W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Co sądzicie o Żydach?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
16 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 5390
Strona:  «   1, 2, 3, 4   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:50, 05 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

davidoski napisał:

Dobra, a teraz na poważnie. Czy według ciebie negatywne cechy Żydów (jakie im przypisujesz) są zapisane w ich genach?


hgw może antygoizm wysysają z mlekiem matki Laughing Laughing Laughing

Wiesz teorie o genetycznie uwarunkowanym antysemityzmie polaków do tej pory lansują bardzo wpływowi i opiniotwórczy rabini i zwykli żydzi. Z żydów mieszkających w Polsce to np bartoszewski i michnik
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
davidoski




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 889
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:02, 05 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro tak to poglądy tego typu nie mają naukowych podstaw. Są oczywiście ludzie, którzy swoich poglądów nie opierają na logice, ale trudno z takimi ludźmi prowadzić rzeczową dyskusję.

Jeśli negatywne cechy danej nacji nie wynikają z genów to z czego?
Ogólnie uważam, że coś takiego jak cechy charakterystyczne dla jakiegokolwiek narodu nie istnieją. To tylko naiwne uogólnienia nie mające nic wspólnego z rzeczywistością. Jakie są cechy wspólne wszystkich Polaków? Albo Brytyjczyków? itd. Nie ma czegoś takiego. Każdy jest inny, każdy ma indywidualne cechy i to czy urodził się w tym kraju czy w tamtym, mówi tym językiem czy tamtym nie ma większego znaczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:26, 05 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

davidoski napisał:

Ogólnie uważam, że coś takiego jak cechy charakterystyczne dla jakiegokolwiek narodu nie istnieją.

A pomyślałeś o wychowaniu, tradycji, założeniach religijnych. Zauważ że religia żydów nakazuje im wierzyć że są narodem wybranym, czyli najlepszym bo ukochanym przez boga.
Takich dogmatów religijnych nie mają Niemcy, Polacy, Rosjanie czy Chińczycy. Tylko religia żydów stawia ich ponad inne narody.
Według ich religii oni są nadludźmi. To bardzo przyjemne wierzyć że należy się do narodu nadludzi. A pamiętać należy, że żydzi to bardzo religijny naród.
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
davidoski




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 889
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:34, 05 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaraz, zaraz - nie znam się na judaizmie, ale jak dla mnie określenie "naród wybrany" to nie to samo co "nadludzie", które w twojej wypowiedzi są tożsame.
Koncepcję nadludzi to chyba kto inny próbował urzeczywistnić i nie byli to Niemcy, tylko pewna grupa ludzi pośród nich opętana chorymi pomysłami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:38, 05 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A przyjrzyj się temu określeniu dokładniej.
przecież byle kogo bóg by nie wybrał.
Bóg stwierdził tylko was wybrałem.
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
davidoski




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 889
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:40, 05 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, ale to nie znaczy "nadludzie". Nadinterpretujesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wunderwaffel




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 425

PostWysłany: 21:01, 05 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Zaraz, zaraz - nie znam się na judaizmie, ale jak dla mnie określenie "naród wybrany" to nie to samo co "nadludzie", które w twojej wypowiedzi są tożsame.
Koncepcję nadludzi to chyba kto inny próbował urzeczywistnić i nie byli to Niemcy, tylko pewna grupa ludzi pośród nich opętana chorymi pomysłami.


"Tako rzecze Zaratustra" rodział właściwie końcowy 'Do wyższych ludzi". Nietzsche napisał książke (dośc ciekawą) w której wskazał ludziom, by kierowali się sobą a nie religią. Coż jego żona która uznała wraz z Hitlerem że był to "Mesjasz" i na jego książce budowana "nadludzi" którzy w zamyśle autora mieli stac się Bogami nie przez urodzenie a przez poznanie samego siebie. Cóż Hitler uznał że aryjczycy sa tą rasą . . .

Cytat:
A pomyślałeś o wychowaniu, tradycji, założeniach religijnych. Zauważ że religia żydów nakazuje im wierzyć że są narodem wybranym, czyli najlepszym bo ukochanym przez boga.


Nie jestem katolikiem. nie czytałem Bibli ale z tego co MI wiadomo to zostali oni wybrani do SZERZENIA słowa Bożego. Ich "wybitność" której doszukujecie się w judaiźmie ma jedynie charakter ropowszechnienia wiedzy o Bogu . . . no ale wiem że główny NOP-owiec jabba uzna że pierdole od rzeczy bo jego szare komórki zostały ścięte wraz z masyznką do golenia na 0.

Cytat:
Jeśli negatywne cechy danej nacji nie wynikają z genów to z czego?

Nie ma takiego czegoś Rolling Eyes Jest tylko sterotyp działania. Dziadek mówił mi "to" to ja dalej powiem wnukom "to".

Cytat:
zamiast uderzać ad persona może zastanowił byś się czemu od 2000 lat gdzie się oni nie pojawili to zawsze wzbudzali do siebie olbrzymią nienawiść. Jakoś ani tatarów tak nie tępiono, ani cyganów. Tylko ich. I oczywiście nawet nie raczysz zastanowić się nad olbrzymią nadreprezantacją żydów w komunistycznym aparacie przemocy i zniewolenia. Jak brakuje ci argumentów to zawsze uderzacie w nienawiść i antysemityzm i oczywiście ataki ad-persona na osoby które mówią o waszych zbrodniach. Wiesz tu jednak ludzie są za mądrzy na takie teksy.


Ja pierdole CZYSTE DOMÓWIENIE. Nie znasz historii - zamknij ryj i się nie kompromituj zasrany nacjonalista z "muskiem" orzeszka. Żydzi gdy Jerozolima znalazła sie pod panowianiem arabów BYLI TOLEROWANI. Płacili jedynie PODATEK ze swojej religii. W Jerozolimie przed WYPRAWAMI KRZYŻOWYMI istniały synagogi z meczetami obok siebie. jednakże papież Urban II uznał, ze arabowie sa źli czego skutki odczuwamy do dzisiaj.
Komunizm i Żydzi - gdzie? Czekaj czy aby czasem w '68 roku nie było wywózki Żydów i tzw. "bananowej młodzieży"? Proletariat znalazł nowego burżuja którym był Żyd który umiał sie ustawić więc władza ich zaczęła masowo wydalać z kraju. . .

Cytat:
Strasznie dziwne jest to że obecnie przyjęte jest to że mówienie o jakichś dziwnych* zbrodniach Polaków jest pozytywnym objawem skruchy, a mówienie o realnych zbrodniach żydów jest mową nienawiści i antysemityzmem.

*dziwne jest to że na 50m2 zmieszczono 1000 ludzi.


Powiedz mi o tych "zbrodniach" z chęcia posłucham jak nas Żydzi tepili . . .

Podsumowując: Żydzi w I RP byli szanowani jak większośc mniejszości w Polsce. Wystarczy wspomniec "braci polskich" (ormian - mieszkańcy Armenii - drogi jabbo bo wiem że shithead wie tylko że I RP do 1655 była największym krajem w Europie) którzy pomimo wyznania nie mieli u nas wcale źle. I RP, II RP były krajami z NAJWIĘKSZĄ tolerancją mniejszości narodowych na świecie. A Żydzi? Żydom nikt nie wytykał nic do 1848
czyli Wiosny Ludów gdzie ruchy nacjonalistyczne porażkę ze rozpad I RP obwiniali Żydów. Potem na wskutek polskiego pozytywizmu kontakty zostały zwrócone ku statusowi quo.
A co Zydzi mieli do nas? Nic! I RP - II RP (http://pl.wikipedia.org/wiki/Historia_%C5%BByd%C3%B3w_w_Polsce) masz jabba poczytaj może trochę literatury ci nie zaszkodzi . .

jabba - jesteś brunetem na 80%, jesteś średniego wzrostu (do 180 cm) a twojego "logo" nawiązuje do NOP-u który uważa, że rasa aryjska jest najlepsza (blondyni, 180 cm + ). Jabba ja spełniam te warunki ale z tami tłukami jak ty nigdy przez ulice bym nie przeszedł. Ciekaw jestem jak ty te warunki spełniasz. teraz chociaż wiem czemu golicie włosy . . .by nie być brunetami . . .Hitler też był niskim brunetem z rodziny Żydowskiej a mówił o aryjczykach - to nazywa się paradpoks!.

P.S. Proponuje nie dyskutowac z shitheadem z orzeszkiem zamiast "musku" bo wklepywane muzgotrzepy w jego mały rozumek spowodowały, że czegos innego niż nadruki na biletach nie czyta. Rozmowa z nim do niczego nie prowadzi więc sobie odpuśćie.

Pozdrawiam NOP-owców i ONR-owców
WunderWaffel (współczuje wam z czystego sercs . . .żartowałem jest się z kogo posmiać chociaż).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:08, 05 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wunderwafel*

A umiesz coś powiedzieć nie obrażając swojego oponenta???
Całe szczęście masz tylko 4 posty więc szybko się zamkniesz

*cudowne ciastko???

Cytat:
No, ale to nie znaczy "nadludzie". Nadinterpretujesz.

być może, ale oni też.
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wunderwaffel




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 425

PostWysłany: 21:11, 05 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@jabba: Bo wiem że zdania bez "kurw" do ciebie i tobie podobnym NOP-owców nie dotrze. . .

Swoją drogą fajnie że sie martwisz o moj limit - ja więcej nie potrzebuje by sie wsyłowić a nacjonalista taki jak ty powinien chociaz takiego Nietzchego przeczytać by sie utożsamić ze "księga mądrości" - Mein Kampf . .

Cytat:
*cudowne ciastko???

Cytat:
No, ale to nie znaczy "nadludzie". Nadinterpretujesz.
być może, ale oni też.



Eee tylko ty nadinterpretujesz. naród wybrany bo to ONI mieli nieść słowo Boże . .
Skoro wyłapałeś tylko obelgi to potwierdza co powiedziałem . . . dla NOP/ONR zdanie bez kurwa to nie zdanie. . .

P.S. "Cudowny Waffel" . . .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:25, 05 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz wunderwafel ale właśnie czytam że Arabowie w średniowieczu też gromili żydów. I to dużo skuteczniej niż chrześcijanie


Cytat:
ale z tego co MI wiadomo to zostali oni wybrani do SZERZENIA słowa Bożego.


tu cię CudowneCiastko zmartwię. W judaiźmie nie ma czegoś takiego jak szerzenie słowa bożego. Nie ma czegoś takiego jak ewangelizacja. Nie można zostać żydem. A skoro nie można zostać żydem nie można być pełnym ich współwyznawcą.
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
joordano




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:40, 05 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

waffel - po co tyle jadu ?.
Jabba ma rację - nie podejmuj dyskusji jeżeli nie masz argumentów.
A jezeli ci się skończyły to ustąp z honorem a nie wywijasz bluzgami.

Lobby żydowskie dba o swoje interesy nadzwyczaj skutecznie - czego i nam życzę.
Często nie liczą się z kosztami jakie muszą ponieść społeczeństwa na których żerują.
Od dawna skupiali się na wywieraniu wpływu na ekonomię a co za tym idzie również władzę.
Ludzie nie są głupi i to widzą i trudno jest im mieć za złe słuszny gniew.
Po za tym sprawa tej słynnej polskiej nienawiści do żydów .
To ona kierowała polakami gdy udzielali schronienia żydom ? , to przez nią całe rodziny szły do piachu ?.
Nienawiścią kierowani byli gdy jako jedyne z państw średniowiecznej Europy przyjeli ich i udzielili schronienia i wsparcia w momencie słynnych pogromów.
Za to miłością kierowali się główni prokuratorzy (czasem w całości żydzi) skazujący przywódców Polskiego Państwa Podziemnego ,duchem miłości kierowali się niektórzy żydzi denuncjujący własnych rodaków aby ocalić własną skórę .
Może porozmawiajmy o kulisach pogromu Kieleckiego , którym kierowali ziomkowie z NKWD ?.

Ale nie można zapominać że bywali w tym narodzie ludzie pokroju Korczaka .
O Jezusie nie wspominając.
Nawet on im wybaczył łajdactwa i pychę.
Myślę że my również możemy to uczynić - co wcale nie znaczy że mamy dawać im się wiecznie wykorzystywać.
Dla mnie osobiście każdy kto popiera obce wpływy w państwie jest zdrajcą narodu i szują nie zasługującą aby posiadać jakiejkolwiek prawa obywatelskie.
Jest również człowiekiem bez honoru każdy ,kto opluwa własny naród w imię poprawności politycznej czyli manipulacji .
Zwykły chłop podczas zaborów miał więcej poczucia narodowej tożsamości niż niektórzy dzisiejsi intelektualiści .
Toć to nawet wstyd publicznie się z czymś takim obnosić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robert




Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:02, 05 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

popieram zgadzam się z każdym słowem. joordano Bravo Bravo Bravo!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pswierq




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 397
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:11, 05 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paradoksalnie, skoro Zydzi nie mieli swego kraju - w zadnym nie czuli sie jak u siebie. Mowie tu o ekonomicznej elicie Zydow, nie o zwyklych ludziach, ktorzy praktykowali swoja religie zyjac jednoczesnie w zgodzie z otaczajacymi ich mieszkancami danego panstwa. Wiec otorz ci wysoko sytuowani Zydzi w pogardzi mogli miec panstwo w ktorym zyja, jako nie ich, w pogardzie mogli tez miec pastwa tego narod. Moglo im nie zalezec na dobru danego panstwa, a jedynie na wlasnym. A jako ze religia ich pozwalala wyzyskiwac gojow - robili to, niekoniecznie wydostajac sie w ten sposob z gett, ale trzymajac na sznurkach nawet i wysoko postawionych gojow (np. poprzez pozyczke pieniedzy). Moze bardziej tym tropem?
I nie interpretujcie moich slow jako uogolnienie, czytaliscie o izraelskim programie eugenicznym z lat 60, czy tez poznych 50, nie pamietam juz dokladnie?
A Korczak to piekny przyklad wspanialego czlowieka. Pomimo wypijanego co noc pol litra spirytusu Wink.
Polecam Jego ksiazki adeptom nauczania poczatkowego, jak i rodzicom. Ale te naukowe, Krola Maciusia zostawmy dzieciom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:54, 05 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aya Sophia napisał:


Ah, "Fińczycy" to taki naród, braterski i bohaterski ! Rasa Nordycka, na pewno Aryjczycy !




hhmmm czyżby naród rasa nordycka? aryjczycy ...cos ci sie popitoliło chiba , wg mnie a jestem pewna to suomi i nie ma to nic wspólnego z aryjczykami...chyba że ten cudzysłów wszystko zmienia!!! thumright
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:27, 06 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak "Fińczycy" Einsteinie Wink

Cytat:

Finowie - naród ugrofiński zamieszkujący Finlandię, ok. 5 mln osób. Posługują się językiem fińskim, sporadycznie także szwedzkim i rosyjskim.


Prawda że łatwe? Wink Nie psuj topicu jałową dysputą ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
joordano




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:25, 06 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
czytaliscie o izraelskim programie eugenicznym z lat 60, czy tez poznych 50, nie pamietam juz dokladnie?


Nie kojarzę sobie.Mógłbyś to nieco przybliżyć ?.

Cytat:
A Korczak to piekny przyklad wspanialego czlowieka. Pomimo wypijanego co noc pol litra spirytusu Wink


Nieważne co do ust wchodzi - ważne co z nich wychodzi .
Wink
Prawda jakie prawdziwe ? - bez urazy oczywiście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:25, 06 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cały problem z żydami istnieje tylko dlatego, że jest to temat tabu - zakazany temat. O żydach można mówić tylko w kontekście holokaustu!
To swoje zrobiło. Tak było za PRL-u tak jest obecnie. W II RP nie było tego zakazu stąd wiele szokujących dziś publikacji prasowych czy opracowań książkowych.
Zakaz mówienia o żydach spowodował całkowity brak znajomości tej nacji przez Polaków - ludzie nie łudźcie się wy tak naprawdę żydów nie znacie.
Piszecie, że to są ok ludzie, że nie znacie złego żyda, że żyd wam nic nie zrobił nigdy itp... Ale ja was się zapytam co wiesz o żydach?
Odpowiedzi nie będzie... lub w dwóch zdaniach standardowa holokaustowa tematyka.
Ja spotkałem się z tym środowiskiem. Poprzez pewne sprawy zawodowe, miałem duży pogląd na ich zwyczaje, życie codzienne, sposób myślenia, postrzegania świata.
Ktoś napisał, że stwierdzenie "Naród wybrany" jest niegroźne i w zasadzie co w tym złego.
Otóż samo to stwierdzenie jest potwornie nacjonalistyczne! Wręcz faszystowskie!
Naród Wybrany - czyli jedyni ludzie! Reszta to człekopodobne zwierzęta! Tylko żydzi maja prawo od Boga decydować która nacja przeżyje a która nie - do czego dana nacja będzie potrzebna i co z nią będzie jak już potrzebna anie będzie. To jest znaczenie "Narodu Wybranego".
Dodam, że nie jestem nacjonalistą, skinheadem, ultra polakiem czy jak tam się zwą te bandy małolatówSmile Jestem neutralny. Jednak nie lubię jak p[poniża się kogokolwiek a żydzi robią to non stop! Choć ty czy ty o tym nawet nie będziesz wiedział i pewnie nawet nigdy się nie dowiesz. Już sam fakt, że musisz zapierdalać całe życie po to by ludzie z banku mili możliwość godnie żyć - a jak sądzisz kto rządzi bankiem? Kto ustala prawa?
Do tego doszło, że bycie traktowanym jak niewolnik, jak tania robocza siła (pamiętaj dla banku pracujesz całe życie!) Weszło tak wam w krew, że uważacie to za coś naturalnego!
Mimo wszystko pozdrawiam.
Odpowiem na wszelkie pytania dotyczące tego środowiska - na ile będę to wiedział z WŁASNYCH obserwacji.

ps.
Osobiście żaden żyd nigdy mnie nie uraził bezpośrednio, zawsze był w stosunku do mnie elegancki, uprzejmy. To trudno wyjaśnić, ale inaczej wygląda całość jak się wszystko pozbiera do kupy. Wówczas okazuje się, że każdy grymas na twarzy, każdy gest był z góry przewidziany do określonych potrzeb.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pswierq




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 397
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:19, 06 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Joordano, ja nie ironizowalem piszac o Korczaku. Przeczytalem po prostu w Jego pamietnikach, ze zdazalo Mu sie pic po nocach, a co do mojego don stosunku - pelen szacunek i czapka z glowy.

A tutaj o programie eugenicznym (100 000 napromieniowanych dzieci)
http://wolnemedia.net/?p=723

Cytat:
Film znajdziecie na Google Video:
http://video.google.pl/videoplay?docid=6118144849760405404

Jest też w odcinkch na YouTube w 5 odcinkach:
http://www.youtube.com/results?search_qu.....=&aq=f

Tutaj artykuły:
http://www.wakeupfromyourslumber.com/node/3438
http://web.israelinsider.com/views/3998.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
joordano




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:35, 06 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest doprawdy wstrząsające .
Cytat:
Marokańskia kobieta opisuje, co czuła, gdy napromieniowano ją dawką 35 tys. razy wyższą niż dopuszczalna przy prześwietleniach rentgenowskich: Krzyczałam, aby ból odegnać. Odegnać ból. Odegnać ból. Ale on nigdy nie odszedł.


Cytat:
w latach 40. XX wieku prawo USA zakazało doświadczeń nuklearnych przeprowadzanych na więźniach, chorych umysłowo i tym podobnych. Amerykański program atomowy potrzebował nowego źródła, ludzkich “królików doświadczalnych” i rząd Izraela dostarczył ich.


No i jeszcze to :
"Podczas, gdy żydowski świat bojkotował nazistowskie Niemcy w latach 30. XX wieku, Agencja Żydowska w Jerozolimie popierała Hitlera. Zawarto umowę, tzw. Zezwolenie Transferu, na mocy której hitlerowcy mieli wygonić niemieckich Żydów do Palestyny, a lejberzystowscy syjoniści mieli zmusić imigrantów do wydania swych majątków na zakup wyłącznie niemieckich towarów.

Gdy Agencja Żydowska miała już niemieckich Żydów, na których jej zależało, zostali oni potajemnie indoktrynowani anty-żydowskością Sabbataja Cwi oraz Jakuba Franka. Wtedy pozwolono nazistom zająć się Żydami pozostałymi w Europie. Holokaust był programem eugenicznym, a Levi Eszkol odgrywał w nim znaczącą rolę."

Trudno nie przyznać Goralowi racji lecz ten naród cierpi również od działań swojego rządu.
Proszę nie wrzucajmy tych ofiar do jednego wora z ich prześladowcami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:08, 07 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o żydów to osobiście prawdziwych żydów prosto z Izraela miałam okazję poznać dwóch. Ja i moja koleżanka zostałyśmy zaproszone na kolacje.
Mieliśmy taką o grupową w czwórkę kolacje.

Po swoich doświadczeniach mogę powiedzieć jedno ,że żyd to prawdziwy żyd.
Żydzą i skopią jak prawdziwe żydy- skąpiradła Laughing

A najchętniej poruszane tematy to : pieniądze , pochodzenie, status społeczny bardzo są tym zainteresowani nawet z zapytaniami wkraczające w głębokie pola prywatne.
Mają tupet i są dość ironiczni.
Próbowałam poruszyć temat religii... nie udało mi się.
A na wspomnienie o Jezusie dostałam odpowiedź :
A kto to jest Jezus Chrystus?
Żyd to Żyd co tu dużo gadać
Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pswierq




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 397
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:11, 07 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to pojechalas, Stara.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
davidoski




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 889
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:11, 07 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poznaniacy to też straszne skąpiradła, Niemcy są bardzo dokładni i obowiązkowi, lubią porządek. Włosi są leniwi, Cyganie to złodzieje, Rosjanie to pijacy, itd. itd.
To tylko banalne stereotypy. To smutne, że ludzie im hołdują.
Na podstawie znajomości 2 ludzi wysnuwasz wniosek o cechach wielu milionów ludzi. Gdybyś napisała pracę naukową i poparła swoją tezę takim dowodem, to zostałabyś wyśmiana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:05, 07 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taa ...akurat jestem z Poznania i tak Poznaniacy to dusigrosze(skąpcy) i są gospodarni. Wynika to pewnie ,że Poznań leży 300km od Niemiec.

Każda społecznośc ma swoje naleciałości oraz plusy i minusy.
I tak już jest. Oczywiście ,że może być uczciwy cygan czy trzeźwy Rosjanin.
Jednak istnieje coś takiego jak wady i zalety narodowe.
I ja osobiście nie widzę w tych zaletach czy wadach czegoś pejoratywnego. Każde społeczeństwo posiada jakieieś tam właściwości skaładające się na kulturę i tradycję.

To ,że dany człowiek postępuję tak, a nie inaczej w tym przypadku żydzi wynika głownie z ich wychowania oraz kultury jakiej wyrastają.
(tak jak Polacy kłótliwy , wymądrzający się ludzie każdy Polak wie lepiej)

Cytat:
Na podstawie znajomości 2 ludzi wysnuwasz wniosek o cechach wielu milionów ludzi. Gdybyś napisała pracę naukową i poparła swoją tezę takim dowodem, to zostałabyś wyśmiana.


Posłuchaj chłopcze mam w dupie Twój politycznie poprawny i właśnie typowo systemowy bełkot/sposób myślenia.
Pracę naukową o czym Ty bredzisz czy ja piszę pracę naukowa?
Akurat wiem na czym polega pisanie pracy naukowej więc oszczędź mi te prostackie chwyty.
Wyśmianie mam głęboko w dupie pod każdym aspektem wiec taki chwyt wjeżdżania na psychikę(manipulacje) możesz sobie stosować do kogoś na kim być może zrobi to wrażenie. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
davidoski




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 889
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:37, 07 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, można się było tego spodziewać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:53, 07 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z tańczącą są pewne cechy narodowe oraz regionalne, ja jestem z Podkarpacia i potwierdzam, - ludzie tutaj są inni od ludzi z zachodniej Polski Smile. Jeżeli kogoś interesuje etnografia narodu polskiego to polecam odwiedzić regiony w kolejności:
1. Wielkopolskę
2. Mazowsze
3. Małopolskę

Zobaczycie że mimo wspólnych cech różnica w mentalności jest olbrzymia. Jesteśmy różni i to jest piękne, żydzi jak żydzi także mają swoje stałe cechy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4   » 
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Co sądzicie o Żydach?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile