W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
WTC 1&2 - dlaczego runęły?  
Podobne tematy
WTC 1&2 - dlaczego runęły? #2560
9/11 i WTC - fizyka zbrodni dla uczniów gimnazium  
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Odsłon: 19987
Strona:  «   1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 14, 15, 16   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Leech




Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 289
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:47, 29 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adun napisał:
Rozumiem, ze wy nie-debunkerzy macie jakas wersje (chociaz pewnie jest ich z kilkadziesiat i kazda siebie wyklucza, tak jak wszystkie teorie spiskowe)


Jedną z nich jest pamiątkowe zdjęcie terrorystów-porywaczy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PaZi




Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 36
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:31, 29 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mówiąc już o tym, że my nie możemy być nie-debunkerami. To s powodu spiskowców powstaliście wy, a więc my jesteśmy powodem nazwy jaką sobie wymyśliliście i nie możecie zmieniać tej podstawy że to niby w odpowiedzi na was podnieśliśmy głos. To tak na marginesie.

Chciałbym zauważyć że te deskusje są totalnie bez sensu. Osoby które są za spiskiem i przeciwko nie zmienią zdania z prostego powodu: nikt nie bierze na poważnia argumentów 2 strony. Wtrąciłem się przy okazji filmiku o 2 sposobach wyburzania i wykorzystałem obserwacje do sformułowania bardziej szczegółowej teori zawalenia się WTC. Co z tego że Adun coś tam odpowiedział skoro zmienił od razu argument zainteresowania zamiast dobitnie udowodnić że się mylę. Tylko raz na tym forum widizałem dyskusję na poziomie. Wszyscy się tutaj obrzucają błotem i argumentami a nie analizują ich. Celem dyskusji nie jest powiedze co się wie ale zastanowieniem się nad argumentami drugiej osoby i zdecydowanie kto ma rację, a to co tu widzę to w większości ploty, nic nie wnoszące ploty. Happy sylvka (spóźniłem się z życzeniami świątecznymi).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:36, 29 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PaZi napisał:
Chciałbym zauważyć że te deskusje są totalnie bez sensu. Osoby które są za spiskiem i przeciwko nie zmienią zdania z prostego powodu: nikt nie bierze na poważnia argumentów 2 strony.

Wpadłem na to wiele lat temu. Smile
Najlepiej podejść do tego inaczej: to ich zasrany interes, żeby się dowiedzieć Smile ja swoje minimum zrobiłem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:41, 29 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
PaZi napisał:
Chciałbym zauważyć że te deskusje są totalnie bez sensu. Osoby które są za spiskiem i przeciwko nie zmienią zdania z prostego powodu: nikt nie bierze na poważnia argumentów 2 strony.

Wpadłem na to wiele lat temu. Smile
Najlepiej podejść do tego inaczej: to ich zasrany interes, żeby się dowiedzieć Smile ja swoje minimum zrobiłem


no Bimi tak.. np. w temacie o locie na ksiezyc, jak sie wyjasnilo wszystkie Twoje klamstwa, to Ty i tak uwazasz, ze ladowania na ksiezyc nie bylo.. faktycznie te dyskusje nie mają sensu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:54, 29 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adun napisał:
no Bimi tak.. np. w temacie o locie na ksiezyc, jak sie wyjasnilo wszystkie Twoje klamstwa, to Ty i tak uwazasz, ze ladowania na ksiezyc nie bylo.. faktycznie te dyskusje nie mają sensu

nie obrażaj mnie - nic się tam nie wyjaśniło.
dalej uważam, że zdjecia i filmy z apollo są ściemą.
ktoś udowodnił, że nie są?

jeśli zdjęcia i filmy są ściemą to chyba nie byli...? czy byli? Smile
byli, czy nie byli- nie ma to najmniejszego znaczenia. bo powszechnie wiadomo, ze nasa nie kłamie. w przeciwienstwie do mnie Laughing idź adun sobie na inne forum - tego nie potrzebujesz Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:20, 29 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Adun napisał:
no Bimi tak.. np. w temacie o locie na ksiezyc, jak sie wyjasnilo wszystkie Twoje klamstwa, to Ty i tak uwazasz, ze ladowania na ksiezyc nie bylo.. faktycznie te dyskusje nie mają sensu

nie obrażaj mnie - nic się tam nie wyjaśniło.
dalej uważam, że zdjecia i filmy z apollo są ściemą.
ktoś udowodnił, że nie są?

jeśli zdjęcia i filmy są ściemą to chyba nie byli...? czy byli? Smile
byli, czy nie byli- nie ma to najmniejszego znaczenia. bo powszechnie wiadomo, ze nasa nie kłamie. w przeciwienstwie do mnie Laughing idź adun sobie na inne forum - tego nie potrzebujesz Wink


No tak, bo NASA to super mega agencja rządowa, w ktorej pracuja tyko i wylącznie faceci w czerni, agenci FBI i CIA (lacznie z innymi agentami z rosji, europy, japonii np. podczas wspolpracy nad miedzynarodową stają kosmiczną)...
Podaj mi chociaz jedno zdjęcie z ksieżyca i udowodnij ze to zdjecie jest nieprawdziwe...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:25, 29 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adun napisał:
Podaj mi chociaz jedno zdjęcie z ksieżyca i udowodnij ze to zdjecie jest nieprawdziwe...

Wiesz, to jest tak jakbyś mi powiedział: udowodnij mi że na tych filmach WTC się nie topi, ale jest detonowane...

Jeśli tego nie widzisz, bo nie chcesz lub nie możesz, to twój problem. Nie odczuwam potrzeby udowadniania niczego innym ludziom. Nie jestem księdzem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PopS




Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 620
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:24, 31 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adun napisał:

No tak, bo NASA to super mega agencja rządowa, w ktorej pracuja tyko i wylącznie faceci w czerni, agenci FBI i CIA (lacznie z innymi agentami z rosji, europy, japonii np. podczas wspolpracy nad miedzynarodową stają kosmiczną)...
Podaj mi chociaz jedno zdjęcie z ksieżyca i udowodnij ze to zdjecie jest nieprawdziwe...


Adun wierzy, że mimo iż cały "Nowy Porządek Świata" - można go tak ogólnie nazwać - kłamał już tak wiele razy, to w tej kwestii jest inaczej. Ja wątpię, żeby ONI cokolwiek robili co nie może im przynieść korzyści.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:12, 31 Gru '07   Temat postu: Bydłu się zachciało wyzwolić.... Odpowiedz z cytatem

Adun napisał:

....No tak, bo NASA to super mega agencja rządowa, w ktorej pracuja tyko i wylącznie faceci w czerni, agenci FBI i CIA (lacznie z innymi agentami z rosji, europy, japonii np. podczas wspolpracy nad miedzynarodową stają kosmiczną)...
Podaj mi chociaz jedno zdjęcie z ksieżyca i udowodnij ze to zdjecie jest nieprawdziwe...


Nie ma ANI JEDNEGO PRAWDZIWEGO ZDJĘCIA z "lotu w 1969 roku"...z bardzo prostej przyczyny...po prostu chodzi o niemożność porównania ich ze zdjęciami "z Marsa", które tak samo jak WTC zostały sfilmowane "we fiolecie"...Po co tak ???? Aby opinia publiczna utwierdziła się "w przekonaniu", że loty w kosmos "to nie lada wyczyn"...bydło hodowlane ma życ na Ziemi a nie w "żadnych kosmosach"...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Smokie82




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 220
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:58, 01 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do PopS Scorpia i innych wolnomyślicieli
Jesteś ekspertem we wszystkim, demolka, materiałoznawstwo, mechanika, fizyka, chemia. Normalnie omnibus po gimnazjum. Na każde pytanie znasz odpowiedz wiec odpowiedz mi na 3 pytania na które nie mogę znaleźć odp.

1. Gdzie zdjęcia z kamer koło pentagonu. Czemu udostępnili tylko 5 klatek z zamachu, czyżby centrum dowodzenia siłami zbrojnymi największego mocarstwa w świecie nie miało monitoringu, a w takim typowym polskim gimnazjum w dziurowicach takich kamer jest przynajmniej 10
2. Co spowodowało tak równe obcięcie kolumn, których zdjęcia pojawiały się na forum. Czy możliwe jest żeby walący się spontanicznie budynek jakąś nadprzyrodzoną siłą ciachał stalowa kolumnę tak równo.
3. Jak wytłumaczysz oficjalny Film PBS wypuszczony przez komisje na którym widać efekt naleśnika czy innego omleta. Na filmie tym pietra zawalają się jedno na drugie a 400m filary stoją nietknięte i prezentacja się kończy. Co z filarami czemu nie umieli wyjaśnić zgodnie z prawami fizyki jak zawaliły się te kolumny. Co pozginały się połamały, zmieniły w gwiezdny pył

O odpowiedz proszę z akademicką dokładnością tak aby ciemny lud oświecić, tylko zdawaj sobie sprawę ze brak naukowej odp na choćby jedno pytanie stawia wszystkie twoje anty konspiracyjne wywody pod dużym znakiem zapytania
_________________
"Nie wierzę żadnym doniesieniom... dopóki rząd im nie zaprzeczy."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:35, 01 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1.To tajemnica i jeden z głównych argumentów.
Możliwe ,że chca ukryc ,że np zestrzelili najpierw samolot .
2.Obciecia kolumn to efekt prac juz po zawaleniu.
3.Zawaliły sie tylko nie w 9 s a w 20.
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PopS




Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 620
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:40, 01 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gnosis napisał:
1.To tajemnica i jeden z głównych argumentów.
Możliwe ,że chca ukryc ,że np zestrzelili najpierw samolot .
2.Obciecia kolumn to efekt prac juz po zawaleniu.
3.Zawaliły sie tylko nie w 9 s a w 20.


2 -Aha... na pewno. Po zawaleniu się nikt czegoś takiego nie robił - ale to nie przeszkadza pisać dalej w kółko to samo.
3 - N/C.

Smokie82 napisał:
Do PopS Scorpia i innych wolnomyślicieli
Jesteś ekspertem we wszystkim, demolka, materiałoznawstwo, mechanika, fizyka, chemia. Normalnie omnibus po gimnazjum. Na każde pytanie znasz odpowiedz wiec odpowiedz mi na 3 pytania na które nie mogę znaleźć odp.


Ohhhh... dzięki Ci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:52, 01 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
2 -Aha... na pewno. Po zawaleniu się nikt czegoś takiego nie robił - ale to nie przeszkadza pisać dalej w kółko to samo.


http://www.osha.gov/Publications/WTC/images/wtc17.jpg
http://www.newsday.com/media/photo/2002-05/3121225.jpg
http://www.mssm.edu/cpm/wtc_health/focus_claudio/ironworkers.jpg
http://www.debunking911.com/cut.jpg

Mozesz z lachy swojej nie klamac juz więcej, bo sie zyc odechciewa, jak to czytam...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PopS




Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 620
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:58, 01 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adun napisał:
Cytat:
2 -Aha... na pewno. Po zawaleniu się nikt czegoś takiego nie robił - ale to nie przeszkadza pisać dalej w kółko to samo.


http://www.osha.gov/Publications/WTC/images/wtc17.jpg
http://www.newsday.com/media/photo/2002-05/3121225.jpg
http://www.mssm.edu/cpm/wtc_health/focus_claudio/ironworkers.jpg
http://www.debunking911.com/cut.jpg

Mozesz z lachy swojej nie klamac juz więcej, bo sie zyc odechciewa, jak to czytam...


Jak zwykle plebs nie odróżnia cięcia termitem i palnikiem lub innym sprzętem jakim się tnie konstrukcje.
Kondolencje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AndrzejH




Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:59, 01 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smokie82 napisał:

3. Jak wytłumaczysz oficjalny Film PBS wypuszczony przez komisje na którym widać efekt naleśnika czy innego omleta. Na filmie tym pietra zawalają się jedno na drugie a 400m filary stoją nietknięte i prezentacja się kończy. Co z filarami czemu nie umieli wyjaśnić zgodnie z prawami fizyki jak zawaliły się te kolumny. Co pozginały się połamały, zmieniły w gwiezdny pył



Przeczytaj sobie drugą część postu Mariusha z 4.10.2007, 18:51 :
http://www.paranormalne.pl/index.php?showtopic=12332

Dość jasno to gość wyjaśnia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:01, 01 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PopS napisał:
Adun napisał:
Cytat:
2 -Aha... na pewno. Po zawaleniu się nikt czegoś takiego nie robił - ale to nie przeszkadza pisać dalej w kółko to samo.


http://www.osha.gov/Publications/WTC/images/wtc17.jpg
http://www.newsday.com/media/photo/2002-05/3121225.jpg
http://www.mssm.edu/cpm/wtc_health/focus_claudio/ironworkers.jpg
http://www.debunking911.com/cut.jpg

Mozesz z lachy swojej nie klamac juz więcej, bo sie zyc odechciewa, jak to czytam...


Jak zwykle plebs nie odróżnia cięcia termitem i palnikiem lub innym sprzętem jakim się tnie konstrukcje.
Kondolencje.


Z pewnością Ty jestes ekspertem w tej dziedzinie, wiec mozesz wydac swoj osąd..
Kondolencje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Smokie82




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 220
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:01, 01 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PopS Sorki mój poprzedni post nie był kierowany do ciebie Pisałem go z myślą o moim ulubieńcu czyli niejakim scorpio Później jakaś nieznana siła kazała mi dopisać cię do grupy wolnomyślicieli ale za grzybca nie wiem czemu akurat ciebie wpisałem, no cóż moje półkule mózgowe już nie kontaktują się ze sobą tak jak się kontaktować powinny.

A co do odpowiedzi mojego nowego pupilka gnosisa no cóż prosiłem o akademicką dokładność a dostałem odgrzewanego kotleta

Where ARE YOU scorpio tylko ty możesz odpowiedzieć na moje pytania
_________________
"Nie wierzę żadnym doniesieniom... dopóki rząd im nie zaprzeczy."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:02, 01 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Pops


_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PopS




Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 620
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:04, 01 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adun - wiesz, że w niektórych dziedzinach, żeby coś wiedzieć wystarczy myśleć, a nie być ekspertem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
albercik




Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 405
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:13, 01 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smokie82 napisał:
...
Where ARE YOU scorpio tylko ty możesz odpowiedzieć na moje pytania



viewtopic.php?p=17145#17145
_________________
...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PopS




Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 620
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:16, 01 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gnosis napisał:
@Pops



Tak już to widziałem i zrobiłem response.

Głownie chodzi o to, że temp w WTC nie była taka jaką podaje autor i to nie było aluminium...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Smokie82




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 220
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:20, 01 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AndrzejH napisał:

Przeczytaj sobie drugą część postu Mariusha z 4.10.2007, 18:51 :
http://www.paranormalne.pl/index.php?showtopic=12332

Dość jasno to gość wyjaśnia.


Dzięki

Przeczytałem i mnie olśniło no kurna jak ja mogłem być taki ślepy, jak ja mogłem pomyśleć że to była wewnętrzna robota jak mogłem pomyśleć o jakimś NWO. Ten tekst mnie oświecił rozjaśnił mi drogę teraz już nie podążam ciemną doliną Wreszcie wiem ze za wszystkim stał pastuch z Afganistanu który po mleko zapinkala na osiołku. Tak to on jest zły Tfu Tfu panie pastuchu, tfu tfu nieładnie, pastuch be, superniania posadzi pastucha na karnym jeżyku

A tak na poważnie to nadal nie dostałem sensownej odpowiedzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:29, 01 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PopS napisał:
gnosis napisał:
@Pops



Tak już to widziałem i zrobiłem response.

Głownie chodzi o to, że temp w WTC nie była taka jaką podaje autor i to nie było aluminium...


Skad wiesz, ze nie byla taka?? Wlasnie symulacje pokazują, ze w tym rogu wiezy temperatura byla najwyzsza, ale co tam, nie? Kazdy kto robi takie symulacje popierające wersję rządową jest w spisku...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PopS




Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 620
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:31, 01 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adun napisał:

Skad wiesz, ze nie byla taka?? Wlasnie symulacje pokazują, ze w tym rogu wiezy temperatura byla najwyzsza, ale co tam, nie? Kazdy kto robi takie symulacje popierające wersję rządową jest w spisku...


Emmmm... nieeeeeeeeeeee.... nieeeeeeeeeeee bo w tamtym czasie paliwo się wypaliło jużżżżżżżżżżżżżżżżżżż ????????????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Smokie82




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 220
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:34, 01 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
skorpion, doigrałeś się
żegnaj Smile


NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
DLECZEGOOOOOOOOOOOOOOOO

Nie wieże żeby scorpio ot tak poległ bez walki. Na pewno już się przegrupowuje, zmienia skarpetki i być może czyta wreszcie podręczniki do fizyki ale to i dobrze wyjdzie mu to na zdrowie

Scorpio jest wśród nas czai się gdzieś za rogiem. Uważajcie! być może patrzy właśnie na was. A na pewno już jest znowu na forum być może pod pseudonimem bardziej do niego pasującym Ja stawiam na PTYŚ lub PEDZIO
_________________
"Nie wierzę żadnym doniesieniom... dopóki rząd im nie zaprzeczy."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 14, 15, 16   » 
Strona 9 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


WTC 1&2 - dlaczego runęły?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile