W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Znaleźli zwłoki z kulą w głowie  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
10 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 5863
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:33, 25 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Veritatis napisał:


Gdyby jednak informacja o kuli w głowie byłaby prawdziwa, to samobójstwo raczej odpada. Ludzie chroniący najważniejsze osoby w państwie są gotowi w razie potrzeby oddać życie za chronionych przez nich VIP-ów. Pierwszą rzeczą, jaką zrobiłby BOR-owiec, który przeżył katastrofę samolotu, to odnalezienie prezydenta i próba uratowania go.


Problem w tym, że to pewnie nie był Bruce Willis ze Szklanej Pułapki 69...
Ja wiem, że on by tak zrobił ale w realnym świecie nigdy nie będziesz wiedział jak ty lub ktoś inny zachowa się w obliczu świadomej śmierci...
Polecam mniej filmów...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20418
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:55, 26 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA napisał:
Koleżanka mi o tym powiedziała. Zacząłem grzebać po necie i znalazłem tylko te cytaty co wrzuciłem. Potem na drugi dzień kumpel mi o tym powiedział, że widział to na TVN. A co do pytajnika, Bimi przecież się nie da dawać żadnych znaków nawet myślników. Ty to przecież ustawiałeś zgadza się?
pierwsze słyszę żeby się nie dało znaków zapytania ani myślników..
koleżanka ci to powiedziała? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:16, 26 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@goral_
Ja rozumiem, że Ty byś się nie poświęcił, podobnie jak większość ludzi. Tyle tylko, że BOR-owiec był do tego szkolony. Jeśli zgadzasz się ochraniać ważną osobistość, to jesteś przygotowany na to, że możesz zginąć. Sugerowanie, że ktoś, kto z zawodu jest "bohaterem" mógłby stchórzyć, to uwłaczanie jego pamięci. Ale mniejsza z tym, bo nadal nie ma potwierdzenia, że w ogóle znaleziono kogoś z kulą w głowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:03, 26 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA napisał:
O jaką dezinformację Ci chodzi? Ja się tylko spytałem, czy to prawda! Czyż to forum nie jest od poszukiwania prawdy? Dostałem taką informację i chcę ją zweryfikować. Jak to nigdzie nie została potwierdzona? Co Ty za fleki gadasz? Dziesiątki osób widziało to w TVN i jak się ruskie tłumaczyły, że gość się sam zastrzelił. Osoby, które tego borowca na własne oczy widziały! Od tamtej pory cisza. Więc o co Ci chodzi chłopie? Ale nawet gdyby tego nie było w TVN i to by była zwykła internetowa plota to co spytać się o weryfikację nie mogę?? Poprosić o pomoc czy ktoś coś na ten temat słyszał? Nie mogę zakładać tematów do weryfikacji informacji, które do mnie dotarły? To po co w ogóle zakładać jakieś tematy z filmami i tymi podobnymi? Najlepiej jakby się ludzie nie wypowiadali, bo sieją dezinformację. A filmy to już w ogóle strach się bać...
Wypadałoby w nazwie tematu zaznaczyć, że jest to informacja niepotwierdzona, np. "Doniesienie o znalezieniu zwłok z kulą w czaszce" i wszystko. Internetowy leming przeglądający te forum na widok czegoś takiego zaczyna dochodzić do bardzo jasnych, a błędnych wniosków.
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:14, 26 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Veritatis napisał:
@goral_
Ja rozumiem, że Ty byś się nie poświęcił, podobnie jak większość ludzi. Tyle tylko, że BOR-owiec był do tego szkolony. Jeśli zgadzasz się ochraniać ważną osobistość, to jesteś przygotowany na to, że możesz zginąć. Sugerowanie, że ktoś, kto z zawodu jest "bohaterem" mógłby stchórzyć, to uwłaczanie jego pamięci. Ale mniejsza z tym, bo nadal nie ma potwierdzenia, że w ogóle znaleziono kogoś z kulą w głowie.


Nadal nie rozumiesz.
Żyjesz w idealnym świecie filmów hollywoodzkich.
Ale życie nie ma nawet 1% wspólnego z tym co jest na filmie.
W obliczu takiej katastrofy, kiedy wiadome jest,że wszyscy zginą lub w innym przypadku, własne życie jest cenniejsze niz bohaterstwo, bohaterzy przeważnie leżą na cmentarzu i co im z tego?
Przyjdzie nowa fala i z bohaterów zrobi się z nich zbrodniarzy... ludzie zapomną nazwiska i groby...
Wiesz bohaterstwo jest dla głupców! Ja tam wole być nazwany tchórzem niż martwym odznaczonym bohaterem. I żadne życie nie jest warte poświęcenia dla prezydenta czy innej osoby publicznej, zwłaszcza tak miernej jak Kaczyński.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:57, 26 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:

Wiesz bohaterstwo jest dla głupców! Ja tam wole być nazwany tchórzem niż martwym odznaczonym bohaterem. I żadne życie nie jest warte poświęcenia dla prezydenta czy innej osoby publicznej, zwłaszcza tak miernej jak Kaczyński.


A dla wolności i przyszłości swoich najbliższych ?
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:48, 26 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

privilege napisał:
goral_ napisał:

Wiesz bohaterstwo jest dla głupców! Ja tam wole być nazwany tchórzem niż martwym odznaczonym bohaterem. I żadne życie nie jest warte poświęcenia dla prezydenta czy innej osoby publicznej, zwłaszcza tak miernej jak Kaczyński.


A dla wolności i przyszłości swoich najbliższych ?


To ja mogę zabić i dać się złapać, byle moi najbliżsi mieli z tego korzyść - rozumiesz?
Bohaterstwo jest dla ubogich i głupich, naiwnych.
Bo to niby bohaterowie a wykonują polecania jak pieski wytresowane.
Żadnego prezydenta czy dostojnika kościoła na świecie i reszty polityków moje życie nie jest ważniejsze! Jak bym dostał wybór - ja w czapę albo Kaczyński, JPII czy inny to bym wybrał każdego tylko nie siebie. Bo ludźmi jesteśmy,y takimi samymi, tylko niektórzy dzięki sile i uciskowi innych wywyższyli się nad innymi. Ale kumplowi, oddał bym nerkę czy inne...
Im NIGDY! Jeszcze bym im dokopał bo to oni bawią się twoim życiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Znaleźli zwłoki z kulą w głowie
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile