W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Alerty RCB - technika psychomanipulacji   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 184
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy wolałbyś to wyłączyć, życzyłbyś sobie zrezygnować z powiadomień tego typu, bez względu na możliwe negatywne następstwa społeczne wyniakjące z ryzyka skali masowej ignorancji?
TAK
100%
 100%  [ 1 ]
NIE
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 1

Autor Wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:14, 01 Cze '24   Temat postu: Alerty RCB - technika psychomanipulacji Odpowiedz z cytatem

Uwaga! Dziś prawdopodobne burze, ulewny deszcz i silny wiatr. Możliwe podtopienia. W trakcie burzy znajdź bezpieczne schronienie.

I takie gówno rozsyłane jest wszystkim co drugi, co trzeci dzień. A to ciekawe! ..właśnie dowiedziałem się, że żyję w kraju w którym statystycznie co kilka dni, chyba raz w tygodniu(?) Rolling Eyes dochodzi do gradobicia, burz z piorunami, wichur, i lokalnych powodzi .

W taki sposób ludzie zniechęcani są do odbywania wszelkich "zbędnych" podróży, np. odwiedzania rodziny, czy wypadów weekendowych na łono natury. No i bodźcowani groźnymi zmianami klimatu. "Lepiej siedź w domu na dupie przed telewizorem bo wiadomo: nigdy nic nie wiadomo, i jeszczze deszcz mógłby cię pokropić Shame on you . No i po co ci to? " .

Alerty RCB?!! Który debil to wymyślił, i komu jest to do czegokolwiiek potrzebne? Rolling Eyes
_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:38, 01 Cze '24   Temat postu: Re: Alerty RCB - technika psychomanipulacji Odpowiedz z cytatem

J a s n y napisał:
Uwaga! Dziś prawdopodobne burze, ulewny deszcz i silny wiatr. Możliwe podtopienia. W trakcie burzy znajdź bezpieczne schronienie.

I takie gówno rozsyłane jest wszystkim co drugi, co trzeci dzień. A to ciekawe! ..właśnie dowiedziałem się, że żyję w kraju w którym statystycznie co kilka dni, chyba raz w tygodniu(?) Rolling Eyes dochodzi do gradobicia, burz z piorunami, wichur, i lokalnych powodzi .

W taki sposób ludzie zniechęcani są do odbywania wszelkich "zbędnych" podróży, np. odwiedzania rodziny, czy wypadów weekendowych na łono natury. No i bodźcowani groźnymi zmianami klimatu. "Lepiej siedź w domu na dupie przed telewizorem bo wiadomo: nigdy nic nie wiadomo, i jeszczze deszcz mógłby cię pokropić Shame on you . No i po co ci to? " .

Alerty RCB?!! Który debil to wymyślił, i komu jest to do czegokolwiiek potrzebne? Rolling Eyes


Irytujesz się tym? bo widać że tak, zatem alert jest poprawnie skomponowany, bo oprócz wywołania efektu zagrożenia ma sprawić ogólnie rzecz biorąc wkurwienie, tak samo jak podczas oglądania polskiego (sic) filmu włączony jest 'lektor' objaśniający to, co się dzieje na ekranie.
To jest wypisz wymaluj tresura debili, którym już i tak rozum odebrało przez ciągłe wpatrywanie się w ekranik, by każde polecenie było - w zasadzie już bezwiednie - wykonywane.
Jak pojawi się hasło: wojna, zrobisz wszystko to co, za tą informacją bedzie podane. Na tym to polega....ale ty powinieneś to wiedzieć, więc skąd takie 'opóźnienie'...?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pterapogon




Dołączył: 15 Cze 2021
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:20, 02 Cze '24   Temat postu: Re: Alerty RCB - technika psychomanipulacji Odpowiedz z cytatem

oko napisał:
J a s n y napisał:
Uwaga! Dziś prawdopodobne burze, ulewny deszcz i silny wiatr. Możliwe podtopienia. W trakcie burzy znajdź bezpieczne schronienie.

I takie gówno rozsyłane jest wszystkim co drugi, co trzeci dzień. A to ciekawe! ..właśnie dowiedziałem się, że żyję w kraju w którym statystycznie co kilka dni, chyba raz w tygodniu(?) Rolling Eyes dochodzi do gradobicia, burz z piorunami, wichur, i lokalnych powodzi .

W taki sposób ludzie zniechęcani są do odbywania wszelkich "zbędnych" podróży, np. odwiedzania rodziny, czy wypadów weekendowych na łono natury. No i bodźcowani groźnymi zmianami klimatu. "Lepiej siedź w domu na dupie przed telewizorem bo wiadomo: nigdy nic nie wiadomo, i jeszczze deszcz mógłby cię pokropić Shame on you . No i po co ci to? " .

Alerty RCB?!! Który debil to wymyślił, i komu jest to do czegokolwiiek potrzebne? Rolling Eyes


Irytujesz się tym? bo widać że tak, zatem alert jest poprawnie skomponowany, bo oprócz wywołania efektu zagrożenia ma sprawić ogólnie rzecz biorąc wkurwienie, tak samo jak podczas oglądania polskiego (sic) filmu włączony jest 'lektor' objaśniający to, co się dzieje na ekranie.
To jest wypisz wymaluj tresura debili, którym już i tak rozum odebrało przez ciągłe wpatrywanie się w ekranik, by każde polecenie było - w zasadzie już bezwiednie - wykonywane.
Jak pojawi się hasło: wojna, zrobisz wszystko to co, za tą informacją bedzie podane. Na tym to polega....ale ty powinieneś to wiedzieć, więc skąd takie 'opóźnienie'...?

Jak bardzo trzeba być chorym na umyśle, by we wszystkim widzieć spisek?!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 2009
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:35, 02 Cze '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heheh, ja zbanowałem te alerty dawno temu. Pamiętam, że właśnie wkurwiła mnie srogo ta manipulacyjna forma kompozycji wiadomości zamiast precyzyjnej i informacyjnej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elohim




Dołączył: 17 Gru 2019
Posty: 18
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:36, 02 Cze '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Służby z psychiatryka mają cię na oku Aniołku Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:37, 02 Cze '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

King Crimson napisał:
Heheh, ja zbanowałem te alerty dawno temu.
w sensie? .. no ja też chciałbym to wyłączyć, ale sie nie da?
Można to oczywiscie "ignorować" ..ale mimo wszystko trzeba spojrzeć, trzeba odznaczyć, trzeba zwrócić uwagę, trzeba przełaczyć....

elohim napisał:
Służby z psychiatryka mają cię na oku Aniołku Very Happy
a belki we własnym nie widzą?


oko napisał:
Irytujesz się tym?
Nie za bardzo kiedy o tym nie myślę. Ale chętnie bym zrezygnował z subskrypcji.
_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:44, 02 Cze '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może by tak zgłosić sprzeciw do operatora?
Jakiś regulamin musi być a wraz z nim zasady publikacji. Chyba, że mają to w dupie i dla nich umowa abonencka jest wystarczającym powodem do nękania użytkownika.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:22, 02 Cze '24   Temat postu: Re: Alerty RCB - technika psychomanipulacji Odpowiedz z cytatem

Pterapogon napisał:
Jak bardzo trzeba być chorym na umyśle, by we wszystkim widzieć spisek?!
Każdy wielki spisek jedynie w zarysie ogólnym wyglada jak nieprzenikniona monumentalna góra. Monolit. Ale na etapie wdrażania, kiedy trzeba przejść od idei do konkretnych czynów, od ogółu do szczegółu — to każde, choćby nie wiadomo jak fantastyczne i fenomenale przedsięwzięcie, składać się musi z tysięcy małych zabiegów, niepozornych manewrów Surprised -małych kroczków. I właśnie te wszystkie drobne, poślednie operacje są nieodzowną częścią tego całego wielkiego spisku Surprised Shhh
_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Alerty RCB - technika psychomanipulacji
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile