W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Uwaga! Znajdujesz się w jednej z sekcji autorskich forum.
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za ewentualną cenzurę w tym wątku.
Moderatorem tego tematu jest jego założyciel czyli autor pierwszego posta.

okiem Politologa - doktor Napierała  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> O nas Odsłon: 67
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1069
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:23, 07 Maj '24   Temat postu: okiem Politologa - doktor Napierała Odpowiedz z cytatem

O doktorze Piotrze Napierale napisano już trochę na forum; jednak uważam, że człowiek zasługuje na swój własny kącik. Dla jednych będzie uosobieniem faszystowskiej szczekaczki, dla kogoś innego będzie stanowił głos rozsądku we faszyzującej rzeczywistości... Dla mnie stanowi po prostu ciekawe studium przypadku. Nie chcę wskazywać jakiego przypadku - gdyż nie chcę niczego nikomu sugerować. Ciekawi mnie zaś nie tyle co on głosi, ile wasze opinie na temat tego co głosi. Aby jednak je poznać trzeba mu wpierwej poświęcić conieco czasu — a chłop naprawdę potrafi łączyć masło z cementem, wysokiej jakości kisiel z paszą dla koni... aż trudno ten talent nazwać. Zastanawiające jakimi to koleinami los musiał go rzucać, i po jakich bandach, że znalazł się tam, gdzie kiedyś były szpilki na giewoncie Rolling Eyes . Jeżeli się nudzicie, i nie wiecie czego by sobie posłuchać , może kabaretu jakiegoś -to zapraszam do wysłuchania tego. Bo co on pierdoli to głowa mała.


Zdelegalizować Konfederację.

_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 795
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:16, 11 Maj '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiałem się gdzie to dać, może tu? Rolling Eyes .. -albowiem jeden wart drugiego Rolling Eyes .
Mimo wszystko wklejam tutaj - bo chodzi o badanie "przypadków", a nie żadne poważne analizowanie jednego przez drugiego Neutral. Bo to tak, jakby pacjenci w ośrodku psychiatrycznym zajmowali się coaching'iem oraz doradztwem psychologicznym Confused scratch Think

** ** **
doktor Bartoszewicz okiem doktora Napierały

_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1069
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:31, 14 Maj '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komu szkodzą gry? @drPiotrNapieraa nie ma pojęcia o czym mówi...

_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> O nas Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


okiem Politologa - doktor Napierała
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile