W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Rutkowski vs. TVN/Policja - w/s małej Madzi   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
24 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 12345
Strona:  «   1, 2, 3 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:39, 14 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy czegokolwiek od ciebie wymagam? Nie. Więc wypierdalaj. czytać/myśleć też nie wolno? bieda jest ludobójstwem, znieczulica ślepotą. więc poddam się sile sugestii – niezależnie od tego jak długo będziesz zafałszowywał forum swoimi emocjonalnymi bzdetami natury co najmniej psychopatologicznej, tak długo wiedz że ilość osób, która nazwie cię kretynem - będzie stale tendencją rosnącą. Oni zastanawiają się czy przypadkiem ci nie odjebało, a tobie sie wydaje, ze ktos taki jak ja bedzie powaznie traktowac kogos takiego jak ty. nie zdążyłeś zeszmacić kolejnego wizerunku, no cóż nie ma się czym chwalić. należy tylko żałować, że taka byle pchła stała się samozwańczym wyznawcą „prawdy”, a ilu ludzi miało coś wielokrotnie mądrzejszego do napisania, lecz zostało zblokowanych. no to będziecie musieli ich dłuuuugo ze świecą szukać, na wierzch wypłynie jak zwykle nic niewarta kupa.

Nie zamierzam brać udziału w dezinformowaniu ludzi, a tym bardziej narzucania im własnego jakże (ach) głupawego zdania. Nie taki jest cel podróży:

- pochopne bezmyślne potępianie ludzi,
- gloryfikowanie milicyjnych metod działania,
- żerowanie na, i wyśmiewanie, ludzkiej tragedii.

Od was wiarygodniejszy będzie nawet ten oto jasnowidz, któremu oficjalnie płaci się za rozwiązywanie zagadek kryminalnych. Zła policja sugeruje ci, że hochsztapler jest naciągaczem, natomiast wizjoner przypadkowo stał się dobrym detektywem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Python666m




Dołączył: 29 Paź 2011
Posty: 245
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:52, 14 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rw right nic nie napisał
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beezle




Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:31, 14 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie wiem... dla mnie Rutkowski jest pozerem i pojawia się zawsze robiąc przy tym zadymę, szopkę i nieraz niepotrzebne zamieszanie. Nie mogę jednak odnieść wrażenia, że to zasłona dymna. Nie za bardzo potrafię zrozumieć, dlaczego prowadząca tak bardzo kolesia atakuje.

Rutkowski jest idiotą, ale pokazał, jak działa policja. Najwyraźniej Rutkowski zadał właściwsze pytania. Obnażył nieudolność policji. A potem zgrywał bohatera, zamiast po prostu się odpierdolić i odejść (nawet w trakcie tego programu). Najwyraźniej lubi bić pianę, lub o to chodzi, aby odciągnąć uwagę "telewidzów".

Poza tym - prowadząca zaczyna upodabniać się do Olejnik. Zero profesjonalizmu i dystansu. Emocje itp. Dobrze, że nie oglądam TV, bo bym go wyrzucił przez okno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:47, 14 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chodzi o Rutkowskiego.
Ja go też nie lubię.
Chodzi o to jak policja może podawać mediom, a media to dalej propagować, że uprowadzono dziecko, kiedy najbardziej prawdopodobna wersja jest taka, że nie uprowadzono dziecka, a matka coś kręci.
Rutkowski to tylko wykorzystał.
Policja powinna była przycisnąć babę już od początku.
A nie że procedury...
Umówmy się, od kiedy niby oni przestrzegają procedur w czasie przesłuchań?
To naprawdę szlachetne że tylko wtedy gdy cała Polska się na to patrzy Smile
Ale niestety jak pokazuje praktyka, nieudolność jest nieudolnością.
Że nie złamali procedur - tego nikt im nie zarzuca.
Ale ja też nie będę łamał procedur jak będę siedział na dupie przez dwa tygodnie i tylko udzielał wywiadów i wynajmował ekspertów, zamiast zrobić robotę za którą i płacą i zadać babie te same pytanie które zadał jej Rutkowski, nie łamiąc żadnych procedur - umówmy się.
Jakby mnie jakiś gliniarz przesłuchiwał tak łagodnie jak Rutkowski tą babę na tym filmie to na bank myślał bym sobie, że se ze mnie jaja robi. A tu prokurator bada, czy Rutkowski nie groził świadkowi by wymusić zeznania. Gdy świadek i jego rodzina twierdzą, że nie. .. Czy prokuratura powinna badać zastraszanie świadka, który nawet nie wnosi o to że był zastraszany? Czy to nie są jakieś żarty?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:04, 15 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zauważyliście raczej, że tam jest śnieg. słowem masa śladów.. niemożliwe, aby byli aż tak nieudolni. sprawdzali nawet monitoring, do tego niepewne zbyt tajemnicze relacje rodzinne. czym jest ten strach względem drugiego dna skoro sprawa nie jest do końca rozwiązana - raczej szyta grubymi nićmi od samego początku. życie to nie film, a tym bardziej nie ubojnia krów na masową skalę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:35, 09 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swoja drogą, abstrahując od Rutkowskiego i TVNu, ja tam nigdy mściwy nie byłem, ale czy to nie dziwne, że matka co zabiła swoje dziecko a potem przez 2 tygodnie kłamała o porwaniu, odpowiada dzisiaj z wolnej stopy podróżując sobie po kraju albo i za granicę? Gdy w międzyczasie gówniarza złapią z workiem zioła - i czeka 3 miesiące w pierdlu na sprawę...
Cała Polska!

Cytat:
Gdzie są dziś rodzice Madzi? Express Ilustrowany donosi, że Katarzyna i Bartłomiej Waśniewscy byli widziani w centrum Łodzi, gdy robili zakupy.  Detektyw Rutkowski twierdzi, że Łódź jest dla nich Ziemią Obiecaną, tu czują się bezpiecznie. Miasto im się podoba.
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/rodzice.....43974.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:47, 09 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

h3xer napisał:
przy tym oszukała miliony ludzi

to akurat żadna zbrodnia.
media oszukują miliony ludzi każdego dnia, non stop Smile

natomiast umówmy się: fakt że nie zadzwoniła po pogotowie, wyjebała zwłoki na śmietnik, a potem upozorowała porwanie - to raczej słabo potwierdza wersję o wypadku.
ale nawet jakby jej nie móc udowodnić zabójstwa, to przy takich okolicznościach powinna dostać srogą karę za nieumyślne spowodowanie śmierci. a maks za to, to 5 lat pierdla.
nie mówiąc już o karach z innych, drobniejszych paragrafów - związanych np. z upozorowaniem porwania, czy nielegalnym pochówkiem. o ile można to w ogóle nazwać pochówkiem - bo bardziej podchodzi mi to pod bezczeszczenie zwłok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1073
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:52, 09 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najpierw nieudzielenie pomocy, potem spowodowanie śmierci dziecka, zbeszczeszczenie ciała, fałszywe zeznania, kosztowna akcja poszukiwawcza i tak możnaby wymieniać :/

teraz jest na wolności - Czy istnieje sprawiedliwość?
Co za kraj powinni ją wsadzić i nie wypuszczać, ŻENADA i PATOLOGIA :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8588
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:38, 09 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

h3xer napisał:


teraz jest na wolności - Czy istnieje sprawiedliwość?
/

W państwie prawa , sprawiedliwość jest pojęciem względnym . Przy czym trzeba zauważyć , że względny oznacza każdy możliwy scenariusz - nawet taki artefakt jakim jest sprawiedliwość Wink


Pomyśl sobie , w więzieniu by siedziała w celi z kilkoma laskami które patrzyły by na nią - krzywym okiem Laughing . na wolności setki krzywych spojrzeń . Na tzw wolności jest szansa , że skończy ze sobą . W więzieniu , a przecież mogłaby wylądować w pojedynczej celi , będzie pod stałym 24 godz. nadzorem .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:48, 09 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Pomyśl sobie , w więzieniu by siedziała w celi z kilkoma laskami które patrzyły by na nią - krzywym okiem Laughing . na wolności setki krzywych spojrzeń . Na tzw wolności jest szansa , że skończy ze sobą . W więzieniu , a przecież mogłaby wylądować w pojedynczej celi , będzie pod stałym 24 godz. nadzorem .

Psychopaci znani są raczej z tego, że nie popełniają samobójstw. A co więcej, jest ich w Polsce prawie milion - osobiście, znając cię @Ordel tylko z postów na forum, skłaniał bym się ku temu, że sam też cierpisz na owo zaburzenie Smile

Cytat:
Osobowość dyssocjalna, psychopatia, osobowość antyspołeczna – zaburzenie struktury osobowości o charakterze trwałym, dotyczące 2–3% każdego społeczeństwa

http://pl.wikipedia.org/wiki/Osobowo%C5%9B%C4%87_dyssocjalna

Cytat:
Termin psychopatia albo osobowość nieprawidłowa lub dyssocjalna to jedno z wieloznacznych i kontrowersyjnych pojęć z zakresu psychiatrii i psychologii klinicznej. Używany jest dla określenia takiego typu osobowości, który manifestuje się zasadniczym lekceważeniem norm, zwyczajów społecznych i wartości, bezosobowym i manipulacyjnym stosunkiem do innych ludzi oraz wybitnym indywidualizmem (egocentryzmem). W konflikt z normami społecznymi lub prawem wchodzą, i to wcale nierzadko, osoby, u których nie rozpoznaje się żadnych zaburzeń psychicznych. Dość znamiennym rysem tego typu osobowości jest wręcz trudna do zrozumienia niewrażliwość na normy i oczekiwania społeczne, brak poczucia winy i umiejętność zachowywania się w sposób pozornie życzliwy dla innych osób przy jednoczesnym wyrachowanym kierowaniu się wyłącznie własną korzyścią.

http://online.synapsis.pl/Slowniczek/Psychopatia.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8588
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:34, 09 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

Psychopaci znani są raczej z tego, że nie popełniają samobójstw. A co więcej, jest ich w Polsce prawie milion - osobiście, znając cię @Ordel tylko z postów na forum, skłaniał bym się ku temu, że sam też cierpisz na owo zaburzenie Smile



Ja myślę , że ty myślisz , że oni mogą myśleć ,... ja pierdole, ty patrz, możesz mieć rację Smile
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KingPaulus




Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 68
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:31, 07 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

już za 31,99 zł można kupić w przedsprzedaży książkę "Wybaczcie mi". Opis:

"Katarzyna Waśniewska. 22 lata. Szczupła, drobna. niepozorna. Wygląda jak nastolatka. Mama półrocznej Madzi. Cała Polska poznała ją, gdy szlochając błagała porywacza, aby oddał jej córkę, jej największy skarb. Poruszeni byli wszyscy. Aż okazało się, że matka kłamie. Że dziecka wcale nie porwano. Mała Magda upadła i się zabiła, a matka jej zwłoki zakopała w parku. Media zawyrokowały, że takiej tragedii w Polsce jeszcze nie było. Wszyscy poczuli się oszukani. Fala nienawiści do Katarzyny wzrastała z każdym dniem. Większość ludzi życzyła jej śmierci, najlepiej ukamienowania. Teraz Katarzyna wyprowadziła się z Sosnowca. Ścięła i przefarbowała włosy. Zaczęła się inaczej ubierać. A mimo to często słyszy za sobą krzyki. Co teraz myśli? Jak chce żyć dalej? Czego żałuje? Ta książka nie jest próbą wyjaśnienia, co stało się 24 stycznia, w dniu śmierci małej Madzi. To raczej próba spojrzenia w duszę młodej kobiety, która potrafiła kłamać tak przekonywująco, że nie było nikogo, kto by jej nie uwierzył. Z rozmów z nią samą, z jej mężem Bartkiem, teściową, znajomymi, nauczycielkami ze szkoły, a także księżmi z zakonu w którym służyła wyłania sie obraz dziewczyny wyjątkowo skrytej w sobie. Ale też bardzo inteligentnej i niezwykle silnej psychicznie. Takiej, o której trudno zapomnieć."


myślałem, że to prima aprilis ale spojrzałem na kalendarz, monitor, kalendarz i pomyślałem, że mamy 2012 r. więc to musi być koniec świata bowiem ten świat zmierza chuj go wie dokąd ..



więcej na stronie empiku: http://www.empik.com/wybaczcie-mi-bartosz-izabela,p1048798601,ksiazka-p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MC_NEO




Dołączył: 20 Wrz 2008
Posty: 50
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:16, 07 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cały czas się zastanawiałem jaki cel ma Rutkowski w swoim działaniu?
Teraz wiem.
Dobrał się chuj jeden z tą kurewką i na śmierci niewinnego dziecka interes robią, niestety w tym popierdolonym kraju wszystko jest już możliwe Sad
_________________
PRAWO LEMA:
"Nikt nic nie czyta; jeśli czyta nie rozumie; jeśli rozumie natychmiast zapomina...".

http://ashervah.republika.pl/menu.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:09, 18 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.eskarock.pl/poranny_wf_kuba_w.....nowsze/1/0


Laughing
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rzeznikt




Dołączył: 06 Lip 2011
Posty: 149
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:27, 15 Paź '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/h.....1585_n.jpg

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/katarzy.....85217.html

Cytat:
Gdybym mogła, w ogóle nie schodziłabym z konia - wyznaje nam Katarzyna Waśniewska (22 l.), matka Madzi (†6 mies.) z Sosnowca, która z pasją oddaje się jeździectwu. Reporterzy "Super Expressu" spotkali ją w małej stadninie pod Krakowem. Oskarżona o zamordowanie córeczki kobieta galopuje tam, by uwolnić się od stresu.

Więcej
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/katarzy.....85217.html


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Wszystko co mogło mnie w tym kraju przestraszyć/zaszokować/zdziwić już miało miejsce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Rutkowski vs. TVN/Policja - w/s małej Madzi
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile