W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Wybory 2010 - na kogo głosujemy  
Podobne tematy
Debata prezydencka 201018
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 12630
Strona:  «   1, 2, 3, 4   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
5k18a




Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:37, 11 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Gówniane media sugerują nam wybór między Bronkiem a Jarkiem i wciskają nam kit że reszta nie ma szans.


Naiwny jesteś. Reszta kandydatów po prostu nie ma szans. Walka toczy się pomiędzy Jareczkiem a Broniem czy się tobie to podoba czy nie. A cała reszta to tylko plankton. Liczę że wygra Broniu, bo dla mnie jest on mniejszym złem niż kaczka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8588
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:11, 11 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

5k18a napisał:
Ordel napisał:
Gówniane media sugerują nam wybór między Bronkiem a Jarkiem i wciskają nam kit że reszta nie ma szans.


Naiwny jesteś. Reszta kandydatów po prostu nie ma szans. Walka toczy się pomiędzy Jareczkiem a Broniem czy się tobie to podoba czy nie. A cała reszta to tylko plankton. Liczę że wygra Broniu, bo dla mnie jest on mniejszym złem niż kaczka.



Wyjaśnij co to znaczy nie ma szans? Czy może chodzi o to że szansa nie jest im dana. Teoretycznie wszyscy powinni mieć równe szanse Laughing , ale jak wiemy teoria niewiele ma wspólnego z realiami.
Media tak naprawdę dają szanse, i nikt inny.
Ile można wybierać między mniejszym a większym złem, już jestem wystarczająco "zmęczony" takim podejściem do sprawy. Bo ostatnie lata to ciągle takie same wybory - gówno z lewa, gówno z prawa, gówno w centrum.
Powiedz mi czy lepiej być naiwnym , czy ubabranym w gównie?
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
5k18a




Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:23, 11 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:

Wyjaśnij co to znaczy nie ma szans? Czy może chodzi o to że szansa nie jest im dana. Teoretycznie wszyscy powinni mieć równe szanse Laughing , ale jak wiemy teoria niewiele ma wspólnego z realiami.


Szanse mają kandydaci realni a nie egzotyczni. To nie komuna, żeby jakiś Kosiur czy jakiś inny egzotyczny kandydat miał takie samo poparcie jak Kaczka czy Komorowski. Popatrz realnie na temat a nie przez różowe szkiełka. To ile media dają czasu antenowego kandydatowi jest również wprost proporcjonalne do jego wkładu w życie polityczne. Jarek i Bronek w polityce byli zawsze aktywni. A cała reszta to tylko przystawki, łącznie z JKM.


Ordel napisał:

Bo ostatnie lata to ciągle takie same wybory - gówno z lewa, gówno z prawa, gówno w centrum.
Powiedz mi czy lepiej być naiwnym , czy ubabranym w gównie?


A kiedyś było inaczej? Albo jakiś kraj ma lepiej? USA masz fikcyjny wybór pomiędzy demokratami i republikanami. W UE nie masz żadnego wyboru, Rompoy (czy jak to się piszę) został wybrany bez naszego udziału. A historia jest dowodem na to że społeczeństwa nie miały nigdy nic do gadania i nawet Rewolucja Francuska niczego nie zmieniła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8588
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:29, 11 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@5k18a egzotyczny to był swego czasu Tymiński. A co jest takiego egzotycznego w obywatelu który chce startować w wyborach. Weźmy na tapete Kosiura. Koleś teoretycznie z nikąd, ale jako obywatem może startować w wyborach. Skąd wiesz że gościu, gorzej służy Polsce niż tzw. -obecne- elity polityczne. Nie wiemy tego , ale możemy dać mu szanse w debacie, możemy dać mu szanse przedstawić program. Możemy się zainteresować. Problem jest taki że media głównego nurtu nie bardzo chcą się zagłebiać w programy kandydatów, bo zdają sobię sprawę ,że to nie ma znaczenia. Ważne jest co jeden na drugiego powiedział, ważne jest show.
Dlaczego zawsze musimy patrzeć wstecz, zadając sobie pytanie czy kiedyś było inaczej?
Wybieramy przyszłość, a świat ewoluuje, powoli ale do przodu.
Media manipulują ludzmi, przez co dalej mamy gówniane tzw. elity polityczne. Za mediami stoją ludzie którym zależy,żeby w Polsce się nic nie zmieniło. Żebyśmy byli zawsze podzieleni, żebyśmy myśleli że mamy wybór miedzy złym a gorszym. Żebyśmy żyli historią . Żebyśmy się nie łudzili, że kiedykolwiek Polskę będzie stać na prawdziwych mężów stanu.
I tak kurwa Polska będzie robiła za "przygłupa" w Europie.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madison




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:59, 11 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra, pytam się co robimy, a Wy swoje.

Stawiam na Korwina. Albo robimy mini kampanię dla jakiegoś gościa, albo mamy to w d... i tyle.

Tylko trzeba podać jakieś konkretne przykłady co Korwin dla Polski np. zrobił tak realnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
5k18a




Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:37, 11 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel: Nie chce mi się wdawać w taką dyskusję. Jeżeli uważasz że człowiek nieznany nikomu lub tylko garstce, jest lepszym kandydatem od osoby, która wykazywała się publicznie od lat to twoja sprawa. Środków komunikacji społecznej jest sporo i to nie powinno stanowić żadnego problemu dla rozgarniętego kandydata na prezydenta. Ja mam nadzieję na Komorowskiego, bo jest kilka dobrych ustaw do przegłosowania. A kiedy Kaczor dostanie się do koryta, to znowu zacznie się burdel na całego z przepychankami w te i wewte. Fuckty są takie, że Prezydent ma tylko prawo weta i prawo do pokazywania swojej facjaty w TV. I nie ważne jaki mądry program ktoś przedstawi w TV, to i tak bez zaplecza politycznego, a najlepiej w postaci rządu nie ma szans na realizację obietnic.
_________________
Z Korwina wyrosłem jak z Teletubisiów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8588
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:00, 11 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz rację, nie przeciągajmy tego, bo to do niczego nie prowadzi. Ty masz swoje zdanie, ja swoje, a gdzieś pośrodku jest prawda Smile

Zasadniczo to Bronka i Jarka powinno się zamknąć na ringu, rozdać dmuchane młotki i ten który przeżyje zostanie prezydentem.

Co do JKM, to podoba mi się jego brak zahamowań Smile , więc może pójdę na niego zagłosować, ale jeszcze tego nie wiem Smile
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pawlospg




Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 91
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:05, 11 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cienkie bolki poniżej zaczęli kampanie wyborczą nawet na NK.
Zbierają podpisy...hehehe..żenada...

Marek Jurek
Bronisław Komorowski
Janusz Korwin-Mikke
Andrzej Lepper
Grzegorz Napieralski
Andrzej Olechowski
Waldemar Pawlak
Bogusław Ziętek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
M8




Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:20, 11 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wysłałem dzisiaj trochę pieniędzy na konto komitetu wyborczego JKM, liczę że postąpicie równie słusznie : http://korwin-mikke.blog.onet.pl/Polityke-mozna-prowadzic-bez-p,2,ID406284204,n
_________________
Zapraszam na forum o ezoteryce i okultyźmie: http://transgresja.em8.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:31, 11 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorry, wolałem kupić sobie fajki. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:19, 12 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andrzej Lepper żyje !. Przyjmuje przeprosiny Państwowej Komisji Wyborczej! Tak trzymaj Andrzej. ! Wink

Co do wpłaty, na konta kandydatów na fotel prezydenta, to spodobał mi się fragment, który przeczytałem na stronie Mikkiego:
Cytat:
Komitet wyborczy jest obowiązany prowadzić rejestry: wpłat o wartości przekraczającej łącznie od jednej osoby fizycznej kwotę 1317 zł, ze wskazaniem imienia, nazwiska oraz miejscowości zamieszkania takiej osoby.


Czyli Państwo chce znać dane wszystkich potencjalnych "niebezpiecznych" ludzi, którzy są chętni oddać na swojego kandydata spore pieniążki. Po co im dane tych osób?

Spodobał mi się również jeden z komentarzy ze strony Pana Janusza:
Cytat:
Żyjemy przecież w dupokracji, gdzie dwóch meneli przegłosowuje profesora!

No i właśnie dlatego nie chodzę do tych pieprzonych wyborów. Skoro ten system jest tak skonstruowany, że zabiega się o głosy meneli, więźniów i innych wykolejeńców, to mojego głosa nie dostaną.
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madison




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:29, 12 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To siedźcie w domu, a potem narzekajcie pisząc swoje pomysły na lepszą Polską na forum.

Albo głosujemy, albo nie i tyle. Podejmijcie decyzję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jes123




Dołączył: 19 Gru 2008
Posty: 21
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:48, 12 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja glosuje ja jkm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:33, 12 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten krótki wierszyk, który popełniłem dedykuję wszystkim wybierającym się na Wybory 2010:

Zwarte gotowe
nasze zwieracze
W papier obfite
wyborcze sracze

Więc ciśnij kloca
w trudzie i znoju
Aby nakręcać
tryby ustroju

A po wysraniu
trochę posmęcisz
Gdyż z gówna bata
i tak nie ukręcisz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chemik87




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 133
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:02, 13 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, również głosuję na JKM.
Chyba jeszcze nikt nie dodawał tego newsa na forum...Z WIRTUALNEJ POLSKI
Cytat:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Sondaz-Korwin-Mikke-wyprzedza-Kaczynskiego,wid,12265171,wiadomosc.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:30, 13 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ankieta na Onecie:
http://wybory.onet.pl/prezydenckie-2010/index.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madison




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:46, 14 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętacie syna JKM w BigBrother? Jak się zachowywał?

Kobiety wg. niego są chyba głupie.
http://www.youtube.com/watch?v=mLMpvhy966U&feature=related

Nie podobają mi się jego poglądy na temat:
- monarchia
- kobiety
- związki homoseksualne

Wolność i niezależność człowieka oraz godność ponad wszystko.
Nie rób gnoju komuś źle, bo ktoś ci kiedyś zrobi gnój.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ZielonyStreet




Dołączył: 28 Lut 2009
Posty: 70
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:52, 14 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Madison napisał:
To siedźcie w domu, a potem narzekajcie pisząc swoje pomysły na lepszą Polską na forum.

Albo głosujemy, albo nie i tyle. Podejmijcie decyzję.


Jestes niewolnikiem, musz wybrac swojego pana, idz wybieraj swojego pana. Kto jest niewolnikiem, bedzien arzekal, wolny czlowiek juz wybral wlasna wolnosc i jest szczesliwy. Ty moze jestes rozdarty, bo boisz sie wolnosci, a jednoczesnie chcesz byc wolny, w zwiazku z tym, wolisz byc niewolnikiem bo to latwe i potem bedziesz narzekal, obojetnie jaki zrobisz ruch, bedziesz zly. Jedynie wolnosc daje szczescie.

Mowimy o rozwoju swiadomosci

Wyspa napisał:
Ale my chyba nie jesteśmy tacy bezmyślni... nie głosujemy na PO czy PIS... więc chyba warto oddać swój głos na kogoś kogo popieramy i kogo szanujemy... niech ta osoba chociaż wie że wspieramy ją swoim głosem... To ją zachęci do dalszej walki i działań na rzecz poszerzania horyzontów myślowych. To jest walka o świadomość... nie możemy uciekać i nic nie robić... bo to nic nie da...


Nie mozna wolczyc o swiadomosc, to jest absurdalne, jak mozesz walczyc o cos czego niema? to tak jakbys chcial walczyc o wlasny cien. Nie mozesz walczyc o cien. Cien to ciemnosc. Wiec nawet nie chodzi o ciemnosc, ale o jasnosc, a zeby bylo wszystko jasne, to trzeba nie zaslaniac slonca. Chcesz miec swiadomosc, to sie oswiec, nie siedz w cieniu, w tej ciemnosci umyslowej,

Tak jak prawdy nie da sie zdobyc, trzeba jedynie odrzucic klamstwa

Ktos kto jest wolnym czlowiekiem, juz wybral - wybral wlasnawolnosc.
Jesli sobie to uswiadomisz kiedykolwiek, to zrozumiesz ze bardzo trudno jest byc wolnym, tylko garstka ludzi decyduje sie na wolnosc.
Reszta chce glosowac, nawet jak widdze, ze ich glos nic nie zmienia to i tak ida, bo chca byc niewolnikami. Inni nawet nie glosuja, ale tez sa niewolnikami.

JKM mowi, ze jest przeciwnikiem demokracji, a wy wspieracie ja i glosujecie. Chcecie glosowac na niego, a on mowi sam, nie glosujcie, Chodzi o rozwoj swiadomosci, swiadomosc ma sie rozwinac w twoim wnetrzu.

Wiekszosc nawet, nie widzi wlasnego niewolnictwa, nie widzi kajdanow wiezienia a jak je widza, to mysla, ze sa ozdoba, ze wiezienie im potrzebne. I mysla, ze wiezienie jest domem, bo nie znaja innego domu. Domu wolnosci.
_________________
Jestem jestem wciaz pod obserwacja,jestem bledem spolecznosci, a ich system jest racja.
Bo nie wychodze na tego ktory mysli, bo nie przelykam tego co nasz system sobie wysni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
erde




Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 730
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:27, 14 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co zaobserwowalem to ludzie ida glosowac na piekna twarz i ladny krawat, szkoda ze Korwin chodzi w muszcze Smile

a powazniej to nie namawiajcie ludzi na chodzenie na wybory skoro nie wiedza czego tam maja szukac, wzamian tego rozmawiajcie z nimi o polityce duzo wczesniej przed wyborami. Demokracja to prostytutka, ale wierze w ewolucje, a nie rewolucje i wydaje mi sie ze ludzie w koncu pojda po rozum do glowy i wybiora w zgodzie ze swoimi przekonaniami, a chyba kazdy chce zyc w kraju z wiekszymi swobodami osobistymi.

p.s znam takich co z gory deklaruja ze glosuja na SLD, a nie wiedza kto jest ich kandydatem. Niektorzy z kolei maja taki rozrzut swiatopogladowy, ze zastanawia sie czy glosowac na Marka Jurka, Korwina czy Kaczynskiego Smile inni z kolei sugeruja sie zonami kandydatow, a jeszcze inni papka serwowana przez mainstreamowe media. super. chcialbym frekwencje na poziomie 8%
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:18, 16 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed chwilą w pasku tvp info: "Bartoszewski: Polsce grozi kryzys jak w Grecji, jeśli nie zostanie wybrany B. Komorowski." Macie jeszcze jakieś wątpliwości co do tego kandydata i ugrupowania?
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczesiekk




Dołączył: 28 Paź 2008
Posty: 286
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:16, 16 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZielonyStreet napisał:
Niewolnik wybiera swojego Pana!
Wolny czlowiek juz wybral - wybral wlasna wolnosc.

Niewolnicy chodza na wybory, zeby wybrac wlasnego Pana!


Nic dodac, nic ujac =]
_________________
Prawdę swą głoś spokojnie i jasno, słuchaj też tego co mówią inni, nawet głupcy i ignoranci, oni też mają swoją opowieść.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Mudrasim




Dołączył: 17 Sty 2009
Posty: 69
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:13, 16 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andrzej Olechowski w programie;Fakty po faktach; podzielił się następującą, intrygującą uwagą o Bronisławie Komorowskim:
"Kandydat Platformy Obywatelskiej nie ma kwalifikacji, żeby objąć urząd prezydenta państwa. Są rzeczy, których nie mogę powiedzieć, bo cały czas obowiązuje mnie tajemnica państwowa. Ale my wiemy niestety o nim rzeczy różne".
_________________
Ja w cuda nie wierzę, ja na nich polegam Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RaaQ




Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:09, 16 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JANUSZ KORWIN MIKKE
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:39, 17 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przesadzacie z tymi wyborami. Ogólnie przez cale życie człowiek ma chuja do gadania i władza robi z nim co chce. Raz na kilka lat te skurwiele zmieniają język i zachowanie w obawie o swoje stołki. Wybory maja znaczenie, lecz rządzą się specyficznymi prawami. Idioci glosują na wizerunek, krawat, wygląd zony. Ogólnie rzecz biorąc żadnych przesłanek merytorycznych, zero myślenia pt. "który facet bardziej będzie dbał o interesy mojego kraju" lub po prostu mniej ukradnie. Idiotow w masie jest wiecej niz normalnych, wiec takie, a nie inne sa wyniki.
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bou




Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 182
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:43, 17 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak Zrobic Duzo, Niczego Nie Robiac...

Moznaby przyjac, ze tzw. wiekszosc jest bardzo naiwna, a przy tym brak jej zdolnosci, do logicznego myslenia...
nie mowiac juz o skutecznym przeciwstawianiu sie "elitom wladzy".
W okresie niewolnictwa na terenie USA, czesto dochodzilo do nieskutecznych buntow niewolnikow afrykanskich.
Nawet najbardziej gwaltowne wystapienia przeciwko rasie wlascicieli, konczyly sie kleska z bardzo prostej przyczyny.
Czarnoskorzy niewolnicy, powolywali z reguly jakies przywodctwo swego strajku i cala sprawa konczyla sie na represjach bialych, wobec liderow afrykanskich, ich przekupieniu, lub oszukaniu obietnicami lepszego bytu.
Czarnoskorzy znalezli jednak sposob, aby wymusic na swych bialych panach ustepstwa...
Mimo znikomych mozliwosci, wpadli na prosty, ale skuteczny sposob.
Pierwszy skuteczny bunt czarnoskorych mial miejsce na plantacjach Wirgini, gdy niewolnicy pewnego dnia odmowili wyjscia do pracy...
Zawsze sie tak zaczynal strajk niewolnikow, ale tym razem bylo inaczej.
Zamiast zgodnie z sugestiami bialych, mianowac sposrod siebie liderow, murzyni milczeli, nie pracowali, mimo iz byli niemilosiernie bici...
Biali, ktorzy zwykle potrafili spacyfikowac nawet najbardziej gwaltowny bunt swych niewolnikow, tym razem nie mieli kogo
przekupywac, srogo karac dla "przykladu" i w imie zastarszenia pozostalych.
I oto stala sie rzecz niebywala...
Biali wiedzieli czego sie domagaja czarnoskorzy.
Nie chcieli im wprawdzie zwrocic wolnosci, bo straciliby tania sile robocza, ale nagle zdali sobie sprawe, ze tylko znaczne ustepstwo, moze naklonic czarnoskorych do powrotu na plantacje.
Czas buntu tez nie byl przypadkowy, bo przypadl na okres, w ktorym sila robocza byla najbardziej potrzebna...
Biali oglosili szereg ustepstw, w tym dwa najwazniejsze:
- niewielkie wynagrodzenie za prace - ( wczesniej, to bylo marne wyzywienie i dach nad glowa, co sytuowalo czarnych, na rowni ze zwierzyna pociagowa - wiekszosc z nas, tez pracuje za jedzenie i dach nad glowa...);
- mozliwosc wykupu z niewoli ;
Wprawdzie nie byly to zadne stale gwarancje, ale uzmyslowily czarnoskorym niewolnikom, ze solidarne i wspolne dzialanie, a raczej brak dzialania...
moze sie okazac bardzo skuteczna bronia.
Niestety, wspolczesne narody nie maja takiej zdolnosci do solidarnego bojkotu swoich "elit".
Zawsze znajdzie sie gnida, ktora gotowa jest zdradzic swoich braci i siostry, dla doraznych korzysci.
Wiekszosc jest, jak czarnoskorzy niewolnicy, bo ich zycie toczy sie wokol walki o przetrwanie wlasne i ich potomstwa.
Stanowimy pracobiorcow, najemnikow zaleznych od kilku procent prawdziwych posiadaczy...
Klasa posiadaczy pozwala nam na chucpy wyborcze, majace wylonic sposrod niewolniczej klasy, tzw. "liderow wiekszosci".
Big Money Network decyduje o wszystkim, rowniez o tym, kto znajdzie sie wsrod potencjalnych kandydatow na "naszych liderow"...
Stworzono system bedacy fikcja prawdziwego powolywania przedstawicieli wiekszosci, bo zawsze i wszedzie, sa to kandydaci BMN-u.
Kim sa ludzie nalezacy do Big Money Network?
Na prozno bedzie ich szukac wsrod 500-set najbogatszych ludzi planety...
BMN stworzyl taka Liste najbogatszych, ale ich wlasne bogactwo, wymyka sie z przecietnego pojmowania liczb i okreslenia prawdziwych wplywow.
Mozna tylko sprobowac sobie wyobrazic ich stan posiadania...
Stanowi on blisko 90% calego bogactwa.
Powiazania tych ludzi z tzw. biznesem miedzynarodowym sa tak scisle, ze mozna wlasciwie powiedziec, iz oni stanowia ten miedzynarodowy syndykat.
Zyjemy w czasach, gdy BMN zamierza zrealizowac swoj plan depopulacji klasy niewolniczej, poniewaz zostalo "uznane", iz nie ma potrzeby utrzymywac przy zyciu, tak duzej ilosci niewolnikow.
Kazdy, gwaltowny sprzeciw bedzie wiec "na reke" dla BMN-u, bo usprawiedliwi uzycie przemocy wobec wiekszosci...
rzekomo "w imie bezpieczenstwa i porzadku ogolu".
Pierwszym krokiem, jaki moze przyblizyc klase niewolnikow - czyli nas wszystkich - do czesciowego zwyciestwa, jest calkowity bojkot "liderow", jakich wykreowal nam BMN.
Tragiczne jest to, ze wprawdzie wystarczy nic nie robic...
na przyklad wogole nie brac udzialu w chucpach wyborczych, to poziom swiadomosci wiekszosci, jest duzo nizszy, niz czarnoskorych niewolnikow z Wirgini.
Nadal uczestniczymy w chocholim, oblednym "tancu pozorow i mistyfikacji", ktore uparacie nazywamy demokracja, czy dyktatura wiekszosci.
W gruncie rzeczy byla to zawsze i jest nadal, dyktatura Big Money Network, klasy nadludzi, roszczacych sobie prawo wylacznosci, do decyzji o naszym losie i zyciu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4   » 
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Wybory 2010 - na kogo głosujemy
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile