W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Dariusz Kosiur kandyduje w wyborach  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
10 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 6041
Strona:  «   1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:04, 26 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

18 kandydatów na prezydenta RP - o ja pierdzielę ! Żaden się nie boi latać? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Erwin




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 480
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:16, 26 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
może dla cienie proste.
ale ja dalej nie rozumiem..

skąd miałoby się wziąć to złoto, za które niby ktoś miałby sfinansować "wykup ziemi, firmy czy czegokolwiek" ?

bo skąd się bierze wartość dodrukowanego pieniądza - to akurat wiem Smile
znikąd Laughing
to tylko kolejne wyimaginowane kredyty współczesnego niewolnictwa

Bimi. Małe proste spidi edu co do wady pieniądza z parytetem złota:

Wyobraźmy sobie już zmienioną przyszłość i ostre reformy nacjonalizacyjne w Polsce wraz z panującym własnym pieniadzem wymienialnym na złoto.
Korporacja żydo-banksterka główkuje więc wtedy tak, bo zna się na pieniądzu oczywiście doskonale w odróżnieniu od przeciętnych goji.
- Polacy te gojskie skurwiele wykiwali nas, mają nowy mądry system, ale na szczeście mieli niedouczonego trochę prezydenta, który rozpropagował pieniadz z parytetem złota jako właściwy, nie znajac podstaw prawdziwej ekonomii, które to podstawy tylko my znamy, bo je pilnie strzeżemy wyśmiewając każdego który je odkrywa. Przez to udaje się nam je zawsze strzec. No i dali się nabrać na to, że siła pieniądza zależy od parytetu złota, a nie w dobrobycie w postaci infrastruktury i działajacych tam ludzi, którzy wytwarzają konkretne produkty i dobra materialne. Przecież tylko niedostatek w towarach jest powodem braku dobrobytu, a ich obfitość stwarza dopiero dobrobyt.

No to teraz bierzemy sobie nasze złoto i przy jego pomocy wykupimy od nich udziały w firmach, oraz prawa własności do ziemi. Odbierzemy im to więc spowrotem, wykupujac to od nich za atrakcyjne ceny. Dokonamy tego naszymi agentami oczywiście z polskimi nazwiskami i mówiacymi po polsku. Będziemy więc wtedy spowrotem właścicielami najatrakcyjniejszych dochodowych gałęzi gospodarczych i nikt się po czasie nie domyśli, że coś takiego nastąpiło.
W ramach wytwarzanych potem zysków będziemy za nowe wytwarzane dochody z naszych teraz już firm, wykupywać to złoto w ramach wymienialności tego ich pieniądza i oczywiście wyprowadzać je spowrotem z Polski. W ten sposób wydziedziczymy ich niespodziewanie. Pozostaną spowrotem bez prawa własności do tej infrastruktury i bez tego złota, którym się tymczasowo posłużyliśmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:42, 26 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Erwin
Zachecam do odwiedzenia "Niezaleznego Uniwersytetu Internetowego" gdzie te wlasnie teamty omawiane sa szczegolowo i dokladnie.

http://www.polskawalczaca.com/viewforum.php?f=21

Dariusz Kosiur byl tam rowniez jednym z pierwszych "profesorow" Smile

xxxxxxxxxxxx

" JimmyB
Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 36
Skąd: Z pod Lasu
Wysłany: Nie Kwi 25, 2010 10:19 pm Temat postu:

Wszystko fajnie, tylko jakie szanse ma kandydat, o którym słyszało mniej niż 0,5% społeczeństwa a potrafi rozpoznać pewnie 1 promil?. Jak znajdzie się na liście, z braku laku chętnie krzyżyk postawie "


Jimmy ,wyslij informacje o nim do paru znajomych i po jakims czasie bedzie juz 2 promile:)Ile to roboty?Klinac pare razy mysza:)



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:26, 26 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto nie lubi Dariusza Kosiura?

Material dlugi i kolorowy:)Przeczytajcie prosze w oryginale bo mi Bimi urwie glowe jak mu wkleje to moje dzielo Smile

http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=2&t=7523


Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:15, 26 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jerzy, skończ już z tym kosiurem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Faraon




Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 364
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:31, 26 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy tutaj masz swojego kandydata:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:41, 26 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj Kosiura pokazala tv polsat: facet przebrany w mundur SA, żenada do kwadratu, jakiś niezrównoważony psychicznie narodowiec

Kornel Morawiecki - to rozumiem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:35, 27 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
Dzisiaj Kosiura pokazala tv polsat: facet przebrany w mundur SA, żenada do kwadratu, jakiś niezrównoważony psychicznie narodowiec

Kornel Morawiecki - to rozumiem


Voltar,czy ty przyopadkiem nie mylisz Dariusza z kims innym ? Very Happy Very Happy Very Happy
Faraon palnal byka a ty go powielasz Very Happy Very Happy Very Happy

Prosiles poprzednio abym "przestal z tym Kosiurem"
Pozwol ,ze zwroce ci uwage ,ze to on wlasnie jest bohaterem tego dzialu:)

"Tutaj beda pomysly na hasla wyborcze.Do wyboru,do koloru:)
sciagnij,wydrukuj tyle ile mozesz i rozdaj znajmym,sasiadom etc.
W TEN SPOSOB DZIALAJAC WSPOLNIE RUSZYMY LAWINE:)

1.


Uploaded with ImageShack.us

"Kazdy szlachcic ,kazdy ciura

glos oddaje na Kosiura"

1.Michal Wolodyjowski,plk choragwi husarskiej.
2.Rzedzian,szlachcic az ubogi...

2.


Uploaded with ImageShack.us

Dzis historia sie odwroci,
POLSKA ZNOWU BEDZIE NASZA
MY mamy polskiego DARIUSZA
"IM" brak Leonidasa "



Cytat ze zrodel:)

"Czy logika i rozum pozwalają mieć nadzieję pomyślnego rządzenia tłumami przy pomocy perswazji rozsądnych i porozumienia, jeżeli istnieje możność opozycji nawet bezmyślnej, lecz dogadzającej narodowi, rozumującemu powierzchownie? Rządząc się wyłącznie poziomymi namiętnościami, zwyczajami, tradycjami oraz teoriami sentymentalnymi, ludzie z tłumu i tłum ludzki ulegają herezji partyjnej, stojącej na przeszkodzie wszelkiemu porozumieniu, nawet opartemu na gruncie perswazji najrozsądniejszych. Wszelka decyzja tłumu zależna jest od przypadkowej lub sztucznie stworzonej większości, nieświadomej tajników polityki i zdolnej powziąć decyzję, będącą zarodkiem anarchii w rządzeniu. "

"
Waśnie partyjne

Naród pozostawiony samemu sobie, czyli parweniuszom z własnego społeczeństwa, sam siebie doprowadza do ruiny wskutek waśni partyjnych, wywołanych przez ubieganie się o władzę i godności oraz wskutek wypływających z tego zaburzeń. Czyż możliwe jest, by masy ludowe spokojnie, bez zawiści, rozważyły i załatwiły sprawy kraju, których nie wolno łączyć z widokami osobistymi? Jest to nie do pomyślenia, bowiem plan rozbity na tyle części, ile głów liczy tłum, przestaje być całością i wskutek tego staje się niezrozumiały i niewykonalny. "

" Alkoholizm, klasycyzm, prywata

Spojrzyjcie na odurzone wódką zwierzęta, do której użycia nadmiernego prawo otrzymywane jest razem z wolnością. Czyżbyśmy mieli pozwolić, by i ,,nasi" doszli do podobnego stanu? Narody gojów odurzone są przez napoje wyskokowe. Młodzież ich zatraciła inteligencję wskutek klasycyzmu i wczesnej rozpusty, do której podjudzana była przez agentów naszych w postaci guwernerów, lokajów, guwernantki w domach zamożnych, kelnerów i kobiet naszych w miejscach rozrywek gojów. Do liczby ostatnich włączam również tak zwane ,,damy z towarzystwa", które są dobrowolnymi naśladowczyniami tamtych pod względem zbytku i rozpusty"




Jerzy Ulicki-Rek
Wolna Polska zaczyna sie tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:27, 27 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj znajdziecie wiele odpowiedzi na pytania,ktore kazdy z nas chcialby zadac potencjalnemu kandydatowi:



http://dariuszkosiur.streemo.pl/community/default.aspx

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:25, 27 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek z dobrych źródeł cytujesz ale nie wygrasz grając według ich zasad bo wybory to także ich metoda, tworzenia pozoru wolności i demokracji oraz obarczenia winą wyborców kiedy po kolejnych 4 lata wszytko będzie znowu do dupy...Moje cele są inne ja nie zamierzam zmieniać mojego kraju czy świata wybierając nowego wodza króla czy prezydenta ...Ja będę zadowolony jeśli zmienię kilka osób wokół mnie a te zaszczepią innym ducha szukania prawdy i troski o nasz los który ktoś zabrał z naszych rąk wiele lat temu ...
Tak czy inaczej życzę ci powodzenia bo wiem że robisz to z przekonaniem którego mi jednak w tej konkretnej sprawie brakuje...
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:48, 27 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

privilege napisał:
Jerzy Ulicki-Rek z dobrych źródeł cytujesz ale nie wygrasz grając według ich zasad bo wybory to także ich metoda, tworzenia pozoru wolności i demokracji oraz obarczenia winą wyborców kiedy po kolejnych 4 lata wszytko będzie znowu do dupy...Moje cele są inne ja nie zamierzam zmieniać mojego kraju czy świata wybierając nowego wodza króla czy prezydenta ...Ja będę zadowolony jeśli zmienię kilka osób wokół mnie a te zaszczepią innym ducha szukania prawdy i troski o nasz los który ktoś zabrał z naszych rąk wiele lat temu ...
Tak czy inaczej życzę ci powodzenia bo wiem że robisz to z przekonaniem którego mi jednak w tej konkretnej sprawie brakuje...


Powiedz mi czy widzisz inny sposb na przerwanie tego blednego kola ,ktore doprawadza narod do poziomu zebrakow we wlasnym kraju a panstwo jakie takie -po raz kolejny-do roli politycznego potakiewicza?
Jesli Polacy beda mieli cztery lata na zaprowadzenie porzadku we wlasnym domy to mozesz byc spokojny ,ze za 4 lata bedzie jeszcze lepiej.
pisalem wiele razy o tym ile NASZ NAROD zerobil w okresie krotkich 20 lat niepodleglosci POMIMO wszystkich wad systemu jakiego nowo powstajace panstwo nie moglo (z takich czy innych powodow ,ktorych nie bedziemy tutaj dyskutowac bo nie czas na to) uniknac.
napisalem wtedy-apelujac do Polakow:" Zobaczcie ile bylismy w stanie zrobic w ciagu 20 lat...A teraz wyobrazcie sobie co bylibysmy w stanie uczynuic gdybysmy byli wolni przez lat 50...100".
Nadal tak uwazam.
Mamy jedyna szanse ,zeby zaczac myslec sercemm i po polsku a nie nie powielac -nieswiadomie-argumenty wbijane nam do glow przez dziesieciolecia.
Argumenty ,ktore maja nas przekonac ,ze niczego jako narod nie jestemy w stanie zmienic bo...
Gowno prawda.
Mozemy.
Trzeba w to tylko uqwierzyc i zaczac dzialac .

Tutaj:
http://dariuszkosiur.streemo.pl/Community/Default.aspx

oraz tutaj:

http://www.polskawalczaca.com/viewforum.php?f=2
-znajdziecie to co pronuje narodowy kandydat w dziedzinie bezrobocia,ochrony zdrowia narodu,podatkow ,obronnosci i wielu innych dziedzin .
Poczytajcie i pomyslcie.
Tu nie ma dzielenia wslosa na cztery i popisowego krasomowstwa.
Jest konkretny program jak ODZYSKAC Polske dla Polakow.
Reszta- nalezy do nas.
NIKT INNY TEGO ZA NAS NIE ZROBI.

Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:26, 27 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek ...Posłuchaj
Jeśli nawet ten twój kandydat jest najuczciwszym człowiekiem na ziemi jeśli dobro narodu polskiego leży mu na sercu i jeśli nawet zostałby wybrany ...to tylko za przyzwoleniem elity która go bardzo szybko strąci ze stanowiska czy ty nie rozumiesz że w każdym kraju istnieją służby które są skorumpowane i które są na smyczy międzynarodowej elity ...Kandydat który mógłby cokolwiek zmienić został by totalnie ośmieszony lub oskarżony o coś czego nawet nie musiałby popełnić ...Ludzie natychmiast by się od niego odwrócili ...Polityka wybory itd to nie działa tak jak ty to sobie wymarzyłeś że wystarczy znaleźć uczciwego a on nas poprowadzi ...Polska nie należy do Plaków a ten do kogo ona należy nie odda jej od tak sobie dopóki społeczeństwo w tym kraju będzie się składało z 95 % teleidiotów a musisz wiedzieć że w demokracji o która walczysz głos teleidioty czy nawet "jego" opinia jest warta tyle samo co twoja czy moja ...Pamiętaj o tym na wyborach ...
Żeby cokolwiek zmienić trzeba najpierw zmienić zwykłych ludzi sprawić aby im się chciało zadbać o swój los ale to muszą zrobić właśnie ci zwykli udzie , każdy z nich z osobna pracując nad samym sobą ...Nowy wódz w narodzie nie zmieni niczego ...wybory to nie moja gra z prostego powodu nie odpowiadają mi jej zasady... Nie zdajesz sobie sprawy ile wyrzeczeń musiałby ponieść naród aby wyjść na prostą ? A czy Polacy są gotowi na jakieś nowe wyrzeczenia ? moim zdaniem nie tak wiele razy byli oszukiwani że nie ...
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caramba




Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 541
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:34, 27 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Została tylko opcja ratuj się kto może Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:07, 27 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

privilege napisał:
Jerzy Ulicki-Rek ...Posłuchaj
Jeśli nawet ten twój kandydat jest najuczciwszym człowiekiem na ziemi jeśli dobro narodu polskiego leży mu na sercu i jeśli nawet zostałby wybrany ...to tylko za przyzwoleniem elity która go bardzo szybko strąci ze stanowiska

["elita" o ktorej mowisz moze go obrzucic blotem,uzyc kruczkow prawnych przez nia sama wyslonych po to aby go zniszczyc "legalnie", splugawic w ich gazetach i tel-aviv-zjach etc.
Ale nie moze jednego: [color=red]NIE MOZE CI ZABRONIC ABYS NA NIEGO GLOSOWAL
.[/color]Moga chciec sfalszowac wyniki wyborow ale jesli ty i tobie podobni beda obserwowac ich przebieg to nie bedzie to rzecza latwa.Predzej czy pozniej zaczna popelniac bledy ,krore nawet najbardziej naiwnemu rzuca sie w oczy.-Jerzy]
czy ty nie rozumiesz że w każdym kraju istnieją służby które są skorumpowane i które są na smyczy międzynarodowej elity ...Kandydat który mógłby cokolwiek zmienić został by totalnie ośmieszony lub oskarżony o coś czego nawet nie musiałby popełnić ...Ludzie natychmiast by się od niego odwrócili ....

[mam 56 lat i widzialem kawalek roznych swiatow lacznie z azjatyckim.Nie podejrzewaj mnie prosze o brak wiedzy i wyksztalcenia w tej materii. Jesli wiesz ,ze takie sluzby istenieja i znasz ich metody bedzie sceptyczny .Tak czy nie?Czy od razu im uwierzysz wbrew temu co czujesz?
Moge ci powtorzyc to co napisalem powyzej-Jerzy]


...Polityka wybory itd to nie działa tak jak ty to sobie wymarzyłeś że wystarczy znaleźć uczciwego a on nas poprowadzi ...Polska nie należy do Plaków a ten do kogo ona należy nie odda jej od tak sobie dopóki społeczeństwo w tym kraju będzie się składało z 95 % teleidiotów a musisz wiedzieć że w demokracji o która walczysz głos teleidioty czy nawet "jego" opinia jest warta tyle samo co twoja czy moja ...Pamiętaj o tym na wyborach ...

[mamy podobny punkt widzenia ale zalozmy prze chwile ,ze sie mylimy oceniajac Polakow tak nisko.Co nam szkodzi sprobowac?
A jesli okaze sie ,ze pare milionow zrobi to samo?Powie sobie:"A dlaczego nie?Gorzej byc nie moze,najwyzej przegra ale bede wiedzial ,ze dalem mu szanse? Co ty na to?-Jerzy}


Żeby cokolwiek zmienić trzeba najpierw zmienić zwykłych ludzi sprawić aby im się chciało zadbać o swój los ale to muszą zrobić właśnie ci zwykli udzie , każdy z nich z osobna pracując nad samym sobą ..

[Swieta slowa:)Czy ty na przyklad chcesz to wlasnie zrobic?Czy tobie sie chce zadbac o wlasny los? Masz takie swiete prawo.Jesli odpwiesz mi :"Tak' to skad wiesz ,ze miliony takich ja ty nie mysla podobnie?-Jerzy]

...Nowy wódz w narodzie nie zmieni niczego ...wybory to nie moja gra z prostego powodu nie odpowiadają mi jej zasady... Nie zdajesz sobie sprawy ile wyrzeczeń musiałby ponieść naród aby wyjść na prostą ?

[Zdaje sobie sprawe lepiej niz myslisz bo pisalem o tym wiele razy mowiac o tym co nam REALNIE grozi jesli zdecydujemy sie byc wolni.
Ale czy to powod aby z marzen o wolnosci zrezygnowac?-Jerzy]



A czy Polacy są gotowi na jakieś nowe wyrzeczenia ? moim zdaniem nie tak wiele razy byli oszukiwani że nie ...


[Nie zapominaj ,ze ja tez naleze do tych wiele razy oszukanych.Ale ja ciagle chce byc wolny i jestem gotow zaufac temu ,kto mi da taka sznase.
inne wyjscie to byc niewolnikiem .Ale to mi za cholere nie pasuje.Nawet jesli sprzedano cie w niewole 100 razy a ty chcesz byc wolny -zawsze bedziesz probowal uciekac bo nigdy nie zaakceptujesz kajdan jakie ci przemoca narzucono.-Jerzy]


Kilkadziesiat lat temu zolnierze gen.Andersa zdobyli Monte Cassino.
Zrobili to co nie udalo sie innym przed nimi.
To ,ze ich ofiara poszla na marne nie ma w tym momencie nic do rzeczy.
Wazna jest wiara ,ktora dawala im sile.
Czy myslisz ,ze bez wiary ,ze robia to po to aby Polska byla wolna taki szturm bylby mozliwy?

Oni mieli wypisane na sztandarach (czego ci nie pokaza nowe ksiazki do splugawionej historii) :"ZA WASZA I NASZA WOLNOSC".
A ty masz dzisiaj watpliwosci czy starczy nam sil nawet na "NASZA" tylko?
Zacznij od siebie...Inni zrobia to samo.I juz nas bedzie 20 milionow.
Kogo jest wiecej:poslow w sekmioe czy Polakow?
Jesli za prezydentem stanie narod to wtedy automatycznie zacznie dzialac "pozytywna selekcja"
Dzisiaj -mowiac cynicznie-nie oplaca sie polskim patriota.
Ale POLSKI PREZYDENT ZA KTORYM STOI NAROD moze to.
Karierowicze dla ktorych koryto jest jedyna motywacja odpadna w takiej atmosferze bo takie jest prawo dzungli.
Wsrod uczciwych zlodzieja dobrze widac.
Coz nam szkodzi zaryzykowac?Bo poprzednio nas oszukali?To co z tego?jestemy madrzejsi o te doswiadczenia Smile
Jerzy




Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
poniek




Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 52
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:25, 27 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy, spotkałem się z taką opinią o nim

Cytat:
(...)ale zkladajac przy jego pogladach gdyby zostal prezydentem to :

Polska wychodzi z UE bo weszlismy do wspolnoty wbrew konstytucji
Polska wychodzi z NATO bo TAK
Tylko katolicy moga zyc w Polsce
Inne wyznania i odmiennosci - na PAL
Polska zmienia system monetarny ze zlotego na muszelki
Polska cofnie sie do epoki kamienia lupanego


mam swoje zdanie na temat kilku kwestii, ale jeśli chodzi o resztę to siedzisz w temacie głębiej, ciekawi mnie co sądzisz o powyższym Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:28, 27 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poniek napisał:
Jerzy, spotkałem się z taką opinią o nim

Cytat:
(...)ale zkladajac przy jego pogladach gdyby zostal prezydentem to :

Polska wychodzi z UE bo weszlismy do wspolnoty wbrew konstytucji
Polska wychodzi z NATO bo TAK
Tylko katolicy moga zyc w Polsce
Inne wyznania i odmiennosci - na PAL
Polska zmienia system monetarny ze zlotego na muszelki
Polska cofnie sie do epoki kamienia lupanego


mam swoje zdanie na temat kilku kwestii, ale jeśli chodzi o resztę to siedzisz w temacie głębiej, ciekawi mnie co sądzisz o powyższym Smile


Poniek
Dariusz odpowie ci na te pytania lepiej niz ja:)

Zagladnij tutaj:
http://www.polskawalczaca.com/viewforum.php?f=2

I poczytaj co kandydat proponuje w sprawie bezrobocia,podatkow,ochrony zdrowia,obronnosci itp.
Potem powiedz mi prosze z czym sie nie zgadzasz.OK?
Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:31, 27 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeży wspominasz o Monte Casiono...
W nowych książkach do historii będzie nowe Monte Casiono będzie się nazywało Nadżaf ,Faludża ,Bagdad tam też dopiszą że byliśmy bohaterscy za nasza i waszą "Wolność"
Twoja wiedza na temat żydostwa jest naprawdę wielka ale nie rozumiem jak możesz być dumny z tego ze Polscy żołnierze ginęli pod Monte Casino w wojnie od początku do końca wykreowanej przez syjonizm ? dla mnie to była zmarnowana krew ,krew dzięki której nie powstała tak jak oczekiwano Wolna Polska ale zaborczy niosący zniszczenie Izrael ...Ja oceniam fakty Jeży a nie to co mi w Polskim sercu gra do boju ...Wybory dla mnie to jak zdobywanie wzgórza na Monte Casino nie dla nas to wzgórze ...
Pozdrawiam i niezmiennie trzymam kciuki Smile
Ps ..jak by już ten twój kandydat wygrał to mogę być Ministrem Zdrowia Mr. Green z budżetem 10 razy mniejszym niż dotychczasowy i 100 razy lepszymi efektami Wink ale zielenina jako główny lek obowiązkowa i wypierdolę wszytkie sklepiki ze szkół z żarciem dla gównojadów Very Happy
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
poniek




Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 52
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:39, 27 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy

tu nie chodzi o mnie, że ja się nie zgadzam (i to nie są żadne pytania) a o zacytowaną opinię znajomych gdy poruszałem temat jego kandydatury
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:46, 27 Kwi '10   Temat postu: Kuba....? Odpowiedz z cytatem

"Kuba...?A jesli Kuba to kto mowi...?"

27 Apr 2010 01:44 pm

-Kuba..?

-A jesli Kuba to kto mowi..?

-Kuba,powiedz temu co ci trzyma sluchawke przy uchu ,zeby ja troche przesunal….Wiem ,ze to sobota I coraz trudniej o dobrego szabes –goja ale przeciez za darmo tego nie robi…Co mowiles?...

-Powiedzialem…teraz lepiej?

-Calkiem dobrze ..-To kto mowi?...

-Kuba,poczekaj..teraz ten mmoj cos tu wyrabia…Slyszysz mnie?

-Slysze ale o co chodzi?

-Kuba to ty?

-Moze ja a kto mowi?

-Beniek….Rappaport.. Trzymaj pan to jakos porzadnie…

-To Kuba… Co jest?

-Kuba…Ojczyzna w potrzebie !!!

-Ktora ojczyzna?...

-Kuba!!Jak to ,ktora!!!Ty ile ich masz !!!???
NASZA ojczyzna!!!

-Teraz jasne …I co ona potrzebuje?

-Kuba ona potrzebuje naszej pomocy!!!
Wrog w granicach!!!

-Egipt znowu zaatakowal?

-Kuba!!! Nie w TYCh granicach!!! W tych nowych!!!

-Nic nie rozumie ale bylem zajety….Sam rozumiesz ten tartak ..Te weksle…

-Kuba!!! Ja dla ciebie chyba zgrzesze!!Daj pan te sluchawke!Sam podtrzymam …

Posluchaj :slyszales o wyborach ?-

-A co mialem nie slyszec?Oczywiscie ,ze slyszalem …Perez ma ciezko …

-Kuba…Nie o tych wyborach!!! Tamtymi sie nie martwimy.Rozumiesz?

-Co mam nie rozumiec? On sobie poradzi nawet bez naszej pomocy to w czym problem?...

-Kuba, w naszej ojczyznie ale w tych nowych granicach …nowych rozumiesz? To znaczy w starych ale one teraz znowu sa nowe..Jak mam ci to powiedziec …Ludzie sluchaja …wrog nie spi….

-Wiem ,ze nie spi …przez sen by nie mogl trzymac mi sluchawki…

-Kuba ,posluchaj spokojnie…

-Ja slucham tylko ty sie denerwujesz…

-Kuba…Slyszales slow :”KOSIUR” ?

-A mialem slyszec?

-Mogles slyszec …Moglo sie cos przedrzec przez kordon nawet do ciebie…Slyszales?

-Nie... a to zle dla nas?

-Kuba ,gorzej niz zle !!!TRAGICZNIE moze byc…

-Co on ma?

-Jeszcze nic ale ma coraz wiecej…

-Tego nic?

-Nie tego nic!!! Nic nie ma na razie ale to sie zmienia !!!
Jego akcje ida w gore!!!Blyskawicznie!!!

-To chcesz zeby ja ich tez troche kupil? A po ile chodza?

-Kuba!!!Jeszcze nie chodza !!!Chodzi o to ,zeby nawet nie wstaly!!!

-To po co mnie namawiasz na takie szmelc?

-Kuba!!!Ja cie nie namawiam!ja cie ostrzegam!!!Jesli jego akcje pojda w gore to nasze spadna na pysk…

-Chcesz zebym zadzwonil?

-Do kogo?...

-Do Lutmana….On sie tym zajmuje …Przeciez go znasz…To ten co mial weksel Shapira i zalatwil cala reszte…Przeciez byles na pogrzebie …

-Kuba!!!na jakim pogrzebie!!!

-Jak to na jakim?Rozenzwajgowej ….

-(Pan mi naleje troche tej….wody… Na dwa palce ..) Kuba…Wiesz jak ja do ciebie mowie?

-Wiem..

-No jak?

-Znienacka…

-Kuba,czy ja mowie do ciebie osobiscie?Oko w oko? Czy przez telefon?

-A czy ja am jakies pretensje?Mowisz jak chcesz…

-Wlasnie…A jak ja mowie do ciebie przez telefon to myslisz ,ze tylko ty I ja mozesz slyszec ?

-Oczywiscie ,ze nie…ten co trzyma sluchawke tez slucha I w razie czego mi powtorzy…Nie musisz sie obawiac…

-Chodzi o to ,zeby nie powtorzyl!!! Nikomu!!!

-To ty nie chcesz ,zebym ja to dobrze wiedzial?

-Kuba!!!Chce zebys tylko ty wiedzial !!!!

-Przeciez ja mu nie powiem po ile te akcje co mowiles…On u nas inwestuje…

-Kuba!!!! Jak akcje Kosiura pojda w gore to nie bedzie co inwestowac…

-To czemu mi mowisz ,ze te akcje to szmelc jak tak grubo stoja?

-Kuba,to jest takie powiedzonko:”Czyjes akcje ida w gore” to znaczy ,ze mu sie dobrze powodzi…

-To on jest od ubezpieczen ?

-KTO!?

-No ten…Kosiur …

-Dlaczego od ubezpieczen!!!

-Sam mowisz ,ze jego akcje pojda w gore po powodzi….To on wie jak zrobic powodz?

-Kuba !!!! Powodzi !!!! Zadna woda!!!! Jego akcje to nie woda na nasz mlyn…!!!

-Mlyn tez moge kupic…

- Kuba!!!Po co ci mlyn?

-A po co mi byl tartak?

-Kuba!!! Zapomnij co ci powiedzialem !!!!Zaden mlyn !!!

-Chcesz ten interes dac komus innemu?

-Kuba…Szlag mnie zaraz trafi…Ten Kosiur to nowy kandydat na prezydenta !!!

-No to co?

-Jak to co?Moze nam popsuc interes!!!

-Jak?Sam mowisz ,ze mozna kupic jego akcje bo dzisiaj nic nie warte ale jutro …Bernie zrobil to samo ..

-Kuba!!!Jaki Bernie!?

-Madoff!!!...

-Kuba!!!Madoff siedzi a ja przez niego stracilem fortune!!!

-Bo sie nie sluchales…

-Kuba bede mial przez ciebie zawal…

-Ubezpieczony jestes u niego?

-U kogo ?

-U tego co wie jak zrobic powodz…Kosiura…Madry czlowiek musi byc…

-Bardzo madry!!! Jak on zostanie prezydentem to mozemy pakowac walizki!!!

-To on w turystyce tez robi? Duza firma…To te akcje po ile dzisiaj?Jak myslisz…Jakbym kupil ten mlyn,postawil z boku taki maly hotel dla turystow …a potem powodz …Palestynczykow sie splaci…w ratach…

-Kuba!!!To nie ta ojczyzna !!!!

-A masz inna?

-Kuba !!!! Czy slowo “POLSKA” cos ci mowi ?

-Nie…

-Polin?...

-No to czemu od razu nie mowisz?Teraz jestem w domu… To ten Kosiur co mowisz to on jest w ojczyznie ?

-NIE!W domu!!!!W tym co jestes!!!!

-Poczekaj zapytam…
Nie,on mowi ,ze sie nazywa Komorowski…"



Jerzy Ulicki-Rek
Wolna Polska zaczyna sie tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:00, 27 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

juz nie kandyduje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kiros




Dołączył: 22 Sie 2009
Posty: 74
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:08, 27 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PKW odrzuciła zgłoszenie Kosiura czy jak mu tam...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:32, 27 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetny ten dialog z Kubą
załapałem o co biega już po tych słowach dalej było już wszystko jasne i śmieszne ( a może jednak smutne bo prawdziwe)

-Kuba…Ojczyzna w potrzebie !!!

-Ktora ojczyzna?...

-Kuba!!Jak to ,ktora!!!Ty ile ich masz !!!???
NASZA ojczyzna!!!

-Teraz jasne …I co ona potrzebuje?

-Kuba ona potrzebuje naszej pomocy!!!
Wrog w granicach!!!

-Egipt znowu zaatakowal?

_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wunderwaffel




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 425

PostWysłany: 18:49, 27 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To sobie powspierałeś Kosiura. Co to za kandydat jak nawet się zarejestrować nie umie (podobnie Olechowski).

Cytat:
Zgłoszenia sześciu komitetów wyborczych zostały przez PKW odrzucone: Bartłomieja Kurzeji, Dariusza Kosiura, Pawła Soroki, Zdzisława Jankowskiego, Waldemara Urbanowskiego i Pawła Pietrzyka, który nadesłał zgłoszenie we wtorek drogą pocztową.

Ostateczny termin zgłaszania kandydatów na prezydentów do Państwowej... czytaj więcej »


Powodem ich zarejestrowania przez PKW najczęściej był brak wystarczającej liczby (tj. tysiąca) ważnych podpisów.


http://www.tvn24.pl/-1,1653915,0,1,pkw-n.....omosc.html

Brawo - jak chuj wielkie poparcie społeczne. Ciekaw jestem czy wiedział ile ma złożyć tych podpisów xD

Ta. . na pewno to spisek żydomasonerii. . .pewno popalili podpisy Kosiura, bo sie wystraszyli jego kandydatury.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Faraon




Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 364
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:58, 27 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wunderwaffel napisał:
To sobie powspierałeś Kosiura. Co to za kandydat jak nawet się zarejestrować nie umie (podobnie Olechowski).

Cytat:
Zgłoszenia sześciu komitetów wyborczych zostały przez PKW odrzucone: Bartłomieja Kurzeji, Dariusza Kosiura, Pawła Soroki, Zdzisława Jankowskiego, Waldemara Urbanowskiego i Pawła Pietrzyka, który nadesłał zgłoszenie we wtorek drogą pocztową.

Ostateczny termin zgłaszania kandydatów na prezydentów do Państwowej... czytaj więcej »


Powodem ich zarejestrowania przez PKW najczęściej był brak wystarczającej liczby (tj. tysiąca) ważnych podpisów.


http://www.tvn24.pl/-1,1653915,0,1,pkw-n.....omosc.html

Brawo - jak chuj wielkie poparcie społeczne. Ciekaw jestem czy wiedział ile ma złożyć tych podpisów xD

Ta. . na pewno to spisek żydomasonerii. . .pewno popalili podpisy Kosiura, bo sie wystraszyli jego kandydatury.


Tak musiało być.

Sprawdzili jego przodków do 13 pokolenia i zobaczyli, że nie ma tam żadnego Żyda więc wiadomo co się wtedy robi.

Tak to na pewno to.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JimmyB




Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:07, 27 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy śmiać się, czy płakać Wink Może liczyli, że "liczy się data stempla pocztowego"? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3   » 
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Dariusz Kosiur  kandyduje w wyborach
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile