W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Dariusz Kosiur kandyduje w wyborach  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
10 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 6055
Strona:  «   1, 2, 3 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:23, 27 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

privilege napisał:
Jerzy Ulicki-Rek z dobrych źródeł cytujesz ale nie wygrasz grając według ich zasad bo wybory to także ich metoda, tworzenia pozoru wolności i demokracji oraz obarczenia winą wyborców kiedy po kolejnych 4 lata wszytko będzie znowu do dupy...Moje cele są inne ja nie zamierzam zmieniać mojego kraju czy świata wybierając nowego wodza króla czy prezydenta ...Ja będę zadowolony jeśli zmienię kilka osób wokół mnie a te zaszczepią innym ducha szukania prawdy i troski o nasz los który ktoś zabrał z naszych rąk wiele lat temu ...
Tak czy inaczej życzę ci powodzenia bo wiem że robisz to z przekonaniem którego mi jednak w tej konkretnej sprawie brakuje...

100% poparcia privilege!
O to właśnie chodzi.
Zmień siebie, a to zmieni twoje najbliższe otoczenie. Kolejne wybory nic nie zmienią. To tylko zbawa dla ślepców, którym wmówiono, że mają wpływ na to że raz świeci słońce, a raz nie. Tylko od was zależy czy dacie się wciągnąć w tą grę. Kandydat choćby najbardziej niezależny i uczciwy nie ma szans w świecie zdominowanym przez hipnotyzujące media. Niech się więc tam biją o stołki a my... róbmy swoje:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oponamotopek




Dołączył: 10 Wrz 2008
Posty: 167
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:26, 27 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tvp slyszalem ze odwołali mu zarejestrowanie komitetu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:31, 28 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adwokat diabla napisal:

"Kandydat choćby najbardziej niezależny i uczciwy nie ma szans w świecie zdominowanym przez hipnotyzujące media. Niech się więc tam biją o stołki a my... róbmy swoje:) "

Proponuje zmienic sposob myslenia: bez mojego glosu Kandydat choćby najbardziej niezależny i uczciwy nie ma szans w świecie zdominowanym przez hipnotyzujące media."

A potem zobaczymy czy czy mial szanse czy nie?
Co ty na to?
Bez glosow takich jak ty,ja i miliony nam podobnych rzeczywiscie nie ma szans.

Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:49, 28 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
Adwokat diabla napisal:

"Kandydat choćby najbardziej niezależny i uczciwy nie ma szans w świecie zdominowanym przez hipnotyzujące media. Niech się więc tam biją o stołki a my... róbmy swoje:) "

Proponuje zmienić sposob myslenia: bez mojego glosu Kandydat choćby najbardziej niezależny i uczciwy nie ma szans w świecie zdominowanym przez hipnotyzujące media."

A potem zobaczymy czy czy mial szanse czy nie?
Co ty na to?
Bez glosow takich jak ty,ja i miliony nam podobnych rzeczywiscie nie ma szans.

Jerzy Ulicki-Rek

Jeży spieramy się ale cel mamy identyczny Smile
Uważam że więcej zrobię zmieniając ludzi których znam, niż głosując na tych których nie znam...Jeszcze raz tobie powtarzam że wybory niczego nie zmienią już nigdy od kiedy opinia ludzi jest jak plastelina w rękach mediów ... Może kiedyś była na to jakaś szansa ale nie dziś i to nie chodzi o jakiś pesymizm z mojej strony czy brak woli walki o lepszy los ....To chodzi o reguły gry mylnie zwane demokracją których ani ty ani ja nie ustaliliśmy i wydaje mi się że szybciej można by je zmienić gdyby nikt na głosowanie nie poszedł niż gdyby poszli wszyscy ...bo co by się stało gdyby poszli wszyscy ? w sumie nic byłaby gigantyczna frekwencja ...Ale co by się stało gdyby nie poszedł nikt ? byłby to przynajmniej sygnał dla elit i w sumie całego świata że w Polsce niewolnik przestał tańczyć pomimo tego że nadal nie jest wolny to jest świadomy tego cyrku w którym całe życie grał i że już nie chce brać w tym udziału ...
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:20, 28 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiscie ,ze mamay identyczny cel.A zdrowa dyskusja nad jego osiagnieciem nikomu nie zaszkodzila.
Piszesz o bojkocie.Bylem do tej pory zwolennikiem tej metody z powodow:
Nie bylo nikogo komu bym zaufal.
Potem zdalem sobie sprawe z ttego ,ze istneijacych realiach jakie nam zafundowano nawet gdyby wszyscy zostali w domu to i tak to niczego nie zmieni.Mozesz sprawdzic w ordynacji wyborczej.
Pozostaje tylko wybrac naszego kandydata a potem zmienic ordynacje wyborcza na taka ,w ktorej bojkot wyborow bedzie maial znaczenie prawne .
Wtedy bedzie to nasza bron.
Obecnie z tego co wiem nic nam to nie daje ."Swoi' pojda i wybiora nam nastepnego namiestnika.
Pozdrawiam serdecznie
Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:02, 28 Kwi '10   Temat postu: B Odpowiedz z cytatem

Byl las ,nie bylo nas...

http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=2&t=7545

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:43, 28 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedyny sposób aby coś zmienić to małymi krokami zmieniać świat wokół nas i ludzi którzy są nam bliscy a oni niech dalej robią to samo ...Może to nie wystarczy żeby zmienić wszytko tak jak byśmy chcieli ale tej próby na pewno nie będziemy żałować ...Jednym słowem została nam już tylko partyzantka Smile wiem że to trudne tam u ciebie w Australii gdzie same pustynie i prawie nie ma lasów Wink
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:34, 28 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
Adwokat diabla napisal:

"Kandydat choćby najbardziej niezależny i uczciwy nie ma szans w świecie zdominowanym przez hipnotyzujące media. Niech się więc tam biją o stołki a my... róbmy swoje:) "

Proponuje zmienic sposob myslenia: bez mojego glosu Kandydat choćby najbardziej niezależny i uczciwy nie ma szans w świecie zdominowanym przez hipnotyzujące media."

A potem zobaczymy czy czy mial szanse czy nie?
Co ty na to?
Bez glosow takich jak ty,ja i miliony nam podobnych rzeczywiście nie ma szans.

Jerzy Ulicki-Rek

Jerzy, niech każdy zrozumie, że wybory to tylko farsa. ten jeden najuczciwszy nieuchronnie pociągnie za sobą masę padliny i tałatajstwa, które zeżrą wszystek papier z urny.
A mój plan jest taki:
Niech frekwencja spadnie do zera. Ludzie będą wtedy jako tako świadomi o co biega. Następnie z partyzanta wszyscy głosujemy na swoich, którzy natychmiast po dojściu do władzy likwidują wszystkie parlamenty, urzędy, stanowiska, instytucje czyli to co zwykłym ludziom nie jest do niczego potrzebne, a na końcu robimy grilla z przyjaciółmi:) I tej wersji będę się trzymał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:57, 28 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adwokat Diabła napisał:
Jerzy Ulicki-Rek napisał:
Adwokat diabla napisal:

"Kandydat choćby najbardziej niezależny i uczciwy nie ma szans w świecie zdominowanym przez hipnotyzujące media. Niech się więc tam biją o stołki a my... róbmy swoje:) "

Proponuje zmienic sposob myslenia: bez mojego glosu Kandydat choćby najbardziej niezależny i uczciwy nie ma szans w świecie zdominowanym przez hipnotyzujące media."

A potem zobaczymy czy czy mial szanse czy nie?
Co ty na to?
Bez glosow takich jak ty,ja i miliony nam podobnych rzeczywiście nie ma szans.

Jerzy Ulicki-Rek

Jerzy, niech każdy zrozumie, że wybory to tylko farsa. ten jeden najuczciwszy nieuchronnie pociągnie za sobą masę padliny i tałatajstwa, które zeżrą wszystek papier z urny.
A mój plan jest taki:
Niech frekwencja spadnie do zera. Ludzie będą wtedy jako tako świadomi o co biega. Następnie z partyzanta wszyscy głosujemy na swoich, którzy natychmiast po dojściu do władzy likwidują wszystkie parlamenty, urzędy, stanowiska, instytucje czyli to co zwykłym ludziom nie jest do niczego potrzebne, a na końcu robimy grilla z przyjaciółmi:) I tej wersji będę się trzymał.


Jeśli przewidujesz jakieś pieczone warzywa(mogą być ziemniaki) na tego grilla to ja też się wybieram Wink
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:40, 29 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Olechowski-nasz nowy prezydent"

viewtopic.php?p=146561#146561

Wszystkim POLAKOM ,ktorzy beda glosowac na polskiego prezydenta polecam ten wywiad.
Mowi to czlowiek ,ktory tez uwaza ,ze jest Polakiem i chce jak najlepiej dla Polski i jej mieszkancow.
Przeczytajcie go powoli .Zobaczcie sami kto jest bliski sercu p.Olechowskiego i kogo ten zawodowy bojownik o wygodny stolek bedzie popieral.
Przeciez nie tych "bidakow" bo od nich nic mu nie kapnie.
Dawno nie czytalem czegos tak obrzydliwego.
Mamy swojego POLSKIEGO I NARODOWEGO KANDYDATA-DARIUSZA KOSIURA.
Porownajcie konkretny program Dariusza z frazesami tej kolejnej zydowskiej marionetki .
na kogo oddacie swoj glos?
Na Polaka i narodowego patriote czy na kolejna sprzedajna kurwe ,ktorej WASZ los jako narodu jest zupelnie obojetny .

Bedzie to pierwszy w historii przypadek gdzie najpierw wszyscy zaplacimy a potem jeszcze damy dupy....

Macie tylko jeden glos...

Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wunderwaffel




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 425

PostWysłany: 13:21, 30 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łapiesz, że on już nie startuje w wyborach? Nie dostał 1000 podpisów. . .albo nawet ich nie zebrał a wysłał soją kandydaturę bez nich. . .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robert




Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:45, 30 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wunderwaffel czy ty nie bierzesz pod uwagę że zgłoszenie zostało odrzucone bo tak miało być , bez względu na to co by nie robił i tak by odrzucono zgłoszenie-uwierz mi wiem o czym piszę przechodziłem przez wybory , wiem jak działa ten system. Mnie się udało zwyciężyć przeciwności -ale to był szczebel lokalny . Wyobrażam sobie jaki syf musi być na szczeblu krajowym. Dużo bym mógł napisać mam dowody w postaci dokumentów, uwierzcie jednostka nie ma szans.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robert




Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:55, 30 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha i jeszcze jedno o kandydacie Kosiurze ja dowiedziałem się od Jerzego a ty wunderwaffel skąd? z tego co widzę nikt nie słyszał o takim kandydacie i tak miało być. Ja chciałbym być poinformowany o tym dlaczego jego zgłoszenie zostało odrzucone co to za powód? nawet ty wunder nie jesteś w stanie podać powodu, natomiast w ciekawy sposób ośmieszasz tego człowieka. Dlaczego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:56, 30 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma szans dlatego, że nie ma ludzi.
Nie ma partii - nie ma ludzi.
Jest partia - są ludzie, ew. są pieniądze,
i każdy idzie w 4 strony świata i zbiera podpisy.

Jeżeli podpisy ma zbierać jedynie rodzina kandydata,
to z czym?!

Z drugiej strony. Jak mam mieć prezydenta, który nie potrafił zebrać (nie ważne jakim sposobem) wymaanej puli podpisów, to jak taki prezydent ma osiągnąć cokolwiek więcej w polityce, skoro nawet podpisów zebrać nie potrafi?!
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robert




Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:13, 30 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I to chciałem powiedzieć ze ty masz sądzić że jest dwóch liczących się kandydatów a tak właściwie to bez względu na kogo zagłosujesz wygrywa jeden interes , i nie jest to interes ogółu wrędcz przeciwnie my zwykli ludzie jesteśmy tylko niewolnikami dawcami kapitału, i taki zryw w postaci kandydata Kosiura pprof Szyszkowskiej czy też Daniela Podrzyckiego nigdy nie będzie miał szans , dlaczego ano właśnie dlatego że mnóstwo pożytecznych idiotów woli mieć znanego szubrawcę który nie wiadomo w jaki sposób zbiera głosy(o tym też mogę wiele powiedzieć ) niż człowieka któremu się wydawało że zmieni system w sposób uczciwy(demokratyczne wybory) niestety rzeczywistość jest zupełnie inna.Ale lepiej jest mieć za przywódcę człowieka który osiąga swoje cele ( nie ważne jakim sposobem) tylko czy te cele są zgodne z narodowym interesem? media nie mówiły o tych kandydatach dlaczego - bo nie chciały byś wiedział ze tacy istnieją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:16, 30 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wunder i Aquatro
Myslicie sie obaj ale nie wiem czy celowo czy z lenistwa:)
Wszystkie informacje na temat tego ile bylo podpisow,jakie byly powody nieprzyjecia zgloszenia etc sa w linkach.

"Nie ma szans dlatego, że nie ma ludzi.
Nie ma partii - nie ma ludzi.
Jest partia - są ludzie, ew. są pieniądze,
i każdy idzie w 4 strony świata i zbiera podpisy. '
Sa ludzie.
Ty tez mozesz cos zrobic ale to wymaga ZROBIENIA CZEGOS a nie tylko trzaskania paszcza:)
Wydrukuj informacje o Dariuszu ,nawet 10 sztuk i rozdaj.
Niech 100 twoich znajomych zrobi to samo.
Nie dasz pieniedzy na kampanie wyborcza bo my POLACY WE WLASNYM KRAJKU ich po prostu nie mamy ale na 10 kartek papieru i troche tuszu chyba cie stac?
taki bedzie Twoj udzial ...Niech kazdy zrobi troche i bedzie lawina.


Wysłany: Pią Kwi 30, 2010 1:13 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

I to chciałem powiedzieć ze ty masz sądzić że jest dwóch liczących się kandydatów a tak właściwie to bez względu na kogo zagłosujesz wygrywa jeden interes , i nie jest to interes ogółu wrędcz przeciwnie my zwykli ludzie jesteśmy tylko niewolnikami dawcami kapitału, i taki zryw w postaci kandydata Kosiura pprof Szyszkowskiej czy też Daniela Podrzyckiego nigdy nie będzie miał szans , dlaczego ano właśnie dlatego że mnóstwo pożytecznych idiotów woli mieć znanego szubrawcę który nie wiadomo w jaki sposób zbiera głosy(o tym też mogę wiele powiedzieć ) niż człowieka któremu się wydawało że zmieni system w sposób uczciwy(demokratyczne wybory) niestety rzeczywistość jest zupełnie inna.Ale lepiej jest mieć za przywódcę człowieka który osiąga swoje cele ( nie ważne jakim sposobem) tylko czy te cele są zgodne z narodowym interesem? media nie mówiły o tych kandydatach dlaczego - bo nie chciały byś wiedział ze tacy istnieją. "
Robert.
Oczywiscie ,ze masz racje.


"Aha i jeszcze jedno o kandydacie Kosiurze ja dowiedziałem się od Jerzego a ty wunderwaffel skąd? z tego co widzę nikt nie słyszał o takim kandydacie i tak miało być. Ja chciałbym być poinformowany o tym dlaczego jego zgłoszenie zostało odrzucone co to za powód? nawet ty wunder nie jesteś w stanie podać powodu, natomiast w ciekawy sposób ośmieszasz tego człowieka. Dlaczego?"

Bo tak go wytresowano:
"Nie da sie...sam nie poradzisz..z motyka na slonce..."

Dobrze ,ze Galileusz , Kopernik i setki im podobnych mysleli inaczej Smile

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

§ 5. Niewola ekonomiczna

Nędza przykuła do pracy narody mocniej, niż przykuwała je niewola i prawo pańszczyźniane. Od ostatnich można było się uwolnić w ten lub inny sposób, od nędzy zaś oderwać się jest niemożliwe.
xxxxxxxxxx
§ 6. ,,Prawo ludu"

W konstytucji zawarliśmy prawa, które są dla mas prawami fikcyjnymi, nie zaś rzeczywistymi. Wszystkie tak zwane ,,prawa ludu" mogą istnieć jedynie jako idea, niemożliwa do urzeczywistnienia w praktyce. Jaką wartość dla proletariusza pracującego, zgiętego w pałąk pod ciężarem pracy nad siły; zgnębionego przez los - posiada otrzymanie przez gadułów prawa gadania, przez dziennikarzy - prawa pisania różnych głupstw, współrzędnie z rzeczami cennymi - jeżeli proletariat nie ma z konstytucji innych korzyści ponad te marne okruchy, które rzucamy mu ze stołu naszego za oddanie głosów w myśl wskazań naszych kreatur i naszych agentów? Dla nędzarzy prawa republikańskie są ironią gorzką, bowiem potrzeba pracy omal że nie na dniówkę, nie pozwala im w rzeczywistości korzystać z tych praw, ale za to odbiera gwarancję zarobku stałego i pewnego, uzależniając go od porozumienia między pracobiorca"

xxxxxxxxx
§ 10. Głód i prawa kapitału

Głód wytwarza dla kapitału pewniejsze prawa do robotnika, niż te, którymi obdarzyła arystokrację prawna władza monarchiczna. Przy pomocy nędzy i wypływającej stąd zawistnej nienawiści rządzimy tłumem i dłońmi jego miażdżymy wszystkich, którzy stają, na drodze do celów naszych.
xxxx

§ 12. Zasadnicza treść programu przyszłych szkół ludowych w państwie syjońskim

Goje odzwyczaili się od myślenia bez pomocy naszych rad naukowych. Jako dowód, dlaczego nie pojmują konieczności tego, czego my z chwilą, kiedy nastanie nasze Królestwo, będziemy bezwzględnie przestrzegali, a mianowicie: w szkołach ludowych należy przede wszystkim wykładać jedyną naukę prawdziwą, najpierwszą ze wszystkich - naukę o układzie życia ludzkiego, o bycie społecznym, wymagającym podziału pracy, a więc podziału ludzi na stany. Niezbędne jest, by wszyscy wiedzieli, że równość istnieć nie może z powodu różnic w rodzajach działalności, że nie może być wobec prawa jednakowo odpowiedzialny ktoś, kto postępowaniem swoim kompromituje cały stan i ktoś inny, nie narażający na szwank nikogo, prócz honoru własnego.

§ 13. Tajemnica nauki ustroju społecznego

Nauka o prawidłowościach ustroju społecznego, do którego tajników nie dopuszczamy gojów, wykazałaby wszystkim, że miejsce i praca sama winny być zachowane dla określonych sfer jeżeli dążyć mamy do tego, by praca nie była źródłem męki ludzkiej, spowodowanej przez nieodpowiednie do danego rodzaju pracy wychowanie. Studiując tę naukę, narody zaczną dobrowolnie ulegać władzy oraz wprowadzonemu przez nią ustrojowi państwowemu. Przy obecnym stanie nauki i przy stworzonym przez nas jej kierunku, lud wierzy ślepo drukowanemu słowu, żywi, wskutek nieświadomości swej i podsuniętych mu pojęć błędnych, nienawiść do wszystkich stanów, które uważa za wyższe, bowiem nie rozumie znaczenia każdego stanu.

§ 14. Ogólne przesilenie ekonomiczne

Nienawiść powyższa wyrasta na gruncie przesilenia ekonomicznego, które wstrzyma wszelkie operacje giełdowe i ruch w przemyśle. Stworzywszy dostępnymi dla nas sposobami tajnymi przy pomocy złota, będącego wyłącznie we władaniu naszym ogólne przesilenie ekonomiczne, wyślemy na ulice jednocześnie we wszystkich krajach europejskich całe tłumy robotników. Tłumy te z rozkoszą będą przelewały krew tych, którym w prostocie ducha zazdroszczą od najmłodszych lat, a których dobytek będą mogły wówczas grabić.
xxxxxxxxxxx
§ 19. Przyczyny nietykalności żydostwa

Obecnie, jako siła międzynarodowa, jesteśmy nietykalni, bowiem w razie napaści bronią nas państwa inne. Niewyczerpana podłość narodów gojów płaszczących się wobec siły, bezlitosnych w stosunku do słabszych, bezwzględnych dla błędów, pobłażliwych dla zbrodni, nie chcących znosić w przyszłości ustroju wolnego, cierpliwych aż do męczeństwa, wobec gwałtów i śmiałego despotyzmu - to wszystko współdziała naszej niepodległości. Goje znoszą takie nadużycia ze strony współczesnych premierów - dyktatorów, że za popełnianie najmniejszych z tych nadużyć ścięliby głowę dwudziestu królom.


xxxxxxxxxxx
4. Międzynarodowa konkurencja przemysłowo-handlowa

Chcąc, by umysły gojów nie zdążyły myśleć i spostrzegać, należy zwrócić je w kierunku przemysłu i handlu. Wówczas wszystkie narody dążyć będą do zysków i w walce o nie nie zauważą swojego wroga wspólnego.

§ 5. Rola spekulacji

Aby wolność doprowadziła społeczeństwa gojów do rozkładu i ruiny, należy przemysł wprowadzić na drogę spekulacji. W wyniku, to co przemysł odbierze ziemi, nie pozostanie przy właścicielach, lecz przejdzie do spekulacji, czyli do kas naszych.


xxxxx
7. Doniosłość krytyki

Zadaniem naczelnego nadrządu jest osłabienie rozumu społecznego przez krytykę, oduczanie od rozważań, mogących wywołać opór, zwrócenie sił intelektualnych w kierunku beztreściowego krasomówstwa.

xxx
§ 10. Jak owładnąć opinią społeczną?

Aby owładnąć opinią społeczną, należy ją doprowadzić do dezorientacji, głosząc z różnych stron tyle poglądów społecznych i tak długo, dopóki goje nie zbłądzą w tym labiryncie i nie zrozumieją, że najlepiej jest nie mieć żadnych przekonań co do spraw politycznych, których społeczeństwo nie może być świadome, bowiem świadomy jest ich tylko ten, kto kieruje społeczeństwem. Oto tajemnica pierwsza.

Druga tajemnica, której posiadanie jest konieczne dla sprawowania z powodzeniem rządów, polega na tym, by o tyle rozplenić wady narodowe, przyzwyczajenia, namiętności, warunki współżycia, aby nikt nie mógł zrozumieć tego chaosu, oraz aby ludzie przestali pojmować się wzajemnie. Środek ten posłuży jeszcze do zasiania waśni wśród wszystkich partii, do rozczłonkowania sił zbiorowych, które nie chcą jeszcze ukorzyć się przed nami, do wyzucia z odwagi wszelkiej inicjatywy osobistej, zdolnej choć trochę szkodzić sprawie naszej.


xxxxxxxxxx

§ 11. Doniosłość inicjatywy osobistej

Nie ma nic równie niebezpiecznego, jak inicjatywa osobista. Jeżeli jest genialna, wówczas może dokazać więcej, niż miliony ludzi, wśród których zasialiśmy waśń. Musimy tak pokierować wychowaniem społeczeństwa gojów, żeby wobec każdej sprawy wymagającej inicjatywy, opuszczali ręce w bezradnej czynności. Natężenie, wypływające ze swobody działania, w starciu ze swobodą inną, wyczerpuje siły. Jest to źródło poważnych wstrząśnień moralnych, rozczarowań, niepowodzeń.



Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:42, 30 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbieranie podpisów w instytucjach państwowych wygląda tak. Że szef tej instytucji, której jest szefem, puszcza listę z kandydatem partii (do której zazwyczaj należy).
Później ewentualnie patrzy kto się wpisał, kto nie. Żeby nie wchodzić w niepotrzebną dyskusję z szefem, większość pracowników podpisuje. Smile
Tak to mniej więcej wygląda.
Później na spotkaniu partyjnym zjeżdżają się goście, z których każdy piastuje gdzieś stołek i zwożą podpisiki.

Partia zawsze będzie silniejsza niż niezależny kandydat. Niezależny kandydat musi liczyć na łaskę ludzi. Musiałby naprawdę mocno zaimponować, żeby wszyscy poszli za nim murem i odwalili za niego robotę i to w dodatku za darmo.
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:09, 30 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Niezależny kandydat musi liczyć na łaskę ludzi. Musiałby naprawdę mocno zaimponować, żeby wszyscy poszli za nim murem i odwalili za niego robotę i to w dodatku za darmo. '

Jak myslisz jaka kase dostwali zolnierze ,ktorzy zdobyli Monte Cassino?Bo nie wierzysz chyba ,ze poszli za darmo:)
Bo w to ,ze cos wierzyli nie uwierzysz przeciez:)

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Erwin




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 480
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:03, 01 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te cytaty z protokółów mędrców syjonu napisane już dawno temu, jak ulał sprawdzają się na obecnych poglądach Polaków. Były przecież napisane przez mędrców znających socjologię psychologię i podstawy prawdziwego działania pieniądza, ktore odkryto też niezależnie również przez innych wnikliwych ludzi.
Jednym z takich był Cliford Douglas, inżynier o dociekliwym umyśle, który w wyniku zajęcia się tym zagadnieniem jak powinien funkcjonować pieniądz w prawidłowy sposób, stał się w końcu naukowcem w specjalności finansowa ekonomia naukowa. Dzisiaj istnieje też w Kanadzie jedyny na świecie instytut naukowy kontynułujący tę naukę.
Kandydat Dariusz Kosiur zna podstawy tej nauki i jest świadomy o jej wyższości i doskonałości w odniesieniu do systemu pieniężnego jaki istnieje, a który wprowadzili oszukańczy żydzi. Że D. Kosiur zna i docenia system kredytu społecznego, dowiedziałem się o tym z jego publikacji.
Sam ten fakt, że gdyby był prezydentem to mógłby tę opcję czy wiedzę propagować od zaraz w narodzie, czy w sejmie jest dla mnie wystarczającym powodem, aby na takiego kandydata zagłosować, bo też znam tę naukę Douglasa i przekonany jestem do jej słuszności, bo jest ona logiczna i spójna. Na dzień dzisiejszy jest ona dopracowana do tego stopnia, że są już opracowane metody na jej wdrożenie z marszu i bez perturbacji w gospodarce finansowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:17, 02 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Erwin bardzo slusznie napisal:
" Kandydat Dariusz Kosiur zna podstawy tej nauki i jest świadomy o jej wyższości i doskonałości w odniesieniu do systemu pieniężnego jaki istnieje, a który wprowadzili oszukańczy żydzi. Że D. Kosiur zna i docenia system kredytu społecznego, dowiedziałem się o tym z jego publikacji.
Sam ten fakt, że gdyby był prezydentem to mógłby tę opcję czy wiedzę propagować od zaraz w narodzie, czy w sejmie jest dla mnie wystarczającym powodem, aby na takiego kandydata zagłosować, bo też znam tę naukę Douglasa i przekonany jestem do jej słuszności, bo jest ona logiczna i spójna. Na dzień dzisiejszy jest ona dopracowana do tego stopnia, że są już opracowane metody na jej wdrożenie z marszu i bez perturbacji w gospodarce finansowej. "

Zamiast komentarza:

"§ 11. Doniosłość inicjatywy osobistej

Nie ma nic równie niebezpiecznego, jak inicjatywa osobista. Jeżeli jest genialna, wówczas może dokazać więcej, niż miliony ludzi, wśród których zasialiśmy waśń. Musimy tak pokierować wychowaniem społeczeństwa gojów, żeby wobec każdej sprawy wymagającej inicjatywy, opuszczali ręce w bezradnej czynności. Natężenie, wypływające ze swobody działania, w starciu ze swobodą inną, wyczerpuje siły. Jest to źródło poważnych wstrząśnień moralnych, rozczarowań, niepowodzeń. "


Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Dariusz Kosiur  kandyduje w wyborach
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile