)... mozna by jeszcze troche tego wymienic...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
albercik




Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 405
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:59, 24 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aro_klb napisał:
" Po co maja zostac pokazane, skoro wiadomo, ze uderzyl wlasnie ten samolot." NO COMENT...


Adun: Nie wierze. Z takim błedem umyslowym jaki masz w mozgu nie powinienes umiec pisac.
_________________
...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:41, 24 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko jasne Adun jest zmanipulowanym przez media mediotą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PaZi




Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 36
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:42, 24 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raz jeszcze:
Adun napisał:
1- Po co maja zostac pokazane, skoro wiadomo, ze uderzyl wlasnie ten samolot.

Głupota nad głupotą głupotę pogania i wszystko głupota. N/C

Adun napisał:
Pozatym pytam poraz kolejny, jesli to co mowicie jest prawda, to wiecie ile osob by musialo w tym uczestniczyc?? Norad, rzad USA, administracja, spece od wyburzen budynkow, ochrona wtc/pentagonu, kontrole lotow na lotniskach, caly sklad NIST skladajacy sie z ekspertow, jak i wszyscy inzynierzy, ktorzy potwoerdzil oficjalna wersje, swiadkowie, ktorzy widzieli samolot uderzajacy w pentagon, pracownicy laboratoriow, gdzie dokonano identyfikacji zwlok...

i... oczywiscie nikt nie pisnal ani slowka, ze to nie prawda...

odpowiedz sobie teraz, ktora wersja jest bardziej prawdopodobna...


Adun uważa że jeśli jego koledzy nie potrafią dotrzymać tajemnicy to znaczy że nikt nie umie. Wszystkio co wymieniłeś należy do państwa. Nie widzę żadnego problemu w zastraszeniu lub ustawieniu ludzi. Słyszałes o projekcie Northwoods (czy jakoś tak)? A no właśnie słyszałes bo go ujawnili z powodu skończenia okresu tajności. Czy samo w sobie nie jest to szokujące co oni wymyślili? Wtedy był inny prezydent, a dlaczego dzisiejszy miałby nie zatwierdzić tego?

Wytykasz błędy innym a sam je popełniesz. Odwołaj sie do mojej poprzedniej odpowiedzi (CAŁEJ). Teraz będę cię meczył jak ty PopSa z liczeniem . Zainstaluj do cholery Flight Simulator najnwoszy i spróbuj trafić w jakąś małą kostkę prezentująca budynek pod takim kątem jak to coś w pentagon. Możesz Pobawić się awionetką ale boeingiem możesz lecieć tylko raz. Nagraj na filmik swój wyczyn to ci wtedy uwierzę że jest szansa że jakiś ćwierćinteligent bez umiejętności latania awionetką i zerowym doświadczeniem w pilotarzu potrafił trafić w pentagon.

PS Skoro uważasz że ujawnienie nagrań z tak ważnego wydarzenia jest zdradą tajemnic państwowych to jak nazwać filmy z księżyca? Przecież przez to rosjanie mogli dowiedzieć się w jakim kierunku prowadzić badania lądownika księżycowego. Nie mów tylko że są to 2 różne sprawy skoro takie same znaczenie ma pokazanie jak samolocić uderza w budynek. No chyba że uznasz że atak liniowcem jest bardzo skuteczny to pewnie rosjanie użyją tysiąca 767 żeby uderzyć w najważniejsze budynki USA bo NORAD będzie odpierał ćwiczebny atak awionetek znad meksyku. (Choć teraz to już raczej sojusznik a USA nie będzie psuła przyszłej waluty Amero prawda?)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4 ... 23, 24, 25   » 
Strona 3 z 25

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Pentagon 11 września - analiza uderzenia
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile