W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Księga Gości  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 3069
Strona:  «   1, 2, 3, 4   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cahir
Gość





PostWysłany: 23:26, 19 Wrz '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super strona!!! oby tak dalej!!
Powrót do góry
damek




Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 4
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:45, 01 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strona jak najbardziej spoko.
Damek
_________________
"Jest trochę prawdy w każdej fikcji i trochę fikcji w każdej prawdzie"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:09, 03 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że nie należy kończyć wątku lądowania na Księżycu. Ta sprawa nigdy nie przestanie być aktualna, nie chodzi tutaj tylko o czystą sensację wynikającą z demaskowania spisków, lecz o kwestię natury podstawowej. O to mianowicie, czy społeczność światowa została bezczelnie okłamana, czy nie. Bo jeżeli tak, to w takim razie może i szereg innych spraw dotyczących wydarzeń międzynarodowych to kłamstwa. Chodzi tutaj o przyczyny i okoliczności np. zabójstwa Kennedy'ch, wysadzenia budynku w Oklahoma City, ataków terrorystycznech we Włoszech w latach 70., przypisywanych tzw. Czerwonym Brygadom (łącznie z zamordowaniem Aldo Moro), katastrofy samolotu nad Lockerbie z grudnia 1988 r., no i - last but not least - przyczyn ataku z 9/11, jak również późniejszych zamachów w Londynie i Madrycie.

Natomiast wracając do Księżyca, to liczba pytań chyba nie zostanie wyczerpana w dającej się przewidzieć przyszłości. Np. nie spotkałem się dotychczas z pytaniem i wyjaśnieniem, w jaki sposób zmieścił się w lądowniku ten cały pojazd księżycowy, mający gabaryty średniej wielkości samochodu osobowego. Jeżeli był składany, to dlaczego nie zachowało się żadne zdjęcie lub film pokazujące tę czynność? Są filmiki pokazujące jak astronauci podskakują, śpiewają (!) a nawet dość ostro biegają po "Księżycu", mając w pogardzie ryzyko przewrócenia się i rozdarcia skafandra czy też uszkodzenia instalacji doprowadzającej powietrze. Tutaj bezczelność autorów "Apollo Hoax" przeszła wszelkie granice.
Czyżby pojazd księżycowy był doczepiony do lądownika, tak jak umieszcza się rower na dachu samochodu, ale w takim razie jak go astronauci stamtąd zdjęli o własnych siłach - przecież każdy wie, ile ważą same akumulatory będące źródłem napędu? Nawet w warunkach kilkakrotnie mniejszego ciążenia, jest jeszcze co dźwigać. W ten sposób pojazd księżycowy może mógłby hipotetycznie przelecieć od zespołu orbitującego do powierzchni Księżyca, ze względu na brak atmosfery. Ale czy mógłby zmieścić się w zespole orbitującym w stanie zmontowanym, gdzie przecież też tego miejsca było tylko tyle, aby mogli się zmieścić astronauci? Ponadto, pojawia się pytanie o funkcjonowanie akumulatorów w temperaturach minus kilkadziesiąt °C.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
urwis




Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:33, 16 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, trudno sie do was dostac,ale po kilkunastu probach udalo sie,
moze to i lepiej, agenci mosadu nie beda mieli tak latwo :]

Ostro zaatakowali pl.soc.religia, gdzie znalazlem linka do was.
_________________
"Ci fałszywi Apostołowie, to podstępni działacze.
Oni udają Apostołów Chrystusa, nic dziwnego.
Sam bowiem szatan podaje się za anioła Światłości"
2Kor 11,13-14
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Duff




Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 106
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:49, 16 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pl.soc.religia ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
urwis




Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:15, 16 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Duff napisał:
pl.soc.religia ?


no

z tad
http://groups.google.pl/group/pl.soc.rel.....f215dcd452
tu
http://www.prawda.fora.pl/
a potem tu
http://www.prawda2.yoyo.pl/

Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Duff




Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 106
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:06, 16 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aa w ten sposób;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sawik




Dołączył: 18 Lut 2007
Posty: 3
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:34, 18 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jetsem pod wrażeniem stronka super. Ciekawe tematy i z więkrzością się zgadzam. Faktem jednak jest że strona jest za młao rozpropagowana. Może warto umieścić banera czy linki na takich portalach jak lewica.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
urwis




Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:44, 18 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sawik napisał:
Może warto umieścić banera czy linki na takich portalach jak lewica.pl


Chyba Cie Bog opuscil :]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:04, 08 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urwis. Nie ja zakładałem forum, wiec nie bede sie madrzyl nad jego zalozeniami, ale prywatnie uwazam, ze powinnismy tu wypracowac pewien wspolny mianownik: poszukiwanie prawdy. Uczciwi ludzie znajda sie wszedzie. I na portalu lewicowym i na religijnym, na kosmopolitycznym i na bogoojczyznianym. Czarnobiale widzenie swiata konczy sie predzej czy pozniej ladowaniem w jakies paradoksy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ocochodzi




Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 369
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:44, 10 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eno gdzie o tych agentach eno bo to ciekawe? jestem z mlodziezowki lpr ale przeciez krzywdy wam nie zrobie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morgan666




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 378
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:27, 30 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"dziendobry... nazywam sie czesio i opowiem wam dzis bajke o agentach ufo i masonach..."

a tak naserjo do witam wszystkich i ciesze sie bardzo ze wkoncu trafilem na jakies forum gdzie naprawde mozna podyskutowac o realiach tego swiata...

P.S.
moj nick zostal wymyslony dluuuuugo przed obejrzeniem "Zeitgeist" a te 666 tez niewiele znaczy~~ dla mnie ofc^^ szczerze mowiac znaczy tyle samo co krzyz i inne tam zodiakalne duperelki,,,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:50, 30 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie ty xtc 88 ?! Jaką dasz nam wiare, że nie jesteś xtc-em 88 ?!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:07, 30 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe, xtc. tu mnie masz Smile
jak widzisz moje zycie nie jest bajką tylko ciagla walką z paranojami Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:20, 30 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

morgan666 napisał:

a te 666 tez niewiele znaczy~~ dla mnie ofc^^ szczerze mowiac znaczy tyle samo co krzyz i inne tam zodiakalne duperelki,,,


Albo prawa dostepu do plików.

A poza tym to witam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:38, 30 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie ten nowy typ jest masonem nie dosc, ze ma 666 przy nicku to jeszcze nazwal siebie morgan.. ktore to jak magog ) ktore nosil georghe bush senior.. nadali mu go iluminaci Laughing Laughing .. jest zaszyfrowanzm kodem dostepu do wielu tajemnic wolnomularskich.. stond moja tajemnicza tajemnoczosc... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Confused Surprised nie chcem aby takie zadbane, chrzescijanskie forum znalazlo sie na pograniczu poganskich rytualuw.. sorki... za bledy.. mam radziecka klawiature..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:00, 30 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no wlasnie xtc. wiedze o masonach ma prawie tak dobrą jak ty
a ty przeciez jestes wyjatkowy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mandarck




Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 539
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:26, 15 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Forum ogarnięte, otwiera oczy. Oczywiście nie mogę się zgodzić ze wszystkim co jest tu przedstawione i ta przekreślona rybka też mnie denerwuje: ). Najważniejsze jest dążenie do prawdy i ciekawa konwersacja, pozdrawiam.
ps. tak naprawdę to każdy jest tu satanistą, illuminatem, masonem i innym barachłem i każdy zapodaje tu swoje mroczne szyfry Wink Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:25, 12 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korzystając z Księgi Gości - witam !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sqrcz




Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 88
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:43, 12 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

frasobliwy napisał:
Urwis. Nie ja zakładałem forum, wiec nie bede sie madrzyl nad jego zalozeniami, ale prywatnie uwazam, ze powinnismy tu wypracowac pewien wspolny mianownik: poszukiwanie prawdy. Uczciwi ludzie znajda sie wszedzie. I na portalu lewicowym i na religijnym, na kosmopolitycznym i na bogoojczyznianym. Czarnobiale widzenie swiata konczy sie predzej czy pozniej ladowaniem w jakies paradoksy.
Dla prawicy miejsca już nie ma Wink ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:18, 12 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeoczenie. Niestarannie układalem wypowiedź. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Trelo




Dołączył: 17 Gru 2007
Posty: 3
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:48, 17 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!...
Jestem najmłodszą użytkowniczką tego forum...
Jak tu trafiłam?
Wszystko zaczęło się od mojej nowej klasy w gimnazjum...
Poznałam kilku chłopaków..
Jeden z nich wyjątkowo pasjonował się Formułą 1..
Dowiedziałam się, że 4 dni przed jego urodzinami zginął Senna...
Nie wiem, czy wszyscy wiecie, ale wypadek Senny był spiskiem..
Przez bite 3 dni siedziałam z "nosem" w internecie i czytałam na temat wypadku...
Ostatnio *tzn. dziś* wzięło mnie na poszukiwanie nowych spisków.. Nawet nie wiem jak dokładnie, ale znalazłam się na jednym z filmików na youtube opowiadającym o "teorii spiskowej" na temat zawalenia się World Trade Center...
Jako, że mam chyba jakąś "żyłkę" do spisków, zaczęłam się wciągać w tą sprawę. I tak trafiłam tutaj Wink...
Mam nadzieję, że dobrze mnie przyjmiecie.
Ja od siebie dodam tyle, ile będę mogła Wink...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:38, 17 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam

Jako, że w porownaniu co Ciebie jestem doświadczonym starcem, dam pewna radę zwiazaną ze spiskami. Teorie spiskowe są na deser. Żeby sie nimi zajmować musisz się rownologle interesować odpowiednimi dziedzinami wiedzy. Uchroni Cię to przed poswiecaniem czasu pseudospiskom i bredniom jakie zalegają internet. Dobrym pomysłem jest przykładanie się do "nudnej" nauki w szkole.

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morgan666




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 378
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:53, 17 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam rowniez...

i lekkie zaskoczenie... zeby tak mloda dziweczyna... takimi rzeczami!!! BRAWO!!!


Widac jeszcze niecale mlode pokolenie jest "zdegenerowane"Very Happy

mam nadzieje ze twoj zapal nie wygasnie szybko...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alex2007




Dołączył: 17 Gru 2007
Posty: 30
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:54, 18 Gru '07   Temat postu: Błędy!!! Odpowiedz z cytatem

[quote="Pawel R"]Widze ze jdyna myslaca racjonalnie tu osoba jest Tomek. Co do falszerstwa ladowania na Ksiezycu, to smiac mi sie chcialo jak czytalem tan tekst.
1. cienie, po pierwsze zbiegajace sie cienie sa spowodaowane uksztautowaniem terenu (http://bernenska.neostrada.pl/images/dzz/cienie.jpg)prezyklad, jedno zrudlo swiatla i zbiegajace sie cienie (http://behemot.blox.pl/resource/cienie7.JPG) i drugie zdjecie(zdjecia nie pochodza z jakis stron ktore maja na celu obalanie takich idotycznych teorii jak ta o falszerstwie ladowania na ksiezycu, by je znalesc w googlach w wyszukiwarce grafiki wpisalem cienie). po drugie gdyby na ksiezycu bylo sztuczne oswietlenie to i cieni byloby wiecej, 1 żrudlo swiatla=1 cien, a na tycj fotach zaden obiekt nir mial 2 cieni.
2). gwiazdy. zeby zrozumiec dlaczego na zdjeciach nie widac gwiazd wystarczy wykonac porste doswiadczenie. w bezchmurna noc wyjsc w jakies ciemne nieoswietlone miejsce, i wpatrywac sie w niebo, po pwenym czesie zobaczymy gwiezdziste niebo. nastepnie wystarczy wejsc pod np. uliczna latarnie by zorientowac sie ze zadnych gwiazd nie widac, lub widac ale o wiele gorzej. na ksiezycu role latarni stanowila oswietrlna bardzo ostrym sloncem powieszchnia ksiezyca. tak samo jak ludzkie oko nie widdzi gwiazd tak samo aparat, nawet nowszej generacji nie moze uchwycic takiego kontrastu (http://www.tropicalisland.de/KUL%20Petronas%20Twin%20Towers%20and%20KLCC%20by%20night%20864x1346.jpg)
3)dlaczego astronauta znajdujacy sie w cieniu jest oswietlony?? z tego samego powodu z ktorego widzimy ksiezyc na ziemi. powieszchnia ksiezyca odbija swiatlo, a ze jest nierowna odbija je we wszystkie kierunki, oswietlajac tym samym astronaute.
3) zdjecie ziemii z ksiezyca. widac w 9/10 ocean prawdopodobnie dlatego iz jest to ocean spokojny, zajmujacy prawie cala polkule, jezeli ktos ma globus moze to zobaczyc
4)slady ladowania sa, ale slabe, bo przed przyziemieniem silniki zostaly wylaczone

mam nadzieje ze takich stron bedzie powstawalo jak najmniej. ludzie ktorzy wszedzie wesza spisek chyba sie nudza i niemaja nic lepszego do roboty. powinni sobie znalesc jaies lepsze hobby, osobiscie polaceam kolarstwo


pozdrawiam, a w szczegolnosci Tomka


Pawel

Witam wszystkich użytkowników tego forum.
Chciałbym zabrać głos w sprawie formalnej i bardzo przyziemnej - to znaczy ortografii. Analizę chciałbym przeprowadzić na podstawie cytowanego powyżej listu.
Błędy tutaj występujące podzielę na dwie grupy:
1 - omyłkowe naciśnięcie (lub nienaciśnięcie klawisza)
2 - błędy wynikłe z braku znajomości ortografii.


W tym miejscu chciałem wyliczyć wszystkie błędy, ale po dojściu do trzydziestego, straciłem cierpliwość.

Nie zamierzam się tutaj pastwić nad autorem - jest to tylko przykład. Nie podejmuje się polemiki w sprawach merytorycznych, ale taka ilość błędów to katastrofa. Może u Kolegi nie działa Alt (brak polskich liter). Widać też, że paluszki na klawiaturze ruszały się szybciej niż szare komórki. Niektóre błędy ("uksztautowanie") dowodzą braków w podstawowym wykształceniu. Moja rada dla Kolegi - mniej "weszyc" po teoriach spiskowych, a raczej zapoznać się z podstawami ortografii - wiem, że to nudne jak diabli, ale jeżeli ktoś nie chce się ośmieszać, to jednak powinien to zrobić.
Sądzę, że takie posty (pomijając ich wartość merytoryczną), dowodzą lekceważenia czytelników. Poza tym, ktoś, kto pisze o sprawach bardzo skomplikowanych językiem przedszkolaka, nie jest wiarygodny.

Prośba do adminów - panowie, zwracajcie trochę uwagę na formę (proponuję podkreślanie na czerwono)

Pozdrawiam

PS - nie jestem nawiedzonym polonistą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4   » 
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Księga Gości
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile