W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Zatrzymanie za rzucanie sniezkami  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 1186
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Arwena




Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 593
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:10, 22 Gru '09   Temat postu: Zatrzymanie za rzucanie sniezkami Odpowiedz z cytatem

Opublikowane przez wolnemedia.net
http://wolnemedia.net/?p=18920

Cytat:
STANY ZJEDNOCZONE. 19 grudnia ludzie w Waszyngtonie bawili się w śniegu. Jedna grupa mieszkańców (wśród nich byli anarchiści) obrzuciła śnieżkami także samochody typu Hummer, które są symbolem antyekologicznej postawy wielu Amerykanów. Jednak trafili na Hummera, w którym jechał policjant. Ten wyszedł z auta, pokazał broń i wezwał kolegów. Policja zepsuła zabawę.

Jedna osoba została zatrzymana.








szczerze zastanawialem sie czy nie dac tego filmiku w dyskusjach o klimacie.
Spojrzcie na snieg. Spojrzcie na stan drog - w stolicy USA - drogowcy chyba zaspali.
_________________
możliwość pomylenia się to część bycia wolnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
5k18a




Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:18, 22 Gru '09   Temat postu: Re: Zatrzymanie za rzucanie sniezkami Odpowiedz z cytatem

Arwena napisał:
szczerze zastanawialem sie czy nie dac tego filmiku w dyskusjach o klimacie.
Spojrzcie na snieg. Spojrzcie na stan drog - w stolicy USA - drogowcy chyba zaspali.


Nie przesadzaj, amerykanie zawsze mieli ostre zimy w stanach północno wschodnich. Jest to uwarunkowane właśne położeniem i ścieraniem frontów atmosferycznych znad oceanu i kontynentu. Ja pamiętam największą śnieżycę jaka mnie kiedykolwiek złapała w Nowym Jorku w ciągu nocy napadało tyle śniegu że musiałem z domu wychodzić przez okno, bo zasypało całe drzwi wejściowe. I z tego co wiem to nie była odchyłka od normy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aiedail




Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 361
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:16, 22 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja myślę, że Bóg ma poczucie humoru Smile
Pokazał w miejscu urzędowania Obamy jak ma się rzeczywistość do globalnego ocieplenia, podobnie jak podczas przybacia oficjeli do Kopenhagi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8588
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:39, 23 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arwena musze zarzucic tobie mamipulacje faktami godna tvnu .
" Zatrzymanie za rzucanie sniezkami " - wchodzisz w temat i szukasz sensacji jaka ta amerykańska policja jest zła , może jakies wpierdol w ich wykonaniu bedzie . A tu klapa .
Powiem tobie , że sobie tak mysle , że ten policjant uratował komuś zdrowie , albo i życie . Bo wyobraź sobie , że przejeżdzał by tamtędy koleś z bronia , czyms podkurwiony i nagle laduje mu śnieżka na szybie , wychodzi , sprzedaje dwóm najblizszym po lisciu , wyciąga broń i strzela . Albo jedzie matka z dzieckiem do lekarza , jest zdenerwowana , dziecko ma goraczke , dostaje kulka w przednia szybe i laduje na słupie . I nie mów mi ,że taka sytuacje zdażaja się rzadko . Można podstawic w to miejsce wiecej podobnych historyjek .
Poza tym to juz tyczy sie cytatu , czy widzieliscie gdzieś na swiecie , żeby kilkadziesiat osób na skrzyżowaniu obrzucało się sniezkami .
Od tego maja parki , czy inne podobne miejsca .
Każdy kto rzuca śnieżkami w jadący pojazd stwarza zagrozenie w ruchu drogowym . Przecież to zachowanie może doprowadzic do utraty , przez kogoś zdrowia .
I jeszcze to info " wsród nich byli anarchisci " Smile
to chyba , żeby podkreslić jak jak ludzie są mocno uciskani . Wystarczy raz rzucic śnieżka w policjanta i już jesteś zawodowym anarchista Smile
Policjant wyciagna broń , ciekawe dlaczego . Jesteś sam a ich kilkudziesieciu , moze sa uzbrojeni , a może nie , lepiej chuchać na zimne . Wszyscy wiemy o tym , że w Stanach dostep do broni jest łatwiejszy . I że przypadki odstrzelenia policjanta zdażaja sie czesciej niż w Polsce Smile

jak dla mnie info o dupie marynie nadające sie na portal Pudelek , a nie tutaj .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arwena




Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 593
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:53, 23 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Arwena musze zarzucic tobie mamipulacje faktami godna tvnu .
" Zatrzymanie za rzucanie sniezkami " - wchodzisz w temat i szukasz sensacji jaka ta amerykańska policja jest zła , może jakies wpierdol w ich wykonaniu bedzie . A tu klapa .


powiem ci tak Ordel - ze sensacji to musza szukac wolnemedia.net bo stamtad zaczerpnalem newsa - ich tytul brzmial: "Interwencja policji podczas bitwy na śnieżki " - co jest manipulacja - bo zadnej bitwy na sniezki nie bylo, a jedynie intencjonalne rzucanie w Hummery, co wyjasnia dopiero tresc artykulu dlatego tez zminilem tytul zgodnie prawda czyli "zatrzymanie za rzucanie sniezkami". Pytanie orygnalny czy tytul pochdzi ze zrodla czyli z Centrum Informacji Anarchistycznej,cz wolnemedia dopisalo go.

szczerze mowiac zaszokowalo mnie zarowno to ze koles wyciga bron w takiej sytuacji jak i ilosc sniegu na drogach waszygtonie
_________________
możliwość pomylenia się to część bycia wolnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8588
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:15, 23 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zatrzymanie za rzucanie snieżkami , a zatrzymanie za rzucanie śnieżkami w przejeżdajace auta robi różnice . I tylko o to mam " pretensje " do Ciebie .
Jak dla mnie jest to manipulacja Centrum Informacji Anarchistychnej . Czesto wchodze na ich strone , ale w tym przypadku zachowali się jak przeciwnik z którym " walcza " .

http://cia.bzzz.net/dc_interwencja_policji_podczas_bitwy_na_sniezki

Policjan przegioł pałe , to fakt , za co został już ukarany
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1.....IDEO_.html

wyborcza lepiej opisała całe zajście
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:33, 25 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I slusznie.Terroryzm powinien byl tepiony bezlitosnie!Smile
A skad policjant mogl wiedziec ,ze w sniezkach nie sa ukryte granaty ?Smile
Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Zatrzymanie za rzucanie sniezkami
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile