W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Chcesz tankować za darmo? Zostań posłem  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
1 głos
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 1969
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
franek12




Dołączył: 14 Kwi 2008
Posty: 664
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:32, 25 Mar '11   Temat postu: Chcesz tankować za darmo? Zostań posłem Odpowiedz z cytatem

http://politykier.pl/kat,1026513,wid,13254317,wiadomosc.html

Cytat:

Chcesz tankować za darmo? Zostań posłem

Benzyna osiągnęła już zawrotną cenę 5zł za litr. Posłowie odczują to mniej dotkliwie niż szary obywatel, gdyż co miesiąc otrzymują ryczałt na paliwo w wysokości 2925,30 zł - wytyka politykom "Fakt". A to jeszcze nie wszystko.

Całej sprawie dodaje smaczku, że nasi parlamentarzyści nie muszą przedstawiać faktur, żeby się rozliczyć. Wystarczy pisemne oświadczenie o tym jak spożytkowali fundusze.

Pieniądze są częścią większej kwoty, otrzymywanej na prowadzenie biura. A to przecież nie jedyne udogodnienia z jakich mogą korzystać nasi sejmowi reprezentanci. Oprócz tego są przecież jeszcze służbowe limuzyny, darmowe loty samolotami i przejazdy koleją. Dwa ostatnie przywileje tylko po kraju, ale jak się człowiek postara to i za granicę da się na koszt podatnik pojechać. Słowem żyć nie umierać.

Wysokie ceny jak zwykle uderzą w normalnych obywateli, którym nikt nie wlewa do baku paliwa za niemal 100 zł dziennie ot tak, na piękne oczy. Przypominają się słowa klasyka, który mówił, że przecież "rząd się wyżywi". W roli klasyka - Jerzy Urban...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Chcesz tankować za darmo? Zostań posłem
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile