W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Mentalność mężczyzn  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
27 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 4422
Strona:  «   1, 2, 3, 4   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
davidoski




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 889
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:58, 28 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe, że kobiety ucichły. Czyżby się przestraszyły takich głupków? Smile

Jak widać dyskusja o inteligencji jak i każdej innej cesze człowieka odróżniającej jakoby kobietę od mężczyzny jest bezprzedmiotowa z tej prostej przyczyny, że kobiety są inne od mężczyzn.
I porównywanie ich cech nie ma sensu tak jak nie ma sensu porównywanie koparki do kwiatka.


A tak przy okazji to jest fajna reklama:


_________________
The Truth Hurts
http://bankowaokupacja.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:17, 28 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

davidoski a tak wogule to Ja jestem chłopakiem . Wink

Rozumiem że pisze niektóre frazy w kobiecym stylu , no ale nieodróżnianie płci to poważny problem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
davidoski




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 889
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:21, 28 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwłaszcza własnej, XTC...
_________________
The Truth Hurts
http://bankowaokupacja.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
camera




Dołączył: 06 Wrz 2008
Posty: 50
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:12, 28 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:28, 28 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:
davidoski a tak wogule to Ja jestem chłopakiem . Wink

Rozumiem że pisze niektóre frazy w kobiecym stylu , no ale nieodróżnianie płci to poważny problem.


jak to ? to nie jesteś transwestytą o imieniu Paulinka? zawsze tak myślałem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:26, 28 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sikorski przecież widziałeś Moje fotki, .... jestem chłopakiem... a ty pokazałaś tylko swoją pupe w akrobacji na parkiecie , bez twarzy Sad więc chyba czegoś się boisz ....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Entrop




Dołączył: 30 Kwi 2009
Posty: 276
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:10, 29 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:


Najlepiej jest burzyć własny światopogląd poprzez jeden, denny filmik z jutube Rolling Eyes ( Entrop ) .

Masz racje, filmik jest denny.
Ale skoro tego tematu pieknych i zarazem inteligentnych pan ani algorytmem, ani polltrowka, ani lapami nie dasz rady, gdys nie naturszczyk (za cebullem), to co wiecej pozostaje jak dac banie z Minotaurem z labiryntu logiki kobiecej, ktorej czesto uroda jest odwrotnie proporcjonalna do jej inteligencji bedacej odwrotnie proporcjonalna do naszego zainteresowania nia, ktore jest odwrotnie proporcjonalne do jej zainteresowania nami pozostajacego w relacji odwrotnie proporcjonalnej do jej urody?

...ma ktos kozetke?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:58, 29 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reasumując piękna kobieta to z reguły istota inteligentna, znająca swoją wartośc potrafiąca zrobić z każdego faceta swojego niewolnika, marionetke któremu da kosza kiedy chce i jak chce Razz

Facet może mieć tylko złudną nadzieje, że dziewczyna coś do niego czuje, bo tak to bywa przeważnie w dzisiejszych związkach, ż udany związek opiera się w 70% na seksie. więc jeśli facet dogodzi dziewczynie w łóżku, to dziewczyna poczuje się pewnej, bedzie go adorowała a jak jeszcze facet będzie dobrze zarabiał to wtedy szykuje się wesele , inaczej facet nie ma szans na dłuższy zwiążek, i to własnie dlatego kobiety zawsze są na górze, to są własnie szachy , dziewczyny znają intencje przeciwnika ( partnera ) zanim zdecydują o własnym lepszym losie . Rolling Eyes a facet może jedynie mieć nadzieje, że coś z tego wyniknie, stąd też tak wielu zdesperowanych facetów szuka dziewczyny na " gwałt ".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zderzak




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:13, 29 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

takie przyslowie ludowe mi lazi po lbie " krawiec kraje jak mu staje " i czas na pokute mam ehhh
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Entrop




Dołączył: 30 Kwi 2009
Posty: 276
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:30, 29 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze cykute....? Smile

Xtc
Sporo wiesz o zwiazkach, ale mam wrazenie, ze mowisz o jakiejs sredniej statystycznej, ktora jest na srodku tak, jakby spojrzec na ostrze noza jako jego srodek, male szanse aby sie utrzymac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Smokie82




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 220
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:32, 30 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
davidoski ponieważ szachy to praktycznie sport wybitnie męski , ale o jednej pani zapomniałeś....


No tak, babki są gorsze w szachach bo to wybitnie męski sport, są gorsze w programowaniu bo to wybitnie męska dziedzina, nie mają wyników w przedmiotach ścisłych bo to też wszystko wybitnie męskie, jedynie co 10 laureat nagrody nobla to kobieta bo to spisek mężczyzn którzy próbują je trzymać przy garach. Ohhh ale te babeczki to bidulki no, zawsze pod górkę.

Cytat:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Zsuzsa_Polg%C3%A1r
Cytat:
W lipcu 2005 r. Zsuzsa Polgár ustanowiła w Palm Beach na Florydzie rekord świata w grze symultanicznej. W ciągu 16 godzin i 30 minut rozegrała 326 partii (zwyciężając w 309, remisując 14, a tylko 3 przegrywając), pokonując w tym czasie dystans ponad 15 kilometrów. Osiągnięcie to zostało wpisane do księgi rekordów Guinnessa.


Hehehehhehehe o shit to ci dopiero wyczyn, wygrała z amatorami i grała przez 16h 30min i 47s, o fuck i 15 kilosów przedreptała.

Cytat:
Ten fakt pokazuje, że kobiety myślą o wiele szybciej od facetów, szybciej zapamiętują, itd.



NIE, to ze pani Zsuzsa pokonała 15 kilosów i wygrała z 309 amatorami niczego nie dowodzi
_________________
"Nie wierzę żadnym doniesieniom... dopóki rząd im nie zaprzeczy."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:32, 30 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:
Sikorski przecież widziałeś Moje fotki, .... jestem chłopakiem... a ty pokazałaś tylko swoją pupe w akrobacji na parkiecie , bez twarzy Sad więc chyba czegoś się boisz ....


tak, niedźwiedź odgryzł mi pół twarzy i nie uśmiecha mi się Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:33, 30 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mentalność mężczyzn...
"Z autobusem Arabów zdradziła go (...)" ... kobiety.... Wink
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cham




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:53, 01 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Człowiekiem w życiu kierują dwie rzeczy: umysł i emocje. Umysł jest tą "wypracowaną" częścią człowieka, ucywilizowaną. Jest tą częścią, która sprawia, że człowiek może czuć i uważać się za kogoś więcej niż instynktownie działające stworzenie. Natomiast emocje są tym, co podpowiada nam przymóżdże - pień mózgu, zwany też "gadzim mózgiem". Boisz się pająka, choć mały i niejadowity, podniecasz się kilkoma kwiatkami, chociaż nic w nich nadzwyczajnego, przeżywasz koleżanki nowe czerwone szpilki lub torebkę, czujesz zazdrość, że jest ładniejsza, ma większe cycki... Zła jesteś na chłopaków w Polsce, bo przez ich brak zainteresowania tobą musiałaś wyjechać do GB... wszystko to instynkt, przymóżdże, które kieruje tobą, boś nieucywilizowana, boś prosta. Tracisz godziny dziennie na mizdrzenie i poindrowanie się przed lustrem, na wybieranie szmat, by prowokować facetów, by wzbudzać zazdrość u innych równie prymitywnych jak ty stworzeń... Tutaj można jasno powiedzieć, kto używa mózgu a kim kieruje przymóżdże...

Jeszcze taka mała ciekawostka: Pani inżynier czyta temat swojej pracy dyplomowej: "zastosowanie kół zębatowych w przekładniach... Aha, nie zębatowych tylko zębatych". Można szkół ukończyć wiele, zdobyc piękne tytuły, ale w umyśle kobietą się jest i będzie zawsze i tego się nie zmieni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
spaceship




Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 106
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:15, 01 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:
Wszyscy faceci wypowiadający się w tym temacie są bardzo słabi psychicznie, ulegli na łatwe prowokacje i bardzo prymitywni ;/

Faceci są marionetkami kobiet i tak pozostanie do końca życia ;/

a Ja jestem marionetką własnego umysłu .

każdy jest czyjąś marionetką.

faceci mają za wysokie EGO a gdy dochodzi do konwersacja z piękną, inteligentną kobietą to robią się czerwoni jak .... buraki ... przestańcie siebie okłamywać i przyznajcie racji gosi i larze ;/
Exclamation Exclamation

XTC88 zgadzam się z Tobą w 100%. Faceci mają też za mało dystansu do siebie. Szczególnie Polacy. A co do prezencji i ciuchów to zgodze się z dziwczynami Polacy nie mają ogłady i gustu... i nie chodzi tu o markowe ciuchy i garnitury... mamy z tym poważny problem. A co do stylu języka to wogóle nie warto wspominać. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Cham




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:46, 01 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja powiem, że właśnie Polacy mają ogładę i gust, stąd nasze kaszaloty szukają ratunku za granicą. Dziewczyny z klasą zostają w Polsce i nie cierpią na brak zainteresowania. Kaszaloty tłumaczą swoją samotność stwierdzeniami, że "dla nich nie ma facetów z klasą". Więc dawać tu kaszaloty dalej opowieści z palca wyssane...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
suspenser




Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 669
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:32, 07 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cham - dobrze napisałeś o emocjach i umyśle.
Jest jeszcze intuicja, która jeśli potrafi się jej słuchać jest najlepsza - może jest to to mentalne połączenie z całością której wszyscy i wszystko jest częścią - o czym mówi David Icke i inni.

Podejmując decyzje nawet gdy potrafimy prawidłowo odczytać wszystkie dane jakie mamy to rzadko zdajemy sobie sprawę o istnieniu jak wielu bardzo istotnych danych, których nie posiadamy nie mamy nawet pojęcia.
_________________
We wszystkim trzeba mieć umiar ... nawet w umiarze.

Za niezgodność poglądów i działań z własnymi Bimi zmniejsza limity.

Na szczęście kary ta są mniej dotkliwe niż za to samo 30 lat temu.

Pozdrowienia dla oficera prowadzącego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:59, 07 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kobiety są głupsze, ale dziś już nikt im tego wprost nie mówi. One natomiast - ponieważ nie są zbyt rozgarnięte - łykają, jak gęś kluseczki, pozornie neutralną formułkę: kobiety nie są głupsze, lecz inne. "Kobiety i mężczyźni różnią się od siebie - to oczywista prawda, przez 30 lat negowana przez ideologię równo- uprawnienia kobiet" - czytam, nieważne gdzie, bo mogłoby to być wszędzie. "Kontrrewolucję w tej kwestii rozpoczęła głośna książka Istotnie, można w niej przeczytać, że obie płcie są równe jedynie ze względu na przynależność do tego samego gatunku, mają jednak odmienne mózgi, dlatego też inaczej przetwarzają informacje, różnią się inteligencją i zachowaniami.Mężczyźni lepiej radzą sobie w testach matematycznych, mają lepszą wyobraźnię przestrzenną i zdolności techniczne, kobiety za to więcej odczuwają i lepiej radzą sobie w testach słownych. Najlepsza nawet matematyczka za nic nie dorówna najlepszemu matematykowi - przypomina się nam. Nigdzie zaś nie udało mi się przeczytać o dziedzinie intelektualnej, w której żaden mężczyzna nie dorówna kobiecie. I nie ma co się pocieszać, że mimo wszystko istnieją kobiety inteligentniejsze od mężczyzn. Owszem, ale rodzaj kobiecy, obdarzony odmiennym mózgiem, pod względem intelektu jest po prostu gorszy. Tak jak szympansy są głupsze od ludzi, mimo że istnieją przecież pojedyncze małpy inteligentniejsze od niektórych ludzi.Nie łudźmy się! Gdyby kobiety nie były gorsze, ale inne, istniałyby dziedziny akademickie szanowane na równi z naukami ścisłymi i technicznymi, w których kobiety odgrywają dominującą rolę (i zarabiają tyle, ile mężczyźni), stanowiłybyśmy połowę Mensy. Tu ktoś może powiedzieć: rzecz w testach dostosowanych do męskich zdolności - przy innej ich konstrukcji kobiety miałyby więcej szans. Może. Tylko to, co mierzyłyby te testy, byłoby inteligencją nie z tego świata. W tym świecie inteligencją jest to, co mierzą tutejsze testy. Mierzona za ich pomocą inteligencja decyduje o sukcesach szkolnych, a poziom edukacji - o wysokości zarobków i pozycji społecznej. Tak, tak, wiem, istnieją przykłady różnych młotów, którzy mimo to osiągnęli sukces, i każda z nas zna ludzi niezwykle bystrych, którzy w życiu do niczego nie doszli. Mówimy jednak o prawidłowościach statystycznych. Nawet w Polsce - choć niektórzy nie chcą w to wierzyć - ludzie z wyższym wykształceniem są najlepiej zarabiającą i najbardziej zadowoloną grupą. I w tym właśnie świecie żyją dwa różniące się mózgami rodzaje człowieka: głupszy i mądrzejszy, kobieta i mężczyzna.Trudno jednak pojąć, czemu negowaniem tej prawdy miałaby się zajmować "ideologia równouprawnienia kobiet". Zawsze sądziłam, że walka o równe prawa nie wymaga wcale stwierdzenia, że wszyscy są tacy sami. Czy z tego, że rodzaj kobiecy jest gorszy, może wynikać, że nie przysługują mu takie same prawa? Przeciwnie, sądzę, że współżycie w tym samym społeczeństwie dwóch nierównych biologicznie rodzajów wymaga szczególnej troskliwości w ich stanowieniu. Z pewnością potrzebny jest ponad 50-proc. parytet dla kobiet we wszelkich władzach, aby oba podgatunki miały swoją proporcjonalną reprezentację. Ulgi podatkowe dla kobiet biznesu. Wprowadzenie na szacownych uniwersytetach obok wydziałów teologicznych również wydziałów szydełkowania i gotowania. W ogóle, wszelkie prawa powinny być dostosowane do możliwości słabszego. Tak jak robi się podjazdy dla wózków, aby równe prawo do poruszania się mieli wszyscy.

Można jednak spojrzeć inaczej. I co z tego, że informatyczka zarządzająca z powodzeniem własną firmą ma inny mózg? Bez względu na rodzaj mózgu dwa razy dwa jest cztery. Może ważniejsze od wyolbrzymianych różnic między płciami są różnice między jednostkami płci dowolnej - bo inteligencja nie jest podzielona po równo. Inteligencja "męska" i "kobieca" to tylko typy idealne, rzadko występujące w przyrodzie w stanie czystym. Przeważnie każdy z nas otrzymuje swój indywidualny, mieszany zestaw. Jeśli nawet istnieje statystyczna różnica między populacją kobiet i mężczyzn w częstości występowania pewnych typów zdolności, wcale nietrudno znaleźć mężczyznę i kobietę o bardzo zbliżonych umysłowościach. Różnice między populacjami są dużo mniejsze od różnic w ich ramach, powiedzmy, między najmądrzejszym i najgłupszym mężczyzną. A całe to gadanie o odmienności inteligencji najczęściej służy facetom, którym byle kto może dać szewskiego mata, do dumnego wypinania piersi - to my, mężczyźni, jesteśmy największymi mistrzami szachowymi!

http://kobieta.gazeta.pl/wysokie-obcasy/1,96856,36613.html

Nic dodać, nic ująć [....]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Entrop




Dołączył: 30 Kwi 2009
Posty: 276
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:49, 08 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To tak lekko retro, ale cos z tego dzis zostalo:

Fraszki

Chciałaś być moja duszą i ciałem.
Ciało starczyło. Duszy nie chciałem.

Wiatr halny ci sukienkę zarzucił na głowę
I w ten sposób poznałem twą lepszą połowę.

Już od czasów Adama, niestety,
Bokiem mężczyznom wychodzą kobiety.

Nie odkładaj niczego na potem,
Gdy się spotkasz z ładnym kotem.

Wzdycham do własnej żony,
Taki już jestem zboczony.

Naga - to ona nie była wcale,
Miała pończochy i korale!

Nic od kobiety człowiek nie wymaga -
Może być naga. . .

Boże, bądź ślepy i głuchy,
Idę do ładnej dziewuchy !

Jestem taki, jak mnie Pan Bóg stworzył,
No - trochem świństwa od siebie dołożył.

Postępek męski -
Uśmiechem witać klęski.

Jan Sztaudynger
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukup




Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:24, 09 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nalezalo by przy okazji wspomniec ze ogolnie biorac, kobiety potrafia robic wiele rzeczy jednoczesnie (prowadzac samochod a jednoczesnie robic makijaz i rozmawiac przez telefon) a niektorzy mezczyzni nie potrafia isc pieszo i zuc gume jednoczesnie. Kobiety sa 10 razy bardziej spostrzegawcze jesli chodzi o "odczytanie zachownia" drugiej osoby (body language), mozna wrecz powiedziec ze wiekszosc mezczyzn pod tym wzgledem jest prawie slepa.

Poniewaz z reguly mezczyzna nie "postawi pierwszego kroku" gdy nie jest przekonany o powodzeniu, wiec w interesie kobiet jest aby bardzo jasne znaki zachety dala bo inaczej slepcy beda sie wachac. Jak by nie patrzal to prawa jest taka ze to dziewczyna zasze wybiera partnera (albo nalezalo by powiedziec to feromony) .

Normalnie kobieta wybiera partnera bardzij inteligentnego od siebie, ale jesli jest inaczej to niestety zwiazek ma male szanse na trwanie bez zgrzytow lub mozliwego rozwodu. Poniewaz wyzsza inteligencja kobiety wplywa ze tak powiem "kastrujaco" na mezczyzne wiec zycie seksualne takich ludzi bedzie nie najlepsze. Gdy do tego sie doda ze kobieta wielokrotnie (ale nie zawsze) jest multiorgazmik - wiec bedzie ze tak powiem wiecznie zaglodzona choc moze tego nie bedzie mowila i starala sie to ukryc aby nie byc traktowana jak dziwka (a moze bardziej pasowalo by powiedziec - bedzie sama siebie oszukiwac). Dodatkowo gdy wezmie sie pod uwage ze najwieksze zapotrzebowanie seksualne u kobiet jest w wieku prawie 30 lat a mezczyzn okolo 18 lat wiec nic dziwnego ze wiele kobiet jest niezaspokojonych do syta. Jest to temat tabu i prawie nikt o tym nie wspomina. Rzeczywistosc jest taka ze o ile mezczyzni sa do rozsiewania spermy, to kobiety sa do zbierania - taka jest natura i nie ma co sie oszukiwac durna moralnoscia.
Polecam ksiazke "Women's Infidelity" napisana przez kobiete Michelle Langley
Mozecie ja znalezc na
http://www.scribd.com/
jest tam rowniez sporo ksiazek o body language, co moze wam sie przydac w zyciu.
_________________
Wolność słowa na internecie.

Wolność - albo wszyscy sa wolni, albo nikt nie jest. Inna mozliwosc nie istnieje.
Jesli nie jestes czescia rozwiazania, to jestes czescia problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cham




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:00, 09 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz już nie ma "mowy ciała" lecz jest "badylengłidż". W piosence "my już są amerykany" Kukiz śpiewał: "tu dziewuchy strasznie jara śpiew angielski i gitara, oklaskuje mnie publika, piszczą Magda, Zocha, Krycha"...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
C0LD F34R




Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 261
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:22, 12 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:
Wszyscy faceci wypowiadający się w tym temacie są bardzo słabi psychicznie, ulegli na łatwe prowokacje i bardzo prymitywni ;/

Witamy w klubie Smile

Dawno już nie było tak bzdurnego tematu. Nie ma czegoś takiego jak męska mentalność.
Dziewczyny! Bzdury jakie tu wypisujecie to po prostu żal. Jak to dobrze, że takie kobiety jak wy wyjeżdżają za granicę. Alleluja!!!

Lara napisał:
W Polsce są ładne kobiety i brzydcy meżczyżni, niestety. I to jest problem, bo nie ma w czym wybierać. Nie tylko są brzydcy, ale i źle ubrani. oraz nie mają żadnej klasy.

Buhahahahaha! No oczywiście... w Polsce wcale nie występują kaszaloty Laughing ty weź się dziewczyno zastanów zanim coś napiszesz. Chyba Ci się fora pomyliły bo twoje wypowiedzi nie mają nic wspólnego z prawdą! Wrzucasz wszystko do jednego wora z napisem "MOJA PRAWDA" i próbujesz to instalować na forum...

Poza tym "piękno" to pojęcie względne, a jego kanony zmieniają się na przestrzeni wieków. A to, że polscy mężczyżni nie wyglądają jak bohaterowie "Beverly Hills 90210" to chwała im za to. Według Ciebie powinniśmy ubierać się tylko w zachodnie (czyt. usraelskie) ciuchy, do tego solarium, żelik na czerep, depilacja klaty i najlepiej makijaż... NIGDY!!! Dlatego możesz tu nie wracać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:30, 12 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak trudno jest przyznać Mi racje ??

Faceci nie dorównują kobietom pod względem inteligencji w żadnym stopniu, co to za argument, że jacyś kolesie grają w szachy lepiej od kobiet? to jest wg. was czynnik inteligencji? eh.... chyba nigdy nie byliście w związku z piękna, inteligentną kobietą (. zycze wam tego... wtedy zrozumiecie o co mi chodzi... kobiety szukają w związku faceta inteligentniejszego od jej samej, dlatego tak wiele pięknych kobiet to singielki, zwyczajny polski facet to totalny beton , w werbalnej konwersacji z piękną dziewczyną przegrałby na każdym froncie, piękne kobiety lepiej operują słowami, mają wiekszy zasób słów i szybciej myślą( znam wiele pieknych, inteligentnych dziewczyn - mistrzynie perswazji, bawią sie facetami i robią to z uśmiechem na ustach). Musicie Mi przyznać racje, kazda piekna kobieta omota faceta jak chce i kiedy chce a facet bedzie myslał, że to miłośc itp. ouuuuuuuu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rafał




Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 220
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:31, 12 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88

Wyróżnić można kilka rodzajów inteligiencji
- logiczna - czyli jaki obrazek nie pasuje do reszty, szeroko pojęte kojarzenie faktów
- matematyczna
- przestrzenna - przydatna w geometrii przestrzennej, lub w bardziej przyziemnych sprawach jak parkowanie do garażu
- zmysł techniczny - projektowanie skomplikowanych urządzeń w wyobraźni, np. na podstawie samego rysunku technicznego, lub przekroju osoby te potrafią stwierdzić, czy coś będzie działać, lub w który miejscu będą problemy, niekwestionowanym mistrzem wszech wag w tej kategorii był NIKOLA TESLA
- kinetyczna - utalentowani sportowcy
- emocjonalna - umiejętność wczucia się w położenie drugiej osoby
- finansowa - co by nie zrobił i gdzie, to i tak zarobi
- błyskotliwość
- oracyjna - dar słowa


Pisząc że kobiety są bardziej inteligientne od facetów, powinnaś dokładnie określić o co Ci chodzi, ponieważ to że za jakąś Damą biegają faceci, nie świadczy o tym że jest Władcą Marionetek, tylko że pewnie nosi większe dekolty, krótsze spódniczki i w rozmowie takiemu pacjentowi sugeruje, że bez większego wysiłku, czy starań, przepraszam za kolokwializm w tym miejscu, "popuści szpary" - ot cała tajemnica uwodzenia facetów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:59, 12 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie uważam iż kobiety mają ogromny potencjał intelektualny w sferze emocjonalnej, motywacyjnej, interpersonalnej itd. ( większy niż mężczyźni ) Dla Mnie... może nie dla ciebie najważniejszym czynnikiem inteligencji danej osoby jest sfera werbalna.( zdolność formułowania wypowiedzi, szybkiego i adekwatnego znajdowania słów, dobrego rozumienia tekstu wypowiadanego lub pisanego ) oraz sfera emocjonalna (polega przede wszystkim na umiejętności radzenia sobie ze swoimi emocjami, nazywania ich oraz zauważania i wpływania na emocje innych. Wiążą się z nią takie umiejętności umysłowe jak empatia i asertywność ). To czy ktoś gra lepiej w szachy czy lepiej sobie radzi w nauce wcale nie oznacza, że jest osobą inteligentniejszą od innych.Najważniejsza deficicja inteligencji -> Inteligencja to zdolność ogólna do celowego działania, racjonalnego myślenia i skutecznego radzenia sobie z trudnościami (w obu tych przypadkach i nie tylko tych kobiety wyprzedzają facetów o lata świetlne ) Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4   » 
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Mentalność mężczyzn
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile