W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Nasz rodak miał kontakt z przybyszami   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
13 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 3085
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PrawdoWyszukiwato




Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 183
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:42, 28 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wiesz każdy ma swoje myślenie i podchodzi do wszystkiego inaczej ty z tego się śmiejesz a ja uważnie oglądałem i nawet jak mówił o galaktykach że jest ich 13 to mnie to nie interesuje może i być jedna albo i miliard. A ja tak myślę że na prawdę to ta cała ludzkość o wszechświecie nic naprawdę nie wie i myślę że starsze cywilizacje miały wiedzę o wszechświecie, kosmosie, planetach tysiąć razy większą ale to tylko moje myślenie. Koniec tutaj moich myśleń ale film ciekawy ciekawy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nabuchodonozor




Dołączył: 25 Kwi 2009
Posty: 31
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:47, 29 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"... A ja tak myślę że na prawdę to ta cała ludzkość o wszechświecie nic naprawdę nie wie i myślę że starsze cywilizacje miały wiedzę o wszechświecie, kosmosie, planetach tysiąć razy większą ale to tylko moje myślenie" - tak i odkryli tylko 13. Nie ważne co mówi, jest prosty wiec musi mowic prawde i miec czyste myśli Very Happy To jak Wałęsa Wink. Puścić taki żałosny filmik a parę osób już widzi "nowego mesjasza" - czasem nie dziwie sie dlaczego chrześcijanstwo tak szybko sie rozwijało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dryp




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 103
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:57, 29 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurde, gościu nie orientuje się kompletnie w wiedzy astronomicznej ale to nie znaczy że kłamie. Jak twierdzi kosmici powiedzieli mu, że są z którejś tam galaktyki, a jemu się pomieszało i twierdzi że jest ich trzynaście. Nigdzie nie twierdził że kosmici powiedzieli mu że jest ich 13.
Ciekawe jest natomiast o co mówi w kwestii czasu, a mianowicie to że podczas spotkania nie przejechał żaden samochód etc. To akurat pokrywa się opowieściami wielu ludzi o porwaniach i dziurach czasowych.
Ciekawe jest też przesłanie na temat tego aby ludzie szanowali Ziemię, jej elementy. Opis reakcji na jego tłumaczenia w kwestii zasady działania samochodu... też ciekawe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:12, 29 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brainwash napisał:
@rEvolution
Jakie aspekty ?


Bez zgody samego zainteresowanego niestety ale nie mogę upublicznić tych dodatkowych bonusowych informacji; chcąc - niechcąc musicie obejść się smakiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czasotworzycoczy




Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 69
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:40, 30 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zauważcie że na każde pytanie facet odpowiada bardzo wnikliwie i szczegółowo

nigdy nie ma chwili zastanowienia, nie zająkuje się .... to dla mnie ogromny plus

koleś po prostu mówi PRAWDE

jeżeli to dla was śmieszne to widocznie nie dorośliście do tego typu informacji
_________________
zapraszam na
http://www.czasotworzycoczy.republika.pl/

http://www.czasotworzycoczy.site40.net/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Naznaczony




Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 655
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:36, 30 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ten gość był w rozmowach w toku. też gadał o tej ósmej galaktyce, pamiętam Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lech




Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 348
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:58, 30 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
koleś po prostu mówi PRAWDE

Cytat:
ty z tego się śmiejesz a ja uważnie oglądałem i nawet jak mówił o galaktykach że jest ich 13 to mnie to nie interesuje może i być jedna albo i miliard.

Cytat:
Moim zdaniem zajebisty wywiad. Można kilka detali się z tego dowiedzieć. Gość wyraźnie nie jest politykiem i nie gada tak by nic nie powiedzieć. Mówi konkretne zwyczajnie konkrety.

Cytat:
Bardzo ciekawe, zwłaszcza jak mówił o tej mgiełce. Facet nie mógł wiedzieć tego, że napędy stosowane w spodkach nawet tych ziemskich powodują powstanie jkaby chmury wokół statku. Jak dla mnie facet nie zmyśla, a jedynie podkolorywuje. I nie rozumiem co w tym śmiesznego? Mnie to nie śmieszy.


...na miłość materii... kupicie każde g..? Shocked Brick wall

Kto, jak kto, ale ja jestem akurat żywo zainteresowany, by w Polsce się wreszcie znalazł jakiś "porządny" "kontaktowiec". Dotychczas wszyscy, którzy twierdzą, że mieli jakąś bliską relację z kosmitami okazywali się ludźmi niezrównoważonymi i/lub szukającymi rozgłosu i kilku stówek za wywiad w talk-show.

Oprócz jednego polskiego przypadku, który do dzisiaj pozostaje wielką zagadką i ze względu na jego czas, miejsce i osoby dramatu, nosi wszelkie znamiona obiektywnego faktu.

Lech
_________________
lechszukapracy@gmail.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kredki




Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:53, 30 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lech napisał:


Oprócz jednego polskiego przypadku, który do dzisiaj pozostaje wielką zagadką i ze względu na jego czas, miejsce i osoby dramatu, nosi wszelkie znamiona obiektywnego faktu.

Lech


?? Mógłbyś...
_________________
Kochaj Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lech




Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 348
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:15, 30 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
?? Mógłbyś...


Smile lubię swój limit postów ( 18 )... Laughing

no dobra, żartowałem: Emilcin.
Przez gugla bez problemu znajdziesz ogromną literaturę na ten temat.

L.
_________________
lechszukapracy@gmail.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Nasz rodak miał kontakt z przybyszami
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile